Új privát üzeneted érkezett!

én is viszek gépet, én is csinálok sokat-sokat:):):):)
bluebox
 
 


Bluebox: Megpróbálom megcsinálni ha nem megy elfogadom a segítséget :lol: :lol:
csicsuka
 
 


Rendben Csicsuka, hajrá:):):):):)

Jó éjt Mindenkinek:):):)
bluebox
 
 

 
 

Kép
csicsuka
 
 


Sziasztok!

Bluebox: :wink: :lol:

Dóri: mi újság veletek?? minden oké?? :roll:

Csicsuka: azért csak sikerült.. :wink: :lol:

már nagyon várom a keddet.. :wink:

puszi Mindenkinek.. 8)

szép álmokat.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


jó reggelt:)

Grat Csicsuka:):):)

MI LEHET MANOJOCOVAL?????????????????????????????????????????
szerintem tuti tulvan már mindenen:):):):)
Akkor holnap meg lehet Őket is látogatni:))):):)
bluebox
 
 


Bluebox: csapatostól???? :roll: :D :D :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Barnikám szürcsög.....de beszéltem Ildivel azt mondta mehetünk mivel nem lázas ......de segítsetek hiába akarom szívni az orrát nem jön SEMMI!!!!!!!!!
akkor mitől szürcsög?????????ja Etelka nem kell kijönnöd hanem akarsz mivel járnak már a a buszok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: az is lehet, hogy csak az orrnyálkahártya van egy kicsit megduzzadva, gondolom lehet portól, vagy ilyesmi.. :roll: van valamilyen homeós orrspray, ami ezen is segít.. :wink: sajna a nevét nem tudom, de ha rákeresel a neten, biztos megtalálod.. :wink: viszont olyan is volt már nálunk, hogy csak pár nappal a szörcsögés után lehetett kiszívni a váladékot a nóziból.. :roll: de nem ér betegnek lenni.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Jó nagy csand volt hétvégén! :) Mi is családoztunk, nem igazán voltam a gép előtt, csak olvasó üzemmódban.

Köszönjük a dicsérfeteket! :oops:

Morca: haláli a két fiad! Nagyon édesek!

Nitácska: remélem, hogy Barni nem lesz beteg.

Én még egy kicsit bizonytalan vagyok a holnapot illetően. Sztrájk már ugyan nincs :), de elkezdtem agyalni. Nem korai buszozni egy ilyen picurral (2 hónapos)? Lehet, hogy várnunk kellene a következő taliig. Bár voltunk már kint bőven. Babakocsival még nem olyan sűrűn, de váárolni mindig elkísérjük apát. Petrát olyankor kenguruba teszem. Ott még nem volt sírás. Nyafi is csak ritkán, vagy ha sokáig álltam egy helyben, vagy hacumi kellett. Szombaton viszont nagyon élvezte, nézelődött, mint a nagyok. S mi van akkor, ha elmegyünk és nyűgös lesz. Arra is van megoldás, legfeljebb hazajövünk.

Még tépelődök egy kicsit rajta....

Köszönöm a kedves fogadtatást! :)
petra09
 
 


hát ha nem lesz lázas reggel akkor megyünk!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judit: sokat kellene busszal jönnötök??:roll: 8) mondjuk nekem Ákos hamar "be lett dobva a mély vízbe", mert ugye Matyi dolgait nem szüntethettük be, de akkor nyár volt.. 8) a nyűgösködés, minden korban benne van a pakliban, bár szerintem ott lesz annyi nézni való, hogy hamar elfáradna és aludna mint a bunda..:D :D

Nitacska: szorítok, hogy ne legyetek betegek.. :wink: na, persze nem csak a tali miatt, de olyan jó lenne újra látni benneteket.. :D

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


én is szeretnélek újra látni....főleg a 2 fiút!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon meg szerettem őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kb ki hány fle megy a korházhoz?nem talizunk a korház előtt?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: lehet kapni a gyógyszertárba sima mezei sóoldatot. Olyan tengeri cucc:) Kisbabáknak is lehet adni, pont arra jó, hogy fellazítja, illetve feloldja az orrban lébő cuccot:) Én rendszeresen használtam Kristófnak:)
azt hiszem Fluimucil a neve, de mindjárt megnézem a neten:)
bluebox
 
 


Morca: kb 20 perc. A 36-os szinte a sarkon áll meg...
petra09
 
 


NITACSKA MEGTALÁLTAM EZ AZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.bioszallito.hu/Fluimare-orrspray?termek-4537

ez jó a pici babáknak, hülyeséget írtam az előbb:) Ez sokáig jó:):) Eláll, és jó a nagyobb gyerekednek is, meg az egész családnak:):):) Ha úgy érzed, hogy száraz az orrod, csak befujsz és máris ki tudod fújni:):) Ilyet vettem mindig, csak most nincs itthon:( Ezt nagyon tudom ajánlani:)
bluebox
 
 


Bluebox köszi!!!!!!!!!!szolok apinak vegyen...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nincs mit Nitacska, szívesen:):)
bluebox
 
 


Boldog szülinapot előre is Tominak!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: de kedves vagy.. :D :D úgy tervezem, hogy mi fél és háromnegyed kettő között fogunk odaérni.. :D de szerintem ne ácsorogjunk a kórház előtt ebben a rossz időben a gyerkőcökkel.. :wink: bent úgyis lesz időnk pletyizni.. :wink: :lol: :lol:

Judit: az nem olyan sok szerintem.. és a 36-os nem is olyan zsúfolt, ugye?? :roll: 8) hát, ezt neked kell eldöntened, de ha amúgy is szoktatok "csavarogni", akkor ez az alkalom nem hiszem, hogy ártana.. 8) és ami nem mellékes, hogy bababarát helyen leszünk, lehet szoptatni, tisztába, tenni, meg mindent, ami a kisbabáink kényelmét szolgálja.. :wink: :lol:

Bluebox: jegyzem az infót.. :wink:

Kép

Kép
morca
 
 


Nitácska: Nekünk is ugyan ez van az orrával, ma voltunk fül-orr gégészeten nem találtak semmit nem tudják mitől lehet orrspray tényleg jó mi mindig használjuk Fluimare.
Volt valamelyikötök a Heimpálba hallás vizsgálaton?
csicsuka
 
 


Csicsuka: hová lett a vonalzód???? :roll:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok mindenkinek egyesével írkálni... sajna szaladok, mert csak meglógtam kicsit.....

De hozok egy képet:
Kép
:lol: :lol: :lol: az ölemben aludt éppen....

A holnappal kapcsolatban, Nitácska, csak a babakocsi a gáz... hogy nem nagyon tudjuk hova tenni.... :( :( ahhoz kicsi az autóm :( mert ha lapra zárhatós lenne, akkor az ülés mögé be tudnánk tenni... de így nekem nem mondott semmit a neve :(
Sőt, még azt is el tudom képzelni, hogy apa majd holnap azt mondja, ne menjünk, mert havasak az utak :( (remélem azért nem fogja)
Hol van ez, ahova menni kell? én Ildinél voltam szülőszobát látogatni, nem ilyen hivatalos sétán voltam.... azt sem tudom, hol a nővérszálló... :( :( :( de majd megkérdezem legfeljebb ott a portán :) én is 1,45-körülre terveztem, hogy odaérjünk :) és már alig várom, hogy találkozzunk!!!!!

Puszilunk Mindenkit, most megyek, reggel még benézek!!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


morca: Jó kérdés, hogy hol a vonalzóm :cry: :cry: :cry: hogy kell ide varázsolni,hogy mindig itt legyen???

etelka: nagyon cuki mekkorát nőt :lol:
csicsuka
 
 


Etelka: a főbejáraton bemész, és jobbra 20 méter a nővérszálló! A portás úgyis megmutatja. :wink: :wink: :wink:
Nitácska v. vki más: Tudod manojoco nevét???? Este dolgozom, utána néznék megszült-e? :?: :?: :?:
bábaildi
 
 


Bábaildi: nem tudod, Gizi dolgozik holnap?? :roll: 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Etelka: tiszta anyja a fiad.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Csicsuka: bemész a profilodba, és bemásolod az "aláírás" mezőbe, utána, meg a legalján az "elküld" gombra kell kattintani, hogy mentve legyen.. remélem érthető vagyok, ha nem sikerül Bluebox itt van utolsó reményként.. :wink: :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


mármint a vonalzód linkjét másolod be.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Ildi sajna nem tudom a rendes nevét!!!!!
Etelka elő kotorásztam a kissebbik kocsit.......de ha nem akarsz akkor inkább ne gyere..itt nagyon havasak az utak nálunk.....inkább bebuszozok!!!!!!
csajok én olyan fél 2 és 3/4 körül érek oda.......délelőt anyumékhoz oda megyek onnan meg 5 perc a korház......
jaj úgy várlak titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja Boti gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!

és tegnap voltunk 4. hónaposak!!!!!!!!!!!!!....bakker most szültem........ :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tényleg itt vagyok:):):)

És sajna nem tudom Manojoco hivatalos nevét, pedig már mondtam volna neked Ildi, hogy nézz utána:) De megkérdezem a januári topicban, mert láttam, hogy írt oda is, hátha valaki ismeri:)
előre is köszi:)
Morca: holnap ha odaérek, rádcsörgök:) én csak téged ismerlek személyesen még:):):)

Csicsuk: itt ezen a képernyőn, ne menj sehova, ahova írod a hozzászólásaid, aza kocka, alatta látsz egy olyan feliratot, hogy:
aláírás hozzáadása (az aláírás megváltoztatható a frofilban) mellette van egy pici kocka, oda klikkelj bele, hogy legyen ott egy pipa, akkor mindig ott lesz a vonalzód, ha mentetted a profilodban az aláírásodat, miután bemásoltad a vonalzó linkjét:)
Lehe,t hogy most tulbonyolítottam, bocsánat, de szívesen segítek:)
bluebox
 
 


Bluebox: oké, hívj ha odaértél.. :wink: :lol:

nálunk is esett jó sok hó, de mondtam a férjemnek, ha kell, hókotróval megyek, de megyek.. :wink: :D :D


puszi

Kép

Kép
morca
 
 


Morca a 0-on jöttök?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: előre is köszönöm Tomi nevében:):):)
bluebox
 
 


ugye te is jössz holnap? :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem most sikerült :lol:

morca: hókotróval........... :lol: :lol:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Én is megyek igen:):):):):)
bluebox
 
 


Nitacska: Pécel felé megyek, majd át a XVII. kerületen.. 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Csicsuka: mindent a cél érdekében.. :wink: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


Judit: hogy döntöttél??? 8)

Kép

Kép
morca
 
 


Ákosom olyan kis ügyes, már rendszeresen jön, hogy "pipi", majd a pelusára üt és mutat a wc-re és mondja, hogy "csüccs" :lol: :lol: bár eddig nem produkált semmit bele, most legutóbb azért egy pukit sikerült bele engednie.. :lol: :lol: és milyen büszke magára.. :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


ja, és mindig szól, ha kaksiznia kell.. :lol: :lol: (bocs a témáért, de nagyon tetszik, hogy ilyen kis ügyes.. :oops: :lol: )

Kép

Kép
morca
 
 


Morca éljen a bilibe pukiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!

Bluebox hurrráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!olyan kiváncsi vagyok milyen vagy élőbe!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska, öreg vagyok, dagadt vagyok, és kiábrándító:):):)
Ne várj csodát:):):):)
bluebox
 
 


sziasztok!


Megérkezett a kislányunk Gréta 2010.10.14-én .
3650g és 50 cm nagyon édes .
igaz nagyon ránk ilyesztett meg az orvosokra is.
De hálistenek minden rendben egészséges és nagyon imádjuk.
ma engedtek haza minket.
Ha lesz egy kis időm böngészek kivel mi történt mig nem voltam.

Szép estét és jó egészséget mindenkinek
manojoco
 
 


MANOJOCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Így legyen 5-ösöm:):):):)

HATALMAS GRATULA A KIS HÖLGYHÖZ:):):):):):):)

Ha lesz egy pici időd, kérlek gyere és mesélj:):):) Minden érdekel:)
Nagyon szép neve van a lányotoknak:):):)
Pedig holnap meglestelek volna Benneteket:):) Ezekszerint Ti már nem jöttök a találkára:):):):):)

ÉS FOTÓT KÉRÜNK FOTÓT, FOTÓT
bluebox
 
 


manojoco: GRATULÁLOK A BABÁHOZ :lol: :lol: :lol:
Majd mesélj :P

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
csicsuka
 
 


Manojoco gratulálok a kis Grétihez!!!!!!!!!!...csodaszép neve van!!!!
majd leírod mért ijesztett rátok Gréti?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Manojoco: gratulálok Gréti babához!!!!!!!!!!!.. :D :D várunk nagyon és mindenre kíváncsiak vagyunk.. 8) :D :D és igen, igen fotót is kérünk.. :wink: :D :D

Kép

Kép
morca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?