Új privát üzeneted érkezett!

Andrewnak nagyon tetszik a borulós képe :D Meg a laptetős is :D

Mesi irtó vagány a kendőjével :D

Hugic örülök hogy félreértettem, reméltem hogy jössz :wink:

Ladmon, akkor a barna kódot nálatok sem vállalja apa? :D

Millye, Oli sok mindent eszik úgyhogy nem gáz, de tápot is kap többször egy nap, az esti szép álmokat-tápi pedig nálunk kötelező :wink: Ja és jó a belladonna!!!!!!!!!!! :D :D :D Tudod kicsit szkeptikus vagyok a monokészítményekkel, de mióta a kakit megoldotta újra van hitem, úgyhogy kipróbáltam a belladonnát és az is jó! Úgyhogy már két bogyó is jó, két elég fontos ráadásul! :D (tiszta boldog vagyok tőle :D ) Remélem tejcsisztrájk hamar alábbhagy Andrisnál!

Attis meg a cékla :D Meg a fogai :D Csúcs :D

Bebe milyen ügyes a mocival :shock: :D Vettél tegnap valamit? Én lőttem egy király garbót :wink: Nagyon rég nem jártam boltban :oops: rámfért egy kis sopping-terápia :D

Bogi akartam én is mondani, hogy csak néztem és néztem a Fügis képet amin áll, és gondolkoztam miért olyan fura, aztán rájöttem hogy azért mert tök úgy áll mint egy kisgyerek, tök stabilan, nem olyan babás-ingatag mint Oli még :D

Nila jobbulást!!! +++ Szegény apa! Mi apánk is csak azért szabad holnap mert múlt hétvégén ment végig, vasárnap is és ezért megkapta a holnapi napot.

Kreiszi neked suli? Micsoda éjjel nálatok is...

Zsancy drukk Petrának, szegénykém...írj mit mondtak!

Most gondolkozok hogy már kérdéseket nem is kellett volna feltennem, mert költözünk... no mindegy. Majd átmásolom amoda :D :D

És végezetül:

IMÁDOM AZ ANYÓSOOOM!!!

Viszlát Babanet! :cry: :D Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zetibebi 2009.10.23 07:53-kor.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Király megint laptető :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Andus: én ici-picit módosítottam a nick-nevet de rá fogsz jönni :) , ezt nem fogadta el.

Éééééééééés: csak 3x keltünk éjszaka! Hipp-hipp hurrá :D

Kép

Kép
hel29
 
 

 
 

Helga, épp rajtad filóztam, hogy te lehetsz-e a várólistán :lol:

Bent vagy :arrow:


Lányok, aki még nem regizett tegye meg, a közösben van a levelek közt a leírás, hogyan kell.
Aki nem boldogul, írjon nekem itt pü-t, és segítek.

Ricsibaba, nem fogadtuk ám el a felmondásodat, úgyhogy te is gyere lécci!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


zetibebi:jajaj irulokpirulok...anyóst imádni?????? na ja én is a magam módján :lol:

Kép
budabo
 
 


Listás vagyok!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi, ezt az anyósimádatot a karma miatt mondom :D Annyit szidtam szegényt itt hogy féltem hogy visszaüt a dolog, ezért búcsúzok ezzel a jelmondattal :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


regiztem
Vendég
 


GABI:hurrrrrááááá végre!!!

zetibebi: :lol:

Kép
budabo
 
 


hellóka, műkszik már az új fórum? azt látom,h tag vagyok,de a beszélgetéseket nem találom..........ti?????mindig visszaugrik,h várólistás legyek,de azt már megtettem.......... :cry:

Kép
kaandi
 
 


Andi, azért, mert nekem előbb engedélyezni kell a belépést. Megtettem. :D
Igyekszem gyakran ránézni a várólistára, de bocsi, nem mindig vagyok gépnél.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Kaandi: majd Andus beenged, erről kapsz emailt a megadott email címedre és utána tudsz fórumozni.
Zvera: válaszolok itt, suli jövő héten lesz, vasárnap megyünk le, most Alexapu jön velünk. Eddig csak egy beadandóm volt és csütörtökön lesz ZH-m alternatív medicinából.
Te most akkor halasztasz, vagy lógsz, vagy mi lesz? Édesek a fiúk! Z-nek a szeme fölött az seb?
kreiszi
 
 


Sziasztok,
Ha valakit esetleg érdekel Römer duo plus ISOFIX a bolti ár alatt 24 ezerrel, újan dobozában, akkor írjon privit;-)
Elnézést a zavarásért,
Lívia Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Igazából csak búcsúzni jöttem (remélem, Andus, beengedsz :lol: ).

Jó volt itt, folyt. köv.!

Kép
mist
 
 


Tudom, hogy babanet vége... de én azért válaszolok egy pár dologra..... :(

Nilabali barátfüle ugyan olyan tésztából csinálom mint a nudlit vagy a szilvás gombócot és csokit teszek bele és kifőzöm vízbe és belehempergetem zsemlemorzsába ... isteni finom!!! :D Sajnos cicisztrájk maradt.... :(

Zsu83 nem láttam, hogy újjabb fogacska jönne.... :roll:

Zetibebi nagyon örülök, hogy a belladonna is bevált! :D Édes lett a kép a két fiadról!!!! :D :D :D

Bár lehet, hogy csak magammal beszélgetek..... na mindegy :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Viszlát Babanet :wink:

Most már kezdem felfedezni én is az új topicot :D

Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Millye: már mindenki hiányol az új helyen! Gyere!
kreiszi
 
 


millye:várunk Téged odaát!!!!!!!!!!!!!

gondoltam tényleg illenék elköszönni ettől a helytől,ahol sok kedves barátra,jó szóra,vigaszra,nevetésre és gyönyörű babákra találtam!remélem az új "otthonunkban"még sok-sok évet élünk meg gyermekeinkkel együtt!
búcsúzóul:
Kép

Kép
nilabali
 
 


Millye, én még itt vagyok, tudod mi a véleményen erről az egészről! :cry

Gyere az új helyre, én már beregiztem mert mi lenne velem nélküled és Bogi nélkül! :roll:
zsu83
 
 


nilababa:nagyon jó kép

zsu: :oops: :lol: :oops: :lol:



millye:boldogásog hófordulót kívánok itt is nektek!
Én is sajnálom ezt, de nem rossz az új sem.

Kép
budabo
 
 


Bogi: :lol: :lol: :lol: :oops:
zsu83
 
 


millye:erről van szó!várunk Rád odaát!

Kép
nilabali
 
 


bogi:köszike!

Kép
nilabali
 
 


odaát...ez viccesen hangzik. :lol: :lol:
persze én meg írni sem tudok..boldogságos..dehát így jár az ember ha egy törpe húzza a naciját :lol:

Kép
budabo
 
 


Még egy picit nosztalgiázok.... jó lenne könyvet készíteni a fórumunkból.....

Kreiszi köszi :wink:

Nilabali nagyon jó a kép Bazsiról :D

Zsu83 köszi! Ez megtisztelő! :D

Budabo nagyon köszönjük! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: Boldog hófordulót Andrisnak!
kreiszi
 
 


Millye, jó kis könyv lenne, az biztos! :D

Vérzik a szívem a babanetért! :cry:
zsu83
 
 


Millye vazz' tök vicces az új hely, gyere már!!!
Fura, de vicces! :D

ladmon
 
 


Kreiszi köszi :wink: :D

Zsu83 jó kis emlékkönyv lenne... évek múlva jókat mosolyognánk :D

Ladmon megyek :lol: regizek... :D vicces? NA igen... ha arra gondolsz, hogy kutyás fórum :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


S.O.S.... nem találom a közösben hogy hova kell regizni :shock: na itt maradtam egyedül... ez tényleg vicces.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: küldtem egy linket a közösre, ott regizzél
kreiszi
 
 


Kreiszi köszi köszi!!! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:figyellek ám én is!!!!!megvan mrá?

Kép
budabo
 
 


Millye: szívesen! Küldtem mégegy emailt, h gyorsabban menjen a dolog, ne kelljen keresgélned.
kreiszi
 
 


Millye - nagyon boldog hofordulot a drusznknak. Remelem mar o is szepen huzza a lobort, mint az en kisfiam. 8) Azt a konyvet en is szivesen olvasnam.

Zsu - egyetertek, de ez van. Megszoktam, hogy en mindenben kisebbseg vagyok. Na nem a forumon, hanem ugy altalaban.

Majd neha visszanezunk nosztalgiazni. Talan majd irok egy osszefoglalot egyszer en is. Nekem az ilyenek mondig lemaradtak es en nem banom ha mas is olvassa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnski 2009.10.23 21:45-kor.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Budabo, Kreiszi igen sikerült már köszi... kiírta, hogy már regisztrált valaki ilyen néven... kiderült, hogy én még annó.... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hajnski köszi :D :D :D akkor nem csak én nosztalgiázok.... :D a könyvet szerintem megcsinálom :wink:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye: és kapok dedikálva? :lol: :lol:

Kép
budabo
 
 


Millye: mikor jössz? Én is kérek ám abból a könyvből :) :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Andrea, Hugic BOLDOG 9. és 8.-at!

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!!!!!

Én jövök ti meg eltűntök,hát ez vicces!!!!!! :lol:
Budabo:Köszönjük a köszöntést!!!!
És akkor megpróbálok az új helyre menni,remélem sikerül!!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Millye, ugye nekem is jár egy dedikált példány! :wink: :lol:

Hajni, sajnos én is mindenbe a kisebbség vagyok, téged mégjobban érint ez a dolog, hisz Te indítottad a topikot, és neked köszönhetjük a csapatot! Nagyon sajnálom! :cry:
Én is le merem írni a véleményemet bármiről, mert úgy vagyok vele, hogy nem mások háta mögött mondok véleményt bárkiről, bármiről, hanem vállalom a szemükbe is!
Anyum is olvasta a fórumot, és én egyáltalán nem éreztem ez miatt magamat feszélyezve! :roll:

Andrea, várunk!!!!
zsu83
 
 


Lányok, a közösben van egy levél, netboard tárggyal, ott benne van minden link pontosan, hogy hol kell regizni.

Millye, nem a kutyás fórumra regiztünk :lol: A kutyás csak egy nagy ága, és máshol is van, mint a miénk.
Van olyan, hogy felhasználói fórumok, és ott vagyunk, ott van mindenféle téma, bárki nyithat.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY

Ricsibaba! Mindenki hiányol az új fórumban, és senki de senki nem haragszik rád, szóval lécci gyere te is!
Nehogy azt hidd, hogy miattad van az ez az egész, szerintem csak idő kérdése lett volna, hiszen már máskor is volt téma a költözés, rengeteg régi topiclakó elköltözött már zártba. Várunk!

Többiek, akik a csapathoz tartoztok, gyertek ti is!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Budabo naná :lol:

Andabella végre sikerült írnom a másik fórumra is :D

Andrea17 végre egy elveszett bárányka :D

Zsu83 persze, hogy te is kapsz a könyvből :wink:

Andus70 vicces volt mert amikor próbáltam regizni
akkor azt írta ki, hogy ilyen név már létezik :shock: kiderült, hogy több mint 2 éve regisztráltam azon az oldalon :shock: :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: :lol: :wink:
zsu83
 
 


Kép

Kép
zümis
 
 


Zsu83 látom azért nosztalgiázni visszajössz :lol:

Zümis osztom a véleményedet :D én is szerettem itt... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: nem bírunk elszakadni 8)

Kép
budabo
 
 


Budabo hát ..... nem :lol: sebaj.... nosztalgia... és a zugolvasók is olvassák az uncsi levelezésünket :lol:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?