Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Nagyon nagyok vagytok már :P :P Remélem jöttök 30.-án?!

Etelka: Ha van livenetwork csatornád nézd ma este 6-kor lesz benne Dévai Anna módszerei :P

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Nitácska, gyönyörű szép a kisfiad!!! :) és már nagy legény!! :)

Csicsuka, köszi szépen, mindjárt benyomom, remélem, még nem maradtam le róla!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 

 
 

Csicsuka.hát.nem tudom.apit ma kirugták a bkv-tól.ROHADJANAK MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kb 2 hete tönkre ment a busz motorja és emiatt.így a volánnál fog dolgozni ha minden igaz.és a beosztásától függ.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, sajnálom, ez nem jó hír. De az jó, ha talált máris másik állást! :) Remélem a legjobbakat!
Szép nagy a pici fiad már! :)

Mi megyünk 30-án! :) Ildi, ugye jól emlékszem, hogy ott leszel?

Etelka, sikerült elérned a műsort?

Csicsuka, remélem, veled is talákozunk! :)

Eszty, veletek mi van???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!
Dóri én bíróságra akarom vinni a dolgot mert ez nagyon szemét húzás..de a szomszédommal ha beszélek még a médiához is tudok fordulni..nem fogjsa ennyivel meguszni ez a tetves bkv!!!!!!!!!
remélem teljesen csődbe mennek!!!!!!!!!


de megpróbálunk menni mi is:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, nagyon sajnálom, hogy ez történt... de reméljük a legjobbakat, hogy sikerül a másik állás!

Csicsuka, Zdori, igen, elcsíptem még a műsort :) bár nem sok mindent belőle, de kicsit igen :) nagyon köszi az infót!!!
Ja, jövő héten hétfőn megyünk, akkorra kaptunk időpontot a gyógytornásztól. Remélem, oké lesz minden...

Hoztam képeket is :)
Kép
ez az előbb készült :)

Kép
ez pedig apával fürcsi :)

Beagle, Morca, Eszty, Pancsika, Anhel hol vagytok???? Rég hallottunk Felőletek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Hahó!

Nagyon jó képek! :)
Mi van az ujjacskával?

Nitácska, remélem, sikerül vmi jogorvoslatot érvényesíteni!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Etelka de nagyok vagytok már!!!!!!!!!!!és gyönyörűek!!!!!!!!!

mi is ma voltunk a 6 hónapos státusz mérésen.........megdicsérték Barnit!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Dóri: ott leszek a találkozón!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Én már semmin sem csodálkozom ebben az országaban,itt minden lehet :twisted: Renéljük sikerül neki a másik munka :P Végkielégítés vagy valami?! :shock:

Etelka: Ha lemaradtál róla meg lehet nézní interneten is. Az maradt meg bennem,hogy sírtak nagyon a kicsik :cry: Apával mentek?
Milyen nagy szemei vannak Botondnak :lol:

Zdori: Én ott leszek :P

Voltunk vasárnap a Gellért hegyen kirándulni nagyon jó volt végre kimozdulni a panelból :P :P Ricsi végig aludta az utat :P


Kép Vigyori :))

Ildi: Ti hol voltatok???

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Nitácska, mekkora most Barni? :) szép nagy legény :)

Dóri, csak egy éves korában fogják megműteni az ujjacskát. Ha erre gondoltál. Addig meg hagy növögessen neki, és ha lesz domináns a kettő közül, azt hagyják meg.

Csicsuka, köszi az újabb infót, meg fogom keresni. Én már hallottam, hogy sírnak a gyerekek nagyon, de hát muszáj.... Apa nem járna velünk ilyen helyekre, meg napközben 12,30-ra kaptunk időpontot, és jelenleg nem is élünk együtt apával. Így már három oka is van, hogy csak ketten megyünk :) annyira szép Ricsid!!! :) olyan gyönyörű szemei vannak!!!! és tök jó, hogy voltatok kirándulni :) mi is mennénk már.... csak épp nincs kivel... (bár április 3-án megyünk egy hétre Zalacsányba, remélem, jó idő lesz akkor is!)

Bábaildi, de jó, hogy te is jössz 30-án!!!! :)))) végre, végre!!! :)

Morca és a többiek, merre vagytok????

Kép
Kép
etelka
 
 


Csicsuka az neki nem jár.csak a nagy faszoknak odafennt.de nekik milliós összeg!!!!!!!!!! :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nem jelentkeztem mert kórházban voltunk Dórival. Vesemedence gyulladással kerültünk be de a Heim Pálban elkapta a rota vírust is szegény. Lázas volt 2 napig a szemét is alig tudta kinyitni, infúziót kapott sokat. Hétvégén jöttünk haza, de még most sincs minden rendben.
Én idegileg telejsen kimerültem. Dóri nem iszik, nem eszi meg rendesen a gyógyszereket. Apával mi is elkaptuk a rotát, kezdünk végre kilábalni belőle.

Nagyon nehéz időszakon vaygunk túl, de most se könnyű. Dóri nagyon megváltozott, olyan mint a mágnes, és agresszív, hisztis lett. Sokat bántották benn, vérvételek, meg a branült állandóan cserélni kellett mert szétment a vénája..stb.. gondolom emiatt változott meg a viselkedése, remélem hamarosan mindannyian a régiek leszünk.
Vendég
 


Szia Zsuzsi!
Ó, Te szegény! A beteg gyerekkel sosem könnyű, pláne ha kórházban kell kezelni. Persze, hogy ragad, mint a mágnes. Szerencsére van egy szövetségesed: a jó idő. Ez most kapóra jön Neked. Vidd ki minél gyakrabban.....játsszatok a szabadban, elterelődik a figyelme, elfárad, biztosan jobban fog aludni, enni, inni. Nálam a házon kívüli program mindig bejött.
Gyógyuljatok hamar!!! :) :) :)
bábaildi
 
 


Köszi Ildi. Igyekszünk is sokat kinn lenni.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Etelka: Olyan szomorú,hogy már nem vagytok együtt apál :cry: mennyi mindenről lemarad :shock:

Nitácska: Sikerült a munka???

Beagle: Jobbulást nektek!!!! Mi sem birjuk a kórházat hát még egy gyerek :(

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Nitácska, mi lett a munkával?

Csicsuka, köszi, mindenki úgy látja, csak ő nem... csak épp őt nem érdekli a dolog... mindegy, lassan kezdek átcsapni haragba...

Beagle, sajnálom, ami nálatok van, remélem, hamar meggyógyultok otthon!!!! Sok-sok-sok gyógypuszit küldünk mindketten!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Már jó régen voltam de nem volt időm írni csak gyors olvastam benneteket kivel mi történt .
Még mindig lakásfelújitás van az alsó lakásban már elegem van a fúrás faragásból.Gréti tiszta hiszti nem tud piheni egész nap az útcán nem lehetünk hogy pihenjen.
Az oviban hasmenés van és bárányhimlő némelyik csoportban ,
Kisfiamnak hasmenése van de már jobban van.
Megkaptuk a 2 hónapos oltást Gréti nagyon rosszul viselte este 11-kor is űvőltött .
Már 56cm és 4750g


Hoztam pár képet már ekkorák vagyunk Kép Kép Kép Kép

csicsuka: Gyönyörű szemei vannak a kisfiadnak nagyon édes.
megyek összepakolom a gyerköcöket és lemegyünk sétálni egy kicsit .

Jobbulást a betegeknek
Nitácska kitartás sajnos ma már mindent megtehetnek . Aranyos a kisfiad milyen szép szemei vannak .

Szép napot mindenkinek

KépKép
manojoco
 
 


Zsuzsii sajnálom amin keresztül mentetek.remélem hamar rendbe jöttök!!!!
sok sok gyógypuszi!!!!!!!!!!!

Csicsuka igen sikerül:)))))))

Manojco gyönyörű a lányod!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hetente többször is beolvasok ám, csak írni nem volt időm eddig. Velünk minden rendben, csak az egyéb teendők szaporodtak fel (lakásügy, kipakolás, papírok, önkormányzat), meg hát a jó idő minket is többnyire a szabadba csábít.

Dórit időközben sikerült rávenni, hogy néha kézenfogva sétáljon (na nem nagy távolságokat még), de már ez is nagy eredmény, tekintve, hogy múltkor még egyátalán nem hagyta.
Egyre hisztisebb is ezzel együtt vagy ennek ellenére, szabályos toporzékolás van, ha nem az történik, amit ő akar. Sajnos az étvágya elég gyatra, ill. válogatós lett. Persze próbálom oldani a helyzetet, csak sok kísérlet után már nincs türelmem mindig elviselni a 40. alaposan megrágott majd kiköpött falatot... Hát ez van, de szerencsére baj nincs, doki rendszeresen látja, úgyhogy inkább csak egy rossz szokás. Nálatok volt/van ilyesmi?

Nitácska, drukkolunk, hogy az új állás még jobb legyen. Bkv-s ügyekben nem sok jót hallani mostanság...
Minap pl. egy hajléktalan emberen hajtottak át többen is nem messze tőlünk és csak az x. vette a fáradtságot, hogy kiszálljon megnézni, mi is okozza a bukkanót. Szép, mi? Hogy a felsőbb szinteken zajló dolgokról már ne is beszéljünk...:(

Etelka, csoda nagyfiú már a Boti! Nagyon édes! Van segítséged, hogy bírod egyedül?
És persze Gréta és Ricsi is tüneményesek!

Zsuzsi, egészen összeszorult a torkom, ahogyan olvastalak. :( Mi történt? Mik voltak a tűnetek (vesemedence gyulladás)? Meddig kellett bent lennetek?
Sok-sok türelmet, erőt és kitartást, hamarosan visszarázódtok a régi kerékvágásba, nyugodj meg!
És persze gyógyuljatok meg gyorsan!

Bocsánat ha valakit kihagytam, csak elég nagy volt a 'lemaradásom'...
Talira én biztos nem tudok menni, változatlanul messze van tőlünk, ráadásul most minden napra jut valami hivatalos elintéznivaló, de azért próbálok képben maradni, kivel mi történik.

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!!!

Képzeljétek voltunk ma a dél- pesti kórházban meglátogatni a szülésznőt :P :P :P Remélem veled is találkozok majd Ildi :P Kerestelek de mondta Nóri,hogy reggel mentél haza :(

Hozztam egy képet rólunk :P
Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Anhel-Ildi! Jó hallani Rólatok. Ne izgulj, minden gyerek elpróbálja a nemeszem-zsarolom az Anyut dolgot. Egy megoldás van. Nem kell odafigyelni rá. Hidd el, sem éhen halni, sem belebetegedni nem fog, ha nem eszik 1-2 napig. Legfeljeb rájön, hogy nem lehet ezzel kicsikarni semmit a szülőktől. Neked kell megkeményíteni Magad, és ha nem eszik, hagyd, ne könyörögj, hogy csak ebből, csak abból egy kicsit. Kínáld meg, ha nem kéri a kaját, akkor nem kell erőltetni. Az én fiam is próbálta ezt, volt, hogy két napig nem evett, csak egy fél zsömlét, (gondolhatod, a velünk egy udvarban lakó nagymama szerint én voltam a lelketlen, gonosz, kőszívű anya, aki meg sem érdemli, hogy gyereke legyen), aztán a harmadik reggelen két pofára tömte a reggeli. Ezt néhánszor eljátszottuk, soha többet nem volt gond az evéssel. A mai napig nem főzök többfélét sem a gyerekeimnek, sem az unokáimnak. Mindenkinek szíve joga valamit nem szeretni, de a többieknek is szíve joga ugyanazt az ételt kedvelni, és kérni. Szóval, ha most nem rontod el, és nem hagyod hogy más elrontsa, minden rendben lesz. Ne csinálj belőle ügyet, és nem lesz az. Bocs, hogy ilyen sokat írtam, nem beleszólni akarok, csak már sok olyan gyereket láttam (családon belül is), akiből a szülei, nagyszülei csináltak rossz evőt.
:wink: :wink: :wink: Fel a fejjel!!!!! És: Jó étvágyat! :P :P :P
bábaildi
 
 


Beagle, Anhel, de jó, hogy írtatok!

Zsuzsi, örülök, hogy már akkor a nehezén túl vagytok (ugye???), remélem, hamar teljesen meggyógyul Dóri, meg mindannyian!!!

Anhel, Ti Dóritoknak én is jó étvágyat kívánok!

Etelka, igen, az ujjacskára gondoltam. Köszönöm, hogy válaszoltál. Én sem értem Apátokat...

Csicsuka, jó fotó! :)

Ildi, megint elfelejtettem előre szólni, de mi is voltunk bent tegnap... Majd mesélek. És nagyon várom a találkozást!
Remélem, minél többen ott leszünk! :)

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ildi, dehogy veszem beleszólásnak! Sőt! Kimondottan örülök a jótanácsnak! :)
Most már én is ezt vallom, ha nem eszi meg, nem erőltetem. Csak tudod, megnyugtató olvasni, hogy egy gyakorlott anyuka/nagymama ezt írja, így nem idegeskedem, ha Dóri szintén csak egy fél zsömlét vagy kiflit eszik egész nap...majd eszik ha éhes lesz. Márpedig előbb-utóbb éhes lesz. :)

Lányok, Nektek is köszönjük a jóétvágyat. :)

Kép
anhel
 
 


Csicsuka a szülésznőd ott volt az első talin:))))))))ismerős az arca:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, mi lett api ügyében???

Csicsuka, nagyon aranyosak vagytok így együtt!!! :)

Anhel, hát egyelőre még bírom egyedül.. már lelkileg nehéz kicsit... Remélem, hamarosan megoldódik az evés-gondotok! és valóban Jó étvágyat!! :D

Manojoco, jó hogy hoztál képeket!! Gréti nagyon gyönyörűűűűű!!!! :) :) :) már kész hölgy hamarosan!! :D

Mi sajnos mégsem tudunk menni a találkozóra :( :( :( szervízbe kellett vinni az autómat, és csak csütörtökön lesz kész, de csak este.... :( :( :( és bkv-val most már messze van a délpesti :( mondjuk, ha nagyon szép idő lesz, lehetséges, hogy megnézem, mivel tudunk kimenni.... még meglátom.
Viszont Botondkám nagyon édes, annyit dumál, és jár a lábacskája... most már összebarátkozott a pihenőszékével, mert feljebb emeltem neki a támláját, és így már tetszik neki :) :) hintáztatja magát benne :D

Szép napot Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka volánozik.......tegnap már volt.hétvégén most itthon van.......


tegnap Barni 3 babapiskótát elmajszolt.olyan édesen cuppogott:))))

Mamikám MA 89 éves:)))))))))
de olyan rosszul van:((((((((((erős fájdalom csillapító se segít:((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked!

Az első 6 hónap
- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű cicid miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben. - kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet
visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel.
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal.na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszedett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de "csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
-eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból.
- rájössz, hogy finom a pötidanon
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi."
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük....... Very Happy Very Happy Very Happy

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Ez baromi jó volt :lol: :lol: :lol: Nagyon régen nevettem ennyit :P :P És milyen igaz!!!!!! Még a hasam is megfájdult.

Megyünk holnap???

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka én is szakadtam a röhögéstől :D :D :D
egy pár dolog tényleg igaz de a nagy része túlzás.legalábbis nálunk. :)

holnapot még meglátom.api dolgozik.egyedül utnak indulnom Mátéval felér egy öngyilkossággal...... :oops: :oops: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Ki megy holnap???

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


mi nem megyünk:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

olvastam hogy ma lesz megint találkozó.Szeretem volna menni de kisfiamnak most meg a torka fáj majd megfullad ugy köhög de a doki azt mondta mehet oviba. adott igazolást

Nem tudjátok mikor lesz tavaszi szünet?


sziasztok

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Mi sem tudtunk menni :( egész éjjel szarul voltam, fáj a fejem, mint a dög..... valszeg elrontottam a gyomrom tegnap....
De remélem, akik mennek, jó sok képet csinálnak!!!

Bluebox, merre vagy??? Már nagyon rég nem írtál!!!! Minden ok?

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!
mi sem voltunk.Máté köhög Barni szürcsög...........a tököm ki van már.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska! ti nem kaptátok el a megfázást a gyerekektől?

nekem folyik az orrom a picié is picit turtyog .
Szerdán már mehetett oviba kiirta a doki hát reggel bevittem de nem hagytam bent kb 14 gyerek volt bent a 30-as létszámból és ebből is majd 8 gyerek betegen volt bent tiszta taknyosak voltak .Majd igazolom mondta az ovonő nem baj ha nem hagyom bent.
Hol vagytok?mondjuk szép idő van mi is lemegyünk kicsit sétálni
megyek mert Gréta megunta a beszélgetést és kiabál
Gyógyuljatok meg

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!

Nitácska, gyógyuljatok meg!!!

Manojoco, örülök, hogy nálatok már jobb a helyzet, de azért nehogy visszaessen a kisfiad!

Mi is itthon vagyunk ,mert sikerült arcüreggyulladást kapnom... ezért utálom ezt a rohad szelet... elállhatna már.. úgy unom....

Remélem a többiek nem betegek...

Igaz??? :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!

Jól lebetegedett mindenki :( Volt valaki a találkozon???

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Sziasztok! Jó volt a találkozó, bár közületek senki nem jött el. Azért remélem, előbb-utóbb összefutunk. Lesznek majd képek, szombaton megyek dolgozni, remélem addigra megkapom. Nagyon helyesek voltak a kölkök, pillanatok alatt feltalálták magukat. :lol: :lol: :lol: A beszámoló is jól sikerült az anyukáknak, jobban, mint a multkor. (állítólag, mer akkor nem voltam ott). Szóval lassan alakul a dolog. Vártalak Benneteket, kár, hogy egyikőtöknek sem jött össze. :cry: :cry: :cry:
Nem baj, most foglalkozzatok a tojásfestés-sonkafőzés projekttel, én diós kalácsot, meg gyümölcskenyeret sütök, meg sajtos rudat (ez utóbbit a férjem, aki remekül süt sósakat), nagy fakszni nem lesz.....
bábaildi
 
 


Sajnálom nagyon, hogy nem jött össze senkienk... Bocsánat részünkről... Én nagyon készültem, még komaságunk is jött volna (ismered őket, Ildi, Te hoztad ki a kisfiút megmutatni, mikor Nálad voltam), de nem tudtam itthagyni a beteg kismanót... Olyan keservesen kezdett sírni, mikor öltözni kezdtem, hogy nem volt szívem. Pedig hős Apa lehetővé tette... Azt mondta, ne foglalkozzam vele, majd ellesznek, semmi gond, és tudom, így is lett volna, de így legalább volt 1 napunk 1ütt. Már 1000 éve volt ilyen... :)
Legközelebb, remélem, sikerül mennünk!!!

Nagyon vicces, Nitácska! :) Mamidnak boldog szülinapot! Hogy van?

Etelka, jobbulást!

Meg mindenkinek jobbulást!

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Manojoco dehogynem.megint taknyos vagyok!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x
Ildi én is nagyon bánom hogy nem tudtunk elmenni......de elég sok gond össze jött nekünk..............a tetves bkv miatt!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x
legközelebb tuti elmegyünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Dóri sajna nem jól:))))))))))))))))))))))))))
anyuék szerint már nem is lesz jobban!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors "puszira" ugrottam be, mert megyünk egy hétre pihenni!!! Úgyhogy addig nem is leszünk!!

Mindenkinek jobbulást, és vigyázzatok Magatokra!!!

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!!

Locsolni jöttem, nem titkolom,
Szép szokás ez, úgy gondolom.
Múljon vizemtôl a téli álom,
Bizony most én ezt kívánom.
Ha a hatása múlik is esztendôre,
Ígérem, itt leszek jövôre.
S nem adok az illendôre,
Locsolok kérdezés nélkül, nyakra, fôre.

Botond és Eti
Kép

Kép
Kép
etelka
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!!!
Etelka jó pihenést :P


Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok a bmc babásaiból jövök,ha valakit érdekel szép,márkás és nem bálás ruci olcsón,200-600ft-ig irjon és küldöm az albumot :wink:
izelitő:
http://picasaweb.google.hu/113450104542 ... bumVegyes#

bocsi a zavarásért :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?Sehol senki:-(

Jó vacak idő van.
És ráadásul fáj a torkom és folyik az orrom :cry: :cry: :cry:

KépKép
manojoco
 
 


Sziasztok!!!
Manojoco én pl ma a hajamat téptem a 2 gyerektől..............komolyan felakasztom magam az első fára.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia nitacska!

Mi történt?????????????????????
Elég sz.............vagyok és Grétinek is turtyog az orra kisfiam tegnap volt oviba az éjszaka megint ugy köhögött ,kiváncsi leszek hány napig bírja.Mert ugye a doktornő mucopront szirupot ajánlott hogy adjunk neki de még mindig nem okés a torka. :x

megyek mert kimosott a gép

KépKép
manojoco
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?