Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zárt topic téma: Ha ez a társaság már átköltözött volna egy zárt topicba, mire összeszedtem a bátorságot az íráshoz, lemaradtam volna sok mindenről. Most sem tudok annyiszor jönni, ahányszor szeretnék, de azért igyekszem. A zárt topicban az a rossz, hogy nincsenek már újak. Én nem vagyok túl parázós, nincsen levédve minden adatom, képem, lehet, hogy kellene? :?

Annus: Pelustesók, ez jó. :lol:

Anita: Jó, hogy Grétikének nem lett komolyabb baja, én is nagyon megijedtem volna a helyedben.

Húzás: Az 1000 Ft-os összeghatár szerintem jó lesz. A Dóri-féle postázási ötlet is jó, akkor minden aggályom elhárult. :D

Réka

rekap
 
 


hol van napfény???? én is akarok, itt sötét van, és esik az eső... Kép :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja és mozza, Vilike már egyedül nyomja a hintát. le van neki engedve annyira, hogy leérjen a lába. bocsi a hibákért de itt ugrál a kezemben. áááááá :lol: :lol: :lol: zsipzsuppot akar, na mentem is

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

Nem olvastam még vissza, van lemaradásom.
Egy gyors kérdés:
Vkinek nincs egy kb 10 oldalas dolgozata a pszichológia történetéről? Tinu, elsősorban téged kérdezlek. Tesómnak kellene suliba. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Grétikének kutya baja!!Éljen!!

Nóri nem raknál képet a hintázó Viliről??Én is gondolkodom karácsonyi ajándékként,csak nekem húzós az ára!

Mozza,Apa dolgozik az ügyön.Simán megold minden ilyen dolgot.Más gépébe is belemegy ha kell :) De azért köszi!Amúgy a Szépek szépe gportál-on van fenn.

Nagy tesós mamik!Véletlen nem ismeritek a Moon sand-et?Az egyszer használatos?Vagy a színek összekeverednek,és még úgy is jó?A reklámban nem mutatják.Grétike szeretne karira,csak nem tom milyen.Mert ha csak 1x lehet megcsinálni,akkor az elég gáz.akkor inkább kap Playdooh gyurmát.

Mennem kell,takarítok míg Hancika alszik!

Ja,hívott anyum.Debrecenben van és már 3 órája vár étlen szomjan a hasi uh-ra és a gyomortükrözésre.Már elég rosszul van.Ez azért felháborító.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


zili
 
 


Na én itt, már voltam postán, boltban. Megjöttek AM ruhái muhaha! :D Ahhoz képest, hogy hőemelkedése van elég jól viselkedik. :D

Csilla, azért királyság az ilyen éjszaka, nem?

A zárt topik miatt én nem aggódok attól, hogy sokan el fognak tűnni! :lol:

Anikó, nekünk is biztos van anyagunk, de a férjem nincs itthon, én meg nem turkálok a dolgai között, a laptopja is nála. Mi a határidő?

:arrow: valami ebédet készíteni

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri, szombaton kell leadnia- három gyerek mellett meg nehezen tud írni. De több témakör van, ha tudnátok segíteni, akkor hálám örökre üldözne!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


jjaj csajok mit csináljak egyszerűen nem tudom elaltatni liit az ágyban, mert amint lerakom a hátára, oldalára már hason vanb és mászik...látom hogy álmos nem akar megfordulni de mégis fordul...miért van ez? hogy lehet ezzel kezdeni valamit?

Kép
Kép
mniki84
 
 


közkívánatra... hihihihi


Kép Bár nem úgy néz ki, mint aki mennyire élvezi, pedig kacag is közben, meg forog... :lol: ja és a háttérben az kukába való coccolinos üveg, azt nem látjátok!! :oops:

Kép Bufurc Berci :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Vilike cuki, és mennyit nőtt:)


Valaki rutinos! Lécci!:

most csinálok először sütőtököt életemben (én nem szeretem), -imádott pasik kedvéért mindent- vettem egy kisebbet, mennyi időre tegyem a sütőbe? Elég, ha felnégyelem?

Köszi!!

KépKép

Kép
hase
 
 


Nóri!
Na ez az!!!!
A tietek olyan erszény jellegű, amit linkeltél az meg egy kis szék fellógatva....
Nekem olyan kellene, mint a tietek!!!! :roll:
Csajok!
Ha lát valaki valahol ilyet pls. küldje el nekem a linket...nagyon rá vagyok kattanva!!!!
Megmutiztak videókat, hogy hogy ugál benne az isemrősünk törpije....annyira élvezi...sztem Lilinek is bejönne. :roll:

Megjártuk a kertészetet...Lili imádta....kacagott amikor a virágokat nézegettük.
Kertész nénik meg totál elolvadtak tőle...kapott aji virágot is!!!! :shock: :D

Na, mosnom kellene....miért van az hogy sosem fogy el a szennyes????!!!! :evil:
Pedig min. 2 naponta mosok.... :?

Kép
mozza
 
 


Vilike nagyon cuki!!!

Mozza http://teszvesz.hu/item818457146_rugos_ ... ra_uj.html

Csilla! Gergőnek utólag sok boldog névnapot!!
Sütőtök.Kb 1-2 óra,minél kissebbre vágod,annál finibb.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na itt volt a dokker, vírusos AM torka. Semmi extrát nem kell csinálni, csak lázcsillapítás+Normaflore. Mondta, hogy jó, hogy nem vittem a rendelőbe, mert sok a beteg gyerek, bár influenzásat még nem talált.

Aztán amikor készülődőben volt rákérdeztem az anyagiakra, és azt mondta, hogy ne vicceljek már! :shock: Még szerencse, hogy a bolt+posta túra alatt beszaladtam egy csokiboltba és vettem neki egy belga csokoládéból készült bonbont. Azt elfogadta. :lol: Hívni kell, hogy mi a helyzet.

Mozza, milyen virágot kaptatok?

Anikó, mik a témák?

Csilla, a tököt én kisebbekre szoktam vágni és addig sütöm, amíg kezdenek barnulni a szélei (nemtom mennyi idő :D )

Kép

Kép
adraci
 
 


Örülök, hogy Grétinek nem lett baja!

Moonsand engem is érdekelne, mi is néztük Zsófinak!
Vendég
 


mozza-ha nem találsz valahogy megoldjuk ha gondolod, hogy itt veszek, persze rózsaszínet és virágosat, vagy macisat, vagy ha találok hello kittyset? :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


jaj csajok, most mondta a férejm hogy ez egyik alaklmazotjuk beteg lett és úgy néz ki H1N1, és tegnap ő nézegette Lilit, meg azt hiszem meg is simizte (lili imádja erzsikét) meghát a férjem egész nap vele volt meg a nagypapi,nagymami is...jesszum :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


mniki-egy a fődolog, ne parázz!!! Szerintem hívd fel a dokitokat és kérdezz rá!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Niki, nyugiii, HA el is kapta (de nem kapta), akkor sem lesz semmi gáz!
Vendég
 


na mentem mert rinyabinya előbújt...áááááááá, BOLDOG FÉLÉVET, MI??? HAhaha, háááát persze!!! :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Adri, a témák:

Pszichológia vizsgadolgozat ajánlott témakörei
A pszichológia kialakulásának el_zményei, története
A pszichológia tárgya, f_bb tevékenységi területei, pszichológiai iskolák
A megismer_ tevékenység alapjelenségei
A viselkedés biológiai alapjai- az idegrendszer m"ködése
A személyiség ösztönz_ rendszere – bels_ hajtóer_k, drive-ok, szükségletek
A személyiség alakulása, a különböz_ személyiség-típusok meghatározása
A személyiség dinamikája és egyensúlyának biztosítása
Motiváció, igényszint, teljesítmény-irányultság, siker-kudarc orientáltság
Szocializáció és személyiségjellemz_k kapcsolata
Munkahelyi szocializáció, vezet_ és beosztott szerepek
Emberi kapcsolat rendszerek- interakció, mások befolyásolása
Szociálpszichológia – a társas érintkezés pszichológiája
Kommunikáció és meggy_zés
Az empátia, a beleélés lélektana
A kommunikáció sajátosságai, verbális kommunikáció – a hatásos beszéd
A nem-verbális kommunikáció legf_bb megnyilvánulásai, a testbeszéd
A stressz hatása és a megküzdési stratégiák
A pszichológia szerepe a m"vészetekben

Mi is megyünk mindjárt oltás+méreckedésre.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nálatok is kiírja a blog megnyitásánál, hogy van egy rendszeres olvasója blognak? Nem csak az tudja olvasni akinek hozzáférése van? :shock:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Anikó: ezek iszonyat általános címek! Ilyen dogáim nincsenek, sokkal speckóbbak igen, de a szakon nálunk mindenhova kellett saját kutatás, vagy valami konkrét elemzés (interjú stb.). Szóval nem nagyon tudok segíteni. :?

Kossuth rádió, szombat, 18.30, Mentés másként. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Anikó, ha jól látom, ezek sima leíró témák, nem kell elemzés vagy öszehasonlítás vagy valami.
Ha könyvtárazásra nincs idő, szerintem simán össze lehet netről ollózni.
Nekem lehet, hogy lenne valami témába vágó, de minden egyetemi dolgozatom lemezre lett mentve, talán már meg sem nyílnak :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na, most látom, Tinu is ezt írta.

Sut rádió? Feltétlen meghallgatom :-)

Reny :arrow: megnézem mit ír ki.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:51-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


reny nekem nem ír ki ilyet! :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Akkor ki az a Marcsi??????

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, nekem sem ír ki ilyet. Hol látod ezt a nevet?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


upsz, ez akkor tényleg érdekes!!! Marcsi??? :roll:

Olyan, de olyan boldog vagyok!!! Vilikém megette a zöldséget amit főztem neki!!! Eddig hányásig öklendezett, de most, pont MA, hát nem véletlen fél éves nagyfiú!!! BOLDOG, BOLDOG!!! Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hmm, nem taláom a féléves boró képét :roll: :lol: 8) na netti olyan rég láttuk

Kép
Kép
mniki84
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:44-kor.
Vendég
 


Kivagyok!
Teljesen elromlott a gyerekem. Egyszerűen nem hajlandó enni normálisan.Mikor főzeléket eszik, egyszerűen mindent csinál,csak enni nem eszik.De eddig evett!!!!!!! :shock: Forgatja a fejét, forog jobbra-balra,babrál,és nem nyitja ki a száját! Ez miért van?Van valakinél még ilyen?Fél óra alatt alig egy fél üveg kaját tudtam belediktálni. És már azalatt is mindent összekent.És a lényeg eddig nem volt ilyen!Szerintetek lehet, hogy beteg????Aggódom komolyan.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


A bloggal kapcsolatban van egy kérdésem nekem is.Jobb oldalt vannak egyéni blogok, ha akarom, azt tudom olvasgatni, nézegetni.Na, az a kérdés, hogy az ottani blogok meghívottjai így tudják-e olvasni a miénket? :shock: Remélem értelmesen írtam le.
zili
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:52-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


....................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:53-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát akkor hello Marcsi! Ki vagy te? :lol:

Anikó, megkérdeztem a férjemet, olyan dolgozatai vannak, amit a hallgatói adtak be neki, de a téma nem azonos és angolul van :? De egy ilyen dolgozatot én abban az esetben, amiben a lány van, a netről összedobnék fél-1 óra alatt :oops: Gondolom annyi ideje van. Remélem! Nem nehéz ez.

Niki, nem valami új kaja? Vagy tegnap nem uezt kapta? Ilyenkor nem próbálkozol, hogy mást elfogad-e?

Na de tényleg, ki ez a Marcsi? :shock: Nekem eszembe se jutna másokat kukkolni, ha tenném, akkor írnék is... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na akkor nem csak én látom Marcsit.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki, tényleg no para! Látod, mi nem találkoztunk H1N1-esekkel, oszt mégis mi van! :?

Kép

Kép
adraci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:50-kor.
Vendég
 


Na csak beugrottam!

Nem tom ki az a Marcsi,de letiltottam! 8) :lol: Esetleg Bangla???Vagy lehet h vkit Marcsinak hívnak csak mi nem tudjuk!Amúgy az hiszem mindenkinek van rendszergazdai jogosultsága!Tehát akár ki hívhat mást,meg akár törölheti is a blogot!Szóval lehetőség szerint ne nagyon nézelődjön az aki hajlamos egy gombnyomással törölni mindent :lol: :lol: :lol:

Szerintem se függ össze!!!!Amúgy azok a blogok a mi blogjaink,csak fel van sorolva!És ameghívó amike küldök az csak erre a blogra szól tudtommal!


Látom most mindenkinek üldözési mániája lett 8) :lol:


na pill

annus11
 
 


Megjöttünk tanácsadásról.
Ficus 8 500 gramm és 70 cm

H1N1:
A mi dokinénik szerint nagyobb a füst mint a láng. Egyetlen egy beteggel találkozott eddig akinek H1N1-e volt. Hasmenés, láz, orrfolyás > kapott rá gyógyszert, köszöni jól van

Azt mondta, sokkal veszélyesebb az a tüdőgyulladásos vírus (valami M betűs, mondta de elfelejtettem) ami most van már kb 2 hónapja, csak azt nem harsogja a média.


Jaaa, és én vagyok a rendszeres olvasó, ezek szerint már letiltva??? :o

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:50-kor.
Vendég
 


hol láttok Ti marcsikat? :oops: :shock: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


na csak megvan Marcsi!!!!Akkor visszaengedlek!
Mondtam h ide csak úgy bejönni nem lehet! :lol:

annus11
 
 


Igen, megvagyok...
Csak a nyomozási idő alatt bőrig áztunk a dokitól hazafelé épp! :D:D:D

Azt már nem is mondom, hogy a zugolvasó aki feltételezte hogy megtalált, így most már biztos lehet magában! :D:D:D:D:D:D:D:D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Amúgy ha gondoljátok szavazásra bocsáthatjuk ezt a zárt fórum témát!A blogban tudunk ilyet!És akkor a többség dönt,akinek mindegy annak meg lényegében mindegy :lol: na ezt jól megmondtam 8) :lol:

annus11
 
 


Zsuzska: megvannak a képek! Már komment is van hozzá. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na a blogban a szavazás!!!!Kérem tegyék meg szavazataikat!5 napig lehet szavazni,mindenki csak 1szer szavazhat,és csak 1 lehetőségre!Mérlegeljétek az előnyöket,hátrányokat és akkor legyen meg a többség akarata!Demokráciában élünk vagy mi a szösz :lol: :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?