Új privát üzeneted érkezett!

Zsú
éédesek a fiúk :D Bende szép nagy, már jól elhagyta Mátét, 1 hónapja sem volt még 10 kiló :lol:

ja, kétgyermekes létről jut eszembe, szomszéd tegnapelőtt újságolta el, hogy szeptemberre jön a kistesó, pedig ők csak egy gyerkőcöt terveztek :P Levire 3 évet vártak

Kép
gaby25
 
 


Szupi, hogy előbújtatok! Na, legalább ezt sikerült elérni és nagyon jó olvasni, hogy mennyi mindent tudnak a picúrkák és nagyon szépek is mindannyian!!

Boni, nem változott semmi. Ha túljutunk ezeken a nehézségeken, akkor megbeszéljük, mikor.

Naci: vettem 1 nacit, merta Tiéd nagy volt, aztán kaptam még 4-5 db-ot, de a tiéd még majd később lesz jó. Alapban vékony vagyok, így nincs, ami kitöltse a nacit. Pocakocska viszont szépen növöget.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
ja akartam is írni milyen vékony vagy, aztaaaaa

Kép
gaby25
 
 

 
 

Baba, levél nincs még? Ez a 3.hét már?

El is felejtettem Nektek újságolni, hogy már soványabb vagyok mint mikor teherbe ejtettek. Szülés óta -25 kg! :lol: 8)

Kép
kata05
 
 


Kata, tegnap volt 2 hete. Nagyon lassan telik az idő.
Kata, el fogsz fogyni. IR-ügyben mi újság?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mégcsak 2. Esküszöm többnek tűnt!! Deeee ez már kezd nagyon jó lenni!

El még nem fogyok, de most jól érzem magam a bőrömben! Ir-rel semmi nincs, most megvárom mi lesz a szopival és utána elmegyek vérvételre.Próbálom tartani a diétát(ami nem olyan könnyű, de kezdek hipózni (hányinger, fejfájás, szédülés, gyengeség). Délutánonként 4-es cukor (ami tudom nem olyan kevés, engem mégis tacsra vág). Hát itt tartok.

Kép
kata05
 
 


Kata
aztaaaa, az nagyon sok :shock: hát én szülés után fogytam 14 kilót aztán kb 4 hónapos korától, meg híztam 6-ot :cry:
20 kilót legalább le kéne adnom :?

Babim
bizony, ilyenkor lasan megy az idő :?

Kép
gaby25
 
 


REggelt!

Baba oké :wink:

Kata nem olvastad kérdésem? jól lefogytál.. nekem nem sikerül sehogyse... megállt...


Zsu édesek fiúk már wiwen megcsodáltam őket :wink:

GAby elmúlt Márté kiütése?

kötöttem hirtelen felindulásból nyuszit.. azé rá lehet ismerni talán Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni, nyuszi tök jó!!! De olvastam a kérdésedet és magamba meg is beszéltem :oops: , nem jó a most péntek nekünk, de majd találunk egy jó időpontot!

Lehet bután írtam le a kilóim számát, mert szüléssel együtt fogytam ennyit. 23-at híztam 25-öt fogytam, tehát mínusz 2 kiló.


Tényleg többiek, kinek, mikor és hol jó??? Itt a szép idő!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


városliget?
Vendég
 


Jó a nyuszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
jó a nyuszi :D ekcéma valamikor teljesen halvány, valamikor meg tök piros, szerintem jön megint foga. Vártam már a tavaszt mint a messiást, hogy napoztassuk végre.

Kata
én 18-at híztam terhesen, 14-et fogytam szülés után, aztán visszajött 6, azaz még mindig + 10 kilónál tartok :cry:

Kép
gaby25
 
 


Voltam ma dokimnál, hamarosan belevágunk tesósegítő programba... :lol:


ZSigi barátnőméknél aludt a szomszédban.. meglepődtem hogy milyen jól bírta.. az elalvás nehéz volt, de ébredéskor mivel Dorcink is ott volt a kis barátnője semmi baj nem volt!


GAby sajnálom ekcémát.. hajrá elmúlás :lol:
Vendég
 


Boni, hajrá babprojekt! És mi a menet, ha lehet érdeklődni? Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Városliget nekem elvileg jó, valahogy csak bekeveredek odáig. :D Max. Zsú fülét rágom h menjünk be kocsival, ha nála lesz.

Gaby, Mátéról képet mikor kapunk?

Kép
kata05
 
 


Na akkor teszek képet, azt hiszem ezt még nem mutattam
cuki és Máté kunyerál, arról lemaradtam, mikor Máté a jobb lábán és a cuki a bal lábán volt hihi
Kép

Kép
gaby25
 
 


Boni+++++++++++++++én is kíváncsiskodnék :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ugyanazt a protokollt követjük mint anno a Kaáliban. drbácsim azt mondta ne térjünk el tőle első körben.. :lol:

GAby édesek.. nagy az egyetértés.

bár én most haragszom a kutyákra vagyis inkább a gazdijukra mert tegnap a játszó mellett egy óriás kupac friss gözölgő kutyaszarba belemarkolt Zsiga és még pont az utolsó pillanatban kaptam el a kezét a szája elől.. :twisted: :roll: :lol:
Vendég
 


jajj..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim én ennél hangosabban mondtam..és zöld arccal :oops:
Vendég
 


elhiszem

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


reggelt :lol:
Vendég
 


Boni
hajrá tesó projekt
én össze szoktam szedni az utcán is a kakit, nemhogy játszón, én sem örülnék, ha Máté belemarkolna :? :x

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Nem volt még időm visszaolvasni, de nemsokára pótolom. Tegnap meglátogattuk a szüleim, akik elég messze laknak tőlünk és január óta nem találkoztunk. A pocimat nézegették, én egész nap áradoztam a kicsiről, ők pedig imádattal hallgatták és meghatódottan nézték a 16. heti4D-s babamozit és a múlt heti genetikai uh-t. Van már 2 nagy unokájuk a tesóm révén, de számomra is elképesztő módon várják az én Picikémet. Idős szüleim vannak, akik uh képeket sem láttak még (18 és 21 éves unokáik vannak) nemhogy dvd felvételt egy magzatról. Apukám azt mondta, hogy annyira jó látni és már így hozzánőtt a szívünkhöz.

Lenne egy kérdésem. Eléggé zavar már a biztonsági öv. HA nem én vezetek, akkor az öv alá szoktam dugni a kezem. Elég drágák ezek az övterelők 9-13000, de tegnap találtunk egy -számomra ismeretlen-típust, ami új és olcsó. Kérnék szépen véleményeket és tapasztalatokat. Íme:

http://www.vatera.hu/ovterelo_ovlehuzo_ ... 60930.html

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baccus hol a reggeli üzim babimnak? :twisted:

azt írtam hogy anyumék is ZSigit látták így először. nagyon megható volt..

jó ez a pocakvédő.. terelő nem ismerem a márkát. van olyan hely ahol ha bérelsz 9000Fért akkor utána levásárolhatod babaholmira :roll:
Vendég
 


Bonikám, végül tegnap du.megrendeltük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Gaby, Máté már milyen nagy!

Baba, jól néz ki az övterelő, megéri! Én nem használtam abszolút.

Kép
kata05
 
 


Baba, nagyon megható lehetett!!!! Én sem ismerem ezt a márkát. Nekem nem volt övterelőm.

Boni, nagyon-nagyon-nagyon fogok drukkolni Zsigi tesóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tegnap előtt esküvőn voltunk, Kata jó voltából, ő őrizte az én két csimotám éjjelét és nappalát! :lol: Majd utána név napoztunk. :wink:

kispiskóta
 
 


Baba, még annyit hogy úgy megnéztem volna szüleid arcát, számomra is ezt annyira meghatóan írtad le!
És közeleg a 3. hét, szóval minden rendben!!! Lesz egy gyönyörű, egészséges kislányotok!!!


Stephie, eredmény??

Kép
kata05
 
 


Baba jól döntöttetek.

azta Kata de jó vagy! 3 gyerekkel? :lol: le a kalappal!!!!

Zsu Bendének megkésve de boldog névnapot!!!

:lol:

csajok izgulok ám..bár tudom hogy kevés azt esély az első sikerének másodjára is..de azé jó érzés hogy hamarosan a pici tesóbabánk pociba lesz talán :oops: :lol:
Vendég
 


Boni, drukkolunk.
Kata, Piskóta: a 12.heti volt az első, amit jan.ban láttam, azóta azt emlegették, d ugyebár a 16. hetiD babamozi még szuperebb! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Boni: én is nagyon drukkolok! :-D szerintem pedig pont, hogy nagy esélye van, hogy megint elsőre sikerül, mivel már egyszer így történt :D most olvasom a sz@ros sztorit, felháborító :evil:
Jó volt olvasni a napirendeteket, meg amit-tud-már Zsigi részt :-)
Nyuszi nagyon jó lett!!! :-)

Gaby: nagyon édesek a kéregetők :lol: Te Mátéd is mennyit fejlődött!! Nagyon kis ügyes ő is :-D

Bettike: jó a napirendetek :-) Máté nagyon kis ügyes, a szókincse is fenomenális. Jót mosolyogtam, hogy Máté szeret takarítani :lol: (szerintem Bendi nem fog, ez genetikailag is kódolva van valamennyire :lol: nem tudom, olvasgatsz-e, esetleg érdekelne az 1. sz. cipő, amire azt írtad, 19-es, de csak ha kocsicipő, és nem olyan gumitalpú-szaladgálós. Lemérnéd a belső talphosszt?
(Múlt héten ránézésre vettem Bendinek egy kocsicipőt, erre kicsi lett, kiderült, hogy majdnem 19-es a lába :roll:

Babim: nagyon csini a pocid! És holnap letelik a 3 hét :D hurrá!!! Szüleid öröme nagyon megható. Övterelőről nem tudok okosat, nekem nem volt, amit belinkeltél teljesen jól néz ki amúgy, sok fajtát nem lehet ebből sem kitalálni, mivel ugyanazt a funkciót kell betölteniük. Na, most olvasom, hogy megrendeltétek :-) akkor majd számolj be, hogy milyen :-)

Kata: 1 nappal lemaradtam, de boldog fél évet Lőrincnek, a kis cukorfalatnak is :-D Gratula a fogyáshoz! :-) Nagyon ügyes voltál a 3 gyerekkel! :-)

Zsu: cukik a fiúk! :-)
Hozzátáplálás úgy megy, hogy két szopi közt kínálom, amennyit kér, de ez nem gond, mivel nagyon keveset kért elsőre is. Most már szinte mindent kóstolt, amit lehet, így annyit kap, amennyit kér. Ez már egy kicsit több, mint az elején.
De szerencsére túlvagyunk azon a pár nyűgös napon, a krumpli-alma volt az, amit azelőtt evett. Bár abból sem sokat.
Ami nagyon bejött az a sült alma-répával. Ma megkóstoltatom vele a körtét :-)

Látom volt szó súlyról...hát én meg a másik véglet vagyok, zörögnek a csontjaim, már annak is örülök, ha ugyanannyit mutat a mérleg és nem kevesebbet...12 kg jött fel terhesség alatt, és 17 ment le...kb. 50 kg vagyok, 171 centihez :roll:

Amúgy megvagyunk, most éjszaka nem volt túl jó, 2 óránként keltünk, hajnalban sűrűbben. Ma jön 2 ablakos cég, felmérik a terepet, kíváncsi leszek, mert nagyrészt tetőtéri ablakok vannak.
Apa egészen szerdáig itthon :-D tök jó, kár, hogy az idő elromlott :-(

Na, megyek, mert felébredt Bendi...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, körtét neeeeeeeeeee, ha jót szeretnél magadnak. Írtad pocifájós Bendi, és a körte aprógrízes és bántja a pocakjukat és veseproblémát okoz ha idő előtt adod. Bár a bébiétlesre rá van írva h adható, de én nem mernék!!

Kösziii a köszöntést!!

Kép
kata05
 
 


Kata: a védőnő mondta, hogy lehet körtét :shock: Nem tudtam, hogy ennyi problémát okozhat, de akkor inkább nem kockáztatok.
Igazából nem tudom, hogy pocifájós-e, vagy csak annyira viselte meg a hozzátáplálás, amennyire normális :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


körte nekünk pocifájást okozott!

Kata boldog fél évet :oops: párod keze hogy van?
Vendég
 


Mai kép:
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, hogy megmaradjon a topik lendülete! :lol:

Szezso! Ment privi! Nagyon nagy huncut Bendi! :wink:
Körte! Hú én is adtam bár igaz, hogy később és még akkor is megszenvedtünk vele! :twisted: Tényleg kell vele vigyázni!

Kata! 3 gyerkőc! :shock: :shock: :shock: :shock:

Boni! Naná, hogy izgulsz! Erről az jut eszembe, amit az én nődokim mondott a 6 hetes szülés utáni vizsgálatkor: Most már tessék védekezni, mert az lehet, hogy most nehezen sikerült a baba, de a szervezet most már emlékszik és tudja, hogy mi a dolga és gyorsan fog jönni, ha nem vigyázunk a következő! :wink:

Kutyakakáról! Máté ma a madárkakival játszottal el ezt!


Babim! Annyira jó volt olvasni, amit írtál! És 2 nap, hogy a postás hozza a felmentő levelet! :wink: Azért már ha valami lenne, biztos tudnátok róla! :wink:
Övterelő passz én nem vezettem! :oops:

Képzeljétek Máté szól, hogy ha pisil! Bár még a biliig nem érünk el, de annyira tündéri, hogy szól pisi és már csurgat is! :lol:

Hirtelen ennyi! Munka van! :roll: :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni, köszi! Peti keze teljesen jól van. Már dolgozik. Még egy picit nem úgy hajlik a hüvelykujja befelé, de dolgoztatja! :lol:
Nagyon drukkolok! De most hol tartasz ciklusilag, mikor kezdtek, ilyenekre voltam múltkor kíváncsi! Mert van 3 szép vonalzód, de ezek nem derülnek ki belőle! :wink:

Szezso, nagyon jó kép!!! Mi éjszakánk katasztrófa volt. 10-12-2-3-5

Bettike, megzabbantom Mátét!!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép reggelt!

Baba már csak egy napot kell várni az eredményre ugye? +++++++++++++++++
Szezsó nagyon huncut Bendegúz! na ránézésre tényleg nem érdemes cipőt venni.. mérd le talpát és utána vidd magaddal centit mindenhova hátha beleszeretsz egy pipellőbe és a belső talphosszot mindig mérd le mielőtt vásárolsz
:lol: én is ezt csinálom!

Bettike nagyon ügyes Máté! Zsiga a fürcsi előtt pisil bilibe, de úgy, hogy ráül, majd amikor jön a pisi feláll és férfi módjára állva belepisil! :shock: :lol:

Kata remélem rendbejön teljesen a keze!!! éjszaka sajnálom, én már az ilyen sűrű keléseket fel sem veszem!
csináltam új vonalzót :wink:

egyébként tegnapra vártam mensit, vasárnap volt egy kis világosbarna cucc, mensis görcsök, meg tegnap reggel is, még a lábamba is kisugárzott de piri nem akar beindulni..most hasam se fáj.. civacs

gondolom a szervezetem szívat ahogy szokott. :roll: szóval most mivel hazamegyünk meg pont húsvétkor kellene menni uhura nem kezdem el a clostyt, hanem a következő ciklusban.. a 3.napon 1et 5 napig, majd a 10.napon hívom dr.bácsit uhu és megmondja mikor repesztünk.. meg tudod mondani hogy mi volt a repiszuri neve? ? nekem előretöltött volt.. mert elsőre szeretné ugyanazt a protokollt ami a Kaáliban...

ja közben Zsiga lebetegedett köhög levittem dr.néni azt mondta a sok váladéktól ami visszacsorog pedig szegényemnek már majdnem 15 percenként szívom az orrát.. csak c vitamint meg cebion multit, orrcseppet kell szedni.. hogy lesz ebből csütörtöki hazamenetel? :cry: karácsony óta nem láttam a családot!
Vendég
 


Kata, akartam reagálni az iwiw-en egy képre, de nem sikerült. Meg tudnám zabálni, annyira cuki!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, nem tudni, hogy mennyit kell várni. Már eltelt a 3 hét, tehát a levélnek itt kell lennie bármelyik nap már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, nagyon ügyes Zsigi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni: Ovitrelle a repiszuri. Létezik egy másik is, de azt nem ismerem, mert én mindig O.t kaptam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim tujva posta! :twisted:

főleg ilyen fontos esetben!

ja lehet lecserélem a gyerekszoba dekorációt ha időm engedi.. mivel tudom,hogy Vuk rajongó vagy ebben az esetben felajánlom Neked ha szeretnéd.

köszönöm repiszuris választ továbbítom dr.bácsinak.. :lol: milyen szép lenne ha már az első pillanatoktól kezdve végigkísérné a várandósságot :lol:
Vendég
 


sziasztok lányok!

Múlt hét csütörtökön majdnem lefejeltem a laboros nőt.
Már 9-kor ott voltunk, volt egy kis sor, de végül is 9.20körül bemehettünk. Mondtam a nőnek, hogy a fejéből vegyen vért, mert már ez a sokadik alkalmunk, és se a kézfejből, sem a karból nem szokott rendesen jönni és így csak kínlódás a vége.
Erre a nő közli, hogy "azért én mégis megpróbálnám" (anyád ) 30!!!! percig nyomorgatta, húzta nyúzta a gyerek kézfejét, ami már fehér volt, úgy el volt szorítva, a tű feszítette a vénáját, én már attól féltem, hogy eltöri a kezét annyira természetellenes módon csavarta. Egy idő után már bedugult a tű, így kihúzta és ahogy a vér csepegett a kézfejéből az alá dugta a kémcsövet. Ennek persze az lett a vége, hogy minden csupa vér lett, ő is én is, a padló is, és a vér olyan lassan ment a csőbe, hogy megalvadt!! Mondta, hogy akkor most muszáj levenni, mert nem lesz elég. Mondom neki, hogy nem kellene mégis inkább a fejéből, mert ennek a kínlódásnak 2 perc alatt vége lenne. Erre a hülyéje (bocs a kifejezésért) mondja, hogy érdekes, mert az anyukák inkább a kézfejből szeretik ha vesszük a vért és az humánusabb is. (anyád ) Ugyan mitől humánusabb a fél óra kínlódás szemben egy 2 perces vérvétellel?????
Utálom amikor valaki meg van győződve, hogy majd ő megmutatja, hogy ami a kollegájának nem ment, neki biztos menni fog és csak azért is ragaszkodik az elvéhez ha szerencsétlen gyereket fél óráig kell érte kínozni.
Egyébként mondtam is doktornőnek és azt mondta, hogy legközelebb majd ő leveszi a vért.
A lényeg: Hála Istennek végre javulnak az eredményeink :)
Fehérvérsejtszám szépen a határérték fölé ment :14.82 (korábban 5.91) bilirubin 230 ról 104 re ment vissza és a májenzim is javul.
CMV eredmény még mindig nincs :twisted: Jövő héten mehetünk újabb kontrolra, de legalább már azzal kecsegtettek, hogy lehet hogy utána el is hagyhatjuk a gyógyszereket.
Ami engem illet Norcolutot elhagytam,szépen meg is jött a menszim pénteken, most azt várom, hogy elmúljon. :)

gaby: nagyon jó a kutyás Mátés kép. ekcémára nem használtok elobase kenőcsöt? Nálunk Szandinak azzal lehet kordában tartani

szezso: olyan aranyos Bende. Tegnap láttam az iwiwen is a másik, apukás képet. Jó tudni, hogy lassan már Levi is elkezd valami hasonlót ügyködni. Nálunk egyenlőre még a mosolygás a nagyszám :)

kata: írtam, hogy semmi még, viszont a gyerekorvos azt mondta, hogy az a tény, hogy szinte az egész terhesség alatt hormonpótlást kaptam 16. hétig duphastont, majd 24-34 proluton, ez is okozhatja a májenzim értékeit, és hogy nem biztos, hogy kell tovább keresni betegséget ott ahol nincs is. Ámen.

boni: sajnálom Zsigit és hajrá tesó projekt. IR-es témához nem tudok hozzászólni, de sok sikert.

baba: +++++++++mennek a drukkok, most már biztos minden rendben lesz.

bettike: ügyes hogy szól a pisinél :) Nekünk még szokatlan ez az állva pisilés téma, de majd jól kitanítotok :)

apropó lányok: a választható oltások közül ti mit adattatok be, és szerintetek jó döntés volt-e így utólag
stephie
 
 


Stephie nem semmi miken mentek át.. szegény Kicsi Levi de az eredmények javulásának örülök!mensinek is!
Vendég
 


de legalább már látom az alagút végén a fényt :)
stephie
 
 


Minden rendben lesz Bonim!!!Drukkolok! Majd minden fejleményt részletesen várunk. Mikor repesztesz, stb...Spontán vagy inszem lesz egyébk. repi után? Mert ha spontán, akkor is kérjük a részleteket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Díszeket köszönöm. Épp elkezdtük kipakolni a szobát (mondjuk én csak műveleti irányító vagyok :lol: ) és akarjuk díszcsíkozni, stb a fentlévő tapétát, mert az jó állapotú és nem akarjuk letépni, hisz költözés előtt tapétáztunk. Bordűrt ragasztunk, plafont festünk, ajtót festünk és díszítünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Steph: roh..t nő, hopgy kínozza a babád!Tök ideges leszek az ilyenre!!!
Örülök, hogy jobbak az eredm.k.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba 3.napon elkezdem clostyt 5 napig szedem, 10.napon telefon dr.bácsinak, UHu aztán valamikor a 12.napon tüszőrepi szuri, majd 14.napon inszem. utána meg 9 hónap boldog várakozás! :mrgreen:

itthoni rádolgozásos részletekkel nem untatlak :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?