Új privát üzeneted érkezett!

Boni+Apa :lol: :lol: :lol:

Várjuk a kpeket!

Egyébként :Jó reggelt! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Manócska felébredt fél 7-kor, és cicizet 18 percet :D elalukált rajta :D na persze ez nem jelenti azt, hogy napközben is fog cicizni. Este nem cicizett csak 1 percet, aztán már csak 50 ml tejcsit tudtam fejni. Kezd egyre keveseb lenni :cry: már annak is örülnék, ha reggel este szépen cicizne, és ezt 1 éves koráig legalább tudnánk tartani. Az éjszakai alvás üzemmód nem használt a tejcsinek, és ehhez hozzájött a szopisztrájk is. Pedig most szedem újra a motherlove kapszulát is, na csak kettőt naponta.

Boni
jaja, szánkós képeket kérünk :D jövőre már mi is szánkózhatunk, csudijó lesz :D már várom a nyári pancsit is :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby, kecskeruta+ görögszénamag teát főzzél meg öntsd össze és iszogasd!! Nagyon sok tejcsi lesz tőle!!!

Boni, örülök h minden rendben!

Kép
kata05
 
 

 
 

Kata
motherlove kapszulában is van görögszénamag, ha jól emlékszem. MAjd kipróbálom a teát is. Dehát a tejserkentő kevés, cicizés is kéne hozzá, mert a fejés azért nem indítja úgy be a reflexet sem mindig

Kép
gaby25
 
 


sziasztok, már betöltött 36 vagyok jupijééé.
Délután megyek a nőgyogyimhoz, kiváncsi vagyok miket mond.

gaby. sajnálom a cicizés dolgot, reméljük megoldódik
stephie
 
 


Jó reggelt!

Kép Kép

Stephie :lol:

Gaby nyugi nekem is volt,hogy kevesebb volt, 11.hóig kitartottunk reggeli majd csak esti cicivel. tápipótlással

Mindenkinek pusssz
Vendég
 


Boni:Zsigi cukorfalat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
gondolom élvezte csigusz a szánkózást :D
hát remélem kitart nekünk is addig, legalább napi 1-2 cicizéssel
amúgy puhábbnak is érzem már a cicim :?

Most nem aludta át az éjszakát, hajnal fél4-kor cicizett 12 percet, reggel 8 után kelt, akkor is 5 percet. Tegnap napközben nem. AMúgy már cumisüvegből sem issza olyan mohón, volt amikor a 110 ml-ből csak 60-at kért, de szilásradt még evett. Ezek szerint már jobban igényli a szilárd kaját. Mondjuk most 10 óraira nem kérte a gyümit, álmos volt, és alszik is.

Kép
gaby25
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Visszatértem a hétköznapokba. mától apa ismét dolgozik :cry: olyan jó volt hogy itthon volt.
szerencsére azért elég rugalmas a munkahelye,így nekünk sem kell sokat nélkülöznünk őt.
elég sok minden történt ebben a két hétben is, főleg Zsiga Csigát érték kisebb balesetek, ágyról leesés, szánkóval borulás, lépcső második fokáról leborulás,kisszékkel székkel hátraesés.. fürdőkádban elcsúszás.. és ezek mind egy másodperc töredéke alatt.. komolyan mondom.. a kis zsivány vonzza a bajt...ráadásul még az a szerencse hogy azért minden esetben ott vagyunk mellette, így nem történik komolyabb baj.. de nem lehet egy pillanatra sem szem elől veszíteni.. elég fárasztó..de hát fiú.. a szeme sem áll jól..

jelenleg 15 szót tud mondani.. nem nagyon ismételget. rengeteget segít a a házimunkában, mostanában ha nekiállok sütni ő már fenn is áll a széken és a sodrófát fogja..

iszonyat barátságos lett mindenkivel, eddig ez nem volt jellemző , most meg ha köszönök valakinek már dobja a puszit, kacsingat a lányoknak.. szóval hódit ezerrel...

éjszakákat átalussza általában, úgy hogy 3/4 20kor beájul, majd hajnali 5kor viszem neki a tápit megissza és 7-8 körül kel. majd ebéd 11.20kor és 12től alvás 1,5 és 2,30 óra között.

MÁR iszunk tejet, kakaót 2 hónapja,nagyon szereti, van amikor az enyémet is megissza bögrémből ha nem figyelek

:roll:

egy héten 3 szor főznöm kell valami jó kis levest, mert az a kedvence, illetve főzelék(spenót, sóska nem jön be neki, minden más igen! )pörkölt nokedlivel is a kedvence, másfajta húst nem mindig van kedve megenni, de azzal szoktam csalni, mert ledarálom neki...vacsira 6 körül szokta kapni az aznapi ebéd maradékát, vagy friss kiflit( csakis kizárólag azt eszi meg, kenyeret néha vajjal megkenve pirítva ) felvágottakat nem nagyon komálja, a párizsit megeszi, illetve imádja a medve sajtokat, boci sajtot, májkrémet na és a buktát, pogit,amiket anya süt...

lefekvés előtt pedig egy 1,5- 2 dl tápit, attól függően evett e előtte rendesen.

összességében mindent megeszik, csak néha csalni kell.

egyedül eszik kanállal, villával mindent,.. de előfordul néha, hogy azt igényli hogy anya etesse...de ez ritka.

ha szeretnék valamit csinálni, akkor Füles mackót bekapcsolom neki és akkor akár addig ott feküdne az óriásmacin amíg vége nincs a Dvdnek..
:P ugyanilyen kedvenc Vitéz László is..

cumisüvegből issza reggel és este a tápit.. kakaót kisbögréből.

bili nálunk ruhában nagy kedvenc, de ha lekerül pelus kb 1 mp... nem értünk még meg rá..

fogat is mosunk, imádnivaló ahogy tartja a száját utána meg köpi ki a maradék fogkrémet amit nem nyelt le :lol: jelenleg 12 fogunk van

nem akartam kétszer beirni, így átmásoltam :oops:
Vendég
 


Boni, nekem nagyon tetszett a beszámoló!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni
NAgyon jók a képek :lol:
Hát nagyon mozgalmas volt nálatok az elmúlt 2 hét. Zsiga kis tündér lehet, hogy ilyeneket csinál és így segít neked főzni :)


Gaby
Lehet tényleg inkább már a szilárd kajára pályázik a kis manó... :roll:


Stephie
Gratulálok a betöltött 36-ik héthez. Dokinál mi volt?


Mi ma megyünk doki bácsihoz a szokásos kukucsra. Gondolom mindent rendben talál :) Most már azért lehet érezni, hogy kis manó rugdos időnként. bár azt sajnálom, hogy párom még nem érzi. Remélem tudok ma pár fotót csinálni UH közben a telefonommal.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike várjuk képet

Babim voltál?
Vendég
 


Boni, hol?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ja közben látom,hogy 2 nap múlva :wink:
Vendég
 


:lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sajna képet nem tudtam hozni, mert a nődokinál nem nagyon jó a felbontás és a gyerek sem nagyon fért bele a képbe :cry: Remélem a genetikain csütörtökön már lesz használható képem....

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike sajnálom hogy nincs kép

Többiek?
Vendég
 


Boni
nekem is tetszett a beszámoló :D

Babim
holnap uh :D képet kérünk :D

Princzike
párom olyan 20. hét körül érezte már a rugdosást, türelem :P

Vasárnap Máté cicizett napközben is :D ebédre és uzsira is kb 5 percet, aztán este nyafi, nem maradt rajta, fejtem.
Tegnap viszont cicin aludt el este végre :D reggel-délben-este cicizés maradna, az teljesen rendben lenne. Remélem, most már nem fog sztrájkolni. Elég, ha a bkv sztrájkol :lol:

Kép
gaby25
 
 


Jelen. Émelygek még mindig. De nem panasz. Ha nem érzek semmit, akkor meg az a bajom. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim :lol: :lol: :lol:

Gaby éljen cicizés :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni: nagyon jó a beszámoló :-D cukik a szánkós képek is, látom Zsigi felkészülten ült a szánkóra :lol: (ital)

Gaby: sokat gondolkodtam ezen a szopi dolgon. Lehet Mátét annyira leköti a környezete, a csupa érdekes dolog, hogy egyszerűen a szopi háttérbe szorul. Most hallottam a szoptatós nyakláncról (bármilyen, csörgő-zörgő érdekes nyakbavaló jó), ami leköti az ilyen babák figyelmét szopi közben :-)

Babim: drukk holnapra! :-)

Princzike: attól is függ, hogy kívülről mikor lehet érezni a babát, hogy hol tapad a méhlepény. Ha elöl, akkor kicsit később lehet kézrátétellel érezni :-)

Csajok, mikor kell a kiságyat egy szinttel lejjebb tenni? Jól gondolom, hogy akkor, ha már átfordul? Bendi az előbb megtette (hátról-hasra) :-) már egy hónapja sikerült neki, de még a kiságyban soha :-) ja, és ha hason van, veszettül kepeszt, hogy haladjon előre :-D

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Ismét gyorsan! :oops: :lol:

Szezso! Kiságyat most!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Babim! Hú! Már csak 1 nap!

Gaby! Csak kell az a cici! :lol:

Boni! Jó a beszámoló! A szánkós kép meg még jobb!

Kata! Iwiwes képek édik!

Kép
bettike
Eger
 
 


Mindenkinek:pussz!

Kata, én is épp ma gyönyörködtem az iwiw-es képeiteken.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Férjem most ment a rendőrségre, reggelre elvitték az autónkat gyereküléssel, áruval együtt a parkolóból :cry: :evil: :idea: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Bonikám, nagyon-nagyon sajnálom! remélem, megtalálják! Nemrég nekem a bicajomat lopták el a zárt tárolóból. Nem is tettünk feljelentést, mert amikor a pincénket rabolták ki, annak sem lett eredménye. Remélem, a kocsitok meglesz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem nagyon bízunk benne... :cry:
Vendég
 


Boni, úristen!! Simi-simi bár ezzel most nem mentek sokra! Ha tudok vmiben segíteni szólj!!
Beszámoló, szánkós képek nagyon jók!!! Többször írhatnál ilyet!!

Baba, Bettike, köszi! Tegnap töltöttem fel őket! Nekem nem mindig engedi a képeket feltölteni!

Baba, mindjárt mentek babanézőbe!!!! :D Meggyógyultatok?

Gaby, örülök a cicizésnek!! Drukk h még sokáig tudj!!

Szezso, szerintem ha áll már akkor kell lejjebb tenni nehogy kiessen! Addig sztem felesleges!

Princzike, én a 16+0-án éreztem először! A férjem meg 20 hetesen. Hátul tapadt a méhlepényem! Képet majd várjuk!!

Stephie grat a 36-hoz!! Csak így tovább, ügyes fiú Levente!!

Én nagyon beteg vagyok! Torokfájás, nátha, arcüregfájás!!
:( Szóval döglödöm, csak Lőrinc ne kapja el. Ja párom is beteg és a nagymamám is! :(

Kép
kata05
 
 


KAta acconitum napellus 9 ch csodákra képes! nekem szokott segíteni.. remélem Lóci nem kapja el!

ja mi amikor elkezdett forogni akkor lejjebb tettük kiságyat!
Vendég
 


jó reggelt lányok!

baba: olyan jó látni ahogy szépen kúszik előre a vonalzód :)
Ismerem azt az érzést amikor azért érzed magad rosszul mert nem érzed magad rosszul :) nekem Szandikával volt ilyen se hányás, émelygés a többiek meg folyamatosan panaszkodtak én meg féltem meg is szólalni, mert tök jól voltam. Persze miután Eszterrel 8-16 hetes koromig folyamatosan rókáztam, de szinte szó szerint, így rögötn rámfogták, hogy tuti fiam lesz, érzem magamban a kukit :)
Mekkorát tévedtek :)

boni: sajnálom a kocsi, irtó bosszantó tud lenni, főleg hogy az ember megdolgozik mindenért, hogy valamivel kényelmesebbé tegye a saját életét, ezek a szemetek meg láthatták, hogy gyerekes családról van szó, mégse volt ez nekik visszatartó erő.. :twisted:

Holnap már betöltött 37 :) A dokker leginkább arra figyelmezetetett, hogy szedjem tovább a magnéziumot, illetve mondta, hogy a héten Debrecenbe jár át napközben, úgyhogy megbeszéltem Leventével, hogy nem szülünk, max este ha már itthon van a doki. Szerencsére a szülésznőm az nem megy sehova.
Kicsit bosszankodtam, hogy hüvelykenetre majd csak jövő kedden kell mennem 37+5 naposan, elég késő szerintem, főleg, hogy az eredményre várni kell gondolom és nem vagyok biztos benne, hogy addig bírom egyáltalán.
Leventének csak a 32 hetes méreteit tudjuk, remélem azóta nem nőtt annyit a feje, hogy ne tudjam kipréselni :) Uh-ra is 22-re van időpont. Egyébként Levi jól van, sokat mozog, befeszít, iszonyat erős. A gyomorsavam van hogy brutálisan jön egész nap,másnap meg szinte semmi, illetve egyre több hogy szinte egész nap keményedik. Hol 25 percenként, aztán felszaporodik 8-9-12 percre, aztán egy forró zuhany után ismét enyhül. A terhességem elején én azt mondtam magamban és szerintem így is lesz, hogy jan20-24 között várható.

magzatmozgás: első gyerek 16 hetesen, második 14, harmadik 14 hetesen és mindhárommal hátul tapadó méhlepény volt.

gaby: örülök a szopinak :)
stephie
 
 


Kata, jobbulást. Még kicsit köhögök.Olyan száraz köhögés.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Bonikám, ezt nem hiszem el :cry: undorító dolgok ezek...főleg akkor leszek ideges, amikor nyilvánvalóan kisgyerekes családokat károsítanak meg :evil:

Kata: gyors javulást Neked!!! Én is néztelek iwiw-en Benneteket, Lőrinc nagyon kis husi :-D

Stephie: nagyon hamar elment az idő :-) nemrég még itt aggódtunk, nehogy a méhszáj miatt gond legyen, aztán már 37 hetes leszel :-)

Köszi a kiságyas válaszokat! :-) Még nem tudom, lejjebb tesszük-e, Apa szerint így is biztonságos :roll: egyébként egész este tornázott Bendi, a hasrafordulást gyakorolta :-) de olyan cuki módszerrel, hogy dőltünk a nevetéstől...az a keze a szájában, amerre fordul, a másikkal meg a hajába kapaszkodik, úgy próbálja magát átfordítani :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boni
de egy köcsög az ilyen, aki látja, hogy kis gyerekes autó, és mégis elviszi :twisted: gondolom casco nem volt. Hát örülök, hogy van kocsibeállónk legalább, ha garázs nincs is. Csepelen mi is az utcán álltunk.

Szezso
mi forduláskor még nem tettük lejebb, csak amikor már négykézláb volt, onnan még eltelt többmint 1 hónap a felállásig. Most sem a legalsóban van még.

Babim
de jó, ma van kukucska :D jobbulást

Stephie
már nincs sok hátra :P

Kata
szegénykém, jobbulást. Vegyél fel maszkot, úgy talán nem kapja el.

Kép
gaby25
 
 


de Gaby volt casco szerencsére... igy talán biztosító fizet, de hogy mit csinál B. autó nélkül? :cry:

szezsó ZSiga is igy fordult Kép
Vendég
 


megjöttem nst-ről
Levente sokat mozgott, úgyhogy nem kellett sokáig ücsörögnöm.
Legközelebb jövő kedden megyek és akkor lesz kenetvétel is.

Két kép a pocimról (egyik emlékeztetőül a 28 hetes másik mai (36+6)
Kép Kép
stephie
 
 


Stephie, szép pocakot növesztettél már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttünk.
Köszönöm a kérdéseket, a drukkokat!

Babácskánk 38 mm és nagyon aktív, folyton mozgott az uh alatt. Tündéri.




Szilcsi, bujj elő!rég írtál!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim!

De jó ezt hallani! :D
szilbee
 
 


Úristen, Szilbee, hogy nőnek itt a gyerekek! Dávid is már 2 éves!!! Zsigit is mindig ámulva nézegetem, hogy már kész nagyfiú, pedig most voltam bent az anyjánál, még szülése előtt a kórházban és nemrég voltunk náluk megnézni a megszületett Zsigikét és lám, már milyen rég is volt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba hurrá!! Fotót is rakj, ha kaptál!! Mindjárt 12. heti uhu!!!


Sziromnak, utólag Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!


Stephie szép poci!!

Szilbee, írj magatokról egy picit!!

Tudjátok min gondolkodtam, szegény Csikkenékkel mi lehet...... :(

Kép
kata05
 
 


Baba, köszi a hiányolást, de el vagyok havazva. Nappal meló, délután Lali, este meló megint, kicsi alvás és közben még vizsgaidőszak is... Olvasok néha, de írni most is csak azért tudok, mert elfogyott a fénymásoló papír. :lol:
Örülök, hogy jól vagytok!!! Tényleg szívből!!! :lol:

Boni, hogy szakadna meg, aki ilyet tett veletek... :twisted: :cry: Nagyon nagyon sajnálom. Majd írd meg, hátha lesz valami jó hír az ügyben.
Zsigi csoda nagy már... :shock: :lol: Csak lesek... Na de tudod, mi nem öregszünk, csak a gyerekek... :wink: Lalinak is van ilyen kulacsa, imádja, csak szétrágta a szívószálat benne. :roll:

Gaby, szuper, hogy ciciztek tovább! Kitartást hozzá, megvallom nekem másfél év után megkönnyebbülés volt, mikor Lali abbahagyta a szopizást, de azért első este elsírtam magam, mikor kiköpte a cicit és elaludt nélkülem. :lol:

Step, na milyen szépen kihúztátok, most már lassan nem fog korababának sem számítani, ha meglesz a 37. hét is. Szuper!!! Drukkolok nagyon a szép és könnyű szülésért!!!

Zsu, Kata, Szezso, nagyon szépek a kölkincek és odáig vagyok a törpékért. :lol:
Kata, jobban vagy már?

Mi tegnap megvitattuk apával a tesókérdést. Mondtam neki, nem tettem le róla, hogy Lalinak legyen tesója, de még ne most. :oops: Élvezem a munkát, hogy kicsit újra szabad vagyok, van életem a családomon kívül is - mindemellett imádom Lalit, az életem értelme és legjobb, legszebb dolog, a napsugár a napjaimban. De én nem érzem késznek magam újabb babára. Az idő nem sürget, fiatal vagyok, apa meg elfogadja a döntésemet, hiszen az én reszortom kihordani, megszülni, ellátni, nevelni a gyermeket.

Lali jól van, nagy huncut. :lol: Hatalmas szókincse van, mondatokban folyamatosan beszél, be nem áll a szája. :lol: Mondókázik, énekel. Sokszor rákéredzkedik a bilire is, a nagydolog 80%-ban már abba megy. Nem erőltettük, ő magától kérte karácsony előtt 2 nappal. 8) Jövő héten megyünk 2 éves státuszra, lesz méredzkedés is. Karácsonyi-szülinapi képeket majd teszek fel az otthoni gépről.

Kép
szilcsi
 
 


Csajok, én ma reggel óta görcsölök.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, magneB6 (3X2 nyugodtan mehet) és fekvés!! És persze nyugi csak a méhed dolgozik, nőőőőő!!

Kép
kata05
 
 


Már vettem be 2-t és általában fekszem. Szúrkál, görcsöl mensisen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szilcsi de jó volt olvasni rólatok :lol:

CSikkenre én is sokat gondolok..

Kata meggyógyultatok?

Baba nő a méhed , nyúlnak a szalagok nyugi! továbbra is 3*2 MAgne b6
:wink:

Sziromnak boldog névnap!

Szilbee tegyél már képet :wink:
Vendég
 


Hello

Babim: gratula a 38 mm-es sajtkukachoz :-) nem lesz gond, tényleg pihenés és magnézium.

Szilcsi: de jó, hogy jöttél és írtál magatokról :-D

Stephie: jóó nagyot nőtt a pocid :-)

Boni: tényleg ugyanúgy próbálkozott Csigusz is anno :-D mennyi idős a képen?

Iwiw-en olvastam, hogy nem sokkal a tragédia után Csikken Apukája is elment :cry:

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, ez nagyon nagy tragédia.... :( Nagyon sajnálom őket!

Boni,Szilcsi ma már jobban vagyok, Lőrincet végül megvédte az anyatej!!

Boni, kocsival kapcs-ban van valami fejlemény?

Kép:

Kép

Kép
kata05
 
 


Szezsó én is olvastam hogy ment vigyázni Rolcsira :cry:

4 hónapos majdnem legalábbis dátum alapján.. aztán hogy tényleg e?

Stephie tényleg nagyon szép a pockod! :lol:

és Babim látom csak gondolatban ujjongtam a 38 mm s pocaklakódnak
:lol: de nézd el nekem a tegnaőpi napot :cry:

úgy néz talán egyhónapon belül megint lesz autónk. bár most barátaink felajánlották az autójukat amig mennek sielni, de Dunaújvárosba elég nehéz lemenni érte :cry: sebaj, legalább ismét visszafiatalodtunk közlekedésügyileg! éljen a BKv és a MÁv :twisted: :lol:
Vendég
 


Nekem a doki egyáltalán nem mondta, hogy szedjek MagneB6-ot. Legutóbbi bejelentkezésem óta aludtam. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba Dr. BOni már mondta múltkor, és látod Dr. Kata és Szezsó is ezen a véleményen van..

alvás egészségedre!


s az új géppel készített kép



Tesco gazdaságos brummabrumma Kép

gesztenyeszemek Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?