Új privát üzeneted érkezett!

Nóri, nagyon aranyos a férjed! :P

De bunkó vagyok Anita! :oops: Én szívesen átveszem neked a cuccot a Corában, ha nem kötelező ma meg holnap, remélem addigra AM is lenyomja ezt a betegséget!

Kép

Kép
adraci
 
 


Nóri! Nem semmi Apuci! Megtartani! ;)

Kép
szkitty
 
 


Kutyafüle! Tényleg ne idegeskedj annyit! Most koncentrálj a tanulásra inkább ;) Aztán meg foglalkozz Rikivel. Most még van rá időd. Pár hónap múlva sokkal kevesebb lesz! ;)

Kép
szkitty
 
 

 
 

annus hogy tudok egy txt fájlt a blogba berakni? bámoslni nem lenne jó mert táblázat árakkal szóval összefolyna :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ha lehetek pofátlan Kari-party ügyben: csak NE 9 ill. 18. legyen -az a 2 nap már foglalt :oops:

Kép
szkitty
 
 


Köszönöm!! Az lesz!!! Már mint a megtartás!! :wink: Ezt az oldalát ritkán mutogatja, de ha kimutatja akkor elalélok!! :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Kitty!
Akkor neked egy zárt topik is mindegy,ha egy zárt blog se "biztonságos".Amúgy igen,mindegy mit teszel fel a netre,mindegy hogy véded le,ha vki nagyon akarja simán feltöri...ez van.Idióta emberek meg vannak,de velük meg nem foglalkozunk!
És tényleg,ha vkit ennyire "zaklatnak",azt megteszik net nélkül is. :roll: :cry:

annus11
 
 


Nóri! Szerintem Ti s bekapcsolódhattok nyugodtan a Kari-ajándékozásba. Én vállalom a postaköltségeteket! ;)
Szerintem azért, mert v.ki távolabb lakik, nem kell kimaradnia! Annyi féle képpen meg lehet már oldani a dolgot a mai világban! Pl.: Anita is jöjjön, meg a többiek, akik Bp.től messzebb laknak. Ez az én véleményem. Persze, ha Ők is szeretnének csatlakozni... A legjobb lenne, ha el is tudnának jönni! Tényleg v.mi nagy hely kellene, ahol el is férünk..

Kép
szkitty
 
 


Kitty!
18 szerintem tuti nem lesz...az már nagyon ünnepek előtt van,vagy nem?De akkor jegyeztük a kérésed! :wink:

Niki!
Na ez az ami nem szokott sikerülni...próbáld már más formátumba...vagy dobd át nekem,megpróbálom én is átszerkeszteni h fel lehessen tenni! afancsali@freemail.hu

annus11
 
 


Jó reggelt! Gyorsan visszaolvastam, lássuk mi maradt meg...

Niki: Mekkora terjedelem? Ha csinálsz belőle PDF-et vagy JPG-et az nem jó?

Annus: Te is ilyen nagy tesztgyáros voltál? Belőlem is jól megéltek a 12. hét környékéig.

Kutyafüle: Én megértelek. Bár megmondom őszintén nem tudom mi volt a gond Rikinél, akkortájt nem jártam erre. Én alapvetően a pozitív gondolkodásban hiszek és hogy a bajok azok csak másokkal történnek, velünk nem, de azért volt "macera" az elején nálunk is. Sokáig nem mertem pl fórumra se jelentkezni májusi babások közé, aztán az első 12 hetet ágyban töltöttem hormonok társaságában és sorolhatnám napestig... nem hiszem hogy a másodiknál tudok majd paramentes lenni, de agyilag elkezdek gyúrni majd rá időben!
Ha téged megnyugtat az UH, akkor mindenképp menj el, hisz akkor lesz annak a bébinek nyugodt mamija és ez a legfontosabb szerintem neked is, Rikinek is és a kis pocaklakódnak is!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Reggeliben a fogakról van szó!!!!! :lol:

annus11
 
 


Na levadásztam a dokkernénit, 1-2 körül jön. Csak azt nem tudom mit csináljak pénzügyileg? (hejj, de nem szeretem az ilyen helyzeteket!) Kérdezzem meg, hogy mivel tartozom vagy adjak egy összeget (és ha igen, milyen összeget?) Na jó kérdések? :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus! Egyik ismerősünk gyerekének a képét egy ukrán honlapon találták meg, tök véletlenül... Nem vagyok egy parázós, de ez azért durva. Meg ugye Anita sem tette fel hivatalosan lánya képét sehová...

Kép
szkitty
 
 


annus ment mail!

Huncuttka nem vagyok én olyan profi hogy jépeget meg pédéeffet tujak csinálni egy ricstekszt fájlból :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


ADri! Passz. Én megkérdezném. Bár, még 1x sem hívtam ki dokit, ha gáz volt-szerencsére, csak párszor -inkább én vittem be, mert az gyorsabb volt....

Kép
szkitty
 
 


Huncutka!
Csak nem boltban vettem,hanem ocsó pénzért a neten :lol: :lol: De tényleg nem 2 tesztet csináltam...picivel többet 8) na engem ez nyugtatott meg! :wink:


Na aztat mondták a nagy okosak,h minnél tovább van az ínyben a fog,annál erősebb lesz,mert h az addig elfogyasztott anyatej stb jobban beépül!Szóval no para,Izának bivaly erős fogai lesznek 8) :)

annus11
 
 


..mármint a gyereket :)

Kép
szkitty
 
 


Annus! Lehet a dologban v.mi... Nálunk irtó későn lesznek fogak -8-10 hónapos volt mindegyik az elsőnél- , de a majd 13 évesnek sincs még egyetlen tömése sem... Apjuknak viszont ritka sz*r, mert nem lehet betömni, rögtön szétesik a fog kicsi db.okra... Én a középmezőnyt erősítem...

Kép
szkitty
 
 


Szofi: nekem mindkét lányom jobbos volt, ezért jártunk konduktorhoz is :)
Vendég
 


Adri!
Én megkérdeztem anno a dokit,egyszer volt így kinn ,h mivel tartozom.Azt mondta semmivel!Én meg akkor mondtam h angyon szépen köszönöm!De olyan 3-5 ezer között szoktak azt hiszem...Én azért kérdezem meg,mert ha ez pénzbe kerül akkor mondja meg h kedveském 3ezer lesz h kijöttem,és akkor odaadom neki gond nélkül :wink:

Kitty!
Igen...ezért mondom h akkor egyáltalán ne kapcsolja be az ember a netet....mert mindegy h 1 képet teszel fel v 100at.Azt az egyet is el tudják "lopni"..... :evil:

annus11
 
 


Halihó, jó reggelt!

Muszáj megosztanom az örömömet: ma csak kétszer keltünk éjszaka,
reggel pedig h8-kor!! 8) Hip-hip-hurráá és hip-hip-hurrá!!!
Tele vagyok energiával, yeah 8) 8)

Na ilyenkor nemtom, hogy a Viburcol segített (1 db...) vagy anélkül is így lett volna...


Adri,
én olyat is hallottam a családunkban, hogy a fogzás alatt láza is volt az uncsihúgomnak. De drukkolok Nektek, hogy hamar múljon. Ja: és férjed cuki :D

Zsüci,
tegnap elfelejtettem gratulálni: minden tiszteletem -nem(csak) a kilókért,- hanem a kitartásodért és önfegyelemért :D


Reni,
örülök, h a gyógyulás útján! :P

Gyöngyi,
ööö meg szabad kérdezni, hogy mér teszed fel a teszveszre Marcipán kinőtt cuccait? Nem gyúrtok kistecsóra? (Bocsánat, ha túl intim a kérdés..) :oops:

KépKép

Kép
hase
 
 


Hali!

Adraci!
Nem olvastam vissza, de látom, hogy AM-hoz megy ma a dokker??!!! Beteg? :?

Anita!
Hátborzongató ez az online szépségversenyes történet!!!!
Ha nem indiszkrét milyen siteon láttátok????
(ismerek pár szakmabélit, lehet hogy le tudnám infózni nektek)

Tinu!
Melyik oldalról rendelsz????
Lili tegnap megevett egy üveg hippes alma-szőlő-rízst. Úgy néz ki bővül a repertoár....
Ma megnézzük mit szól a cukkini-paradicsom-biotészta HIPPhez....
Nem édes....de azért hátha rám ütött ebben és bejön neki a paradicsom.... :roll:

Nekünk klassz éjszakánk volt...Lili 8kor kelt. :D
Férjem ma van kivizsgáláson. (a héten már itthon lábadozott=fájd.csillapítóval melózott a laptopján.... :? ). Remélem minden oks...azért már sokkal jobban van...koppkopp. :roll:

KÉRDÉS
Nóriféle jolly jumpingot nem tud valaki itthon, esetleg online boltban???????????
Tudjátok a halálfejes cucc!!!! :roll:
Lilinek Karira akarok venni egyet, de nem láttam sehol..... :?

Ildi, Tinu!
Lehetne ezt a fórumot privisíteni APA segítségével?????? :roll:
Nagyon nem rossz ötlet!!!!!! :D
Nekem bejön maga az oldal, de a képekkel és infókkal könnyen vissza lehet élni...ami picit para.... :?

Na, lépek KV :arrow:

Kép
mozza
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:46-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki!
Már fenn az első 2 oldal!Mindjárt teszem a többit is!Nézd meg h jó lesz e így!!!!!

annus11
 
 


ANNUS, KIRÁLY VAGY !!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus!
Azért a facebookon, iwiwen és a blogokban, vagy picasan be lehet állítani, hogy csak ismerős láthassa a fotókat és ne bárki/mindenki......
Ide sokkal egyszerűbb feltölteni egy képet és megmutizni, mint a blogunkba.....de ez így meg kicsit para......lsd. Anitáék.
Szerintem ha volt már arra precedens, hogy privisítettek egy topicot itt, akkor meg lehetne próbálni, hátha el lehet intézni.
Valaki ismeri APÁT??????
Anita storyja épp elég indok sztem erre!!!!!!!! :idea:

Kép
mozza
 
 


MA ÚGY DÖNTÖTTEM hülye cl, hogy céklát fogok csinálni, ezt is úgy kell hogy 1/3 kummi 2/3 cékla, és a céklát hogy főzzem, héjban héj nélkül, és meddig kell főzni? :roll: hú de tudatlan vagyok :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Ilyen rossz éjjelünk még nem volt! :( Hajnal 4:40kor nagy dübbenést hallottunk.Grétike leesett az ágyáról,mászás közben!Nem tudjuk felfelé vagy lefelé ment volna!Apa felpattant nagyvillanyt felkapcsolta.Grétike sírt nagyon,Hannika is frászt kapott.De eddig semmi baja,kicsit az arca lila,de ennyi.Olyan rossz volt.Apa is ahogy megijedt,kiáltott egyet,még félig álmában.Én attól is frászt kaptam,azt hittem rosszul van!Ezután 4-en voltunk az ágyban!

Kitty,ez egy régebbi kép Grétusról,asszem iwiwen is fenn van.

Annus,Apa unatkozott és kiguglizta a gyerekek nevét!És ezt lelte. :roll:

Adri,nagyon jó lenne!Ezt nov 30-án kell átvenni!De addig még próbálok keríteni valakit,ha nem sikerül akkor átvennéd nekem???
AndrisMarcinak jobbulást!

Sok mindent akartam még,de szita agyam van!
Ja,Anyumnak drukkoljatok kivizsgáláson van a gyomra miatt!!Köszi!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


mozza-igaz ez 6 hós kortól van, na de már belenőttek! :wink:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ja de most látom, hogy nincs leltáron. f*sza

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 



Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Köszi Nóri!
Nekem a tietek jobban bejön! :roll:
Ezt meg csak rendelni lehet....
Nem értem itthon miért ne kapni több helyen....sztem tök szupi....egy ismink gyerekének van és imádja!!!!
Vili szereti?????

Kép
mozza
 
 


Anita-sajnálom a rossz éjszakát! nekünk is mostanában voltak érdekes éjszakáink, de úgy néz ki befejeződtek, és most már visszaállt a régi rend! :wink:
mi történt veletek?? valaki leszedte a fényképeiteket? vagy micsoda??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Anita, persze, átveszem neked, ha nem tudod elintézni. Meg amúgy is! :D
Tényleg elég para ez a képfeltöltés nálatok. Én biztos utánajárnék. :roll:
Remélem Grétinek semmi baja! :shock:

Mozza, AM lázas. Ezért jön a dokker.

Na, akkor megkérdezem tőle mi az ábra pénzügyek terén, hiszen az ez utáni oltásokat is itthon kapja. Egyébként hozzánk is jött, amikor betegek voltunk tesómmal.

Kép

Kép
adraci
 
 


Hali!

Reggel olvastalak titeket és azóta is ezek a parás sztorik kavarognak a fejemben. Meg-megfordult bennem, hogy nyamvadék betegagyú emberek is biztos előszeretettel lapozgatják ezeket a fórumokat és úgy elszorult a gyomrom. Na jól beparáztatjuk itt egymást. Szerintem tök jó, hogy van a zárt blog (én meg remélem, hogy azért nem olyan egyszerű oda bejutni...ugye???)

Nóri, örülök, hogy felbukkantál. :-) Vili nagyon édes és milyen nyurga :-)

Csilla, azokat a dolgokat adom el, amik nem nőttek a szívemhez, nem emlékezetes darab stb. Így is marad egy rahedli ruha, és a tesónak is szeretnék majd néhány új(használt) szerzeményt :-)

Na mennem kell, nyüszi van

:arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anita!
Jaj szegényke!!!!Biztos megijedhetett!!!!Remélem nem ütötte meg magát nagyon!


Mozza!
De pont ezt írtuk,h ha vki nagyon akarja azt is meg tudja szerezni...

Na mindegy,amúgy az nyit zárt topikot aki akar!Csak jó lenne ha nem szakadna szét a csapat.... :roll: meg a zártba utána többet nem jöhet be senki,csak aki most ír ide...mivel bárki tud álnéven írni h vegyük fel..és akkor rögtön olvasni is tudja h ki milyen személyeset írt...amúgy a blogunkba is volt aki kért meghívót,mert h szeretné olvasni.Hát mondom ez a saját blogunk,sorry! :wink: :lol:

annus11
 
 


nagyon nem szeretnék kimaradni a karis dologból! mikor húzzátok a neveket??? összeghatár van szabva? Na jó nem gondolok itt plazma tv-re a gyereknek, csak érdeklődöm!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


.................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:50-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Nóri!
Jövő héten húzzuk ha minden igaz,összeg határ konkréten nincs,de szerintem egy ezres alatt kéne maradni kb....Tényleg csak jelképes!!!Inkább vmi olyan ami az adott gyerkőcne szól.Pl Marcinak egy jedi kard :lol: :lol: :lol: Na ez tuti nem jön ki egy ezresből :lol: :lol: Meg lehet kis versikét srni,pár kedves szót meg ilyenek.Mindenkinek a fantáziájára va bízva a dolog! :wink:

annus11
 
 


Hát igen, a várandósság lapon, ahol a témák listája van, a válaszok számának több mint tízszerese a megtekintések száma :shock:
Mondjuk ebben benne van az is, ha belépés nélkül egy házinyúlunk csak benéz...
zili
 
 


nyulunk...

Kép
Kép
zili
 
 


Nóri
svéd mandulatorta receptet nem tudsz véletlenül? (ikeas)

Kutyafüle
nehogy már kifizesd azt a 3 hónapot is. Ha utánaolvasol, amiket küldtem, rengeteg olyan ember írt, aki fizetett és nem törölték nekik, és még mindig küldözgetik a felszólításokat stb. Ilyen emberekre mennek rá, akik berezelnek egy levéltől és fizetnek.... Számlát amúgy küdted? Vagy csak felszólítást? (azt olvastam, hogy nem is állítanak ki számlát, nem akarnak Áfát fizetni) Perelni úgyse fognak...
Meg GVH meg fogysztóvédelem előtt van az ügy.
pumuklii
 
 


Gyöngyi!
Ne is mondd..... :? :x

Pumukli!
+ engedélyköteles a tevékenységük és csak Magyaro.-n bejegyezett cég kérhet engedélyt.....ez meg offshore..... :roll: :idea:

Megyünk kertészetbe Lilivel...húúúúú.....megnézzük a szép növényeket. Kivi vagyok hogy tetszik majd a kisasszonynak. :roll:

Kép
mozza
 
 


Sok boldogságot a fél éves Vilmosnak :-)

Anita, remélem Gréti mára el is felejtette a koppanós balesetet. Szegényke. Azt hiszem én pl. sose mernék emeletes ágyat venni a gyerkőceimnek. Mindig attól paráznék leesik az emeletlakó...

Mozza, azt hiszem Panndiék hintája (Adamo) rugózni is tud. Vagy javíts ki Panndi, ha tévedek :-)

Netti, remélem a prágai vendégek visznek jó kis knédlit nektek. Boró már meg is tudná rágni :-)

Adri, helyzet? Majd számolj be, mit mondott a doki.

Ajándék tényleg jelképes legyen (én már kitaláltam egy két sk ajándékot, de olyan jó lenne már tudni kit fog Marci megajándékozni :D)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, persze egy Jedi kardnak, vagy egy birodalmi 'másszutánam' lépegetőnek nagyon örülne Marci :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zili: nem, nem oltattam be Tücit, mert már nem jár közösségbe.

Zárt-nyílt topik: mindkettőnek van előnye és hátránya. Hátrány, hogy nem lehet csatlakozni és szép lassan elfogyunk. Előny, hogy sokkal személyesebb dolgokról is lehet beszélgetni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hahó!
Gyors bréking nyúz tőlünk:
- k*vára fáj a torkom :evil:
- megjött :evil: :evil:

És most elmegyünk egy nagy-nagy napfényes sétára!

Szofi,
jó pihenést!!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ja, Csongi hízott egy hónap alatt fél kilót! Juhé! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


pumukli-enni ettem már, elég sűrűn :oops: , mert itt fagyasztva lehet kapni, és annyi a meló vele, hogy kiolvadjon! Majd megnézem, hogy hátha a hátulján rajta van a recept, mert általában mindenen van egy. Hihihihi, jó indok megint venni! Kép mondjuk a princess tortájuk verhetetlen!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


laptetűűűű, de rég volt már!!! :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?