Új privát üzeneted érkezett!

Bábaildi: szép tavaszi vasárnap?????? nálunk 2cm hó esett ezen a szép tavaszi vasárnapon.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!!!!
Csicsuka nem szóltak de nem is kellett mert már tudtam :) :)
honnan tudod hogy márc 30-án lesz a köv tali?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska: Ha jól emlékszem www. varandoskozpont.hu
Teljesen véletlenül kavarogtam arra :shock:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 

 
 

Sziasztok!

Csicsuka, Ricsid gyönyörű kis kópé!!!!!!!!!!! :) csudaszép!!!!

Bábaildi, nálunk is esett a hó vasárnap. Nem is kicsi pelyhekben, és úgy kavarta a szél, hogy felfelé esett :)

Lesz találka 30-án??? :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

A koncert szépen sikerült. :) Lesz róla felvétel (illetve van, csak vágni kell), akkor majd, akit érdekel, megmutatom. :)

Ildi, férjemmel együtt vezetjük a gyülekezet énekkarát. Mi tanítottuk be a darabokat, mi vezényeltünk. És énekeltünk. :)

No, engem is érdekel, lesz találkozó???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Dóri, nagyon ügyesek vagytok!!!! :) biztos nagyon szuper volt a koncert, engem érdekel, hogy legalább felvételről megnézhesselek Titeket!!! :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Ricsi nagyon ügyes és szép! :)

Helló, Etelka! Ok, akkor majd megosztom, ha meglesz. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!
én is ugy látom 30-án lesz a köv tali....de majd Ildi megerősíti!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nincs véletlenül Dévény tornász ismerőse valamelyikőtöknek??? Köszi előre is!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Már kaptam egy elérhetőséget!!! Nagyon kösziiii!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!

Etelka: Boti miatt kérdezted? Vinned kell tornáztatni?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


sziasztok!!!!!!!


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Láttom Máté mennyire szereti thomas-t :P :P

Voltunk ma mérésen 8.230kg 70cm hosszú mondta a doktor bácsi ez a gyerek nem éhezik :P :P Olyan jó,hogy már ekkora nagy :lol:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Ildi : Nagyon Sok Boldog Névnapot kívánunk!!!
Gyuri+ Csilla+Ricsi

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Ildi SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Csicsuka szép nagyok vagytok már ti is:)))))))))))))

Mát nagy Thomas rajongó.....mindene Thomasos:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! Valóban március 30-án lesz a babás találkozó. Várunk Benneteket szeretettel, gyertek bátran. Remélem nem hógolyózás lesz a program. Ha nem keveredek szülésbe, én is ott leszek. Hallod Dóri??????? Egyébként Dóri, ha meg lehet nézni a koncerteteket valahol a neten, írd meg légy szíves, szeretném látni-hallani.
Aki még nem szavazott az év bábájára, tegye meg, kérek mindenkit!!!
Szeretném, ha észrevennék a Délpesti kórházat, írjatok minél többen. Köszönjük!!!!
bábaildi
 
 


Ildi én már szavaztam!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ildi, nagyon boldog névnapot!!!!

Csicsuka, igen, Botond miatt kérdeztem, mert menni kell vele tornázni, mert nagyon éretlenek az izmai, és nem tudja úgy tartani magát, mint kéne.

Nitácska, Máté csoda nagy már!!! És milyen huncut a mosolya!!! :) édes pasi! Barni?

Ma voltunk oltáson, nagyon sírt szegénykém.... de utána egészen hamar megnyugodott.... remélem, nem lesz nagyon lázas. De készenlétben van a kúp.... Ja, megmérték a kisemberemet, és 6,10 kg, és 63,5 cm :) Már hatalmas nagy fiú!!! :) :) :) érzem is a súlyát... :D és már nagyon várjuk a találkozót!!! Feltétlen ott a helyünk!! :D

Hé, Többiek??? El vagytok tűnve megint....

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!

Most szavaztam én is :P

Etelka: Milyen nagy Botond :D Richárdom nem volt ekkora 2 hónaposan :D
Várom már én is a talákozót :P

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Etelka köszi...Barni is jól van már.....most épp Máténak vigyorog... :) :D szépen hízlalod Botit!!!!!!! :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi, Isten éltessen utólag!!! És természetesen már én is szavaztam. :) Rég. :) Ok, ha meglesz a felvétel, megmutatom. És: hallom, hallom, akkor igyekszem úgy alakítani a dolgokat. Apa nálunk apanapon lesz aznap, szóval úgy tűnik, még kivitelezehető is a dolog. :)

AnhelIldi, neked is boldog névnapot utólag!!!

Csicsuka! Ricsi nagyobb, mint Dani. :)

Botond is szép nagy. :)

Azért vagyok ilyen ritkán itt, mert nagyon lelkiismeretfurdalásom van, ha úgy ülök ide, hogy nem készülök az érettségire... De annyi időm nem szokott 1ben lenni, hogy minden beleférjen. :) Úgyhogy mostanra marad a lelkiismeretfurdalás... :)

Na, megyek, majd vmikor tuti leszek megint. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jajelfelejtettem. Máté nagyon kópé a képen! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Hozztam képet a Ricskómról :P Most csináltam :P

Kép Elaludt a kompban.

Kép

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka, nagyon ééédes a kisfiad, ahogy elaludt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: és ez a sapka!!! :)))))))))))))) gyönyörűűűű!

Többiek, hová lettetek?? :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Csicsuka de édes ez a nagyfiú!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ugyan ilyen kompunk van....lassan már előveszem...10-15 percekre...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HAHÓ!!!

Hol vagytok??? Eltünt mindenki?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Szia Csicsuka!
én vagyok de senki nem ír......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk Botondkámmal, olvasunk, csak írni nincs mindig időm, energiám! :) De vagyok. És hoztam egy telefonos képet a fürcsiről :D


Kép :lol: :lol: :lol:

Kicsi Basám így fürcsizik mostanában :) és már pocsol a lábával, és vigyorog közben nagyokat! :)

Szép estét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

nagyon cuki Botond!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: jó nagy már!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megint eltűnt mindenki.... Vagy már készülődtök, süttök-főztök a 30-i találkára?? 8) 8)
Bábaildi, batyús lesz? Mi viszünk mindenféle finomságot? :) Mert akkor nekiállok valami finom receptet keresni, amit tudok Bébike mellett csinálni! :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Ettelka jó hogy feltetted a kérdést..már nekem is volt eszembe......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Etelka: Boti is látom jó evő :P :P Mi is imádunk fürdeni :P :P

Hol kell szavazni a legjobb szülésznőre? Többen kérdezték :shock:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Hahó lányok! Egyelőre még nem batyus lesz, majd a következő, amikor már tutira jó idő lesz. Egyébként lehet, hogy 31-én lesz a találkozó, majd még pontosítjuk. Egy-két napon belül eldől.
A topikban valahol benne van a szülésznőre szavazás címe, majd visszakeresem, és bemásolom. Esetleg Nitácska v. Dóri emlékszik??
bábaildi
 
 


Itt a cím, itt kell szavazni az év bábájára. Irjátok meg a nevetekt, mikor, hol szülteltek, és pár sort a szülésznőről: Köszi: Ildikó endomed@t-online.hu
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!

Köszi Ildi :P Remélem találkozunk :P :P

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Botond is, Ricsi is nagyon helyes! :)

Jaj, Ildi, NNNNNNNEEEEEEEE 31-én legyen! Már azt hittem biztos a dátum, és beszerveztem programot 31-ére... :( De ha hamar kiderül, hogy mégis 31., talán tudom módosítani...

Nem tűntünk el teljesen, csak sok a dolog... Nem ülök a gép előtt egyáltalán, pedig tanulni kellene...

Kisebb nyervog, nagyon álmos, hagyom aludni, megyek. Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


én is igazából 30-ára kértem apit hogy itthon legyen...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jól van, nem rajtunk múlik, ekkora kórházban mindig van vmi előadás, konferencia, látogatás stb, dúl a harc a termekért....szóval sztem holnap már tudom a végleges időpontot.... :oops: :oops: :oops:
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!!!!

hát lányok komolyan elegem van.....tegnap előtt Máté hánt-fosizott....tegnap én...éjjel api.......ma már a 2 adag mosás megy....én már jól vagyok meg Máté is..api még kicsit carul van.....
remélem idénre nem jut már több betegség!!!!!!

mamám miatt nagyon aggódom....daganatot találtak a hasba:((
nagyon sokat sírtam már:(((

Ildi akkor holnap várunk:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ó, Nitácska, akkor jól rátok jött ez a hasgond... Remélem, a hasmars már abbamaradt midnenkinek! Mi az a "hánt-fosi"?
Mamáddal most derült ki, mi van? Rosszul lett, és megvizsgálták? Vagy hogy derült ki? Rosszindulatú tutira? Sajnálom...

Ildi, jaj, ne haragudj, nem akartam, hogy :oops: ilyen legyél... Mostmár MINDKÉT nap jó, mert gyorsan, hogy kiderült, nem biztos a 31., megoldottam, hogy mindkettőn szabad legyek. :)

Szép napot mindenkinek, itt a tavasz! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Bábaildi, meglett a dátum? :) na mondjuk, nekem pont mindegy :)

Nitácska, jól végigment rajtatok akkor... de már jobban vagytok??? Sok gyógypuszit küldünk!

Zdori, bizony, itt a tavasz, mi sétáltunk egy óriásit, ebben a jó időben :) Bébikém meg jót aludt tőle, meg most is szundikál, pedig az egyik kedves szomszéd egész nap kalapált, meg fúrt.... még jó, hogy tud tőle aludni :)
Lányok, nincs valamelyikőtöknek elfekvőben egy nem kellő kiságyra rakható forgó zenélő? A miénk bedöglött, és keresgélek egy eladót a Bébinek, amin plüss figurák vannak. Nézegetem a vaterát is, de gondoltam, ha nálatok van eladó, akkor azt favorizálnám :) ja, és egy hálós járóka esetleg, amit össze lehet zárni? :D

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok! Jó hírem van: most már biztos, hogy az eredeti terv szerint 30-án lesz a találkozó! Várunk....várlak Benneteket :lol: :lol:
Nitácska: a tavaszi meleggel előjönnek a bélfertőzést okozó vírusok. Köztük a "calici", ami 2-3 nap alatt lezajlik, addig biza folyik alul-felül az ember gyereke, de hamar lezajlik. Sajnos a gyerekek még nem tudnak figyelni a kézmosásra, pedig ez az egyetlen megelőzési lehetőség. Próbáld meg Mátét rászoktatni, hogy gyakran mosson kezet. Nálunk a gyerekek és a felnőttek is kzet mosnak, amikor hazaérünk (bárhonnan), és evés előtt mindenképpen, még akkor is, ha csak egy almát veszünk kézbe. A párod meg gondolom, vagy a gyerekektől kapta el, vagy az utasoktól vitte haza.... :cry: :? :cry: Hááát, van ilyen.....
Még annyit: várjatok a sütéssel a következő találkozóig....
És még: hétfőn elkezdődik a szülőszoba felújításának második üteme ( elég hivatalos a megfogalmazás??), reméljük egy hónap alatt lezajlik, már most feláll a hátamon a szőr a várhatóan háborús övezetté váló munkahelyem gondolatára is brrrrrr!
bábaildi
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉLLLLLLLLLLLLLLJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEENNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AKKOR 30-ÁN!!!!!!!!!!!!!!!

Ildi Máté hozhatta haza a bacit..api betegállományba van......takonykórosak voltunk..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi, köszönjük az információt! :)

Mi is kimentönk ma, csak kicsit későn: Samu durmolt este 6ig... Nem is értem. Jó fáradt lehetett... De este is elaludt a szokott időben, szóval tényleg nem értem... Na, de így reggelre tuti jól kipiheni magát. :)

Etelka, a mi forgónk is bedöglött... Szóval van, de nem tudod hasznosítani... :)
Milyen járókára gondolsz pontosan? Mekkorára? Nem biztos, hogy tudok segíteni, de ha pontosabban ismerném az igényeket, akkor könnyebben el tudnám dönteni, hogy tudok-e... :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Zdori, hát én valami összecsukhatóra gondolnék, amit itt a kis lakásban is el tudok tenni. Szóval inkább hálósakat néztem, és inkább négyzet alapút. De ha nincs, nem baj, mert kinéztem egyet egy bababoltban, nem is vészes árban. Lehetséges, hogy hétfőn megveszem :) de még meglátjuk :) Aranyos vagy, hogy próbálsz segíteni!!! :) Nagyon köszönöm!!! Úgy látszik, ezek a zenélők ilyenek.... :S azt hittem, jobban bírják. Nem is megy minden nap, és nem is egész nap... Namindegy :) megyek, mert manóm nem aludt túl jól éjszaka, és leesik a fejem, csak loptam magamnak 10 percet....

Szép napot!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!!!!
sajna úgy néz ki hogy nem tudok menni a talira......... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Nitácska: Mi történt??? :?

Mit szóltok,hogy itt a tavasz :P :P Olyan jó melegen süt a nap :P :P El is megyünk kirándulni vasárnap :P :lol:

Hova tünt mindenki?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Csicsuka lehet hogy tudok menni.......attól függ api vitthon lesz e..de megpróbálja elintézni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol vagyunk??? Elmentünk kirándulni..... :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
ma babatalin voltam..........olyan jó volt:)majd hozok képet ha a lányok felteszik:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?