Új privát üzeneted érkezett!

---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:23-kor.
szonce82
 
 


Szupper!!!!
majd ha meglesz Charlote kisfia, akkor pont 2-2 kiscsaj, és 2 legényke lesz. juhhéj! mi lesz itt!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


[quote="gombocka79"]S írta:gombocka79zupper!!!!
majd ha meglesz Charlote kisfia, akkor pont 2-2 kiscsaj, és 2 legényke lesz. juhhéj! mi lesz itt!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

számoljunk csak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!

millió ezer bocsika...
én most annyira lapulok, hogy szinte nem is látszom!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

No, szóval, akkor nőuralom lesz... (még mindig lapulok ám...)

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Hát lányok én lehet, hogy megpróbálok kimenni sétálni a törpillával, ha megebédelt végre, ugyanis bealudt...
feltérképezem a terepet...

ha este nem leszek a fórumban, akkor gyertek megkeresni valami csobánkatéri hókupacban, lehet hogy beborultam a babakocsival. piros kabátom van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ne mááá, nincsen semmi baj :wink: ne lapuljál, szépen irogassál csak :lol: :lol: :lol:
lehet Rádcsörgök, h mi a hójelentés odalent :lol:
bár ma kicsit lusti vagyok :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én is lusti vagyok, de itt benn megzakkanok... majd feltérképezem a terepet, és lehet, hogy szoncefalva felé is elkukkantok... :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


kukkolok ki az ablakon, de még mindig úgy látom, h nem férünk el mindenhol...:( talán holnap, addig Gombocka megméred a hó nélküli utak szélességét? :lol: :lol: :lol:
Csajok tök jól elvannak, játszanak, pakolnak, dumálnak, néha azért összevesznek vmin :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na én akkor megpróbálok kitolatni a hóba a gyerekkel... :D
Csajok, majd jelentkezem hogy mi a helyzet...
pusszantás :*

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


öööööö, háát
vissza kellett fordulnom a szánkóért... de jó volt kinn szánkózgatni.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol:
megúsztam egy gutaütést :lol:
Csajok bealudtak a jóbarátokon, de csak egy negyed órára :lol:
és ikrek születtek a sorozatban, ezeket a részeket még nem is láttam :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:23-kor.
szonce82
 
 


Hát csajszikáim, nekem könnybelábadt a szemem az utolsó hozzászólásaitoknál. annyira mosolyogtam...
Én imádom a jóbarátokat, gyakorlatilag kívülről fújom az egészet... :oops: :oops: :oops: :oops:
jó éjt nektek, és bocsika, hogy ilyen későn léptem be elköszönni.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:lol: :lol: :lol:
én már ezer éve nem láttam, tök jó volt :lol: és akkor most elmegy Rachel Párizsba??? Ross odaér a reptérre??? de bizti happy end lesz, ugye???
Szonce: na mi volt Kispasiddal? :? fogacska??? fogas kérdés-hogy álltok?
Gombocka: még nincs is késö :lol: :lol: :lol:
Charlott: merre vagy? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:24-kor.
szonce82
 
 


-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:24-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi, megnyugodtam, h happy end :lol: :lol:
Szerinted Nekem mennyi helyem van ha 4-en vagyunk 1 ágyban??? :lol: :lol: :lol: na jó, ez csak hajnalban fordulhat elö :oops: :oops: :oops:
Ha délelött nem jön Charlott dobok egy smst :wink:
jaj én mennék ám sétálni, de ez a fene hó :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ja és persze jó reggelt! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:24-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Nincsen semmi baj!! Köszi, az aggódást! :-) Tegnap ebédeltem és utána a vasárnapi Heti Hetest néztem meg kanapén fekve és közben sokat kuncogtam, na erre a kislegény és jólesően mozgolódott, rugdalózott! Így megnyugodtam....huh, megint az időjárás szórakozik velünk!

Utána a délutánt az SZTK-ban töltöttem, a táppénzes papírjaimért ültem és később álltam sorban. Ez nagyon sokáig eltartott, mert persze mindenki csak receptért jött! Asszisztensnő mondta nekem, hogy miért nem én jöttem elöszőr? Hát nem tudja, hogy egy várakozó nyugdíjasnál nincsen rosszabb? :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.02.02 09:22-kor.

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:24-kor.
szonce82
 
 


Charlott: de jó, h minden okés :lol: :lol: és pénteken mész dokihoz? lesz uh is? jól emlékszem Margitban fogsz szülni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce, Babusok: pénteken megyek dokihoz, de csak a terhesgondozóig és ott nincsen UH-s gép. Max a szívhangot lehet meghallgatni. (azt is nagyon élvezem!) Bár megnézném már, mert 17. héten láttam utóljára Picúrkát és még 4 hetet kell várni az újabb UH-ra.

Valaki szült a Margitban?

Na, most telefonált férjecském, hogy balesetet szenvedett. A céges autó elejét ripityára törte. :-( Szerencsére senki sem sérült meg, de a mai munkanapja galyra ment. Pedig most van a hó végi zárásuk, sürgős lenne, hogy idejében befejezze. :?

KépKép
charlott
 
 


Charlott: jaj de jo h nem lett baja férjecskédnek :wink: hátha meg tudja oldani vhogy :?
nekem egyik kolléganöm szült most januárban a Margitban
mi 3-4 hetente mentünk dokihoz, de én már azt is nehezen viseltem :lol: :lol: persze amikor már mocorogtak jobb volt, mert tudtam, h jol vannak :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:24-kor.
szonce82
 
 


\:/ Sziasztok Lánykák!

Hát én itt teljesen lemaradtam tőletek... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Nelli babát bedobtam az ágyikójába, így most rátok figyelek ezeeeeeeeeerreeeeeeeeeeel!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Charlotte: örülök neki, hogy végre a kis Picurka mocorgott, biztos nagyokat kuncogtál a Heti hetesen, majd beleremeghetett a pocakod, arra biztosan felkelt. :D :D :D :D Hát szegény férjecskédnek még jó hogy nem lett baja, de így mennyire lesz nehéz a munkája, hogy a céges autó eleje betöredezett?? :cry: :cry: :cry: :cry: tegnap este el kellett mennem a mini tescoba, azon kaptam magam, hogy figyeltem a piroskabátos nőket!! :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Szonce: én tegnap megindultam sétálni a babkocsival, de vissza kellett fordulnom a szánkóért, azzal meg kifejezetten hóban tudtam taposni
Babusok: heppi end lesz a jóbarátok vége, de ha nem bírod ki akkor meg van nekünk dvd-n, megkukkanthatod. én néha megnézem még hétvégén a Joey sorozatot, az végül is egy iciripicit a jóbarátok folytatása, de sajnos csak a joey játszik benne.
Lányok: úgy látom, hogy csütörtökre mondanak 1-2 fokokat, hátha akkor annyira elolvad a hó, hogy át tudunk menni egymáshoz a túloldalra dumcsizni végre, mert már jó lenne találkozni, Charlott pocakját is lehallgathatjuk... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


mi még nem alszunk :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


A lányok együtt mennek aludni? Ugyanolyan a napi ritmusuk?
szonce82
 
 


Szonce: jó estben igen :lol: rossz esetben gáz az egész napunk, de szerencsére csak ritkán van...de azért van :?
Persze van, h egyik picit többet alszik vagy a babakocsiban se mindig alszik mindkét Csajszi, de úgyis felkeltik egymást :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


már igen :lol: :lol: :lol:
megyek hasznossá teszem magam a konyhában :P

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


CSAJOK!
Innen a magasból most úgy tűnik kicsit elolvadt a hó, lehet lemerészkedünk majd.
Ki jönne? és Mikor?
mi olyan 15.30 körül szoktunk lemenni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:25-kor.
szonce82
 
 


Csajok! :

én benne vagyok, úgy tűnik mi már kialudtuk magunkat., bár most meg én aludnék egyet...:oops: :oops: :oops: :oops: Melcsi, vigyázz, mert tegnap én is azt hittem, hogy menni fog, és nem találtam helyet ahol át tudnám tolni a babakocsit a parkolón, mert annyira puha volt a hó, hogy elakadt a kocsi kereke.
Viki: ha eljutunk addig ahol laktok, akkor a kapuban megvárjuk a csomagot, ha esetleg úgy alakul ;)

UI.: furcsa titeket a nem nick neveteken szólítani... :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


El sem hiszem még szunya van :shock: :shock:
Gombocka: rádcsörgök ha végeztünk ebéddel
hát remélem vmerre lehet menni :? csak egy kicsit legalább :lol:
Szonce: rádcsörgök ha már lent vagyunk
Charlott??? van kedved hóttaposni?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: mi megpróbálunk kijutni innen a házból ahol lakunk, összeszedjük Charlott-t és vágtázunk érted, hm??

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:25-kor.
szonce82
 
 


;))))) telepátia... most már csak az a kérdés, hogy a kis legényke mikor akar pihizni?
Charlott: . ter benne vagy egy babasétáltatásban? neked a legkönnyebb.. ;) a pocakod nem tud elakadni a hóban, úgy mint a babakocsi kereke :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:26-kor.
szonce82
 
 


jajj,:oops: :oops: :oops: viszont nehezebb közlekedni a hóban... :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:26-kor.
szonce82
 
 


szonce: hívom a babusokat, mert én ha úgy vesszük, akkor 10 percen belül összeszedem magam, jó? ;)

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


ok
szonce82
 
 


egy picikét még várok, Babusék eszegetnek.
A gond meg az, hogy elkezdett esni a hó. ááááááááááááááááááááááááá :evil: :evil: :evil: :evil:
űirgum burgum az időjárásba és a hókotrókba. a maradék hóra is amit nagy nehezen elkotorhattak, még ráesik! áááááá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Megvárom a Babusékat, és akkor megpróbálunk lejutni, meglátjuk milyen itt a helyzet...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:26-kor.
szonce82
 
 


Itt nem esik a hó, lehetséges ez, vagy rosszul látok?
szonce82
 
 


jól van Csajszi. Csak hogy tegnap én is nagy babakocsikerekekkel pattantam vissza a hóban :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Babuséknak olyan 15:30 körül jó.
Mi itt a spar mögötti háztömbsorban lakunk, előttünk van egy elég nagy parkoló...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Csajok indulhattok ám nyugodtan, igyekszünk mi is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 12:26-kor.
szonce82
 
 


jól látod! már nem is esik! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jön Charlott is jupijééé
akkor spar-csobánka tér környéke a cél :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?