Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok? Kivel mi van?

Betty: már a 9. nap? hamarosan tesztelhetsz!
miamanó*
 
 


jééé, én még soha nem voltam itt fölül 8) :D
miamanó*
 
 


Jól kihalt ez a topic... :(
lotion
 
 

 
 

lotion: sajnos igen. Veled mi újság?
miamanó*
 
 


Helló elveszettek :lol:
Mi is máshol vagyunk összevissza, ide csak akkor nézek be, ha látom van valami változás.

Én a 3 .-ik lombikomra megyek jövő hét szerdán :wink:

Remélem mindenki jól van :!:

Puszmááák :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty! Hát akkor szerdára drukk! Most már aztán maradjanak ott azok a lurkók a helyükön! Legalább 9 hónapig!

Én meg hsg-re készülök a következő ciklusban :?
miamanó*
 
 


Manó
a HSG nem nagy ügy, de tényleg :!:
Remélem nem is izgulsz miatta :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Hát, őszintén szólva nagyon parázok tőle :oops: Azzal biztatom magam, hogy a siker érdekében kell ezeket kibírni...
Betty, te voltál már? Röntgenesen vagy ultrahangoson?
miamanó*
 
 


Nekem volt rtg-s, meg volt laparoscopiám is (az ugye lényegében ugyanez, csak műtéttel)
Ne izgulj. A sima HSG kb. 2 percet vesz igénybe, vagy még annyit sem...az előkészület sokkal több idő, mint maga a téma :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


És neked teljesen átjárható volt? Fájt?
Oké, igyekszem nem félni ennyire, végülis ha félek, ha nem, ugyanaz lesz, a parával meg csak magamnak ártok. :? :roll:
miamanó*
 
 


nna Miamanó, látod :?: :!: Ez a jó hozzáállás :wink:
Nekem mindkét petevezetőm átjárható volt. A fájdalom nálam máshol kezdődik, amikor a kontrasztanyagot beengedik (kb. 5 mp), akkor egy ilyen szúró érzés van (legalábbis nálam), de aztán az egyből átfolyik a petevezetőn a hasüregbe.
Ne izgulj, nem érdemes tényleg :!: Drukolok+++++++++++++++ :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok Csajok!

Reméljük újra beindul a topic. Decemberben kezdtem el babanetezni és kb. december vége óta nem is írtam. Bevallom őszintén, hogy én folyamatosan mindennap többször olvastam a fórumot és mindig megnéztem, hogy kivel mi a helyzet. Többek között a blogodat is olvastam betty.
Az ok, amiért nem írtam az, hogy valahogy nem éreztem volna jól magam, ha elmondom, hogy sikerült teherbe esnem. Pont akkor veszítette el Mares is a babáját, Neked sem sikerültek a lombikok betty[/b] és úgy éreztem, hogy valahogy nincs jogom ehhez. Marest pl. nem ismerem, de amióta elvesztette a babáját, folyamatosan olvasgattam, hogy mi történik vele és drukkoltam neki, hogy végre sikerüljön. Amikor egy másik topic-ban láttam, hogy végre újra összejött neki a baba, akkor szívből örültem neki. Rád is mindennap gondolok betty és Neked is szívből drukkolok, hogy végre teljesüljön a vágyad és végre egy vagy két baba legyen a pocidban.
Rólam annyit, hogy holnap leszek 13 hetes és ikerbabákat várok. Az első három hónapot végigparáztam, hogy minden rendben legyen, sokat pihenek.
Remélem nem haragszotok, hogy eddig nem írtam...
lotion
 
 


Betty: köszi :wink:

lotion: gratula a babókhoz. és ikrek :?: :shock: :lol: A családban vannak még ikrek? Mit szóltál mikor megtudtad? Persze gondolom, örültél nagyon :)
Megértelek, hogy nem írtál, de szerintem senkit nem "zavar" az, ha a másiknak sikerül, sőt, itt örülünk egymás sikerének, hiszen előbb utóbb majd nekünk is így örül a másik :wink: Bevallom, amikor olvasom, hogy valakinek összejött, felvillan az is, hogy nekem még miért nem :( de ezzel szerintem vannak még így páran. Ettől még nem kell rosszul éreznie magát senkinek :wink:
miamanó*
 
 


miamanó!

Köszike. Igen, vannak ikrek, bár csak egy babára számítottunk. Amikor közölte az orvos, hogy kettő, akkor hihetetlenül boldog voltam. :)
Igen, tudom, hogy mindenki örül a másik sikerének, de valahogy úgy éreztem ettől függetlenül, hogy inkább csendben maradok.
Veled minden rendben?
lotion
 
 


én következő ciklusban megyek petevezeték átjárhatóságira, aztán inszem... most itt tartunk.
miamanó*
 
 


Lotion woow ikrek :?: :o
Hát nagy gratula neked :!: :!: :D
Miért nem jöttél, nyugodtan elmondhattad volna ezt a jó hírt :lol:
És csak úgy spontán összejött :?: Nem semmi, nagyon ügyik vagytok :!:

Miamanó, tudod, csak semmi para 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty!

Nagyon köszike. Az első clostis hónapban sikerült, úgyhogy azt mondhatom, hogy mázlista vagyok... :)
lotion
 
 


Vazze, gratu mégegyszer :shock: :!: :lol: s igen, ezt úgy hívják: MÁZLI :!: :wink:
És jól vagytok immár hármacskán :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lotion
Hatalmas gratula neked/nektek!!!Jöhettél volna hamarabb is ezzel a jó hírrel!Mindig jó látni, hogy időről időre sikerül valakinek, aztán reménykedünk, hogy mi leszünk a következők!

Betty
Szoktam olvasni a blogodat (bár bevallom,most van legalább egy hetes elmaradásom mindennel, mert nem voltunk itthon), nagyon drukkolok neked szerdára!!!

Manó
Neked csak egy nagy ölelést küldök most, tanyán is visszaolvasok ha lesz egy kis időm!

Többiek ti merre vagytok?örülök, hogy feléled megint a topic!
morcivaci
 
 


Morci
köszi..ti most hol tartotok :?: Mert rólad igencsak le vagyok maradva... tanyára jártok még :o :?:
Blogban úgysem írok mindig, csak a ha valami történik velem :wink: hisz azért van :)
Örülök, hogy jelentkeztél :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Nagyon szép lett a gyerekszobátok!!!Mi még csak odáig jutottunk, hogy sárga a fal. :lol: Ja, és van már egy édes macis függönyünk is. :lol:

Velem az a helyzet, hogy kiderült tényleg PCOS vagyok. 3 hete csökkentett szénhidrátos diétán vagyok (max. napi 180g lehet). Mondták, hogy ne fogyjak. :lol: Csak ennyi szénhidrát és heti 3x30 perc mozgás mellett nem tom hogy gondolták. Már 1,5 kg mínusznál jártam hétfőn. Azóta nem mértem. Majd holnap.

Napi 1 Meforalt szedek.Igazság szerint 2x1-et kellene, de 3 napig próbálkoztam a 1,5 szemmel és annyira émelyegtem egész nap, hogy egyelőre szüneteltetem. Majd talán hétvégén ismét megpróbálom.
morcivaci
 
 


3 hónap múlva kell kontrollra mennem, és akkor clostit is fogok kapni a met mellé.Már ha addig nem leszek babás. :D Én reménykedek benne!

Persze belgyógyászhoz is csak magán úton jutottam el, mert a klinikán április 19. lett volna a legkorábbi időpont február elején. Elég vicces. :lol:
morcivaci
 
 


Nekünk még függöny nincs, de már kinéztem :lol: :lol: micimackós lesz 8)

Sajnálom a PCOS-t :roll:De remélem ezzel a segítséggel hamar túl leszel ezen is, és jöhet a csoda :D de még akár addig is, mert csodák márpedig vannak :wink:
Nagyon drukkolok nektek továbbra is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(ez az időpont dolog nem semmi :shock: )

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


lotion: az első clostis hónapban...ez tényleg mázli :!:

Morci: szia itt is :wink: Remélem a met és a diéta meghozza a hatását, a clostira már nem is lesz szükség. A fogyással tényleg vigyázz, így hogy egyébként is vékony vagy!

Már mi is kineveztük a gyerekszobát, de nem vettünk még semmit, lehet, hogy azt kéne babacsalogatónak? :lol:

Betty: a plafon nagyon klassz. Mennyi ideig világítanak a csillagok? Mondjuk gondolom attól függ meddig ég előtte a villany. Pár darab nekünk is van, a fürdőben a csempén, meg a bejárati ajtón. De azok csak csillagok. :)
miamanó*
 
 


Manó
kb. fél -háromnegyed órán át....bár tényleg attól függ, meddig ég a villany :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: holnapra Kép :wink:
miamanó*
 
 


Miamanó
köszi :lol: :lol: :lol: találóóó :lol: :lol:

Jó az új avatarod 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


köszi :)
miamanó*
 
 


Manó,
Az egy kalap szar????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Amúgy Betty-nek tényleg egy kalappal holnapra. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: az hát :lol: hátha szerencsét hoz :wink:
miamanó*
 
 


Betty
Nagyon-nagyon szorítok neked holnapra!!!!
morcivaci
 
 


Judy
szó szerint :lol: :lol: :lol: az egy kalap kaka :lol: :lol: még füstölög is :lol: :lol:

Köszi Morci neked is :wink:

Visszafele is megy mindenkinek a drukk+++++++++++++++++++++++++++kinek, mihez kell :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Füstölög :idea: :roll: :oops: :?: :?: :!: :lol:
Gőzölög :lol: :lol: :lol:
Köszi Judy neked is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nem baj ha nem szép, nem baj ha büdös, csak hasson, nem igaz :?: :lol: 8)
miamanó*
 
 


Egyértelműű :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: drukk holnapra (a mostani lesz az igazi érzem a csontjaimban :) . majd gyere a fejleményekkel (és a babákkal) :)

Timi
titimee
 
 


Betty!
Szorítok Neked!!!! Most már tényleg sikerülnie kell, nincs mese!!! :-)
lotion
 
 


Titti
de jó téged is látni néha :wink:
Neked is köszi, tőlem is megy :wink:

Most egy darabig nem leszek, de majd ha igen, akkor jövök úgyis :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lotion,
Amúgy gratulálok az ikrekhez. Most kicsit irigy is vagyok rád.
Nálunk nem lett 2 a clostiból. :lol: :lol: Pedig kicsit reménykedtem. :lol: :lol:
Hova tűnt a vonalzód? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
egyszerre :lol:

Ikrekben reménykedtéééél :?: :lol: nem is tudtam :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Titokban reménykedtem, nem akartam mondani, mert így is hülyének néznek, hogy 4 gyereket akarok. :lol: :lol: :lol:

Gondolom már nagyon izgulsz a holnap miatt. Meglátod most sikerülni fog. Uccsó fagyibabák lesznek a befutók. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


ÁMEN :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Remélem minden jól ment ma!Várom az ET+14-et és drukkolok! :lol:
morcivaci
 
 


Betty-nek most már sikerülni fog!!! Sikerülnie kell!!!


judy!
Köszönöm szépen! A vonalzóm azért tűnt el, mert a nagyonbaba.hu-n megszüntették az általános vonalzókat, úgyhogy újat kell csinálnom...
lotion
 
 


Halihó mindenki!Megint eltűntetek!

Betty
Gyere mesélj, láttam a blogon, hogy már felkelhetsz! :D

Lotion
Hogy telnek a pocakos napok? Tudni akarjátok majd, hogy fiúk vagy lányok, vagy vegyes páros lesz-e?
morcivaci
 
 


Morci
mikor látom, hogy nincs mozgás itt, akkor eltűnök :wink:
De mikor látom, hogy van új bejegyzés, már jövök is :!:
Veled mizujs :?:
Én jól vagyok, köszike, tüneteket nem keresek, most nem akarok ezzel foglalkozni :lol: csak telnek a napok és kész :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Én is így vagyok vele, hogy ha látom, hogy valaki írt vmit, jövök! :lol: Ha nem, akkor néha írok én! :D

Velem nincs semmi különös, már a 23.cn-en járok, pé. nélkül, vszínűleg ismét maratoni ciklusom lesz.Met-et csak úgy tudom szedni, hogy esténként 1 szemet, különben rettenetesen émelygek egész nap.Már írtam a dokinak, hogy mi legyen, de még nem válaszolt.Az érdekes, hogy úgy sem tudom szedni, hogy 2xfél szem!Pedig az is egy egész :!: :?:
morcivaci
 
 


Morci
nem is tudtam, hogy ennek ilyen mellékhatásai vannak :shock:
Minél előbb sztem beszélj a dokiddal, mert valahogy változtatni kell ezen.
És honnan tudod, hogy nem volt pé.-d :?:
Mérted a hődet, és teszteltél :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
A leggyakoribb mellékhatások a hányinger, hányás, hasmenés.Szóval nekem még valamilyen szinten szerencsém volt. :o

Mérem a hőmet (a béka segge alatt van még mindig) , tegnap és ma ovu tesztet is csináltam (nega) és a feszülést sem érzem egyik oldalon sem.Pedig a héten jó lenne, ha lenne, mert jövő héten külön leszünk a férjecskémmel, és úgy meg nehéz lesz bármit is összehozni! :lol:
morcivaci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?