Új privát üzeneted érkezett!

Millye, Bogi, ettől a fórumtól nem olyan könnyű megválni! :oops:

Ha belegondolok hogy itt vannak a születéstörténeteink is! :roll:

A régi hagyományokat megtartva:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsu83 2009.10.25 14:11-kor.
zsu83
 
 


sziasztok!hát én is benézek mindennap,automatikusan kattintok reggel és jövök.....

zsu:milyen igazad van,a szüléstörténetek,a féléves összefoglalók....ezek fontos dolgok!laptetős vagy!

millye:mekkora ötlet a könyv!hogyan akarod megcsinálni?én is kaphatok? :roll: :oops:

andrea:odataláltál a másik helyre?

Kép
nilabali
 
 


nilabali:Igen :lol: már váró listán vagyunk :lol: :lol: remélem beengedtek :wink:
Igazából én egyetértek a költözéssel,csak nem tudom mi váltotta ki.....?????Vissza kéne olvasnom mi? :lol: :wink:

Jajj már várom,hogy dumálhassak veletek,hiányoztatok,talán lecsengenek az itthoni nehéz dolgok :oops: :cry:
Bár rájöttem,hogy elzárkózni sem jobb azzal nem oldok meg semmit!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 

 
 

Na vissza olvastam :lol:
Húúúú sok dologról lemaradtam......most elgondolkodtam,hogy vajon én is a zugolvasok közé tartozom-é?????? :shock:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


csajok! hiányzik a babanet!!!!!!!!!! :(:(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


En sem igazan tudok elszakadni...

Most volt egy kis idom es visszaolvastam az elmult nehany napot, de bar ne tettem volna. Az addig oke, hogy tobben akartak koltozni, mint maradni, de az en erveim miert kevesbe fontosak mint masoke? :shock:

Aaaa nincs is mar kedves sehova irni... Mondjuk honaptol megint melo - ugysem lenne idom. :cry:

Megyek megolelgetem a kisfiamat, az mindig jobb kedvre derit. Az o ertekredjeben legalabb az erzelmi kotodes es megszokas sokkal fontosabb, mint masok kibeszelese es ez nagyon remelem igy is marad.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Zsu83 igen a szüléstörténetek is itt vannak... talán könnyebb lesz ha meglesz könyvben :roll:

Nilabali utánanézek, hogy ki tudná könyv alakban megcsinálni ha lementem :D aztán majd beszélünk a többiről :wink:

Andrea17 te nem vagy zugolvasó :D

Lkverus nekem is :D tiszta dedósok vagyunk.... :lol:

Hajnski fel a fejjel!!! Engem is megviselt, de még mindig itt vagyok :D illetve itt is vagyok. Tényleg a másik helyre regiztél? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


nagyon hiányzik a babanet :cry:

[quote]a írta:z en erveim miert kevesbe fontosak mint masoke

Hajni - én is sokat gondolkodtam ezen

Azért én még fogok ide írogatni, hátha benéznek néhányan :) Max egy kicsit uncsi lesz :lol:

KépKép
hugic
 
 


Hugic úgy látom te is nosztalgiázol :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Megvagytok, háháháhá!!! :lol: :lol: :lol:
Magdi, Marcusodnak itt kívánok --utólag--boldog hófordulót! Cuppka!

Millye, olyan, de olyan jó ötlet a könyv, hogy tisztára elérzékenyültem!

nekem is hiányzik a babanet, de szerintem a másik hely is nagyon oké, tényleg vicces :P

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Gerendai Zsuzsi egyébként Zümis adta az ötletet, hogy ő lementené... én pedig ebből az ötletből kitaláltam aznap este, hogy könyvet kéne belőle csinálni :D Látom azért te is nosztalgiázol :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye!
Te elkezdeted már lementeni??
én tegnap este igen az 5 oldalnál tartok...

Kép
zümis
 
 


Zümis én ma elkezdtem... csak még azzal vagyok dilemmában, hogy a vonalzó is ott legyen meg az avatar is? :? Te teljes egészben mented le? Na milyen ötlet a könyv???? Jó mi? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye én az egészet mentem le...igaz ezt már az elején elkellet volna kezdeni mert akkor a pocakos vonalzók is ott lettek volna.
szóval én mindent mentek jó ötlet a könyv most néztem,hogy át tudom szerkeszteni A5 méretre...
CSak így nagyon lassú ...és az itteni 7 oldal átmásolva 147 :shock: :shock: Hány oldal lesz 5000??

Kép
zümis
 
 


Sziasztok!
Millye: tök jó ötlet a könyv.
kreiszi
 
 


Zümis :D :D :D sok oldal lesz az biztos... de majd valamit kitalálok... :?

Kreiszi szia :D köszi! :D Emlékbe nagyon jó ajándék lenne a gyerekeknek az biztos :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


[quote]H írta:ugic úgy látom te is nosztalgiázol


Tudod Millye, én nem akartam/ok elköltözni :(

KépKép
hugic
 
 


Hugic én sem... :? de a másik fórum is jó! Én nagyon szerettem itt lenni!!!! és valószínű még fogok írogatni ide... :D úgyhogy lesz társaságod! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


hurrrrrrráááááááá na akkorinnen sem szakadtunk el!!!!
Könyv nagyon király ötlet!!
Lerágott csont..mentünk. Nagyon sajnálomhog y Ricsiababa ennyire berágott, ha lesz időm lehet visszaolvasok hogy miért is robbant a dolog.
Főzök, apa dilis, nem kap ajándékot, Füge édes, én meg éhes. :lol: :lol: Ebéd!
zsu,zümis,kreiszi,hugic,hajni,millye: :wink: :wink:

Kép
budabo
 
 


Budabo jaj... akkor küldök apának egy virtuális fenékbebillenést!!! :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Háááááhááááááááááááááááháááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!
SZIASZTOK!!!!!!
CSAK MEGVAGYTOK :wink: :wink: :wink: Hát ezek a smilek sokkal-sokkal jobbak!!!!!
A könyv szupi ötlet!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea17 :D :D :D sziaaaaaa! látom te is vissza vissza nézel :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nila, nekem ezekért a dolgokért nagyon fáj a szívem! :cry:

Hajni, nekünk egy a véleményünk!

Millye, ha tudok neked segíteni a könyvbe, csak szólj! :wink:

Bogi, Apának irgum-burgum!

Csajok, én úgy örülök, hogy azért itt is maradtunk páran, hiába a babanetnek nincs párja!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 ok. köszi!!! Én is örülök, hogy páran írunk/írtok!! Írok a modinak hátha zárttá tudja tenni.... :? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


5000 oldal? :shock: Nagyon állat! Nagy örömmel veszek neki egy új könyvespolcot! Jó a kép Bebéről a laptetőn, Lénusnak is így lenőtt a haja fülére :wink:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 14:39-kor.
Vendég
 


Hát igen a babanet az babanet:((((((((

Az undorító kiváncsi emberek miatt van ez!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: Remélem ezt is olvassa akire illik a leírás!!!!!

Nembaj lányok azért még itt is vagyunk :lol: :lol: :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye: ezt én is felvettem, de senki nem vette észre :cry: :cry:
Talán mostmár lesz időm olvasni odaát is. :lol:

Kép
budabo
 
 


Hahó Lányok!

Én is automatikusan ide kattintottam, de látom, volt forgalom. :)

Jó estét Nektek, Lányok!

Átnézek az új helyre...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: :lol:

zsu:jó a laptetős kép!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


De Bogi, én észrevételeztem még melegében....
és kigondoltam, hogy ha lehetne zárttá tenni, akkor az összes fórum, akik már elköltöztek zártba, nem máshova mentek volna, hanem zárttá tették volna a sajátjaikat...
Titta logikus, és már elmeséltem...

Mék, mert a gyerek kikacsmarta a kezemből a brokkolit és azt rágja (na rózsa már nincs rajta, csak a tönk... :D ) és én meg akarom enniiiii!!

ladmon
 
 


Millye, bárcsak zárttá lehetne tenni! :roll: :D

Bogi, én észrevettem a felvetésedet! :wink:

Gerendai Zsu,Bogi köszi! :D

Julcsi, sziaaaaaaaaaaaaaaa! :D
zsu83
 
 


Sziasztok!
Bogi: semmi baj nincs! Nem rágtam be! Vagyis már lehiggadtam. Egyszerűen csk utáltam magam azért, hogy ekkora felfordulást okoztam. Nagyon köszönöm a bátorító szavakat, nagyon-nagyon jól esett!!!!!! Andus, Stelly és Mindenki köszönöm. És mégegyszer bocsi!!!
Regisztráltam a netboardon, de tovább még nem jutottam. Ha Andus nem volt a hétvégén, akkor várok türelemmel, de ha én bénáztam valamit, akkor visítsatok!! :D

Kép
Kép
ricsibaba
 
 


ladmon:igen láttam, hogy te ....

zsu: :lol:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok
Ricsibaba, már rég felvettelek.
A levélben, amit a közösbe küldtem ott van a link, ahol be tudsz lépni!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Azért itt virágnyelven is lehet beszélni..... :D

Gerendai Zsuzsi ez tényleg sok lenne... de utánanézek, hogy hogy lehet megoldani hogy kevesebb legyen az oldalszám... :roll:

ÍBabanyul köszi! válaszoltam! :wink:

Andrea17 na igen.... nem hagyjuk kihalni a fórumot :lol:

Budabo írtam az Adminoknak.... :roll: hátha... de úgy láttam, hogy már többen kérték tőlük és ők lebeszélték őket... :(

Julcsi-79 szia Julcsi! :D

Zsu83 tényleg.. laptetőőőőő édes kis cukorfalat Bebe! Adj neki helyettem is puszit!!! :D

Ladmon :lol:

Ricsibaba szia! Kicsit elkeseredtem amikor törölted a hozzászólásaidat, de látom már nincs gond!!! :D Én úgy tudom, hogy Andus írta, hogy regiztél és már be is engedett :D gyere olvass és írj!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Andus70 akkor jól írtam :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ricsibaba, örülök, hogy újra velünk vagy! :lol:

Millye, köszönöm, majd átadom reggel Bebének a puszit! :D
De miért beszélték le a többieket a zárt topikról!? :roll:

Bogi, nem is írtam, ma szuszifejezett egyet Bebe, de utána már nem! Pedig olyan cuki volt! :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 megkeresem a levelet és belinkelem ide de csak holnap mert felkelt a fiam... :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


jó reggelt!

nahátnahátnahát....!

egyre többen vagyunk itt is!valahogy muszáj benéznem ide....és jó is,hogy megteszem,mert vagyunk itt páran!

zsu:a laptetős szépségednek tőlem is jár puszi!imádnivaló!

millye,zümis:ez a könyv nagyon nagy ötlet és ha megcsináljátok ezer köszönet jár érte!

ladmon.sikerült elcsórnod a brokkoli szárat?

hugic,hajni:nem gondolom,hogy a ti érveitek nem fontosak,csak sokan vagyunk és így nehéz mindenki kedvére tenni.én is szeretem ezt a helyet nagyon,de nekem nem a hely a fontos,hanem a csapat!bár teljesen megértem az érzéseiteket!

nadrea:azóta megtaláltad másik helyet!odaát elfelejtettem írni,hogy szorítok apudnak,hogy meggyógyuljon!

később még jövök!

Kép
nilabali
 
 


ricsibaba:helyes!!!!

millye:engem is érdekel hogy miért beszélték le őket...

Reggel fogmosás:füge rángatja a lábam...kaja készítés:füge rángatja a lábam...ha ölbevettem ment volna lefele, ha leraktam jött volna vissza :shock: :shock: most a széket rángatja alattam 8)

Kép
budabo
 
 


zsu: szuszifej :lol:

már felborult....és kézbenvan

Kép
budabo
 
 


bogi:Füge formában van?Bazsi azt csinálja,hogy odamászik apjához,felkéregeti magát,fent van,onnan meg kéri magát hozzám,aztán újra ás újra.....férjed otthon van?

Kép
nilabali
 
 


nila: itthon még legalább 30 percig :oops: Füge is ezt nyomja..de nálunk 7-en vaguynk körülötte mindennap 8)

Kép
budabo
 
 


Hajnski: az objektivitás kedvéért nézd meg az új helyen az 522-es, vagy az 537. hozzászólást. ( még van egy pár, csak nincs időm most kutakodni).
Vannak ilyen dolgok is, nem azért történt a költözés, hogy most aztán mindenkit jól kibeszéljünk.
Szerintem.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Julcsi - ezt most csak neked:

Kép

A vasarnap egyebkent nagyon jol telt - jo ido volt es setaltunk egy csomot kint. Kiderult, hogy Andrew is nagyon szeret hintazni. :lol: Akkorakat bir kacagni, apaval csak neztuk. Anyosom jon le holnap es szerdan, csutortokon o vigyazz a torpicsekre - ki fogom nekei adni, hogy menjenek hintazni, ha jo ido lesz. Szerencsere van a kozelben tobb jatszoter is. 8)

Na tenyleg nincs tobb idom, bocs, hogy megint nem reagalok, de talan majd este eljutok odaig, hogy a masik helyre is benezzek. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnski 2009.10.26 15:22-kor.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Nilabali :D :D remélem összejön.....

Budabo, Zsu83 több írás is van.... közülük az egyik Admin válasza:

Idézem: "Sziasztok, eljutott hozzám annak híre, hogy zárt topikon gondolkodtok. Általában ez a kérdés meg szokta osztani az embereket és bevallom, hogy én is lebeszélnélek titeket erről az ötletről. Vannak oldalak, ahol támogatják a zárt topikok létrehozatalát, néhányan kipróbálták, majd többnyire vissza is tértek a Babanetre. Nem szívesen csinálok ellenreklámot, de a teljesen megbízhatatlan működés, valamint a vírusosság túl nagy ár a zárt világért.
Mi itt a Babaneten több okból sem támogatjuk a zárt topikokat. Tíz évvel ezelőtt úgy gondoltuk, hogy közösségi oldalt hozunk létre, olyan felületet, ahol mindenki megtalálhatja a segítséget, a sorstársakat, azt a mikroközösséget, amelyben jól érzi magát. Akár ír, akár csak olvas... Gondoljátok, hogy a ti csapatotok lehetne ilyen jó közösség, ha a 2009 januári topikindítás után bezártátok volna a kapukat? Very Happy
A Babanet Társalgójába naponta közel 8 ezren járnak, 2500-3000 beírással. És még az ilyen nagy számok mellet sem szokott előfordulni, hogy valakik visszaélnének információkkal, vagy fotókkal.
Azokat az eseteket, amikor egyesek a névtelenség álarca mögé bújva minősíthetetlenül viselkednek, mi kezeljük. Tíz év alatt már nem egyszer megvédtünk közösségeket, és ha jelzitek nekünk, akkor ez megtesszük a jövőben is. Nyugodtan folytassátok a topikotokat, írjátok le örömeiteket, bánataitokat, tegyetek fel fotókat, nyugodtak lehettek abban, hogy itt a Társalgóban biztonságban vagytok.
Ha van valamilyen kérdésetek, jelezzétek. Privát üzenetben gyorsan elértek.

Bízom abban, hogy nem az indokolatlan félelmek nyomják rá bélyegüket a klassz topikotokra!
"

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hajnski az jó hogy van segítséged!!!! Millyen az idő odakint? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, ezt nekünk írta az Admin? A leveledre válaszul?

Hajni, de jó, hogy még jó idő van nálatok, és hogy jön a segítséged! nagyon várunk a másikon, ha lesz időd este, gyere!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


millye:ezt értem, de azt is megértem hogy vki akkor sem fog nyíltan leírni itt egy-két dolgot mert a környezetéből kukkolnak 8)
Füge alszik 1.5 órája....asszem lőttek a délutáni alvásnak :cry:

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?