Új privát üzeneted érkezett!

Böbe!
Tiszta szívből sajnálom!mi történt?
Pihenj sokat,most az a fontos,hogy te jól legyél!

Viki
Vendég
 


BöbeKép
Én erre nem is tudok mit írni.Kép Őrületesen sajnálom, de gondolom ez most aligha vígasztal.

Matchi
hát téged se irigyellek

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Böbe!
Annyira sajnálom!KépKépKép Próbálj meg pihenni!

puszi: Terika
terika
 
 

 
 

Sziasztok!

Böbe, szívből sajnálom és nagyon sok erőt és kitartást kívánok ahhoz, hogy minél hamarabb fel tudd dolgozni a történteket.

Dalma
dalmi
 
 


Böbe!

KépKépKépKépKépKép
Ez borzasztóKép Nem is tudok mit írni!

Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk a Balcsira, hétvégén találkozunk!
Minden jót mindenkinek!!!

Móni
Monik
 


Böbe!

Rettentően sajnálom!!! Borzasztó egy érzés. Próbálj pihenni!

Matchi!

Nekem is volt egy vetélésem, de amin te átmentél azt elképzelni sem tudom. Szerintem is jó lenne egy kivizsgálás és UH-gos megfigyelés.

Puszi, Judit
naju
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatásokat. Tudna Nekem valaki ajánlani Budapesten megbízható orvost, aki rendesen nézi UH-n is a történéseket?
Azért a sajátomról sem mondtam még le, de ahogy Tina is írta egy kicsit feljebb, lehet, hogy én is kipróbálnék párhuzamosan egy másikat, aztán majd meglátjuk.
A barátnőim körében már mindenhol van baba, nem volt náluk semmi probléma, de egyik sem ajánlaná jó szívvel a saját orvosát.
Előre is köszönöm, ha ajánlanátok valakit.

Matchi
matchi
 
 


Sziasztok!

Böbe, őszintén sajnálom a történteket. Kép Borzasztó! Amint tudsz gyere. Várunk vissza.

Üdv. az újaknak! Kép
Matchi, amint Te keresztülmentél az sok is egy életre. Nagy erő lehet benned, hogy még ezek után is optimista vagy. Csak így tovább. Kép
Uh-ban egyetértek a többiekkel. Nagyon nem ártana. Mi van, ha a petevezeték nélküli oldalon érik meg mindig a tüsző? Akkor teljesen felesleges az egész.

Szilvi, jönni fog ott a kistesó is hamarosan. Nem kellene újra fogigátlód szedni 1-2 hónapig. Kép Én is fokozottan hajlamos vagyok a trombózisra. Neked ez hogyan derült ki? Genetikai dolog?

Tina, fel a fejjel! A rossz napok gyorsan elmúlnak.

Móni, vigyázz nagyon magatokra! Kép

Zita, hozod a szokásos menetrendet. Kép Most jutsz el a "nagyon nyűgös" időszakba. Kitartás csajszi! A PCT-vel kapcsolatban szerintem jól dilemmázol. Ne hagyatkozzatok egyszeri eredményre. Legközelebb hamarabb meg lesz csinálva, és akkor tuti jobb lesz az eredmény.

Látom nagyon belejöttetek a smiley-zásba. Kép
"Új lányok"! Zita beírhat mindenkit a táblázatba? Lassan nem tudom már, hogy ki is van a topikunkban. Kép Persze így jár, aki csavarog. Kép

Most is írom, hogy igyekszem gyakrabban jönni. Eléggé lefoglalom magam, hogy teljen az idő. A HSG meglesz augusztusban. Most már nem hagyom magam. Kép Utána pedig leállunk egy kis időre (néhány hónap). A munkahelyem körül eléggé érdekes a helyzet. Talán jót is tesz egy kis pihi.
Ja, és szerintem ebben a hónapban nem volt pé-m. Bár csak a nyákomra hagyatkozhatom, mivel se UH, se semmi.

Legyetek jók! Használjátok ki a nyarat! Kép
Kép

Üdv.: V.
vera77
 
 


Böbe,

Nincsenek szavak, amiket most írni tudnék Neked !
Nagyon sajnálom.... Kép
Kívánok neked erőt, és kitartást ehhez a helyzethez!! Kép

Borsó
borsó
 
 


Kedves Böbe!

Most jovok vissza, es ilyen rossz hirre?????

Jaj, Istenem, nagyon nagyon nagyon sajnalom, es sajnos en nagyon tudom milyen ez az erzes.
Nagyon egyutt erzek veled, es kivanom, hogy te is olyan hamar felepuljel, mint en juniusban...

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Nagyon csendes itt mindenki.Nagyon sokat gondolok Böbére remélem jól van.
Én holnap megyek Uh-ra 12.napos kiderül van e peteérésem.
Már belenyugodtam,hogy aug-ban jön a petev.-átjárhatóságiKép,amilyen szerencsém mostanában van.....bármi lehet.KépKb. 3 napja odajött hozzám egy cigányasszony és jósolt,csak úgy.Azt olvasta ki a tenyeremből:"gyermekutáni vágyakozást lát,de ne féljek hamarosan érkezik és fiú lesz......"Nem hittem az ilyenekben,de honnan tudta a vágyamat?!Vagy mindenkinek ilyeneket mond?Jó lenne,ha igaza lenne.........

Viki
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Én itt vagyok olvasgatóban, csak most nem annyira vagyok emberek közé való - mármint lelkileg.KépKépKép
Sajnos összejöttek mostanság a dolgok.

Én is sokat gondolok Böbére, hogy minnél hamarabb fel tudja dolgozni ezt az egészet...Kép
Most nem akarom felrakni egy darabig a táblázatot, Böbére való tekintettel.

Viki!Kép

Nagyon drukkolok neked holnapra, remélem lesznek szép tüszőcskéid!Kép
Nekem szeptemberben lesz átjárhatósági, és már nem nagyon reménykedek benne, hogy nem lesz szükség rá...Kép Sajnos ez a hónap sem AZ. Nem érzek semmit.Kép
Jósolni nekem is jósoltak, egy része már nem jött be, úgyhogy a többi részében sem reménykedem!
Azért kívánom Neked, hogy valóraváljon a jóslat!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus!

Hékás, jobb kedvet kérek szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem am elszomorodi, nem szabad aztatatat, tudod!!!!!!!!!!

Probalj nem a dologra koncentralni, tudod, es hidd el, jobb lesz, en magamrol tudom!!!!!
Sajnos a gorcsoles tenyleg nem tesz jot...
Es latod Moninak is ugy jott ossze, amikor nem is sejtette, es nem is latott ra eselyt!!!!!

Viki!

Hajra a tuszocskekhez, meg a vastag nyalkahartyahoz, pihe-puha agyikó a babanak!!! Eszel sok feherjet??? Tudod az jo ra!!! Nekem is bejott, meg Zitusnak is!!!!

En is sokat gondolok Bobere, szegenynek jo lenne hamar egy masik baba, hogy meg tudjon vigasztalodni...
Na, meg persze nektek/nekunk is jo lenne baboka!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo!Kép

Olyan aranyos vagy, hogy így vígasztalsz!KépKép
Kisütött végre a nap, és azóta egész jó kedvem lett!Kép Persze ez lehet, hogy hétfőn elmúlik, mert akkorra esedékes a "hogyishijják"Kép

Viki!Kép

Na mi volt?????Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Hellóka Zitus!
Na az van hogy:"Jo.ovarium 42x40mm-es benne 20x20mm-es dom foll.......endom 8mm..."
Ezek 12.napi eredmények.Túl biztatót nem mondott készülünk a LSC-re,de azt mondta hogy repedni fog 1-2 napon belül szedjem az utrot.A továbbiakat majd megbeszéljük.
Remélem te jól vagy,ne törjön le az a hogyishíjják,engem annyira már nem.Hála neked.Legyél jó és jelentkezz!!!

Dodó!
azt hiszem elég fehérjét eszem iszom.2 naponta fél liter tej,c-vitamin.Remélem ezek is jók.
Hogy vagy?

Puszika: Viki
Vendég
 


Viki!Kép

Ezek jóóóó hírek!!!KépKépKép
Szép vastag a mnyh-d, engem a 16. napon a 9 mm-el megdicsért a doki!
Most - számomra is hihetetlen módon - jó kedvem van. A kismama barátnőmmel és a két kisgyerekével voltam most sétálni, és nem viselt meg!Kép Sőt séta közben a szembejövő babakocsikba is képes voltam belenézni! Ja, és szép higgadtan bementem a Rossmannba, és vettem két doboz tampont.

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zitus!
Csak így tovább!Tetszett a szöveg végén a csattanó,igazi morbid humor,amit itt mindenki átél hónapról hónapra.
Már engem sem viselnek meg a babás dolgok,én ma vigyáztam egy 5éves egy 2éves és egy 6 hónapos babára és nagyon feldobott a dolog.

Nekünk is lesz babánk!!!!!!!!!!!Megérdemeljük!Nem??Itt mindenki annyira nagyon akarja,hogy igen!

vikiKép
Vendég
 


Koszi, Viki, jol vagyok.

Majd ha lesz valami erdekes velem, akkor azert irok mindig, de most ugyis elmegyunk 2 het szabira, addig nem tudok irni, de majd utana jovok vissza, es visszaolvasok am mindent!!!!!

Nagyon jo am ez az eredmeny!!! Miert nem kecsegtetett sok joval a doki????
8 mm tok jo, nekem nem volt, csak 7.2 amikor terhes lettem...
ES a 20 mm tuszo is tok jo!!! Lehet ebbol meg valami, ne aggodj!!!!
Jo lesz a tej, de ha teheted egyel joghurtot meg kefirt is meg.

Zitus!!!

Orulok, hogy jobb kedved van, es mosolyogva vettel tampont... majd egyszer eljon az ido, amikor vagy masfel evig nem kell semmi ilyen dolgot venned!!!!!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

A korábbi kérdésem még mindig aktuális. Tudnátok Nekem ajánlani Budapesten megbízható orvost, aki rendesen nézi UH-n is a történéseket?
Látom, hogy többeteknél is rendszeresen nézi az orvos a peteérést.
Vikimi eredményei, a leírt értékek egyébként mit jelentenek? Mivel nálam még sosem csináltak ilyet, nem is értek hozzá, hogy melyik szám ill. latin kifejezés mit jelent.
Előre is köszi, ha tudnátok segíteni.

Matchi
matchi
 
 


Matchi!
Az eredményeim UH-os vizsgálat eredményei,minden hónap 10-14 napja között megyek dokihoz megtudni van e lesz e peteérésem.Az eredményből az látszik,hogy van egy domináns(vezető)tüsszőm(érésben lévő petesejt)és a mérete alapján hamarosan megreped és útjára indul a petesejt(20mm felett bármikor repedhet),hogy találkozzon a hímivarsejttel.KépHa találkoztak megtermékenyül és ekkor lesz szerepe az endomnak=méhnyálkahártya,ugyanis ebbe ágyazódik be a megtermékenyített sejtecske.Ha nem megfelelő vastagságú a méhnyalkhártya akkor nem tud erősen megtapadni és akkor erről a hónapról is ennyi.
Én Debrecenbe járok így nem tudok orvost ajánlani neked.

Dodó!
Kellemes pihenést!Gyere vissza hozzánk gyorsan!

Viki
Vendég
 


Viki!

Köszönöm a részletes magyarázatot, jópofa az illusztrációja.
Jó hétvégét!

Matchi
matchi
 
 


Matchi!

En igazabol azert nem ajanlanam a dokimat, mert irto sokat kell ra varni, nincs UH a maganrendelojeben, es a SOTE II-n kell orakat ulni es varakozni ra. De azert egy nagyon jo doki.
Igaz nekem protekciom van nala, mert a mamam ismerose, de meg igy is sokat kell ra varnom...

De ha igy is erdekel, akkor azert megadom a szamat.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Matchi!
Kösz az illusztráció dícséretet,tök jókat lehet találni a neten.
Kép

Viki
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Tegnap este hazaérkeztünk. Kifogtuk a nyár leghidegebb hetét, még a Balcsit is alig láttam. Badacsonyban a hegyoldalon volt a házunk, szakadt az eső, viharos szél fújt (bár gondolom ez nálatok is így volt), 3 pulcsi és egy kabát volt az esti öltözet. Erre most hazajöttünk és itt a nyár.

Próbáltam végigolvasni az elmúlt hetet, hát volt pezsgés itt bőven.
Viki, szerintem tök jó az eredményed.Kép Nekem is mindig csak egy tüszőm volt, a méhnyálkahártyám pedig még a 14.napon se volt 9mm-nél több. Miért nem bíztatott a dokid sok jóval? Mindent bele!!!Kép

Zita, örülök, hogy jobb kedved van.Kép És addig amíg nem jön meg, ne add fel! Nem számít a teszt, hányszor előfordult már, hogy eleinte tévedett a teszt. Tudod, Cateye-nek az ikreket se mutatta ki, pedig nem semmi HCG-je lehetett.
Az sem baj, ha nem produkálsz babás tüneteket, nekem például sose voltak. Holnap kezdjük a 13.hetet, de eddig még sose hánytam, hányingerre se emlékszem, nagyon-nagyon ritkán émelyegtem, zabálhatnékom se volt, gyakori WC-re menés se, semmi. Mostanság kezdek (amikor már épp elmúladozni kellene!) öklendezni a fogmosástól, meg ha valami olyat eszek, ami nem esik jól (rengeteg ilyen van sajnos!)
Igaza van Dodonak, akkor sikerül, amikor nem is számítunk rá!!!Kép

Na nem dumálok sokat!
Drukk mindenkinek!!!!!

Móni
Monik
 


Móni!
Szerintem is jók lettek az eredmények,de valahogy nem beszéltünk arról a lehetőségről,hogy sikerülne,mert a LSC vizsgálatot beszéltük.Elsiklottunk a lehetőség felett.
Most méregetem a hőmet túl sok jót nem tudok kiszürni belőle.2 napja lement 35.9-re másnap már 36.5 volt és ez van most is.Ez nem túl biztató.KépKépKépKépKép
Remélem veletek minden rendben és nem visel meg nagyon ez a változó időjárás.

Puszi: Viki
Vendég
 


Sziasztok, visszajöttem... Kép

Bocsánat, hogy olyan szűkszavú voltam, amikor legutóbb jelentkeztem, de kb. egy óra múlva mentünk nyaralni...

Gyorsan leírom, mi történt, kismamák ne olvassák... Kép

22-én mentünk dokihoz, mivel megbeszéltük, hogy a nyaralás előtt jó lenne, ha látna, no meg kiadja a leletet... Alig vártuk, hogy bejussunk a rendelőbe, szinte ficánkoltunk a váróban... Bementünk, kedélyesen elbeszélgettünk, hogy hogy vagyok, hova utazunk stb. Végül rátértünk a lényegre, felfeküdtem az ágyra... Doki vizsgál hüvelyen keresztül - nőtt a méhem, ez jó hír... UH, felteszi. Nézi, nézi, nézi (a párom a paraván mögött izgul...) egyre komolyabb az arca - életem legnehezebb percei... Kérdezem, baj van? Egy pillanat - válaszol. Újabb perc, a párom már szaporán veszi a levegőt, hallom... Nem látok életjelenséget. - szól a doki. Jöjjön, hívja a páromat. Együtt nézik, lemérik - nagyon kicsi és már nincs szabályos formája sem. A párom megsimitja a lábam és nemet int a fejével. Vége.

Felöltözöm, majdnem elsírom magam. Az orvos biztat, elmondja, hogy a terhességek 1/5-e, ez szerencse, a feleségének is volt stb. Emberséges nagyon.

Rákérdezek arra, amit tudom, hogy ő csak később kezdene el. Műszeres befejezés kell? Javasolja. Mikor? Holnap reggel lehet? Igen. Párom izgul. Nem korai. Nem. Utazhatok utána? (Otthon megőrülnék) Igen, ha minden rendben lesz. Ön csinálja? Igen.

Reggel 7 óra, Margit Kh. mint Forrest Gump a buszmegállóban (egyenes hát, zárt lábak ) ülök a terhespatológia felvételén az abortuszra várók között. Jön az orvosom, elvisz onnan, felveszi a kórlapot, szól, hogy ne ültessenek már ott. A nővérke persze első adandó alkalommal kivág vissza oda. Orvosom ismét elvisz, UH kell, mert nincs hivatalos UH leletem.

Kicsi vizsgáló, én fekszem az ágyon a függöny mögött, ketten várnak kint a függöny előtt mindent hallanak. A falon kis monitor. Az UH-os emberséges, megkérdezi, szeretném e látni. Nem, mondom, így kikapcsolja. Hány hetes?9. Előző UH? Láttuk, vert a szíve. Lelet készül. Kint sír egy lány. Később beszélünk, elmondja, 12 hetes volt, megemelte magát, neki is előző nap derült ki.

Párom kint a folyósón.Én még bírom magam, kezembe nyomják a papírt, missed ab. Mérete alapján 7 hetes, nincs életjelenség.

Menni kell feltetetni a méhszájtágító pálcikát - ezt nem az orvosom csinálja. Előtte (6-8 közönyös arcú abortuszos között, közülük ketten barátnők, fecsegnek) átnézem a papírokat, amiket ki kell tölteni, aláírni. A harmadik lap egy statisztikai adatszolgáltató lap: Magzati halálozásról. Gépiesen töltöm: név, cím, kor, iskolai végzettség, apa kora stb.
baba76
 
 


Hívnak be, a párom alig enged, érzi, itt az erőm vége... Bent nagyon durva az orvos, rámkiabál, hogy ne pánikoljak, mert még elájulok... Bőgve megyek ki, fáj a hasam...Lefekszem, de az egyik idióta szobatársam (70 éves öreglány) feszt meg akar győzni, hogy ez nem tragédia - majd elcsöndesedik, mikor mondjuk, ez nem abortusz, ez egy elvesztett baba. Tíz percig csöndben van, majd rákezd ismét. Kimenekülünk a folyósóra.

Az egyik kedves nővérke el akarja zavarni a párom, de ő mint a bumeráng visszatér....

10-kor beveszem a gyógyszert, 11-kor visznek. fél egyre mindenen túl vagyunk.

Orvosom meglátogatott, kedves, biztat, 3-4 hét múlva látni akar.

5-kor hazaszöktem, saját felelősségre, mivel Bori mama nem tudta befogni a száját, plusz megint el akarták zavarni a párom. Hazamentem, aludtam rögtön.

Másnap elmentünk nyaralni, de sajnos haza kellett jönni.

Azt hiszem, ezt nem tudtam volna végigcsinálni a párom és orvosom nélkül - esküszöm mind a kettejükre.

A párom a legédesebb ember a Földön, mint a cövek állt mellettem, egy percre nem tágított. Egy kicsit belehalt ő is.

Október végén újrakezdjük...

Puszi

Böbe

Ps: bocs, ha nagyon hosszú voltam-.--
baba76
 
 


Jaj és bocsi, mielőtt félreértenétek, sem az abortuszosokkal, sem az öreglányokkal nincs semmi bajom... Bárki kerülhet olyan helyzetbe, hogy el kelljen vetetnie a gyerekét - a döbbenetes az, hogy mindezt mosolyogva teszi, a barátnőivel fecsegve....

Böbe
baba76
 
 


Böbe, bőgve olvastam a történetet. Kép Borzasztó, amin keresztül kell menjen az ember. Nem elég a saját tragédiája, még bunkóbbnál bunkóbb emberekkel és a magyar egészségügy személytelenségével is meg kell küzdenie.
Jól érzékelem, hogy mindezek ellenére már kicsit optimistább vagy? Azért ugye nem tűnsz el októberig?
Jelentem én is maradok, pedig most egy darabig nincs closti. De majd lesz!

HSG-re, illetve egyéb átjárhatósági vizsgálatra váró lányok, ne féljetek, ne izguljatok! Kép Készüljetek rá lelkileg, és minden rendben lesz. Én szinte olyan kíváncsisággal várom, mint régen az iskolakezdést. Kép Vajon mi fog történni? Egyáltalán nem félek. A CÉL az, ami éltet, és átsegít a nehézségeken.
Egyébként, ha 28 napra jön meg, akkor augusztus 16-án lesz a HSG-m. Majd mindenről beszámolok, és ígérem, hogy nem fogok szépíteni, mindent őszintén elmondok. Kép Kép

További kellemes nyarat! V.
vera77
 
 


Szia Vera!

Sokszor csak az volt érthetetlen, hogy miért ÚGY mondják, amit mondanak... Azt hiszem, meg lehet mondani emberi hangon, hogy menjen el a párom - az orvosom is elküldte a műtét idejére, + 1 óra, de emberi hangon, nem úgy mint a nővér, aki bejött és elkezdett ordítani, hogy TALÁN BE KELLENE TARTANI A LÁTOGATÁST!!!!!

Most már egy kicsit jobban vagyok, hiszen ha a jó oldalát nézem, lehet babánk, csak ezt a 3 hónapot, amit rám mértek, azt kell kibírni... Amúgy meg nem tűnök el....

Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Nagyon sajnálom a dolgot olyan volt mikor olvastam mintha velem történne a dolog.
Becsülöm a kitartásodat,hogy erős tudtál maradni.Igazad van hiszen tudod hogy lehet babátok.Én még ezt sem tudom.A férjednek is egy óriási dícséret.
Pihenj sokat,a bunkó emberekkel nem kell törődni mindig is voltak és lesznek is,Engem sokáig csúfoltak az ilyenek ,mert 2 éves koromban megharapott egy kutya az arcomon kisenn hegg látszik.El kell engedni a fülünk mellett az ilyeneket.Csak az a szomorú,hogy az egészségügyben vannak ilyen emberek azon a területen ahol a legkiszolgáltatottabb az ember.
Legyél jó vigyázz magadra!

Viki
Vendég
 


Vera!
Nekem is aug.16 körül esedékes az LSC(laparoszkópia)lelkileg készülök rá és már lehet mondani,hogy várom egy kicsit,hiszen rám talán ez maradt még terítéken a vizsgálatok sorában.Altatanak így fájni talán nem fog.KépCsak az a baj,hogy kezdek azon parázni,hogy mi van ha el van záródva és nem tudnak rajta segíteni....KépKépKépKépKép



Pá!
Viki
Vendég
 


Böbe

mégis csak végig olvastam.Kép Szörnyű. Kép
Én egyébként pont ettől rettegtem és rettegek a mai napig. Az a (dohányos) barátnőm, akiről már régebben írtam, ugyanígy járt 12 hetesen, meg rajta kívül is sok ilyesmit olvastam, hallottam. Ezért mondtam én mindenkinek, én csak akkor lennék nyugodt, ha 24 órás UH készüléket szerelnének rám és egész nap látnám, jól van a babó. Én a következő UH-ot is egyszerre várom és egyszerre rettentően félek. A múltkorinál is, még fel sem helyezte rendesen a doki az UH-ot, már azt kérdeztem, ugye dobog a szíve?! Szegény doki hirtelenjében alig tudott válaszolni.
Most pénteken megyünk a Praxisba, ez a pár nap addig egy örökkévalóságnak tűnik. Aztán ha megláttam Őt, 2 napig eufórikus állapotban leszek, aztán kezdődik újra az izgalom, sőt, most elég sokáig, mert a következő UH csak a 18.-19. hét tájékán lesz, ami jó másfél hónap. Addig ki garantálja nekem a babóm egészségét? Honnan fogom tudni, hogy jól van? Kész aggodalom.

Móni
Monik
 


Viki,

a páromba simán szerelmes lettem megint, képzelj el egy 185 centis, 100 kilós macit, amint egy pici tálkába műanyag villával darabolja a barackbefőttet és etet, mert a jobb kezembe vezették a kanült és nem tudtam enni... Kép

Ne pánikolj!!! Kép

Böbe
baba76
 
 


Böbe!
megértelek,hogy ismét szerelmes lettél a kicsi férjedbe.Ez az egész csak egy kedves szerető pár mellett lehet sikeres.

Nagyon nehéz nem pánikolni.

Viki
Vendég
 


Viki,

hidd el, hogy amíg nem vész el minden remény, mindig tovább fogsz menni. Tudom, nem könnyű, mindig várni valamilyen vizsgálatot, baba pedig nem érkezik... Viszont azt is tudnod kell, hogy a sok stressz sem segít, tehát valamilyen módin meg kell oldanod, hogy ne idegeskedj...

Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Annyira nagyon nem vagyok elkeseredve csak ebben a hónapban nagyon bíztam.A hőm szerint ez sem az a bizonyos hónap,ráadásul a hasam is görcsölget.

Pá!
Viki
Vendég
 


Viki

a másik topikban olvastam a hőmérős témáról. Én megint csak a ritka kivétel voltam. Az igaz, hüvelyben mértem mindig. Viszont, méghogy felkelés előtt mérni? Hát én simán elmásztam a hőmérőig minden reggel. Azt pedig, hogy közel azonos időben mérjem a hőmet, kész lehetetlenség lett volna. Egyik nap, mikor nappalra mentem, hajnali fél 4-kor keltem és akkor hőmérőztem, másnap, mikor nem mentem reggel dolgozni, akkor kb. 10-11 óra körül ébredtem, harmadnap pedig, amikor éjszakából jöttem, délután 3-kor keltem és akkor mértem a hőmet. (ezt aztán a legnagyobb jóindulattal sem nevezném közel azonos időnek!)És ez így ment egész hónapban. Mégis simán egyenletesek lettek a hőim, 36,8 - 36,9, tüszőrepi táján 36,5 körül, majd ismét 36,8 körüli, végül lement és megjött. Utolsó hónapban már nem is mértem, csak az utolsó pár napban, de már akkor gyanús volt a 37,0 - 37,1, lett is baba belőle.Kép
Szóval nekem aztán tök mindegy volt, mikor és hogy kellene mérni, így is remek hőgörbém lett.

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Én a "ma megint megjött..." topikba írtam eddig, most kezdtem olvasgatni a többit is.

Böbe, nagyon sajnálom amin keresztül mentél, még nem tudtam elolvasni az egész topikot, nagyon tisztelem benned a tartásod. Itt sírok benn a munkahelyemen ahelyett, hogy hazamennék.

Muszáj volt írnom.

Sziasztok
Noémi
Vendég
 


Szia Noémi!
Üdv. itt.Én Viki vagyok.Veled mi a helyzet?
Remélem nem csak a megint megjöttekbe írsz!


Móni!
Kösz a hőgörbést nagyon feldobott amiket írtál!Fura nekem átlag hőm mindig 36.2, 36.0 volt és nekem elég nagy kiugrásnak számít 36.6.A tüszőrepi táján 35.9 volt.Ma elhatároztam nem fogom mérni,mert csak felidegesít.
Pá!

VikiKép
Vendég
 


Szia Viki!

Köszi a fogadtatást. Ígérem, írok ide is. Asszem "túlórázok" mostantól... :-)
Én szeptemberben megyek 2. inszemre a BMC-be. Decemberben 27-es prolaktin szintem volt, most 19,5 úgy, hogy 3 hónapja nem szedem a serocryptint. De most elkezdem, nehogy ez legyen a baj.
Ja, ma vagyok a 10 cn-on.
Veled mi a helyzet?

Reggel tudok válaszolni, megjött értem a férjem.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Jaj, de hülye vagyok!
Hát együtt levelezünk a másik topikban is.
Ne haragudj.

Puszi
noémi

Ui: honnan szeditek ezt a sok mosolygós figurát? Én sehogy sem tudom beszúrni.
Vendég
 


A mosolygós figurákat netről: giffek animációk rákeresel kidob egy csomó lehetőséget.vagy akár innen is lementheted magadnak.A képen egy jobbklikk/kép mentése másnéve....elmented egy megadott mappába és onnan bármikor betöltheted ide,a melléklet feltöltése..ikonon,ott tallózás megkeresed a mappádat ahola kép van kijelölöd,és feltöltés.....Ennyi.Kép

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Noémi, ne sírj, már én sem sírok (úgy 24 órája egy könnycseppet sem....) Kép Nagyon szurkolok neked, hogy sikerüljön...KépMennek a +++++++++++ energiák....

Most, hogy kicsit kiírtam magamból a történteket, azt is hozzá kell fűznöm, hogy a kórházban volt egy-két nagyon kedves nővér is, sőt, a vizit alkalmával is volt olyan orvos, aki küldött egy vigasztaló félmosolyt... Csak szerintem végig az lett volna a normális...

Egyébként a Magzati halálozási lappal kapcsolatban azt tartom elkeserítőnek, hogy nem voltak arra sem képesek, hogy a páromnak adják oda, ne az én kezembe nyomják.... Kép

Na mindegy, ezen már túl vagyunk, ahogy apám szokta mondani: Nincs más hátra, csak az előre! Kép

Kéretik mindenkinek megjegyezni!

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Böbe!
Sajnálom, ami veletek történt! Ez volt velem is tavaly májusban. Remélem mihamarabb fel tudod dolgozni (nekem, sajnos úgy érzem nem megy).

Nem jelentkeztem egy ideje, mert bíztam benne, hogy majd jó hírt közölhetek veletek, de sajnos nem sikerült. Ma vagyok a 3. cn-on. Tudom, hogy ki kéne kapcsolni az agyat, de hogyan... ?!
Holnaptól nem leszek, megyünk nyaralni. Majd jelentkezem és remélem már vidámabban írok majd.

Sok puszi,

Judit
naju
 
 


Szia Judit,

Jó nyaralást neked és próbálj meg nem csak ezzel foglalkozni -tudom, nehéz, mert mindenki terhes vagy kisgyerekes- én legalábbis úgy érzem...

Kényeztesd magad, ahogy csak tudod, amennyire a lehetőségek engedik; nevess és szeretkezz sokat a pároddal, kapaszkodj bele; sírj, ha úgy érzed segít. Nekem sokat segít az, hogy úgy gyászolom a kis miliméteresünket, mintha meghalt volna.

És látod, új hónap, új remény, hátha a nyaralás alatt fogan meg a kis bébi...

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Böbe!
Olyan szépeket tudsz írni mindig,hogy totál meghatódok.Kép
Igazad van ezt egy jó pár nélkül nehéz átvészelni.

Már ezt a hónapot én nem tartom sikeresnek próbálok nem gondolni arra...Képa hőmet csak megmértem és stabil 36.6.Általában 36.2 fölé nem megy soha.Mindegy.Semmi,Figyelemelterelés végétt kifestettem a konyhát,vettem festéket színezőpasztát,hengert kikevertem egy kellemes kék szín és 2,5 óra alatt kész is volt.Most ettől jobban érzem magam.Kép
Legyél jó!
Pá! Viki
Vendég
 


Helló!!!! Itt tényleg mindenki nyaral!!! Kép

Nem is írok szépeket, csak ezzel magamat is biztatom... Ma lennénk 11 hetesek... Kép

Ne keseredj el a hőd miatt, nekem olyan 36,6-36,9 körül ingadozott és baba volt a pocakban... Szerintem igazán 37 fölé nem megy azoknak, akik nehezebben lázasodnak be... Kép Amíg nem jön meg, van remény... Kép (nekem nem jön meg még 3-4 hétig, pedig hajtanám az időt, hogy mielőbb kezdhessük megint...)

Festésben én nagyon jó vagyok, kérdezz nyugodtan... Egyedül a konyhaszekrény lefestése nem sikerült túl jól anno, mert senki nem mondta, hogy fektetve szárítsam a szekényajtókat... Mindegy, azért ha nem úgy esett rá a fény, akkor nem látszott... Kép Most villanyszerelni kellene, de azt hiszem, erre a célra keresek szakembert...
Kép
Puszi
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!!!

Holnapra légyszi mindenkitől hatalmas drukkot kérek, mert 10 órára megyünk a Praxisba 4D UH-ra és rettentően izgulok, hogy minden rendben legyen! Néha már rémképek gyötörnek, mi lesz, ha valami történt vele? 2 hete ugyan még minden oké volt, de 2 hét nagy idő, az idő alatt sok minden történhetett. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon drukkoljatok!!!!
A holnapi napot munkaszüneti napnakKép nyilvánítom és délelőtt 10-től 11-ig mindenki csak rám gondoljon!!!Kép Hű, de önző vagyok, de úúúgy félek!!!

Móni
Monik
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?