Új privát üzeneted érkezett!

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, naggggggyyyyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira előjöttek belőlem az emlékek, meg hogy én is-én is, aztán pedig nem.

Boni, hogy vagytok?????? Remélem minden ok!

Hoztam a fiúkról pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 

 
 

Jó reggelt!

Zsigabiga éjjel 1kor volt utoljára lázas, kézre lábra vizesruha, aztán úgy aludt el,hogy a kezén rajthagytam.. 3kor átvittem közénk, 7kor kelt kis rekedt a babám.. de eddig láztalan.

az antibiotikum talán segít!

Babi
, gyönyörűűűű :lol: és mosolyog? most már kíváncsi vagyok,hogy tényleg lányka e? mert akkor előre megálmodtam neked :wink: :lol:

Zsu annyira helyesek a fiaid! és jó hogy nagy az összhang.. remélem Marci hamar elhagyja ezt a "korszakot" :lol:

KAta Lócikép?

Szezsó hova tűntél?

GAbi
képeket!

új szőnyegünk van a nappaliban, és ZSigánál..aki volt nálunk látja a különbséget! :lol: én imádom!

Kép Kép

tesóm jövőhéten hazamehet... de szegénykém tök egyedül tehetetlen lesz.,.,párjáék kezdenek dolgozni.. senki nincs a közelben

lehet le kellene költöznünk Zsigával... csak nem tom bírná e..mondjuk a nagy udvar.. :roll: de apa nélkül :cry:
Vendég
 


Hű, nektek is micsoda édeskéitek vannak!!

Köszönjük a dícséretet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bonikám, jobbulást az egész familiának!

Szőnyegek szupik.

Anyu is kislányt álmodott és nekünk is aza megérzésünk, de elősre tutira kukit láttam. A nő is eléggé bizonytalan volt és nemi vadászatot :lol: tartott, és valószínűleg nincs alába közt kuki, de majd meglátjuk később.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, aztaaa nagyon jók lettek a képek!! Drukk a kislányhoz!!!Bár mindegy csak egészséges legyen!

Boni, továbbra is jobbulást! Jó nagyon a szőnyeg, nagyítja a szobát!!

Képek:

Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Halihó!

Nem tűntem el :-)

Visszaolvastam kicsit...

Bonikám: ölellek, jó, hogy már javulófélben vagytok!!! Mi is olyan szőnyeget terveztünk Bendi szobájába :-D
Tesódnak mihamarabbi felépülést! Valakit nem tudtok neki szerezni aki átjár hozzá segíteni? Szomszéd esetleg?

Kata: nagyon szépek vagytok!! Látom Lőrinc is büszkén feszít az etetőszékben :lol: Bendi fel szokta pakolni a lábait a tálcára :lol:

Zsu: helyesek a gyerkőcök! Marci a kisördög :lol: Bendének nagyon huncut pofija van! :-)

Babim: tök jók a képek!!! És gratulálok a kis Szépségetekhez! :-D

Stephie: húú, még olvasni is rossz volt...remélem azóta nem történt hasonló...

Bettike: helyes a dokibácsi :lol:

Gaby: hogy vagytok? Bölcsiről van hír, hogy felvették-e Mátét? (nem tudom hogy megy ez... :roll: )

Na, mennem kel, Bendi felébredt, megyünk a szüleimhez. Apának sajna egész napos céges buli van, én meg vágytam egy kis nyüzsire :-) na, nem mintha Bendi nem kötne le :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsonéni:köszi. :lol:

Katám: nem írtál a terheléses kérdésemre. Köszi a dícséretet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Katám egyszerűen megzabálni való! hogy változik! :lol:

Szezsó jó hogy jöttél! Zsiga is felpakolja a lábát állandóan.. bár már kezd leszokni róla :lol:
Vendég
 


Boni, Tesód?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok

köszönjük a bíztatást, én azzal nyugtatom magam, hogyha veleszületett cmv fertőzés lenne, akkor annak látás, halláskárosodás illetve szellemi visszamaradottság lenne a jele, és Levi szemmel láthatóan lát, hall és édes cuki pofa, tehát ha még pozitív is lenne a teszt, akkor is szülés alatt szerezhette, vagy közel ahhoz. De reménykedünk, hogy mégis negatív lesz.
Az utóbbi napok pozitív változása, hogy ismét bepróbálkoztam a pucér cicivel és közel 4 napja, mindig úgy eszik, szépen kapja be (persze van hogy többször kell próbálkozni) és lerövidült a szopi idő és megnőtt a megevett tejcsi mennyisége
:lol: :lol:

baba: gyönyörű a törpikéd :) Nekem is lányosnak tűnik, olyan kis finom vonásai vannak

boni: sajnálom Zsigit, remélem már jobban van. Nehéz lehet a tesódnak, de ha meg tudjátok oldani, lehet hogy jó ötlet amit írtál

kata: édesek a fiúk. Jól látom, hogy valami szűkítőt használtok a kádhoz? vagy eleve formázott a kiskád? Beválik? Mikortól kezdted el használni?
stephie
 
 


Jó reggelt!

Boni:hogy vannak a betegek?

Kata:férjed?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="stephie"]
írta:
stephiekata: édesek a fiúk.


:lol: :lol: én csak egyet látok sokszor! :wink: Kád Bon-féle. Formázott, mióta itthon vagyunk abban fürdik.én imádom mert nem kell fogni, ő meg már csapkodhat ezerrel. Picinek is stabil volt neki.

Baba, igen el kéne menni(bocsi h nem válaszoltam, megbeszéltem a válaszodat magamban), de picur még mindig 1,5-2 óránként eszik, így egy terhelés nem tudom hogy férne bele. Most puhatolódzom h míg szoptatok egyáltalán adná e valaki. Annyira jó az uh felvétel h nem tudok betelni vele! Ja és a pocid is csini, kár h nekünk nem tetted be. :wink:
Párom keze javulóban csüt varratszedés.

Kép
kata05
 
 


Kép 16+2


(Tudtam, hogy a kaálisban megnézitek :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A babáról a képeket egyébként a baba ügyes és büszke apukája csinálta a dvd-ről.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
Istenem de szép képek!
Kíváncsi leszek, hogy mit mondanak Én lányra tippelnék nektek :lol:

Kispiskóta
Jaj de gyönyörű képek! :) Most teljesen oda vagyok meg vissza. Ilyen szempontból már alig várom a júniust. Csak a végén ne legyen hosszú a szülés :)

Boni
Zsigának jobbulást! Remélem most már lent marad az a fránya hő.
Cuki nagyon a Zsigáról és a lakásról készült képek.
Mi még csak most tervezzük, hogy hogy is kéne kinéznie a gyerekszobának :) még a színben sem döntöttünk. Én szeretnék zöld falakat (halvány olivazöldet) Na de majd kiderül.

Kata
Gyönyörű Lőrinc baba :lol:

Stephie
Szerintem nem lesz fertőzés, én nagyon erre szorítok nektek! Ha Levi mindent jól lát, hall és kommunikál, nem lesz semmi baj.
Viszont hogy rohan az idő... MÁr 1 hónapja :roll: :shock:
Ügyesek vagytok szopi terén :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szilcsi
Nagyon jók a képek!

Bettike
Kislány :lol: Apát is inkább első gyerekkel, inkább kislánnyal tudnám elképzelni. Mondjuk én azt is álmodtam, még egyszer régen, hogy az első gyerek az kislány lesz. Most már 3 doki is egymástól függetlenül azt mondta, hogy kislány :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Nagy a csend!

Vérem adtam a 4-es tesztért, péntek du. hívnak az eredménnyel. Kéretik drukkolni. Mindenkit puszilok

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbim
fantasztikus képek a kis csodabébiről :D drukkolok
szépen kerekedi a pocid :D

Boni
milyen képeket szeretnél? :P
betegek jobban vannak?
húúú, hát én nem emlékszem milyen szőnyeg volt, igaz rég jártam nálatok :oops:

Szezso
bölcsi májusban dönt, de anyós ismeri a bölcsik vezetőjét, szóval lesz helye :wink:

Stephie
az jó, hogy alakul a szopi és már több a tejcsi is
drukk a negatív lelethez

Kata, ZSú
nagyon jók a képek a fiúkról :D

Kép
gaby25
 
 


kata: értem én :) bocsi :oops: :lol:

szóval azt akartam írni, hogy édes Lőrinc , Bende és Marci és Zsiga is :)

a cmv eredmény mennyi idő alatt jött meg? Már lassan egy hete vittük a pisit, igaz, hogy Pestre küldték, de hátha.
Levi jól van, sokat szopizik, érdekes az ő adagjához képest ami jelenleg súly alapján 464 gramm és 580 között kéne ennie, az én kis haspókom megeszik 700 grammot is, az eddigi csúcs 770 gramm volt pár napja, és ezt mind ciciből :)

baba: formás poci :)

princzike: ti is nagyon növögettek már, hogy repül az idő :roll:
stephie
 
 


Babaimádó a pocakod dönörű, örülök,hogy ide is felteszed, mert én csak itt olvasok rólad nincs kapacitásom ezerfelé járni ... :wink: drukkolok! ++++++++++++

Stephie hát már küldhetnék eredményt!
Vendég
 


Boni:igenis, értettem!Zsigi hogy van? Tesód?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsiga még bronchitises, én is még köhögök..

tesóm otthon, de szenved.. nincs elég magas az ágya..így nem tud egyedül felkelni, lefeküdni, jövő héttől meg dolgozni kell menni a párjának :cry:
Vendég
 


Szegény.... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, további jobbulást!!!Béres cseppeket nem próbálsz meg adni Zsiginek? Tesódnak jobbulást! senki nem tud neki segíteni? Ápolót fogadni mellé, vagy a családból valaki? Így tényleg nehéz lesz majd.

Baba, nagyon várom ma az eredményt, bár tuti minden oké!! Poci cépp, és nagy!

Stephie, nekem nagyon hamar volt eredmény, de itt vérből nézték.

Princzike, grat a kislányhoz!!

Páromnak tegnap kiszedték a varratokat. Hát jó csúnya a keze! Most tornáztatni kell, ha nem megy akkor gyügytornász.

Kép
kata05
 
 


Kata én a gyógytornászt javasolnám!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Volna 3 db eladó cipőm!
20-as elephanten bakancs 4.000 Ft
21-es márkátlan sportcipő (ez volt a kedvencünk) 1000 Ft
21,5-es reebok sportcipő 2000 Ft


Képeket is tudok küldeni és cm-ben is megtudom adni, akit érdekel légyszi írjon privit!

Kép
bettike
Eger
 
 


Na és akkor a vásárlási blokk után! :lol:

Babim! Drukk a 4-es teszt eredményéhez, de minden okés lesz! :wink: A kép a kiscsajról :wink: nagyon tuti, ilyenkor nekem is eszembe jut, hogy még egyszer én is én is. A pocid pedig szépen kerekedik. Mesélj már, hogy ki hogy fogadja, szülők, munkatársak stb.

Boni! Végre otthon lehet tesód, azért az már jó! Nem tudtok menni Zsigivel, vagy most a betegeskedésetek miatt nem? Nagyon nehéz lehet nektek is és nekik is. Gyors gyógyulást nektek, puszi Zsiginek! Szépek a szőnyegek! Zsiga míg így megmarad a kiságyban?

Kata! Szerintem is inkább gyógytornász az biztosabb lenne. Privit köszi, majd írok, ha feladtam a csomagot! Szopi hogy alakul, még mindig gyakran? Csőrös poharat nem próbáltad, amit írtam?

Stephie! És nem hívtad esetleg őket, hogy még is mikorra lesz már eredmény? Elolvastam a neten amit írnak és amit te írtál és szerintem sem vele született bár olyan messze állok a doktoritól, hogy ... :lol:

Princzike! Köszi a választ! Észrevettétek, hogy megszűnt a fiús topic átok? :roll:

Kispiskóta! Haláli képek és nagyon nőttök! :shock: Második gyerekkel még jobban repül az idő!

Mi jól! Máté beszélőkéje hihetetlen. Tegnap előtt közölte a boltban kifelé a néninek, hogy viszlát! :lol: A mozgólépcsőn mondta, hogy szupi! Mindenhez kér uborkát! Eddig két szót nem egészen úgy mond: kubu az ubuk a kupak pedig pukko! De minden mást leutánoz elsőre. Valamelyik nap mondom magamnak, hogy jaj istenem, mire felkel és ő is, hogy iste! :lol: Nagyon muris és imádom apjával jókat vidulunk rajta. Megtanult végre sikítani úgy igazán így most ez a hiszti! De ritka szerencsére, csak ha nem adom neki oda a pézt - pénztárcámat vagy valamelyik fogkrémes tubust. Ez veri nála a biztosítékot! Most tanítom neki, hogy hogyan vezesse le a feszültséget. A lifenetwork-ön van a szuperdada sorozat. Ezt nézem mostanság és nagyon sok nevelési segítséget lehet ellesni belőle szerintem és úgy látom be is válik.

Kép
bettike
Eger
 
 


Kata remélem a gyógytorna segít párodnak! :(

sajnos pénz hijján... :(((( a rokonságból meg midnenki dolgozik.. nem engednek el senkit hosszú szabira...

Baba várom eredményt!
Vendég
 


Megvan az eredmény és rossz!!!!!!!!!!!!!!!!Magzatvízvételre kell mennem. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mesélj, mi az h rossz???? Na nemmmmmm.....

Boni, jár az önkormányzattól ápolás ingyen nézzenek utána!

Kép
kata05
 
 


4 markerből 3 rossz. A múltkor 1:654-hez volt az arány. 1:150-től rossz, de 1:1000-től nem kérnek újabb vizsgálatokat.
Most 1:100

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim! Nem lehet és nem is lesz semmi! Biztosra mentek, de nem lesz semmi, mert nem lehet! :wink: Ölelés, szorítás!

Kép
bettike
Eger
 
 


Baba :cry: de én remélem hogy nincs baj!!!!! nem lehet!!!!!!!!!!!!!!!

Kata nincs ilyen szolgáltatás azt mondták nekik!

bettike mintha Zsigiről irtál volna

:wink: nekem Joe Frost könyve is megvan :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Babim: de az UH-kon minden rendben volt, ugye?! Szerintem nincs baj, drukkolok nagyon a magzatvízvételhez. (Azután legalább megnyugodhatsz...)
Minden rendben van egy ilyen helyes pocakban!! :)

Bettike: jót mosolyogtam a Máté beszámolón :lol: cuki kiskrapek!

Kata: párodnak jobbulást! Nekünk is olyan kádunk van :lol:

Boni: jobbulást Zsiginek! Béres csepp beválhat, barátnőm kislánya elég beteges volt, de mióta azt szedi, normalizálódott a helyzet.

Stephie: örülök a szopinak!!! Csak így tovább! :D

Bettike írta a csőrös poharat...hát mi vettünk egyet Bendinek, szelepes, és szilikon a csőre...Kipróbáltam, tényleg nem folyat, a szívásához kell erő, tehát nem ömlik a szájába a cucc. Viszont Bendi nem szívja, hanem harapja, így folyik bele a szájába a víz! :shock:

Ja, és almáztunk :lol: csütörtökön :lol:

Kép

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó szombati előkében ? :wink: nagyon édike! látom magam előtt ahogy tátog a kanál után :lol:

hétfőn megkérdem dr nénit bérescseppről! !

tegnap Zsigikém kapott egy Tv macit. egyből ölelés, puszilgatás és el nem engedés.. én meg találkozhattam Tv macival, Mirrmurral, Hakapeszivel visszarepültem az időben!

Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok,

elég ritkán irogatok ide, mert igaziból nálunk még nem babaproject van, hanem csak a ciklusomat szerettem volna megismerni, és a neten ezt a fórumot találtam.
de itt sok hasznos dolgot olvastam :)
viszont néhány dolog miatt, amit azóta ismertem meg, szóval azok miatt a dolgok miatt talán egy kicsit túl sokat is kezdtem parázni, és nem akarom túlstresszelni magam, ezért úgy gondoltam, megkérdezlek ezekről inkább titeket, több szem többet lát :)


2 teljes ciklust mértem le eddig, amit a fertility friend-en vezettem.
mindkettőnél a cd = 18. napra tette az ovulációt, és utána az egyiknél 12 napos volt a luteális szakasz, a másiknál pedig 10 napos...
már emiatt is elkezdtem aggódni :-S


emellett az alaphőm az egyiknél 36,8 Celsius fok körüli, a másiknál pedig 37,06 Celsius fok.
szerintem ez mindkettő tök magas :( mert amilyen chart-okat itt láttam, mindenkinek 36,3 és 36,8 között mozog.
és abból gondolom, hogy most a parázás picit fel is borította a bio ritmusomat, hogy én azelőtt hírből sem ismertem a barnázást, viszont az utolsó ciklusban 4 nappal menzi előtt jött belőlem halványbarnás krémes folyás.

felteszem ide a 2 chart-omat. zölddel bejelöltem, hogy szerintem a pé azokon a napokon lehetett (pé=cd 15), mert én úgy érzem, hogy nálam a luteális szakasz ilyen furcsa fűrészfogasan kezdődik, hogy emelkedik-süllyed, emelkedik-süllyed kb 6 napon keresztül, viszont a fertility friend-et ez megzavarja, és kitolja a pé-t emiatt egy későbbi süllyedéshez, és így lesz a 15 nap helyett a 18 nap.

(a 3. chart azt mutatja, hogyha kiveszem a süllyedés napját, hogy az a nap nem érvényes, akkor a fertility friend is visszateszi a pé-t arra a napra, ahol én gondolom, hogy van. és ha az én pé dátumom érvényes, akkor elvileg az alaphőm sem olyan magas.)



szerintetek mi az igazság? :(
hol van a pé-m?
és mekkora az alaphőm?
és hülye gondolat, hogy a luteális szakaszom szerintem ilyen fűrészfogasan indul?
előre is köszi


1 ciklus: pé=18 nap; lutális szakasz 12 nap; alaphő=36,8 C
Kép


2 ciklus: pé=18 nap; lutális szakasz 10 nap; alaphő=37,06 C
Kép


2 módosított ciklus: pé=15 nap; lutális szakasz 13 nap; alaphő=36,85 C
Kép
snina
 
 


baba: az uh-n pedig úgy tűnik , minden rendben és ebben bízzunk.
Nem lehet (bár nem tudom hány éves vagy) hogy a kor is hozzájárul a rossz eredményekhez? Mert amikor nekünk csinálták a kombinált tesztet, akkor pusztán attól a ténytől, hogy 35 elmúltam, már rosszabb lett, hisz ők elvileg csak kalkulálnak. Az nem lehet hogy rossz időben vették le a vért?
Az amnio kötelező? Van homeos bogyó a vizsgálat előttre és utána is, leírjam vagy tudod?

Én bízom és szorítok, hogy csak valami rossz kalkuláció ez az egész...
stephie
 
 


Baba, mára nagyon szorítok!!! Remélem minden rendben lesz és nem fogsz az 1 %-ba beletartozni!!++++++++++++++++++++++++++

Stephie veletek minden rendben? Szopi megy?Cmv eredmény?

Kép
kata05
 
 


Kata, holnap lesz a vizsgálat.

Stehie:miért kellene homeós cucc???? 34,5 vagyok. Sok lombikstimuval, IR-es gyógyszeres előzményekkel.

Kép
17+1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba:
amniocentézis előttre is van vizsgálat előtti nap 1x5 golyó az arnica 15ch, majd a vizsgálat reggelén, és után is 1x5 golyó, vérzés és fájdalomcsillapító hatású. Ha természetesen bevállalod a vizsgálatot.

kata: szopi nálunk nagyon jó, már 4 kiló felett van ehhez a felső adag 600gramm lenne de Levente 700 fölött eszik :)
cmv-t kérdeztem a gyerekorvos doktornőtől aki kérte a vizsgálatot, még nincs eredmény :( majd csütörtökön megyünk kontroll vérvételre, remélem addigra már tudnak mondani valamit.
stephie
 
 


baba: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
stephie
 
 


Sziasztok!

Babim kitartás nem lesz semmi baj!
Pocid gyönyörű és a babó is+pihenj sokat! Puszillak!

És a többi gyönyörűségnek kívánok minden jót nem betegségeket! Stephi azta van ám bendő :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klara, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Reggelt

Babim minden oké? majd ha kipihented magad talizhatunk? :lol:

Többiek?

tesóm otthon van, nagyon ügyes. a záróra nem írtak neki gyógytornászt de bevitte a faluautóval a polgimesterné és dupla gyógytornászt kapott..

utána a LIDL be is elvitte mivel kocsi hijján nem tudnak bevásárolni menni a kis keretével végigcaplatott és bevásárolt.. faca csaj! :lol: szóval rendben lesz! már apró házimunkát is elvégez! nem adja fel!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.10 21:15-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Boni: Zsigi+tévémaci képek annyira édesek!!! Az a sok meleg sötétbarna :wink: tesód nagyon stramm csajszi, tényleg! Így tuti hamar rendbejön teljesen :-)

Babim: nagyon sokat gondoltam Rád, plusz infókat is vadásztam Rólad :wink: örülök, hogy a kis Sajtkukac rendben van :-)

Snina: szerintem is a 15. napokon van inkább pé-d, így viszont a luteális fázis normális hosszúságú. Alaphőddel semmi gond, az emelkedés a lényeg pé után, az pedig mindenhol egyértelmű :-) szerintem hőgörbék alapján rendben van a ciklusod, meg a hormonjaid is. (De ugye ezt 100%-ra csak ultrahang és hormonvizsgálat alapján lehet kijelenteni.)

Stephie: jó huzata van Leventének!!! :-D eredmények vannak már?

Mi jól vagyunk. Bendi kóstolgat, egyelőre csak ímmel-ámmal. Barackot próbáltuk, ette, de nem sokat és nem valami lelkesen, még az alma talán jobban bejött neki. Mától próbálunk zöldségeket, hátha.
Tegnap egész nap tornázott egyébként, szuperül forog hasról-hátra meg vissza mindkét irányba :-D így közlekedik :lol:
És egy tegnapi kép - A szökés :lol:
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kedves anyukák és kislányok!

Boldog nőnapot kívánunk nektek az apukámmal

Zsiga


Kép
Vendég
 


:roll:
Vendég
 


Köszönjük a köszöntést! Örülök h tesód javulgat!

Bettike, cuccok jók lettek nagyon, köszi-köszi-köszi!

Klarissza, pici fiadnak utólag is Nagyon Boldog Névnapot!!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?