Új privát üzeneted érkezett!

hehe

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, csak nagyon ritkán tudok jönni! :oops:

Mindjárt puskázok az előző oldalról!

Babim! Szuper kép a kis huncutról, hisz látom rajta! :lol:

Boni! Nagyon sajnálom tesódékat, mielőbbi gyógyulást neki! :cry:
Nagyon édi a játszóházas képen!

Mi is járunk egy héten 2x!

Kata! Máté sem fogadta el cumisüvegből (ez ki is maradt az életünkből)! Én 4 hónaposan odaadtam neki a csőrös poharat és azóta is használjuk. 1-2 alkalom kellett, hogy megszokta, meg egy kicsit hátra kellett dugnom, hogy a szopi reflex beinduljon, aztán ment magától, hiába írták rá, hogy 6 hónapos kortól! Esetleg ha van kedved kipróbálni!

Gaby! Hú druszám Máté! Ez igen! De nagyon megnőtt ő is! :roll:

Szezso! Nagyon sajnálom a fogzást! Fura, hogy ennyire gyereke válogatja ezt is. Kitartást!

Stephie! Remélem azóta is alakul a szopizás! Szerintem, ha te elhiszed, hogy menni fog, akkor megy is. Nálunk még a doktornéni is megdicsért, hogy annak ellenére, hogy kb. 10 napig nem kapott cicit 16 hónapos koráig mégis sikerült szoptatni és nem hagytam, hogy ellustuljon az elején. Kitartás, menni fog. Látod a sok jó példát a csajoktól is.

Kép
bettike
Eger
 
 


Princzike! Tényleg kisfiú vagy kislány?

Szilcsi! Ez a gyerek tiszta anyja! Sajnálom a betegséget! :cry: Reméljük így is fogja bírni a bölcsit!

Gyorsan még 1-2 kép, mert mindjárt ébredés van! Farsangon voltunk:

Kép

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Bttike:cukorfalat! Épp készül Boninéni testvérét meggyógyítani?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bár lehetne!!! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike ez a gyerek! :lol: tesóm biztos egyből meggyógyulna :cry: :wink:

most szegénykém már 2 napja lázas, reméljük nem tüdőgyulladás.. mert akkor Hétfőn nem műtik :cry:
Vendég
 


Boni, ez már nem lehet igaz! A fenébe! Jobbulást! Nagyon sajnálom őt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bocsi lányok az eltűnésért.
Tegnap előtt meg a párom alatt tört be az üveg előtetőnk, amikor a havat lapátolta le róla. SoS mentő, kórház, műtét! Aorta vérzés és izom szakadás lett a jobb kezében, az oldalát is jól beverte. Most már hazaengedték 3 csővel a kezében, de semmit nem tud csinálni és hát fájdalma is van rendesen.


Boni, tesódnak jobbulást! :cry:

Kép
kata05
 
 


Kata jobbulást párodnak!!!! :cry: ez nagyon durva

Nővéremet talán ma műtik, izgulok nagyon, mert tegnap is hőemelkedése volt..

kórházban hiába van kiszolgáltatott helyzetben, a nővérek nem valami fényesek.. magáról az állapotáról sem kap sok infót..
annyit tudunk, hogy azért kell Pécsről orvos, mert Zegen nem tudják megcsinálni, ő meg nem szállítható.. és előre meg kell tervezni minden lépését a műtétnek..

és egy kis
ZsigaCsigaáradat!



imádom a bocisajtot Kép sapiban Képanya nyomdokaiban! Képekkora vagyok már Kép ZsebiZsigi Kép csak szép Képiszom Kép egy kis alkotásos baleset Kép majd én megmutatom...Kép
téli táj az ablakunkból Kép Kép
Vendég
 


Kata, Atyavilág!!Jobbulást férjecskédnek. Szegény!!

Bonikám, drukkolok a tesódnak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsigi csudapofi!Imádom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


TEsóm túlvan a műtéten! délután 15ra meeht a párja..akkor már többet tudunk :)
Vendég
 


Hála istennek! Drukk továbbra is és várunk a hírekkel!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim ma már fel kell állnia tesómnak :? megy délelőtt gyógytornász! sajnos folyamatosan hőemelkedése van :cry:

Kata hogy van párod?
Vendég
 


Bonikám, sokat gondolok/unk tesódra és remélem, mindne rendbejön gyorsan!

Kata, Te is jelentkezz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni! :( :( :( Szorítok nagyon! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kata! :( :( :( Nektek is! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Bonikám, tesód hogy van?

Kata, adj hírt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Köszi lányok a tesómért való eggyütt aggódást! :lol:

tegnap már sikerült a "trabanttal" sétálnia.iszonyúan fájt neki de sikerült! :lol: sajna volt láza is.. remélem hamar túllesz rajta!
Vendég
 


sajnos a tegnapi nap nálunk nem alakult jól.

annyiban okés volt, hogy a gyerekorvos itt volt és mondta, hogy mivel Levente 2 hét alatt meghízta az 1 hónapos adagot, így vigantolból ne napi 2 hanem napi 3-at adjunk és ha majd lassul a növés akkor visszavehetjük az adagot. Azt mondta, hogy a kis súlyú babáknál vagy azoknál akiknél nagyon visszaesik a súly, jellemző, hogy sokat esznek, mintegy utol akarják érni magukat, úgyhogy vicky ne parázz, hogy Barbus mennyit eszik Smile

szóval a rossz dolgok délután kezdődtek Sad
Felhívtak a lányom iskolájából, hogy menjünk érte, mert az elmúlt 1 órában folyamatosan hányt, fáj a torka, na telefonáltam Iminek, leszerveztem a dokit, hogy soron kívül fogadja.Kapott injekciót is. Kiderült, hogy valami vírusfertőzés, mert már nem az első hasonló eset az iskolában, és javasolta a doki, hogy ha lehet, pateroljuk el itthonról valamelyik nagyszülőhöz. (kövezzetek meg érte, de bennem rögötn az futott le, hogy egész hétvégén mennyit játszott Levivel .. Sad ) Szegény Eszter meg teljesen ki volt borulva, mert nem akart elmenni itthonról, merthogy a nagyanyjánál unatkozik, és ő azt hitte, hogy itthon lehet, sírva ment csóri gyerek, pedig ő is hallotta, hogy doki bácsi azt mondta, hogy Levinek ha elkapja komoly gondja lehet.. Baromira sajnáltam szegényt, nem elég, hogy okádik, de még nem is lehet a saját kis fészkében...

A java még hátra volt. Épp ültem az asztalnál, erre hallom megint beriaszt a gép. Shocked Rohanok a kiságyhoz a gyerek kinyúlva az egész megint olyan egyszinű halovány sárga. Gyorsan megmozgattam a kis testét, összerezzent és vett egy nagy levegőt, és visszatért a színe...... Lányok, totál kiborultam........Mi a fene van? Megint lefutott bennem, hogy akár zuhanyozhattam volna, vagy wc-zek. Totál K.O. Persze az idegtől gondolom a következő szopinál alig volt tejem, 1 óra alatt 30 grammot sikerült ennie, és hiába sajtoltam a mellem, nem jött semmi. Még szerencse hogy volt a hűtőbe aznapi lefejt tejcsi, azt próbáltam kiskanállal, de kb 5-10 mili után megnyugodott és nem kért többet, így a következő szopira már volt mit ennie.
Beszéltem a kórházban a gyerekorvosnővel. Holnap megyünk kivizsgálásra.

A szopiban annyi a változás, hogy megint elővettük a védőt, mert megint nem tudja rendesen bekapni, és már sírtam a fájdalomtól. Azt mondta a dokim is, védőnő is, hogy később próbáljuk meg, nehogy emiatt menjen el a tej, hogy fáj a cicim.

boni: nagyon jók a képek és reméelem azóta a tesódnál is megy le szépen a hő

ne haragudjatok nem tudok most visszaolvasni, tudom, hogy önzőség, hogy csak magunkkal vagyok elfogalva, de remélem megbocsátjátok.

puszi
stephie
 
 


Stephie sajnálom a tortúrátokat! és teljesen természetes hogy most nem tudsz másokkal foglalkozni! gyere majd kivizsgálás után..+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi megint az eltűnésért...

Párom jobban van kivették a csöveket a kezéből ( 4 db volt végül). 21 varrása van.... :( de csak jövőhét végén szedik ki! Köszi az aggódást!

Boni, örülök h alakul a tesód. Gondolom milyen fájdalma lehet szegénynek. :( De legalább sikerült a műtét, és ennek nagyon örülök! Zsigiképek nagyon jók!!

Baba, babácskát érzed már mozogni? Én pont 16+0-n éreztem elöször!!Úgyhogy figyelj!! :wink:

Stephie, nem találok szavakat. Alvás ambulanciára fognak titeket küldeni szerintem. Vagyis Pesten tuti. Hatalmas ölelés nektek, és várom a híreket Rólatok! Kicsi lánynak meg gyors gyógyulást!

Kép
kata05
 
 


Boni, remélem, láza gyorsan lemegy és gyorsan meggyógyul szegény. Ti már meggyógyultatok?

Kata, örülök, hogy jobban van a Párod. Még nem érzem, de figyelek ám. :lol:


((((((Stephie)nem is tudom, mi írjak... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Boni,Kata!
Ennyi szörnyűséget! :( Úgy sajnálom!!!!!!!!!!Gyors felépülést kívánok!!!

Stephie!
Nektek is jobbulást!!!!!

Baba!
Olyan jó látni a vonalzódat! :D Nagy örömmel tölt el!!!!!!! :D :D
(((((((((((((((((((((((((((Baba)))))))))))))))))))))))))))))))) :D

Képek:Hihetetlen hogy már ilyen nagyok a gyerekek!Repül az idő....
Tegnap Zöldi jutott eszembe!Jól itthagyott minket! :(

Rólam:Nincs semmi!Várom hogy javuljon az IR-em!Addig nem kezdhetünk! :cry: Pénteken megyek konrollra!Eredmény majd csak rá egy hétre! :(

Puszilok Mindenkit!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsi ha hiszed ha nem,. pont ma írta Zöldi,hogy éjjel azt álmodta,hogy Hőmérős találkozó volt a Westendben. szóval időszerű lenne már összehozni egyet :wink:

és drukkolok Neked!
Vendég
 


Boni
na végre, hogy túl van a műtéten, drukk a gyors felépüléshez +++++++++++++++++++++++++++++
szuperek a képek, jó az a kendő is, egyszerűbbnek tűnik, mint a mei tai amit vettem, lehet cserélek :lol:

Kata
húúú, jó sok varrást, ő sem mostanában fog teljesen rendbe jönni, jobbulást

Stephie
húúú, hát tényleg nem egy leányálom a sztori amit leírtál. Ilyenkor olyan rossz érzés lehet, hogy nem tudsz a lányoddal lenni, de hát fontossági sorrend természetesen az, hogy a kicsi biztonságban lwegyen. Amikor apa influenzás volt, akkor azért én is frászban voltam, el ne kapja. Nem kaptuk el hálistennek.

Babim
de szupeeeer, mindjárt mocorgást fogsz érezni, repül az idő, mi? :D

Ancsi
másik topikban emlegettek valami Tűű dokit, mostanában derült ki hogy IR-es, és hozzá ment, nagyon dícsérik

Bettike
hát a te Mátéd is nagyot nőtt :lol:

Szilcsi
jók aképek, milyennagy már Lalinkó is :D

na szavazást indítok autósülés ügyben :P ebay-en hiába lenne olcsóbban, hülye németek nem akarják ide postázni aztán gyerek keresztanyja nem jelzett vissza, hogy tesója el tudná e hozni

http://www.vatera.hu/romer_king_ts_plus_163126375.html
http://www.vatera.hu/romer_king_ts_plus_163126374.html
szerintem ezek 25 ezer körül fognak záródni

http://www.vatera.hu/romer_king_ts_plus ... 08871.html
ezt odaadnák 32ezerért

http://www.babyland-online.com/ROeMER-2 ... 99_27.html
http://www.babyland-online.com/ROeMER-2 ... 00_27.html
ezeket németből lehet rendelni, postával együtt kb 50ezer újonnan

Kép
gaby25
 
 


Én Tűű dokihoz járok már 2 éve kb. Ancsa, az Avandamet csodát tesz!!!Drukk! ÍRd majd meg az eredményedet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, te sok helyen olvasol, nem tudod véletlenül h szopi alatt lehet szedni a metet?

Kép
kata05
 
 


Katám, ez iszonyat jó kérdés.
Hívd fe la Menmentist esetleg. Vagy ismered Huncit? Kérdezd meg tőle priviben.
Mondanám, hogy holnap reggel megkérdezem, de akkor még csak az a nő van bent, aki csak vért vesz, sztem nem fogja tudni. Meg annyira 0 perces memóriám van, hogy tuti el is felejtem. De ha eszembe jutna, akkor rákérdezek, hátha tudja. Vacakol a cukrod?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, többfélét is leht olvasni a dologról. Én azt mondanám, kérdezd mega dokit, aki szedette veled anno.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


GAby jók ezek az ülések!

mi a STM Starlight ülést vettük meg 45000ft volt 9-36 kgig.. újonnan a MAgyarországi forgalmazótól. teszveszen.. Zsiga szereti
Vendég
 


Boni
hát én most emellett a márka mellet döntöttem, és van újabb változata ami fejszűkítővel van, de nem kivehető. Brendonba beültettük mindkettőbe a manót, aztán úgy döntöttünk ez legyen.
HAjlok a piros fekete új felé, de még megvárom hogy alakul a licit teszveszen. MAxi cosi tobi is versenyben volt :lol: ADAC tesztet néztem.

tegnap licitáltam egy babakocsira is, eladom most tavasszal a gracot ami hordozóval van.
http://www.teszvesz.hu/item912780606.html

Kép
gaby25
 
 


jó kis babakocsi! :lol:

miénket az előzőt ZOé használja.. :lol:
Vendég
 


Egyszerűség kedvéért másolok, (bocsánat)

hát tegnap megvolt a vizsgálat Sad
Úgy, hogy ismerős is volt és ő kisérgetett mindenhova, még úgy is másfél óra volt, gyerekosztály tömve, rettegtem, hogy milyen szart szedünk össze.
Először is volt egy általános kivizsgálás, mozgáskoordináció, reflexek, gondolom amit elvileg (ha nincs a légzéskimaradás) akkor 6 hetesen csináltak volna. Azzal zárult, hogy sokat hasaltassuk, hogy erősödjenek a nyaki meg mitttudom milyen izmai. Doktornő rögötn mondta, hogy sárga a gyerek és hogy az elhúzódó sárgaság is állhat a légzéskimaradás mögött.
Utána mentünk vérvételre,csóri gyereknek kézfejből próbáltak venni, de hiába nyomorgatták alig csöpögött valami belőle, tiszta habos volt, így kitalálták, hogy jobb lesz ha a fejéből vesznek.. Ordított szegény, én meg bőgtem, aztán 2 perc alatt bealudt, gondolom a sok tortúrától, viszont erre meg elkezdték megmozgatni a tűt, hogy sírjon, mert akkor gyorsabban jön a vér Shocked és nagyobb mennyiség kell. Utána volt egyhasi, majd egy koponya ultrahang.
Az eredményeink lelombozóak voltak. Vérszegény, a májenzim értékek emelkedettek, a bilirubin megint feljebb ment Sad Ma reggel kellett beküldeni pisizacskót. Olyan ügyes volt a kis drágám, reggel amikor felkeltettem gyorsan ráragasztottam a kukijára és pár másodperc múlva már pisilt is bele. Azért kell a pisi, mert lehet hogy cytomegalovírus fertőzése van, és az elhúzódó sárgaság, vérkép problémák, májenzim problémák mind alátámasztják ezt, de nyilván annak örülnénk ha mégis minden rendben lenne. Veleszületett cmv fertőzés komoly gondokat tud csinálni, bele se merek gondolni, elég kiábrándító.... Sad Sad
Levinek szedni kell maltofert, folsavat, ursofalk-ot és 2 hét múlva újabb vérkép Shocked
Remélem, hogy minden rendben lesz........
stephie
 
 


Stephie, nagyon szorítok!!+++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni: tesód???

Kata: férjed? Te?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Anita remélem minden rendben lesz!

Babim tesómmal ma még nem beszéltem, de minden nap járkál.. állítólag műtéát után 7-8 nap a varratszedés...
Vendég
 


Baba, köszi az ir-es választ! Most kezdem úgy érezni, h gond van az inzulinnal. Nagyon kívánom az édeset és utána nem is vagyok valami jól.....és fogyok, bár az lehet a szopitól. Már csak 1 kg maradt rajtam.
Peti keze javul, bár zsibbad és nem tudják mitől, jövő csütörtökön szedik a varratot!
Már olyan kíváncsi vagyok h fiú v lány a pocaklakód?! Apropó nevek vannak már????

Stephie, engem vizsgáltak 28 hetesen cmv-re mert több volt a magzatvíz, akkor én is bef...m, mert utána olvastam, mi van ha az.....hát inkább ne legyen! Drukkolok nagyon!!!

Boni,9-36-os ülés, nem félsz h nagy kategória? Ami jó egy 10 kilósnak, az egy 36-nak már nem?

Zsúúú, Nagyon Boldogot kívánok!!!

Kép
kata05
 
 


Kata szűkítőbetét van benne... 15 kgtól kell kivenni és akkor már az autó biztonsági pántjával kell bekötni a gyerkőcöt. addig belső öves.. ..így nem félek

Peti kezét sajnálom..

Drága Zsu sajnálom, hogy nem írtam reggel a boldogságosat.. jól kimaradt, pedig reggel m,ég eszembe volt a másik két fórumba írtam is,,,,.. :cry: de most kívánok annál boldogabb névnapot Neked!

elég nehéz napom volt, mert ZSiga a 18 hós oltás után éjjel belázasodott, délután máűr 39 nél tartottunk, nem győztem hűteni, nem akart lemenni.. most őúgy néz ki talán... kopkop
Vendég
 


Zsú
BOldog névnapot

Kata
de jó, már csak 1 kiló plusszod van, na én kb 4 hós koráig fogytam, de még akkor maradt 4 +, aztán elkezdtem megint hízni :evil: és feljött +5 még :x :twisted: szóval lesz mnmit leadnom cicizés után

Boni
óó szegény Zsigi, máskor is lázasodott be? Máténak eddig csak hőemelkedése volt

Kép
gaby25
 
 


Megváltozott magától a vonalzóm :shock:
Töröltem, most néztem nagyonbaba megszűntette az általános vonalzókat

Kép
gaby25
 
 


Köszönöm a köszöntést!!!!

Boni, nem is jártam erre tegnap, így ha ma köszöntöttél volna se késtél volna semmiről. :-) Zsigának jobbulást, vagyis lázmentességet!!!!!! Tesódnak meg mihamarabbi felépülést, sajnálom, hogy a nővérek ilyen bunkók.... . :-(

Baba, én is kíváncsi vagyok ám pocaklakód nemére. :-)

Rólunk: Hát egyik nap rohan a másik után. Bendőcske elkezdett kúszni és tud ülni. Nos az előbbi miatt egyfolytában a nyomában lehetek. Marci dacol ezerrel-egy kissé előrébb hozta, jó lett volna ha vár vele egy picit. Így egész nap, hol az egyik nyíg, mert beleütközött valamibe, hol a másik, mert az elképzelése nem valósult meg... . :? De Imádom őket, amikor a legnagyobb egyetértésben játszanak.

kispiskóta
 
 


sajnos nem tudom mi van, egész éjjel hütőfürdőztem, tekercseltem a fiamat, hajnali 4kor megint 39,5 majd hűtéssel lement 39, 2re.. utána kúp lement kicsit és a csukló boka tekercseléssel 37, 9 re most megint 38,3 elegem van.. apa vidéken..

germicid c-t meg csak recire adnak ...

jól kiütötte az oltás :(
Vendég
 


Niki, próbáld ki a talphűtést,olyan mint a priznic csak a talpát tekered be, nagyon jó!
Gyors lázmentességet! Nekünk a germicid nem nagyon hat, nurofen kúpot próbáltad?

Kép
kata05
 
 


Igen próbáltam..

felhivtam drnénit, azt mondta oltástól ilyen magas nem lehet, főleg mert eddig sem volt.. be kell vinnem az ügyeletre..

pont most senki nincs itt, barátnőmék is jászberényben...

kénytelen léeszek taxit hívni asszem.
Vendég
 


Niki jobbulást Zsiginek. Azt én is akartam írni, hogy oltástól ilyen magas láz nem nagyon szokott lenni. Sok-sok drukk!!!!!!!!!!! A Nurofenből, melyiket adtad? A 60 mg-at vagy a 120-at?

kispiskóta
 
 


Boni
óóóó szegény csigusz, gyógypuszikát küldök neki, mihamarabbi lázmentességet +++++++++++++++++++++++++

stephie
remélem mihamarabb nálatok is probléma mentes lesz a kicsi

Kép
gaby25
 
 


na megjöttünk, a taxiban beájult már a kicsikém..

köszönöm szépen Kata az sms-t

Zsu a 100asat meg a priznic még anno ahogy régebben javasoltad..

jelenleg láztalan , a torka tűzpiros, megint kaptunk antibiotikumot

:twisted: :cry: a 18 hós oltásnak lehet a mellékhatása a nátha torokfájás.. mellette lehet még a múltkori vírus lehet nem halt ki rendesen.. (emiatt volt a csúsztatás) de dr.néni nem látta,hogy piros a torka...

és mellette még jön a foga is,

szóval ezért a nagy láz...
Vendég
 


Szegénykém....nagyon tudom sajnálni a piciket ha lázasak. Apa mikor jön haza?

Lőrincet a prevenar ütötte ki múltkor, igaz csak 38 fokos láza volt, de az egész nap. Most kedden kapja majd a prev 2. :?

Kép
kata05
 
 


Szegény pici Zsigikém! Jobbulást neki. Úgy sajnálom.

Kata: nem lehetne egy terheléses vizsgit csinálni?

Nemsokára teszek nektek képet, ha Apa leszedi a dvd-ről.
Tegnap voltunk 4D-n. A vizsgálatot végző hölgy megnyugtatott. SZerinte a babánk egészséges és nagyon szép és nagy is.
Tegnap volt pont 16 hetes.
16 cm ás 13,5 dkg.
Nagyon kis cukorfalat. Olyan kis formás (cseppet sem vagyok ám elfogult :oops: ).
A neme: én először kis kukit véltem felfedezni, majd elbizonytalanodtunk. A szonográfus szerint valószínűleg kislány, de nagyon nem volt egyértelmű.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?