Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


20+4 Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dönörű direkt ugyanaz a ruci? :lol: jó kis sorozat lesz belőle!!!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!
Direkt, de a naci már kezd kicsi lnni. A gumirész enged, de a derék nem nagyon akar már. Tegnap feljebbférceltem a nacid és tettem bele egy gumit, amit majd persze visszacsinálok, ha adom vissza, de így nem csúszik le és hordhatom. Méár csak a tiéd és a sajátom lesz jó lassacskán. Egyébk. az este is puffadt volt a hasam. Fotón is már. Azt hittem, mire lefekszem, hogy szétreped a pocim, pedig sztem semmi olyat nem ettem, ami erre okot adna. :roll:

Meggyógyultatok már?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim legalább hordható :wink: a piros felsőbe meg csak elférsz még képek erejéig :lol:
hú ez a puffadt érzés tudott kellemetlen lenni..

sajnos nem., egész éjjel nem aludtunk, annyira köhögött Zsiga, aztán be kellett neki a VEntolinnal fújnom.. utána tudott aludni. aztán a köhögéstől meg mindig kihányja amit megevett :cry: és erre dr.néni azt mondja, hogy csak a visszacsorgó trutymák okozza.. :shock: asszem a holnai hazautazást le is mondhatom magamban :cry: bár a friss zalai levegő lehet előbb rendbe tenné de Zoé miatt nem mehetünk ... :cry:
Vendég
 


Baba, gyönyörű poci, és jó nagy!! :shock: Mi lesz a 40. hétre....jóóó nagy poci.
Amúgy melyik kép nyerte meg tetszésedet? Engem meg az iwiw nem engedett be.

Boni, hűűű nem sokára neked is lesz pocak lakód!! Izgi!! Az otthoni himi-humin kívül tényleg mindenre kíváncsiak vagyunk!
Ovitrelle-t kaptam én is!!

Stephie, örülök h kezdenek javulni az eredmények!!! Szopi megy?

Mi tegnap voltunk 6 hós státuszon! 9200 gramm és72 centi. Hát megnőttünk.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kata05 2010.03.24 07:42-kor.

Kép
kata05
 
 


Katám olyan gyönyörű a fiad! :lol: Zsiginek is volt ilyen sapija!

hát igen, ma reggel végre megjött a mensi is, úgyhogy kb április 25 körül lesz mert 28-32 nap között változik a ciklusom! :lol:
Vendég
 


Kata volt egy nyálcsorgós, na attól odáig voltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, ki mondta, hogy az otthoni ténykedésükre nem vagyunk kíváncsiak :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Baba, ja igen! :lol:

Ő?

Kép

Kép
kata05
 
 


igen:)cukiiiiiiiiiiii

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszönjük :oops:
ésss már félidőn túl, gratulaaaaaaaaa!! (most nézem :oops: )

Kép
kata05
 
 


Kata
azta mindenit mekkorák vagytok ti is, Máté már stagnál egy ideje, rengeteget mozog. NAgyon cukorfalat a képen
Gyakorolsz a nagycsálod életre? hihi, 3 gyerek aztán lefoglalhat rendesen

Babim
ja, széééép pocak, gyorsan növöget. NA talán ma mekgapod a levelet

Boni
hajráááá tesóprojekt, és jobbulást

Szezso
nagyon jó kép :D azta mekkora lába van :shock: nekünk a 18,5 cipőcske jó még. Körte nekünk nem okozott gondot, mondjuk magában sosem adtam, mindig almával vegyesen.
Adok pár kilót hihi, fene vigye, hogy nekem meg miért felfele ment megint 4 hónapos korától brühühü

Stephie
megnéztema krémet amit írtál, majd ha elfogy a linola fett amit használunk, kipróbáljuk azt is, de mellette éjszakára kenegetjük a szteroidos advantan-borax kevert kenőccsel is. Most szebb , a napocska is hat. VAnnak napok, amikor tök halvány, aztán újra piros lesz. Ez van.
Fúúú, nagyon kemény lehet, én nem bírnám végignézni, tűiszonyom van eleve :? szegénykém sírt gondolom. az viszont jó hír, hogy javul az eredmény :D
Mi a rota vírus ellenit beadatuk, meg a prevenalt, és a meningococcus ellenit is

Bettike
Ügyes druszám a pisivel :D én nyáron akarom próbálni a biliztetést, hátha

NA, Mátéval nem tudom mi volt tegnap, 10 óraira megette a gyümit, aztán ebédre krumplifőzit csináltam, abból akartam adni neki is, de nem kérte, csak pár kanállal evett, aztán kicsit hagytam a tálban belőle, hogy sűrítse az almáscsirkét, de nem evett abból sem igazán, aztán elkezdett bőgni. Így aztán nem erőltettem. Este viszont a gabonapépet sem akarta enni, pedig azt mindig eszi. Pár kanál gyümit evett, de aztán annyi, végül adtam neki cicit, az 5 perc volt, felvettem mélyhűtőből 100ml tejcsit, mert hát azért nem vagyok már tejcsárda. Azt megitta. Éreztem, hogy kezd melegedni, este 37,7 volt a hője, kicsi nurofent adtam neki éjszakára. Második kakija meg nem volt kemény, kicsit sárgásabb és puhább volt. Ez mind ráillik a fogzás okozta tünetekre is, igaz eddig egy foga miatt sem volt ilyen. Úgy látom jobb felül fehéredik most. Remélem ma jobban eszik.

Augusztusban megyünk tesómékhoz, és megyünk egy hétre Hawaii-ra :D :D :D

Kép
gaby25
 
 


Ja, akartam írni Máté most hétfőn 9360 gramm volt, februárban 9300, szóval most lemozogja a mit megeszik, de eleve nem nagy zabagép. 74 cm hosszú kb, nem nagyon hagyja magát mérni :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, irigy Hawaii-ért! Hát akkor mi hosszba és kilóban vagyunk akkorák mint ti! És nekünk is 19-es lábunk van már.
Szerintem is fogzás tünet, jobbulást!!

Boni, nektek is jobbulást, nagyon sokat vagytok betegek. :cry: Úgy segítenék.

Na megyek dogomra.

Kép
kata05
 
 


Gaby, szegényke...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ébresztő:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, te dolgozol, h mindig ilyen korán fent? Ha nem akkor most aludd ki magad, mert nem biztos h augusztustól sok lehetőséged lesz! :wink:

Kép
kata05
 
 


Bocsi, mire ideértem volna a beirással ZSiga összekente magát a bocisajttal stb stb

GAbi vigyél magaddal!!!!!

csajok olyan szörnyűt álmodtam :cry:


Mazskáékkal mentünk valahova és el kellett jönnöm Zsiga ottmaradt..mire visszamentünk ZSigikém eltűnt..kerestük mindenhol és nem találtuk..kiabáltunk.egyszer csak egy kisfiú kiabál, hogy megvan. egy óriási vízzel teli tározóban volt a vízben lebegett.. én imádkoztam a Jóistenhez hogy ne vegye el tőlem, nem kell másik gyerek, csak őt hagyja meg . és elkezdtek kiabálni,hogy él él !

lányok még most is totál összeszorul a gyomrom... és el is sirtam magam...

menstruációm szivat

vasárnap kis barna hétfő semmi, kedd semmi, szerda reggel pirosas cucc mondom megjött..egész nap semmi

ma reggel megint pirosas cucc megint semmi .. elegem van
Vendég
 


Kata, nem dolgozok. Apával kelek 1/2 5 -5-kor, kávézunk együtt. Nap közben van, hogy alszom egyet. A kávézás közben Fannika is fel szokott ébredni. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj, Bonikám, semmi baj, csak egy rossz álom. Elmondtad nekünk és nem is lesz semmi baj. Ölelés és sok-sok puszi!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


CSajok pozitiv lett a terhességi tesztem! halvány, de pozitív, felhivtam a dokimat, hogy mi van, mert hogy icipicit vérzek, azt modnja B.menjen be hozzá a magánba utroért, hátha még megmenthető .. basszus! :shock:
Vendég
 


Megjött a levél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Az alkalmazott citogenetikai módszerekkel-a vizsgált sejtekben-az életkorral kapcsolatos kromoszóma-rendellenességet nem találtunk.
A vizsgálat alapján a magzat neme: lány."

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Basszus, Boniiiiiiii, csudijóóóóóó nap van!!Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!Mindjárt elsírom magam!Tudtamtudtamtudtam!!!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, gratula!!!! Így kell ezt csinálni, megfenyegetni dokival és jön magától!

Baba, tudta-tudtam, nektek is gratula, most már megnyugodni és élvezni még azt a 20 hetet, mert gyorsan elmegy és visszasírod a terhességet! :wink:

Kép
kata05
 
 


Baba éjen éljen éljen!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: mondtam én hogy Fanninak nem lesz baja!!!!!

köszike én azért nem merem beleélni magam, mert a vér az vér.. :oops: bár igaz Zsigivel is véreztem.. de már nem emlékszem... :oops:

próbáltam lefotózni tesztet, de elég halovány, nem jön át :wink:

szerintetek van esély? :roll:
Vendég
 


Miért ne lenne esély(tudod mire nincs esély, hogy én valaha terhes leszek!)????!!!! Persze hogy van!!És én nagyon -nagyon-nagyon drukkolok!

Kép
kata05
 
 


Halihó!

Bonikáááám: :D halkan örülök, és rettenetesen drukkolok!!!! Nem lesz baj, Utroval megtámogatjátok és kész!!! :-)

Babiiiim: hangosan örülök!!! Bár sejtettük az eredményt, olyan jó leírva látni, igaz???! :-D

Gaby: nekivágtok Ámerikának?! :-) szuper lesz! Máténak gyors fogáttörést! :-)

Kata: Lőrinc tényleg iszonyú cuki a képen :-D nem tudom, itt írtad-e, de gratula a négykézlábazáshoz :-)

Ja, nem is mondtam, hogy Bendi is négykézlábra állt :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


JAj csak gyorsan, mert tavaszi takarítok, de !!!

Babim! HURRÁ, HURRÁ, HURRÁ! Így kell ezt! :wink:

Boni! Miért ne? :wink: Drukkolás megy! Akkor most vérvétel meg stb? :roll:

Bocsi, de Máté szunyál én meg folyt. köv. a takarítás! Igyekszem jelentkezni! :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szezso, nem itt írtam, de köszi!!!! És nektek is gratula!!!! Néztem iwiwes képeiteket, annyira ari amelyik az alapértelmezettnek van betéve!!!Hozzátápival hogy vagytok?? Fog? Nekünk még egy sincs, de már nagyon szenvedünk. :cry: DE már a 2. éjszaka volt elég jó! Tegnap 1X, ma 2X kelt csak! 8)

Kép
kata05
 
 


Boni, majd ha talizunk, megmutatom a tesztjeim, milyen halványak voltak, most meg itt rugdoss, hogy együnk még!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata: csak kibújnak azok a fogacskák hamarosan! Mi most már várjuk a felsőket, majdnem 2 hónapja, hogy az alsók kibújtak. De annyira nem vészesek a fogzásos tünetek, mint az első kettő fog előtt.
Most nekünk is jó éjszakánk volt, de nem fűzök nagy reményeket egyelőre a tartós javuláshoz :-)
Hozzátápi alakul, a krumplit pihentetem (úgy fejtettem meg, hogy az alma-krumpli után volt hasfájás), ma alma-barack volt, üveges. Ette egy darabig, aztán a maradékot felhigítottam vízzel, és megitta pohárból :-) Egy üvegnek kb harmada elfogyott így. Szóval lassan, de haladunk :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsokám, szépen hízik az a fiúcska, én tudom, mert sokszor megkukkantom az iwiw-en.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
hurrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááá :D :D :D Na lesz a fiúknak kinek udvarolni hehe :P FAnni szép név, tecc

Boni
volt egy ilyen érzésem amikor írtad, hogy szórakozik a menzid hihi, nagyon drukkolok, biztos minden rendben lesz ++++++++++++++ izgi

Szezso
jaja, nekivágunk :D hozzátáplálással mi is lassan haladtunk, és még most egy zabagép, na jó azért már meg tud enni akár 200 grammot, ha ízlik neki és éhes :) de inkább kevesebbet szokott valamivel

Kata
hát igen, sajnos nálatok minimális esély van csodabébire :( akartok majd tesót amúgy?

Kép
gaby25
 
 


Gaby, köszike.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hát azért vérzek..nyomatom az utrot.. meglátjuk ..drukkokat elzsebelem...
Vendég
 


Kép Kép

de jó ennyi jó hírre jönni:)

baba: teljes szívemből gratulálok nektek

boni: a pozitív az pozitív :) reméljük minden rendben lesz.
tudod, én is az első 12 hétben vagy 8-szor voltam a sürgőn vérezgetések miatt és lám, már itt van az én hatalmas nagy fiam :)
nekem rendszeresen voltak ilyen durva álmaim, rettenetes, de próbáld meg magad túltenni rajta

szopi megy hála Istennek az elmúlt egy hétben hízott 20 dekát így a születési adatok és a mostaniak 50 cm 3100gramm/ 62 !!! cm 4850 gramm :)

kata: nyálcsorgatós kép rulez! :)
stephie
 
 


Stephie, neked is köszi.

Boni, Apának meséltem azonnal, amikor találkoztunk, hogy nálatok mi a helyzet. Nagyon örült ő is és nagyon drukkolunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm lányok, de sajnos már későn kezdtem el az utrót, sajna elég erősen vérzek és darabos is.. majd legközelebb :cry:

elutazunk ma szülőkhöz.pussssz
Vendég
 


Jó reggelt!

Bonikám: úgy sajnálom :cry: pici esély sincs??? Tesztet nem csináltál azért? (olvastam az álmodat, hátborzongató, főleg annak fényében, ami most történik Veled :cry:

Stephie: húú, tényleg jól megy a szopi, nagyon szuper a 20 deka gyarapodás 1 hét alatt!! :-D

Babim: Fanni tényleg szép név nagyon :-D és a pocid is kerekedik rendesen :-) enyém 20. hét körül jóval kisebb volt...

Gaby: és nem féltek a hosszú repülőúttól? Hogy hogyan bírja majd Máté?

Szép napot!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó szerintem nincs. késő este azért még feltettem utrot..de reggel már szerintem nem fogom..felesleges... :cry:
Vendég
 


Jajj, Bonikám, biztos??????????????????? :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem látom értelmét.. de ahogy Szezsó írta az álmom hátborzongató..a kérdés csupán az,hogy csak még nem lesz tesó,vagy sosem? :cry:
Vendég
 


Niki, nagyon sajnálom.....a sosemet felejtsd el, sikerülni foggggg!!! Most is sikerült, de valamiért mennie kellett! :( :( :( De SIKERÜLT és ez nagy szó, tudom most kevés vigasz! És ilyenkor szokott az jönni ha nem tesztelsz kis sem derül....

Kép
kata05
 
 


Bonikám és B. és Zs.: annyira, de annyira.......................... :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Niki, most olvastam, az elején örültem aztán... :cry: Sajnálom!!!!

Baba, nagyon örülök, hogy minden rendben van pocaklánnyal! A neve meg nagyon szép lesz!!!!!!

Hawaiira elutaznék én is, de nem gyerkőcökkel, csak Apjukkal.

kispiskóta
 
 


Boni
:cry: olyan nincs, hogy sosem lesz, látod, most is sikerült, nem is számítottál rá, ezért sem teszteltél hamarabb.
Álmodra kirázott a hideg, és én szemem is könnyes lett, jaaaaaaajjjjj.

Szezso
hát biztos könyebb lesz az út mint tesómnak volt anno 8 hónapos babával egyedül.

ZSú
mi később sem nagyon akarjuk majd kihagyni a gyerkőcöt az ilyen élményekből, na persze erre most konkrétan nem fog majd emlékezni :lol: viszont tesómék is ott lesznek, majd kényeztetik, mi meg romantikázhatunk azért kicsit :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby, lehet, hogy írtad, csak felületes vagy:mikor indultok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
nem írtam, csak hogy augusztus :)
aug3-10-ig megyünk Hawaii-ra, és 1-én vagy 2-án indulunk tesómékhoz, és onnan haza 20-a körül jövünk

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?