Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

KarmenKép
Utólag nektek is boldog házassági évfordulót! Nagyon termékeny az augusztusKép

KarmenKép HumiKép
Az Esztert körülvevő cuccos, egy akciósan vásárolt medence, ami jövőre kikerül a kertbe, viszont idénre kineveztük járókának.

AndiKép
Nem, Eszter szopizik még éjjel. Lefejt tejcit kapott volna, de nem kellett neki cumisüvegből, másnap viszont bepótolta, mert anyjának kidurrantak a cickóiKép

SzösziKép
Köszönjük a szüléströténetet. Nem semmi a ruhatáros rész semKép

Pusza
Bogár, aki megint eltűnik 1 hétre!

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


OrsiKép
Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szépeket gyártasz!KépKép

SzösziKép
Én is megsirattam a szüléstörténetedet, dehát ez egy kismaminak megbocsátható.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok lányok!

Páran közületek még talán emlékeznek Brekire a megint megjött... topicról.

Remélem nem haragszik meg rám Breki KépKép ha leírom Nektek is, amit meglepetéshírként kaptam a hétvégén, és annyira örülök Nekik, hogy nem tudom megállni.. Szóval kislánya született augusztus 3-án, anyuka és babája jól vannak!

Nagyon sok boldogságot Breki!

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 

 
 

VandaKép
Szivből gratulálok Brekiéknek és jó egészséget kivánok NekikKépKár, hogy nincs netközelben, jó lenne hallani Róluk bővebbenKép
BogárKép
Gyönyörű ez a lány, én sem tudtam volna választani a fotókbólKép
CatKép
Hogy vagytok?
SzösziKép
Gratulálok, nagyon ügyesek voltatokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Gratulálok Brekiéknek!!! Sok tejcsit kivánok!

Orsi! Nagyon ügyes vagy, gyönyörüek a takarok!!

Bogár! Ja tényleg láttam már ilyen medencét, ötletes hogy most keritésKép
Köszi a gratulációt

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


DorisKép
Köszönöm jól vagyunk. A héten költözünk az új lakásba, de szerencsére Anyukám segít pakolgatni. Az új lakásban sajnos egy darabig nem lesz net, de ha lesz tali, akkor mindenképpen megyek. A dokim azt mondta, hogy szerinte még min. 6 hét a szülésig. Úgy legyen!!!!KépKép

Hogy vannak a lurkók ? Gergő még mindig olyan kis huncut, elnyomja Lillust ?

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi Kép
Nagyon szépek a takarók.

Cat Kép
De jó, hogy költöztök. Szuper lesz szép új lakásba fogadni a manókat.

Ma voltam terheléses vércukron. Nem is volt olyan rossz. Így citromlével olyan volt, mint egy túlcukrozott limonádé. Viszont helyettesítő asszisztensnő volt, aki úgy szúrt vénát, hogy a kezem Magyarország domborzati térképéhez hasonlít. Na de annyi baj legyen, fő hogy a kisfiú jól van, megint nőtt egy picit a múltheti 4D-hez képest. A doki azt mondta, szép nagy baba lesz.

Puszi, Alena
alena
 
 


CatKép
Hány hetesek vagytok?Hogy repül az időKép Úgy legyen, maradjatok egyben még 6 hétigKép Köszi jól vagyunkKépGerikém RosszKutyaBetyár még most is és Lilluskát próbálja terrorizálni de ott állok mellettük és nem hagyomKépMost már Lili is képes elrángatni Geritől a játékokat, eddig hagyta szegénykém... de ennek végeKépTündériek, jót pancsoltak nyaraláskor, jól türték az esti vacsoráinkat is egyszóval nem panaszkodhatom, igazi kis TündérekKépKlassz, hogy költöztök de nagyon vigyázz MagatokraKép

AlenaKép
Sajnálom a vérvételt de lényeg, hogy jól vagytokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Csak távirati stilusban, akinek már van babája tudja miértKépKép

Cat,megkaptam a képeket,naaaaaagyon csini kismami vagy!!!Tényleg nagyon jól áll a pocak,és olyan nyugis-kipihent maminak nézel kiKép!!!

Orsi, már mazsolázgatom az albumodat,jók ezek az UH képek igazán!!!

Vanda, örülök Breki jó hireinek, nagyon sok finom tejcsit a lánykának!!!KépKép
(olyan ciki ezt megkérdezni, de jól emlékeszem, neki volt a köldökzsinór balesete???)

Doris, jó,hogy végre itt vagytok, képzeld már nekem is volt idöm olvasgani megint!!!Elmentek a rokonok, beszabadultam a netre és próbáltam mindent bepótolniKép
Mi is odavoltunk a hétvégén, 3 napot kempingeztünk sátorban a picivel, meglepöen jól birta a változást, aludt rendesen a sátorban, köztünk. Nappal egész nap menetel, körbe-körbe, az összes kutyával összeismerkedett, mindent megvizsgál, igazi kis felfedezö tipus Ádám.PAncsoltunk, ettünk-ittunk, sokat pihentünk.
Most meg egy halom mosnivaló vár...
Sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


BarbiKép
Tőlünk holnap mennek el a férjem szülei igy talán több időm jut majd... Örülök, hogy tudtatok kicsit pihizniKépMilyen felétek az idő? Bocsi, de annyira tájékozatlan vagyok... A sok mosatlan ismerős, tegnap óta megállás nélkül megy a gép és persze itt beköszöntött újra az esős idő(kb.3 hétig nem esett)úgyhogy csak a lakásban tudok teregetni.Ádámnak gratula, hogy ilyen jól tűrte a túrákatKép

Puszi:Doris
doris
 
 


AlenaKép
Milyen súlyura becsülték a kis tököst ? Mikorra lesz meg a cukor terhelés eredménye ?

DorisKép
A 32. hetet kezdtem tegnap.KépKép Nekem is olyan hihetetlen, hogy már itt tartok. Drukkolunk, hogy minél tovább legyen kedvük maradni. Mi az október 9-ét kértük tőlük szülési időpontnak, mert a párom akkor lesz 30 évesKépKépKép

BarbiKép
Nagyon ügyesek vagytok, hogy így bevállaltok egy kempingezést.Kép Na ez itthon kivitelezhetetlen lenne a rosszul felszerelt kempingek miatt.

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Nem tudom, melyik mérésnek higyjek a gyerek súlyát illetően, mert a Praxisban közel hasonló méretekre 1100 grammra saccolták, itt a kórházban 1400-ra. A BPD 78mm.
A vércukor eredmény elvileg ma meglett volna, de az előbb hívtam a dokit, és az asszisztensnő nem hozta fel az eredményeket, úgyhogy nem tudta megmondani. Holnap délelőtt hívom.

Puszi, Alena
alena
 
 


AlenaKép
Tényleg szép nagyfiú lesz!! Nekünk a Praxis UH pont egy héttel volt a kórházi előtt, a súlyuk mint egy 250 gr-al nőtt a BPD-jük 3-4 mm-el az egy hét alatt. Ezt agyarapodást én sem értettem, szerintem csalnak a gépek.

Nincs Katika, és felborul a rend az Arninál.KépKépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


NAGY HÍREM VAN!

Reditke most kuldött sms-t, elment a magzatvíz és már a kórházban van, legkésobb reggel indítják a szulést ha addig nem történik semmi. Izgul, hogy a baba fejlett legyen.

Drukkoljatok neki!! Bár szerintem minden okés lesz, betöltötte a 37. hetet ha jól emlékszem! KépKép

Kriszta
soraya
 
 


Soraya Kép
Köszi a híreket! Nagyon drukkolunk Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


SorayaKép
Nem úgy lett volna, hogy Edit hoz hírt Rólad ? Jól beelőzött!!!!KépKépKép

Nagyon drukkolunk neki! Szerintem nem lesz semmi gond a picivel 37 hetesen.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


CatKép
Nagyon jó, hogy már itt tartotokKépÉn mindig úgy örülök, ha valaki meghaladja a mi szülési időnket mert az én Babáim szerencsére jól megúszták a koraszülést és igy mindig azt mondom, ha ezen az időn túlvan valaki, akkor már nagy gond nem lehetKépPersze még maradjanak addig a szép dátumigKépKép
SorayaKép
Megy a drukk EditnekKép
AlenaKép
A gépek sokat tévedhetnek... A SOTE-n 400 g-al elmérték a babáimat sajnos többet mértek, de igy is szerencsésen megúsztuk a dolgot, viszont nem szabad túl sokat adni a méréseknek mert ahány baba annyi féle alkatKépNálunk Lilluskának szép hosszú combocskái voltak amely méret ugye sok szempontból számit aztán kis cinege alkat a drágámKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Cat Kép

De úgy lett volna KépKép
Megnéztem, ma 36 hetes 3 napos Edit. Kicsit kétségbeesett hangu volt az sms-e, de biztosan minden ok lesz veluk!

Kriszta
38+5
soraya
 
 


SorayaKép
Akkor Te is mindenórás vagy! Csak vissza ne előzz! Kit fogsz értesíteni, ha van valami?

Sajnos nekem a költözés miatt csütörtökön leölik itt a netemet, és az új helyen legalább 2 hétig még nem lesz netünk.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Vannak új hírek Editrol az osziben Kép Még nincs baba, vajúdgat!

Cat Kép Doris megadta a számát, meg a nyáriból is ketten, szóval nem maradtok info nélkul Kép Bár nem hiszem, hogy szulök a napokban, még van 9 nap a kiírásig Kép Neked meg csak megírja valaki a lányok közul ha nem lesz neted akkor még, vagy emilezd meg a számod és kapsz tolunk sms-t ha megvan Martin Kép
Aztán te már ne elozz be engem KépKép
soraya
 
 


Reditkének megy a drukk!!!KépKépKép

Doris Drága!Kép
Nem tudom mióta készülök írni neked, de hát neked nem kell magyaráznom.Kép
Nem tudom mennyire tudtál visszaolvasni, azt találtuk ki, hogy szeptember 11-én legyen tali, akkor már te is itthon vagy és talán még Beszti és Orsoly is egyben van és el tudnának jönni. Mit szólsz hozzá? Jó lenne így neked?

Barbi!Kép
Én annyira megértelek!Kép Én balga azt hittem, ha nagyobbak lesznek könnyebb lesz, de annyi mozgásigényük van, amennyi energiám nekem megközelítőleg sincs. Esténként alig várom, hogy párnát érjen a fejem.
Brekire sajnos jól emlékszel, neki halt meg az első babája.Kép Nemrég jutott eszembe mi lehet velük.

Vanda!Kép
Neked köszi a jó hírt Brekiről. Olyan jó volt olvasni.Kép Gratulálok és nagyon-nagyon jó egészséget kívánok nekik.Kép Mond meg neki, hogy nézzen be hozzánk ha ráér, visszavárjuk nagyon!Kép

Szöszi!KépKépKép
Én olyan jót szórakoztam a szüléstörténeteden.Kép Elképzeltem amint bizonygatod, hogy kakilnod kell, ők meg nem engednek sehova, te meg beletörődve az orruk alá nyomod.Kép És akkor a doki, mint egy rendező beint, hogy állj, szülés leáll, takarítást kérek.Kép Ebből filmet kéne forgatni!Kép Nem kihagyva belőle a ruhatáros nénit, no meg az elképedt szomszédot.Kép
Szöszikém nem csalódtam benned!KépKépKép

Humi!Kép
Örülök, hogy te is jössz talira!Kép

Pusz, Edi
edi
 
 


Jaj Drága EdikémKépKép
A p...ofámról ég a bőr, hogy ennyi ideje nem irtam bár folyton eszembe vagytok...Kép A képek csodásak és már meg is beszéltük Andrissal, hogy elmegyünk arra a helyre nyaralni ahol voltatok mert nagyon tetszett mindkettőnknekKépÉn is be vagyok ám havazva és visszaolvasni sem igen tudtam.
Ennek ellenére örülnék a talinak nagyon mert 10.-én érünk haza. 11.-én kora délutánig érek rá, mivel este fehérvári esküvőre megyünk de mindenképp szeretnék már találkozni Veletek meg hát vannak még tartozásaim is Feléd...Kép Nekem jó a 11.-e. Mikortól kezdődne? Édességeket tudok vinni, többre sajna nem lesz időm... Soma-Sára hogy vannak? Mennyire huncutkák már? És hogy birod fizikálisan? Mennyit vannak a karámban? Nekünk Anyósék most hozták ki a karámunkat amit még az előző otthoni túránk alkalmával vettünk meg csak nem fért el a kocsinkban. Szerencsére eddig még nem volt rá szükség bár már nincs messzeKépKép Gerike nagyon akaródzna állni, de még az üléssel is küzdünkKépLilluska egyenlőre békésen négykézlábazik meg gurgulászik körbe-karikába, az ülés nem izgatjaKépLegalább nem egyszerre fognak esni-kelniKép
Jól vagytok?
CatKép
Neked nincs meg a számom véletlenül? Csak azért kérdem mert akkor néha sms-ezhetnénk. Mondjuk szeptember 10.-étől két hétig otthon leszek addig tehán nekem sem lesz netem de addig azért irogathatnék ide, hogy mi hir RólatokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok !

Vanda! Brekinek nagyon nagy gratula! Kép Képzelem hogyan végigizgulta a 9 hónapot! Kép Te hogy vagy?
Cat! Vigyázz a költözéssel! Akkor megyek csak a talira, ha Te is ott leszel a hatalmas pociddal! Kép Persze a többiekre is nagyon kivancsi vagyok ám! Kép Kép Kép
Barbi! Hűha, Ádám nagyon nagy fiú, ha már sátorozott is! Kép
Doris! Két gyerkőc mellett gondolom egy perc nyugalmad nincs. Kép Éjszakák? Etetsz még éjjel? Az én fiam iszonyat mennyiséget meg tud enni. Ma majdnem két üvegnyi hazai főzeléket evett meg ebédre. Igaz amióta megy négykézláb, gondolom több energia kell. KépA virágaimat eddig békén hagyta, nem tudom meddig lesz igy. Kép
Orsi! Te nagyon ügyes vagy! Kép
Szöszi! Nagyon szép és gyors szülésed volt. Kép

Andi
andi28
 
 


AndiKép
Édes lehet, ahogy négykézláb teper előreKépKép Köszi kérdésed, nem unatkozom bár most nincs okom panaszra mert nyaraltunk meg a párom most még szabin van a héten. Hétfőtől felköthetem...KépÉjszakák már nagyon jók...kop-kop-kopKépKép4-5 alkalommal kelünk és ebből egy-egy etetés tehát 2-3 kósza kiabálás van kiesett cumi vagy más miattKépKépNagyon rendesek mindkettenKépKép Nyaralás alatt későn kerültek ágyba a babák minden este igy kimaradt az éjszakai etetés viszont amióta itthon vagyunk újra igénylikKépMondjuk nem bánom, mert utána elalszanak többnyire. Néha Gerikémre rájön ilyenkor az éberség és most is egy órán át énekelt, karattyolt rugdalta a rácsát de nem dühösen csak szórakozásból, Lillus viszont tudott mellette aludniKép A virágaidra kiváncsi leszek...nálunk még nincs ilyen gond, de hamarosan leszKép

SzösziKép Tényleg jó a humorodKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris Kép Barbi Kép Edi Kép Andi28 Kép Lányok Kép
Breki ha olvasná soraitokat, biztosan nagyon örülne ennek a sok-sok kedves gratulációnak KépKép

Doris Kép
Örülök, hogy jól telt a szabitok. Fotó esetleg Kép?Ránk is ránkfér -majd- egyenlőre még csupán tervezzük, az időpont megvan, a helyszín még kétséges Kép De a lényeg a pihenésen lesz. A babáitok nagyon édesek Kép

Barbi Kép
Kérdésedre a válasz, igen. Milyen az idő odakint és mekkora már Ádám Kép ?

Andi28 Kép
Biztosan végigizgulta, gondolom babonából nem is szerette volna megosztani várandósságát, de valószínűnek tartom hogy én is így tettem volna a helyében.
Köszönöm kérdésed, jól vagyok Kép Próbálom magam vitaminháztartással felszerelni Kép mert már csak egy ciklust kell várnunk és utána jöhet ismét a próbálkozás a babáért. Reméljük most minden rendben lesz, de azért bevallom nagyon bennem van a félsz, bár próbálok nem gondolni semmi ilyesmire.
És veletek mi újság van?

Puszi

Vanda

Vanda

Kép
vanda
 
 


Editnek drukkolok, vigasztaló lehet hogy Edelweiss ikrei milyen nagyok lettek ilyen idösen! reméljük náluk sem lesz gond.

Cat! hogy szalad az idö, hamarosan te is csomagolhatszKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok, igyekszem rövidre fogni, Manócska egyre több foglalkozást igényel.
Mindenkinek köszi a babadícséretet, igen én fotózom, és most legnagyobb örömömre nemcsak álmában mosolyog, hanem tegnap kajcsi után apucira villantott 3 csodamosolyt ezért őt egész nap kenyérre lehetett kenni, ma reggel engem is kitüntetett KépMár engem néz nem csak ki a fejéből, a szines játékait is nézi végre. Rohan az idő, holnap leszünk 1 hónaposak Kép Tartósan 6 órát alszik éjjel. Voltak nálunk Marcsiék Levikével, van kép is róluk, majd ha áttettem átméreteztem felteszem ide is, mert olyan cukik együtt.
Az allergiám tartja magát, egyenlőre semmi jó szerem nincs ha ötletetek van szóljatok léci!
Kinél lesz a tali? Megyünk természetesen megyünk!!! Jó sokan leszünk! Kép
Na befejezem kihazsnálom az időt a fotók átmásolására hátha kapok még Balimacitól egy órát Kép
Pusz Hurki
hurki
 
 


Tegnap este épp azon gondolkoztam, hogy ha Ediékhez mindenki el tud jönni, aki tavasszal is ott volt, akkor is sokkal többen leszünk Kép Kép Kép Kész kis óvoda Kép Kép
Most mindeképp napsütésnek kell lennie Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
26+0
(Még egy hét és belépünk a 7. hónapba Kép )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Olyan cuki ez a kép azt mondják a gyerekek: Levike azt mondja Balázsnak te öcsi nézd de jó két csaj, ezek után Levike integet is, hogy felszedjen minket Kép
Kép
hurki
 
 


Soraya!

Ne izguljon Edit. 2 nappal elém volt kiirva, és én tegnap voltam UH-n, a doki 3 kg-nak tippelte a babát. Szóval remélhetőleg jó súlyban van már most is az övé is.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Csibém szomjatos volt, most ismét nyugalom van így felteszem Levike moslygós képét is Kép
HurkiKép
hurki
 
 


Hírek:

Megszületett Edit kisfia Bálint, 3150 grammal és 56 cm-vel.

Gratulálunk Editnek ehhez a csodababához!!!! KépKépKép

Kriszta
soraya
 
 


Óriási gratuláció EditnekKép és a kiscsaládnak!KépKépKépKépKépKép

DorisKép
OrsivalKép és AlenávalKép is folyamatos kapcsolatban leszek, és Őket értesítem mindenről, és tőlük fogom tudni a híreket. Remélem még előttem sokan szülnek.KépKép

AndiKép
Igyekszem a talin ott lenni. Ha már átköltöztünk, akkor én pihenőre állítom magam.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Kicsit el voltam utazgatva! Mert nagyon szar nekemKép! Nem volt épp munkám és lementem balatonozni meg ilyenek.
De már itt vagyok egészen szept 12-ig(akkor irány JordániaKép, az is nagyon szar lesz!!!)

Editnek óriási gartula!

Nem tudom visszaolvasni, de mindenkinek gratula, ha még szült ezidúő alatt valaki, majd megnézegetem.

Szöszi! Na, jót bőgtem! Hát ilyen szülést én is! És a méretek is megfelenek!!

Ma betöltöttük a félidőt!! Hipp-hipp

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Editnek gratulálok és boldog babázást kívánok!Kép
Szép nagy baba lett ahhoz képest, hogy korábban érkezett!Kép

Pusz, Edi
edi
 
 


Editnek óriási gratula!!! Nagyon szép nagy baba lett Kép Ezért akart ő már ilyen korán kibújni Kép Kép

Hurki Kép
A fiacskátok még mindig gyönyörű Kép

Marcsi Kép
Levente is egy szépség Kép

De jó lesz benneteket látni a talin Kép Kép Kép Én márúgy várom Kép Kép Kép

Orsi + 2 Kismaczkó

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


ReditkeKép
Gratulalok! Nem kicsi a baba, sok boldogsagot Nektek, az egesz csaladnak!

EdiKép
Ugye, hogy illett hozzam a szulesem... Majd' megszakad a szivem, hogy nem lehetunk mi is ott a talinKép.Nem lesz meg addigra az utlevele a KisHercegnek. Talan majd a kovetkezon.

HUrkiKép
Hogy Ti mekkorak vagytok!!! Es milyen szerencses vagy a fiad jo alvokajaval...

MarcsiKép
Levente tiszta anyja szerintem.Nagyon hasonlit Rad!

RekacsKép
Ne doljetek be akozos programoknak az utazasi irodaval! Es soha ne ott vasarolj, ahova ok visznek, azok a legdragabb helyek, direkt ott allnak meg! Ja! Egy kis hazi palinkat vigyetek, mert mindenkinek hasmenese volt!Puszi!Kép Tenyleg sz@r neked.Kép
Bezzeg nekem:ejjel alig aludtam,folyik a tejem, ma meg csak fogat tudtam mosni (azt is fel 12-kor), dupla a szemoldokom es lenott a festes a hajamon, valamint dzsungelt novesztek a labamon.Mindehhez 10kg-al nehezebb vagyok, mint azelott, tehat a Laci ruhait hordom.Kép
De nekem van BALAZSKAM!!!Kép Ugyhogy nekem a jobb...

Ja! A kissrac 4 hetesen 4700gr volt! Doki neni elajult, 1200-at hizott!

szoszi
szoszi
 
 


DorisKép,EdiKép
Most, hogy nincs segitsegem es atcsapnak fejem felett a hullamok, megint csak azt mondom:
SZOBROT AZ IKRES ANYUKAKNAK!!!Kép

CatKép,OrsiKép
Keszuljetek!Kép
szoszi
 
 


Kép
Kép
Kép

KépKép
leone
 
 


Kép

Reditke!Kép
Hatalmas gratula a kisfiadhoz! Nagyon szép nagyra nőtt!!!

Szöszi!Kép
Ez aztán a szép súlygyarapodás!!!Kép
Én pont ugyanígy voltam mint te! Nos, a baba 3. hónapos korára, a következőket lehet elérni: éjjel min. 2 órákat alszol, időnként ennél többet is, baba 2-3x kel enni, és hamar vissza alszik, teljesen kipihentnek érzed magad. Van akinek még folyik a teje, de eddigre rájön a szervezet, hogy mennyit kell termelni és mikor induljon a reflex, úgyhogy nekem már régóta nem csöpög, mégis van elég. Déli 12-re megreggelizel, felöltözöl, beágyazol, beteszel a gépbe egy mosást, a gyerek persze átöltöztetve, többször átpelenkázva, a mosogatás sajnos félben, a mosogatnivaló éppen hül kifelé és a mosógép régen lejárt de még nem tudsz kiteregetni, mert a gyerkőc nyűgös mielőtt elalszik. (most épp alszik, de a hasamon, mosogathatnék és teregethetnék, de ha leteszem 10 percen belül felébred, sajnos Dana még mindig így működik, de hátha Balázskád más lesz.) Fodrásznál már voltam festetni, apuka kint körözött Danával az utcán, ha éhes lesz kéznél legyek, de simán kibírta a 1,5 órát, jót aludt a babakocsiban, a fodrászom meg gyorsan dolgozott, hogy bizti ne legyen gond. Kép A kozmetikushoz még nem jutottam el, de a szemöldököm sk szedegetem, a lábam is rendben, mivel nem járok strandra a bikinivonal van elhanyagolva kissé. Sajnos a 10 kg. plussz még most is megvan és nem is mozdul, se fel Kép se le Kép, és a hasam is óriási. KépKépKép Úgy néz ki nekem a szoptatás alatt már nem is fog rendeződni az alakom, mert akkor már csak látszana valami változás. remélem ebben szerencsésebb leszel! Így aztán vettem pár új ruhát magamnak, roppant kiábrándító volt a 38-as helyett 40-42-es és XL-es ruhákat válogatni. Kép
De Dana még ezt is megéri!!! Kép

Edi, Doris és minden talis lány!Kép
Én is nagyon örülök a talinak és apuka is azt mondta, hogy ott a helyünk! Kép

Bogár!Kép
Nagyon köszönöm a meghívást, de apuka másban töri a fejét, majd megírom emilben. Kép Mi az, hogy "a múltkori után már ..." ??? Én nagyon jól éreztem magam, szuper volt az ellátás meg minden! Csak lelkiismeret furdalásom volt utána egy kicsit, hogy nem hagytalak eleget aludni! Kép

Dana tegnap megkapta a 3 hós oltást és elég jól viselte, a 2 hóssal ellentétben most csak a szurinál sírt. Estére ugyan belázasodott egy kicsit, de kapott Panadolt és minden rendbe jött.
Viszont ő is sokat gyarapodott: a július 13-i 4900 g után, 5 héttel később 6650 g -ot mértek! Remélem ez nem marad így, eredetileg volt egy hosszú, vékony lányom, most pedig van egy kis hurkás. Bár így is nagyon édes, de emelgetni nehezebb.

Még itt vannak a húgomék Angliából, így nincs időm képeket felrakni, de majd szólok ha kész lesz.

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Sziasztok!

Reditkének Képnagy gratula! Minden jót kívánok nekik!

Hurki KépMarcsi Kép
De édes a két kisfiú a kis nyári szerkójukban!

Nagyon várom a talit én is. Jópofa lesz, hogy mikor legutóbb találkoztunk, még alig volt pocakunk. Most az akkori nagypocisok már babával jönnek, mi meg már tolatni fogunk.Kép

Puszi, Alena
alena
 
 


SziasztokKép
Editnek szivből gratulálok és sok-sok tejcsit kivánokKép
SzösziKépLeoneKép
Nem tudom, hogy vigasztal-e a tudat de hátha...:
A babáim 10 hónaposak múltakKépA terhesség alatt felszedett 12 kg-lement, de ott maradt a 10 kg korábban felhalmozott felesleg és lötyög a hasam. Fodrászhoz3 hete jutottam el mikor a testvéremék itt voltak és vigyáztak a babákra. Mivel nem beszélen németül a fodrász meg gyengén beszélt angolul igy prospektusból választottam frizurátKépAz eredmény nem kérdéses...nem olyan mint gondoltam de végre nem loboncosKépLábam és a többi szörtelenitve lett nyaralás elött bár a fürdőruhámat alig birtam magamra rángatni... Kozmetikushoz még nem jutottam el. Ruhákat erre az alakomra nem vagyok hajlandó vásárolni mert nagyon bizom benne, hogy lefaragom a kilókat persze azért tenni is kéne, de nincs meg az elszántságom...KépKépKépIgy marad a sóvárgás a soványság után...KépViszont van két édes,tündéri,gyönyörű gyermekem akik egész álló nap lekötnekKépKép A háztartással pont úgy állok mint Ti vagyis nem sokat fejlődtem az elmúlt 10 hónap alatt de a babák annál inkábbKépKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Editéknek gratulálok szép nagy baba lett!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!!!Kép

Kérdezhetnék megintKép Streptococcus tenyészett ki a hüvelyváladékomban, erre a doki Dalacin C-t írt fel. A papírján viszont az áll, hogy csak elkerülhetetlen esetben alkalmazható terhességben. Tudom, valószínűleg ez az, mégis érdekelne, hogy szedte-e más is terhesség alatt? Csak megnyugtatásképpen érdekel.
Köszi

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Gratula Editnek a fiúcskához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!

Szoszi,
nagyon jó volt olvasni a szüléstörténetedet! Én is ilyet szeretnék következőnek!!

Edi
mi is szeretnénk menni a tali, de nem tudom, hogy fogunk odatalálni.

Doris,
nagyon szeretnélek Téged is megismerni. Hozod a gyerkőcöket is a talira?

Monik,
szerintem nyugodtan szedd be, ha az orvosod írta fel. Még időben észrevette. Nálam csak a szülés után derült ki és antibiotikumos kezelésre volt szüksége a kisfiamnak.

Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Móni Kép
A streptococcussal nem szabad viccelni. Amit felírnak, azt be kell szedni, mert komolyan következményei lehetnek a babánál egy fertőzésnek.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


MóniKép
A barátnőm szedte a Dalacint 35 hetes terhesen, mert nála is kitenyésztették ezt a kókuszt. Túlhordta a babáját, és teljesen egészséges kisfia született. Szedd be, mert a felszálló fertőzés sokkal veszélyesebb a babára mint a Dalacin.

Puszi
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi, Cat

Köszi.Kép Mindenképp beszedtem volna, csak nem lett volna nyugodt a lelkiismeretem. Mindenesetre azért megbeszélem ma Babucival, hogy vigyázzon magára nagyonKép

Móni
Monik
 


Sziasztok!

EDitnek hatalmas gratula a szép nagy babahoz. Kép
Hurki, Marcsi! Tündériek a babák. Kép
Leone! Danara is kiváncsiak vagyunk ám. KÉpet kérünk. Kép Tetszett a napi programod vázolása. És milyen igaz. Az enyém is nagyon hasonló volt. Most mar nem panaszkodhatom. Kép Péter nagyon nyugodt baba, főzok, mosok, vasalok, takarítok, szépítkezek... bármit mellette. És ha már a dicsekvésnél tartunk... Én 9 kg-t szedtem fel és már nincs rajtam egy sem. Bibibibi! Talán 50 kg azért vagyok. Éppen ma dicsért meg a doki bácsim, mert voltam nála rákszűrésen. Kép Babámat mutogatta egy másik orvosnak, hogy Ő is nála született. Kép
Szöszi! Balázsod is igen szépen gyarapszik. Kép Kitartás! Lassan sokkal könnyebb lesz! Az ikres anyukákról irtakkal teljesen egyet értek. Kép
Doris! Jól olvastam, hogy a tali napján Fehérvárra jöttök esküvőre? GYerekekkel? Ha esetleg én nem tudnék elmenni Ediékhez, nem tudnánk néhány percre ott összefutni? Annyira szeretnélek már Téged is megismerni. Kép
Orsi! Már 7. hónap? Hihetetlen. Kép

Talán semmit nem hagytam ki. Párocskámnak ma van a szülinapja, megyek mellébújok. Kép Ja, és nekünk is aug.-ban van a házassági évfordulónk. 4-én. Kaptam is szép virágcsokrot. Kép

Puszi!
Andi
andi28
 
 


AndiKép
Gratula a Párodnak aszülinapjához és Neked is a fogyáshozKépNagyon ügyes vagyKép Igen, Fehérvárra megyünk esküvőre de nem merek igérni semmit, mert fogalmam sincs miként jutunk oda... Az esküvő este 7-kor kezdődne és én még sosem hagytam a Babákat senkire(mindösszesen egy órát vigyáztak Rájuk a Nővéremék mikor néhány hete elmentem fodrászhoz) Nem tudom még mit szólnak a Mamáék társaságához. Ne haragudjKépVinni nem vinnénk Őket a lagziba, mert nem picibabának való az a zaj.

HóvirágKép
Nanááááá, hogy viszem Őket, nélkülük egy lépést sem meg aztán szivesen mutogatom ám fű-fa-virágnak Nektek meg aztán méginkábbKép

MarcsiKépHurkiKép
Gyönyörűek a babák, igazán büszkék lehettek RájukKép

Puszi:Doris
doris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?