Új privát üzeneted érkezett!

de most tényleg rágódok rajta, hogy én egyáltalán nem éreztem a szurit, kb feleakkora tűvel is kaptam, mint Édua, szegénykémet úgy sajnálom :(

Zsófinak akkor még mindig jobbulást!

Kár, hogy mikor én ráérek, mindenki fürdet, meg kajáltat, megyek én is akkor etetni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lányok komolyan kezdem magam felelőtlennek érezni, hogy sok érzést, és családi dolgot leírok, az vagyok?

mau tegyél belátásod szerint :), csak nem értem, akkor hónapokig miért voltál velünk?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jól van lassan teleírom az oldalt is akár, ha nem jön erre senki, zárul "Miki" mókatára :)

páá

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Jaj, mennyi Jóbarátok fan....ti vagytok az én embereim. :D Akkor ti tudjátok, hogy milyen az, amikor valakinek Mónika szobája és Joey-féle tánctudása van :lol: Mi is minden évben 1X-2X végignézzük a sorozatot. Férjem most konkrétan azért nézi, hogy szokja az amerikai angolt :D Épp tegnap szült Rachel...imádom a dumát (Ross: "Csak két ujjnyira???Annyira már én is kitágultam!!!" :lol:), de a szülés olyan kamu így visszanézve...

Pemete, üdv neked is. Bár ez esetben kicsit furcsa, hogy szinte semmit nem tudunk majd meg rólad, bár mindenki maga dönti el mennyire kívánja személyessé tenni ezt a "kapcsolatot".

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Üdv az újaknak.Én is örülök ha jönnek minnél többen, és ha megfigyelitek nálunk van szinte a legtöbb hsz is.

Ildi, én már kajáltatáson és altatáson túl.
Árminnak kibújt a második fog is tehát simán ment minden, 8 nap szünet telt el a 2 fog közt. :)

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Zsófi egy igazi hősnő. Aranyos a babavizsgálat :-)

Ildi, Édua sem fog már holnap emlékezni a szurira. De legkésőbb hétvégére elfelejti. :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok

bakker esélyem sincs visszaolvasni :)

az előző oldalt végigfutottam, üdv Pemete

Próbáltam felvenni veletek a ritmust de nem igazán sikerült az elmúlt napokban. alig jutottam gép elé, mert itt van anyukám vidékről és kihasználom a lehetőséget. Már majdnem minden ajándékot sikerült megvennem, ami hiányzik azt asszem rendelni fogom a neten. 2 napja járom a várost és be kell vallanom hogy ha eddig lenéztem a pláza cicákat akkor most visszavonom, mert csajok... vásárolgatni igenis baromi fárasztó :lol: Petinek vettem egy halom Fisher Price akciós játékot (Sütifaló mézesbödön, Tanuló Kutyus, Pancsibarátok) egész jó árban van az auchan-ban és a tesco-ban is. Legnagyobb örömömre az elemek már benne vannak, így végigzenélte az utat a kutyus a csomagtartómban :D a piros lámpánál két szám között hallgattam hogy mi ez a hülye hang ami a kocsiból jön, de nem előröl hanem a csomitartóból, hát a kutya dumált valami olyasmit hogy: ez egy sárga talp, csikis!! :lol:

Edua
mi az őszibarackkal jártunk úgy, hogy Pepe elsírta magát az első kanál után :D

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Erika, olyan szépet írtál! Maradj velünk, írj még magatokról!

Pemete, te is maradj, a te dolgod, hogy mennyit szeretnél megosztani velünk az életetekről. Mondjuk az Áronsúlyú babócád nevét elárulhatnád legalább!

Aki még van jelentkezzen, mert tényleg elépg csehül áll a szavazás a nyitott topic szempontjából...

Eve, de jó, hogy jöttél. Sztori tök gáz. De ilyenkor arra gondolok, hogy szegénynek biztos nincs élete, és így "csinált" magának. Én ezért sajnálom, de megértem a dühötöket is.

Kutyafüle, van egy ismerősöm az apehnél, utánakérdezek. Mi vonz egyébként ebben a munkában egyébként?
:shock:

Böbikém, Novygirl, boldog névnapot, Kamillának boldog hetediket, és közsönöm Csani nevében a féléves köszöntéseket!
Csak nézem, nézem ezt a kicsi legényt, és el se hiszem, hogy már fél éve volt... :cry: :lol:

Gyöngyi, hétfő reggel nem tud titeket apa behozni hozzánk? Közel vagyunk az M7-hez! Mikor indulna akkor munkába? És akkor tőlünk elviszlek titeket a talira.

Na asszem ennyi. Fürdetem a félévest!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Fitie, marha jól nyomod a karácsonyi ajándékokkal. Basszus, én eddig homokba dugtam a fejem, de el kéne kezdeni foglalkozni vele.

Jaj, meg Zsófinak nagyon örülök!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szia pemete :)

Gyöngyi, hát igen, Rachel szülése tényleg kamu, bár nekem Zsófi indított szülés volt, és a Szabolcs utcában függönnyel ellátott szülőszobák voltak, így nyolc baba megszületésdét hallgatttam végig, és mindenki utánam jött, akkor azért eszembe jutott párszor Rachel :wink:
Vendég
 


szofi, köszi :)
Vendég
 


Böbi, pólust bepótoljuk, jövőhét?
Vendég
 


Premete üdv itt neked is!

Bár nem akarok kukacoskodni,de ha végül zárt lesz a topikunk szerintem nem kéne beengedni csak olvasókat.... :roll: Szóval akik most mégis előbújnak és szeretnének velünk maradni,azok jó lenne ha nem csak olvasnának ezek után...mert így továbbra is kukkoló üzemmódban lennének...akkor meg minek elmenni innen.... :roll:
Természetesen nem az ártatlan szándékú olvasókra gondolok,de honnan tudjuk h ki az és ki nem?Lesz egy beugró vizsga?Vagy mi a fene????Az meg alapból gyanus ha vki semmit nem árul el magáról még egy zárt topikban sem....
A probléma megoldásán gondolkozzanak azok is akik zárt fórumot szeretnének,erre milyen megoldást lehetne találni????!!!!!


Na nekem meg széthasad afejem...bizti front,egész délután fájt :(

annus11
 
 


Na eltűnt amit írtam...

Szóval imádjuk a jóbarátokat mi is!Iza majdnem Mónika lett! :lol: De a köv lányt muszáj lezs így hívni azt hiszem!

Rachel szülése:mi is felemlegettük vajúdás közben,miközben hallottam h sírnak fel a babák mondtam is h most már mi jövünk!Hiába,viccesen telt a vajúdásom is apa jóvoltából :lol: :lol:

annus11
 
 


Ildi!
Aznap nekem se fájt a szuri,csak utána még 2 napig éreztem ha vmi hozzáért,meg ugye nem kellett volna az ajtófélfának nekimenni :lol:

Zsófi babája :lol: :lol: Akkor a baba is egészséges? :lol:

annus11
 
 


Nálunk is volt harapás szopi közben néhány napig. Nem volt megnyugtató, hogy szopi közben nem tud harapni, csak előtte, és utána. Fájt, és rettegtem. minden harapásnál elmondtam, hogy fáj nem szabad, és visszatértünk az ölben szopihoz a fekve helyett, mert így jobban oda tudok figyelni.
pemete
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:07-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na gyors bekukk! Leírom a blogba mi van, mert ide nem tenném, életem csótányai miatt. (SZTEM Ő IS NÉZELŐDIK RENDSZERESEN) Caps lock off.
Sőt ahogy ismerem, még azt is megkockáztatná, hgy regisztrál, és eljönne velünk a zárt topikba álnéven, csak hogy tovább leskelődhessen!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi, Isten Éltessen!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lara még mindig nem alszik :(, fejem kezd fájni és még nem pancsiztam és nem fejtem :(

mau nekem hiányoznál, már az is hiányzott, hogy nem írtál sűrűn :(

Bár mindenhez hozzá lehet szokni, csak én eléggé ragaszkodó típus vagyok :(

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:08-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na béna vagyok!!!!
Böbit már köszöntöttem, Csanit és Kamillát akartam még!Isten éltesse őket!!!
Annus, komolyan nem látod a hasonlóságot az Apeh ellenőr és a tanár között????Akkor nem voltál mostanában diákok közt!!! :lol: :lol: :lol:
1. Midkettőt útálják
2. Mindkettő testi épségét félteni kell
A különbség: A fizu :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi ,
írtam privit!
pemete
 
 


Larát leraktam, várok :), mindenhez van kedve, csak aludni ne kelljen :)

jajj azt látnotok kellett volna, hogyan vetődött rá a sertéspöris lábasra :)

Éduának adtam nurofent biztos, ami biztos, Larának meg bekentem az ínyét :)

férjem tűzhelyet takarít, valamit akar :)

Miért nem bírom megállni, hogy ne írjak ide? :) :lol: :arrow:

Niki férjem tanár, rosszabb a helyzet mint gondolnátok :)

nem tetszenek az új rádiók :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:11-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


MUHAHAHA!!!!!!!!!!! Féléves alszik!!

Panndim a Zsófik faszacsajok! :wink:

Jajjj, én is úgy szeretem a Jóbarátokat! Szerintem ötvenszer láttam minden részt. :oops:

Pemete, nézem.

Trixi, no para. Most írta Annus, hogy csak olyanok jöhetnek, akik írnak is.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hű, nem is tudom, mit írjak.
Üdv azoknak, akik újonnan jelentkeztek. És írjatok magatokról! Tudom, hogy nehéz így csatlakozni a vélhetőleg véghajrában. (Bár ahogy Ildi is írta, attól, hogy lesz egy zárt topik, ettől még ide is biztos lehet írni, nem zárják le csak úgy. A jelenleg kukkolók csinálhatnak egy új társaságot. :wink: )

Zsófi egy hős!

Reni: nálunk ugyanez lesz, mint amit írtál. De majd Tücit felrángatom, vagy nemtom. Kocsival semmiképp nem akarok menni.

Kariajik: már azon gondolkodom, hogy idén sztornózom a karácsonyt. Én soha nem voltam képes megvenni előre az ajándékokat, most sem leszek. Viszont most járvány idején nem fogok semmiféle bevásárlóközpontba elmenni. Szóval karácsonyi ajándék nuku. Hacsak nem internetről rendelek mindent. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Pemete, azt írja, nincs privim. :( Ha pl. nem írsz be tárgyat, nem küldi el. Valamiért nem jött meg... :?:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mi is Jóbarátok rajongók vagyunk. Engem az uram fertőzött meg vele. Kínát csak így bírtam ki. A mai napig, ha Jóbarátokat nézek (főcím), felidéződik a nájcsá íze a számban (tejes tea, jó édes, attól híztam, mint az állat). :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok, itt még egy zugolvasó! :oops:

Pedig nincs is májusi babám, van viszont szeptemberi, meg egy Panndi nevű barátnőm, aki ugyan azt mondta, á, ne jöjjek, főleg májusi baba nélkül, viszont nincs pofám háttérben maradni már...

Végigolvastam a topicot, az pluszpont? :oops: :) és mesélek is szívesen magunkról! Mit meséljek? Vagy menjek innen májusi baba hiányában?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, és boldog
- szülinapot a féléveseknek
- hófordulót a héthónaposoknak
- névnapot az Erzsébeteknek
- és én is Jóbarátok fan vagyok, és Pannditól kaptam meg a 10 évadot! :D És 15 órán át vajúdtam, azt hiszem, heten szültek meg közben vagy hogy :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:11-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Szia Timi! :) HÉtvégén lehet megyünk Úrhidára! :wink: Csak össze kéne már hozni azt a talit! NE hari, hogy nem hívtalak a múltkor. :oops: Most is dolgozni megyek, de hátha meg tudok lógni egy picit...

Kép
Kép
tinu
 
 


Na Tinu most lebuktattál, hogy mi már összeismerkedtünk :) itthon leszünk hétvégén, csak vasárnap ebédre megyünk veszprémi babás barátnőt látogatni. Petőfi utca merre laknak apósodék?

Netti :D az már jó, én maradok szívesen!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:11-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Timi: Petőfi u. 85. :) Eléggé kint van. A képek alapján ti inkább bent laktok a faluban, ugye?

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, és vettünk egyentornáztatót is... van egy négyhónapos unokaöcsém, én neki vettem, a nővérem meg Regőnek, karácsonyra :D
pöttyös_labda
 
 


Szia Timi, maradj, persze! :D :D Hogyhogy ezt a topicot olvastad? panndi miatt? A szeptemberit nem is? :D Én is halálra röhögtem magam! Meg láttam az Úrhidát, akartam Tinut a figyelmedbe ajánlani, de úgy tűnik elkéstem!
Szerintem ezek után ez elmebetegek is jelentkezzenek, őket is befogadjuk! Írjatok! :lol: :lol: :lol: :lol: (Jaj, Timi, nehogy félreértsd, nagyon örülök neked, csk poénkodom!!!! :lol: )

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti, khm, feleakkora, de azért mégse... 6540 g, 61 centi :D pedig 2910-zel született.

Tinu, 85 az felfelé van kifelé? Jó a kérdés, ugye? :D asszem arra sétáltunk a múltkor. Mi a focipálya mellett gyakorlatilag, három házra onnan. Bolt-templom-iskola (kocsma) háromszög tíz perc. Melyik képekből derül ez ki? :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Szofi, vállalom az elmebetegséget :)

Panndi miatt olvastam, igen, :oops: mert olyan elfoglalt :oops: de a szeptemberit is olvastam, de oda (is) csak azután akartam csatlakozni, hogy végigolvastam, majdnem sikerült is, de aztán Regő hamarabb született, mint illett volna neki - khm, hülyeséget is írtam, nincs is szeptemberi babám, csak augusztusi :oops: :D - és akkor lemaradtam belőlük, tegnap regisztráltam őszintén szólva Miattatok, de nem mertem jönni, és akkor jelentkeztem be oda... hát így.

Ja és általában nem pörgök ám ennyire este, délelőtt vagyok aktívabb, csak most szalma vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pöttyös_labda 2009.11.19 21:45-kor.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:12-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

hihi a sok eső-előtt-hangya zuganyuci :wink: :P :P :lol:

ÜDV!!! :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:13-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Timi, szép súly. De babahordozóval együtt ennyi? :P :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti, örülök, ha okoztam egy vicces estét. Ahány vicces délelőttöt nekem Gyöngyi meg Ti okoztatok már, ez jár :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ne mááár, hát fogom az izomlázas hasam a röhögéstől!

Pöttyöske, nemis májusi, s akkor még csak nem is szeptemberi??

Kicsit szétszórt vagy, he? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


De anyuka vagy, ugye?? Cicikkel?

KépKép

Kép
hase
 
 


Timi, hát azért nekem se kell a szomszédba menni! :D Nagyon szép súlya van Regőnek, nem semmi! Háromhós kor előtt több, mint duplázni, metál!!!Gratula!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Timi: felfelé igen. Hát nem tudom, nem ismerem Úrhidát, csak ahogy néztem a képeiteket, valahogy arra asszociáltam. :lol: Ezek szerint rosszul. Viszont ha közel vagytok, akkor feltétlen talizzunk, majd megcsöngetlek és akkor kimegyünk. Remélem, nem fog esni az eső. :wink:

na megyek, a gyerekek nem akarnak aludni, de én IGEN. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.25 21:14-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Csilla, :P nem, meztelenül, védőnő hiteles mérlegén volt ennyi kedden, úgyhogy már még több :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?