Új privát üzeneted érkezett!

Mármint, Morca, a tieidre gondolta, de most hogy így olvastam, a mieink is! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hmmm! Munkával kezdett új év szerintem jó ómen lustaság ellen. Én már túl vagyok az év első szülésvezetésén. Viktória Flóra 3450 gr súllyal látta meg ezt a szép világot a segítségemmel, szülei és testvére nagy örömére.
Így kell ezt csinálni!
Mindenkinek minden szépet és jót kívánok, és ezek a szép és jó dolgok jó egészségben érjenek utol Titeket!
bábaildi
 
 


Szióka!

Dóri: buliztatok?? :lol:

a fiaim így buliztak.. 8)

Kép

:P :P


Kép

:P :P

Kép

:P :P

Kép

:P :P

Kép

:P :P

puszika

Kép

Kép
morca
 
 

 
 

Ildi gratula az első szülésvezetésedhez az idén!!!!!!!:))))))

Morca én úgy imádom a fiaidat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ildi, hát azt gondoltuk, hogy te nem fogsz ölbe tett kézzel ülni 2010-ben sem... :) Gratulálunk a családnak a kis jövevényhez, így ismeretlenül is. :)

Morca, ismét jó képek!

Mi is buliztunk, de aztán óvtam a fiaimat a petárdák zajától, hogy tudjanak aludni... :)

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


sziasztok!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Anhel, Morca, Nitácska, ment a szüléstörténet priviben :) plusz véletlenül egy másik nitácska-nak is elment.... :oops: :oops: :oops: :)

Morca, nagyon jó buli lehetett nálatok!!! :) annyira édesek a srácok!!!

Bábaildi, Ti biztosan nem fogtok unatkozni idén sem, és lustálkodni sem :) :) :) jaaaj, és a babaház..... annyira szép, nagyon ügyesek vagytok!!!!!! Régen én is csináltam szaloncukordobozból :) mint Bluebox, :) kisfüggönnyel, meg gyufásdobozból, meg szaloncukros papírból :D jó móka volt :) :) :)

Mi így szilvesztereztünk:
Kép
:D:D:D:D:D:D

Pedig úgy, de úgy durrogtatták a petárdákat, hogy azt hittem, sírás-rívás lesz.... de meg sem moccant, fel sem ébredt egyikre sem, pedig itt a házunk előtt is durrantak.... sőt, éjfélkor aztán volt hadd el hadd... de kis pirinyónk aludt, mint a bunda :) apukájától örökölte az alvókáját :) :) :)

Beagle, nagyon el vagytok tűnve, minden rendben van Nálatok???? (vagy csak én nem láttalak régen? )

Puszi Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka gyönyörű a történeted!:)))))))))
nagyon tetszik a második neve Botinak!!!!!!!!!!!.)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Etelka: Köszi a hiányolást, megvagyunk, csak állandó rohanásban vagyok és nem nagyon tudok géphez ülni, csak ha Dóri alszik, vagy apa lefoglalja. Igyekszem majd jönni többet. Nekem is elküldenéd a szüléstörit, nagyon örülnék neki.

Botond baba nagyon szép :D Jó hogy nyugodt éjszakátok volt. Dóri fenn volt 1ig, nem tudta a mama letenni, mi meg vendégségben voltunk pár barátnál. Jól sikerült, ma meg elmentünk a Camponába, kellett vennem új famrert, meg Dóri is kapott ruhát, harisnyát. Jó volt kimozdulni, mert elég depis hangulatban vgayok mostanában... elég nehéz időszaka van a kiscsajnak. Szerintem több foga is jön, extra anyás, és elkezdett erősen raplizni, követelőzni... sokszor egész nap "harcban" állunk egymással...
Ja és az apró csínytevések is megkezdődtek.... pl mindent bedobál a wc-be :? szándékosan rosszalkodik, pedig sok figyelmet kap egész nap.. na mindegy... azért sokszor nagyon aranyos és vicces is tud lenni.
Vendég
 


Beagle, jó, hogy jöttél :) már hiányoltalak :)
:oops: :oops: kicsit mosolyogtam Dórid új hóbortján, de gondolom, Ti nem annyira..... remélem, hamarosan kinövi ezeket, és tényleg a fogacskája kínozza szegénykét... ha nagyobbak leszünk, mehetünk ám együtt is csavarogni :) ha gondolod :) meg tarthatnánk nagy össznépi összejövetelt is szabadtéren valahol :) mit szóltok? Már amikor jó idő lesz :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Etelka nagyon jó ötlet a közös tali..........már mehetnékem van nagyon.......sokszor gondolok vissza a Morcánál levő talira..........meg amikor a kocsival mentünk ketten...........

Zsuzsi ...ezeket a hóbortokat nyugi...ki fogja nőni...kb 5 éves korára...... :) :) :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok! Ezer éve nem jártam itt köztetek! :)
Nagyon Boldog Újévet kívánunk nektek!
Etelka,tiszta szívemből gratulálok,a kis drága kincshez,csodaszép baba! Sok egészséget,és még több tejcsit nektek!

Az én nagylányomról mutatok,néhány képet:
Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Pancsika: de jóóóóóó, hogy jöttél.. :D :D jajj, nagyon szép kis hölgyed van ám.. :D :D

mi újság veletek?? jöhetnél gyakrabban.. :roll: :wink:

Etelka: tényleg jó lenne megint talizni.. :wink: :lol: ha rajtam múlik, biztos, hogy megint összehozunk valamit.. :wink: :lol:

Nitacska: már olyan rég volt, mikor itt voltatok..:roll: jöhetnétek újra.. :wink: :lol: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Pancsika, de jóóóóóóóóóóóóóóó :) köszönjük szépen a jókívánságokat, és valóban nagyon-nagyon gyönyörű a nagylányod!!!!!!!!!! :) és ugyanilyen cumink van kékben :lol: :lol: :lol: :lol:

nah, örülök, hogy Ti is sokat gondoltok a talira :) én is (illetve mi is) nagyon jól éreztük magunkat :) :) :) és igen emlékezetes volt az eltévedős odaút :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
etelka
 
 


Köszönöm Lányok!
Megpróbálok többet jönni,ha a "főnökasszony " engedi!
Morca: Köszönöm kérdésed nagyon jól vagyunk! Átalussza a kisasszony már egy hónapja az éjszakát,este 9-től reggel 7-8ig! Arany dolgom van mellette,nappal kicsit többet van fennt mint a vele egykorúak,de nem bánom éjjel bepótolja! :)
Már eszegetünk bébiételt,kis ügyesem,nagyon élvezi és ízlik neki!
Jön a fogunk,védőnő szerint egy hét és kint lesz alul! Nyálzás megy ezerrel! :)
Hétfőn megyünk szurira.... :( na ezt nem várom!
6kg körül lehetünk,és 63-64cm!
Növünk mint a gomba eső után! :)

És ti??? Fiuk??? Két kis herceg,nagyon imádom a képeiteket,olyan igazi pasisak! Pusziljuk őket! :)

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Etelka: nőjetek még egy picit, aztán talizunk ezerrel.. :wink: :lol:

Pancsika: mi is jól vagyunk köszönjük.. :lol: hát tényleg jó dolgod van a főnökasszonyod mellett.. 8) néha azért próbálj meg egy kis kimenőt kérni.. :wink: :lol:
hát a fiaim, tényleg nagy pasik már.. :lol: Ákos épp most döntött úgy, hogy már nem akar cicizni (már második napja nem kéri).. :roll: 8) igazság szerint már vártam, hogy abba hagyjuk, de most, hogy már nem kéri, egy picit szomorú is vagyok.. :roll: 8)
Matyi pedig kungfu harcosnak állt.. új kedvence a Jackie Chan.. 8) ma nézte az egyik filmjét a papával, aztán jól lekungfuzta a papát, és azóta is váltig állítja, hogy ő "Matyi Chan".. :lol: :lol:

a szurikat én is utálom, de túl lesztek rajta, nem lesz semmi gond..
:wink: 8) majd írd meg, hogy minden oké volt.. :wink: :lol:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Etelka tényleg jól el tévedtünk :) :) :) de legalább megismertük egymást......:)))
remélem megyünk majd még 1ütt!!!!?????

Pancsika Laura meseszép kis csaj....mint az anyukája!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pancsika, Beagle: jó újra hallni Rólatok, mindkettőtöknek BUÉK!
Remélem mindenki kipihente a szilvesztert, én ma szánkóztam ebben a friss hóban, nagyon élveztem, pedig metsző hideg szél fújt. Mégis inkább ez, mint a locspocs és köd.
bábaildi
 
 


nem tudom ki hogy van vele de én már nagyon várom a tavaszt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Etelka, nekem is elküldöd??? Léééégysziiiii! Annyira szerettem volna már olvasni! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


SZiasztok!

Beagle, remélem, kiheveritek ezt az időszakot! Biztos fárazstó lehet...

Pancsika, nagyon szép a kicsilány! :)

Etelka, kisfiad is nagyon helyes! :) És ezek szerint tényleg jó alvó! :) Nálunk én őrködtem a srácok alvása érdekében, ment a zene itthon, hogy a petárdák ne legyenek olyan hirtelen zörejek...

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Újra bejelentkezem, bár passzív :oops: résztvevője maradtam a fórumnak, de nyomon követtem az eseményeket. Bár nagyon jó dolognak tartom, úgy tűnik, nem nekem találták ki a rendszeres fórumozást. :( De ez úgy általában mindenre igaz, ami a virtuális világhoz tartozik, mert az e-mail-válaszolásra is nehezen veszem rá magam.

Mindenkihez egyenként nem szólok, bocsássatok meg, de Etelka, mint a legújdonsültebb kismama mindenképp megér egy külön hozzászólást: tüneményes Botond, gratulálok!!! :)

Mindenkinek boldog új évet kívánok, sok-sok szép új pilllanattal, mosollyal, melyekkel a csöppségek megajándékoznak benneteket!
Nemsokára már én is csatlakozom hozzátok, most szerdán leszek 32 hetes, szóval már csak 2 hónap, és megszületik kisfiúnk, Bálint... Már nagyon várom, főleg, ha arra gondolok, hogy most is szüntelenül rendetlenkedik odabent, és még 2 hónap előttem van, miközben egyre nagyobb és erősebb lesz...huhh... :shock:

Szép hetet mindenkinek, olyan szépen süt a nap, menjetek kicsit sétálni (na persze csak jó vastagon felöltözve)!!!

(Pancsika, írtam neked privit, nézd majd meg!)
kattika03
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük a sok gratulációt :) de az alvós örömöm elszállt, mert kb 3 napja nagy a nyüszi..... remélem, csak az idő miatt..... de akkor még a héten ez lesz.... :( állandóan cicizni akarna, és csak az ölemben van el... :(

Kattika, jó hogy jöttél :) Neked is drukkolunk ám!!!!! És tényleg, tényleg pihenj, amíg lehet........ most már én is írhatom ezt...... :lol: :lol:

Zdori, nem tudom elküldeni a privit :( :( :( nem tudom, mi baja, de még próbálkozom...... ha közben elment 100x, akkor bocsi :D


Szép napot Nektek!!!!!!!!!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Katika hamar eltelik az a 8 hét..........pláne ha előbb jön.......

Etelka ti meg mindjárt 2 hetesek vagytok......... :shock: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bizony, már holnap után két hetesek vagyunk :)
és mehetünk csütörtökön a védőnőhöz.... meg holnap a Heim Pálba....

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka: nagyon jó a vonalzód. Sajnálom a nyüszit.

Nálunk is az van, de nekünk a fogacskák miatt. Eddigi legrosszabb éjszakánkon vagyunk túl. Éjféltől hajnal fél4ig fenn volt, forgolódott, sírt, verte a falat stb... már a türelmem teljesen elfogyott, aztán valahogy elaludtunk.

Pancsika: Laura nagyon szép kislány, nagyot nőtt, mióta utoljára hoztál képet.

Kattika: én se tudok gyakran jönni, de néha jelentkezz. Pihenj sokat.

Dóri: szerintem nem fogja hamar kinőni, mert alapvetően ő egy huncut kiscsaj, aki mindig valami rosszaságon töri a fejét, állítólag én voltam ilyen :oops: nem gond hogy rosszalkodik, csak amikor toporzékol, és úgy ordít mint akit éppen nyúznak, háááát akkor nagyon nehéz főleg ha 10 percenként csinálja, de úgy látom ez a fogacskáknak tudható be, mert amikor nem fogzik akkor nincs ilyen gyakran hiszti, van hogy napokig nem csinál ilyet.

Lányok úgy örülök, mert Dórim ma 20 percet sétált kint az utcán babakocsi nélkül, galambokat néztünk, meg a lukakat a járdán, olyan édes volt :D eddig nem volt hajlandó csak a lakásban menni, de végre rájött hogy az utcán menés tök jó dolog.
Vendég
 


Etelka csípőszűrésre mentek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kattika, jó, hogy jöttél! :) További szép babavárást, és nektek is boldog új évet! :)

Etelka, azért visszaállhat még az alvás. Pocakja nem fáj?

Beagle, Dóri nem kell, hogy ugyanolyan legyen mint te. Még kinőheti előbb, mint az anyja! :)

MIndenkinek pusz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nem kaptam privit, Etelka. Mailcím esetleg?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nitácska, igen, csípőszűrésre megyünk, meg lehet az uh-ot is megcsinálják ott, meg hát.... :oops: :oops: a jobb kezecskéjén két hüvelykujjacskája van.... és azt is megnézik.........

Zdori, megpróbálom ismét a privit, hátha :) de ha adsz mailcímet, átküldhetem ott is :) Remélem, az idő miatt ilyen, és visszaáll majd az alvás.... meg a tejcsi miatt is hátha fog tudni 3 órákat aludni... meg majd ha megyünk sétálni... holnap autózunk, akkor biztos aludni fog. Szerintem fájdogál a pocakja, mert tegnap úgy aludt csak, hogy ha felhúztuk a kis térdeit...

Kicsit szomorú vagyok miatta, hogy szegénykém iylen nyűgös, és nem tudom, mit cisnáljak vele....

Kép
Kép
etelka
 
 


Zdori, átment :) :) :) végre :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!!

Ne haragudjatok, de csak nagyon ritkán tudok felnézegetni!
A gyerekek csodaszépek!!! És az új évre mindenkinek minden jót kívánok! Olyan évet, amijet szeretnétek, azokkal a dolgokkal, amikre a legjobban vágytok és a legfontosabbak nektek!

Etelka: jaaaaj, én is annyira szeretném elolvasni a történetedet, ha úgy gondolod, megosztod velem is! boeszter@freemail.hu.

Mindenkinek kitartás! Dani is visszaállt az éjjeli evésre, hála Istennek, csak egyszer, nem kétszer. De egy kicsit hulla vagyok, mert egész este meg sem állok, és az éjjel így pont meg van felezve. Amióta egy teljes étkezés bébiétel lett tápi nélkül, megéhezik a lelkem éjjel is.

Mindenkinek puszi!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty, elküldtem :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Eszty, helló, semmi baj, gyere, amikor csak tudsz! :)

Etelka! Köszönöm, nagyon örültem! :) (Azért kicsit félelmetes, hogy a keze az arcánál volt... Akkor te most nem érzed vmi fényesen magad, nem? Nem fáj nagyon?) Tényleg kitartás, élvezzétek ki minden pillanatát a kicsi életeknek, mert olyan hamar repül az idő... Még akkor is örüljetek, ha éppen nehéz, mert az a pillanat a babátokkal már sosem lesz újra. MIndegyik csak elmúlik... :( :)
(A két pici hüvelykujjat tudtátok előre? Van ennek vmi oka? Bocsánat, ha tapintatlan kérdés, csak megakadt a szemem... :?: )

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Köszi a jótanácsokat, próbálok pihengetni. Bár a sok pihenés sem jó, mert akkor csak magammal foglalkozom, és hirtelen minden bajom lesz. :) Ha teszek-veszek egész nap, jól elmegy az idő, és bár fáradt leszek estére, az normális. Ha viszont csak a TV-t nézem vagy olvasok egész nap, akkor aztán már délre fáj a derekam, stb., és csak nyűglődök. Szóval jobb mindig valami kis elfoglaltságot találni. De egyébként nem unatkozom, mert még dolgozom ebben a hónapban, igaz itthonról. Így örülök, ha a babakelengye megvásárlására lesz időnk...
Persze ha már meglesz a baba, akkor visszasírom még ezeket a nyugis napokat. Szoktunk is beszélgetni erről a párommal, hogy nem lesz már ilyen nyugis, vacsizgatós, tévézgetős, éjszakába nyúló esténk. Bár valahogy bennem az az álomkép él Bálintról, hogy nem lesz vele gond, nyugodt lesz, sokat és jól alszik, és sosem lesz beteg, és könnyű és vidám lesz mellette az élet... Remélem nem lesz nagy pofára esés :D
kattika03
 
 


Kattika, kívánom, hogy az álom megvalósuljon! :) De azért csak pihenj előre kicsit, tényleg, legyen egy pár nap, amikor nem nagyon csinálsz semmit, mert bár az én 2 kis törpém nagyon jó gyerek, mégsincs idő pihenni mellettük... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

megjöttünk a vizsgálatokról :) egészen jól viselte a Manó, bár az uh alatt végig ordított szegénykém... alapból fázós, és ráadásul ott ugyebár pucéron.... a hideg zselével.... áááá nagyon sajnáltam szegénykét...... de amikor már felfelé öltöztünk, akkor megnyugodott :) aztán elaludt... a röntgent átaludta :) :) :) a csípőjére meg azt mondták, hogy terpeszbetétes gumibugyit kell neki hordani, és majd 6-8 hét múlva kontrollra kell visszamenni. Sebészetre jövő héten kedden kell menni a dokihoz, aki műteni fogja :) (ja, nem tapintatlan a kérdés, azt mondják, sok kisbaba születik így, nem ritka dolog. állítólag egy pici fertőzés okozhatja, amikor a kismama kicsit benyel valamit, és tüsszent egyet, és a sejtek így reagálnak.... ) Ja, az uh-n találtak a lépén egy pici (3mmes) cisztát, de azt mondták, felszívódik valszeg, de menjünk vissza kontrollra március 8-án. A kocsit, meg a babakocsit nagyon élvezte a Manó :) aludt végig... most félálomban etettem meg.... :D:D:D:D

Zdori, már jobban vagyok, köszönöm, vártam a szülésnél azt az érzést, amit mond mindenki, hogy amikor kicsusszan a bébi, hogy minden fájdalom megszakad, mintha elvágták volna..... na én ezt nem éreztem... én úgy éreztem, szétszakadtam... és valóban... sajgott mindenem... aztán összevarrtak, és mintha nem én lettem volna ott..... na mindegy :) ez már azért elmúlóban van :) bár napokig úgy jártam, mint egy rokkant nyugdíjas... csoszogtam, alig vonszoltam magam... de napról napra jobb :) erősödünk :) ülni is már egészen jól tudok :) és ez elég jó érzés :D

Kattika, én is így voltam vele, hogy nem jó egész nap punnyadni, de azért jó volt délután lepihenni, és aludni egyet-egyet :) simán még sütiket csináltam, csomagoltam az ajándékokat, takarítottam, vasaltam, főztem :) itthoni dolgokat motoszkáltam. Délután aludtam egyet :) aztán estére megint fitti voltam :) De azért a végére már éreztem, hogy egyre kevesebb megy... úgyhogy szerintem is pihenj annyit, amennyi jól esik, és amennyit gondolsz :) később már tényleg nem lesz ilyen nyugodtan vacsizós estétek :) amíg be nem áll a bébi rendje a napjába, addig biztosan nem.... én is azt gondoltam, hogy jó bébi lesz Botond, éjszaka mindig hagyott aludni... na ehhez képest még mindig össze-vissza az éjszaka, de majdcsak kialakul.... csak át kell vészelni ezt az időszakot :) eltelik hamar :) és nekem már a pocakosság is hiányzik.......... :oops: :oops:

Szép napot mindenkinek!!! Majd még jövök!

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka: ezek a fránya frontok minket is megviselnek, nemhogy egy ilyen csöpp kis manócskát.. :roll: nekem Matyi volt (még mindig tart) nagyon frontérzékeny, olyankor egész napokat csak a kezemben tudott nyugodtan lenni, de nem bántam, ennyit megért a nyugalma..:wink: :lol:

én is kaptam anno a fiacskáimról egy-egy "hibalistát" mielőtt hazaengedtek volna :P , de szerencsére minden hibácska eltűnt, korrigálódott, úgyhogy Botinál sem lesz ez másképp.. :wink: :lol: :lol: a műtét mikor lesz és hogyan csinálják?? :roll:
a pocim nekem is sokáig hiányzott, sokszor azon kaptam magam, hogy simizem..:D :D

Kattika: olyan jó, hogy vissza jöttél, most izgulhatunk érted.. :wink: :D tök jó, hogy otthonról tudsz dolgozni, mert azért így nyugisabb, nem annyira megterhelő.. 8) de tényleg jól teszed, ha pihizel, amennyit csak jól esik, mert a baba mellett már úgysem fogsz tudni olyan nyugodtan mint most, még ha ő alszik is majd rendesen.. :wink: 8) egyszerűen így vagyunk beprogramozva, még alvás közben is minden idegszálunk, a babára figyel.. :D :D

Eszty: hatalmas puszi nektek.. :wink: :lol:

Dóri: Matyi is úgy bújt ki anno, hogy az arcocskája előtt volt a keze.. 8)

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


nekem mindkét gyereknél bevérzett a bőrük.....de elmúlt

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: hogy bírjátok ezt az össze vissza időt.. :roll: nálunk mindenki ingerültebb a kelleténél, de én még állom a sarat.. :wink: :lol: ez az újévi fogadalmam, hogy sokkal türelmesebb leszek.. :lol: :lol:

tényleg csajok: kinek mi az újévi fogadalma?? (na már ha van olyan... :D ) :P :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


mi tök jól bírjuk........Barni mosolyog mint a tejbetök...Máté szintén......

a fogadalmam: elmegyek fogorvoshoz ebben az évben........ :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm, Etelka, a felhomályosítást! :) Remélem, minden rendeződik Botondban! :) És benned-rajtad is! Meg ez a műtét is gyorsan-ügyesen lezajlik! :roll:

Megyek, törött lábam pihentetem...

Remélem, nálunk nem okoz ma éjjel semmit az időjárás-össze-visszaság!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

hát mi nem sokat aludtunk Ákossal.. :roll:

Dóri: lehet, hogy lemaradtam valahol.. :roll: eltörted a lábad.. :?: :shock:

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Nálunk nyüszi van.... megint nem aludt délelőtt semmit sem Botond... 1 órakor nagy nehezen elaltattam, de előtte.... csak nyüszögött, csak ölben, csak cicin..... nagyon fáradt voltam már én is... úgyhogy együtt aludtunk :)

Zdori, eltört a lábad?????

Nitácska, tök jó, hogy ti ilyen mosolygósok vagytok!!! Maradjon is így.. :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Dóri én is lemaradtam azt hiszem.....mikor törted el és hogyan a lábad?
Etelka remélem hamar elmúlik ez a nyüszi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Etelka: 2-4 hét, mire beáll a tejtermelés rendesen, és a kicsi is megszokja a környezetet. Ne izgulj, kialakul majd a napirendje. Tedd cicire, amikor csak kéri, de ne hagyd, hogy rajta aludjon, mert később ez már nagyon kellemetlen. Inkább most szánj rá két hetet, hogy ha kell félóránként mellre tedd, de ne a cici legyen az alvó cumija!!!! Még valami, sok gyerek nem szereti, ha az anyuja bizonyos ételeket eszik. Próbáld meg nyűgös nap esetén az előző napi étrendedet visszaidézni, és hátha találsz olyat, ami után másnap mindig nyűgös. Azt ki kell iktatni. Persze nem igaz, hogy a K betűseket nem lehet enni, mert minden gyerek más és más. Egyébként meg nagyon jól csinálod szerintem, és hidd el a "bejáratás" mindig nehéz dolog. e ha az elején jól csinálod, később lesz időd pihenni, mert hagyni fog a gyerek. És aludj egy kicsit napközben, amikor Botond is alszik. Fel a fejjel!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


Etelka, ügyi légy! :) Én vmi hasonlót műveltem, mint amit Ildi is ír, és drága mukik olyan kedvesen hagynak (ill. hagynának, ha nem 2en lennének) nekem időket (amiket így mindig a másikukkal való foglalkozásra tudok fordítani... :) ).

Jajj, ide nem is írtam... :) Tegnapra virradólag férjuramnak bevittem a takaróját a szobánkba, és véletlenül belerúgtam a táskájába. Majdnem kiáltottam, de a gyerekek aludtak, szóval csendben maradtam. Nagyot reccsent, kifordult, de visszaugrott. Azóta rendesen lilul, feketedik, de nem fáj vészesen.

Jó éjszakát mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, igyekszem... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?