Új privát üzeneted érkezett!

Reditke!Kép

Az igen, nem semmi pelenkafogyasztásotok lehet!!! Kép
Nálunk napi 5-6 pelenka fogy, nem hiszem, hogy Bálintkád Danánál többet pisilne. Kép Addig nem szükséges kicserélni, míg keményedni nem kezd a pelenka, mert addig még van nedvszívóképessége, vissza nem engedi a pisit, meg a popsikenőcs is védi a baba bőrét. Persze a kakist ki kell venni, én 5-10 percet várok a kaki után, hogy biztos vége van-e, mert nem egyszer megviccelt a kisasszony, volt hogy pelenkázáskor kakilt pont a két pelenka között. Kép

Tényleg nem semmi amit az ikresek végigcsinálnak, nem tudom, hogy én hogy bírnám!

Beszti!Kép
Tetszett a szüléstörténeted, a szívhangleeséseket kihagyva legközelebbre én is ilyet szeretnék magamnak, még ha nem volt könnyű is. Bíztató, hogy az előző császár után meg tudtad szülni Hannát, én is reménykedem, hogy a következő kisbabámat a szülés után közvetlenül a hasmra teszik.

OrsolyKép?!

Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok lányok, olvasok én is, habár egy állandóan menni-és bútorra felmászni vágyó Ádámmal nem tudok irniKép
De most feltétlenül billentyüzetet ragadtam,mert látom Cat irt.

CAT, sokat gondolok rátok,már lassan a végéhez értek, és milyen jó,hogy igy birod!!!KépMár csak két hét, és eljön a nagy nap!Szoritok,hogy minden jó legyen!!!KépÉs hajrá az interentért!!

Én is csodálom az ikres anyukákat,bár szerintem elsöre ikreket nevelni enyhén szólva nagy kitolás az élettölKép IGy sem tudja még az ember mi vár rá, hátmég két gyerekkel??? Én 100%-ig biztos vagyok benne,hogy megkattannék...

Azért Cat, és Orsi,nektek szurkolok, ha van ÁLLANDÓ segitség,biztosan menni fog minden!!!!Kép

Na,megyek is, gyanúsan csend van ÁDámnál...

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


LeoneKép, ReditkeKép

Na, azert nalunk sem hetszentseg, hogy 9.00-kor szabad vagyok, de altalaban sikerul addigra elaludni. Nagy szerencsenk, hogy megtanult magatol elaludni, leteszem, 10 percig tomi az oklet es elalszik szo nelkul.
Ezt mindenkepp igy szerettuk volna, es akkor is jo volt a tudat, hogy "letettem a gyereket", amikor meg 2 ora mulva ujra ebredt.Kép

Mi sem pelenkazunk ejjel.Nem a sporolas miatt, hanem mert ugyanugy van pont mint LeoneKép-eknal, fel sem ebred igazan, csak tomi az oklet es nyogdecsel...igy hamar vegzunk es mindenki alhat gyorsan tovabb. Es reggelre van illata a fiatalurnak.Kép Nalunk 530db pelenka fogyott eddig.En iromKép, majd jol az orra ala dorgolom ha nagy lesz...

BesztiKép
Nem is tudtam, hogy Natan csaszaros volt...Egyebkent, hogy Hanna szuperul fog szopni, arra merget vettem volna! Ebben Te nagyon profi vagyKép
Majd ha egyszer van idod az ujjszopasra is adhatsz tanacsot, Balazs kb egy hete intenziven szopja a huvelykujjatKép.Felek, hogy raszokik.Ennel a cumi is jobb volna, de nem kell neki...Vajon a gyerekujj izu cumit meg nem talaltak fel?Kép

CatKép
Olyan ugyesen kihuztatok az idot.Akkor meg szoritunk 2 hetig, de a net-et mindenkepp intezzetek el addig, eloszor is mert tuti lesz kerdesed a rutinosabb mamakhoz (nekem sokat segitett), masreszt mert gyorsan kerunk majd kepeketKép

ReditkeKép
Meg egy kerdes...tuti mindig ehes, mikor sir? A hasfajasra probaltatok valamit? Tudom, hogy nem mindenkinek jonnek be a cseppek, de nekunk pl a Sab Simplex hihetetlenul sokat segitett...legalabbis azt hiszem, hogy az.
Egyebkent van segitseged?Van kit kerdezni, kihez szolni? Mert az sem mindegy...en ha mar nagyon elkenodtem felhivtam egy masik anyukat a nyari babaktol es ok ontottek belem lelket.Szoval, csak batran.NEkem is elkuldheted a szamodat, en is felcsoroglek, ha kell.

szoszi
szoszi
 
 

 
 

Néhány kép a fiúk felszereléséből:
újak: játszószőnyeg, fejvédő, takaróhuzat... az ágyra köthető zsebes is kész, de arról még nincsen kép

http://babanet.hu/album/main.php?album=3182

egy része nem csak az én munkámat dícséri, a fejvédőket a nagymamival együtt varrtuk Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
30+6

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Cat Kép
Ne törődj a méréssel, úgysem pontosak. Fejformáról meg, nálunk azt akarták rábeszélni az előző ultrahangon, hogy nagy kerek feje lesz, pedig senkinek nincs ilyen nálunk.Kép

Orsi Kép
Gyönyörűeket varrtatok! Minden nagyon szép lett, nekem a legjobban a fejvédők tetszenek.

Szöszi Kép
Nagyon szép Balázska, és olyan jó olvasni, hogy így kialakult a napirendetek. Alig várom, hogy már én is kérdezgessek itt a baba körüli dolgokról.

Leone Kép
Olyan fura volt látni a táblázatot, hogy már csak Orsoly és Cat vannak előttem. Kezd izgalmas lenni a dolog.

Puszi, Alena
alena
 
 


En meg itt vgayok, egyben....Kép Botond nagyon jol erzi magat odabenn, a lepeny meg csak 2-es, igaz a feje mar 103, szal nem nagyon kene mar nonie igazsag szerint, a vegen ki se ferKép

Lujza: gratula neked, tok jo hogy itt vgayKép

lanyok, jol csinaljatokKép reditke: ejszaka telleg ne pelusozz, ha veletlenul kaki van, azt is kis fenynel stb, hogy tudja, ejszaka van es aludni keneKép

orsoly
orsoly
 
 


Jó reggelt csajok Kép
Büszkélkedni jöttem Kép Bár egyáltalán nem akarom elkiabálni és tisztában vagyok vele, hogy egy nap alapján butaság lenne hosszú távú következtetéseket levonni, de tegnap szuper napunk volt.
Pici fiam 3-3,5 óránként evett, 2 szopi között aludt, nézelődött, na jó egy picit sirdogált is délután. Egy evés 110-160 gramm között mozgott.
Mondjunk sétáltunk tegnap 2x1,5 és 1x1 órát.
Hát kiváncsi leszek hogyan alakulnak a továbbiak, de nem fogok elkeseredni ha romlik a helyzet, hála nektek Kép

Szöszi Kép
Nagyon aranyos vagy, hogy felajánlod a segítséged, nagyon köszönöm, jól esik.
Igazából van jó pár kisbabás barátnőm, velük online levelezek, telefonálok, csak az a baj, hogy a közelemben nincs senki. Az lenne a legjobb, ha itt lenne Halásztelken babás ismerős és lehetne együtt sétálni, eszmétcserélni stb.
Jövő héten végig itt lesz anyósom, az jó lesz.

HasfájásKép még semmit nem próbáltunk. édeskömény teát próbáltam adni neki, de kiköpte Kép Kép

éhség, kéz szájba tömése Kép eleinte azt hittem, hogy ahogy nyüsszög és tömi a kezét a szájába, akkor tuti éhes. Most már rájöttem, hogy pl. akkor is ezt csinálja, ha kakilni kell stb. Ti figyeltetek meg ilyesmit?

Beszti Kép Ujj szopizás engem is érdekel, mert ő már az anyaméhben is szopta és most már egyre többször megtalálja.

Leone Kép Képzeld ma éjszaka nem pelenkáztam. Este 8-kor, utána pedig reggel 6-kor. Olyan kemény és nehéz volt a pisitől, hogy embert lehetett volna ölni vele Kép Kép

Orsoly Kép drukk-drukk-drukk
Éjjel csak kis fényt kapcsolok a szobájában, ezért fordult már elő, hogy reggel vettem észre kakis a zsák belseje is Kép

Ma délben jön hozzám szoptatási tanácsadó a kis lelkem megnyugtatására.

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Orsi Kép
majdnem kihagytalak, pedig szépek a varrások. ügyesek vagytok, kis lurkók biztos szeretni fogják Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Pelus: Úgy látszik, a Pampers Newborn Hannának nem elég éjszakára, már második éjszaka ázik átKép (mondjuk van is miből, mert 2,5-3 óránként eszik). Megpróbálom a minit, hátha azzal jobb lesz a helyzet, mert nem szeretnék éjszaka pisi miatt pelusozni.

Leone!

Az orvosnak kell olyan hozzáállásának lennie, aki nem akarja minden áron a "legbiztosabb" (császár után császár) megoldást. Nagyon jó volt, hogy nem emlegette, hogy császár lehet, hanem épp az ellenkezőjét mondta, hogy mindenképpen elindulunk egy sima szüléssel (persze fontos volt, hogy jól feküdt, nem volt túl nagy, a szüléskor a feje beilleszkedett). A császár nem is került volna szóba, ha az elején a szívhangleesés nem lett volna (mi egyébként nem volt olyan vészes, egyszer sem ment 100 alá, és nagyon rövid ideig tartott).
Kívánom, hogy sikerüljön, nekem nagyon sokat jelentett, hogy sikerült, és az is, hogy a gyerekágyon nem voltam kiszolgáltatva sem más embernek, sem a saját testemnek (hogy nem tudok felkelni, fordulni sb.).

Szöszi!

Nátánnak a nyakán 2-szer és a vállán 1-szer volt a köldökzsinór, emiatt lett egy kemény vajúdás után 4 ujjnyi méhszájnál azonnali altatásos császárKép.
Szopihoz nem csak az anyuka kell ám, hanem a baba is!Kép Hanna igen eggyüttműködő.KépKép
Ujjszopás: ezt igazándiból ne tudod megakadályozni. Ha elég sokat szopizik, akkor van esélye, hogy a szopási igényét kielégíti az anyamellen, de nagyon sok baba még az igény szerinti szoptatás (és komfortszopi) ellenére is szopizza az ujját. Az, hogy az ujját szopizza vagy cumit: ez mindenkinek saját magának kell eldöntenie. Szoptatás szempontjából a kedvezőbb, ha az ujját szopizza. Nekem egyik gyerek sem kapott cumit, de ők nem is szopizták az ujjukat. Hannát már tegnap én is láttam szopizni az ujját... Azért remélem, hogy nem fogja, némileg egyszerűbb lenne majd később.
Miért gondolod, hogy a cumi jobb volna?

Reditke!

És Szigethalom????KépKép (Mi ott lakunk...) Pár hét múlva, ha a Hanna elég nagy lesz és megkapom az autómat, akkor át tudok menni párszor sétálni, beszélgetni.

Beszti!

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Mamik Kép
Tegnap megvettük a pelusokat... Betáraztunk Kép Minden márkából vettünk 1-1 csomaggal. Nagyon kíváncsi leszek, hogy melyik válik be nálunk Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Beszti Kép
Hogy nekem mennyire kiesett a látókörömből, hogy te szigethalmi vagy.
Ez nagyon szuper Kép
Én is mozgékony vagyok ám (értsd autó) Kép, úgyhogy ha már nektek is alkalmas lesz, akkor mi is tudunk mozogni a legénnyel Kép
Jujj, de jó Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Édekömény tea, én úgy tudom az 4 hónapos kortól ajánlott. És ha a teácskával lesz tele a pocója akkor nem szopik annyit, nem stimulálódik a cicid és kevesebb tej termelődik hosszú távon.Mellesleg az édeskömény lehet hasfájást elmúlaszt de olyan pukigörcsöket csinált a nővérem kisfiánál hogy juj. Ha már hasfájásra akarsz valamit vannak cseppek amik segítenek ezen dokinénink 3 félét is ajánlott de szerencsére Bali egyáltalán nem hasfájós, így nincs tapasztalatom.
Olyan cuki képeket csináltam és nem tudom lekicsinyíteni. Írjátok meg hogy ti mivel méretezitek át a fotókat lécci!
Erika
hurki
 
 


OrsiKép
De ugyesek vagytok! NEkem semmi kezugyessegem semmihez! De azert a "jobaratok" is ennivaloak!Kép

BesztiKép
Hat csak azert gondoltam, mert ha a cumirol le akarod szoktatni, akkor elveszed. De a keze mindig "keznel lesz", nem? Nem tudom, meg nem volt ujjszopos gyerekem (sem)...Hatha, amikor elkezd nyulni a jatekok utan, akkor majd azt tomi be.Ebben remenykedek.Mert idenezz, mar ilyen profi a tehnikaja:
Kép

szoszi+balazs, a mosolygos
szoszi
 
 


Szöszi!

Azért érdekes lehet, hogy milyen érzés lehet egy gyereknek, ha a hónapokig, évekig használt szeretett tárgyát egyszer csak elveszik...
Biztos lehet jól csinálni, de ennek én még nem tudok jó módját, ezért inkább elkerülöm azt, hogy rákényszerüljek.
Az ujjszopással kapcsolatban viszont úgy tudom, hogy normális fejlődés esetén egyre kevesebbszer fogja szopizni, főleg ha szüksége van a kezére. Csak nyugtalanító helyzetekben, fáradtan van szüksége rá. Az, ha folyton szopja egy bizonyos kor után, az nem jelent jót pszichológusok szerint.
Mindenesetre nem könnyű döntés...
Balázs teljesen szakszerűen csinálja!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Edit,
mi is itt lakunk a közeledbe! Én tököli vagyok! Szívesen segítek bármibe és szoktunk is felétek járni.

Szoszi,
szerintem se jobb, ha a cumit szopizza. A kezét elfelejti amikor elkezd mászni.

Orsi,
tényleg gyönyörűek a babacuccok!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


sms Orsolytol:

9.10-kor megszuletett Botond, 5300 gr!! 59 cm, 38-as fej. Jol vagyunk, mindenki a csodajara jar.

Gratulalunk!!!!
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


OrsolyKép
Oriasi gratula, legalabb akkora, mint Botond!!! Es ezt megszulni...LE a kalappal! MInden letezo jot kivanok,sok tejecsket,ugy erzem szukseg lesz ra...Kép
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!
Végre előkerültem én is, bár állandóan rohanok és még nem tudtam visszaolvasni sem, de majd éjszaka... talán. Kép

Gratula minden kisbabához!!! Orsolynak, Besztinek, Reditnek, Sorayának és Alice-nek is!!! KépKép

Puszi,
Edelweiss
edelweiss
 
 


Gratula Orsolynak az óriásbébihez KépKép
Cat
Remélem minden OK. Még húzd ki egy kicsit. Nagyon szorítok!
Lujza
lujza
 
 


Sziasztok!

Orsoly!
Nagy-nagy gratula ehhez az óriási legénykéhez! Csodaszép lehet. Ekkora babócát megszülni.... te egy hős vagy. Tényleg le a kalappal! Kép Neked gyors regenerálódást, Botondnak pedig sok finom tejecskét!

Ujjszopás: Szoszi, szerintem se ess kétségbe miatta. Kristófról is van olyan UH képünk ahol az ujját cumizza és persze megszületése után is ez volt a kedvenc elfoglaltsága. Én is elkeseredtem miatta és próbáltam inkább cumit adni neki, de mikor rájött, hogy abból nem jön tejecske mérgesen kiköpte. Még megpróbáltam 1x - 2x, de nem fogadta el, így aztán nem is eröltettem. Viszont mióta nyúl a tárgyak után, azóta nem cumizza napközben az ujját, hanem többnyire a játékait, néha pedig az egész öklét Kép tömi a szájába. Az ujjszopást mostmár csak altatónak használja. Ahogy leteszem aludni, rögtön dugja az ujját a szájába és azzal altatja magát. Mikor elaludt akkor idővel "kiesik" az ujja a szájából. Jó ez így, mert egyrészt megtanult magától elaludni másrészt nincs cumiprobléma a későbbiekben. Kristóf most tölti majd be az 5 hónapot, és kb. egy hónapja hagyta abba a nappali ujjszopást. Még annyit, hogy ahogy Beszti írja, szerintem is sokat számít, hogy szopizik. Azért abban bízom, hogy előbb-utóbb az elalváshoz sem kell majd neki az ujja. De azthiszem ez még soká lesz.

Edit,
Mi sem lakunk túl messze tőletek, Pesterzsébeten, az M0-nál. Én is szívesen segítek, ha tudok!

Puszi,
Humi
humi
 
 


5300 grammm???? Kép Hihetetlen!
Orsolynak és családjának nagy GRATULA!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsoly!

Gratulálok neked a gyönyörű nagy babádhoz!!! Remélem mindannyian jól vagytok és tejcsid is van

Orsi!
Gyönyörűen varrsz! Hol veszed ezeket a szuper anyagokat és mikor csinálod őket?

Marcsi
marcsiria
 
 


Marcsi Kép
Köszi. Az anyagok egy része a szekrényből jön, mert a mamim iszonyú nagy készleteket halmozott fel Kép Sokat veszek akciósan, mert úgy olcsóbb... van egy-két kilós anyagbolt, ott jól lehet anyagot venni. A kiskabát anyagát most vettem a röltexben.
Mikor? Most itthon vagyok, így nagyon ráérek. De sokminden nagyon gyorsan megvan. Pl. a teljes fejvédő, zseb, takaró 1 nap alatt megvolt, mert ott csak egyenest kell varrni. A játszószőnyeg viszont kb. 3 hétig készült Kép A kiskabát ma délután készült.

Orsi

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Beszti, én még nem gratuláltam Hannához,most megteszem!! GratulaKép

Orosoly,neked is gratulálok BotondhozKép,naaaagyon nagyok a méreteiKép Tényleg kiváncsi vagyok, hogyan tudtad megszülni???Kép

Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Orsoly! Nagy gratula, nem semmi mekkora baba!! Képet nagyon várom már!!

Erika! én azért nem adok Orsinak édeskömény teát mert cukrot tartalmazKép

Nálunk sose szopta az újját igaz ha bekapta én mindig kivettem és mondtam nem szabad. Igy nem élvezhette ki milyen jo is szopizni.

Orsinak nagyon tetszik az etetöszéke, mióta megvan mindig elalszik benne, csak egyszer jártam igy ráborult a tálcára azóta amint megbillen a feje kiveszem. DE kb. 5 perc kell a jollakás után ehhez.Kép

KarmenKép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


OrsolyKép
Nagyon sok boldogságot kívánok a családnak!!!! Hihetetlen méretekkel született Botond. Várjuk a szüléstörténetet, mert szerintem a doki is dobott egy hátast amikor megmérték.KépKép

OrsiKép
Szuperek a varrt babaholmik. Csuda ügyes vagy! Ha ilyen ütemben varrsz, akkor a szülésre megvarrod a teljes kelengyétKépKép

LujzaKép
Köszi a drukkot. Még egyben vagyunk, a mai CTG is rendben volt. Bár vannak jósló fájásaim, de a szülésznő szerint ezzel simán bírható még 1-2 hétig.

A császártól már be vagyok kellő képpen tojva, mert elolvastam MacsKép "élménybeszámolóját" róla.KépKép

AlenaKép
Október 4-én kell CTG-re menned ? Szerintem engem akkor császároznak, ha addig nincs semmi. De majd írok pontos időt.

KarmenKép
Nagyon édes OrsiKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lányok Kép
Hol lehet a szopis könyvet kapni? Ma meg akartam venni a Libriben és nem volt Kép Úgyhogy csak a babaápolási könyvet vettem meg... addig abból okosodunk.

Cat Kép
Nagyon jól bírjátok!!!

Orsi + 2 Kismaczkó
31+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsoly Kép
Nagy gratula Botond babához. Nagyon várjuk a szülés történetet.

Cat Kép
Igen, október 4-én megyek először CTG-re. Neked mikor kell befeküdnöd? Majd beszéljünk.

Orsi Kép
A könyvet én az Arany János utcai metrómegállónál lévő pici könyvesboltban vettem meg. A neten a Libri honlapjáról meg lehet rendelni a könyvet.

Puszi, Alena
alena
 
 


AlenaKép
Szeptember 30-án jövő csütörtökön kell befeküdnöm, ha addig nem indul meg a szülés. Fent leszek valamelyik fizetős szobában, majd megírom melyikben. A csaszi után meg az őrzőben 24 órát.Kép

OrsiKép
Azért már vannak kényelmetlenségek. Például majd szét röffen a hasam. 111 cm, de rettenetesen feszes. Persze jó lenne kihúzni a 38. hétig, a kellemetlenségek ellenére is.

Pusza
Cat
36+4

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Nekem is vannak. A pocimon még nem érzem ezt a feszítést, egyébként 101 cm... szóval annyira nem óriási.
De az éjszakákat kitörölném az életünkből. Háton nem tudok aludni, oldalt meg egy idő után bekeményedik a pocim, amire felébredek... és akkor vagy vissza tudok aludni vagy nem Kép
Ma rájöttem, hogy fel kell hagynom a vezetéssel, mert már nagyon kényelmetlen, így ma letettem a kicsikocsit Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
31+2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Alena Kép
Köszi az infót. Ha máshol nem lesz meg a könyv, akkor majd benézek oda.
Mindjárt a 36. hétnél jártok.... nagyon rohan az idő Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Van a Libri ügyfélszolgálatának egy ingyenes tel.száma, ahol megmondják, hogy a keresett könyvet melyik üzleteikben kapod meg. Egy próbálkozást talán megér:
06-80-254-274
Még annyit, hogy csak hétköznap munkaidőben hívható.

Pusza, Humi
humi
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék megosztani Veletek egy örömhírt.
Ma reggel derült ki, hogy van egy kis pocaklakóm.
Számításaim szerint az 5. hétben járok. Hétfőn megpróbálok elmenni az orvoshoz, hogy ő is megerősítse!

Nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy végre lesz a Milinek kistesója!!!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


HovirágKép
Gratulálok a kistesóhoz!!!!KépKépKép Menj el dokihoz a biztonság kedvéért egy hormontükörre.

OrsiKép
Még csodálom, hogy tudtál eddig is vezetni! Nekem majd kiszakad a méhem a magyar utakon. Ha nem indulna be a szülés a 40. hétig, csak a Thököly úton kellene végig hajtanunk.Kép

ZsuzsaKép
Gratulálok a kis 265 gr-oshoz.KépKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Hóvirág Kép
Gratulálunk a pocaklakóhoz!!!! Kép Kép De jó!!!! Kép Kép

Humi Kép
Köszi a telefonszámot. Hétfőn fel is hívom őket Kép

Zsuzsa Kép
Örülök, hogy minden rendben. Kép

Cat Kép
Érdekes módon a méhemmel semmi gond (na jó, ez így nem igaz, de az nem reagál olyan extrémen). A hátam adja fel egy idő után, és már minden állítást kipróbáltam az ülésen, de semmitől sem lett jobb.
Voltunk a Krióban és mentünk nem éppen a Thökölyn, hanem a mellékutakon... komolyan azt hittem, hogy megszülünk még a végén.
Csak nekem van néha este olyan érzésem, hogy legszívesebben kilakoltatnám a fiúkat??? Kép Persze nem gondolom komolyan... csak néha a fizikai fájdalom már komolyan kiborít. (persze ez scak este jelentkezik... nappal semmi bajom)

puszi mindenkinek

Orsi + 2 Kismaczkó
31+3

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


HoviragKép
Ugy latom csak sikerult ertelmezni azt a hogorbet...Kép
Delutan mar jartam erre es mikor lattam, hogy Te vagy az utolso hozzaszolo, arra gondoltam, hogy biztos jottel bejelenteni a kistesot.Es tenyleg!
Gratulalok!
szoszi
szoszi
 
 


Hóvirág!
De jó hallani, gratulálok!

Karmen!
nagyon édesen alszik a kislányod, mókás lehetett.

Szöszi!
Gyönyörűen szopja az ujját Balázska. Levi is így szokta.

Marcsi
marcsiria
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy együtt örültök velem!! Két napja nem tudok reggel aludni, mert ideges voltam a hőm, meg a teszt miatt. Ma meg a Milán kelt negyed ötkor. Már hat órakor készítettem az ebédet. Most meg már tök álmos!

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Szep jo estet!

Nalunk Apa van setalni a kislurkoval, en furodtem meg lazitok a gep elott. Nagyon jo dolgom van!
Tegnap nyugos napja volt Bazsinak, de mara visszaallt es ujra kisangyal!

ReditkeKép
Hogy vagytok?

RekacsKép
Merre bujkalsz? Megint hastancolsz?

LanyokKép
Irtam Vicanak, mert mar 1000 eve nem hallottunk rola. Jol vannak, eppen Kuba partjainal hajoznak, a hurrikan kiszoritotta oket (kikoto lezarva), extra pihenonapokat kaptak igy. Csuszik a lombikjuk, ezert most akupunkturaval probalkoznak.Egyebkent csak lazan kezelik az ugyet... En ugy orultem, hogy valaszolt es megtudtam ezt-azt...

Puszi:
szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!
Végre itt vagyok, bár még nincs netünk, és maradok a Nikie névnél, úgyis mindenki így ismer.
Bogicáról készült rengeteg kép és video közül a legszebbeket elküldtem mail címetekre.

Karmen!Kép LÁtom te is jan.28-án szültélKép Nagyon édes a kislányod!

Alena!Kép Sokszor gondoltam rád, hogy hozzátok is mielőbb kopogtasson a gólya.Kép Hogy sikerült végül is? Nagyon örülök a babócátoknak!

Bogár!Kép Gyönyörű kislányod van! Mi néha PiciBogárnak hívjuk a csemeténket, jó nem?

Beszti!Kép Gratulálok a kislányotokhoz! szép nagy család vagytok! Mi még nem tervezzük a következőt, esetleg 2 év múlva.

Doris!Kép Nem felejtkeztem el a szeptemberi talinkról. Puszi a Piciknek!Kép

OrsiKép Gratulálok a 2 Kismaczkónak. Hol fogsz szülni?

Marcsi, HurkiKép Milyen anyának lenni? Hogy megy a szopi? Ha kevés lenne a babának az idő a szopira akkor bátran tovább szoptassátok. Nehogy tápszert használjatok pótlásra, mint én annoKép (szerencsére nem szokott le Bogi a szopirólKép)

MarcsiKép Levi babáról küldenél egy képet?

HurkiKép Nagyon hasonlít rád Balázska!Kép

Bogi holnap lesz 8 hónapos. Szépen ül, nagyon ügyes a játékaival, ami pörög azt pörgeti stb. Nagyon izgő-mozgó, sokat mászik, mégjobban eszikKép, 2x190gr lecsúszik egynap, ez főzelék és gyümölcspép, a szopik mellett. Még mindig cicin alszik el, de már 4 hete éjszakánként 1-2 óránként felébred és üvölt, majd a szopival megnyugszik, rajta csüng 10-30 percet. Alig alszunk, most ez egy nehéz időszak, azt mondják a foga miatt, ami még nincs, várjuk. Doris Ti hogy éltétek át? Sem kenőcsöt sem szirupot nem akarok használni.
Mit is mondhatnék még? Sokat játszunk. A járókát nem szereti, a napi kb. 2 óra(nem egyszerre), nagyon kevés. Kengurut, babakocsit annál inkább, imád nézelődni, 2 gesztenyét a 2 kis kezével összeüti, ez nagyon tetszik neki és nekünk isKép, ugyanezt csinálja a játékokkal is. Minden ami mozog nagyon érdekli, mozgó levél, árnyék, állatok stb. 3 hasonló korú pöttömökkel szoktunk összejárni+baba-mama klub. A cumi már 1 hónapja nem kell neki, párhuzamosan a fogzás kezdetével, de nem bánom.

Kb., így állunk. És persze nagyon boldogok vagyunk!Kép

Puszi
Nikie és a majd' 8 hónapos BogicaKép
nikie
 
 


Szaisztok!

Megjöttem Jordániából! Szuper volt, csak a repülést hagytam volna ki, mert kicsit paráztam.
De már itthon vagyunk és ez a negyven fok után kicsit fejbevert ami itt van. Jól fázom!

Szöaszi!Kép!
Klassz kis cucc, hogy bejelentkezek és rögtön hiányolsz! Kép Itt vagyok ragyogok, megkaptam a képeket nagyon szép a kissrácc és jó nagyot nőtt!

Rakok képet, hogy hogy nézek ki.Mert jelentem naGYTERHESNEK ÉLEM MEG MAGAM TEGNAP ÓTA. (JAJ)Felvettem egy gatyót, ami meleg és ugye nem vittem. Mikor rajtam volt utoljára, lógott mint na, most meg határeset, tán még két hétig tudom hordani. Hát nő ez a kis csaj!Kép

Mindenkinek pusznyúl!Kép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


OrsiKép
Hasonló kínlódásokat érzek én is esténként. Napközben jól elvagyok, de az este és az éjszaka már rémálom.Kép 5 percnél tovább nem bírok 1 pozicióban leledzeni.

SzösziKép
Nagyon jól tetted, hogy írtál VicánakKép. Én a másik topikban kérdezgettem felőle, de nem tudott róla senki semmit. Itthon fognak lombikozni?

RékacsKép
Alig ismertelek meg a képen! Tényleg már igazi gömbölyű kismami vagy!

LányokKép
Voltam ma UH-n, sajnos csütörtökön be kell feküdnöm. A lurkókkal minden ok, Olivér 2300 gr, Samu 2600 gr-os, teljesen jó az áramlásuk, 200 gr-ot híztak 6 nap alatt. Emiatt nem is zargatnák őket, de nagyon sokat keményedek, és feszes a pocim. Jövőhét közepe fele császároznak, ha nem indul meg magától. Sajnos a párom nem lehet bent velem, ettől nagyon elszonytyolodtam.KépKép Egy fotósnak ez kész kínzás!
Viszont tegnap kész lett a gyerekszobánk, már csak apró simítások hiányoznak. Hát nem kapkodtuk elKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok LányokKép
Sajnos nincs időm visszaolvasni az elmúlt két hét termését... Gratulálok minden BabásnakKépKépKép
Örülök, hogy ott lehettünk a talin, Edi kösziKép


Mi jól vagyunk, csak ez a két hét nagyon sűrű, rohangálós, fárasztó volt. Most próbáljuk kiheverni a fáradalmakatKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Ma délután csináltam két tesztet mindkettőn lett egy második halvány csík!!!

Nagyon izgulok, el sem merem hinni lehet....hogy ...tényleg...lehet?

Szerintetek?

Puszi mindenkinek!
nyanita
 
 


Niki!

marcsi és babája levente néven csinltam fotóalbumot, ott több kép is van levikéről. Neked is van?

marcsi
marcsiria
 
 


Most sikerült egy kicsit beleolvasni a termésbe.

Orsoly! Gartula! Amint tudod írd le ezt, hogy produkáltad, jó?Kép

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok!

Cat, a legjobbakat kívánom Nektek a elkövetkezendőkre!!!

Anita,
miért ne lehetne?? A halvány is pozitív!
Nekem is most lett szombaton pozitív a teszt! Szerintem egyidősek leszünk!
Eddig hová irogattál? Még nem láttalak itt!

Ma voltam orvosnál, a vérvétel megerősítette, hogy kisbabát várok és minden rendben van az orvos szerint. Az UH-n még sajnos nem látszott, de a jövő héten már fog (ha minden igaz)!

A Milán már adott puszit is a pocakomra! Olyan édi volt!

puszi
Hóvirág
Hovirág
 


Orsoly, hatalmas gratula hatalmas babához! Balázs egész nyüzüge hozzá képest Kép)
Hóvirág, neked is gratula, mennyi ideje is próbálkoztok Kép? Olyan fantasztikus, hogy az első után hip-hop jön a kistesó!
Cat, ne izgulj a császár miatt,m én csupa jót tudok róla mondani, ha akarsz bíztatót hallani és bátorítót akkor dumcsizzunk. Azt viszont nem értem miért nem lehet bent veled életed párja? Jó éjt pusz Erika
hurki
 
 


Sziasztok!
Mennyire normális (vagy nem), ha éjszaka fordulásnál hol az egyik oldalon alul, hol a másik oldalom alul beleszúr. Olyan, mint amikor izomlázam van a karomban és valaki megfogja és megrántja (lehet, hogy idióta hasonlat, de valami ilyesmit érzek). Ez a méhszalag nyúlása? Nem minden éjszaka érzem, viszon van amikor nappal is feszülget mindkét oldalon. Még amikor 9 hetesen voltam védőnőnél ő azt mondta, ha szúr és feszül az nem baj, csak ne görcsöljön. Napi egy hányás még van és egész nap émelygés Kép
Lujza(14+2) Kép
lujza
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek ajánlom, hogy tekintse meg gyönyörű kislányomat a profilomban(és aztán mondjátok, hogy ilyen szépet.....!Kép, JÓ?)

Lujza! Nekem is volt ilyen húzódás, én jobb a békesség, szépen rászoktam, hogy este bekapok egy magnézium tablettát, kálcium sandosszal. Azóta nincs(kop-kop). A dokim meg mondta, hogy a legjobb megoldást választottam. Szerintem Te is tégy így, hisz ez a mix ártani nem árt, az tuti.

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?