Új privát üzeneted érkezett!

Vevikk!

Most rajtad a világ szeme!
Holnap már be is fektetnek? Ha nem jön magától, akkor mikor indítják?
Úgy látszik a kisfiadnak nemcsak a neve TITOK, hanem ő maga is. Biztosan nagyon jól érzi magát odabennt!

Kép
akire79
 
 


Akire!

Nem fektetnek be. amnioszkópiát csinálnak (magzatvízvizsgálatot). Ha zöld a magzatvíz, akkor megindítják a szülést. Ha jó a magzatvíz, akkor 2 naponta lesz amnioszkópia. Azt nem tudom menyit engedik túlhordai, de 1 hétnél nem tovább.
Állítólag az amnioszkópiától gyakran megreped a burok és akkor szülünk!!!
Még ma meggondolhatja magát a fiatalúr, hogy akarja-e ezt a tortúrát vagy inkább kijön magától.

Nem hiszem, hogy olyan jó lehet neki ,mert alig van helye. Mikor mocorog, akkor minden porcikáját érzem, hogy mikor mit hová tesz.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk:
A magzatvízvizsgálatot hogyan végzik? Kellemetlen?
Kis huncutkádra már nagyon kíváncsi vagyok, nálam már csak Ti lehettek kíváncsibbak rá! :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 

 
 

sajt!

Egy csövön keresztül megvilágítják a burkot és megnézik a magzatvíz színét. Olyan állítólag mint egy nőgyógy vizsgálat. Remélem nem fog fájni. Van akinek fáj, van aki meg sem érzi.
Majd elmesélem, hogy milyen volt.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sajt@!
Én szépen, halkan a háttérből nagyon drukkoltam ma Neked.
Amúgy mosat remélem nem a fórumot olvasgatod, hanem apával rádolgoztok a dolgokra (szerintem ma érdemes, mert az inszem miatt még nyitva van a méhszáj :D )

Vevikk!
Én azért remélem nem kell végigcsinálnod ezt a vizsgálatot :oops:
Még van előtted egy egész éjszaka, hátha...

Ditáról tud valaki valamit?

Kép
akire79
 
 


Helló!!!

Hű,de kihalt a fórum.
vevikk várjuk majd a híreket. Meg van a telószámod úgyhogy tessék tájékoztatni az eseményekről. Drukkolok nagyon.
sajt@ aranyos a kis zebrád. 16 nap múlva elég lesz 2 csík nem kell ilyen sok mint a zebrának.

Kép
Kép
colin
 
 


Vevikk! Szorítok, hogy minden rendben menjen.

Sajt! Én is a kétcsíkos/zebrás/tigrises vonalzódnak drukkolok!

Kép
tigriske1978
 
 


Vevikk:
Ahhaaa, nunin keresztül végzik! Akkor az talán nem vacak... :roll:

Akire:
Bizony, elszórakoztattuk egymást az este a Zurammal. :wink:

Tigriske:
Az összes csíkot/kockát begyűjtöttem a vonalzómhoz, akkor mostmár csak összejön!!! :lol: :lol: :lol:

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Helló mindenki!!

vevikk írt nekem,hogy holnap megcsászározák mert nem helyezkedett be a baba és nagyon fent van. Ha ír még majd írok.
Én is voltam a dokinál és lehet,hogy mi is megszülünk a hétvégén mert nagyon lent van az én pici fiam. Kezdek kicsit izgulni.
Bocsi BRIGI ,de nem tudlak úgy néz ki megvárni. Lécci küld el a telefonszámodat,hogy tudjak valakit értesiteni ha van esemény.

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Sziasztok!
Colin, ha nálad esemény van nyugodtan jelezd, s én jelzem itt mindenkinek. Drukkolok, s szorítok érted.

Én megvagyok, túl vagyok a 6 hetes vizsgálatokon. A pajzsmirigyem, és a cukrom holnap telefonos adatszolgáltatás után megtudom, s remélem minden ok lesz.
Voltam sebészeten, lágyítani kell a székletem, és ha akkor sem javulok tükrözés. Remélem javulok...

Az oltást még nem adattam be, majd még a héten...

Vevikk drukkolok, tudom nem a legjobb a császár, de hidd el, túl leszel rajta, s pár nap után már csak a gyerek fog lekötni, s elfelejted, ha rossz élményként élnéd meg. Remélem nem fogod rosszként megélni, s akkor könnyebben átvészeled azt a pár napot.


Sajt, bízzunk a zebrában...
remény73
 
 


Vevikk!
Kitartás, holnap ilyenkor már karjaidban a kis "MEGLEPETÉS" csomagodat :lol:

Remény!
Holnap írj mindenképpen, hogy mik lettek az eredmények. Mivel lehet lágyítani :shock: :shock: ???

Colin!
Én eddig nem tartottam a szüléstől, de ma voltam szülőszoba látogatáson és mostmár félek :shock: Meg tudlak érteni, hogy kezdesz félni. Nagy ölelést küldök!

Sajt@!
Mostmár mindenképpen csatlakoznod kell hozzánk, mert lassan kihal a fórum, mindenki elmegy szülni, csak Zoe,Tigriske és Én maradunk (meg persze szegény Vicky a kórházból). Kell az utánpótlás!

Brigi!
Te hogyan érzed? Kibírod végig?

DITÁ-ról és MILÓ babáról tud valaki valamit? Tehetne fel képet a picurról :oops:

Vickyről vannak hírek? Javult valamit?

Kép
akire79
 
 


Akire!
Lágyítani kajákkal:főzelék, szilva lekvár, és hasonlókkal. Nehéz, de próbálkozom a köveket puhítani... :)
Ok, holnap megírom, ha délután hazajöttem. Holnap lesz Ádi UH vizsgálata is.
remény73
 
 


Ezeket találtam a másik fórumon Ditáról:
a körülményekhez képes vidám és boldog a hangja, Miló egész nap vele van. Egy kicsivel már jobban van mint tegnap, remélem holnapra még jobban lesz. Csak nem tud pihenni mert hihetetlen a meleg a kórházban, megbeszélték a szobában, hogy éjjelre ablakot nyitnak, akkor a babák nincsenek velük.
Milónak folyamatosan szívják az orrát mert picit meg van fázva, vagy a száraz levegő miatt több az orrváladék.
A szopizást ügyesen gyakorolják, de délután annyira aludt a pici, hogy Dita nem is tudta felébreszteni szopizni. De aztán sikerült.
Azt mondták a nővérek, hogy holnapra talán teje is lesz már.
Előreláthatólag csütörtökön mehetnek haza, fotó csak akkor lesz.
Hétfőn már kétszer szoptatott de a semmit. Miló nagyon fogy, már csak 3620 g. Reméli, hogy szerdán mehetnek haza.
Még nagyon fáj mindene de reméli, hogy otthon javul majd a helyzet.
Miló tápit kap egyenlőre.
Ditának még fáj a varrat, de holnap (szerda) mehetnek haza (nekem akkor ki is vették a varratot).
Jól vannak, a picur csak néha hallatja a hangját de akkor sem sír hanem nyöszörög, ol pelenkázáskor. (igazi pasi
remény73
 
 


Jó reggelt Kismamik és Leendők! :)

Colin:
Hááát, nem irígyellek... De, ha picikédnek már jobb lenne kint, akkor úgyis ki kell bújnia, ő már csak tudja! Biztos én is rinyálnék már nagyon a helyedben. Gondolj arra, hogy szülés után már csak a babáddal fogsz törődni és gyönyörködhetsz benne egy életen át! :) Nagyon drukkolok, hogy szép élményekkel gyere majd, ha úgy adódik!

Vevikk:
Izgulok értetek és persze nagyon kíváncsi is vagyok rátok!!! :)
Sok sikert!

Remény:
Kívánom, hogy a cukrod és egyéb eredményeid rendben legyenek. :)

Vicky:
Hiányzol, remélem jól vagytok! Elég uncsi lehet a kórházban...

Akire:
Odaát ma reggel volt a harmadik laptetűm, kihagyás nélkül! Közeledek felétek. :wink:
Szerintem jó, ha előre tudod mi vár rád a szülés során, még ha meg is ijedtél perpill. Ez el fog múlni, miután feldolgoztad magadban az élményeket, csak nem maradjon nyitott kérdés, inkább addig piszkáld a dokit és a szülésznőt, ha vmiben nem vagy biztos. :)

Dita:
Majd egyszer, ha olvasod ezeket a sorokat :arrow: Sok-sok tejecskét, ügyes szopizást és gyarapodásk kívánok Miló-babának! Neked nem tudok mit, mert a lényeg mág nálad van! :wink: Na, jó... Gyógyuljon széped a varrat és ne fájjon semmid! :D

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Hello!
Én lehet, hogy kibírnám, de hétfőn megbeszéltük, hogy , ha 10-ig kihúzom, akkor a doki megvizsgál, és korábban szülünk, hogy karácsonyra itthon lehessünk.
2 gyengécske fájást (keményedést) jelzett a ctg, de jól vagyok, ez még semmi.
Majd meglátjuk, jövő csüt.-n újra ctg. Kenet-vérvétel volt, eredményt még nem tudok.
Na, üdv mindenkinek. Colin!!!Kitartás!Vevikk!!Főleg!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Vevikk: mennek a drukkok a szüléshez! :wink: :lol:
Remélem hamarosan túl leszel rajta és Rizsa Bébit mihamarabb a karjaidban tarthatod!
Gyere majd a hírekkel valamilyen formában...

Colin: Neked is szorítok nagyon a szüléshez, remélem nálatok is minden oké lesz!
Nemsokára Te is babázol, ez annyira jó!!!

Hamarosan rengeteg babafotóban fogunk gyönyörködni, már alig tudom kivárni!!!

Akire: Nándika 50 cm-rel született és 8:44-kor. Tamika pedig 8:45-kor született. Köszike!!!

Vicky: nagyon hiányzol nekem is, remélem minden ok Veletek és a kislányod még sokáig bent marad!!!


Sajt: mennek a megadrukkok a pozi teszthez!!! Ez a sok laptetű biztos jót jelent! Annak idején mikor nekem volt a lombik, én is állandóan laptetűs voltam!!! :wink: :lol:

puszi mindenkinek

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!


Húúú apám itt aztán tényleg felpörögtek az események!!!!!

Vevikk!
Már lehet túl is vagy rajta, drukk, hogy minden simán menjen, és minél előbb karjaidban tarthasd TITOK RIZSÁT :lol:

Colin!
Te aztán nem vagy semmi!!! Megirigyelted a babázást, hogy ennyire sietsz? :wink: :lol: Bár a doki tudja a dolgát, ha jön a kispasi, akkor jön, nincs mese!!!!

Brigi, Akire, Zoé!

Ti még tartsatok ki egy kicsit!!!!!

Mi meg majd jövünk utánpótlásnak Sajtival :wink:

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Jajj Trixikém!

téged lehagytalak, puszillak!!!
Hogy vagytok a mindennapokban? Mesélj!!!

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Helló!!!
vevikk:
Megérkezett Toldi Donát 2009.11.25.-én 9 óra 23-kor 4030 grammal és 54 cm-rel. Anyuka és baba jól vannak.
GRATULA ÉS SOK PUSZI ANYUKÁNAK ÉS BABÁJÁNAK!!!

Tegnap rémes napom volt. A doktorbácsi úgy megvizsgált,hogy neki kellett leszednie az asztalról. Mintha benyult volna és a kezével akarta volna kitépni a méhemet. Folyamatosan bocsánatot kért mert gondolom tudta,hogy nagyon fáj ez a vizsgálat. És akkor állapitotta meg,hogy már lehet,hogy hétvégén talákozunk. Éjszaka olyan görcsöm volt pár percig,hogy azt hittem megszülök még a végén. Azóta figyelem a jeleket. Ja név ügyben ismét nincs megegyezés mert most a párom családja hurogta le az Áron nevet. Mi lesz igy??
vicky-ről tud valaki valamit??

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Sziasztok!

Vevikk!

Gratulálok Donát "Rizsa" megérkezéséhez!!! Húúú jó nagy baba lett!!! Kívánok nektek nagyon sok egészséget és tejcit!!! És rengeteg örömöt az életben!!!!


Colin!
Köszi az infót. Ezek szerint te leszel a következő!!!! Kicsit megijedtem, hogy nem e korai ez még, de látom a 38.hétben jársz, úgy gondolom ez már nem baj, ha most jönne ki Áron!
Ne foglalkozz a családdal, ti babátok lesz, nektek kell nevet adni NEKI!!!

De elment az idő, szinte most volt, hogy epekedve irigykedtünk rád, hogy milyen szerencsés vagy, az első inszemed sikert hozott!!!! Kitartás!!! Aztán nehogy eltűnj, jelentkezz, hogyha szültök!!! Puszillak

tényleg alig maradtok itt kismamik, lassan mindenki babázik :( :)
Örülök is neki, meg nem is. Nem baj, majd Sajtival elleszünk itt, ketten elbeszélgetünk :shock:
De aztán a babázás mellett remélem szántok ránk is egy kis időt a tanácsaitokkal!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Sziasztok!

Heni, Sajt! Én még maradnék január 25-ig, ugyanis aznap akarok szülni.

Vevikk! Gratulálok Donát babához, szép nagy!

Dita! Neked is még egyszer gratula, és kérünk majd fényképeket, ha összeszoktatok.

Remény! Aszalt szilva vagy narancs éhgyomorra? illetve nekem ajánlották a homeós varázsdiót is.

Colin! Én is babáznék már, de inkább neked kívánok sok sikert a hétvégére.

Akire! Én mikor megláttam a videon a János kórház szülőszobáit, teljesen elkenődtem, hogy basszus miért kell nekem császár, mikor jobb lenne szülni. Bár hozzáteszem parázok így-is úgy is.

Megvolt ma a terheléses cukor. Hát nem volt leányálom, de túléltem. Azaz két óra hányinger a cukros víztől, de túl vagyok rajta. Holnap kell hívnom a dokit az eredményért. A legrosszabb a kávé nélküli alacsony (80/40-es) vérnyomásom volt. A jó hír, hogy használt az antibiotikum és a kenet teljesen negatív lett.

Kép
tigriske1978
 
 


Vevikk:
Eszméletlenül nagy gratula a kis Donáthoz! Hogy fogjátok becézni a Donátot? Úgy örülök, hogy jól vagytok! :D
Szép, boldog, egészséges életet kívánok a gyerkőcnek és sok-sok tejecskét!
Nem semmi súllyal született, ez igen! :)
Kép

Colin:
Szerintem szép név az Áron, ne a családra hallgassatok a pároddal a névválasztásnál, hanem a saját belső megérzéseitekre. :)

Tigriske:
Én teljes mellbőséggel :wink: támogatom a szülésed időpontját! :lol: :lol: :lol:
Gratula a szép kenet-eredményhez, remélem a többi is szuper lesz!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Újra a neten! Minden rendben, de haza nem tudom hogy mikor engednek, a dokim csak a 34-35.hét környékén akar hazaadni. Bár az ünnepekkel kapcsolatban még beszélünk. Tegnap voltam uh-n és egy kicsit kevesebbnek találta a nőci a magzatvizet, de a dokim szerint egy pár napon belül úgyis kiderül, hogy szivárog-e. Én nem érzem. Görcseim sincsenek szerencsére. Megyek, megpróbálok visszaolvasni. Jó köztetek újra és köszönöm az érdeklődő sms-eket és telefonokat, nagyon jól esett.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky:
Jó lenne, ha az ünnepeket otthon tölthetnéd, remélem nem lesz semmi extra és hazamehetsz. :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Vevikk: óriási gratula Donát Babához! :lol: Szép nagy súllyal született! :wink: :lol:
Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok! puszi

Vicky: de jó, hogy jelentkeztél! :lol: örülök, hogy jól vagytok! Remélem a karácsonyt otthon töltheted, én nagyon drukkolok ehhez! Vigyázz Magatokra! pusza

Dituli Anyuci: már nagyon várunk a fényképekkel, jelentkezz, amint tudsz! pussssz

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


colin: Babád mégis csak pocak Peti lesz? :) Egyébként ne hallgassatok tényleg senkire, csak egymással egyezzetek meg.

vevikk: Gratulálok ehhez a szép nagy fiúhoz.

tigriske: Az jó, ha nincs baci, nagyon kell vigyázni vele.

Köszi a hiányolást, nagyon jól esik.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!

De jó, hogy itt vagy!!! Kitartás, bizti hazaengednek karira, ne aggódj!
Pihenj sokat, kitartás!!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Vevikk!!!
Gratulálok a kisfiadhoz!!!Jó egészséget és sok tejcsit Nektek!!!
Coln!
Átküldtem a számot. Hívj, írj bármikor !!!!! Drukkolok, ha már így alakult, hogy nem tudtál megvárni. Minél előbb, és zökkenőmentesen legyetek túl a császáron!!!
Én még vagyok. Úgy látom, lassan "elfogynak" előlem!
Sajt, és a Többiek!!Gyertek hamar!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok! Ismeretlenül szeretnék Tőletek kérdezni, hajdan másik nickkel a "BMC-be járunk" fórumtagja voltam, de sok-sok év után csak nemrég sikerült a babánk (lombikkal). Erről még sehova sem mertem írni, nagyon babonás vagyok... sajnos a sok évi kezelés, és szomorú előzmények indokolttá is teszik, hogy olyan hamar ne bízzam el magam, de azért már kezdem hinni, hogy megtörtént végre velem is a csoda. :-) Ez a várandósság is jól megdolgoztatott már minket lelkileg, volt haematómám, így majd 3 hétig szigorúan feküdtem, szóval van bennem félsz. Amiért most beköszöntem, tanácsot szeretnék kérni Tőletek, "öreg" motorosoktól ;-)
Most vagyok 10+5. Zeke dr. az orvosom még a 12. hétig, 2 hét múlva kell újra mennem hozzá. Tegnap voltam nála UH-n és mindent rendben talált - hála Istennek- valamint megbeszéltük, hogy szépen leépítem a Bromocriptint és Utrot kb. 10 nap-2 hét alatt. Nagyon aggódok, hogy nem lesz-e baj az átálással, leállással. Eddig napi 3x3 Utron voltam, mellette napi progiszuri is (előzmények miatti biztonságból), valamint napi 2 adagra osztva 1,5 szem Bromocriptin. Kérnélek Benneteket, aki ráér, meséljen kicsit az ő átállásáról, nem volt-e baj, ha lenne, honnan venném észre (esetleg barnázás?) és tulajdonképpen minden tanács, tapasztalat jól jönne. Azt tudom, hogy óvatosan és fokozatosan kell leállni. Készítettem is magamnak egy gyógyszer-csökkentési tervet, khmm :-) vagy inkább :-( elkelne egy kis bátorítás.
Köszi.
Jah, Remény, személyesen is ismerjük egymást, ma nem láttalak a skype-on, Téged külön is kérdeztelek volna. Előre is köszi Lányok a segítséget, szép estét:
Detti
detti_10
 
 


detti: Sajnos nem nagyon tudok neked segíteni, nekem csak 3x1 utrót kellett leépítenem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Vevikk, nagyon gratulálok én is a kisfiadhoz. Ha tudsz majd jönni gyere, mesélj, s mutass képeket.

Vicky, örülök, hogy vagy újra, drukkolok, s ha bármi van jelezd.

Detti, ha jól sejtem tudom ki vagy. Ma nem voltunk itthon, uh volt, minden rendben Ádival. A cukrom is visszament, az is ok.
Nekem a bromot simán kellett elhagyni, de az utrót fokozatosan. Igaz nekem a hematómás vérzés, barnázás miatt későbbre tevődött. Állítólag a 16. hétig lehet kihúzni.
A csökkentést 2-3 naponta kellett, s ha nem volt semmi jel, pl. barnázás, vérzés, akkor ment minden a terv szerint. Ha lett volna akkor vissza kellett volna állni az előző adagra. Én úgy tudom itt senkinek nem volt gond a leépítés során. Volt aki már korábban elkezdte leépíteni, szerintem én toltam ki legtovább. Progiszurim nem volt, így azt nem tudom.
Ha jól tudom 3X2, majd 3X1 és elhagyás volt a menet. De lehet rosszul emlékszem, régen volt :)
Örülök, hogy itt vagy, majd beszélünk skype-on is.
remény73
 
 


Szia Vicky! De jó, hogy újra itt vagy. Majd küldöm a ++++ energiát, hogy otthon karácsonyozhass.

Detti! Üdv itt nálunk. Sajna gyógyszer-elhagyásban én sem tudok sokat segíteni. Nekem is a 3*1 Utro volt és a Zeke csak úgy a 7-8 héten abbahagyatta velem, hogy azt a gyereket aki nem egészséges ne tartsa meg, de szerencsére mindhárman megmaradtak.

Kép
tigriske1978
 
 


Vevikk!
ÓRIÁSI GRATULA DONÁT BABÁHOZ! NAGYON SOK EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!
Nagyon szép neve van a fiadnak :lol:
MOst pihenj amennyit még tudsz és utána gyere mesélni, mert kíváncsiak vagyunk!

Vicky!
De jó, hogy jelentkeztél végre. Reméljük minden OK lesz és legalább a karácsonyt otthon töltheted majd.
Barbinak meg üzenem, hogy nem ér minket beelőzni, maradjon még bennt egy kicsit, mert BRIGI után mi jövünk és nem TI :lol:

Colin!
Köszi az infót Vevikkről. Ne hagyd magad, a nevet úgyis Te mondod meg a szülőszobán és a család nem tehet semmit :lol:
Én most kezdtem elbizonytalanodni, hogy jó lesz-e a Nimród név a kisfiamnak :oops: Mondjuk mást végképp nem tudunk kitalálni :oops:

Trix!
Jól vagytok? Minden OK a picurokkal?

Remény!
De jó, hogy minden OK volt a vizsgálatokon. Kell azért még folytatni a diétát? Nem csinálsz Ádámos vonalzót? Olyan furik így a hozzászólásaid :shock:

Tigriske!
De jó, hogy túl vagy a vizsgálaton. Sajnálom a hányingert :cry: Mikor lesz meg az eredmény? Még mindig nem híztál egy dekát sem?

Brigi!
Mostanában sütöttél valami fincsi sütit?
Én is azon gondolkodom, hogy mit csináljak, mert pénteken lesz az utsó munkanapom (itthonról még dolgozom tovább, csak nem kell bejárnom :lol: ) és illene valamit bevinnem. Bár nem tudok róla, hogy búcsúztatót szerveznének Nekem :oops:

Heni+Sajt@!
Tényleg siessetek, mert kihal a fórum! Várunk már Titeket nagyon!

Detti!
Igaz én is inszemes voltam, így csak 3x1 utrót kellett csökkentenem, de én úgy csináltam, hogy a betöltött 11 hét után 2x1 (reggel és este), a 12. hét után 1x1 és utána elhagytam.
Szerintem Te csökkentheted 3 naponta. Először délben csak 1-et használj, aztán este is csak egyet, aztán naponta 3x1 és így tovább. Ha esetleg görcsölsz vagy barnázol, akkor folytatsd a normál adagot, de a 16. hétig mindenképpen el kell hagyni!

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Szeretném ezt veletek megosztani:

http://www.videoplayer.hu/videos/play/433148

dita75
 
 


Dita hozzáféréshez kötött. Jó hogy itt vagy újra. Ha tudsz majd mesélj.
remény73
 
 


akire: Barbusnak az üzenetet átadtam. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 



dita75
 
 



Ditus, nagyon édes Miló baba, gondolom te még csodálatosabbnak látod, s érzed. Leld sok örömed benne...

remény73
 
 


Dita!

Nekem potyognak a könnyeim. Mikor volt időd és energiád megcsinálni ezt a videót? Nagyon jól sikerült. És a zene......

Az ásítós kép a favorit nálam :lol:
Miló baba tényleg szép nagyra nőtt, ennivalóan édes, husis a pofija.
Nagyon sok egészséget és nagyon boldog babanapokat kívánok Nektek!

Ha lesz időd, akkor gyere és mesélj, kíváncsi vagyok!
Párod mit szól a kisfiához? Gondolom teljesen elolvadt :lol:

Kép
akire79
 
 


Sziasztok,
már nagyon régen nem jártam köztetek, Mór már 3 hónapos nagy fiú és teljesen leköt:)
Nagy örömmel olvastam és nézegettem a képeket a már megszületett babukról.
Gratulálok nektek, nagyon hosszú, de szép utat jártatok végig:) A még kismamáknak pedig nagyon szép szülést kivánok:)
Sajt, Heni,
gondolok rátok:))

Néha rátok nézek, olyan jó olvasni, látni benneteket:)
Puszi,
Swanny
swanny
 
 


Valaki nem tudna nekem Dita videójából ide képet feltenni? Sajnos nem merem a videót letölteni, mert nem tudom mekkora és most spórolnom kell az adatforgalommal.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!

A t-online os mailcímedre átküldtem, ide nem engedi csatolni semmilyen formátumban, vagy csak én vagyok túl analfabéta, mert az sincs kizárva!!!! Sőt, tuti az lehet

Nem tudom ott is melyik formátumot tudod megnyitni, kétféleképpen is átküldtem!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Ditus!

Jajj istenem, végigbőgtem, libabőrrel!!!

Annyira csodálatos, és szerintem tök hasolít rád Miló!!!

Tényleg, gyere, mesélj!!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


heni: Köszi, megkaptam őket és meg is tudtam nyitni. Nagyon édes az ásítós képen Miló.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Hello Mindenki!!!!!
HÍREIM VANNAK COLINRÓL!!!!!



Most kaptam az sms-t:

"Megérkeztem, Ángyás Ákos Attila 2550 gramm 52 cm-rel. 3 óra alatt kibújtam.Anyukám most pihen velem együtt. Puszi."

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Mindjárt írok még, csak olvasok vissza, meg törölgetem a szemeimet, pedig Dita linkjét még nem is néztem, mert abban a pillanatban jött az sms, és egyből írtam inkább Nektek.
Folyt. köv...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Na, itt vagyok újra!
Dita!
Szuper a video!!!Miló csodálatos baba!!!!Mégegyszer gratulálok!!!!
Hú, csajok, azt hiszem, hamarosan én következek!!
Erika!
Anyu volt itt pár napig, azért is jöttem ritkán. Süti: a szalalkális zacsi (Oetkeres) hátulján lévő sütit sütöttük meg (édesítővel), elég kiadós, a lapok kivételével nem túl bonyolult.Ha gondolod, próbáld ki!!!
Nálam semmi extra a korábban leírtakon kívül. Doki megkérdezte, mikor akarok szülni. Mondtam neki, hogí, ha lehet, nem 12.24-én. Azt mondta, azt szeretné, ha addigra otthon lennénk.Én is...
10-én vizsgál meg, és majd kiderül, ha addig kihúzom.
Tegnap sokat keményedett a pocim. Bementem anyuval Pestre, ment haza (Nagykanizsán laknak), sok volt az utazás, meg a jövés-menés.
Úgy döntöttem, hogy már egyedül nem vágok neki Pestnek, itt helyben elugrok ide-oda, de nem szeretném, ha valahol rám jönne valami.
Egyébként jól vagyok.Ja!Aranyerem kijött (úgy, mint Ditának a végére, és tegnaptól a szeméremcsontom is fáj kicsit.)Mindez persze elviselhetően.A diétából visszavettem kicsit.Lazítok, de nem szeretnék átesni a ló túlsó felére sem.
Írjatok, csajok!
Ja, Detti!Üdv. itt!
Nekem 3*3 utro volt, és szemenként-2 szemenként hagytam el valahogyan. Úgy tudom, hogy a 12. héttől a babák termelik a progeszteront. Nálam nem volt esmmi észrevehető hatása a csökkentésnek. Előtte sem véreztem-barnáztam, és az elhagyáskor sem.
Talán segítettem...Reménynek is biztosan igaza van, ha valami neg. jele lenne, vissza kell állni? Doki nem segít ebben???

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! Kicsit meg is nyugodtam, hogy talán nem olyan ördöngősség ez az egész, lényeg a fokozatosság. Talán egy kicsit megnyugszom én is a 12. hét után.
Tigriske, hát gratulálok a 3 bébihez, ráadásul inszemmel, igaz? Azt hiszem, nagy ritkaság az eseted, jócskán kárpótolt az élet. :)
Nálunk úgy indult, hogy mindkét embrió megtapadt, a 6. héten még ketten voltak, de a szívcsőpulzáció csak egyiknél volt tapasztalható. A következő hétre már ketteske felszívódott. Pedig már kezdtem ízlelgetni az ikrek lehetőségét. Csak ez az Egy szépen, egészségben fejlődjön!
Dita, megríkattál rendesen! Néha régebben is olvasgattalak Benneteket, de azt hiszem most a legjobbkor jöttem. Nagyon szééép az összevágás, a baba; kívánok minden jót a kisfiadhoz!
detti_10
 
 


Dita! Hát én is megkönnyeztem, nagyon édi a kis Miló!

Colin! Gratulálok, gyors felépülést és hazajövetelt kívánok!

Detti! Igen nekem inszemmel sikerül, ráadásul a másodikra. 5-6 év hiábavaló próbálkozás után. Én is úgy érzem, hogy kárpótoltak. :lol:

Rólam: megvan a vérvétel, a terheléses cukrom 5,4 (nagyon nagyon örülök), valami májfunkció lett magas, de a doki azt mondta, hogy akkor ezt most nézzük kéthetente. Illetve aceton volt a vizeletben, de egyébként makk egészséges vagyok, hurrá!
Sajna a kg-ok diéta ellenére kúsznak fel, de csak lassanként kb 5-6 kg jött fel.

Kép
tigriske1978
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?