Új privát üzeneted érkezett!

Uxi
Tényleg, mi lesz a neve a picúrnak? Ha jól emlékszem, a legutóbb mikor kérdeztem, még nem volt végleges... 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Pókica:ìgy ismeretlenül is szivböl gratulálok kislányod meg születéséhez.

Uxi:Na szombat van jöhet babó kifelé.......Va Beni szöveg nagyon aranyos

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Óhóóóóóó, mire kell visszajönnöm!!!

Pókica: HATALMAS GRATULA AZ ELSŐ TOPIKBABÁNAK ÉS SOK-SOK TEJCSIT NEKTEK!!!
Most már értem, miért nem írtad alá pénteken a jelenléti ívet itt :D !!!
Jó nagy baba: bár mégsem 4100,mint ahogy jósolták 8) .
És várjuk a részleteket is. :roll: :roll: :roll:

uxi: :D :D :D :D És még azt mondják, hogy a kisgyereknek nincs logikája!!!! hát neki van csak igazán!!!
A legjobb a szülinapra a torta mellé karácsonyfa!!!!!!!!!!

ja, és RAJTAD A VILÁG SZEME!!!!!

Nono: de ha mondjuk aznap este szmokingba és kiskosztümbe fektetenéd le a kölköket, akkor a pizsamás képek helyett lennének ilyen képek is :lol: :lol: :lol:

giligi: mi április közepe előtt nem babázunk -de a vége még jobb lenne - szorítom majd a lábam, a jó ügy érdekében. 8)

Kép Kép Kép
fanetta
 
 

 
 

Sziasztok!

Koszi a multkori biztatasokat kozepso fiam ugyeben. lam-lam, azota kozepso lett... mert azota kiderult, h "egy boszorka van..." :lol: :o :shock: nehez felfogni, h harom fiam lesz! Az apjukkal egyutt negy! :shock: :shock: :shock:

Pokica!
Gratulalok a jo idoziteshez, sok tejet es kitartast a korhazi napokhoz!

Marti!
mar regebben akartam irni neked mas temaban, most latom mi tortent veletek! nagyon sajnalom :( A lanyod viszont (a fiaid is! :wink: ) nagyon aranyos a szulinapi kepeken azzal a kis hajpanttal a mini frizurajan :lol: :)
Mi is fellabbal Angliaban lakunk, bar en meg kapaszkodok, ahogy lehet az itthoni foldbe, de mar nem sokaig. Olvastam, h fiaid mar beilleszkedtek az ottani iskolaba, sokmindenre kivancsi lennek, mert Zsolti jovoben kezdi a sulit. (reception year)

valaki kerdezte: ha szamitok, fanetta utan en jonnek! vagy akar elotte is? :P (ma vagyok 18+3 a legujabb uh szerint)

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Panny!

nagyon sajnalom :(

Nono!
Nalunk most eleg izgalmas lesz, mert 24.-e reggelig egyedul vagyok itthon a kisfiammal, mindent egyedul kell elokeszitsek stb. Eddig ugy volt, h este jon az angyal, addig a fiaim atmennek mamahoz, vagy setalnak az apjukkal. valoszinu iden is igy lesz., kivancsi vagyok Miki mit fog szolni a fahoz :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


jajjj
Ziataanyu!
neked szerettem volna megkoszonni meg az eszreveteleidet, nagyon helyenvalok voltak :wink:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Egcsi, még mindig nincs neki végleges. Vagyis már csak a második néven gondolkodunk, az első megvan.

Ja, megint a szokott hajnali időpont. :x tegnap visszamentem a dokkerhez, mert nagyon elfajultak a dolgok, msot már mélyről jövő köhögési rohamaim vnanak, közben ömlik a könnyem, iszonyat fájt már 5 napja a torkom. Csoda, hogy láz nélkül megúsztam.

Kaptam antibigyót, végülis úgyis kaptam volna kedden a streptococcus iatt, a torkom már jobb egy kicsit.
Viszont szerintem "labdázunk" a férjemmel, múlt héten ő volt beteg, a gyerekek folymatosan azok, most megint fáj az ő torka is. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Móni
Gratula az újabb fiúcskához! Ott lesz neked három testőr! :lol:

Uxi
Gyógyuljatok! Ez elég gáz, hogy mindenki beteg.... Hallom jó hideg van otthon, nem nehéz megbetegedni... :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Uxi!

jaj, szegeny :( Igy jartam en Miklossal, vegul maszkban szultem, majd ugy toltottem a korhazi idot is. Nem mintha sokat szamitott volna azon kivul, h embertelenul izzadtam alatta :? neked meg van idod, tessek meggyogyulni addig :wink:

Egcsi!
Ja, meg D'Artagnan :lol: (? )

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


bangham: tévedés ecsém!!! ezúttal nem kapod meg az elsőbbséget, mert nálam a terhességi hetek száma 37 a 40 helyett. Ezt igazolta fiam meg a jányom is -és ez most sem lesz másként. Szóval miénk a dobogó 3. foka 8) 8) 8)

Ja, és gratula a harmadik fütyisedhez (izé a negyedikhez :D :lol: :D )

giligi: nem tudom, mikor lesz a köv. uh -de a múltkorin világosan látszott a fütykös -szóval, ha nem nem hagyja el addig, akko tutira fiú a lelkem.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta!

nehogy azt hidd, h feladom harc nelkul! :wink: Igaz, nem szeretnek a 36.heten szulni :roll: Epp ezert illene neked is megtapasztalni mar egyszer a 40. het nehezsegeit...En azert olyan nagyon nem bannam, ha ez utobbi futyisem elhagyna... :o Csak a doki tul egyertelmu volt :? :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Jajj, ezek a magyar nyelv nem az igazi ekezetek nelkul :o :shock: Szoval a futyisem a futyiet hagyhatna el, nem engem :oops: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Ezek=ez :oops: :oops: :oops: Huzok, mert folyamatosan hulyesegeket irok :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Nálunk Julcsi (aki végülis mindegy, hogy milye lett, mert már volt ez is, az is), szóval először fiú volt, aztán inkább lány, aztán nem tudni, végül egyszercsk biztosan lány lett. :)

Pókica, szívből gratulálok! :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


jesszus csajok, micsoda versengés van a dobogós helyekért!!! :lol:

Hát asszem én leszek a sorzáró ahogy kinézünk most, panny sajna a jan. nem mehet mert nincs nagyobb kecó...csak álmodozom...de azért nem adom fel ám!!!! 8)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Csajok, én a betegség mellé ajándékba benyeltem még egy kötőhártyagyuszit is. :? Estére már a fáérjem is beteg lett megint, -16 fokban megjártuk az ügyeletet. :(

De legalább a náthám talán gyógyul, mintha jobb lenne. 8)

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


uxi: nem köll mindenben a fullosra törekednek, ecsém!!! 8) 8) 8) Egy kis náthával is beérhetted volna, minek neked az a kötögyuszi?????????? Pláne most!!!!!!!
Na most már mindegy -de azért le lacafacázz, egykettőre ess túl rajta!!! :P :P :P

Bangham: az én kölkeim egyetlen időszakban kezelhetőek: amikor pocakban vannak (mondjuk Nimiek nem mondtam, hogy belekakálhat a magzatvízbe születés előtt, de mégis megtette -szóval ez is sánít egykicsit :wink: ) :lol: :lol: :lol: . Ekkor még hallgatnak rám (valamennyire), oszt végeeee -na ezért nem lesz 40 hét most sem. De azért azt a fránya 37 hetet azért megvárhatná ez, hogy ne legyen koraszülött -Nimród 1 (!) nap híján lett koraszülött -szívattak is miatta eleget. Úgy hogy most ezt inkább kihagynám.

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Fanetta
Azt hittem csak az én csemetéim szeretik az ellenkezőjét csinálni annak amit mondok... :roll: :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


egcsi: hmmm....lehet, hogy ugyanarról az oltóvesszőről vannak????

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


[quote="fanetta"][ írta:fanettab]egcsi: hmmm....lehet, hogy ugyanarról az oltóvesszőről vannak????


hát vazzzeeee, az én agyműködésem közelít a nullához....ha nem olvastam el harmincszor h oltóvessző és ha nem agyaltam rajta mi a gyík az...aztán leesett...meg én a röhögéstől a székről h ekkora majom h lehettem h nem értettem! :oops: :lol:

Hogy lehet megoldani azt a problémát h pont eggyel több kezetek lesz mint ahágy a gyerekek száma? Hogy fog egyszerre 3 ülni az öletekbe? És hogy lehet megoldani h egyszerre 3 gyereket szolgáljon ki az ember mikor spec nekem még a kettő is komoly gondot okoz olykor? úúúgy vágyok még egy babára de ezekre a kérdésekre annyira nem lelek választ. :roll:

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 



Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Sziasztok!

Jelentem hirtelen váratlan fordulattal gyakorlatilag meggyógyultam.KIs nátha maradt, de az már semmiség.
A gyerkek is nagyjából, már csak a férjemnek kell gyógyulni.

Viszont most meg rámjött a szülés előtti rosszkedv. Még nem tudom, minek, még több, mint két hetem van, ade már úgy érzem magam, mint amikor a másik kettőt túlhordtam. :? Viszket a hasbőröm, a kézfejem, fezsít a baba lent, alig bírok tőle menni... persze szülés nem várható mostanában, a doki szerint sem. Csak ez a nyűglődés. :?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi:Örülök hogy jobban vagy.Szülés meg tudod ki nem lehet számitani.Amikor Benit vártam elöte való nap doki azt mondta hogy még egy hét is meglehet aztán másnap du. meg született Beni :lol: De azzért gondolom a karácsonyt még otthon akarod tölteni.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Uxi örülök, hogy jobban vagy! Szülés előtti rosszkedv... hát, akár már jöhet is a baba, nem? :wink:

Dr Nono írta:
[quote]H írta:ogy lehet megoldani azt a problémát h pont eggyel több kezetek lesz mint ahágy a gyerekek száma? Hogy fog egyszerre 3 ülni az öletekbe? És hogy lehet megoldani h egyszerre 3 gyereket szolgáljon ki az ember mikor spec nekem még a kettő is komoly gondot okoz olykor? úúúgy vágyok még egy babára de ezekre a kérdésekre annyira nem lelek választ.


Nos, nem szépítem... :D 1 az öledben, másik kettő melletted üvölt, és közben csereberéled őket. Apa semmiképpen sem jó ilyenkor senkinek sem. :D :?
kézfogás: apa tolja a legkisebbet a babakocsiban, a másik kettő kezét tudod fogni. Ha egyedül vagy a hárommal, akkor Te tolod a kocsit, és kissé görnyedten mész, hogy a gyerekek kezét is tudjad közben fogni, ők meg nyavajognak, hogy így nem jó, mert nyomja a babakocsi. :? :D Amúgy a 3. baba már tényleg beleszületik abba, hogy mindig várnia kell.
És azért nem mindig van ez így, többnyire ki tudják várni a gyerekek, amíg jut rájuk idő. Én pl hétköznap azt csinálom, hogy akkor keltem őket, amikor már az asztalon van a reggeli, egyébként összevesznek azon is, hogy kinek adjam az első szelet megkent kenyeret. Szerintem nem is nehezebb 3 gyerekkel, mint kettővel, de tény, hogy sokat kell logisztikázni, improvizálni, előre dolgozni, és tudni, h melyik gyereket mivel lehet leszerelni.
Nálunk elég szigorúan vannak nevelve a gyerekek, pl az utcán én megyek elöl, ők meg utánam a motorral, bicajjal, ha átmegyünk az úton, leszállnak a járgányról és megfogják a babakocsit kétoldalt. Muszáj, képtelenség lenne utánuk rohangálni, se kedvem, se energiám. Nálunk ez így bevált, és simán merek 3 gyerekkel közlekedni egyedül, viszont a boltokat nagy ívben elkerüljük. :oops: :D Persze ez is csak a szünidőkben (ovi) gáz, máskor elintézem a 2 kicsivel, ill. januártól már csak egy kicsivel. :)

Fanetta ez jó, h csak a pocakban kezelhetőek a gyerekek. :D

Bangham, igazán nincs mit... még pár hónap és Te is rutinos nagycsaládos leszel! :wink: Erdélyben merre éltek?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Nono :)
Szervezés kérdése az egész... Nálunk a nagyom már 6 és fél éves lesz, mire pici érkezik-remélem :roll: - ő már sok mindent elintéz maga, sőt a kisöccsének is tud segíteni. Azonkívül már meg tudják érteni, hogy csak két kezed van, várniuk kell néha. Az ölben ülést egymás után is lehet végezni. Majd kialakul minden. :wink:

Uxi
Huss rosszkedv! Örülök, hogy jobban vagy! Férjed lesz a gyerekekkel, míg te kórházban leszel vagy lesz nagyszülői erősítés? :)

Tünde
Hát igen a boltok nálunk is elkerülendők.... :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Uxi, jól számolom, hogy jan 7-re vagy kiírva?

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a jókívánságokat és gratulációkat! :D

Látom uxi, szülés előtti rosszkedved van? Ne legyen, írok egy kis biztatást, mi hogy szültünk.
Tehát pénteken éjfélkor felébredtem, kényelmetlen érzésem volt, ébren voltam vagy egy óra hosszat, aztán visszaaludtam. Fél 4 körül ébredtem, hogy fájásom van. 10 percenként jöttek, így hajnali 4-kor elkezdtünk készülődni, de végül a szülésznőm javaslatára csak 6-kor indultunk, mikor már bebizonyosodott, hogy ezek már nem jóslók. 7-kor bekerültem a vajúdóba, az alternatív szülőszobába kb 11-kor mentünk át 5 percesekkel. Vajúdtam kádban, az nagyon jó volt, aztán egy kicsit szülőszéken is, sétálva is, ágyon is, tehát ahogy jól esett. A baba jól megvárakoztatott, végül délután 4 órakor pontban bújt ki, félhomályba érkezett, csak az illatmécsesek pislogtak és közben halk babazene szólt. Fantasztikus élmény volt így szülni, ilyen körülmények között, ennyire természetes módon, egy francia ágyon és nem szülőszéken vagy szülőágyon. A szülésznőm isteni volt, végigsegített a vajúdás fájdalmas óráin és figyelt arra, hogy minél kíméletesebben lássa meg a világot a kislányunk. Nálam sem volt semmilyen beavatkozás, nem volt beöntés, borotválás stb...Viszont 4 óra előtt 10 perccel burkot kellett repeszteni a kitolás kezdetén, mert mint az első két szülésnél sem, most sem tudott magától megrepedni a burok és már csak az tartotta a babát vissza.
Elkezdett sírni, majd jövök még...
:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Karácsonyi üdvözlet
Szép Karácsony, csendes éj,
Elhalkul a mindenség.
Béke száll most a földre,
Pont úgy, mint legelsőnek.
Kicsi Jézus földre szállt,
Megmenekült a világ.
Harang lelkem orgonál,
Angyalokkal muzsikál,
Magasztalja az Istent,
Legyen boldog ünneped.

Balla Mihály

Kép

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Pókica
Szép szülésed volt! Gratulálok mégegyszer! :P Majd ha lesz egy kis időd, kérünk képeket is a hercegnőről. Gyerekek mit szóltak a tesókához? :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Pókica, nagyon szép szülésed volt! Én azon gondolkodom, bár még nem mondtam a szülésznpnek, hogy vajon sólámpát be lehetne-e vinni.

Zitaanyu, igen, január 7 a kiírás. Még pont két hét.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Áldott, boldog karácsonyt kívánok nektek!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


sziasztok,

csatlakoznék én is, ugy orulok, hogy ratalaltam erre a topikra.

Két fiam van (7,5 és 6 évesek) és 19. hetes vagyok a 3-kal, allitolag kislany lesz.

Van-e koztetek ilyen koru gyerekekkel valaki?

a nagyobbik fiam az utobbi idoben teljesen megvaltozott, ha kicsit tulzok, olyan, mintha egy elokamaszkorba értunk volna. régebben o volt az aki beszélt rola, hogy szeretne egy kistestvért. miota tudja, hogy uton van a pici kb november kozepe, teljesen "kezelhetetlen". a babarol SOHA nem beszél, és barmit szolunk neki, minden valasz azzal kezdodik, hogy nem akarom, nem érdekel, stb. teljesen el vagyok tanacstolonodva hogy a terhességem okozta-e ezt a valtozast? szeptembertol mar érezheto volt, hogy valahogy eltavolodik, de most szinte tarthatatlan a helyzet. A testérére is féltékeny.

A kisebbik fiam viszont lathatoan orul, egyre tobbet beszél a babarol és minden este mostanaban az emberi test c. konyvet olvassa, ahol a terhesség honaprol honapra le van rajzolva és irva.
tervezgeti mit fog csinalni, ha megszuletik a pici, stb. nagyon aranyos.

Ha valaki atélt hasonlo szitut, jelentkezzetek.

Ja és még annyi, hogy kétnyelvu csalad vagyunk, kulfoldon, rokonok messze és a kozvetlen baratok is. elégge égymasra vagyunk utalva. raadasul a férjem sokat van uzleti uton kulfoldon. lehet, hogy ez is zavarja a nagyobbik fiamat. de ezen per pillanat nem tudok segiteni. az iskolaba szeret jarni, nincs is vele semmi gond. csak akkor, ha négyen vagyink otthon. ugy szeretném valahogy ujra boldogga tenni!

elore is koszi a tanacsokat, ha valakinek van otlete,

Orsi
s.orsi
 
 


Orsi
Üdv a topikban ! Segíteni sajna nem tudok, hallottam már valakitől, hogy a fia- azt hiszem 9 éves körüli- ki volt akadva mikor jött a kistesó, aztán mióta megszületett imádja... Reméljük nálatok is ez lesz. :)


Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkesve,de annal nagyobb szeretettel kivanok mindenkinek:
BEKES,BOLDOG KARACSONYT!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Áldott Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!!!!

Nono!

A többiek már megírták előttem a tutit hogy hogy lehet 3 gyerekkel "létezni"a mindennapokban :wink: ..tényleg kell egy nagy adag szervezés és logisztika de egyátalán nem őrdőngősség(ezt így kell írni??!!)Nálunk is a Márk már 7,5 éves és elég sok mindent már maga csinál..persze mint afféle férfi és ráadásul oroszlán szereti ha kiszolgálják,de ha látja hogy anya fullon van és gáz van akkor segít még a tesóknak is, nem csak magán.

Orsi!

üdv itt.

Nekem van egy 7,5 éves nagyfiam (is)és nála is tapasztalom már a kiskamasz jeleket..nálunk is mérföldkő volt a suli kezdete szeptemberbe,de nála a tesók iránit szeretet apadatlan hál'istennek :wink: Nem mondom hogy néha nem panaszkodik hogy a kistesók nem hagyják olvasni,vagy hogy szétromboolják a legoépítményét..de alapjában véve nagyon szereti őket...sokszor még hajlandó az ő szintjükön játszni is velük.Nálunk inkább a középső fiam viselte nehezebben a kistesót..sőt még van hogy a mai napig is személyes sértésnek veszi hogy kistesója született :wink: természetesen ezt nem Olikára vetíti ki hanem felénk...ő sajna tipikus középső gyerek..én sem hittem ebben hogy ilyen van..előtte nekem is mondogatták h készüljek fel stb..bla-bla-bla....de mi igenis megtapasztaltuk hogy van ez a jelenség hogy "középső gyerek".Ő igényli a legtöbb törődést,a legtöbb figyelmet és ő a legérzékenyebb azóta hogy Olika van.De azt is hozzá kell tennem hogy nagyon vágyik ő is még egy kistesóra..egyátalán nem láttam rajta hogy bánná..sőt :wink: ..ezért is akarunk 4 gyereket mert akkor eltűnik a középső gyerek jelenség nálunk :wink: Persze tudom h ez nem mindenhol tapasztalható.


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


zitaanyu: kiábrándítóóóóó !!!! 8) 8) 8)
Írhattad volna azt pl., hogy a harmadik gyerekkel együtt az ember, izé asszony harmadik karja is kinő, vagy hogy apa előlép szuper apává, és attól kezdve a nagyobbak, csak rajta akarnak lógni, és te tul. egy gyerekesnek érzed magad, mert csak a legkisebbel kell törődnöd....
Még a végén meggondolom magam :lol: :lol: :lol:

Pókica:nemrég még úgy látszott, hogy nem is akar kibújni, most meg már 8 napos a tündér!!! hihetetlen!!!!
Szupi, hogy ennyire szép szülésed volt!

Panny: de 4-nél, nem 2 középső lesz? vagy "ekkora tömegben" 8) már elűnik a középső szindróma?

nono: na lettek szmokingos karácsonyi képek? :lol:

orsi: üdv a csapatban!!!
Nincs tapasztalatom ekkora lurkókkal, de szerinted ha kiemelten odafigyelnél a nagyobbra, az nem segíthetne esetleg a helyzeten (gondolok ittpl. a közös programokra)?

Uxi: és most már neked megy a hajrá!!!! 8) 8) 8)
A sólámpa megkönnyíti a szülést, és könnyebben kibújik a kölök? vagy miért akarod bevinni? (hihi-ebben az esetben szerintem nem kórházba, hanem a parajdi sóbányába zarándolkolna el szülni a jónép)

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


fanetta: tök jó volt a kari, Márk benyelte a lánykám vírusát így ő dőlt ki 39,7 el, éjjel meg angyalosdit játszottunk apával 8nem perverzeset) úhogy reggel ippeg kiláttam a fejemből h csomagolják kifelé a sok ajcsit és szerencsére jutott időmk 3 kv-ra is míg ők játszottak. Nagyon jól sikerült midnen, kivéve h még pizsis képek sem készültek, tekintve h éjjel Márk lázát csillapítottuk....na meg a fát díszítettük..

Mesélek majd cska hulla vagyok, majd jövök.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Nono

Márknak jobbulást! :?
Nálunk azért nem 25-e reggel van ajándékbontás, mert akkor már hajnali 5-kor riadó lenne. :roll:

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


[quote="fanetta"]
írta:
fanetta
Uxi: és most már neked megy a hajrá!!!! 8) 8) 8)
A sólámpa megkönnyíti a szülést, és könnyebben kibújik a kölök? vagy miért akarod bevinni? (hihi-ebben az esetben szerintem nem kórházba, hanem a parajdi sóbányába zarándolkolna el szülni a jónép)


Á dehogy, csak tetszik a fénye. Nem akarok neonfénynél vajúdni. Feltéve persze, ha nem napfénynél fogok, akkor nem kell semmilyen lámpa.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Panni,

a kozépso hany éves nalatok?
ettol én is nagyon tartok. Bar mivel csak masfél a kulonbség a két fiu kozott én inkabb abban bizok, hogy lesz két nagy meg egy pici...
A 2. nalunk eleve egy csodabogar (val.szinuleg ezért is olyan féltékeny a testvére, aki egyébként szintén nagyon értelmes..) , az értelmileg tul koran és tul gyorsan fejlodok csoportjaba tartozik, magas IQ-val. egyelore még nincs gond vele, beirattuk az ovono és pszichologus jovahagyasaval iskolaba szeptemberben és mar olvas ir... ha még ehhez a kozépso gyerek szindroma is tarsul... fel lesz adva a lecke!

visszatérve Matéra, o is mar 2-kos, de az igaz, hogy ezen az éven a nagyobbak iskolajaban kerult, azota kezdodott ez a nem érdekel stilusu magatartas, amit a terhességem csak fokozni latszik.

Azota olvastam egy konyvben, hogy ilyen koprban prbalnak, foleg a fiuk, elvalni az anyatol, ami mindkét félnek nehéz! remélem ebben a korban vagyunk és nem a pici zavart be ennyire.

most a téli szunetben, hogy apa is itthon van, sokkal jobb a helyzet.

majd még jovok...

Orsi
s.orsi
 
 


Uxi
Meggyógyultatok már? Mikorra tervezed a szülést? :D

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Eredetileg Márti miatt néztem be,őt "ismertem" korábbról, de ha nem bánjátok maradnék! :wink:
Amúgy is érdekelt vagyok, Veronika 9 éves, Attila 6 éves, Ágoston 1 éves! :)

Panny!!!
De jó, mindenhol összefutunk!! :) :)
NAgyon örültem neked, de a hírnek már nem....A nyári dologról tudtam, de hogy megint!!! Nagyon sajnálom!!
Na, de én ismerlek téged, tudod, nem olyan fából faragtak, aki feladja!! :)

Egyenlőre próbálok vissza olvasgatni, és "megismerni" titeket!

Üdv, Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


Edit
Nagyon szépek a gyerekeid! Üdv a topikban! :)

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szia Ditta bár én sem vagyok túl régen itt de azzért üdv köztünk.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


nono: na, kipihented az "angyalosdi" fáradalmait???? vigyázz, mert most egy újabb kipihenni való szilveszteri buli előtt állsz!!!! :lol: :lol: :lol:

ditta: üdv a barakkban!!! :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást! :)

Lányok, ti hogy vagytok a szilveszterrel??
Mert én kifejezetten utálom....Úgy vagyok vele, hogy túl kell élni valahogy!
Párom vendéglátós, és hosszú évekig mindig dolgozott ilyenkor, de most nem fog! :) ("hála" a válságnak, alig volt jelentkező a szilveszteri bulira...)
Szóval ez a része tök jó, viszont már előre félek a sok durrogástól, petárdától! A kutyusunkat is be kell zárnunk valahova, mert 2 éve úgy eltűnt, csodával határos módon lett meg 1 hét után! És még azon is izguljak, hogy a picit mikor ébreszti fel a sok puffogás.... :x

Persze a két nagyobb élvezi, hogy ilyenkor "buli" van, sokáig fent vannak stb....

És végül a legkisebbről egy friss kép, így "örült" a játékoknak:
magyarán le se sz....., amiket kapott, viszont a kozmetikumok flakonja, teteje!!! Na, az igen! Az volt a tuti játék! :lol:
Kép

Kép

Kép
ditta76
 
 


Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet!

Mi épp betegek vagyunk, a fiunk nyalhatta be a moziban, apa elvitte a nagyobbakat. Petikénk már meggyógyult, a nagylányunk is, most Tündikénk és én voltam a soron. Bezzeg apa minden "jóból" kimarad! :wink: 8) Így napközben jól elvagyok,az éjjelünk szörnyű volt, legalábbis nekem. A baba annak ellenére, hogy eléggé taknyos, jól aludt. 3x szívtam az orrát a porszívóssal...hát, hogy ez a gyerek azt mennyire élvezi! :shock:
Már attól beájul, ha bekapcsolom a porszívót, mikor szívom neki, az a hab a tortán, akkor mindig mosolyog álmában. :D

Ditta, szia! :D Hú, pedig de jó az a nagy tűzoltóautó!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Tündi baba 6 naposan




Kép Tündi baba

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


uxi: neked mostmár naponkénti bejelenetkezés dukál!!!!! ugye tudod????
egyébként hogy vagy????

pókica: előszőr azt olvastam, hogy 6 hónaposan :shock: :shock: :shock: Mondom magamban, pedig, mintha a minap született volna prikulics!!!! Aztán megnéztem mégegyszer, mit is írtál!!! Na akko má minden stimmelt!!!!
Nem is hiszem el, hogy hamarosan nekünk is ilyen kis maszatunk lesz!!!!!
Nem is értem, akartok mindent begyűjteni még ebben az évben :lol: :shock: :lol: . Féltek, hogy jövőben kihal az összes jó kis vírus?????

ditta: a nagy lányom volt bölcsistársai egy részével közösen szilveszterezünk: az a terv, hogy a kölkök jól ellesznek egymással, mi meg a felőttekkel. Fanni szereti a tűzijátékot, szerintem Niminek is csak az első pár fog meglepetést okozni 8) 8) 8) De ezt majd meglátjuk.
Nekem amúgy nincs bajom a szilvezterrel, szeretek tekeregni, társaságban lenni - amit úgy látszik 1000%-ig örökölt a nagylányom, és egyre inkább az a gyanúm, hogy a fiam is. Na ez most viccesen hangzik, a szívás része majd ezután jön (számomra) -gondolom. 8) 8) 8)

Ja és úgy látom, hogy aminiatűr vonalzók egy ideje sztrájkolnak!!!! Lehet, hogy el kéne gondolkozzatok a béremelésen, csajok????? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?