Új privát üzeneted érkezett!

Luca, megnéztem a képeket. Annyira aranyos családod van. Nagyon látszik Tamáson mennyire örült a karácsonyfának és az ajándékoknak. Nagyon szépen köszönöm hogy elküldted őket. Nem tom hogy csak az én gépem miatt-e de nagyon kékek lettek a fotók. De azért amit kellett láttam és ennek nagyon örülök.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


B ékés álmainkba ne csalódjunk soha,
O ltalmazzon minket angyalok mosolya.
L elkünkben béke és szeretet virítson,
D üh és gaz álnokság meg ne szomorítson.
O stoba szólamra ne hajoljon szívünk,
G azdagság kísérje minden vidám léptünk.
Ú tjaink vigyenek igaz célunk felé
J övendőnk munkája ne váljon keresztté.
É jszaka pompásan ragyogjon csillagod,
V eled lehessek amikor csak akarod.
E gymásra találjon most minden kereső,
T ársával éljen minden egymást szerető.
K özösen tegyük szebbé ezt a világot,
Í zleljünk már most mennyei boldogságot.
V áljon minden titkos, szép álmunk valóra,
Á ldott legyen minden együtt töltött óra.
N evetni tudjunk és őszintén örülni,
O dvas idő fogát messze elkerülni.
K eveset mondok végül, de szépet: BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NÉKED!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


luca!
csodásak a képek, nekem az testszik, amikor tamás hozzád bújik, tündér. annyira vicces, hogy nagy vonalakban inkább apja, mikor feri fogja, olyan, mintha ő lenne kicsiben. de ha jobban megnézi az ember lánya, akkor nagyon hasonlít rád is. tesód aranyos terhes, ő tényleg hasonlít rád. szégyen, de elfelejtettem kisfia lesz?
megint nem aludtunk, megyek tápszerért, hulla vagyok. 3. hete nincs egy nyugodt éjszakám.

vasi!
csak nem megvert vasi, hogy kéken látsz? monokli? látszik rajta,hogy egy agresszív ember. :lol: nem kékek a képek. a mieinket is fel fogom rakni.

lányok! a talit meg kéne szervezni balatonra vagy a velencei tónál valahova, az szerintem mindenkinek köztes. swidi megírja, hogy mikor jön és aki tud egy jó helyet a balcsinál, ahol ennyien összejöhetnénk, az szóljon vagy addig tudjuk bújni a netet. hekk legyen a közelben!siófok szerintem tavasszal is pörgős, de mehetünk máshova is.

anyuékhoz megyünk szilveszterezni, ott gyűlnek össze páran, mert a bál, ahova mentünk volna elhalasztódott számunkra, mert későn szóltak, hogy mégis van hely. de én amúgy is inkább aludnék egyet, borzalmas, mintha boit újszülött lenne megint. persze ő még alszik ilyenkor, de nekem már mennem kell vásárolni, stb... fáj a fejem is!

mennem kell ,mert firss kenyér kell a fiúknak reggelire. majd még ma jövök, ha tudok. csók mindenkinek.

arte remélem jobb a szemed!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 

 
 

jaj gyorsan a lényeget nem írtam:

angyalkával sajnos van egy kis baj, nyílik a külső méhszáj, ezért 3 héten belül össze kell varrni, mindenkit arra kér, hogy imádkozzon érte, értük. 13. hétben van. szegénykém, nagyon megszenvedi ő is a lurkókat. hallottam eszterkét is, egyfolytában anya, anya ezt mondta, nagyon édi volt.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Drágáim!Nem vagytok ám el felejtve csak igen ritkán jutok ide!Kivánok mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet!!Puszi Ercsi

Kép
rózsa11
 
 


Angyalkánkért imádkozni fogok természetesen. Borzasztóan sajnálom ami történik vele. Veled vagyunk drága, vigyázz magadra nagyon.
Megnéztem ismét a képeket és csak az outlook kékítette be őket. Fogalmunk sincs miért. Majd még bugászom a beállításokat. A pirosat tüntette el. Elmentette nekem Vasi egy fájlba és így meg tudtam nézni normálisan. Sokkal szebbek vagytok ha nem vagytok kékek.
Etna, jól látod hogy a Vasi nagyon agresszív :lol: állandóan rettegek tőle :lol:
Rózsa, de jó hogy ismét jelentkeztél. Nagyon szép képeket küldtél nekünk de a legszebb az lett volna ha írtál volna magatokról pár sort. :roll:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Angyalkám, kitartás, mi Veled vagyunk!!

Luca: annyira édes nagyfiad van! A kidőlös kép a legtutibb :D

Etna: már nincs mokkám, átadtam Vasikáénak :D :D :wink: Felőlem bárhol lehet a tali, én aztán tényleg oda tudok menni az országon belül ahová csak kell. Remélem addigra ketten leszek és akkor majd imádkozhatom, h a haltól ne látogasson meg a Vukk :lol: :wink: :roll: én ugyanis nem szeretem a halat de még a szagát se bírom.....

Kedves Asszonykák (és lánykák) én nem tudok olyan szép új évi köszöntőt mint a többiek... tőlem csak erre futja:

... na és mit kívánhatnék Nektek jövőre? Kimondhatatlanul szeretetes, nagy halom pénzes, oltári mázlisos, és kívánság teljesítős BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ... szerintem ...

Pusszantás Mindenkinek és egy nagy ölelés!!! Jövőre tali ugyanitt!!!! :D :P :D :lol: 8)

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok...
Remélem angyallal és a babóval minden rendben lesz....
Szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet Kívánni....
Szeretettel: Era
Kép
bibócska
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyorsan visszaolvastam, de reagálni csak a talira tudok. Én is benne lennék egy Balcsi vagy Velencei tavi taliban. Pesttel én is úgy vagyok mint Luca. És a párom se nagyon van oda érte. A balcsira vagy a Velencei-tóra előbb elvinne, úgyanis félti a tikszaros életem :D :lol: Vagy csak a gyerekekét?! Inkább... Asszonyt még találhat magának, csak ilyet nem mint én :lol: :lol: Na mindegy nem ez a lényeg! Szóljatok, hogy mikor és hol és megyek, ha a fene fenét eszik is!!

Verset én sem tudok írni, nincs időm keresgélni sem... Készülödök estére. A baráti társaságba vagyunk hivatalosak, de mivel én táncolni is szeretnék, éjfél után felmegyünk a bálba (remélem, az uram nem üti ki magát! és emlékezni fog erre éjfélkor...).

Szeretnék én is mindenkinek nagyon boldog, sikeres, babás új évet kívánni. Kivánom, hogy sikerüljön minden terveteket megvalósítani és hogy minnél több örömötök teljen majd a gyermekeitekben. Puszillak benneteket! Szeretlek mindannyiotokat! Jók legyetek!!

Angyalom! Imádkozom értetek!! Vigyázz magadra! Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


" Legyen erőd ,jusson időd minden szépre ,jóra .
Az álmaid ,vágyaid váljanak valóra .
Segítsenek utadon régi és új barátok.
Ez minden mit az új évre kívánok ."
Boldog Új évet !!!




Kép


Kép

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Felállt a kicsilányom!!!!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Kép Elkészült a kandallónk
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra, gratulálok Flórácska ügyességéhez. A kandalló nagyon szép és romantikus. Nagyon tetszik. Remélem majd látunk Flórácskát ahogyan áll. Majd ha ráérsz videózd le vagy fotózd le és tedd fel nekünk hogy lássuk.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa
A neve nagyon ismerős ha látnám akkor biztos tudnám ki ő! Biztos jó buli lesz! A tali jó ötlet!! :lol: :wink:

Kiru
Gratula a 2. fogacskához! Nagyon édes Ákos szája! :lol:

Daniella
Hát két hónapot adtam magunknak. Hát a szilvesztert félig ágyban és éjjfél előtt megyünk át rokonokhoz!! Szép a konyhátok!

Petra
Gratula a felálláshoz pár hét és meglehet már menni is fog!! :lol:
Szép lett a kandaló!

Angyalka
Imátkozok értetek rendben kell lennie mindennek!!

Hát képzeljétek eldőlt a karácsonyfám eltörött a talpa (műfenyő volt) Így ment a kukába menthetetlen :cry: hála az égnek egyetlen egy dísz sem törött el!



BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Angyalka
Természetesen mi is imádkozunk érted és a piciért, mielöbb jöjjetek rendbe!
puszi

Niki

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok Lányok!

Angyalom: Nagyon szorítunk érted, imádkozom, nyugodj meg, minden rendben lesz a kicsi babáddal!!!!!

Petra: Gratulálok Flórának a felálláshoz!

Mindenkinek szeretnék nagyon boldog új évet kívánni, remélem, jövőre már élőben is találkozhatom veletek! Millió puszi és teljen jól a szilveszteretek!!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Kívánom, hogy az új esztendőben mindenkinek minden álma teljesüljön, és ehhez egészséget, erőt, boldogságot, szeretetet, kitartást, és minden jót.


AZ EMBERI SZÍV SZERETBŐL ÁLL ÖSSZE,ADJ MA EGY DARABOT MÁSOKNAK IS BELŐLE!NE FÉLJ,HOGY ELFOGY,HISZ NEKED IS ADNAK,ÍGY LESZ ÉRTELME MINDEN EGYES NAPNAK.ADJ BELŐLE BÁTRAN,ÍGY LESZ SZÉP AZ ÁLOM,CSAK AZT KÍVÁNOM NEKTEK,MIRE MAGAM IS VÁGYOM!!!!!






Békés álmainkban ne csalódjunk soha,
Oltalmazzon minket angyalok mosolya,
Lelkünkben béke és szeretet virítson,
Düh és gaz álnokság meg ne szomorítson.
Ostoba szólamra ne hajoljon szívünk,
Gazdagság kísérje minden vidám léptünk.

Útjaink vigyenek igaz célunk felé,
Jövendőnk munkája ne váljon keresztté.

Éjszaka pompásan ragyogjon csillagod,
Veled lehessek, amikor csak akarod.
Egymásra találjon most minden kereső
Társával éljen minden egymást szerető.

Közösen tegyük szebbé ezt a világot,
Ízleljünk már most mennyei boldogságot.
Váljon minden titkos, szép álmunk valóra,
Áldott legyen minden együtt töltött óra.
Nevetni tudjunk és őszintén örülni,
Odvas idő fogát messze elkerülni.
Keveset mondok végül, de szépet:

Kívánok BOLDOG ÚJ ÉVET!!

Sok sok puszi mindenkinek!!

Remélem lesz időm visszaolvasni a hétvégén, és néhány szót írni magamról.

Szilvi
szilvi09
 
 


Csajszik!!

Mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Millió puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

Nagyon jók a karácsonyi képeitek, a gyerekek tündérkék:)

Angyalom! Imádkozom értetek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!

Petra! Gratulálok az álláshoz :)

A találkozó jó ötlet, szívesen elmennénk mi is! A balatonpart ötlet tetszik :)

A karácsonyunk, nagyon jól telt :) Mindenhova eljutottunk, Ákosnak is nagyon tetszett :) Nagyon sok mindent kapott.
Képeket majd küldök emailben, vagy felteszem iwiw-re!

Most mennem kell, megint hiányol a főnök! Rengeteg foglalkozást igényel! Puszi mindenkinek

kiru84
 
 


Sziasztok!

Angyal imádkozok értetek...remélem minden rendben lesz...szegényem..

Petra!
Gratula, jó gyorsan haladtok:)

Nekünk is jól telt a karácsony a szilveszter, lánykák jól elvoltak..

Míra húzogatja a fiókokat, pakol, tépi az újságokat, ha nem figyelünk akkor meg is eszi.A sarkát veri a parkettán, tökre bántja már a fülem, meg félek h tönkre teszi a lábát.

Lánykák, sztetek lehet azért kisebb a kiscsaj egyik szeme, mert nekem a bal oldalon volt arcidegbénulásom, és a terhesség alatt nem tudtam kinyitni becsukni a szemem?


na megyünk rokonokhoz..puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Petra: tök jó lett a kandallótok! Mi is ilyesmi burkolókövet akartunk, de aztán másikat választottunk. Mi a tiétek neve?

Mi jót pihentünk az év utolsó napján. Tegnap voltunk Mága Zoltán koncerten! Lányok egyszerűen csodálatos volt! Mindenkinek tiszta szívből tudom ajánlani, ha lehetősége adódik nézze meg! Kicsit fáradt vagyok, mert 3kor értünk haza és nem sokat aludtunk, mert mentünk ki a házhoz, áthordtuka csempéket mega járólapokat anyáéktól, mert elvileg 7főn jön a kőmüves kandallót rakni aztán nekiáll a csempézésnek és a járólapozásnak!

Most lépek, mert be kell fűteni a házba és én vagyok a tűz örzője :D és még meg kell terveznem a gardróbba a bútort!

Legyetek jók Drágáim!!!
Pusz-pusz

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog új évet kívánok én is mindenkinek!!!!

Angyalom: Imádkozom érted, hidd el, minden a legnagyobb rendben lesz, ahogy ezt már sms-ben is megbeszéltük.

Laar: Nem hiszem, hogy Míra szem mérete összefügg ezzel, szerintem ez genetika. Amúgy szinte senkinek se egyforma nagyságú a két szeme, nekem sem. Ha fáradt vagyok, eléggé látszik.
Na akkor a te kiscsajszid is beindult. :D Nekem sincs egy perc nyugtom sem, Alexa állandó mozgásban van. Mindenhol feláll, 4kézláb felmászik a lépcsőkön, vigyázni kell rá nagyon!

Kiru: A Balaton parti tali ötlete nekem is nagyon tetszik!!!! Etna írta Siófokot, szerintem az jól hangzik!

Petra: Gyönyörű a kandallótok, a páromnak is nagyon tetszik! A múltkor kérdeztem, ghogy 1 nap hányszor szopizik még Flóra? Alexa 3x-4x.

Lányok, szilveszterkor írt Felhőtáncos sms-t és váltottunk néhány szót. Azt írta, hogy sajnos még nem jött össze a baba, de nem adja fel, újult erővel vágnak neki az új évnek. Megírtam neki, hogy itt vagyunk most a Babaneten és ígérte, hogy ha jó lesz a gépe, jön majd közénk beszélgetni.

Elküldtem nektek azt az e-mailt, amin forog a nőci és agyféltekéd használatától függ, hogy melyik irányba látod. Írjátok majd meg, hogy kinek merre forog, annyira kiváncsi vagyok. :)
Nekem és apának is egyenlőre csak jobbra, de nem adjuk fel, szeretnénk látni a másik irányba is! :D

Pussz mindenkinek!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Csajok, kur_a jót buliztunk szilveszterkor. A Vasit még soha nem láttam ilyennek. Táncolt és énekelt. Voltunk 20-an és mindenki fantasztikusan érezte magát. Mindenki táncolt és énekelt.
Nagyon szép verseket írtatok, nagyon nagy élvezettel olvastam őket.

Laar, szerintem semmi köze Mírácska szemének a te problémádhoz, de ez csak magánvélemény. Egyébként én semmilyen problémát nem észleltem a fényképeken, de lehet hogy te jobban látod. Szerintem ne aggódj és ne figyelgesd állandóan. Tökéletes a csaj, hidd el nekem.
Arte, biztosan nagyon klassz lehetett a koncert. Sajna nem valószínű hogy én képes lennék ilyesmire költeni. Biztos nagyon várod már a költözést. Tök izgi, de ne felejts minket ki hónapokig mert ezer a dolgod.
Kiru, tök jó hogy Ákos már most élvezte a karácsonyt. Ilyenkor még nem nagyon érdekli őket, de úgy látszik a te kiscsávód különleges. Már nagyon várom a fotókat.
Pusszantás mindenkinek és remélem sűrűn jelentkeztek idén is és még inkább azt remélem hogy sok fotót tesztek fel ide a fórumra. De amit a legesleginkább kívánok hogy nagyon sok pozitív tesztet mutatunk be idén. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Daniella, én kaptam tőled egy emilt de tök üres. Semmi nincs benne. Tök jó hogy Felhőtáncossal sms-eztél. Már nagyon-nagyon rég nem hallottam felőle. Asszem tavasz óta amikor valami különleges kaját főzött.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok csajszik!

Köszönöm!Bízom benne, h nem attól ilyen a kis szeme..

A siófoki tali nekem is tetszik szuper lenne..

A párocskám megszenved a konyha és a fürdőszoba bútorral, tisztára kikészült szegényem, de tuti h január végére már elköltözünk.

Angyalékról tudtok vmit?

puszika mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Daniella!
Ez a forgó csaj átverés... bizonyos időközönként átvált a forgás iránya. Én mindenkét irányba láttam forogni, ha figyeled min. egy percig, átvált és akkor ellenkezőleg forog, mint addig. :D

Sajna most nem tudok többet írni, Tamás még mindig nem alszik. Majd mesélek, nekünk is jó volt a szilveszteri buli, Tamás szuperül viselkedett. Puszi, jó éjt! (Jah: a két hátsó fog mellé jön a két felső szemfog is :roll: )

Kép

Kép
luca81
 
 


Vasi: mi is csak azért mentünk mert volt tiszteletjegyünk ingyen....

Daniella: (Luca) nagyon király az e-mail. Én teszteltem a családom egy részét. A szakadást én is észlelem, de nem vált át a forgás irány. Após, sógornőm és Én az óramutató járásával megegyező irányba láttuk forogni a nőt. AzUram mindkét irányt látta és minidg más időközönként váltott át neki a forgásirány (nem kb. percenként)! Úgyhoyg szerintem nem átverés, hanem tényleg arról szól, h ki mennyire használja a két agyféltekéjét!

pusszantás!

Kép
Kép
arte
 
 


A cikk és a hozzászólások lényege, h nincs igazság a forgással kapcsolatban :D :roll:

http://index.hu/tech/hoax/2007/10/10/jo ... s_az_agya/

Kép
Kép
arte
 
 


Nálunk az az érdekes helyzet volt, hogy apával együtt néztük és mindketten mindig egyszerre mondtuk, hogy MOST (szóval most fordult meg...) így szerintem ezért átverés az egész. A cikk is érdekes. Kíváncsi vagyok a többiek mit látnak :)

Kép

Kép
luca81
 
 


Luca: Szerintem sem átverés. Apa, a legjobb barátnőm és én eddig mindig csakis jobbra láttuk forogni. Apa egyik barátja csak balra. A húgom és az egyik barátunk pedig tényleg mindkét irányba. Szóval nekünk eddig még egyszer sem fordult meg, pedig már elég kitírtóan néztük többször is. :D Szerintem tök érdekes.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok Anyukák!!
Sikerült végre regisztrálnom! Kedves barátnőm, Laar meghívására szeretnék belépni a klubba, közétek tartozni, annyi szépet és jót hallottam Rólatok!
Mindenkinek sikeres új esztendőt kívánok, egészséget piciknek és nagyoknak!
Remélem hamar belejövök a fórumozásba. Igyekezni fogok :P

Szép napot!!
tokotimi
 
 


sziasztok csajok!

timi!
üdv a csapatban, tényleg klassz kis banda, majd meglátod.

lányok, csoda történt, boti átaludta az éjszakát!

reggel majdnem az ütő állt meg bennem, hogy mi van a gyerekkel? aludt! én viszont torokfájással küszködöm, mert tegnap boti elaludt lent és 3 órát szambáztam vele a hideg szélben, már majdnem megfagytam, de mivel rögtön felébred, ha felhozom, ezért inkább sza..rá fagytam.
szilveszterünk nagyon nem volt az igazi, én hulla fáradt voltam a 3 hét nem alvástól, boti nem maradt meg anyuéknál, ezért mi nem tudtunk elmenni sehova, norbi duzzogott, mert ő bulizni készűlt, én meg lefeküdtem a gyerekkel 10-kor, mert nem bírtam fennmardni tovább. szóval eddig a házasságunk alatt kriminális szilveszterek voltak. este 9-től reggel 8-ig aludt boti, most 11-től megint alszik, remélem nem beteg lesz. de hát ez nekem újdonság, hogy alszik.
most önző módon csak magunkról írtam, küldtem mindenkinek fényképet, a szilveszteri képeken látszik a jó hangulatom.

petra grat a felálláshoz.

lányok holnaptól óriási libero akció a rossmannban, 3900-ért lesz a megapack, a reklámújságon van az 500 ft-os kupon. meg humana bio ételek 109 ft- ért de ez nekem gyanús. január 4-8-ig van az akció.

a fényképek a free és citromailra nem mentek át, ezt írta ki a hibaüzi.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


kiru!
nagyon édi ákos a karácsonyi fotókon, milyen nagy fiú, szerintem már most akkora, mint boti. jó sokat kapott ő is. csodaszép csávó, majd botival mennek csajozni, mi meg kritizálhatjuk őket.

timi!
elfelejtettem írni, hogy ha van kedved írnál magadról?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Küldtem a képeket, látom Etna, már meg is nézted :) Gratulálok az alváshoz! A kritizálás nagyon megy, az öcséimnek ha új barátnőjük van, anyának bemutatják, nekem nem :S Boti nagyon cukorfalat :) A fürdős képeken nem tűnik soványnak! Formás kis hapsi! Mekkora most?

Szia Timi :)

Megnéztem a forgós csajt, váltogatja a forgás irányt sztem is, meg a Peti szerint is!

Laar! Az öcsémnek az egyik pupillája nagyobb mint a másik, babakora óta. Nem tudom hogy mitől lehet, de senki se szimmetrikus!

Most mennem kell, puszika mindenkinek

kiru84
 
 


Sziasztok, csajok!

Timi, nagyon örülünk neked. Remélem mihamarabb írsz magadról valamit hogy megismerjünk. Neked lesz nehezebb dolgod mire megismersz mindenkit. :D
Kiru, én nem kaptam képeket. :roll: Lécci, lécci, lécci, nekem is.
Etna, köszönöm a képeket. Megnéztem őket és nagyon cuki ez a kiscsávó ezeken a fotókon is. Végre aludt? Hogy sikerült? Talán vissza álltál a tápira vagy megszokta a tejet?
Daniella, Arte és Luca, én is megnéztem Arte linkjének köszönhetően és úgy emlékszem amikor először néztem jobbra fordult de két perc múlva amikor Melindának és Vasinak mutattam már balra fordult de akár hiszitek akár nem, Vasi és Melinda jobbra látja ugyanazt amit én balra látok. Ez kur_a jó.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Timi, üdv köztünk, remélem jól fogod érezni magad, bmilyen kérdéseddel fordulj a csajokhoz, ha tudnak segítenek neked is:)

Remélem nem haragszotok, hogy meghívtam a Timi barátnőmet a fórumba, sok jó tanáccsal tudtatok nekem szolgálni, bízom benne, h majd neki is tudtok segíteni ha gondjai adódnak és olyan jó csapat vunk, miért ne csatakozhatna hozzánk.

Amúgy a kórházban ismerkedtünk meg, egy szobában voltunk az ő kislánya(Vilcsi) egy nappal előbb született, mint a Míra, ő is császáros volt, és sokáig csak ketten voltunk, nagyon jól éreztük magunkat együtt, és kiderült, h nem lakunk egymástól messze csak pár háznyira, azóta együtt járunk sétálni, együtt vannak a csajszik, és nagyon jól megvagyunk.Nagyon aranyos csaj.Sztem ti is hamar megszeretitek.

Etna!
Tényleg nem jöttek át a képek:( , az ari_gaborkukachdsnet.hu-ra küld ezeket mindig légyszi..

Kiru!
Tündéri a kis srácod, nagyon hasonlít az apukájára.

puszika csajszik

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Etnám Drága!

Annyira örülök, hogy végre nyugodt éjszakátok volt. Ha valaki, én aztán igazán tudom milyen éjjeleken keresztül nem aludni, volt benne részünk bőven. Remélem így is marad. Lehet mégis a tápi tette meg hatását, pár nap kellett, hogy átálljon a szervezete. Drukkolok, hogy ilyen szuper alvó legyen :) Próbálom közben nézni a képeket is, de annyira lassú, itt anyunál a gép már nem túl szuper, majd otthon. Párat látok, pl. az elsőt, el vagyok ájulva Boti milyen jó húsban van. Sokkal vékonyabbnak gondoltam, szerintem tök normális testalkata van. Helyes nagyon. Na és még egyet: amin a képeslapom is látszik :) A többi még csak most tölt... nem baj, türelmes vagyok. Puszi Nektek!

Kiru!
A Te képeid gyorsabban bejönnek. Nagyon helyes Ákos. Ragadni fognak rá a csajok ugyanúgy, ahogy a Botira és Tamásomra is :D

Timi!
Én is üdvözöllek a csapatban, biztosan jól fogod érezni itt magad. Csatlakozom Etnához: mesélhetnél magadról valamit! TE is babát szeretnél? VAgy már van? Puszi és írj sokat-sokat!

Gyorsan pár sor rólunk is, míg Tamás alszik: a szilveszterünk tök jól telt. 5-re mentünk át unokatesómékhoz, TAmás előtte jól kialudta magát, három órát szundizott. Az egész este jól telt, Activity-ztünk a gyerekekkel, jó sokat röhögtünk. Tamásom 10-kor dőlt ki, lefektettem, simán elaludt, pedig itt még nem aludt soha. Végülis kettőig maradtunk, mikor vittük haza felébredt, aztán fél 4-ig nem akart aludni. A helyén meg pláne nem, így áttettem magunk mellé, kb. fél óra múlva szunyáltunk egészen 10:10-ig! Hát még ilyen sem volt soha! Tegnap is 10-kor keltünk, ma már előbb, mert ha ilyen későn kelünk, tök hamar elmegy a nap. De jó volt lazítani, pláne apának, szegényem Ő végig melózott, csak ez a kétszer négy nap volt neki itthon. - na felébredt... - és holnaptól újra megy. Azért majd januárban vesz ki szabit. Viszont karácsonyra kaptak üdülési csekket, úgy örültem neki el sem hiszitek. Majd kell megint néznem valami jó kis helyet, aztán márc. környékén elmegyünk. Tamásom kapott karira egy édes fürdőköpenyt, alig várom, hogy menjünk fürdőbe vele.
Képeket majd otthon tudok feltenni, mert itt nincsenek meg az enyémek, csak tesóméké, azon meg alig-alig vagyunk rajta.
Most megyek is, mert Tamás hiányol. Puszi Nektek és vigyázzatok magatokra, meg a gyerkőcökre!

Kép

Kép
luca81
 
 


Bocsi Timi, közben látom Laar már írt Rólad pár dolog, csak nekem kicsit sokáig tartott begépelni a hsz-t, mert közben a Manókámhoz is futkostam :) Azért mesélj TE is!

Kép

Kép
luca81
 
 


GYEREKEINK BOLDOGSÁGA..

Hogyan tudjuk elérni, hogy a gyerekek boldogok legyenek? Az én válaszom erre az: szüntessük meg a tekintélyt. Hadd legyen a gyerek önmaga. Ne erőszakoskodjunk vele. Ne tanítsuk. Ne leckéztessük. Ne magasztaljuk. Semmire se kényszerítsük. Lehet, hogy az Ön válasza más. De ha elutasítja az én válaszomat, akkor érezze kötelességének, hogy találjon egy jobbat.
Alexander Sutherland Neill

Legyen szép napja mindenkinek:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Máris nagyon jól érzem magam itt!

Röviden próbálom bemutatni magam, ami nem lesz könnyű...belevágok a közepébe.
Pécsett 2003 óta élek, itt ismertem meg a férjemet, egy suliba jártunk. Aztán itt ragadtam, lakást vettünk, 4. emeleti panel, nyáron dög meleg, télen csak meleg :) ,majd össze is házasodtunk, és rá egy évre meg is fogant kicsi-pici rosszcsontunk. Rögtön sikerült, meg is lepődtem, mert nem igazán ez a jellemző. Boldogan viseltem terhességem minden egyes pillanatát, szívesen lennék minden évben kismama :) ! És hát életem legszebb napja 2009. 05. 29.-én,14 óra vajúdás majd császár után, megláthattam a legfontosabb kis lényt, aki azóta kitölti a mindennapokat reggeltől-estig és estétől - reggelig. Voltak, vannak problémáink, főleg az alvással! Etna! Egy hajóban evezünk, bár remélem nekünk hamarabb megtörténik az első éjszaka átalvása:)
Kijött az első fogunk, így kezdtük az évet! Kúszunk, térdre már felhúzza magát négykézláb, és tud ülni is, most a bababababa megy. Szereti a gyümölcsöket, és még cicizik.
Sajnos apa munkanélküli lett még tavaly ősszel, azóta sincs semmi kilátás, csak a remény, talán bejön valami egyszer...kitartunk!Viszont így teljes a család:)!

Talán ennyi kezdetnek megteszi...még jövök ma, lelkes vagyok nagyon!
Addig próbálok valami képet is keríteni!

[url=http://picibaba.hu]Kép
tokotimi
 
 


Jajj de jó, sikerült a vonalzó :lol: !!
Már csak nekem kell egy kép!

Köszönöm Laar :) , nagyon-nagyon ...!

[url=http://picibaba.hu]Kép
tokotimi
 
 


Timi, nagyon aranyos Violetta. Gratulálok hogy ilyen ügyes és már az első foga is kinn van... A párodnak nagyon szorítunk hogy találjon valami jó kis munkahelyet. Nem lehet egyszerű ha nincs munkája. Gyere gyakran közénk.
Laar, nagyon aranyos ez a fotó. Az idézettel én nem igazán értek egyet mert a nevelés az fontos. A tanítás úgyszintén. Egy kicsiny gyermek honnan tudja hogy nem szabad valamihez nyúlnia ha nem tanítom meg neki? Bocsi hogy így belepofázok, de ez az én véleményem. Remélem nem bántottalak meg ezzel mert nem áll szándékomban. Természetesen mindenki úgy neveli gyermekét ahogy jónak látja. :wink:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Timi: Üdvözlünk a csapatban, jó helyre jöttél! A kicsi lányod nagyon édes! Iwiw-en fent vagy? Remélem, a párodnak jót hoz az új év és sikerül állást találnia. Talán lassan kilábalunk majd a válságból. Mit dolgoztál Violetta születése előtt? Drukkolok, hogy az éjszakai alvások javuljanak nálatok, mi etéren marha szerencsések vagyunk, egy szavam se lehet. :oops:

Kiru: Köszönöm szépen a képeket, olyan szép Ákos baba! Nagyon nagyfiú lett! Ti is helyesek vagytok a pároddal! Miket eszik mostanában Ákos? Ízlenek neki a zöldségek, gyümik? Husit kap már? Szereti? Remélem, a cicid rendbe jött és fájdalom mentes már a szopi!

Etna: Köszi szépen neked is a fotókat, nagyon jók lettek! Boti halálos a távirányítós, cumisüvegezős képen! Nagyon laza! :D

Vasikáé: Örülök, hogy jól sikerült a szilveszteretek! Én nagyon szeretek bulizni, de Alexa miatt most itthon voltunk néhány baráttal, csendesebben ünnepeltünk. De így is jó volt, épp eleget buliztunk már életünkben :D , ez most egy nyugisabb időszak.

Lányok, olyan hideg van ott kint, nekem majdnem befagyott a fenekem. Most voltunk kint a háznál, ma odapakoltak apáék, mivel bent van a riasztó, így nem kell tovább fizetnünk bérleti díjat a helyiségért, ahol eddig voltak a cuccok. Olyan fura, hogy már nem üres a ház, egyszeriben olyan nagy kedvem támadt oda költözni! Úgy mennék már. De 1-2 hónapot még a popónkon maradunk, amíg kigazdálkodjuk a hiányzó dolgokat.
Puszi nektek!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Halihó!

Megint én...köszönöm, Vilcsi vegyesre sikeredett...de remélem személyiségében inkább majd rám hasonlít :lol:
Végre elaludt, talán hogy kibújt az első foga, nyugisabb éjszakáink lesznek :roll:
Szülés előtt egy munkahelyem volt, 3 év munkaviszonyom van, támogató szolgálatot vezettem, fogyatékkal élőknek segítettünk a mindennapokban. A sofőr és 3 segítő munkáját szerveztem, kihez menjenek, mit csináljanak a kliensnél. hálás feladat, szeretem csinálni, szeretek segíteni, talán túlságosan is... bár most nem hiányzik a meló, van dolgom a kiscsajjal, főleg most, mivel napról-napra rohamosan fejlődik.
Érdeklődnék, hol néztek képeket? iwiwen?vagy e-mailbe küldetek egymásnak?Én is akarok!!
Ja, és sehogy sem tudok ilyen avatar képet felrakni, mert akárhogy kicsinyítem a kivágott arcaimat, képtelenség 10 kb alá menni.
Kérnék tanácsot... :?

Nyugodalmas jó éjszakát!!

[url=http://picibaba.hu]Kép
tokotimi
 
 


Timi, én átváltottam a képemet gif formátumra. JPG-ről GIF-re és egyből kisebb lett. A többiek másképp csinálták, ők ügyesebbek, majd segítenek. Képeket ide is szoktunk feltenni, most én is fogok egyet ide tenni, de emilben szoktunk egymásnak küldeni. Én inkább kapok mint küldök. Tudom csúnya dolog hogy én nem küldök de majd fogok. :oops: Ja, és természetesen iwiw-en is nézegetjük egymás fotóit hiszen ez az egyszerűbb. Le írod hogyan találunk meg és szerintem mindenki majd bejelöl.
Daniella, képzeld, lementettem azt a forgolódos csajszit és addig csak balra forgolódott nekem de Vasinak és a lányomnak jobbra forgolódott ugyanabban az időben, de a sok nagyítás és kicsinyítés után egyszer csak nekem is jobbra forgolódott de nem sokáig mert megint megfordult. Hmmmm :shock: ez érdekes. Van aki azt írta hogy csak a szemünk más, nekem meg mindegy mert én tuti nem fogok ezen morfondírozni. Érdekesnek találom és ennyi.
Hát, én buliztam a csajokkal. Nem tartottuk be annyira az alvásidőt és ha már nagyon fáradtak voltak lehetett mellettük bulizni is. De, te is fogsz még bulizni ha kicsit nagyobb lesz Alexa mert a hugim is azt mondta hogy Kristóf 11-ig táncolt szilveszterkor és nagyon élvezte pedig csak hármasban voltak.

Csajok, fekszem le mert holnap meló. :roll: Holnap majd jövök. Addig is viselkedjetek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Most látom, h keresgéltelek benneteket iwiwen, h nincs meg mindenki, Bimbócska, Rózsa, Szilvi...bejelölgetnétek(Lancet Aranka és Takács Gábor néven vok).

Köszike.Jó éjt mindenkinek..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


sziasztok lányok!

hát ma nem nyertünk, megint parádé volt éjjel. viszont jubiláltam, idei év elhozta a türelmem végét és rácsaptam boti lábára, jól meg is sértődött. ugyanis nem akart cipőt venni, hanem overálban rohant kifelé, direkt befeszítette a lábát, hogy ne adjak rá cipőt. hát elöntötte a lila köd az agyam és bizony rácsaptam a lábára, most jó lelkiismeret furdalásom van, de ha nem kezdek el kemény lenni, 12 évesen lelövi az osztálytársait, ha ellent mondanak neki. elkezdett toporzékolni is két napja, hát majdnem elájultam, tényleg a sarkamra fogok állni, mert ez így nem állapot és anyuéknak is fogok szólni, hogy én vagyok sokat a gyerekkel, ha nekem akarnak rosszat, akkor csak kényeztessék. a papánál és a mamánál mindent szabad alapon azt hiszi itthon is. de amíg ott van max 1,5 órát a többit itt van velem. órákat sétálok lent vele, mindent megkap, szóval a lelkiismeretem azért tiszta lesz, ha keményebb leszek, több esze van a gyereknek, mint gondolnánk. a kenyeret még mindig nem eszi, a dörmi kismackó bezzeg menne neki. én eleven gyereket akartam, hát megkaptam :roll:

timi!
nagyon édi a kiscsaj, ha megadod az email címed mindenki fog küldözgetni képeket és az iwiwen is mindenki rajta van. ha megírod milyen néven vagy fent bejelölgetünk. sajnálom a munkanélküliséget, le a kalappal a hivatásod előtt, szép, de nem honorárt hivatás. párodnak mielőbbi munkát kívánok, remélem nem megy a kapcsolat rovására, tatsatok ki egymás mellett jóban - rosszban, ha megérdemli persze. irigyellek a tejci miatt, mi laarral vagyunk ketten, akik sajnos nem tudták sokáig szoptatni a baáikat, de azért a tápszert is szeretettel adtuk nekik, nem fognak ettől sérülni, de mi is szerettünk volna sokáig tejciztetni.

lányok megyek, mert mindent most kell megcsinálni, hogy norbi elvitte egy kicsit botit, két napig dolgozott, lemaradtam.

hisztit ki, hogy kezelte, én nagyon nem bírom elviselni, főleg, hogy toporzékol. hiába dupla bakk a gyerek, van akarata rendesen!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Nálunk is zűrös volt az éjszaka...a gyerek mindenféle pózban aludt, de 3 óránként szólt. Hűségesen mentem, simogatás, cumi keresés, visszaaludt.
A hiszti kezelésre én is nagyon kíváncsi vagyok. Vilcsi még csak 7 hónapos, de olyan akarata van, és ha nem úgy van, ahogy ő szeretné, egész testét megfeszíti és kiabál, veszekszik!Mi lesz később, most kellene valahogy megfognom, vagy időben ésszel elkezdeni...elvégre én vagyok a főnök :lol:
Az e-mail címem: timea81@tvn.hu
Iwiwen: Tóth- Kovács Tímea(pécs) De akit tudok Laar-on keresztül bejelölök.

Laar mégegyszer nagyon boldog születésnapot!Teljesüljenek a kívánságaid, jó egészséget és sok boldogságot!!

Ragyogással teli napot!

[url=http://picibaba.hu]Kép
tokotimi
 
 


Sziasztok!

Laar: Nagyon boldog szülinapot kívánok neked én is! Füled érjen a bokádig! :D

Timi: Mindjárt megkereslek iwiw-en! Hozzátápit mikor kezdted el Violettánál? Mik a kedvencei?

Etna: Alexa is hisztizik, ahogy Timi is írta, már 7 hónaposan sem ritka az ilyen. Szerintem ne legyen lekiismeret furdalásod, természetesen nem vagyok híve annak hogy verni kell a gyereket, de ha 1-2x picit rácsapsz, attól nem lesz baja. minél kisebb, annál inkább kell elfojtani ezt szerintem és megtanítani neki, hogy a szülőnek szót kell fogadni. Később a fejünkre nőnek totál! Kitartást hozzá! Amúgy Alexa is csinálja ezt a hisztit, teste megfeszítését stb. vagy ha elveszel tőle valamit, ami nem játék és nem neki való, na akkor nagyon be tud gőzölni. :roll:

Zsuzsa: Szerencsére Alexa is jól aludt szilveszter éjjel, mondjuk mi nem voltunk túl hangosak, de a petárdák azért durrogtak rendesen. Tényleg igaz, hogy ha egy kisgyerek nagyon fáradt, akkor úgy elalszik, hogy még az ágyú dörrenésre sem ébred fel. :) Ne aggódj, te is fogsz nekünk hamarosan képeket küldeni, nem is keveset, uh képek lesznek ezek a picikédről, az újév csakis jót hozhat neked!!!! Megérdemled!

Angyal és Nofi igazán jelentkezhetnének!

Kép

Kép
daniellla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?