Új privát üzeneted érkezett!

Dita írt sms-t az inszemes fórumban egy lánynak, be kellett feküdnie és 1 ujjnyira volt reggel kitágulva. Majd ha még tudok valamit, akkor írok.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


De jó neki!!!
Én is, én is, én iiiiiiis akarok!!!!!!!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Helló!

Hajrá Ditus!!!

Vevikk, te is belehúzhatnál!!!

Nem mersz kockáztatni???????? Mi lehet a következmény? Max elindul a szülés. A 9 hónapot megértem, na de most????

Szerintem arra mondták, hogy ne kockáztass, hogy nehogy idő előtt meginduljon a szülés!!! Szóval kapd el apcit este :wink: :oops: :lol:

Bizti jól meglepődik majd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi
Jó hétvégét mindenkinek!!!

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 

 
 

Sziasztok Kismamik!! Volt egy kis elutazasom,meg sok csaladi program,meg babaszoba rendezes,es meg netkozelben sem voltam az utazas miatt!!!De mar hianytunetek jelentkeztek,es ma gyorsan proballtam visszaolvasni,es mar nem tudtam mi van Dituval,es Vevikkel!!!D meg ugy latom,nem maradtam le semmirol,bar mar akkor most lehet,hogy Milo baba mar kint kukucskal!!!!!Mar nagyon izgulok!!!Akire,Tigriske!!!En is szuz vagyok!!!!!Orulok,hogy jol vagytok!!!!!Most en jartam a 4d,ugy,mint Te a multkor!!!!vegig aludta,es a ket kis keze,+ a ket kis laba is,eltakarta a pofikajat!!!!!Egy masodpercre lattunk valamit,amikor mar szetkohogtetett az uh-s doki,akkor 1 mp-re,elmozdultak a kezei,es sikerult itthon kimereviteni,en ott nem lattam semmit,ezert megyunk jovo heten megint.Persze elotte,es utana hihetetlen mozgasban volt.De a lenyeg,hogy minden ok.Tigriske!!Jol birod a 3-om manokat!!!Vigyazzatok magatokra!!Trix!!Nagyon edi nandika,es Tamika!!Klassz,hogy benezel hozzank!!!Ez Remenynek is Szol!!!Nagyon edi Adam!!!Sok-sok tejcsit kivanok nektek!!!Sajt!! Nekem is Szucs volt a dokim,es en is ezt a repesztot kaptam!Sok sikert!!!puszi Mindenkinek
zoe33
 
 


Most latom,hogy irt Heni!!!Ezzel en is egyetertek !!!Hajra vevikk!!!!
zoe33
 
 


Most latom,hogy irt Heni!!!Ezzel en is egyetertek !!!Hajra vevikk!!!!
zoe33
 
 


Hajrá, Dita!
Bár már lehet, hogy késő...
De izgi!!!Majd még benézek.
Üdv, csajok!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Vevikk:
Bocsika, ez ki is ment a fejemből... :oops: De miért is ne lehetne papást-mamást játszani? Már nagyon a célszalagnál vagytok, vagy lehet bajotok belőle? :roll: Védőnő mit mond erről?
Ne félj, baba nem marad benn, az tuti! Nemsokára ti jöttök. :)

Brigi:
A beülök a készbe dumát arra értettem, hogy Vevikk írta nekem, hogy nemsokára megürül két "babát váró" hely ( Ditáé és az övé) ezen a fórumon - mert nemsokára ők már babáznak és nem várják. :)

Vicky:
Köszi a Ditás híreket, annyira izgulok értük!

Zoe:
Remélem jövő héten szerencsésebbek lesztek uhun. A lényeg, hogy jól vagytok. :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Egy kis hangulatos homokfestészet-performance:

http://www.youtube.com/watch?v=vOhf3OvRXKg&feature=fvst
>
> http://www.youtube.com/watch?v=snOg1y0L ... re=related

Annak akit érdekel... :)

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok!

Sajt! Szorítok érted, tuti helyed van itt!!!

Dita! Remélem minden rendben.

Vicky! Akkor most jöhet 10 hét pihenés. Csak próbálj nyugodt maradni.

A méhszájról most tanultam a szülésfelkészítőn a következőket:
normál állapot: C3000 azaz a 3 cm és 3-szor nincs nyitva
ha rövidul: C2000 azaz 2 cm a méhnyak, de nincs még nyitva
Ha nyílik: C2100 azaz 2 cm a méhnyak és a külső méhszáj kinyílt egy cm-re és így tovább.
Szülés esetén eltűnik a méhnyak és elsimul a méhszáj.

Kép
tigriske1978
 
 


tigriske: Ez így van. Nekem a 20. héttől volt 2000 és a 24-től 2100. Most nem írta rá, de amit mondott aszerint 2111-es. Dituli örült volna ennek még ma reggel is. Pihizek, még a fenekem is ki van nyalva. :) Most azt számoltam, hogyha túl lennénk a 30. héten, akkor már nyugodtabb lennék. És ráadásul annyira nem akartam, hogy a szülinapja és a névnapja közel legyen. egymáshoz. Mi van két hét múlva hétfőn? Barbara nap. Szóval ez sem jött eddig be. De még lehet belőle 2010-es baba, legalábbis én minden erőmmel ezen leszek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Bocs, Sajt!
Látod, milyen szennyes a fantáziám?! :oops: :oops:
Akkor ülj ide bele a készbe, ok. Úgyis itt felszabadul néhány hely hamarosan. Szerintem a babók mellett ritkábban tudunk majd jönni.
Látom, közben a másikon lett + (Eszter). Biztos jön majd közénk. Lehet, hogy még vár kicsit vele???
Hú, mi lehet Ditával.
Azért most nem annyira cserélnék vele. Majd, ha Miló már kézben lesz. Bár, lehet, hogy már ott tartanak. Akkor viszont lennék a helyében...
Mindegy. A dokim azzal vigasztalt, hogy tuti kijön a bébi, mert még sosem maradt bent senkinél. Én még kicsit ráérek...Most Vevikken a sor....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

SAJT@!
Nekem az első 2 inszemnél Ovitrelle volt a repesztő - ez nem jött be. A 3-nál kaptam Pregnyl-t vagyis Choragon-t, mert a Pregnyl akkor is hiánycikk volt. Ügyeleten adattam be izomba és láss csodát sikerült az inszem!
Ja és az Ovitrelle mellett nem éreztem semmit, a másik ebben is jobb volt.
Én nagyon szorítok!

Ma voltam Remény-nél és biztosíthatlak róla Titeket, hogy Ádi baba az életben még édesebb, mint a képeken :lol:

VEVIKK!
Nagyon szorítok, hogy mielőbb indulhass Te is a kórházba, gondolom ezek az utolsó napok nehezebbek, mint az eddigi 9 hónap összesen.

Az én fiam se mozdult meg egész nap, már kicsit aggódom (ráadásul a párom Ausztriában siel éppen). Az előbb meghallgattam a kis szívét, halkan ugyan, de hallottam, de még mindig nem mozdul :cry: Remélem csak ez a szutyok idő van rá ilyen hatással. Volt már valakinek ilyen?

DITA!
De jó lenne tudni már valamit! Miló baba biztosan hamarosan köztünk lesz :lol:

VICKY!
Biztosan nem lesz semmi baj, csak pihenj amennyit tudsz. Reméljük még 2 hónapot kibír Barbi odabennt. Szülhetnénk egyidőben január közepén. Mit szólsz?

Kép
akire79
 
 


Erika!
Nálunk is nyugi van.
Nem mozog az enyém se nagyon. Nincs valami trükköd? Én pl, ha lefekszem, eszek, vagy leülök, és keresztbe rakom a lábam egymásra, az bejön. Vagy, ha legguggolsz párszor? Próbálgasd! Volt, hogy úgy ráztam a hasam, mert délután jöttem rá, hogy nem is éreztem egész nap. Persze, aludt gondolom.
Biztos nincs semmi baj, talán észre sem vetted napközben a mocorgását..

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Bocs, hogy így "betörök". Másik topicban olvastam, hogy Ditának 3 perces fájásai vannak, nemsokára meg lesz Miló. Gondoltam megosztom veletek.
tomka01
 
 


Köszi, Tomka!
Hú, akkor most kell a leginkább szorítanunk...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Heni! Sajt!

Azért nem lehet, mert mehet be baci és akkor a babának lenne rossz!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Vevikk!
Én is mindig ettől a baci-dologtól félek leginkább.Hétfőn kenet-vétel, majd kiderülm, van-e bennem valami.
Mindig tartok tőle.Talán, még lesz idő kikezelni, ha találnak valamit.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


akire: Ugye Ádi milyen édes? Meg tudná az ember zabálni. Az együtt szülésben benne vagyok, nekem már a jövő év bármely napja jó. Lehet hogy újévi gyerek lesz? :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Méhszájról kicsit hosszan:

az első szám a cervix hossza
második a külső méhszáj tágassága
harmadik a nyakcsatorna tágassága
negyedik a belső méhszáj tágassága


Az első a méhnyak hosszát jelöli. 3= hosszú
2= kezd rövídülni
1= mindjárt szülsz

A többi szám a nyitottságra utal. 0= zárt
1= nyílik stb

A második a külső méhszáj,
a negyedik a belső állapotát mutatja.


3000: zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi ...
3000: zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000: zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000: zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100: 3 ujjnyi méhnyak, 1ujjra nyitott külső méhszáj,a középső és belső méhszáj még zárt
2100: 2 ujjnyi méhnyak, 1ujjra nyitott külső méhszáj,a középső és belső méhszáj még zárt
1100: 1 ujjnyi méhnyak, 1ujjra nyitott külső méhszáj,a középső és belső méhszáj még zárt
3110: 3 ujjnyi méhnyak, 1
lökiblöki
 
 


Sajt: nekem 3X volt Ovitrelle a repesztőm. Mindannyiszor kihagytam egy hónapot cista miatt:-(

vicky: a húgom is Barbara. Babónak becézzük, nagy ritkán Babóca.
Vigyázz a kis hölgyre.

Dittáról tudni valami újat?

Nálunk ment ma az üvöltés egész nap:-( a pocakban lévők nem mozgolódnak a kinti nagyon is... Jól elfáradtunk mindketten, Ő most alszik:-))))
lökiblöki
 
 


Végre megmozdult párszor :lol:
Amúgy megpróbáltam az összes praktikát én is, de nem használt.

Jaj DITA nagyon szorítok, hogy hamar túl legyél rajta! Kezem lábam csuriban!

Kép
akire79
 
 


lökiblöki: Nekem a méhszájra számot most nem írt a doki, de azt írta, hogy 1 ujjnyira nyitva. Ez szerintem 2111-es. :( Én a babámat egyenlőre Barbusnak hívom, de a Babó is aranyos.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dita: Már nagyon várom a híreket!!! :lol:
Remélem minden jól ment, már túl vagy rajta és Milót a karodban tarthatod!!! Nagyon drukkolok! :wink:

Vicky: Nagyon sajnálom, hogy kórházba kell feküdnöd! :( Kitartást kívánok a további hetekhez és ha tudok jövök és figyelemmel kísérlek! Remélem, minden rendben lesz a Kislányoddal és Veled is! Szorítok nagyon!

puszi Nektek!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Miló kb. 2 órája megszületett, 3800g és 56 cm :)
tomka01
 
 


Dita, nagyon gratulálok neked Milóhoz. Egészséget és minden jót kívánok nektek, és elegendő tejcsit...

Ha majd hazaértél, s tudsz jönni mesélj nekünk...
remény73
 
 


Dita!
Gratulálok Milóhoz!!!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Dita!

Jó egészséget kívánok Miló babának és neked is! És persze sok tejcsit.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!

Dituskám!

Teljes szívemből gratulálok neked / nektek "kis" Milóhoz!
Sok egészséget, örömöt, boldogságot, ill tejcit kívánok nektek!!!

Puszi

Jajj istenem, ez olyan megható!
Köszi az infót Tomka

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Ditusnak és kis családjának jó egészséget kívánok!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vickykém!

De bunkó vagyok itt a nagy izgalmak közepette neked nem is írtam!

Nagyon vigyázz magatokra, reméljük Barbus jó sokáig bentmarad még!!

Puszillak

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Dita: nagyon-nagyon gratulálok Nektek a kis Milóhoz!
Sok örömet, boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!


A másik topicban olvastam, hogy Miló baba szépen szopizik, így biztosak lehetünk abban, hogy a tejci is hamarosan beindul! :wink:

millió puszi

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Jó reggelt! :)

Brigi:
Ugyanmááá, nem olyan rossz az amiről fantáziáltál. :lol: Talán picit éhes voltál, azért... :wink:
Brigi, ugyanezt írtam én is, hogy baba nem marad bent! Akkor már én is doktor vagyok? :roll:

Akire: Köszi!
Juj, de irígyke vagyok, hogy Ádi-babáztál! :)
Biztos ez az álmosító időjárás miatt nem mocorog a bébid, még én csak 9 körül keltem ki az ágyból, pedig hajnalban szoktam kukorékolni! Minden rendben van odabenn, ne tessék izgulni kismami! :)

Tomka:
Köszi! :)

Vevikk:
A fr@ncba! Bacikra nem is gonoltam, mégsem vagyok doki :wink: , csomó mindent nem tudok még...

Lökiblöki:
Akkor most örülök, hogy Choragont kaptam! Bár nem csak ennek fogom betudni a sikeres (más nem is lehet) inszemet, már mindenféle kezelést kipróbáltam (akupunktúra, holisztikus gyógyászat, lélekterápa + a hagyományos orvoslás) és tényleg úgy érzem, ez az én időm, most sikerül!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Drága Dita!!!
Kép
Kép

Nagyon-nagyon gratulálok Miló-baba világrajöttéhez! Aztán, ha van erőd és persze időd, kedved - várom a csoda-sztárfotóitokat és a születés történetét. Jó egészséget, boldogságot, vidám, sikeres életet és sok tejecskét kívánok nektek!
Kép
Millió puszi!!!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Sziasztok!

Ditának hatalmas gratula. Sok tejecskét:-)

Békásiak: a Csobánka téri cukiba négyféle diabos sütit találtam ma:-) egészen ehetőek...
lökiblöki
 
 


Lökiblöki ma délután megyünk szerintem sétálni ha a párom hazajött, ugyanis a hátsó fertályam helyzete egyre rosszabb. Hétfőn meglátogatom a sebészetet is.Lesz programom ezerrel hétfőn: pajzsmirigy vérvétel, nőgyógyászat, háziorvos oltás, és sebészet. Túl kell esnem rajtuk nincs mese...már előre félek.
remény73
 
 


remény: :(
szorítok holnapra. írj majd hogy alakultál...
lökiblöki
 
 


Dita!!!Hatalmas Gratula Milo-babocahoz!!!Nem semmi meret!!!!!Sok boldogsagot,tejcsit kivanok!!!!!!!!!!Vicky!!Akkor most otthon vagy,vagy korhazban???Remeny!!Hat latom,nincs idod unatkozni!!!Jabbulast!!!Puszi Mindenkinek
zoe33
 
 


Dita! Gratulálok Milóhoz, mielőbbi hazatérést kívánok nektek!

Kép
tigriske1978
 
 


Lenne még egy kérdésem: A Jánosban a cukros lötyit a vérvételes nénik adják vagy nekem kell kiváltanom előtte a patikában?
Még a meddőségi központban kaptam a múltkor és azt reggel bekevertem citromos vízben, de most nem vettem előre, így nem tudom nem hajtanak-e el a vérvételről. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


Ditus!

NAGYON NAGYON GRATULÁLOK MILÓ BABÁHOZ.
SOK EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK!
AMINT TUDSZ GYERE ÉS MESÉLJ!

Tigriske!
Szerintem akkor jársz a legjobban, ha viszel magaddal. Azt hiszem 150 Ft-os tétel és nem kell hozzá recept :lol: Így biztosan nem fognak elküldeni, ha pedig ők adnak, akkor max. otthagyhatod a köz javára :lol:

Kép
akire79
 
 


Tigriske, én egyszer sem kaptam, minden alkalommal, és most is nekem kellett megvenni a cukrot a lötyihez...tényleg nem vészes árban, és szerintem nem tudnak adni a BMC-ben sem.

Zoe, köszi.
remény73
 
 


Kép
Kép

Trix!
Elfelejtettem az időpontot javítani :oops: Megírod mégegyszer, hogy mire javítsam?

Kép
akire79
 
 


Ja Vicky bent van már a kórházban, kapott szurit, s nagy a valószínűsége több hétig bennfogják. Különböző vizsgálatok lesznek s kiderül össze kell-e varrni a méhszáját. Drukkolok neki, hogy karácsonykor otthon lehessen. Mostani állás szerint több hétig vár rá kórház, de drukkolok, hogy ez később otthoni pihenéssel kiváltható legyen. Ha lesz netje biztos jelentkezik.
remény73
 
 


Ohhh szegény Vicky!
Remélem valami csoda folytán magától összehúzódik a méhszáj :shock:
Drukkolok, hogy mihamarabb otthon lehessen!

Kép
akire79
 
 


Már megint laptetűűűűű.
Ez most ebben a fórumban mit jelent?
(remélem nem szülést, mert az nekem még ráér vagy két hónapot :shock: )

Kép
akire79
 
 


Remény:
Drukkolok neked a sebészetre! Jó sok tennivalód összegyűlt.

Tigriske:
Nekem asszem a BMC recepcióján adtak glükózt (vagy mit :roll: ) és a központi laboros vérvételes néni keverte be.

Vicky:
Annyira aggódom érted... Kívánom, hogy a kis hercegnőd még bennt maradjon és időben tudj szülni!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Vicky!

Remélem mielőbb hazaengednek és semmilyen komoly beavatkozást nem kell csinálni.

Akire!

Én többször voltam laptatűs, és nézd meg, nem akar kijönni Törpemanó. Szerintem a laptetű itt azt jelenti, hogy teljesen végig bennmarad a baba. :)

Kép

Kép
vevikk
 
 


Köszönöm, akkor megveszem a cukit!

Kép
tigriske1978
 
 


Jajjajaja, akkor VICKY-nek ünnepélyesen átadom a laptetűűűűűmet, mert én sem szeretném a 40. hétig húzni :oops:

Kép
akire79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?