Új privát üzeneted érkezett!

Hehe, ezt meg honnét veszed?
Kata, te mit csináltál (lévén IR-es), amikor émelyegtél?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szuper kép! :lol: Valahogy én is lányos anyukának gondollak... :wink:

Boni, Zsigi csudaédes!

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, mi is kislányt érzünk a férjemmel, de persze ha kisfiú, az is ugyanolyan boldogság! A lényeg, hogy minden rendben legyen vele!
Nézegettem képeket Laliról és továbbra is imádom! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Szilcsi egy kis nosztalgiaKép :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Boni, mi ez?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba LAlinkó Uh képe!teélefonnal lett csinálva, és már anno is ugyanezt kérdeztétek de én felismertem :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Babim: :lol: :lol: :lol: szerintem barát :lol: én világ életemben lányos anyukának gondoltam magam :wink: csak az volt a fura, hogy álmomban mindig fiam volt :lol: a 18. heti UH-n esett le, hogy miért :-)

Boni: Csigusz már a trafóhoz is ért? :lol: Zseni :-D

Köszi csajok a hozzászólásokat az éjszakához. Sajna semmi változás :-( Keltünk 1-kor, 3/4 4-kor, és végül 6-kor. 3/4 4-től 6-ig 30 percet aludtunk... 3/4 4-es kelés nem tudom, miért volt, mert nem szopizott, pelus meg száraz volt... :roll:
Ma napközben aludt 2,5 órát kb 3 részletben. Most letettem, nem tudom, mi lesz...eddig a kevés alvás ellenére napközben jókedvű volt, de tegnap és ma már nem, megy a nyügi. Ha cicire próbálom tenni, hogy megnyugtassam, feszíti magát és üvölt :-( kezdek fáradni... :-(

Bocs, ennyi telt tőlem most...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Baba, megérzés! Én keveset émelyegtem, vuk abszolut nem volt! De ha rámjött az émelygés akkor egy szem kekszet (abból is zabpelyheset v vmi diétásat). De készülj nekem végig alacsony volt a vércukrom, így sokat voltam tőle szarul. :(

Szezso, most mi is úgy kelünk hogy fél-háromnegyed 2, utána fél 5, 7 óra és már vissza sem alszik. napközben meg 3X 20 perc fél órát alszik összesen. De Lócus nagyon mosolygos baba.
És jön alul a 2 foga!!

Gaby, gart Máténak az álláshoz!!! Ügyes kislegény!

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]S írta:kata05nina, te a méhszájadon is átdugtad a hőmérőt? 10 cm?! :shock: Simán felsérthetted, nagyon vigyázz vele. :( És tényleg elég magas a hőd, terhes esetleg nem lehetsz?


:shock: most megijedtem, lemértem, a hőmérőn centivel, amennyire emlékszem, hogy bedugtam, és kb 7 cm volt, amit bedugtam inkább, mint 10 cm, mert az egész hőmérő 11 cm kb. összesen

kb 14 napja jött meg, úgyhogy azért volt furcsa, hogy vérzek.
esetleg valaki tudja, hogy milyen hosszú egy női hüvely megközelítőleg? :oops: :?:
én csak abból indultam ki, hogy a férfi ennél a 7-10 cm-nél jóval hosszabb elvileg. :roll: :oops:
snina
 
 


Szezsó tudom min mész keresztül, kitartás! Zsiga csak azért is felkelt néha hogy leellenőrizze ott vagyok é készenlétben.. :roll:

az idő miatt nyügi..bár Zsiga utálta a telet, a hamar besötétedést, sokat nyűgösködött főleg délután este felé..
Vendég
 


mai karácsonyi kedvcsináló Kép
Vendég
 


Jó reggelt Boni néni!Megsütötted már a mézeskalácsaidat? Én idén kihagyom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, sajnos az én tanácsaimmal nem mész semmire, de puszillak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gaby, el is felejtettem tegnap írni, milyen ügyes a kifiad! Gondolom arra hajt, hogy így könnyen eléri majd a díszeket a karácsonyfán. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, gratula az ügyes kis rágcsafogacskákhoz.Most majd jól megharap. :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba ma keverem be holnap sütöm, meg a puszedliket is :lol:
Vendég
 


tényleg Kata tegnap elfeledtem reagálni fogacskára.. :lol: jó hamar jön..Zoénak is :wink:

jövő héten hogy legyen tali? menjünk mi vagy jöttök ti ? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem ám el, csak nem érek rá.

Baba, most már hivatalosan is GRATULÁLOK!!! Nagyon szép a fotó!

Boni, milyen volt a fotózás? Képek?

Szezso, ha nyugtat (bár nem fog), Bende van, hogy 5-6-szor kel éjszaka. :? És nappal is nagyon változó az alvása, általában 3-szor alszik 20 percet. Mondjuk ő egy vigyorbogyó!

Én ma csinálom a második adag mézest, az elsőnek nyoma sem maradt. :lol:

kispiskóta
 
 


Boni, időpontok, amik jók: hétfő délután, vagy kedd délelött ill délután is de az késő délután? Én mobilis vagyok, tudunk menni!

Baba, remélem nem fog harapni a fogacskákkal! Én még mindig tiszta lázban égek, h babát vársz! Olyan fantasztikus!!!

ÉSSS ma egy éve volt az inszemünk!!!!!

Kép
kata05
 
 


KAtám akkor legyen Hétfő délután jó? és akkor gyertek át..ha autóval tudsz jönni.. mert ha nem, akkor inkább bkvzunk mi

éljen éljen nekünk meg két éve az első Uh :lol: jó kis nap ez!

Zsiga sem harapott sokszor, csak néha.. csak ne felejts el nem felkiabálni, mert akkor játéknak hiszi...

Zsu? ti nem értek rá? enyim féle mézest csinálod megint? vagy új recept? én is ma gyúrom be és holnap reggel sütöm ki, mert akkor apa itthon lesz Zsigámmal kiszaggatjuk. aztán gyorsan eldobozolom
nem mentünk el fényképezkedni, mert apának közbejött valami bkv-ni meg nem akartam :( ti voltatok?
Vendég
 


Boni, ok! Én tegnap csináltam, te mézest!! Baba te nem érsz rá hétfőn?

Kép
kata05
 
 


Piskóta :oops: köszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, ez másik recept volt. Mi ma megyünk fényképezkedni, remélem jó lesz. Majd hozok képeket!
Nekünk a jövőhét nem jó már. Vagyis hétfő kora délután még jó lenne a Katánál, mert délután megyünk a Corába. Tehát az 1-2 körül az okés.
A többi nap az totál káosz!

kispiskóta
 
 


pont ezt akartam még kérdezni én is az előbb aztán Zsiga elvonta figyelmem ..:oops:

rögtönzött babatali Boniéknál! naggyon jó lesz :lol:
Vendég
 


Zsu de kár hát arra nem érnénk oda, mert Zsigus fél 2kor kel :oops: akkor újévköszöntőt tartunk majd jó? :lol:
Vendég
 


én is szivesen taliznék, csak messze lakok :( meg ebbe a hidegbe sétálni is csak negyed órát megyünk. De majd mikor már jó idő lesz, és nem lesz nyavajás járvány, én is akarok talizni :D

Babim
ja, lehet leszedné a díszeket, ha hagynánk :lol:

Zsú
keveset alszik Bende nappal :shock: kisebbnem Máté is volt, hogy 20 perceket aludt, de azért volt hosszabb is, most beállt arra, hogy délelőt 10 körül fekszik vissza, 1-1,5 órára, és délután 3 körül 2 órát csucsukál. Persze éjszaka felkel változóan

Kép
gaby25
 
 


Gaby, Lőrinc is napi 3X20 percet alszik! :D

Baba, megfázásod hogy van? És apáé?

3 friss kép:

Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Kata, köszi a kérdést.Apa jobban van az antibogyesztól.Nekem csak annyi van, hogy néha kapar kissé a torkom, de lehet, hogy a száríz levegőtől van és sokat fújom az orrom.Szegény apának hasmenése van a gyógyszertől.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Na tegnap nem voltunk fényképezkedni, mert behavazódtunk. Azaz akkora hó lett, hogy nem vállaltuk be!

Kata az utsó kép édddes!!!!!!

Én is hoztam egy párat:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


Baba, apának adj Normaflore-t, nagyon jó ilyen esetben! Örülök hogy javultok!!

Zsú, jaj de csinik voltatok tegnap!! És mikor láthatjuk a fotót?

Kép
kata05
 
 


Cukik ezek a babák!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu! nagyon csinik voltatok,sajnálom,hogy nem jutottatok el :cry:

Kata Lóci nagyon édes!

a hármas képek is annyira cukik! nagy a szerelem uncsi tesók között!

Baba jobbulást apának!
Vendég
 


Jó reggelt!

karácsonyi kedvcsináló Kép

Katám akkor jöttök ma délután Lócinkkal? :lol: 1/2 14 magasságában nekünk már jó. :lol: :lol: Várunk titeket!

Zsu elnézegetem a képeidet, hogy a..ban tudsz ilyen jól kinézni 2.gyerek után? nekem az első után se sikerül.. pedig már 3 hete fogyózok, oké, ment le..de ááá irigy irigy

és idén még fodrászhoz sem jutottam el, mert nincs aki vigyázzon Zsigámra.apa éjjel nappalozik..olyan hosszú a hajam, hogy na. utálom.

Baba jobban vagytok?

Szezsó kitartás!


Mindenkinek pusssz
Vendég
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni,megyünk 2 körül. De nem volt időm és lehetőségem semmivel sem készülni. :( Na, ami késik nem múlik!!!!

Baba, neked is jó reggelt! :D Nektek is ilyen cuki babátok lesz!! (csak kislányba)

Szezso, éjszakáitok milyenek?

Mi fogzunk ezerrel. DE este 8-tól reggel negyed 5-ig aludt egyfolytában! Azt hiszem kipihentem magam! :D

Kép
kata05
 
 


Kata minek kellett volna készülnöd? :wink: :lol: Várunk benneteket!
Vendég
 


Kata örülök,hogy itt voltatok!

Lóci naggyon cukorfalat! igazi dögönyöznivaló :lol: imádom! :wink:

Zsiga is agyonpuszilgatta :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!
Még 2-t alszunk és Karácsony!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szeretnék az alábbi verssel mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni!
Akik még babára várnak, nekik azt kívánom, hogy már ne kelljen sokáig várniuk!
Akik babásak, nekik kívánok egészséges kisbabát és sok boldogságot!
A boldog anyukáknak meg sok örömet kívánok a kis csemetéjükhöz!


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.

Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nagyon szép a vers!!!!!! (legközelebb veled is nagyon szeretnék találkozni, mi mobilisak vagyunk!)

Boni, mi is nagyon jól éreztük magunkat!! Köszönjük a sok bókot,ajándékot és puszikat Zsigitől!!! :D

Kép
kata05
 
 


CSAJOK AZ Alexandránál MEGINT ÓRIÁSI AKCIÓK VANNAK MEGINT.. ÉN MOST VETTEM MAGAMNAK EGY KÖNYVET, AMIRE MÁR RÉGÓTA VÁGYTAM Kép

http://www.alexandra.hu/scripts/cgi/web ... astDays=20
Vendég
 


Baba nagyon szép vers, köszönjülk :lol:

ZSIGA esete a kicsi pacival!

Kép Kép Kép Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nagyon megnőtt Zsigike!Kész férfi már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Holnap Szenteste!!!!!!
Bonikám, alszol még?:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


gyönyörűek a gyerekek egytől-egyig :)

Kívánok mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt



Kép
stephie
 
 


Szép estét! már csak egyet kell aludni!

Kép
Vendég
 


NAgyon jók a képek, és Babim szupi a versike :D

Kép

Kép
gaby25
 
 


Kép

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?