Új privát üzeneted érkezett!

Etelka: Nagyon sok puszit küldünk Nektek, és gratulálunk a kis manóhoz. Gyönyörű karácsonyi ajándékot adtál a családnak.
Remélem hamar hazamehettek.
Vendég
 


Gratulálunk Etelkának és Botondnak! Sok tejcsit és mihamarabbi otthon karácsonyozást kívánunk Nektek!

Dóri és Anhel

Kép
anhel
 
 


Oh, Etelka, az Isten éltessen titeket sokáig!!!Nagyon ügyes voltál!!!! Drukkoltunk ám nagyon!!!

Nagyon sok boldogságot kívánunk nektek, az egész családnak, és a kis Botosnak nagyon szép életet!!!
Boldog, békés karácsonyt nektek!

Mindenkinek meghitt, nyugodt karácsonyt és gyönyörű új esztendőt kívánunk!!!!
Puszi,

Kép

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

 
 

Sziasztok! Tettem tiszteletemet Botondnál és Anyukájánál. Mindketten jól vannak, Boti aranyos, békésen alukál, Etelka pedig csak mosolyog, mosolyog.....Reggel mielőtt elindulok, még megsimogatom a kis pihés fejét a fiatalembernek :lol: :lol: :lol: Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt!
bábaildi
 
 


Sziasztok!!

KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS NAGYON BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNUNK!!!

MATYI, ÁKOS, MÓNI

puszi mindenkinek.. :!: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


ÉN IS KÍVÁNOK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET :):):):)






ETELKA:):):):):):):):):)
SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉDES KICSI BOTOND BABÁTOKHOZ:):):) EGÉSZSÉGET ÉS RENGETEG TEJCSIT KÍVÁNOK:):):):):)
bluebox
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mi is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek és családotoknak!
Vendég
 


Kedves Topiktársak, Mamák, Babák és családotok!
Mindenkinek nagyon szép karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Dóri és Anhel/Ildi

Kép
anhel
 
 


No, akkor előbb, ami előbb volt: sajnos megkergült a gép, és hozzászólást nem tudtam írni, csak olvasi tudtam. De olvastam és nagyon szorítottam!

Etelka, nagyon sok szeretettel kívánok nektek Botonddal közös csodálatos karácsonyt, Isten hozta a kicsi fiút e világon, és áldja meg édes szüleivel együtt nagyon gazdagon!

Ügyesek és gyorsak voltatok! Várjuk a beszámolót! :) Meg a képeket!

És: Áldott karácsonyt kívánok szeretettel mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Nagyon sok szeretettel küldöm Nektek ezt a dalt. Engem mindig nagyon meghat akármikor hallom.

http://www.youtube.com/watch?v=KLVuU1MAId0
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt mindenkinek.

Érdeklődnék hogy milyen a helyzet a dél-pesti korházban?
kell-e valamit a babának bevinni ha megszületik vagy ők adnak-e ruhát?És az apuka bent lehet szüléskor vagy a h1n1 miatt nem lehetnek bent?
Még anno 5 évvel ezelőtt nem kelett bevini csak hazajövetelkor.
És lányos anyukák kiszurják bent a babák fülét ha szeretnél fülbevalótt vagy már nem?

Szép napot mindenkinek
manojoco
 
 


Én úgy tudom, hogy lehet fülbevaló beszúrást kérni, bár nem vagyok lányos anyuka. :) Babaruha nem kell, csak hazajövetelkor. Apuka, amennyire én tudom, bent lehet a szülésnél, de erre azok tudnak felelni tutira, akik mostanában szültek. ETELKA??? :) Üdvözlünk itt! Mesélj magadról! Gratulálunk a manóhoz! MIkor érkezik?

Etelka, mikor engednek már haza??? Úúúúúgy várunk... :) Na jó, biztos jössz majd, amint tudsz, csak vááárunk. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!!!!!

Nagyon-nagyon köszönünk Mindenkinek Minden drukkolást, nagyon jól esett!!! és sokat segített!!!! :) jövök képekkel is, csak még most töltögetjük át a gépre.... Tegnap hazaengedtek minket, csak sajna kicsit besárgult Botond, de nem vészesen, azt mondták, egyen-igyon bőségesen. Mesélek is majd, persze :)

Manojoco, üdv itt! Mikor érkezik a Bébi? Friss tapasztalatok:
a szülészeten MINDENKI nagyon kedves, apuka bent lehetett, sőt, szülés után még a nagymamát is beengedték, amíg őriztek 2 órát. A csecsemőosztályra kisruhát nem kell vinni, azt adnak, és napi egy-két pelust is, többit vinni kell, kenőccsel együtt, kisplédet és textil pelust is vigyél magaddal. Magadnak pedig nagy tenát, a normál nekem nem volt elég hosszú.... Az osztályos nővérek aranyosak, de a bébikkel kapcsolatban nem tudnak sokat mondani, a csecsemős nővérek között vannak ilyenek is, olyanok is (mint minden más munkahelyen), de ha kérdezel, a 90%-uk nagyon kedvesen segít. Csak nincs idejük mindenki ágyánál ott ücsörögni, hogy abajgassák, hogy mit nem tud. Szóval kérdezni kell, ha nem vagy biztos a dolgodban, megmutatják. Reggeli-ebéd-vacsora tűrhető, csak nekem pl kevés volt mindig, én sosem laktam jól :) ezért jól jött, hogy a párom hozott be mindig valamit. Innivalót viszont vigyél magadnak. Hát hirtelen ennyi jutott eszembe, de kérdezz, és ha tudok, segítek szívesen!

Na megyek pihenni :) Puszilunk Mindenkit, és utólag is Áldott Ünnepeket kívánunk Mindhárman :) :) :)

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!
manojoco: ha öt évvel ezelőtt jártál nálunk, akkor nagyon érdemes meglátogatni minket, mert teljesen átépült a szülőszoba. Minden hónap első keddjén van szülőszoba látogatás, akkor minden kérdésedre választ kaphatsz. 14 órakor a nővérszállón van a találkozás, és a felkészítés, utána átsétáltok, és körbejárjátok a szülőszobát-gyerekágyat. Ha nem vagyunk indiszkrétek, mikorra várod a babát? Esetleg még csak tájékozódsz??

ETELKA Üdv OTTHON! :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Már korábban regisztráltam de mindig csak böngésztem infot nem cseréltem senkivel.
Pár dolog magamról van egy 5 éves kisfiam aki császárral született .
És most kislányt várunk 2010.01.19.-re vagyok kiirva .
Még annó én megvoltam elégedve a kórházzal ezért is nem mentem máshová a dolgozok is emberek nekik is lehet jobb és rosszabb napjuk.
Most biztat az orvos attól hogy császáros voltam még szülhetek természetes uton,igaz most ez a terheséggem teljesen más már nagyon nehéz fáj mindenem ,elfáradok a pocakom is nagyobb mint a fiammal,nagyon mozgékony hálistenek a babám.
Apukás szülést azért kérdeztem mert valahol olvastam csak azok az apukák mehetnek be a szülőszobára akik be vannak oltva h1n1-el.
Én nem vagyok beoltva sem a családom.
Nem tudom mennyire vannak beoltva a kismamák???????????


Sziasztok
manojoco
 
 


Hello manojoco: én, mint a nevemből láthatod, itt dolgozom. Szülésznő vagyok, első kézből informállak. Bárki bármit híresztel, ne hidd el. A szülőszobán végig veled lehet a párod, a gyermekágyas osztályon pedig úgyanúgy, mint öt évvel ezelőtt, nincs látogatás, csak az előtérben. Annyi változás van, hogy nem az csecsemősök mutogatják a babócát, hanem Te magad. Minden kórteremben van kiskocsi, beleteszed a lányt, vagy kézbefogod, és a folyosóról a csapóajtón kersztül annyiszor mutogatod, ahányszor csak akarod.
Senkit nem kérdezünk, be van-e oltva, vagy sem.
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak így betörök hozzátok, csak megakadt a szemem bábaildi nevén!
Micsoda mázlitok van, hogy van ő nektek itt! Hihetetlen segítség lehet! Becsüljétek meg! :-) :wink:
Én a János kórházban szültem egy éve, abba a topikba szoktam írni, nekünk sajnos nincs szülésznőnk itt a neten, akitől első kézből kaphatnánk infókat! :-)

Mindenkinek kellemes ünnepeket!

Sziasztok!

Kati

Kép
tatyi1983
 
 


Sziasztok:)):)


Üdv az újaknak, és ISTEN HOZOTT BENNETEKET ETELKA:):):):):)

Azért ha lesz egy perc időd, remélem Botond baba szeret minket, és ide fog engedni egy szüléstörténet erejéig. Már nagyon-nagyon kíváncsian várom:):):):)
Manojoco: az én fiam is (a nagyobbik) január 19-én született:)::):)
bluebox
 
 


Tatyi, nagyon megbecsüljük BábaIldit, ugye, Ildi? :)

ETELKA!!! ÜDV OTTHON!!! :) Az jön le a soaridból, hogy nagyon nagy örömöd van! :) Na, akkor én is nagyon örülök! :) Puszi mindőtöknek! Majd jelentkezz, ha tudsz!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


ManóJocó, örülök, hogy írtál, remélem, "találkozunk" még errefele! :) Akkor már nektek sincs sok hátra! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó estét!

Üdv Etelkának és Botinak otthon és persze mindenkinek a topikban!

Az a legjobb itt, sok egyéb más mellett, hogy mindig van egy-egy újabb kismama, aki erre jár és lehet újra izgulni, no és nosztalgiázni! :)

Kép
anhel
 
 


Tatyi, tény, ilyen bába, mint Ildi, nem terem minden topikban az biztos! :D

Manojoco, gyere olyan gyakran, ahogyan csak tudsz, nemcsak sok hasznos infót kaphatsz, de jó a társaság is és mind szeretünk izgulni a 'friss' pocakosokért. :)

Csajok, Ti kihevertétek már a karácsonyi kajálásokat?
Én rá se merek állni a mérlegre... szerintem még Dórim is hízott rendesen.

Kép
anhel
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!
tegnap voltunk bent Ildinéé.......megdicsérte Barnit..........nagyon jó volt újra a szülőszobák közelébe lenni!!!!!!!!

Etelka örülök hogy haza mehetettek......:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát igyekszem minden nap megnézni az oldalakat már ahogy géphez jutok a fiuk melett.
Jó olvasni hogy az etelka már tulvan és haza is mehetek.
Jó hogy itt vagy bábaildi gondoltam a nevedből hogy dolgozó lehetsz.A kislányoknak kiszurják a füllét ha az anyuka visz be füllbevalótt?vagy milyet jó venni nekik ?
Jó hogy a baba bent lehet és az anyukák tudják megmutatni a babát nem kell kérni az ember nem érzi magát kelemetlenül hogy megkérje mutasák már meg mégegyszer a babát.
Ma voltam nődikánal még semmi a méhszáj már lerövidült vagy nem is tudom hogy mondta a doki nem volt valami bubáj, csinált ctg 5 perc után mondta csináljak valamit hogy mozogjon a gyerek ,ráadásul nem is akartak fogadni mert sokan voltak a nőgyogyászaton hát ez nem én napom a mai nap :cry: a héten megyek még ultrahangra a kórházba kiváncsi vagyok mekkora babám.Már nagyon várjuk a babát

Szép napot
manojoco
 
 


Örülök, hogy írtál, ManóJocó! :) Sajnálom a mai napod. Remélem, a kórházban majd figyelnek rátok jobban!!

Nitácska, de jó lehetett nektek! :)

Megyek, mert a fiúk várnak. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

:) most van kis időm, mert a bébi egyre nyugodtabb, és egyre jobbakat alszik, és nyugodtabban. Jobban szopizik is, úgyhogy engem meg egyre jobban elönt a boldogság, hogy tud enni rendesen :) ma nagyon jókedvűen ébredt fel :) és csatolok is egy képet, amit ma csináltam :) bár az arcocskája nem nagyon látszik, de majd lesz olyan is :) Bábaildi szerint rám hasonlít, a család szerint kiköpött apukája :)
Kép
apukájával
Kép
Mai ruciban :)
És szopizott, és alszik is tovább.... :D annyira ééééééééééééééédes, imádom....................

Manojoco, én azt hallottam bent a kórházban, hogy a lányoknak 1000 ft-ért szúrják ki a fülét, de hogy kell-e vinni fülbevalót, vagy ebben az is benne van, nem tudom. Két lányos anyuka is volt a szobában, de ők nem szúratták ki a fülecskéket.

Köszönjük szépen a sok szép szót, a jó kívánságokat!!!! Igyekszünk mindet megfogadni :)
és valóban, a Bábaildi nagyon-nagyon nagy kincs itt nekünk!!! :)

Remélem, mindenki jól van, amikor van időm, jövök, és olvasok!!!

Ja, és kérdezte valaki (sorry, de már nem emlékszem ki..... :oops: :oops: ) de sütöttünk este sajtos rudat :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajnal 1,30-kor feküdtem le aludni, és 3,50-kor jött az első fájás... aztán 6-kor indultunk be a kórházba :) de a sajtos rudak meglettek, és isteni finom lett :D:D:D:D:D:D:D:D:D sőt, még egy kekszes-pudingos sütit is csináltam :)
Nah, megyek, eléggé elfáradtam :) még nem nagyon vagyok a topon......

Puszi mindenkinek!!! Vigyázzatok magatokra!!!
etelka
 
 


Sziasztok!

Etelka: jaaaaajjj, de éééédeeeees Boti baba... :D :D :D

még egyszer gratulálok, nagyon ügyesek voltatok.. :lol: :lol:

sokat szoktam ám gondolni rátok.. 8)

azért majd gyere ha tudsz és mesélj milyen anyucinak lenni és természetesen a szüléstörténeted is kíváncsian várjuk.. :wink: :lol:

most mennem kell, de később jövök bővebben és írok mindenkinek.. :wink:

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Manojoco: mikor kell UH-ra menned? Ha gondolod, hívj fel, 4-én dolgozom, ha délelőtt bejössz, segítek elintézni. Reggel 7-től bent vagyok, csörögj rám nyugodtan, a telefonom: +36704507649.
Etelka: szerintem igenis Rád hasonlít, de persze később kiderül.
Nitácska Barnija tüneményes, helyeske. Bár véig békésen aludt, nem tudtam meggyömöszölni, de legalább jól megnéztem magamnak.
Zdori: Barnabásnak ma jött ki az első foga! Nálatok?
bábaildi
 
 


Kép Kép Kép

Saját készítésű babaház Eszterunokának, és a két unoka karácsonykor!
Sziasztok!
bábaildi
 
 


Bábaildi: Eszterunoka már kész kis hölgy, Barnabás pedig már kész férfi.. :D :D ámulok és bámulok.. :D :D

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


ja, és csodaszép unokáid vannak.. :wink: :D :D

Kép

Kép
morca
 
 


Kedves bábaildi


ez igazán kedves tőled jó lett volna találkozni de a nőgyogyász azt kérte a héten intézem még el a vizsgálatott.
A fiam 38-dik hétre született és jóslo fájásaim vannak .
Pont ma voltam kórházba ultrahangon kész bolondokháza volt sokan is voltak 1/5 órát vártam mire sorra kerültem .
Nem volt az az ultrahangos hölgy aki szokott lenni .
A Hartman Gábor volt közben kiment a szülészetre akik nála szülnek kismamák azokat behívta és ezért kelett sokat várni.
És nem mondta meg mekkora a babám most pedig érdekelt volna


Etelka nagyon aranyos a kisfiad és milyen jó már túl vagy rajta és otthon vagytok.
manojoco
 
 


Üdv Etelka! Nagyon édes a kisfiad! Mégegyszer gratulálok! És nagyon jó olvasni, hogy jókdevűek vagytok és elégedettek! :)
(látom, az ikeás textilpelus meglett végül, ennek is örülök ám ;))

Ildi, elképesztő, mennyire hasonlít Barnabás a nővérére! A szeme, az orra! Ha nem együtt látnám a képüket, akkor is tisztasor, hogy tesók! Nagyon helyesek!

Kép
anhel
 
 


Eti: gyönyörűséges a Kisfiatok:):):) Gratulálok mégegyszer:):):) És én is örűlök, hogy minden rendben van:):):)

Ildi: édesek az Unokák:):):):):) Hihetetlen, hogy szalad az idő:(:(:( Szívesen megállítanám:(:(:(
Ki csinálta a babaházat????????? Csodállatos:):):):):):):)
Manojoco: mostmár érted izgulunk:):):):):):)
bluebox
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a csodálatokat :) :) :) valóban nagyon kis édespofi, és jó baba is. Kicsit még újak a gondok, nem mindig tudom még, mikor mi a probléma, de általában azért megoldódik :D :D :D Nem nagyon volt kaki, és tegnap nagyon tele ette magát szegénykém, és nem tudott büfizni. Erre ma aztán mindenhol volt kaki :D :D :D :D :D aztán tisztába tettem, elkezdtünk enni, és megint.... :D úgyhogy kipakolt a kis drágám :) de mondtam neki, hogy jobb kint, mint bent :)

Ildi, gyönyörűűűűűek az unokáid!!!!!!!!!!! Ezek a szemek...... nagyon édesek :) és Barnabás már milyen hatalmas nagy!!!!! :) szalad az idő.... elhiszem, hogy neked rám hasonlít Botond, a szemei pl tisztára olyanok, mint nekem volt :D és a kis pofija is. :) Rajtam is mindig "vitázott" a család, hogy kire hasonlítok, anyukám családja szerint az anyai nagymamámra, apukám családja szerint az apai nagyapámra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: úgyhogy lehet, hogy nálunk is ez lesz :D:D:D:D:D

Manojoco, most én írom, hogy kitartás, ha már jóslófájások vannak, az nagyon jó :) (nekem előző nap voltak) :D és nagyon szorítunk!!!!! :)

Morca, megírom majd, ha gondoljátok, hogy én miként éltem meg a szülést :) elküldözgetem priviben, mert nem nagyon akarom ide kitenni.... "közszemlére" :oops: :oops: :oops:

Képzeljétek, ma egy hetes a nagy fiúnk :) csináltam róla egy egyhetes képet hihi :) kicsit homályos, meg előtte épp nyüszi volt.... :) Kép
De tök jó, hogy most már ilyen képeket is tudok becsatolni nektek.... nem csak pocakosakat :) :) :)
etelka
 
 


Márti: a babaházat a férjem és én csináltuk, saját kezűleg, három hét alatt készült el, de sztem is jól sikerült....és a hatása frenetikus volt. Eszternek csak a hátát láttuk miután megkapta, egyfolytában előtte ült...érdemes volt dolgozni vele, sokkal jobban használható, mint a készen kaphatóak. A lányom csodás babákat, és étkészletet vett hozzá, igy tökéletes az egész...(nem dicsekvésként)
bábaildi
 
 


Etelka: és holnapután már elmondhatod, hogy "tavaly szültem"! :lol: :lol: :lol:
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Én csak olvasótok vagyok, de most egy dologról írok - fülbevaló:

szerintem senki se furassa ki a baba fülét.

Öltöztetéskor belaakadhat bármilyen ruhába, ezzel csak bajt okoz.

Később, amikor baba már játszik kiszedheti és akkor is megtörténhet a baj.

Egy fület bármikor ki lehet furatni és fülfurás nem olyan nagy ügy, bár nem is kellemes.

Nekem pár éve csinálták - felnőtt koromban.

Jobb azt akkor, mikor egy gyerek már akarja és megérti, hogy ez mivel és milyen veszélyekkel járhat.

minden jót és BUÉK

kispatak
Vendég
 


Ildi: képzeld el, én régen, karácsony után, minden évben csináltam magamnak babaházat:) Azért karácsony után, mert régen a zselés szaloncukrot olyan széthajthatós dobozkában árulták:):) na én azt széthajtottam, és kétszobás házat csináltam a babáimnak:):):) aztán később emeletes házikót csináltam:) gyufásdobozbol csináltam ágyakat, szekrényeket, asztalt, bútorokat, szőnyeget ragtam be, ablakot vágtam rá függönyt raktam rá, szóval nagyon fullosra megcsinátam. aztán fél év után elhasználódott, kidobtam, de januárban ujra készítettem másikat. Én nagyon boldog voltam mindig, mikor kész lett:)
De a tiétek........................ tényleg csodaszép nagyon ügyesek vagytok:):):) Ez biztos sokáig kedvenc játéka lesz Eszter unokának:):):):)
bluebox
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Ma Barni meg kóstolta az alma-barack babkaját.....nem győztem kanalazni..nagyon ízlett neki!!!!!!!!!!!!

Etelka Boti egyszerűen tüneményes!!!!!!!!!!!!!!!!....nagyobbak lesztek meg látogathatunk????? :oops: :oops: :oops: :oops:
Ildi Eszter unoka mindíg levesz a lábamról a gyönyörű kék szemeivel és a szöszi fürtjeivel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barnabás is igazi kis herceg már!!!!!!!!!!gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

végül ide jutottam még idén.. :wink: :D

Manojoco: szorítunk neked, és mindenképpen írj, ha meg van a manócskád.. :lol:

Bábaildi: a babaház tényleg nagyon szuper, szerencsések az unokáid, hogy ilyen nagyszüleik vannak.. :D

Anhel: én tuti, hogy két hónapig nem merek mérlegre állni.. :oops: :lol: ezt nem lehet végig csinálni nagy zabálások nélkül.. :roll: :D :D

Etelka: nagyon kíváncsi lennék az élménybeszámolódra.. :roll: :lol: :lol: Boti tényleg csodaszép és hamar tökéletes lesz az összhang köztetek.. :wink: :lol:

Nita: Barniról képek?? :roll: :lol:

Eszty: köszönöm a képeslapokat, és a képeket.. :wink: :lol: remélem jól vagytok.. :wink: :lol:

Bluebox: gyere gyakrabban, olyan jó itt látni.. :wink: :lol:

Dóri: fiúk jól vannak?? :lol:

rólunk:

a fiaim továbbra is hatalmas zsiványok és ez napról napra csak fokozódik.. :D Matyi változatlanul löki a sódert, nem győzöm felírni a dumáit.. :D
íme a legfrissebb terméseink.. :lol:

Matyi már olyan nagy fiú, hogy nem lehet ám vele csak úgy veszekedni, komolyan kikéri magának.. :lol: :lol:

valamelyik nap is összebalhéztam vele, mert bele ugrált a sáros pocsolyába, pedig egy perce kértem meg rá, hogy ne tegye.. :roll: erre elém állt, és rám kiabált, hogy "miért veszekszel velem, nem szeretem ha így beszélsz velem.." ezután ebéd közben megegyeztünk, hogy nem fogunk egymással kiabálni.. 8) persze 3 perc múlva megint kiabálva reklamált valamit.. :lol: kérdeztem is tőle, hogy "na, akkor most ki is kiabál?" erre Matyi:
" hát én.. de nem kiabáltam, csak hangosan beszéltem.." :D :D :D

tegnap reggel meg oda hajítottam neki a pólóját, hogy vegye fel, mire Matyi:

anya, a mindenit neked, hogy adtad ezt ide??:D :D :D :D

valamelyik nap, meg a kulacsát kereste:

"basszus, hol van a kulacsom..":D

néztük a Süsüt, aminek az elején a szélkakast mutatták éppen, miközben "kukorékolt".. erre Matyi rám néz és azt mondja:
" anya, ez vaskakas, nem tud kukorékolni.. nem élő.." :D :D

szintén Süsü nézés közben (Ákos kedvence), Matyi átlag fél percenként kérdezget, hogy mikor lesz már vége, meg, hogy mikor tesszük be amit ő szeretne nézni.. mikor "végre" vége lett, és éppen az általa hőn áhított mesét tettem be éppen, megkönnyebbülve jegyzi meg, hogy:
" mikor kicsi voltam imádtam a Süsüt, de most már nagy fiú vagyok, már nem szeretem.. :D :D

egyik nap, meg hallom, ahogy Ákossal perel:

Matyi: mit dobtál el??
Matyi: Ákos válaszolj!!
Matyi: mit dobtál el a pacit??
Ákos: igent bólint..
Matyi: azt nem szabad!! nyakon öntelek!!:D :D :D

ja, és a káromkodást sem úsztuk meg:

fürdés közben mindig a pacikon megy a vita, mikor ugyancsak vita közben Matyi így szól bosszankodva:

"a csipába":D :D :D gondolom nem kell lefordítanom..:D :D :D
azóta mi is így használjuk, bár nem szoktunk káromkodni...:D :D :D

valamelyik nap épp arról beszéltünk a párommal, hogy rossz nekem, mert nincs igazán társaságom, "csak" az anyukám..

erre Matyi rám néz és azt mondja.. " de anya, én is itt vagyok" :D :D :D

lyukat beszél a hasamba.. :D :D :D

ja, és Ákos is nagyon durván elkezdett beszélni.. :lol: pár hónap és jajjj, lesz nekem.. :lol: :lol: tegnap óta, meg mindenkinek köszönget, hogy "szia", meg "csáá".. :lol: :lol: ja, és folyamatosan kiabál nekem, hogy "anyaaaa, gyereeeee.." :D :D

képeket is hozok nem sokára..:wink: :D

addig is:

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!

MATYI , ÁKOS, MÓNI

Kép

Kép
morca
 
 


Morca imádom a fiaid szövegeit........mindíg felvidítanak..........képek a fényképezőbe vannak..majd lehet ma éjjel teszek fel......

Csokiból van a punci
cukorból a pénisz,
Boldog új évet kívánok
moszt én isz!

Sokat gondolkodtam azon,
Mit kívánjak neked e napon:
Asztalodra jó sok nasit,
Az ágyadba két jó pasit,
Orális és anál szexet,
A zsebedbe jó sok stexet,
Vegyenek körül a barátok,
Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok:):):):)

NAGYON BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDENKINEK
bluebox
 
 


Sziasztok!!!!

Kívánok én hitet, kedvet, szép szerelmet, hű türelmet,
utadhoz fényt, csodát, álmot, békességes boldogságot,
magyar szót és égre kéket, emberarcú emberséget.
Verseket, célt, igazságot, daltól derűs jobb világot.
Kézfogásos tiszta csöndet és mosolyból minél többet!


Nagyon-nagyon boldog új évet kívánunk!!!!!!!!!!!!!

Morca, imádom a sztorikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Márti, írtam neked történetet :)

Puszilunk Mindenkit, külön-külön!!!!!!!!

Boti, Eti és Lajos

Kép
Kép
etelka
 
 


Sziasztok!

Ildi, igazán kreatív nagyszülők vagytok! Irigylem is Esztert! Meg persze Mártit is, aki már kislányként ilyen kis ügyes volt. Nekem sosem volt türelmem az ilyen finom kis dolgokhoz... :oops:
Amikor akkora voltam, mint Eszterunoka, már nagy divat volt nálunk is a Barbie, persze szinte megfizethetetlenül drágán. Mint szinte minden kislány, én is tátott szájjal bámultam abban az egyszem dollárboltban (bizony lányok, anno ilyen is volt :D ) No de nemcsak baba, hanem csilivili ház is volt már akkor.
A nagypapám pedig csinált nekem egyet, egyátalán nem olyan rózsaszín "álomházikót" csupacsudával, hanem egy nagyon kis takaros, belül tapétázott(!) babaházat, kisbútorral, tükörrel a falán, hasonlót mint, amilyet Ti a férjeddel. Olyan nagy szám volt, hogy a babaházas lányok is csodájára jártak az én babaházamnak. :D Bocsánat az érzelgősségért, kicsit nosztalgiáztam babaház kapcsán... :oops:

Etelka, én is, én is, én is!!! :D
(szóval, ha nem gond, légyszi nekem is küldd el!)

Morca, már várom Ákos miket fog dumálni, ezekután semmi nem lepne meg! :D
"a csipába" IMÁDOM!!! :D

Nitácska, ügyes Barnibaba! Ezek szerint nem lesz gond a hozzátáplálással! :) De azért a fő kaja az a cici, ugye?

Fülfúrással én sem szimpatizálok, egyszerűen nem tetszik és úgy gondolom, sosem tudhatom, milyen fontos idegvégződéseket lyuggatok ki idejekorán. Majd ha nagyobb lesz Dóri és szeretné, megteheti nyugodtan, de én magam most még feleslegesnek tartom.

Csajok, ma már nem nagyon leszek, úgyhogy most kívánok mindannyiótoknak nagyon boldog, békés, szép új esztendőt!

Kép
anhel
 
 


Anhel Barni sajna nem cicizik már 2 hetes kora óta........ :cry: :cry: :cry:
de reméljük ilyen jó evő lesz!!!!!:))
Etelka én is kérek szülés történtet.....:) :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

idén először, hoztam pár képet.. :wink: :wink: :lol: :lol:



Kép

Matyi karácsonyi macija, akivel természetesen együtt is alszik.. :D :D


Kép

egy kis meseolvasás apával.. :D :D


Kép

egy picit szorít.. :D :D


Kép

rápihentek a szilveszteri bulira.. :D :D

még egyszer: BUÉK!!!

puszika

Kép

Kép
morca
 
 


Nagyon sok szeretettel kívánok mindenkinek boldog, áldott új évet!

Most csak ennyi, majd jövök, amikor tudok, csak nagyon sűrű volt a program... Most megyek aludni...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Persze a kiskrapekok nagyon aranyosak! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?