Új privát üzeneted érkezett!

Móni!
Ide is írok neked,hogy még többször szoríthassak nektek a holnapi naphoz.Képet feltétlenül kérj,és küld el nekünk is ide!Oké???
Pá!

Böbe!
Már két napja időszakosan görcsölget a hasam,így valószínű meg fog jönni 1 héten belül.KépA hőm ma 36.7 volt.Olyan érdekes ez az emberi szervezet.
A festésről annyit,hogy tök szép színe lett és szerencsésen elrontottam,mert egy nem túl szép tapétacsíkot ragasztottam fel.A párom azt mondta idő kérdés és megszokjuk.Mi a tanulság?Nők ne fessenek.A villanyszerelést és sem vállalom be,pedig fősulin tanultuk.
Légyél jó!
Pá!
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Böbe, köszönöm szépen kedves soraidat, kicsit olyan vagy nekem, mint Cat a másik topikból. Nagyon nagyon szorítok, hogy ne legyen a 3-4 hét csak 2-3, és újra kezdhessétek.

Én kedd este bevettem egy serocryptint, és olyan rosszul lettem tőle, hogy egy napig nem bírtam felkelni, tegnap is fájt még a fejem. Sajnos nem fogadtam meg a tanácsot, hogy csak negyed szemmel lehet kezdeni, azt hittem nekem ez menni fog. Hamar túl akartam lenni. Hát, nem lehet a szervezetet átverni. :-)

Úgyhogy kitartás, nincs más hátra csak az előre!

Puszi
Noémi
Vendég
 


Viki, hogy tanultál te villanyszerelést?
Nem vagy semmi, ne aggódj, lesz ott még baba, aztán majd arról írsz, hogy milyen színűre fesd a babaszobát, és talán néhányszor megváltoztatod a színt, mire a baba megszületik.

Úgy legyen! :-)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!
Megérkeztünk! Nagyon szuper volt! Már 6cm, mindenét megmérték, azt mondta a doki, TÖKÉLETES BABA!!!Kép Nyaki redő is jó,1 cm.Kép Rengeteget ficánkolt, produkálta magát rendesen, legtöbbször felhúzott lábakkal, a képen kivételesen kinyújtja a lábait és a videón jól látszik, hogy mintha balettozna, közben pedig takargatja a "micsodáját"!! Volt olyan is, amikor szopizta a kis kezét!!! Tündéri kisbaba! Imádom!!!
Ez a kedvenc képem, de akit érdekel, a profilomban is lesznek fent Róla képet (6db) Ha sikerül feltennem! Kép
Kép

Móni
Monik
 


Sikerült feltenni a képeket a profilomba! Na jó, nem egyedül, apuci segített egy picit!Kép

Móni
Monik
 


Noémi!
Villanyszerelést olyan mértékben tanultam,hogy technika szakon végeztem(biosz mellett)ott tanultunk ilyeneket,szakadásvizsgálót is csináltam önállóan,meg az alapkapcsolásokat tanítom is.Igaz ez csak kontárkodás,így nem mernék a villanyhálózathoz nyúlni!

remélem már jobban vagy.A fejfájás kegyetlen dolog.Nekem jobb oldali migrénem van,ami váratlanul lecsap.
Pá!

Móni!
Gyönyörű a babátok vigyázz rá nagyon.
Kicsit most szar kedvem van egész nap görcsöltem,fáj a mellem,biztos az utro hatása.
pá!

Viki
Vendég
 


Viki
Tudod, hogy sokan görcsölnek a várható menzi idejében, amikoris kiderül,hogy baba van a dologban.Kép Meg a cicifájás is jó jel!Kép Fel a fejjel!!!Kép

Móni
Monik
 


Móni!
Köszi a biztatást,de tudom és érzem hogy nem.Kép
Vendég
 


Viki,
én is ezt hittem!Kép

Móni
Monik
 


de nekem a hőm alacsony,36.7Kép
Vendég
 


Szép új hetet!

Mi ez a pangás??????? Kép

Móni, gratula!!!!! Mennek a babamegtartó energiák...

Viki, mi újság? Menzi?

Többiek?
baba76
 
 


Böbe!
Örülök,hogy végre itt vagy.Hogy vagy?Remélem jól.Hogy hol vannak a többiek nem tudom.
Velem semmi lényeges fájnak a cickóim,de tuti a gyógyszer hatása mert a hőm nem mags stabil 36,7.
Szombaton kell megjönnie,de szerintem hamarabb jelentkezik,görcsölget a hasam napok óta.
Ennyi van velem.KépKép

Szia!

Viki
Vendég
 


Szia,

néztem a hétvégén is a fórumot, de nem pötyögött szinte senki (persze, te nem vagy senki... Kép ) és így gondoltam, nem irogatok... Kép

Nincs velem semmi, a párom szép lassan talpraállít, képzeld, a hétvégén 5 órán át Jóbarátokat nézett velem, mert tudja, hogy szeretem (őszerinte pedig ugyanarra a sémára készült mindegyik...)... Szóval most már jobban vagyok, 26-án megyek a dokihoz kontrollra, remélem, minden rendben lesz...

Az a 36,7 nem olyan alacsony, és mástól is görcsölhet a hasad... tudod, azok a fránya méhszalagok... Kép Kép Kép Na jó nem beszélek beléd semmit, de remélem nem jön meg....

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!!!

Tényleg nagy itt a pangás, csak nem nyaral mindenki? Főleg Zita tűnt fel, már vagy másfél hete írt utoljára!
Pedig úgy írkálnék már valakinekKép, kezd uncsi lenni itthon, ez az egyetlen elfoglaltságom. Persze, kellene kaját főznöm, takarítanom, meg ezt-azt, de ezekhez úúúgy nincs kedvem. Inkább mehetnékem van, de mivel nincs hova, lustulok egész nap, max. a kiskutyámmal sétálgatok, még fel sem ágyaztam, a reggelire is csak egy fél órája kerítettem sort(szörnyű, hogy mennyire nem vagyok kajás). Aztán majd délután kell belehúznom, hogy mire apuci hazaér, minden rendben legyen és nyoma se legyen ennek a lusta, trehány anyucinakKép
Egyébként tegnap kezdtük a 14.hetet, ez már a második trimeszterKép, és tényleg helyrejön az ember ilyenkorra, na nem mintha eddig olyan ramatyul lettem volna, de már nem vagyok pl. álomkóros, főleg estére töltődök fel energiával és még éjfélkor is itt pattogok.
Na mindegy, nem untatlak ilyenekkel benneteket!

Viki, én azért drukkolok, hogy ne jöjjön meg!!!

Mindenkinek ilyeneket kívánok:
Kép

Móni
Monik
 


Szia Móni,

na látod, nekem is ez volt a félelmem, mert apa akarta, hogy maradjak otthon, de nem akartam, attól féltem, hogy megesz otthon az unalom... Aztán kiderült, hogy a gének miatt most még egy darabig járhatok vígan dolgozni Kép
Mindenesetre megvigasztaltak, hogy most már fix, hogy otthon töltöm a 9 hónapot, ha megint sikerül megbabásodni... Úgyhogy találd fel magad, hogy tudj majd nekem ötleteket adni...

Böbe
baba76
 
 


Böbe

én is csakis a Babó miatt kényszerítettem magamra az itthonlevést. Pedig egy örökmozgó vagyok, megszoktam, hogy már 5 és fél éve naponta utazgattam fel Pestre, a munkahelyen, igaz, mindig egyedül voltunk egy műszakban, de azért csak jöttek arra anyukák, dokik és tudtam kivel beszélgetni, meg úgy alapból eltelt az idő, sőt sok mindenre időm se volt. Most meg hirtelen ráérnék ugyan mindenre, de én egyedül nem szívesen csinálok semmit, mindenki, aki számításba jönne társaságnak, dolgozik. Egész napi társaságom a kisbabám, a kutyám, a tévé, na meg persze a babanetKép Aztán mikor este hazaér apuci, be nem áll a szám, dumálok megállás nélkül, szegény meg csak fáradtan bambul, hogy ennek meg mi baja?! De hiába, úgy örülök, amikor végre hazaér, hogy kibeszélem neki az egész napomat!
De mindenesetre megéri, inkább unatkozzak hónapokon át, csak a babónak jó legyen. Csak miatta csinálom, anyu így mindig kipihent, nem utazgat naponta a munkába 80km-t, nem idegeskedik, nem fárad el, ez szerintem így jó neki. Majd ha megszületik, úgyse lesz időm unatkozni mellette. Ha nagyon jó baba is lesz, akkor minimum puszilgatni fogom egész nap!!!Kép

Móni
Monik
 


Móni!
Köszi a drukkot,de nincs olyan szerencsém hogy ne jöjjön meg.Most kicsit magam alatt vagyok,de nem vészes 2-3 óra múlva elmúlik.A takarítás helyrerak.
Vendég
 


Viki,
kár, hogy engem nem tesz helyre a takarítás - most minden ragyogna nálunk... Kép

NE KESEREGJ, MÉG SEMMI SEM BIZTOS!!!

Böbe
baba76
 
 


Szia Böbe!
Köszi a biztatást,de ez női megérzés.Ahogy közeledik az LSC egyre jobban idegeskedek,pedig tudom hogy nincs miért?De mi van ha valami rosszat mondanak?
Rajzoltam neked figurár hátha kicsit feldob.
Kép
Puszika!Viki
Vendég
 


sziasztok!
Bibiiiiiiiiii!Megjött.............
Vendég
 


Viki,

most mit vágsz fel.... Kép Gyerekkoromban is az "ugye én megmondtam..." kezdetű mondatokat utáltam... Kép
Köszi a rajzot!!!

Nekem vajon mikor jön meg? DODO!!!! neked mikorra jött meg babavesztés után?

Böbe
baba76
 
 


Szia Böbe!
próbálom könnyedén felfogni a dolgot.Ma elmegyek a doki bácsihoz,hogy a továbbiakat megbeszéljem vele,mert kicsit elegem van,hogy hónapról hónapra nézeget van peteérés,minden szép és oké ,és mégsincs babó.Tuti van valami "hiba" a gépezetbe és utána akarok járni a dolognak.

PÁ!
Viki
Vendég
 


Hol vannak a többiek?Zita teljesen eltünt Dodóval együtt.....
Vendég
 


Viki
sajnálomKép
De hátha az LSC megoldja a gondot és utána egyből (vagy legalábbis hamarosanKép)sikerülKép

Hihetetlen, hogy kiürült a topikKép
Én persze tudnék mit írni, de gondolhatjátok, hogy csak Róla tudnék írni, ezzel meg nem fárasztok senkit. De állítólag jövő héttől, a 15.héttől már hallja az én szívverésemet, hangomat és egyéb kívülről beszűrődő hangokat, zajokat, úgyhogy 1 hét múlva indul a dumaparti, egész nap dumcsizok Vele.Kép (na, mintha eddig nem ezt tettem volnaKép) Megbeszélünk majd mindent, sok kellemes zenét hallgatunk, én nagyok hiszek abban, hogy ezek valóban megnyugtatják Őt és a megszületése után is emlékezni fog rájuk.Kép

Móni
Monik
 


móni!
Kérem a részletes beszámolókat!
Vendég
 


Sziasztok!

En a "ma megint megjott" topikba szoktam irogatni,de ezt a topikot is olvasomKép

Bobe!
En juniusban vesztettem el a 9 hetes babamat,es a mutet utani 31. napon jott meg eloszor.Egyebkent nekem baba elott mindig 28 napos volt a ciklusom. A kovetkezo mar 27. napra jott meg.Es azota varom a csodat...
Remelem,tudtam segiteni.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Szia Kriszta,

Kép Te kis átolvasó ... Kép

Köszi az infót, nekem is 28 napos a ciklusom (amikor volt), úgyhogy bízom a jövő hét utáni hétben! Sok sikert a próbálkozáshoz, én szerettem terhes lenni!! Kép

Böbe
baba76
 
 


Viki, mióta nézegetnek? Hanyadik ciklus ez? Az én dokim a 4. ciklusra tervezte a HSG-t, de közbejött Milike... Kép Drukkolok nagyon...

Lehet, hogy írtad, de nem emlékszem, a párodat nézték már?

Böbe
baba76
 
 


Szia Böbe!
Április óta nézegetnek,az akkori cilustól szedem a clostilt napi 1 szemmel(3-7nap) kezdtem,amit köv.ciklusban napi 2-re emelte a doki,utána egy hónap semmi utána 2szem ismét majd ebben a ciklusban 1 szem.Utolsó két cilusban utrogestant is szedtem.Attól csak a melleim nőttek meg.
A páromat még nem vizsgálták meg,a doki azt mondta ráér,elöbb nálam zárjunk ki minden lehetőséget.Ma megyek hozzá,kikérdezem mindenről.
Kicsit esélytelennek érzem magam.

Vendég
 


Viki

szerintem meg először a párodat kellett volna megvizsgálni. Lehet, hogy feleslegesen bolygatnak téged, mert nála van a gond. És mégiscsak sokkal egyszerűbb az ő vizsgálata, mint a tied. Max. megnyugodott volna, hogy jók a kisfickói. Egyébként én úgy tudom, a dokik is először a férfi kivizsgálását szokták forszírozni, és ha ott minden rendben, utána jöhet a nő. Na mindegy, biztos dokija válogatja.
Nálunk pont aznap reggel ment volna apuci az andrológiára, amikor kétcsíkos lett a teszt. Hajnali 4-kor ébresztettem, hogy nem kell mennie a dokihoz, mert tuti jók a kisfickói és bőgve az orra elé dugtam a tesztetKép Marha romantikus lehetettKép

Móni
Monik
 


Szia móni!
Remélem mi is így járunk,ahogy ti.Most jól vagyok reggel megjött és most semmi.Ez van.Most én is inkább a kisfickókat nézetném meg,hiszen lehet nekem nem is kell semmi.Na majd meglátjuk.
Vendég
 


Sziasztok!

Bobe!
Nagyon szivesenKépEn is drukkolok Neked es MindenkinekKépTudjatok mar mennyi szunetet kell hagyni?Nekem eloszor 3 honapot mondott a doki,az elso kontrollon 2 ciklust,es a 2. kontrollon azt mondta "szabad".A baj csak az,hogy keson kaptam engedelytKépDe azert bizokKép

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Lányok!
LSC halasztva doki javaslatára 1-2 hónap múlva visszatérünk rá,addig ismét closti stb.

Pá!
Kép
Vendég
 


Viki

az jó!Kép Talán a tanévkezdés elfoglaltságai meghozzák az eredményt, addig meg szerintem küldd el a párod matyivizsgálatra!

Móni
Monik
 


Móni!
A párom ma akar időpontot kérni,mondván,hogy mire várjunk ezzel?Ha nem jön össze a babóka akkor úgyis meg kell csinálnia.
Veletek mi újság?Nincs még kép a pocakodról?
Vendég
 


Sziasztok!!! Na végre egy kis élet a topicban!!! Kép Bár még mindig sokan vannak az eltűntek listáján... Kép

Kriszta, nekünk 3 hónapot mondtak és 26-án megyek kontrollra, úgyhogy addig sajna nem hiszem, hogy változik az időpont Kép Mondjuk egy kicsit tartok tőle, hogy nekünk meghosszabbítják majd, mert elég sokáig volt barnás vérzésem (bocsi) a műtét után, amire azt mondták, nem gond,én viszont mégis félek...

Viki, azért ez is jó hír... Nagyon nagy dicséretet érdemel a párod, mert az enyém ennél betojibb volt, nagyon nem akart menni... Kép

Móni, nő már az a pocak?

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Majdnem egy hónapja nem jelentkeztem. Bocsi Kép
Én problémáztam két orvos között, mivel az enyém nem csinált UH-t a closty szedés mellett. Tegnap voltam a másiknál és beigazolódott az én laikus diagnózisom: helyes kis cisztáim vannak mindkét petefészkemben, több is, olyan 23-25 mm-esek. Úgyhogy mindenkinek igaza volt, aki azt tanácsolta, ne szedjem a gyógyszert.
Az új orvos szerint könnyen lehet, hogy nem volt peteérésem a gyógyszer szedés alatt. Érezni nem éreztem (pedig amikor nem szedtem gyógyszert akkor minden hónapban éreztem, és 3 próbálkozásból 2x meg is fogantam)Amióta szedem a gyógyszert pedig semmi.

Matchi!
ha itt vagy még, akkor neked tanácsolom: hagyd ott "közös orvosunkat", és keress egy másikat.
Én már vissza se megyek hozzá, minek? maximum elküldeném a fenébe, hogy sikerült a hozzá nem értésével 4 hónapot elszúrni az életemből.

Ráadásul erről az orvosról mindenhol csupa-csupa jókat írnak, himnuszokat zengenek. Ő meg persze szerepel a TV-ben, ennek a honlapnak is ő az egyik ügyelő orvosa. Nem furcsa ez? Kérdezzem meg tőle a netes rendelőben, hogy doktor úr mit tegyek ha az orvosom nem akar UH-t csinálni, és így szedeti velem a closty-t?
A másik orvos elég értetlenkedve fogadta az egész történetet (persze kollegáról rosszat nem szokás mondani, de az arcára volt írva)
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de annyira fel vagyok háborodva, hogy amiket mondanék erről az orvosról az nem nagyon tűr nyomdafestéket. Menjen a fenébe, csak szomorú, hogy hány nővel teszi meg ugyanezt, akik meg feltétlenül bíznak benne.
Ha egyik nap nem unatkozom rettentően az irodában és nem találok rá erre a fórumra, akkor fogalmam sem lenne arról, hogy velem egy igen fontos vizsgálatot nem csinálnak meg.
Ezt miért nekem kell kiderítenem vagy véletlenül rájönnöm?
Igazán nektek köszönhetem, hogy fény derült erre a dologra, koszi nagyon, leírhatatlanul hálás bvagyok érte.

Sziasztok
Tina
vtina
 
 


Szia Tina,

nagyon sajnálom,hogy igazunk lett, mert ezek a ciszták sem tartoznak az élet kellemes dolgai közé... Kép

Nincs értelme visszamenni, sem beolvasni neki... anno én évekig jártam egy orvoshoz, esküdtem rá. Fogamzásgátlót szedtem, majd egyszer a javaslatára váltottam. Szedtem, de olyan fura mellékhatások voltak: fájt a fejem, hüvelyszárazság... Mindig legyintett, ez nem ettől van.

Aztán amikor abbahagytam a gyogyit és nem rendeződött a menzeszem, ő pedig legyintett várjak, kerestem másik dokit (igaz, közben ő más városba ment), aki szintén nem mondott semmit, de amikor előadtam a régi tüneteimet, rögtön küldött vérvételre...

Egyébként ha az a dokid, akire gondolok, felesleges neki írni, én is írtam és a magánrendelője volt a válasz..Kép

Az új doki mit mond a cisztáidra, felszívódnak vagy műteni kell, vagy vártok most?

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!!!

Tina, örülök, hogy találtál egy rendes dokit és rendeződni látszanak a dolgok. Egyébként mit mondott a cisztákra? Kell velük csinálni valamit?

Viki, Böbe
az én párocskám is maga ajánlotta fel, hogy elmegy dokihoz. Illetve azt mondta, hogyha megint nem sikerül a baba, akkor ő fogja magát és irány a doki, persze megjött, úgyhogy kértünk időpontot, (persze egész hónapban cukkoltam szegényt a vizsgálattal, főleg az egyik Amerikai Pite-s jelenettelKép)a többit meg már tudjátok, pont a vizsgálat reggelén lett zebracsíkos a teszt, úgyhogy doki lefújva.

Egyébként pocakosnak pocakos vagyok, de én mindig is az voltam, de valószínűleg még tovább nőhetett a pocim, mert már meg se kell szólalnom, találkozok egy régi ismerőssel és azonnal mondja is, hogy látom babát vársz. Persze most már boldogan vigyorogva helyeslek.

Úgy egyébként jól vagyunk, csak gyötör az allergia. Gyógyszer ugye kizárva. Már kb. egy hete éreztem, hogy kezdődik valami, de még csak tüsszögés volt, ami viszont, furán hangzik, de nagyon fáj, mindig fogom közben a pocim, mert úgy érzem, repül egyet a méhem föl-le.
Ma reggelre aztán arra ébredtem, hogy szemem könnyben, dörzsölném egész nap, orrom viszket, folyik, és még jobban tüsszögök, 6-7-et egyszerre és mindezt akár 10 percente. Szegény kisbabámat úgy sajnálom. Csak egy egyszerű kis nevetéstől akkorát huppant, mikor az UH-on néztük, akkor most ennyi hapcitól mit csanálhat?!
Ezekután elkezdtem rémképet alkotni, mi történhet vele a sok hapcizástól, majd kerestem a Babanetes Rendelőben erről szóló kérdést, és milyen választ találtam: a tüsszögés, mint hasprés, fokozhatja a méhtevékenységet, az összehúzódásokat és esetlegesen romolhat, kinyílhat a méhszáj. Na több se kellett, úgy bepánikltam, hogy megfogadtam, én ugyan soha többet nem hapcizok, ha érzem, hogy kellene, befogom az orrom, a számon mély levegőt veszek és akárhogy is, de kibírom. Nem tudom, hogy meddig fog működni a dolog, (azóta még nem hapciztamKép), de én nem hagyom, hogy ártson a kisbabámnak, meg is kértem a drágát, hogy jól zárja be a kapukat és akármi is történjék, ki ne nyissa semmiképp.
Légyszi küldjetek hapciellenes erőket!!! Nem akarok hapcizni!

Móni
Monik
 


Szia Móni !

Csak egy tanács, mert nekem segített ( bár nekem még nincs kit félteni a hapciktól ) :
Én két féle homeopátiás golyócskát szedek az allergiámra. A homeopátiás szereket nyugodtan szedheted terhesség alatt is, semmilyen mellékhatásuk nincsen. Nem minden patikában lehet őket kapni, de már egyre több helyen foglalkoznak velük !!

Jóbbulást neked !
Borsó
borsó
 
 


Köszi Borsó!

Majd utánajárok, nem ismerem a homeopátiás szereket, de én mindentől félek, hogy árthat a kisbabámnak, még ettől is. De köszi, majd tájékozódom!!!Kép

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Csak ironikus megjegyzés volt, hogy írok neki a rendelőbe, nem gondoltam komolyan.
Most várunk, hogy kiürüljenek, vagy ha 2 hét múlva sem jönne meg akkor vmi gyógyszerrel megindítja az orvos. Ezt szokták műteni??????????
Volt már valakinek ilyen?
Tina
vtina
 
 


Sziasztok!


Az alábbi kis passzus-t a babaneten találtam. Azt hiszem elég jól illusztrálja a vizet prédikál, bort iszik esetét. Erre nem lehet mit mondani, FELHÁBORÍTÓ!!!!!!!!!!!!!

Tina

"A Clostilbegyt valóban nagyon hasznos eszköz a kezünkben, de arról mindenképp lebeszélem, hogy a saját feje szerint szedni kezdje, ennek ugyanis akár súlyos szövődményei is lehetnek. E gyógyszernek a szedése a ciklus egy meghatározott szakához kötött, de ezen belül a terápia finomabb beállítása mindenképpen szakértelmet igényel. Sajnos tudom azt is, hogy van olyan nőgyógyász, aki minden előzetes vizsgálat, illetve a terápia ellenőrzése nélkül szedeti a Clostilbegytet, de ez semmi jóra nem vezet. A minimum az, hogy a kezelés megkezdése előtt hormonvizsgálatot végezzünk, a kezelés megkezdése után pedig a hatást legalább ultrahanggal, de jobb esetben ismételt hormonszint mérésekkel ellenőrizzük. Ha a peteérést beállítjuk, akkor a ciklusa is szabályossá fog válni.
Dr. Ács Nándor"
vtina
 
 


Tina, nyugi, reméljük eltünnek a kis hamisok a petefészkedből és mihamarabb megbabásodsz!!! Kép

Sejtettem egyébként, hogy viccelsz, de nem tudtam megállni, hogy nem osszam meg veletek, hogy két órát gépeltem, válaszként pedig a magánrendelő száma jött... Kép

Asszem szokták műteni, de szerintem a szakma régebbi motorosai tudnak inkább segíteni neked a megint megjöttben... itt senkit nem műtöttek ilyen gonddal asszem...

Böbe
baba76
 
 


Azt azért nem bírtam ki, hogy ne írjak neki egy mailt, na persze nagyon udvarisat (a körülményekhez képest)Kiváncsi vagyok lesz-e rá válasz.

Tina
vtina
 
 


Kíváncsi vagyok én is...
Böbe
baba76
 
 


Tina

jól tetted, hogy írtál neki! Én se tudtam volna szó nélkül hagyni ezt!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Bobe!

A verzes nekem kb 2 hetig tartott a mutet utan,mire teljesen elmult.Persze a vegen mar alig volt,de 1 hetig nagyon eros volt.Ugyhogy szerintem emiatt ne izgulj,minden rendben leszKépVarom a fejlemenyeket!!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Lányok!
Szedett már valaki BROMOCRIPTIN-RICHTER-t?????
Vendég
 


Ha igen akkor a ciklus első napjától kell szedni?????????????
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?