Új privát üzeneted érkezett!

Bekes Boldog Unnepeket Kivanok Minden Pocaklakonak,es Mamajanak,friss Anyukaknak es a csodaszep Manocskajanak,es Csaladjanak! Puszi Mindenkinek!!!Brigi! Nagyon ugyesek voltataok,klassz,hogy az unnepeket is otthon tolthetitek!
zoe33
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak így reagálás nélkül:

Mindenkinek nagyon kellemes ünnepeket kívánok!

Ja és Brigi!
Szívből gratulálok Léda babához, örülök, hogy minden ilyen simán ment!!!

Puszi csajok

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!!

A Viktóriáknak sok boldog névnapot kivánok!!
MINDENKINEK KELLEMES ÉS NYUGODT ÜNNEPEKET!!

PUSZIKA

Kép
Kép
colin
 
 

 
 

colin: Köszönöm.

Én is kívánok mindenkinek boldog karácsonyt, ha még itt nem tettem volna meg.

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


VIKIK

Kép

Most két napig tuti nem lesz időm jönni ...........

MERRY XMAS AND HAPPY NEW YEAR



Kép

dita75
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT!

Kép
tigriske1978
 
 


Vicky! Boldog névnapot!

Kép
tigriske1978
 
 


Köszönöm a jókívánságokat.

Voltam a dokinéninél, hogy hallgassa meg az ünnepek előtt a tüdőmet, de nincs semmi baja. Vettem stodalt, de 1 evőkanálnyiban 11 gr ch van! Tiszta szacharóz szirup. Mindegy, majd ez lesz az uzsim, meg az utóvacsim. :) Kész a tzatziki, a tiramisu holnapra marad. Egy kicsit elfáradtam. De már áll a fánk is, bár még üresen. Ez is a holnapi nap ténykedése lesz.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky boldog névnapot kívánok.
remény73
 
 


Vicky, a lándzsás útifű szirupot a cukorbetegek is fogyaszthatják, és nincs benne alkohol. Esetleg próbáld ki azt.
remény73
 
 


remény: A lándzsás útifűben is írta a cukorszármazékot (fruktóz és méz is), ezért is nem mertem bevenni belőle. Meg a dobozán az van, hogy cukorbetegség esetén nem ajánlott, én meg a betegtájékoztatót már erre fel nem olvastam el. Mondjuk kevesebb ch van benne, mint a stodalban. A lándzsásban 7,8 a stodalban meg 11 gr van 1 evőkanálban. Majd estére az útifűt veszem be, nap közben meg a stodalt. Keverem őket. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Édesanyák és Leendő Anyukák!

Mindannyiótoknak és Szeretteiteknek ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT kívánok!
Kép

Kép
akire79
 
 


Ami nekem van azon az áll cukorbetegek is fogyaszthatják. Ebben édesítőszer van, maltit. Ezt nem ismerem igaz, de azt írja 3x15 ml kell. 15 ml-ben van 10,74g szénhidrát. És van benne C-vitamin. És alkoholmentes.

remény73
 
 


Sziasztok!
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
Majd teszünk képeket, de a férjem még nem ért rá.
Köszi a gratukat mégegyszer!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Ha valaki ráér, légyszi írja meg, mit csinálok rosszul a vonalzóval, hogy nem látszik???!!!Köszi!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Békés, áldott Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Brigi: nagyon-nagyon gratulálok a Babához!!! Nem is kell ennél szebb ajándék! Ügyes voltál a szülésnél, óriási gratula!

A vonalzónál az URL-es részt kell bemásolni az aláírásba...

Vicky, Vevikk: bár egy kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok sok Boldog Névnapot Nektek! Vigyázzatok Magatokra és a Babákra!

Ditus: Isten éltessen szülinapod alkalmából! Sok boldogságot kívánok, szeretetben, békességben!!!

Nagyon szépek a Babák még mindig!!!! :lol:

Most vettem észre Akire karácsonyi képét... bocsi, hogy ugyanazt tettem fel...

puszika

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


A vacsorához alakulnak a dolgok, a tiramisu egy kicsit megszaladt. Dupla adag lett belőle. :) Duplát is akartam csinálni, csak nem gondoltam, hogy az ennyi lesz. Mindegy, az egyiket az anyós majd hazaviszi. A halászlét meg elnapoltuk két ünnep közöttre, így is lesz mit enni és még az anyós hoz is fel. A cukromnak azt hiszem annyi mára, bár a tiramisuban is édesítő van és kevés ch-s tejszínhab. De a cukrozott babapiskóta nem igazán light. Majd csak keveset eszek belőle.

remény: Nekem Dr. Teiss-es lándzsás útifű szirup van. De tegnap bevettem este belőle és jót tett. Orrcseppeztem is, szerintem nem gáz és legalább 4-ig aludtam tőle (mármint így, hogy kaptam levegőt).

trix: Köszi. Egyébként nekem is tetszik ez a kép. Olyan jó hangulata van.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kellemes Karácsonyt kívánok!


Kép
Kép
emeske
 
 


Köszi!!!
Trix!
Köszi a vonalzóst!!Sikerült!
Próbálok képekettenni, talán sikerül... Kép Léda pár percesen Kép Manó-Léda Kép mosoly

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sikerült!!!!
Karácsonyi még nincs, mert tegnap hulla voltam, majd ma csinálunk.Kicsit jobb állapotban vagyok.
Léda tök ari, eszik és alszik, bár éjjel 3 órát sírt, 1-ig, aztán 1/2 6-ig aludt, szoptt, aztán 1/2 10-kor szopott újra, közte alszik állandóan.
Egy szavam se lehet...Ennek ellenére elfáradtam, mert főztem, fát díszítettem (3 méterse nagyot), de tök szép.
Üdv!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Ja, hello, Emeske!
Látom átjöttél ide!!Örülök Nektek!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


DITA!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!



Viktóriák!

Kicsit megkésve, de NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok Nektek!


BRIGI!
Mégegyszer GRATULA ehhez a gyönyörű kislányhoz! És az a mosoly....... Teljesen elolvadtam!

Kép
akire79
 
 


Brigi! Gratulálok Lédához! Pihenj azért, amikor Ő is pihen.

Emeske! Üdv itt nálunk! Gratulálok!

Dita! Boldog szülinapot!

Kép
tigriske1978
 
 


Teszek pár képet (tegnapiak)!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok

BRIGI
Istenkém nagyon szépséges a kislányod. Sárga vagyok az irigységtől! :) Nagyon aranyos, szép idilli család vagytok!!!

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

EMESKE
Gratula!

Mindenkinek nagyon szépen köszi a szülinapi köszöntéseket.
Idén hiába lettem még egy évvel idősebb mégis határtalanul boldog vagyok hisz velem lehet VÉGRE az én kis szerelmem, a kép asszem magáért beszél:

Kép

Megyünk pancsizni, puszi mindenkinek!

dita75
 
 


dita: Azt hiszem elmaradt a szülinapi köszöntésed tőlem. Hát boldog szülinapot. Nagyon jól néztek ki ezen a képen. :shock: Főleg te. Mennyi is lettél? 20?

brigi: Léda nagyon édes ebben a culában. És ti is jól néztek ki.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Halihó!
Dita!
Isten éltessen!
Ti is nagyon szépek vagytok!!!Igazi ajándék Miló is szülinapra, karácsonyra, mindig...Én is boldog vagyok!
Már várom majd az újabb babókat, persze, csak ha eljön az idejük...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Jaj, Brigi, hát tényleg tökcuki Léda, és a karácsonyi szerkó...! :D
Dita, Téged meg úgy néz a kisfiad a képen, mintha már szólni akarna hozzád, nagyon értelmes kis pofija van.
Emeske, én is örülök Neked, az előrehaladott állapotú kismamik között eddig talán egyedül képviseltem az "újakat". Bár Te is már szinte félidős vagy, ami szuper! Lombik vagy inszem? Első baba?

detti_10
 
 


Brigi! Nagyon helyes Léda és ez a ruha, csak ámulok!

Dita! Miló micsoda érdeklődő imádattal néz rád, úgy tűnik ez kölcsönös!

Kép
tigriske1978
 
 


Megmutatom a bababútorokat, olyan szépek hogy nem bírom ki. Egyenlőre így állunk, még a falak díszítése és a fotel-féleség hátra van. Tegnap meg ma apa összerakta a bútorokat az én áldásos segítségemmel. :D (Ne izguljatok, csak belekotyogtam és irányítottam a munkát.)

Kép Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dita, utólagosan boldog szülinapot kívánok. Aranyosak vagytok Milóval együtt, árad belőletek a szeretet.

Brigi szép a karácsonyi ajándékotok, Léda szép kislány.

Emeske köszöntelek én is köztünk. Gyere és kapcsolódj be a beszélgetésbe. Szívesen látunk.

Vicky, nekem tetszik a lányod szobája...még bírjon ki 3 hetet Barbus, üzenem neki...
Ha bármi van értesíts...de bízom benne, hogy ügyes kislány lesz...és még jó odabent neki.

Rólunk: voltunk szülőknél, ma este jöttünk haza. Nagyon édes a kicsi fiam. Ma sokat mosolygott. Reggel igaz nagyon éhes volt a 6 órás alvás után, mohón evett és büfizésnél ki is jött belőle, sajnos. De kapott pótlást, nem tudtam mennyi maradt benne, de sok kijött az biztos. Tesómék lánya 200-akat eszik, már 5,05 kg. Mi átlagban 130-akat, de már mi is 4.9 kg-ok vagyunk...fejlődünk.
Még nem csinálunk sok dolgot, de majd egyszer csak változik ez is.

remény73
 
 


Vicky! Nagyon szép lett a szoba!

Kép
tigriske1978
 
 


Hello!
Vicky!
Nagyon szép a babaszobátok.Én is ellennék egy ilyenben. Biztosan tetszeni fog a kisasszonynak is...
Remény!
Akkor a Te fiad kevesebbel is éppenúgy fejlődik, mint a tesódék babája.Látszik, hogy mennyire nem egyformák ezek a babák.Én nem mérem, mennyit eszik, csak néha fürdéskor megmérem, hogy állunk.
Éjjel egyébként 1-ig szórakoztatott minket, aztán 4-kor szopott, utána meg 1/2 10-kor ébredezgetett csak.Felvettem, megtankoltam, most a kiságyban van egyelőre csendben, de közben ránézek.
Léda nem bukós.Meg is lepődtem, mert a nagyobbikból mindig hatalmas adagok jöttek vissza.Azt is hittem eleinte, hogy nem maradt benne semmi, de aztán a tanácsadásokon kiderült, hogy minden ok.
Lassan befejezem, benézek a gyerekhez, meg kajálnom is kéne.
Ilyenkor ki sem mászok az ágyból, amíg fel nem ébred, mert este nekem k.--ra nehéz fent maradnom. Férjem a menő ebben, ő az éjjeli bagoly.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Köszönöm utólag a köszöntéseket!

Dita!
Téged is isten éltessen!

Gyors helyzetjelentés:
Tegnap este 4590 gramm volt Doni. Most már sokat van ébren is. Egyre okosabb, elvan sokszor az ágyában magában. Beszélget a macikákkal, amik az ágyneműjén vannak.

Ha nem jönnék, akkor mindenkinek boldog új évet kívánok így előre is!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!!

brigi nagyon édi Léda baba. Kis falatka!!!
dita Milón látszik,hogy teljesen oda van érted ahogy néz. Helyesek vagytok nagyon.
Nem tudom ki,hogy van vele de én teljesen szerelmes vagyok a fiamba. Képes lennék órákig nézni és csak nézni olyan édi bébike.
Mi 1 hónaposan kerek 1 kg hiztunk. Gondolom ez jó. Folyamatosan csak enne ha tudnám 24 órán keresztül szoptani. Nálunk még az alvás nem megy egyszerüen mert a saját kiságyában nem érzi jól magát valamiért és inkább a nagyágyon szeret aludni vagy velem. A védőnéni szerint most még nem érzékeli,hogy hol alszik majd csak olyan 3 hónapos korától. Nehéz menet lesz a kiságyba szoktani. Sok sírás lesz gondolom,de kénytelen leszek erős lenni.
vicky helyes babaszobája lesz Barbusnak. Sok füles mindenhol. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
colin
 
 


Sziasztok!

Bocs, egy kicsit elhanyagoltalak benneteket :(

Vicky!
Nagyon nagyon szép a babaszoba, annyira tetszik. Jajj és utólag is sok boldog névnapot kívánok neked!!!

Ditus!
Nagyon cukik vagytok a képen, annyira megható!!! Isten éltessen sokáig téged is szülinapod alkalmából!!!

Brigi!
Behalok Lédán, annyira cuki abban a szerkóban!!!

Tigriske!
Hogy vagy/tok? Nektek hogy áll a babaszoba?

Puszi mindenkinek

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Brigi!!nagyon edi Leda baba!!!!!Colin!!Nagyon ugyes vagy....mar 1 kg hizas...hogy telik az ido!!!Dita!Tenyleg csodal teged milo baby!!!Vicky!!Aranyos a babaszoba!!!!Ha nem is irok sokat,mindig olvasok,es gondolok ratok!!!Mindenkinek nagyon Boldog Uj Evet Kivanok!!!!Sok puszi Zoe
zoe33
 
 


Sziasztok

Mostanában nem nagyon van időm jönni, egy babanetes barátnőmmel vagyok forródrótba. Mindkettőnk nevelt gyereke fertőző beteg és az ő Danikája elkapta Miló remélem nem.

A Ricsinek pár napja fájt a füle. Tegnap reggel hányt is. Apja elvitte dokihoz heveny fertőző középfülgyulladás. Persze bokazokniban térdig feltűrt nadrágban sapka és sál nélkül bicajozik és nem ám kabátban hanem pulcsiba. Most rácseszett mert 3 hétig nem engedem hogy idejöjjön mivel hiába van jobban annyi a lappangási idő. Nem nagyon szeretnék Milóval kórházba kerülni. De persze a hülye kurva már ma hívott hogy jobban van a Ricsi hogy visszajöhet-e. Azt hittem a pofám leszakad hogy 5 hetes kisbabához fertőző beteget küld mikor két napja okádik is ráadásul. Azt hittem hogy agyhúgyköveg kapok mikor hallom a telefonban hogy mi van.
Párom mondta neki majd jövő héten de én jól hallhatóan közöltem itt mellette hogy 3 hétig nuku. Maradjon szépen otthon a valagán.

Mi is voltunk dokinál az arcán a pöttyök miatt meg a gyakori fosi miatt. A dokinő azt mondta hogy nincs baja a pöttyök elmúlnak hol kijönnek újra nem tudni mitől lehet de nem betegség. Azt mondja használjuk a gyógyszertári fürdetőkrémet ne a Gabit mert az nem jó. Mondom neki hogy a gyógyszertáritól tiszta száraz volt a bőre, de olyannyira hogy ijesztően és mióta a Gabit használjuk csodaszép a bőre. Csak rázta a fejét hogy az orvostudomány így meg úgy. Leszarom az orvostudományt ha egyszer szar a bőrének akkor miért használjam? Nekem is azóta jó a kezem mióta nem azt használjuk. Tiszta ekcémás volt ugyanis attól a szartól.

A popója már majdnem megjavult de most megint kezd csúnya lenni a sok fositól de erre is azt mondta hogy 3. hónapig normáis hogy ennyi széklete van. Görcsösen tolja ki magából. A dokinő megnyomkodta a pocakját és akkor is odatojt egy olyat hogy még a váróban is hallották szerintem és nagyot nyögött hozzá. Azt mondta rá hogy pocakfájós csak ő nem üvölt meg sír hanem ő így jelzi hogy fáj a pocakja. Nyügösködik és húzkodja a lábát és nyög hogy ha görcsöl a hasa és kakil.

Miló most 4,6 kiló. Volt hogy megevett 150-et sőt még többet is igaz úgy hogy megette az adagját 130-at és utána csuklott így adtam neki anyatejet mert attól el szokott múlni. Aztán abból is legurított vagy 30-at ha nem többet. Tegnap össze-vissza evett. Többször kis adagot és elég nyüzsis volt nem nagyon akart aludni. Féltem hogy elkapott valamit a nagytól. Mondtam magamban vérfürdőt rendezek ha igen.

De hogy ez a retek nő másnap már visszabaszná a beteg gyerekét ide a kicsihez hát még mindig nem térek napirendre. Megvárom míg párom nem lesz a közelembe és felhívom a nőt most már nagyon ki vagyok rá élezve és nagyon elküldöm melegebb éghajlatra hogy mégis mit képzel magáról és hogy ő egyáltalán anyának tartja magát? A nővérem anyunál töltötte a karácsonyt mert összeveszett a férje fiával, ott volt a 26 éves lánya a 22 éves fia is vele meg a 12 éves Vivien. Még ő is akinek felnőtt gyerekei vannak azt mondta hogy ha a két nagy közül az egyik azt mondja nem megy vele akkor inkább otthon marad, ez meg már 23án ide akarta küldeni a gyereket. Már nem először nem töltik együtt a szentestét tavaly és tavalyelőtt sem. Borzasztó én el sem tudnám képzelni a gyerekem nélkül a karácsonyt. Milyen anyák vannak siralmas.

Nekem már extra kevés a tejem. Tegnap alig volt 50 ml. Ez is csak akkor van ha iszom a teát vagy szedem a homeost ha semmit nem használok akkor akár egyenlő a nullával. :(

Köszi a képdicséreteket. Nagyon tecc nekem is az első közös képünk ki is tettem képernyővédőnek és az iwiw-re is kezdőképnek.

Most rendeltem még egy cumisüveg melegítőt mert az előző valami márkátlan szar volt és üzemképtelen. NEm szarakodtam a csajjal mert végülis 1500 volt postaköltséggel. nem egy nagy összeg, viszont most egy aventosat rendeltem és ez is határ fos. Nagyon ki vagyok akadva mert ez drága volt és másodjára vágnak át. Hihetetlen hogy meg merik tenni kisgyerekes anyukák a másik kisgyerekes anyukával. Nem gondolja bele magát hogy ő mit érezne a helyemben? Most lehet hogy én vagyok technikai ökör de még a lámpája sem világít. Szóval akkor nem jó. Szerintem.
Marad a mikró. De annak nem örülök mert mégiscsak microhullám, nem kisbabának való az abban melegített étel. Igaz csak a vizet melegítem abban de akkor is.
Van valakinek ilyen aventos melegítője? Bár kétlem hogy én lennék béna hisz 3-as fokozaton üzemletettük és fél óra mulva is jéghideg volt az üveg.

Aki tápit ad a picinek milyen vizet használ? Mi már próbáltunk többfélét is. A Humana a legjobb meg a legdrágább is sajnos.


BUÉK mindenkinek ha nem tudnék jönni a napokban!

dita75
 
 


HELLÓ!!

dita nyugi ne idegeskedj mert az árt a szépségednek meg a babának. Mi eddig kb 2-3 alkalommal adtunk tápszert Jana baby vizzel keverve és volt,hogy 90 is megevett az én kis picim ami nála nagy szó mert átlag 50-60 eszik. Volt is puki utána rendesen.
Nálunk még mindig az alvás a gond. Ahogy leteszem a kiságyba egyből üvölt. Ha itt velünk a nagyágyban meg olyanokat alszik,hogy csak na. Mi a gyógyszertári fürdetöt meg popsikrémet használjuk de a krém nagyon hülye tubusban van mert alig lehet kinyomni a cuccot belöle.
akire most már te jössz. :) :) :) :)

Kép
Kép
colin
 
 


Sziasztok!

Ditta nem tudom melyik teát iszod tejserkentőnek, de a laktoherb, naturland és a teekanne pocakfájást okoz, amin nem segít az infacol. Én most a Milupa milusant iszom. Nem fáj tőle a Bazsa pocakja :D és sokkal jobb ízű.
Meg a görögszénamag is jó. Havonta tejválságom van, akkor mint a nem normális mindkettőt iszom-eszem.
Lehet horror fejést csinálni. 7-7;5-5;3-3;1-1 perc akkor is ha nem jön semmi. Utána bimbóvédő krém! hátha segít...
lökiblöki
 
 


Sziasztok!

Húh Dita, én nem is értem ezt a nőt, hát ez nem anya az tuti. Nem értelek miért nem küldöd már el a ..csába???? :roll:

Hogy ennyi esze legyen, mint egy szatyor lepkének.
Nagyon jól teszed, hogy nem engeded oda a Ricsit!!!!

Nem tudom benézek e én is hozzátok addíg, de ha nem akor nagyon boldog újévet kívánok mindenkinek!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok ám a háttérben, csak állandóan el vagyok havazva!
szinte az utolsó percben kezdtünk hozzá az elintézendőkhöz, de úgy néz ki lassan minden megvan.
Mostmár csak tanulnom kellene, mert január 7,8,9-én még vizsgáim vannak, aztán végre jöhetne Nimród.

Teszek fel én is képet a babaszobáról (bár még nem az egészről, mert még nincs meg a szőnyeg, ha az is itthon lesz, akkor csinálok az egészről képet), a falon a mintát én festettem fel :). A kiságyban már nincs ilyen rendetlenség!
Szóval:
Kép

Továbbra is gratulálok minden anyukának, szépségesen szépek a kicsik, remélem mostmár hamarosan én is tehetek fel képet Nimóról.
Most búcsúzom (bocsi, hogy bunkó módon csak magamról írtam), nem vagyok túl jól :evil:

Holnap nem leszünk itthon, szóval mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok!

Kép
akire79
 
 


akire: Jó tanulást. A kép nagyon király. Sablonnal csináltad? Vagy hogy készült?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kedveskéim!

Boldogságban, Szerencsében, Sikerben és Egészségben gazdag Új Esztendőt Kívánunk!!!

Kép

a Zuram meg Én és a Kutyákok

http://www.youtube.com/watch?v=Zw1vvGYH ... re=related

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Hoppá, laptetűűűűűűűűű!!! :lol: :lol: :lol:

Csajok, annyira gyönyörűek a baba-fotók, szétvet a boldogság, ha rátok/rájuk nézek!!! :)

Vicky:
Húú, nagyon tecc a babaszoba! Ügyes vagy, szépen berendezted és aszínek is olyan harmónikusak! :)


Akire:
Csodálatos a festmény, tényleg hogyan készítetted? :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok!

Heni! Nálunk már csak a fertőtlenítés van hátra, de ezt már anyu vagy a férjem fogja csinálni, mert én szinte mozgásképtelen vagyok. (Képzelj el egy nagy bálnát)

Akire! Jó tanulást! Nagyon szép lett a szoba!

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

Kép
tigriske1978
 
 


Sziasztok csajok!

Szeretnék nektek nagyon nagyon boldog új évet kívánni!!!

Remélem a mai lesz az utsó buli, hogy így beünnepelhetek, és jövőre már nem ihatok csak kölyökpezsgőt!!!!!

Puszi mindenkinek
Jövőre jövök, HIVATALOSAN IS ( tuti :) )

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Nálunk is be van hűtve a kölyökpezsgő :cry: !
Bár házibuliba megyünk, de csak óvatosan duhajkodunk, mert bármikor jöhet Nimó!

Köszi a szoba dícséretet. A sablont is saját kezűleg csináltuk. A képet a neten találtam, de nagyon kicsi volt, így kicsit felnagyítottuk, kivágtuk, felrajzoltuk a részleteket és kifestettem!
Igazából az egész szoba hangulata/témája a szafari (kivéve a függönyt, mert az vonatos).

A későbbiekre, berakom a linket, ahol találtam a képet, szerintem érdemes megnézegetni, rengeteg fajta van:
http://www.magic-mural-factory.com/Level_2/Silhouette_murals.htm


Mégegyszer MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!
"Jövőre találkozunk"!
Ja és csak óvatosan az újévi fogadalmakkal!

Vigyázzatok Magatokra és a BABÁKRA!

Kép
akire79
 
 


Caros pelusban gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek!

Kép

akire: Nagyon tetszett ez a kép, ugye nem baj ha megpróbálom lenyúlni. Olyan édes. Te meg nagyon ügyes vagy.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?