Új privát üzeneted érkezett!

De jó, örülök, hogy Kamillának jobb a szeme, hiába, a név kötelez :)

Zsófi :D ezek szerint őt viszont érdekli a cici, bizonyos értelemben :D

Edua :D (csak egy számot mondok Neked: 46 :oops: )

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, és így kell fórumozni: gyerekruhák kivasalva, mosógépbe egy adag berakva, előtte mosott adag leszedve a szárítóról, peluskuka kiürítve, kapu Marcinak kinyitva, posta behozva, tea lefőzve... :D

Brutál hullik a hajam, tudom, hogy normális, de Ti ezen már túl vagytok? Mikorra múlik el?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Na most nézem, hogy rendben Kamilla szeme!
füles33
 
 

 
 

Pöttyös, énisénis hasonló, csak még vasalnom kéne, osztán meg ebédfőzés, du babataliiii :lol: :lol: Jók vagyunk, na :wink: :lol:

Öööö, nem tudtam nem észrevenni a 46-ot. Az mi?????

KépKép

Kép
hase
 
 


Timi, Gyv-nél 7, Iringónál 5 hónapos korára állt meg.
Vendég
 


Hase, nemmondommeg :D Edua biztos érti... na jó, megmondom, de csak ha nem cikiztek ki, bár mindegy, úgyis őrült kakadu vagyok már. szóval szopihónapok száma... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Főznöm ma nem kell, van sok tegnapi leves + palacsinta :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


az én gyerekem fordítva műkszik, most hogy jön a foga, kedden kakilt utoljára. A múltkori fognövesztésnél is ez volt.
füles33
 
 


Gyöngyi, hát reméltem is, hogy nem úgy gonoltad, hogy a következő talin megeszed Zsófit :wink: Amúgy én is úgy szeretem a beszólásait, meg ahogy rácsodálkozik a dolgokra :)

Timi: Zsófinak azóta izgi a cici (hű, ez így de félreérthető), hogy látta Fruzsit szopizni.

füles: bizony, jó fej volt a dokibácsi, egy fiatal srác, de nagyon normális volt :)
Vendég
 


Ja, még a szoptatásnál egy dolog: a múltkor volt az aquaparkban egy kislány, olyan másfél éves lehetett, és nekem biza fura volt, hogy amíg ott voltak, kb négy órán át, evett nyalókát, somlóit, és kétszer megszoptatta az anyukája :roll: (Mindkétszer mindkét ciciből.) Hát nem tudom :?
Vendég
 


Gyöngyi, Ti jöttök hétfőn?
Vendég
 


én értettem :wink: A hajam még nekem is hullik 1x majd csak megszűnik.
Na most már megyek, nem várom meg, hogy jobb legyen az idő!
füles33
 
 


Timi, én azt hittem a korodat írtad meg.... :roll: Még csodálkoztam is, hogy kevesebbnek gondoltalak.... :lol:
Vendég
 


Timi lehet "csodabogarak" vagyunk, hogy rábizzuk a gyerekre mit meddig és hogyan akarja :)

Böbi bocsi, aztán leesett nekem is, hogy a fényképet készítette ő, dehát ennyi erővel akár Schwarzenegger is készíthette volna :)

Nálam: kaja nincs, mosva sincs, ej ráérünk arra még :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Füles!

Nagyon helyes!kapjon egy pici almát!!!Az h ismerkedik az új ízekkel nem fog bajt okozni!!!

Zsófi :lol: :lol:

Timi!
Hát elismerésem a 46 hónaphoz!Én se lennék rá képes....mondjuk esélyem sincs rá,örülök h van még egyáltalán tejem! :lol: :lol:

Hajhullás:1 hónapja múlt el hála az égnek,mert addig azt hittem megőrülök!Ja és milyen érdekesek a hormonok!Amikor elkezdett Iza napi 1 szopira áttérni,megjött,nem hullik a hajam,és kaptam pár pattanást is :lol: 8)

Gyöngyi!
:lol: :lol:

annus11
 
 


Á,bírtok írni!!!Még csak most olvastam vissza,de már hívnak a lányok!

Annus,én is akarok karácsonyos ajándékozást!!!!Lehet még jelentkezni????

Mostanában van annyi dolgom,meg tegnap itt voltak Anyuék és nem tudtam jönni.

Hanna jó baba újabban.kopppp,koppp

Üdv az újaknak!
Erika,remélem jössz még hozzánk!
Pemete lássuk a képet!
Timi,nem semmi súlya van a ,mi legkisebb topiclakónknak!Aranyos nagyon!

Böbikém,nagyon csini vagy a szemüvegben,meg apa mellett is!!

Marcinak boldog felediket!

Hófordulósokat is puszilom!!

Mennem kell,de igyekszem jönni!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi jajj az nagyon jó lenne, ha arra járnál, ugyanis a postaköltség kb annyi, mint a 3 cumi, majd szólok és szólj! :)

Timi Marci még ovis?
Édua már a forgószékeket nézegeti, pedig még íróasztala sincs.

Mostanában üvegfestékezünk, de annyira nem jó a minőségük ezeknek, pl a fóliáról alig bírom leszedni, hogy ne szakadjon el, azt hiszem a bevált festéket kell megvenni, nem a rossmanosakat :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Üdv itt az újaknak! Úgy látszik beijedtek,hogy zártak leszünk és gyorsan előbújtak! :lol:

Én túl vagyok egy nagy vasaláson,meg Hanna fülét is kilyukasztattam.
Már akkor ordított,mikor dokinénit meglátta. Valamiért nem bírja. :?
De aztán hamar megnyugodott. Kapott egy szép kis piros próbafülbevalót. :)
Alig várom,hogy betehessem a szép kis karika fülcsijét. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Megoldottam, uncsitesómat felhívtam, mivel babát vár, így kapható egy kiruccanásra egy bababoltba, szóval elhozza nekem a boltból a cumikat.

Köszönöm a jelentkezőknek a segítséget! :)

Anita Lara viszont egyre rosszabb :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Még mindig nincs meg a második fogunk, pedig tegnap azt hittem, hogy hogy, de közben dehogy. :lol: Na, mostanra értelek utol titeket az olvasással.

Szopi téma: Nem is tudom, a terhesség alatt, meg míg Lilla pici baba volt, én is úgy gondolkoztam, hogy járó, beszélő gyereket nem fogok szoptatni. Aztán most már másképp gondolom. Olyan hamar eltelt ez a félév is, és szerintem fel sem eszmélek, és már járni és beszélni fog. Összebújni meg szerintem akkor is jó lesz vele. Úgyhogy én nem ugrok annyira előre az időben, most örülök, hogy szopizik, és remélem, még jó sokáig ez lesz. A szupermarket közepén cicit követelő rémképről pedig annyit, hogy szerintem el lehet intézni azt diszkréten is, biztosan meg lehet beszélni vele, hogy majd otthon (igaz, még nem volt akkora gyerekem, tehát ez csak feltételezés).

Harapás: Lilla baba szerencsére még sose harapott meg, de ettől függetlenül amióta foga van, én gyakran úgy érzem, mintha az oroszlán szájába dugnám be a fejem. :lol: Szóval most kissé cáfolom magam: ha harapna, és nem tudnám erről leszoktatni, akkor azt hiszem, befejezném a szoptatást. Tehát száz szónak is egy a vége: addig fogom szoptatni Babókát, amíg tejem van és amíg mindkettőnknek jól esik.

Öltöztetés: Nálunk kb. 24 fok szokott lenni, Babóka spagettipántos body+rugi+vékony takaróval szokott aludni. Általában én pont úgy öltöztetem, mint ahogyan én öltözködöm, nem adok rá plusz réteget. Overallban például még sosem ült a hordozóban, pedig eléggé gyakran megyünk autóval ide-oda. Olyankor benti ruhában viszem ki, kap egy sapit meg egy melegebb takarót, aztán, ha bemelegedik az autó, ezeket leveszem róla.
Lábzsákunk nincs, és azt hiszem, nem is lesz, mi még a mózessel nyomulunk, meg a kendővel.

Gyöngyi: Babóka is rágja néha a nyelvét, legalábbis kívülről úgy néz ki, mintha ezt tenné. :lol:

Timi: Akkor üdv. neked is az immár nem kukkolók táborában! :lol:

Zsüci: Versenyfutás, ez jó! :lol:
Sajnálom a rablásos esetet, nem is tudok semmi okosat mondani erre. :(

Füles: Közben én is jó tapasztalatokat szereztem a mosódióval és a mosószódával. Legalábbis ugyanolyan tisztának tűntek a ruhák, mint a sima mosószer után. :)

Házimunka: Hát én bevallom, hogy még az ágyban heverészem Babókával. :lol: Azon kívül, hogy kávéztam és megetettem, tisztába tettem Babókát, én még semmit sem mozdítottam ma a lakásban. :D Mondjuk mi 10 körül szoktunk kelni mostanában. :) Na, de majd most!

Réka

rekap
 
 


Hali!

Ildi!
Mindig úgy érzem az írásaidból, hogy szabadkozol mert te sokáig szoptattál.
NE TEDD!!!!
Én nagyon büszke vagyok rád!
De hozzá tartozik az is, hogy nekem spec. nem ment volna, mégha lett is volna tejem hozzá.
Mi jelenleg 1szer szopizunk reggel, és minimális a tejem.
Pont mire Lili leállt a harapdálással...
Különbözőek vagyunk, ha neked az ad jó érzést, hogy szopiknál összebújhattatok, akkor az úgy van jól és kész! :)
A fejést meddig akarod csinálni??????
Gondolom, hogy azért így Larával más lesz a helyzet.....

Pemete!
Nagyon talányos vagy.....talán te is félsz a nyílvánosságtól???? :roll:
Miért nem írsz többet?????

Btw, üdv az újaknak!
Timi látom belelendültél...hol a manóban voltál eddig????? :lol:
Ilyen beszélőkével(írókával :lol: )!!!!! :lol:
Eszméletlen, hogy alig 3 hónapos babócád mekkora!!!!!
Mi most léptük át a 7 kilót.....
(pedig lánykám zabagép ált. :roll: )

KV :arrow:
Ma jön a dokkernéni....ezernyi kérdésem van..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Persze, a sokéáig szoptatóknak nem kell szabadkozniuk, de nekem se kelljen, hogy nekem elég a 7-8 hónap :)
Vendég
 


Véletlen nem ismeritek a Baby love tápszereket?Nem használ valaki?
Hannika nem igazán akarta elfogadni a Milupát,így Apa hozott Baby love 2-est.Remélem jó lesz!Amúgy lényegesen olcsóbb is.Bár eddig Milupát evett,pedig húzós az ára,de nem kéri már.

Apa most nézte,nincs még fogunk.Pedig már totál ott van és még sem.ÁÁÁÁÁÁÁÁá

Mozza,majd írd le,miket mondott a dokinéni.Olyan jókat mondd mindig. :wink:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Panndi!
1etértek! :roll:

Kép
mozza
 
 


Anita!
Oks. :)
Lili is finnyázik, ezért is váltottunk....
Mi most Nestlé beba 2 vaníliásat eszünk....
Ezelőtt milupa ha-t.
A többit nem ismerem....

Kép
mozza
 
 


Sziasztok, szintén májusi anyuka lennék. Időnként szoktalak Titeket olvasni, nagyon hasznos infokat és ötleteket adtok. Ennek ellenére nem éreztem úgy, hogy írnom is kellene (na jó, néha), de most látom, ez nem járja, illetve nem szeretném nélkülözni teljesen a fórumot emiatt a jövőben.
Szóval Berci fiam május 7-én született, 3500g és 54cm-el, fél éves korára 8290g és 72cm-re nőtt.
Néhány napja próbálgattuk a kanalazást, de köszöni szépen, inkább nem kéri, így egyelőre csak anyatejet kap. Remélem, azért belejövünk majd, csak kicsit elment tőle a kedvem (most szünetet tartunk).

Remélem, nem bánjátok, hogy ilyen későn csatlakozom, de nem vagyok biztos benne, hogy követni tudok egy ilyen jó és aktív kis társaságot, mint Ti! Azért megpróbálnám, ha nem bánjátok.

üdv

Nóra
manora
 
 


Údv Nóri! Követni tényleg nem könnyű minket :-)

Panndi
nyilván :-)
pumuklii
 
 


Köszi mindenkinek a hajhullás-beszámolókat!

Andi, az izgi a cici megfogalmazás tényleg vicces :) Zsófinak jó lesz, tök természetes és normális dolog lesz neki a szoptatás, hogy látja a tesókat sorban szopizni majd. :) egyébként szerintem meg Ti vagytok a hősök, Te meg Kutyafüle meg Annus, meg aki még úgy csinálja vagy tervezi, hogy egy-két hónap szünetekkel vagy anélkül terhes, szül, szoptat és ezt ismételgetve.

Másféléves gyereknél nekem a nyalóka a furcsa :)

Böbi, 30 voltam a Regő születése előtti napon. Azért nem 46, nem vagyok én Jakupcsek :D

Edua, Marci elsős, mindjárt írja is a leckét :)

Réka igazad van, meg lehet beszélni a gyerekkel bizonyos kor felett, hogy cici csak otthon van, és az enyém legalábbis amikor ezt megszokta, nem hozott kellemetlen helyzetbe az utcán :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Böbi: Timi 46 éves :lol: Azért messze van attól :)

Lányok alszanak, este vendégségbe megyünk; szóval semmi de semmi dolgom 8)
Vendég
 


Mozza, hát itt voltam a zugban, ahonnan olvastam :D egyébként az anyatanyán a 2009 szeptemberieknél, főleg. És én is szabadkozom :oops:

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy csak futólag tudtam átolvasni. :roll:

No, úgy bukott le a "drága", hogy a topikba feltett 2 képet apukáról, és mindkettő másik férfi volt (bár valamelyest, valóban hasonlóak), a frissen műtött babáról szintén tett fel képet, és sehol nem látszódott rajta a műtét nyoma. Közben gyanús lett, hogy még 2 új "anyuka" kezdett írogatni, akikkel néhányan MSN-eztek is. Fura módon pont úgy fogalmazott, úgy írt mint a főszereplőnk :P, és MSN-en mindig akkor lépett be az egyik, ha kilépett a másik. Ekkor már elkezdtek nyomozni a lányok, és az iwiwen rátaláltak (a képei, illetve a lakhelye alapján). Ekkor megírták neki, válaszokat vártak a furcsaságokra, ő pedig megpróbált válaszolni, durván össze-vissza, majd eltűnt. Közben mások is olvasták a topikot, akik elmesélték, hogy évekkel ezelőtt szinte ugyanígy felbukkant a lány, akkor 14-15 éves volt. :shock:

Kérdeztétek Bazsó babót, nincs még fogunk, csak szenvedünk, egyenlőre a szilárdételekkel csak ismerkedünk, ma 4. napja eszünk őszibarackot (HIPP-et), majd általam fagyasztottat. Az almát is szívesen ette, de fájt a pocakja.
Igen, most 3 gyerkőccel vagyok itthon, amit őszintén nagyon élvezek, bár strapás meló, nem mondom. :) Jó, hogy van 3 édes kismanóm a 2 "elvadult" kamaszom mellé, tényleg sokat segít az őszinte szeretetük!

Én is szenvedek a karácsonyi ajándék vásárlással, nem tudom mit is vegyek és hol? Én sem szívesen mennék a gyerkőcökkel tömegbe (pedig már rendesen beindult a karácsonyi őrület :evil: ) Marad a net, de így meg nehezemre esik a válogatás, nézelődés.
Esetleg megírnátok nekem, hogy ti miket vesztek a kisebb, nagyobb gyerkőcöknek?
A nagyszülőknek nem vásárolok idén, majd valamit készítünk SK. Sőt a nőgyógyászomnak is szeretnék valami szép ajándékot az 5 gyerkőc fotójával, hiszen tényleg olyan hálás vagyok neki!

Annus, pont azért hiányoltalak, mert amíg visszaolvastam, nem láttalak sehol! Hogyha még csak gyümit, és pár zöldséget eszik Iza, és tejed is alig van már, miket esztek egész nap? :o

Szofi, továbbra is jó pihenést nektek!! :) Jaj mit is kérdeztél? :oops: Bocsáss meg, de annyi mindent olvstam itt hirtelen! Csaninak nagyon boldog 6. hófordulót! :)

Gyöngyi, Marcikádnak is sok-sok boldogságot!!!

Kamillát, is Isten éltesse sokáig!!

És minden féléves nagybabát szeretettel köszöntök!!! :)

Ildi, én is nagyon büszke vagyok rád! :) A 8 éves :roll: gyerek szoptatása szerintem is már-már morbid, de én is akár Pumukli nagyon élveztem a tizen x hónapos babáim esti szopiját!!
Azt gondolom, hogy most az 5. és (sajnos) utolsó babámnál gondolom még tovább fogom húzni a babázást, mert biztosan nagyon-nagyon fog hiányozni!

Még valami, én is nagyon szeretnék a karácsonyi ajándékozásban résztvenni! Nagyon szeretnék babatalira is menni, borzasztóan örülnék, ha végre 1 év után személyesen találkozhatnánk! A problémám csak az, hogy ide nem tudlak hívni benneteket, mert egyrész nagyon kiesünk, másrészt nem igazán férnénk. Elmenni pedig nehezen tudok a kicsiktől. Megbeszélem apával, nagyival és decemberben nagyon szivesen találkoznék veletek, ha szivesen láttok bennünket is :?:

Most mennem kell!

Szép napot nektek!

Puszi: évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Andi, ha én 46, akkor Te... 42!!!! :D:D:D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Annus, köszönöm szépe, este felrakatom a férjemmel.
Szerintem a szoptatással kapcsolatban sok a tévhit. pl az, hogy fél év után nem elég tápláló megváltozik az összetétele stb... Mióta tudom, hogy szoptatás végéig legyen az akár 2-3 év is élő immunanyagokat tartalmaz nehezen tudnám elvenni tőle. A lelki kötődésről első babásként keveset tudok. Nem mellesleg láncdohányos voltam, aki arra vár mikor szívhatja el az el az első cigarettáját, de amíg lehet szoptatok.
pemete
 
 


mozza akkor annyira természetes volt, hogy szoptatok, most meg egyszerűen nem bírom feldolgozni, hogy nem sikerült, ennyi az én bajom, be is fejeztem :(

Lányom nem akar aludni, ha egész nap aludt eddig fél órát, sokat mondok.

Megyek fejek, legaláb teszek valami hasznosat is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Timi, na kösz :lol:

pemete: persze, persze, de akkor tényleg szoptathanánk örök életében, mert nem akarjuk elvenni tőle :roll:
Vendég
 


Lassan átmegyek én is inkább zugolvasóba, mert úgy látszik senki nem érti, amit írok :(, hétvégén tréningezem is magam, hogy nehogy írjak valamit is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Evemami, nem vagyok teljesen képben, hogy mekkorák a gyerekeid :) de Marci kap egy legót, nyaralóépítőset, és mesekönyveket meg filmet. Ja meg Logico Piccolohoz kártyacsomagot. Családban mástól Piramis kincse társast kap, meg Bakugant az apja családjától, annak nem örülök.

Regő kap egyentornáztatót, és ha minden jól megy, koppintott Adamo hintát, meg aprójátékokat, csörgőt, puha labdát, de Tigyerekitek ahhoz már nagyok.

Tesóm gyerekei, Bence 3,5 éves, olyan társast kap, amiben a dobókockán figurák vannak, meg szerelős játékot, meg alap legót, meg ő is könyvet. Márk 4 hónapos, ő is egyentornáztatót meg mókakockát.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Edua, ki nem ért, mit nem ért? Mindenki nagyon büszke Rád!

Andi, WHO szerint :lol: :lol: :lol: másfél és négyéves kora között hagyja el az átlaggyerek a szopit, nálunk igaz volt. szóval örökké azért nem kéri :) ez a nyolcéves a videón, ez extrém.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:22-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:23-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na azt én is :)
Vendég
 


Böbi,
nem kolléga nem volt benne. A gyanú szerint egy szomszéd annál inkább... :x

Nóra,
szia, Isten hozott köztünk!!! Ami az aggályaidat illeti: ne aggódj, nem "átkozunk ki" senkit, aki nem tud (nem akar) nap mint nap írogatni... Én is tartottam már 1 hét netszünetet, igaz, utána majd belegebedtem a sokszáz oldal visszaolvasásába! :lol: :lol: Szóval örülünk Neked!

Timi,
már az előbb is akartam, h nagyon tetszik a kisfiad keresztneve, ezt még sehol sem hallottam! Már létezett vagy saját ötlet? Mindenesetre (ha nem bánod) elteszem későbbre (kevés férfinév tetszik a páromnak, de a Regőt szerintem bírná)

Mozza,
ezek szerint a vaníliás tápszer már nem HA? Nyilván nincs tőle baja Lilkónak, de doki leokézta a váltást? A miénk nem akarja lecserélni a HA-t, hiába mondom, h a családban ükükük-ökig visszamenőleg nincs tejallergiás...

Nemtom mi van, lehet mi is fogzunk... K tegnap annyira ordított ebédnél, h nem tudtam megetetni, végül tápszert adtam neki. Ma ugyanez... Még a körtét sem fogadta el, pedig az az ultramegagigafavorit! Erre egy életem-egy halálom bekentem az ínyét Dentinox-szal. Aranyom erre elhallgatott, és szó nélkül bekanalaztuk a szokásos mennyiséget + némi extra őszibarit. :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jaj, ez a szopitéma... hüpphüpp... Kár, h nálunk már múlt idő...

Btw, tápszeres bébik mamijai: nektek meddig tart ki egy doboz tápi (2x300 gr)? Én K-nak most hétfőn bontottam ki, és már csak kb. másfél kajányira elég van benne, szóval 5 nap alatt elfogyott 1 doboz... :shock: MOndjuk az is igaz, hogy neki 200 ml a minimális adagja... (na jó, ebéd után csak 150) :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


...............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:23-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Kamilla mindne kajánál kap tápszert is?
Vendég
 


..............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:24-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Fruzsi reggel 250-et, este kb 150-et a tej mellé, nekünk is tovább jó.
Vendég
 


Panndi,
K reggel kap 250-t, a tízórait most kezdjük elhagyni, ebéd után 150-et (anélkül egyszerűen nem hajlandó elaludni), aztán estére újabb 250, és éjszaka eszik még egyszer 150-et. Hát, ez így elég derekas mennyiség... :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Haho,

na babatali sajna lefújva, barátném rosszul van :(


Zsüci, nekünk is kb 4-5 napig elég az 1 doboz!
Akkor Kamilla szemének már kutya baja? De jó!

KépKép

Kép
hase
 
 


Ja, és azt még hozzáteszem, h nálunk a tápszer szolgál folyadékként is, mivel aranyom semmi mást nem iszik meg (se vizet, se teát, se gyümilevet, se ezek bármilyen kombinációját)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ééééééés.... laptetű!

Kép

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?