Új privát üzeneted érkezett!

iza egy angol urihölgy, 5 órakor teáztok ? :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, van nőgyógyász a családban, hogy ennyi ultrahangon voltál? :-)
Tényleg döbbenetes ez a fejlődés...

Lara céklás képe maga az édeskáosz, Izáé meg a tippitoppi katalógusfotó (kis cékla a száj szélén..ahhh) :lol: Mindkettő nagyon aranyos. :-)

Kutyafüle, jössz Pumuklinak egy csokival a jó hírekért (szerintem ez így már tényleg megnyugtató, szóval nehogy fizess!), legalább segítenél belehízni a 36-os nadrágba :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


nem Gyöngyi nem rokon és sajna nincs uh.nk itthon :lol: (hú dejó lett volna :oops: ) , csak akkor véreztem és járnom kellett, nehogy elveszítsem ezt a mosolygombócot :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Jó éjt! Elmentem aludni:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


kutyafüle: Voltak nálunk délután, nem tudtam megnézni még amit küldtél, de lefekvés előtt igyekszem.
Úgy látom viszont fény derült rá,hogy csaló társaság, nem kell fizetni! :)

Gyorsan visszaolvastam, Hippes témára reagáltam blogban.
Zárt topik ötletét elvetettem ha ennyire ellene vagytok, bár nem összesítettem a szavazatokat.

Megyek gyereket altatni, aztán jövök még ha kilátok a fejemből...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Kutyafüle, a babának ezzel a sok izgalommal ártasz, főleg úgy, hogy legtöbbször csak a vélt+lehetséges problémán idegelsz előre. Inkább menj el hüvelyivel,. de szerintem az a baj, hogy utána azonnal ki fogsz találni majd magadnak valami mást. Tényleg nem jó ez így... :?

Niki, én is néztem ezt a 2 naponta UH-t :) Döbbenetes, tényleg! Én mondjuk alapból 6+3-n voltam UH-n először, és 7,4mm embrió volt szívhanggal. Én tuti nem megyek majd az új babónál se hamarabb.

Trixi, akkor ma nem volt szerencséd a bloggal.

Babauszisok nem válaszoltak! Holnap utazunk 5 napra wellnessbe, nem tudom, hogy lesz-e wifi, és tudok-e jelentkezni. Na mindegy, a lényeg, hogy jövő héten írok a fogyasztóvédelmis barátnőmnek. Mostmár azon méginkább bepöccentem, hogy nem állnak szóba velem, mint magán a pénzen.

Na jóccakát!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na de Szofi, holnap elmész fürdőre 5 napra, azt' se puszi, se pá? :D
Érezzétek nagyon jól magatokat, töltődjetek, ázzatok, lustizzatok, egyetek, igyatok. Aztán majd mesélj.

Én is megyek szunyni. Szép álmokat!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi, a Kolpingba mentek?
Jó utat és érezzétek jól magatokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma nem volt sok időm,takarítottam,na meg a lányokkal voltam!

Sajnálom Zsófit,puszi neki!

Kutyafüle,jó nagyot nőtt a pocaklakód!

Képek szupik a blogban!Édesen esznek a lányok!

Hippes dologban benne lennék én is,de 1-2 hó múlva. :?

Ma jó mérges is lettem.Jött emailom a kindertől,h megkapták a vonalkódokat,beválthatom vizilovas ajándékra.Neten megrendelem a pendrivot Grétinek meg a matricás albumot,erre kilöki,h nov 30-án legyek a corá újságos standjánál.Csak akkor és csak ott átvehetem.Eddig senki nem megy akkor oda,szóval kb elúszott.Miért nem tudnak postázni? :evil:

A másik,Sanyi a neten rábukkant Grétike képére egy szépségversenyen.Ez ok lenne,csak egy gond van vele,h a a családból senki nem tette fel oda a csajszit.Ez azért rémisztő. :roll:

Nagyon örülök,h Csanival minden ok!!!!!!!!!!!!!!

Annyi mindent akartam még,de hulla vok.Amúgy már jobban vagyunk.Hanna egész nap dumál,többet mozog mint eddig.Kezd beindulni.Már nem olyan nyafis,pedig foga még nem jött ki.Bár azért az esti sírás még van.
Próbálok jönni holnap is,remélem sikerül!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle, engem még életemben nem néztek hüvelyivel, mindkét terhességemnél csak hasival, már 6 hetesen is! Ne aggódj annyit, Rikivel is sokat aggodalmaskodtál, aztán látod mégis milyen tökéletes vége lett!

Hunccutka, szerintem se kell zárt topic, hiszen akkor újak se tudnának jönni és még a mai napig jelentkeznek új és új anyukák.
Vendég
 


Anita, hú, ez a szépségverseny ijesztő, kérdezzetek már rá az oldalon, hogy mi a fene ez???

Én szivesen átveszem neked, itt a fóti Coránál kell? Vagy Debrecenben? Ott nem tudok segíteni sajnos.
Vendég
 


Sziasztok

Gyors bekukk, visszaolvasni esélytelen.

Benji jobban van, de a hasmars még nem igazán múlik, így kaptunk székletfogó tápit. Evőkéje kezd visszajönni, láza sincs már.
Marci megkapta az oltást. A héten itthon van így nem igazán lesz időm jönni, de azért erre volt időm gyorsan:

Kép

Minden Ünnepeltünknek Szép, Boldog és Hosszú Életet Kívánunk !

Kép
Kép
incike
 
 


mea culpa maxima, hogy eltűntem, de én sajnos nem bírom ezt az iramot :)

párom múlt héten alig volt, és teljesen elhavazódtam. meg olyan szép idő volt, hogy muszáj volt kihasználni, és órákat sütettük a hasunkat séták keretében a napon Hanival.

kicsit most folytattam a blogot, de úgy belegabalyodtam, hogy inkább majd újra olvasom a végét holnap, és javítom-kiegészítem, mert most már nem fog az agy.

istenem, akkorák ezek a kiskrapekok-kiscsajszik, hogy besz.rás. és mind olyan ügyes, hogy a frász kitör :lol:

a céklát hogy kell adni? mi a körtét próbáltuk ma meg, egész jól bejött. mondjuk kellő szórakoztatás mellett tulképpen bármit megeszik :)

hippes cucc szuper, ja, ezt inkább a blogba.

na, majd megpróbálok újra képbe kerülni, és nem csak magunkról önzőzni.

mindenkinek jóccaka,

bangla
bangla
 
 


Bangla, basszus, halálra izgultuk magunkat! De jó, hogy minden OK!

Anita, ez nagyon gáz! Szerintem nézzetek utána ennek a rejtélyes szépségversenynek!

Böbi, Kehidára megyünk a Kehida Termál Hotelbe!! Juhúúú, már nagyon várom! 2 egybenyitott szoba, tesókámat visszük bébiszittyónak!

Na, Gyöngyi kedvéért puszipá, de abban bíztam, hogy még holnap reggel tudok jönni!

Na, most viszint lefexem...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Még benéztem lefekvés előtt :)


Szofi jó pihenést!

Böbi írtam!Köszi,de sajna Debrecenben kell.Iringónak gratula a foghoz!Jól megszenvedett vele Ő is!Na meg Te is gondolom!Apa írt az oldal üzemeltetőjének!Remélem válaszol!Ráadásul nevezési díjat is kellett fizetni,ilyenre tuti senki nem nevezte a családból.Ami még elég rémisztő,h saját névvel és még a szül ideje is ott van!!!ÁÁÁ

Incike jobbulást!Montázs nagyon jó!!!!!!!!

Tényleg fekszem.Jó éjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Bangla végre!!!!!!Aggódtam!!!!!!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Haho még én (is?) itt, mert G-t újra kellett altatni.


Annus,
hát én lenni sajna rutinos hasfájós anyuci:( :( Szal fájós tekeredős-görnyedős rotyik miatt gondolom, h ez az. Plusz minden egyéb meg a fogfájásos tünetek. Na most benyomtam egy viburcolt, és reménykedem...

Hát ha senki, akkor én is lépek. Sajnos már rettegek az éjszakáktól, hogy mikor, hányszor és meddig kelünk. :cry:

KépKép

Kép
hase
 
 


Szofi: nagyon jó pihenést Nektek!!

KépKép

Kép
hase
 
 


Attól, hogy zárt egy topik még jelentkezhetnek új tagok, ez nem zárja ki. Csak a zugolvasókat... De már túlléptem ezen, csak egy felvetés volt, mert engem zavarnak a zugolvasók és emiatt sokszor át kell fogalmaznom 1-2 dolgot illetve nem is írom inkább le, azaz kevésbé tűnik őszintének, de majd írom blogba, jó így is, nem gond! ;):)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Hunccutka, gyanakodsz valakire, aki utánad olvas?

Szofi, jujj, nagyon jkó kis hely, élvezzétek! :-)

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is eltűntem kissé, az okok:
- Babóka még mindig nem alszik sokat, ha meg ébren van, akkor a nyomában kell lenni, mert nagyon elindult. :)
- tényleg volt néhány szép nyári nap, amikor mi is nagyokat sétáltunk
- ma hordozós klubban voltam, ezzel is elment az idő
- annyit írtok, hogy folyamatosan a nyomotokban vagyok a visszaolvasással

Na, miután ilyen jól megindokoltam, remélem, nem kapok igazolatlan hiányzást. :lol:

Babóka mostanában rám támaszkodva próbál felállni. :) Körbemássza a lakást, ma kimászott utánam a konyhába, elkezdte rángatni a szemetesből kilógó szemetes zacskót. Miután többször is nyomatékosítottam neki, hogy "Babóka, nem", rájött, hogy ha megnyomja a pedált, kinyílik a szemetes. Ezzel játszott egy darabig, majd eltávolítottam a szemetes mellől. Akkor észrevette, hogy a tűzhely mellé le van téve egy kisebb pizzás doboz, azzal kezdett játszani. Bedobta az asztal alá, és bemászott utána. :) Este pedig nemcsak, hogy püfölni kezdte a notebook-omat, meg is rágta, biztos, ami biztos. :)
Délelőtt hordozós klubban voltunk, ott meg megpróbálta elvenni a másik gyerektől a játék telefont és a kisrepülőt. :) Fejlődik a gyerek. :)

Sissy: Olvastam, hogy lesz nálatok tali. Mi is mennénk, ha lehet. Néztem a blogban a címedet, hihetetlenül közel lakunk egymáshoz, szerintem tutti, hogy ugyanarra sétálunk. :)

Karácsonyi húzás: Mi is benne lennénk. Felmerült viszont bennem a régi tanári múltam emlékeként, hogy mi lesz, ha valaki megbetegszik, és nem tud majd eljönni? Emlékszem, ajándékosztás előtti órában loholtam ki a városba venni valami apróságot, nehogy az a gyerek ne kapjon ajándékot, akinek a húzott párja nem tudott eljönni.

Szofi: Örülök, hogy minden rendben Csanival. Érezzétek magatokat nagyon jól Kehidakustányban. :)

Jók a blogba felrakott képek, a két céklás leányzó nagyon aranyos. :)

Bangla! Örülök, hogy előbújtál, én is izgultam miattad itt a háttérben.

Jut eszembe, végre megérkeztek a pelenkáink Hong-Kongból, két hét és 2 nap volt. Meg is mutatom, Babóka hogy örült:

Kép Pelenkák

Na, megyek aludni, már megint 1 óra van. :roll:
Réka

rekap
 
 


Sziasztok! Megérkeztem ma is... :)

Jaj, Bangla, de jó, hogy megérkeztél! :) Nagyon aggódtam. De akkor örülök, hogy ki tudtátok használni a jóidőt!!! :)
Mindjárt olvaslak a blogban.

Szofi, nagyon érezzétek jól magatokat! Kiváló bébiszittere lesz Csaninak! :) És nagyon ügyi, hogy hivatalosan is kutyázik! Milyen trükköket mutattak az egyoldalassága ellen??? Dani is egyoldalazik sokszor.

Inci, ténylg ti is gyógyuljatok meg! Reny, örülök, hogy egyre jobban, kívánom nektek a remek éjszakát!!

Böbi, olyan jó, hogy ittragadsz! Nagyon hiányoztál, míg nem jöttél! Lányok? Mesélj!

Hunccutka, tényleg megértelek, sok szempontból nyugodtabb lennék egy zárt helyen, de nagyon jó, hogy van a blogunk, ahol minden kényes dolgot le lehet írni. Szóval én nem tekintem örökre lezárt kérdésnek a költözés kérdést, jelenleg még itt lakunk. Aztán majd elválik.
De a blogba írd meg azokat a dolgokat, amiket ide nem, jó?

Tinu, hú, nagyon izgi ez a rádiós felkérés! Majd én is meghallgatnám, legalább hallanám a hangod!!! :) És akkor a te hsz-eidet a te hangodon olvashatnám. :) (Mert ez nekem is fontos, ahogy Gyöngyinek is megváltozott Zilivel kapcsoltaban. :) )

Csilla, remélem, már nem kell ma többet ide jönnöd a géphez, mert alszotok!!!

Anita, ez nagyon félelmetes... Melyik képe Grétinek? Majd meséld el, mit derítettetek ki!

Örülök, hogy Zsófi jobban, kitartás, már nemsokára minden kint lesz, és akkor reméljük, hogy nagyon hamar meggyógyul!

LARA ÉS IZUS EVÉSE CSÚCS! :) Off capslock!

Kutyafüle, akkor ezek szerint jól sejtettem, hogy nem tudnak kötelezni rá, hogy fizess... Akkor meg ne érdekeljen!
Babó miatt ne aggódj, légyszi! Nagyon rendben van minden. :D De azért, ha nagyon félsz, jobb ha megnyugtatniak. Akkor menj el hüvelyi UH-ra!

Bocsánat, ha vkit kihagytam, nem azért, mert nem érdekel!
Ennyire emlékszem. Én is megyek aludni!
Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Réka, nekem eszembejutott 1 megoldás, bár egyébként sztm nem nagy baj, ha vkinek hiányzik a párja, mert ilyen előfordul, és a babák meg még nem értik, hogy ők kimaradtak vmiből, anyukák meg megértik a helyzetet... :) Később akkor lehet postázni annak, akinél ilymódon megmaradt az ajándék.
DE a megoldás: ha kiderül, hol lesz az aándékozós buli, oda kéne juttatni az ajándékokat még a buli előtt. Ha vki postán tudja küldeni, úgy, ha vki leadni tudja, úgy. És akkor ajándék hiányzó nem lesz. :wink:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Bangla, köszönjük, hogy leírtad! Olvastam+írtam. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na a mai reggel...én alig tudtam felkelni...Iza már 3 előtt fenn volt,cicizett...az7tán nem aludt...végül kapot hígabb pépet cumisüvegből,2 korty után be is aludt....Na de hajnali 3kor???És utána meg 7 kor kelt.Azt hiszem ki fogja iktatni ezt a szopit is...most mondjuk a foga miatt kel...ma még nem volt átvilágítás mi va a szájában....


Szerintem is ha vki lebetegszik,akkor simán megoldjuk!Így senki nem marad ki!Lehet postázni,eljuttatni vkivel stb!


Szofi!
Irigy irigy!Legközelebb vigyetek már engem bébi sitternek!!!!Csani se fog unatkozni,Izust egész nyugodtan rohamozhatja :lol: :lol:

Bangla!
Jaj de jó h jöttél!Már aggódtunk!A blogba nem dobod fel a számod h ha nagyon parázon tudjunk dobni egy smst!Vagy ha tudod h nincs időd elég lenne oda írnod h élünk virukunk csak el vagyunk havazva :wink: :lol: :lol:


Réka!
Szupik a pelusok!!!Iza és Lilla pelustesók :lol: :lol: Nagyon durva h Lilla így beindult!!!Énmost amiatt könyögöm h legalább karácsonyt várjuk meg,addig jó lesz nekünk lightosan is mozogni.És az ünnepek után felőlem szaladhat is!Tegnap elkpépzeltem ahogy az ünnepek alatt a gyereket szedem elő a fa alól és rohangálok utána :roll: Neee mááá,még 1-2 hetet kérek,nem készültem erre fel :lol: :lol: :lol:


Huncutka!
Hát amúgy csak azt tudom mondani h ha ennyire zavar egy nyílt fórum akkor ne írj oda....A blogba amúgy azért s jó a kényes témákat írni,mert legalább vissza lehet keresni!!!Egy fórumon elveszik minden,lehetetlen visszanézni az egészet....


Na Sissy tali:Szofi,Panndi,Tinu,Zsüci,Barbi,Réka,Annus

Kari aji:JediMarci,Csongi,Lara,Mira,Csani,Nóri,Brigi,Danó,Kamilla,Áron,Léna,KicsiLili,Riki,Lilla,Iza


Na Gyöngyi elleőrizd h mindenkit felsoroltam e :oops: :lol:

annus11
 
 


Anita!
Nem lehet h mégis vki a családból meg akart lepni????Próbáljátok amúgy kideríteni...apa mért nézeget ilyen oldalakat?Tán ő akarja nevezni Grétikét :wink: :lol: Aztán meglepődött h már vki megtette előtte 8) :lol:

Na megyek,Iza csuklik...azaz éhes!1 KV már bennem van...furi h tök skáig nem bírtam meginni a KV,most meg 2sével iszom! :roll:


Ja és Netti!
Ti nem jöttök hétfőn????Gyertek már!!!!!!Borókát is meg akarjuk dögönyözni 8) :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Ja igen: Apával beirattam a naptárába a hétfőt, szóval elvileg nincs keresztbeszervezés! Netti, csatlakoztok? :)
Vendég
 


Zsófi jobban van, nyitva van a szeme :):):)
Vendég
 


Szofi: jó utat, már nem olvasod, de gondoltam korábban is, biztos eljutott hozzád a gondolat! :)

Annus: pedig készülj, mert karácsonyig Izus is beindul ám! Tegnap nálunk is ez ment egész nap. Csongort szedtük össze a legképtelenebb helyekről. Meg felállt belém kapaszkodva, mondjuk még egy kicsit meg van dőlve, de rajta volt mindkét lába. És mindig olyan dolgokért van megveszve, amit nem szabad, aztán ha kirángatom a keze közül, akkor meg reklamál. :roll:

Na megyek, leméretem a lurkót.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak így rátok török, de egyszerűen el vagyok veszve! Szinte minden napunk egy-egy kihívás. Anya vs. Vili partyk vannak!
De tegnap voltunk a BVC-ben, és a Drága csöpp Mazsolám 7580 gramm, és 68.5 cm! Két hét múlva kell menni, mert a dokker ellenőrzi a kancsalságunkat! Kép , nekünk ez a szexepilünk! :lol:

Összefoglalna nekem valaki egy pár soros mondókát, hogy miről beszélgettetek az elmúlt egy-két hétben? :oops: :roll:

Köszi

Ja!! És utólag is ISTEN ÉLTESSE A FÉL ÉVESEKET, MEG AZ 5,5 HÓNAPOSOKAT, MEG MINDENKIT AKI HÁTTAL VAN A FALNAK!
Kép

Na és az én kis Mazsolám! :oops:

Kép

Kép

Bocsi, ha sok voltam.... :oops: :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!
Hát igen,nem semmi cég.Tegnap válaszoltak, hogy ha ezt a 3 hónapot kifizetjük,akkor törlik a köv. 3-at.Utána aztán még ha akar sem tud perelni. Lehet így döntünk.
A másik.Fel fogom hívni a másik dokit,és elmegyek hüvelyire. Nem is akarlak Titeket ezzel idegesíteni.
Szofi, tudom, hogy túlaggódom, de ha Neked kellett volna Csanival egy olyan hetet átélni,mint nekem Rikivel, hogy megmarad vagy nem,hidd el Te is aggódnál,és rohannál orvoshoz,és a megnyugtató szívhangig nem lenne nyugtod.Ezt hidd el nekem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


kutyafüleNiki: Gratulálok!!!!! Minden tuti lesz!!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Niki!
Szofinak is volt aggódni valója a terhesség elején...szalmonellás volt többek között....De ettől még próbálj pozitív lenni!!!!!Persze belül az ember aggódik,mindig is fogunk,a mai napig aggódik az ember a gyerekéért,és ez így lesz akkor is ha 40éves!De ebben a szituban inkább a nyugodt anyukára van szüksége odabenn annak a csöppségnek!!!!!
Izussal engem is sokszor elfogott az aggódás,de 2 perc után,és miután megcsináltam még 3 terhességi tesztet 8) elhesegettem a rossz gondolatokat,és hittem abban h semmi baj nem lesz!!!!!És mondogattam magamnak h azzal ártok a legtöbbet ha aggódok,és egyre kevésbé aggódtam ahogy teltek a napok :wink: Próbálj erre gondolni!!!!!


Nóri!!!!
Mi újság ott a nagy északi hidegben????Mesélj már!!!Ennyivel nem rázol le h el vagy havazva :lol: :lol: Vilike csodaszép!!!Foga van már?Mászik már?Fut,szalad?Iza alteregoval randiznak még?IKEA? 8) :lol:

annus11
 
 


Annus-változatlanul sötét van sajnos, mint a kotló s*ggében, mindenfele égnek a pilácsok, hogy lássuk egymást. Szakadatlanul esik az ESŐ!! Inkább a hó esne! Igen 3 guzunk van, ebből egyik sem az alsók, hanem jobb felső 1-es, meg a két Drakula. :lol: Az én lurkóm az még mindig lusta, csak ül, de forogni nem hajlandó, viszont ültetés nélkül felküzdi magát ülőpozitúrába. Napok óta azzal szórakozik, hogy "ugrál", akár a kezünkben van, akár a földön, tök mindegy csak riszálhassa a popóját! Verával régen találkoztunk, valahogy amióta megváltozott a telefonszámom nem tudok smst küldeni nekik, hogy megyünk sétálni vagy nem, mert sose kapják meg! :cry: Huhuhúúú, rettegjen az IKEA, mert jövő héten megyünk!!!!
Basztikuli most látom, hogy Izus mindjárt 7 hónapos!!!! Mi ma vagyunk 6 hósak, ma a bababolt rettegjen, mert azért fél éves szülinap is szülinap!!! :lol:
Izusnak meg van már a várva várt fogacskája?? Remélem nem érzékeny a téma... :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

nozavi hogy lettél volna sok, keveset jössz, keveset írsz, Vilike nagyon szép :)

kutyafüle, mindig van aggódnivaló, az első szívhang, aztán a 12. UH, aztán a 18. heti és így tovább, én is parázósabb voltam Laránál, de látszik, hogy feleslegesen, hiszen nomál terhesség után, gyors és fájdalommentes szülés és egy gyönyörű kislány lett az eredmény :)

tegnap egyébként beszéltem "apá"-val a chaten, ő sem értette, miért akarjuk bezárni a topikot, hiszen aki ide regisztrál az elfogadja, hogy ezek nyilt topikok, és mindig lehet csatlakozni :)

ajándékozás, én tutira nem tudok elmenni, de ha annus megengedi én oda postáznám az ajándékot, rá mindig lehet számítani, ő a mi "anyánk" :)

Lara már 4 napja nem kell éjszaka, lehet több is, olyan fél 7- 7 körül kel és aztán kaja és fél8-fél9 körül viszaalszik :)

Tök jó, nem tudom minek kellett összeírni, meg nyilatkozatot aláírni, ha az oviban mégsem adják be a szurit és nekem kell elintézni, hogy mikor viszem el a gyereket a dokihoz :)

Anita ez nem semmi, valaki akkor csak benevezte, új fénykép van fenn?

Böbi tényleg jó, hogy jössz újra, akkor jó vásárt csináltam a rucival :)

Szofi jó pihenést nektek, egy masszírozást küldhetnél nekem :)

Anikó merre vagy?

Szép napot!

Jajj Lilla borzalmasan ügyes, és Csongi is :)

Panndi jó, hogy végre Zsófi kinyitotta a szemét, reméljük sírás nem lesz már emiatt :)

:arrow:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


[quote="annus11"]
Zsuzsi!
Az hittem kis hímzett kabija van,olyan szépek vannak amúgy!!!Ja akkor Hanna korán kezdi :lol: :lol:

Annus!

Hímzett a kabátja. Kis egérkék vannak ráhímezve. De úgy kaptuk.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nóri guzunk? :) rájöttem azért :)
Vilikének Boldog féléves szülinapot! :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jujujj, én valamiről naggggyon lemaradtam!! Beakartátok záratni a topicot??? Ne má'!!!!!
ésésésés, mi ez az ajándékozós??? énisénisénis.... avassatok beeeee

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szofi, jó pihenést! Énisénisakarok! :D

Nóri, Vilike csodaszép! Tényleg mi a helyzet? Hány fok van? :D

Nekem 1x se néztek hüvelyi uh-t, azt valahogy nagyon nem szerettem volna. :roll: Pedig először 5+0-kor voltam.

Tegnap este AM hőmérséklete fürdés után még 0,2-vel emelkedett, mire a férjem úgy döntött, hogy bead neki egy lázcsillapítót. Éjjel bement hozzá, nem volt meleg a feje. Reggel f6-kor evett, akkor újra megmérte a hőmérsékletét és bizony hőemelkedése volt (37,6) Most várom, hogy ébredjen és újra mérem.

Ja tegnap megbocsájtott a férjem :lol: gondolom a Chilis csokoládé segített, aztán ma reggel kitüntettem, mert szerintem ennél jobban nem tud viselkedni egy apuka a gyereke első betegségénél. :roll: Úgy ment el dolgozni, hogy listát készített mire figyeljek oda AM-el kapcsolatban.
Mostmár remélem hamar elmúlik ez a valami! :evil:

Kép

Kép
adraci
 
 


köszönöm szépen aranyosak vagytok!

Képzeljétek felvetődött a kérdés, hogy akarjuk e Vilikét beoltatni a "disznóinfluenza" ellen!

Kép

Ti beoltattátok a gyerkőcöket? Plusz ma nem tudunk menni a babatalira sem, mert Sanyi mondta, hogy volt ilyen fajta betegük, úgy hogy ne kísértsük a sorsot! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:43-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, itt vagy még?Tüci megkapta az infu. elleni oltást?Kérdezhetek?
zili
 
 


Netti ez tényleg érdekes!!!! Főleg az, hogy ki dönti ezt el??? VAgy az itteni vakcina más??? Sok sok kérdés amikre választ hiába várunk! :cry: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Köszi a részletes felvilágosítást Vilike fejlődéséről!Izának még nincs foga...de most már éjjel is felkel a fogzás miatt...elég rossz napjaink vannak kb 1 hete.....szegénynek egyszerre vagy 20 foga lesz rögtön :lol: :lol:
Huncutka vetette fel h nem akarunk e zárt topikot,de vhogy mi már megszoktuk itt!A blog meg elég zárt nekünk :wink:
Itt nem oltanak 1 éves kor alatt,amúgy én meg apa megkaptuk,bizti ami bizti alapon!
Ajándékozás:lez egy télapó-karácsony elő babatali!És kihúzzuk egymást,vagyis a gyerkőcök és vmi apró,jelképes dologgal ajándékozzák meg egymást!Vidékiek is beszállhatnak,majd postázunk,vagy vki elhozza stb.Olyan is beszállhat aki nem tud jönni arra a talira,és persze fordítva is igaz,olyan is jöhet a talira aki nem akar részt venni ebben! :lol: :lol:
Vilinek meg boldog felediket!!!


Edua!
Természetesen továbbítom az ajándékot a kispajtásnak akit "kihúztok" :lol: És köszi a bókokat :oops: :lol:


Adri!
jaj de rendi a férjed!Jófej h ő ír listát!Végül is csak te vagy az anyja! :lol: :lol: AM remek kezekben van!!!Nem hívtok amúgy dokit?Vagy a fogzás miatt meddig lehet lázas?



Őőőő,vmit akartam még....na mindjárt :arrow:

annus11
 
 


Sziasztok!
Ismét lemaradtam..

Szofi! Naugyehogymindenok? :)

Nóri!
Én nem oltatom a gyerekeket egyenlőre. Gy.dokival megbeszéltük, hogy Ő jelez majd, ha szerinte aktuális a dolog...

Anita! Ha jól tudom, vannakitt Debreceniek. Nem tudsz egyezkedni? ;)

Babakaja-ügy: én is szívesen beszállok! + tudok szállítani/elhozni! Nálunk is van országjáró! Ezt már többször akartam írni, hogy ha a Dunától Ny-ra v.kinek vinni-hozni kell v,mit, és nem sos., hanem pár napig ráér, akkor jelezze nekem priviben, megoldható! :)

Bogyó is szeretne ajándékozni! + Hétfőn, sSzilviékhez is elvileg tudunk menni. :)

Kép
szkitty
 
 


ANnus- Ó szegény Izus!! Tényleg kibújhatna már!! Ilyenkor a szívem szakad meg értük!! Ez olyan felesleges kínzás! Miért nem tud csak úgy előbukkanni?? :roll: Mikor lesz ez a mikulásos-karácsonyos babatali?

Képzeljétek, olyan jó, és kellemes dolog volt az imént. Vilike ugye 8 óra 48 perckor született pontosan, és képzeljétek Sanyi felhívott, hogy bocsi, hogy késett 3 percet, de vizsgált épp, de Isten éltesse Vilikét nagyon sokáig, meg, engem amiért apává tettem! Ez olyan jó!!! Édes!!! Bocsi, hogy leírtam, de olyan jóóóóó!!! Kép

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Most mértem és 38,3. Ez már láz, adtam neki lázcsillapítót. :evil: Fogzás miatt nem lehet lázas, csak hőemelkedése lehet. Mindjárt idevarázsolom a dokkert valahogy.

Azért a férjem dönt ezekben a kérdésekben, mert ő azért vágja az emberi szervezet fizikai jelenségeit is (legalább nem hiába volt az egyetemen eltöltött sokév :lol: ) plusz a nővére gyógyszerész, így megszakértik a dolgot, mindjárt kapom az instrukciókat mit kell csinálnom :lol: Jó kis család! :wink: Én meg a legtöbb amit tehetek, hogy nem parázok.

Netti, remélem ezek jobb fej vendégek, mint a hétvégiek! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Zárt topik dolog: Én támogatom az 5letet. Sajna, elég hülye emberek vannak... Anno, pl. én is itt akartam hagyni ezt a fórumot, szerintem P.nak is komoly indoka van rá, hogy miért tűnt el...

Anita! Pl. ezért sem engedi Apánk,hogy képet tegyek fel ide -sőt, még a blogot sem favorizálja. Szerinte, ha v.ki infót akar v.kiről, azt neten át simán megteheti. AZ iwiw-et is törölni akarja már jó ideje, de még nem volt időm foglalkozni a dologgal. Sajnos, nagy az Isten állatkertje...

Kép
szkitty
 
 


Kitty!
Jegyeztelek benneteket!

Nóri!
:lol: :lol: Micsoda apád van neked is! :lol:

Karácsonyi.télapú party...hát időpont még nincs,elméletileg a dec7el kezdődő hét,de egyelőre még szervezés alatt a helyszín és egyebek!

annus11
 
 


Jó reggelt!

Dóri, a trükkök a következők:
A bal kezéhez kell tenni érdekes tárgyakat, de egészen a fejebúbjával egy vonalba, hogy ha oldalrahátra fordítja a fejét, akkor lássa, és arra ösztönözze, hogy a kezét hátraoldalra kinyújtva arra forduljon el
Ölbe ültetve, pl. asztallapra tenni érdekes tárgyakat, és a jobb kezét finoman megfogni/lefogni, hogy a ballal gyakorolja a fogást
Torna: bal lábikóját térdnél drékszögbe hajlítani, és elfordítgatni finoman a jobb lába felé, hogy nyúljanak picit a csípőszalagok. Ezalatt a jobb lába legyen kinyújtva.

Kutyafüle, Annus már írta, de én szalmonellás voltam, és a háziorvos konkrétan ezt közölte: " a baba meg vagy megmarad, vagy nem, egy hét múlva meglátjuk". Szóval volt min aggódni, és aggódtam is.
Én csak azt mondom, hogy olyan problémán ne aggódj, ami nem létezik egyelőre. Az, hogy Rikinél volt, nem jelenti azt, hogy most is lesz. Kicsit kisarkítva: attól szeretnélek megóvni mindkettőtöket, hogy már most azzal stresszeld a gyereket, hogy nehogy 6 éves korában biciklizés közben eltörjön a lába! (mondjuk mert a tied eltört akkor). Érted? de nem szólok bele, ígérem, csak sajnálom a babát emiatt a sok idegeskedés miatt.

Na lányok, köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, Gyöngyinek puszipá :lol: , útra kelünk. Szorítsatok, hogy minden OK legyen, és ha lesz wifi, akkor jelentkezem. Ha nem, akkor vasárnap "találkozunk". Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?