Új privát üzeneted érkezett!

Andus! Na azért! Várjuk a képet! :D
Én, mint fentebb írtam, szorgalmaznám az újat. De ez úgy néz ki, hogy van egy nap, amikor mindenki menni akar, aztán jön másnap egy hsz, és hirtelen senki nem akar menni. Ma újabb hsz, és újra neki akarunk vágni! Szóval tökölődésnek nyilvánítom az esetet.... :D
De, mivel ma "menni" nap van, menjünk. :)
(Engem lehet szidni, én bírom! :P )

Magdi: Már napok óta akartam ám kérdezni, hogy mi lett a sóskaügylet vége! Na, most már tudom! :)
Ha nagyon akarsz, szerintem is mehetsz. A tejnek mi lenne a baja? Ha már tejnek bajt okozhatna, akkor egyéb szerveidnek is...
Viszont, ha aggódsz emiatt, szerintem is ráérsz elmenni jövőre.

Helga: ez a Barbilány olyan édesen szunyózik.... Nem is gondolná róla az ember a vázolt éjszakákat... :?

Ó Vera, pedig már azt hittem 7fogú Oli után, minden happyvé válik... Na, majd nemsokára!!

Verus, te meg már a múltkor is írtad, hogy le sem írsz mindent (khmm... miattam ugyebár... :D ), no akkor azt a tatárbifsztekre értetted?? :lol:

Tudja valaki, hogy az ételallergiának vagy a tejtermékes allergiának milyen tünetei vannak?
Egy hétig Eszti arca olyan fura kiütésszerű volt, (de csak nagyon lájtosan), ami nemsokára szárazzá tette a bőrét. De csak az arcán... És jellemzően mára múlt el, amikor meg akartam mutatni a védőnőmnek... :?
2 hete kapott akkor már tejpépet és aznap, amikor előjött brokkolit. De egy hétig tartana... :?

Kép Na, menjél innen anya! Dolgom van! :D

ladmon
 
 


Most csak röviden, majd később próbálok még reakciózni......

Megértem, hogy sokan a megszokás miatt itt maradnának, DE sokan továbbra is csak a pedofil kérdést veszik figyelembe és nem azt hogy vagyunk egy páran, akik rokonok és ismerősök miatt nem írnak le mindent. Vagy nem olvasták el ezt a részt vagy nem érdekli őket. Mindenesetre igencsak bántó, hogy ezt nem veszitek tekintetbe. Ezt most nem azért írtam le, mert vagyok sértődve, csak kicsit bántó.
Továbbra is fogok jönni, de így nem tudok megosztani veletek olyan dolgokat, ami néha nagyon kikívánkozik belőlem. De ezek szerint nem is kéne, mert van olyan akit nem érdekel....
Remélem ezt senki nem fogja személyes sértésnek venni...
És ezek után nem is csodálom, ha Stelly nem óhajt többé a kérdéssel foglalkozni.... :roll:
Ladmon: köszi, hogy eszedbe jutottunk! :)

Na most megyek, mert Hanna polcot rámol.... :) Kezdődik... :D

Panna
pandusika
 
 


Ladmon: a nővérem kislánya is tejallergiás és neki is is kiütéses volt az arca. A legjobb próba állítólag, ha egy kis tejet csepegtetsz a bőrére és ha kipirosodik, akkor tuti az. Ez inkább fehérjeérzékenység ha jól tudom. Hannának meg laktózérzékenysége van, de neki nem voltak kiütései...
Eszti nagyon ügyesen segít anyának pakolni... :lol:

Panna
pandusika
 
 

 
 

köszönjük Füge dícséretet. Barbi cukin alszik. :lol:
Zetibebi:kitartás neked, egyszer felnőnek és önelállók leszenk és az iskolád is meglesz és betegek sem lesznek...és ez minden több gyerekesnek szól, de persze azoknak az egygyerekesnek is akiknél horrormanó tanyázik. Füge nekem toporzékolni kezd :shock: ha vmit nem engedek meg, vagy elveszek...

Lénának boldogságos hófordulót!

zsu,millye:éjszaka?

nila,ikverus:jobban vagytok?

Kép
budabo
 
 


panna:én azt mondtam hogy a pedofil dolog miatt nem de miattaok IGEN....

ladmon: király kiscsaj!!! Pakolj csak csacska anya

Kép
budabo
 
 


én úgy látoma többség az igenre szavaz! Költözzünk már, és mindenki had írjon nyugodtan! Én igenis nagyon kiváncsi vagyok mindenkire!!!!!!! Rád is Panna!!!!

allergia! arcracseppentésről én is halottam már... Vinci banán allergiás, ugyanígy vannak pöttyei, aztán másbnapra, vagy harmadnapra eltűnnek, ha addig nem kap banánt....néha kell anni azt is, más kárt nem okoz...ezt dokitóól is kérdeztem, emésztési baja nem lesz, meg semmi, csak kiütés, ritkán kapjon, aszonta.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hannáról is kaphatunk egy polckipakolós képet? :D

Nila Zéti ma is nagyizik, ilyenkor Oli mintha tudná hogy szabad a pálya, nincs konkurens és ostromol egész nap :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lányok!

Most már elég legyen a tökölődésből. Ma estig aki akarja, az írja meg egyértelműen, hogy igen vagy nem, és ez alapján döntünk.

Holnap reggel számolás és döntés, amit a többség mond, az lesz.

Költözés: én IGEN, mert szeretném, ha mindenki kötöttségek nélkül leírhatná, amit szeretne!!!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


hajrá Zsufi! csak keményen!

Ja ladmon, Csak Neked írtam a tatárbifszteket :wink: :lol: :lol:
már olyan régen volt belőlem "vita" :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Lénának nagyon boldog 8. hófordulót kívánunk Bebével!

Apa elment kocsit takarítani, így tudtam jönni netezni! :D
Délután meg csavi lesz, csak még nem tudom hova! :D

Nem is mondtam, hogy Bebe mit csinált tegnap, ráült tök egyedül a motorjára! :shock: :lol: Van kép is róla, majd feltöltöm a gépre, és hozom!

Gerendai Zsuzsi, szegény Léna :( , én akkor is nagyon sajnálom, ha nem fájt neki, de biztos hogy nem fájt? :roll:
De cuki lehet a szimatoló Léna! :lol:

Helga, na én is így vagyok ezzel, ha másfél évig működött, akkor miért most kéne váltani!? :roll:
Sajnálom a rossz éjszakát! Most viszont nagyon édesen alszik Barbi! :D

Kreiszi, örülök, hogy utána tündérmanó lett Alex! Éjszaka, hogy telt?


Millye,
örülök, hogy Te is így érzel a babanettel kapcsolatba, én itt töltöttem veletek a kismamaság 9 hónapját,és most a babás hónapokat, volt részünk örömbe-bánatba, és én nagyon szeretem a babanetet, nekem nagyon-nagyon hiányozna! :cry: :roll:
Éjszaka?

Verus, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bogi, nagyon szuperek a képek! Nagyon csini a szoknyába Füge, a fánis kép is nagyon tuti! Ja meg a csatt a hajába, igazi nőci! :D
Fogacskák is nagyon cukik! Szép nagy kertetek van! :D
Éjszaka nyugis volt! Nálatok?

Zétivera, nem csodálom, hogy kibuktál hétvégén! Minden tiszteletem a Tiéd, nekem nem lenne ennyi erőm, az biztos!
Sajnálom, hogy nincs már tejci! :(

Hugic, tüdőszűrőt nem tudom, lehet-e szoptatás alatt menni! :roll:

Andus, sajnálom a horrormanót! :(
Nekem már tökmindegy mi lesz a fórummal! Úgy látszik én nagyon lelkis vagyok a babanettel kapcsolatba! :roll:

Nila, hogy vagytok?

Ladmon: rámolós Esztike! :lol:
zsu83
 
 


ja, de olyan helyre menjünk, ahol lehet vonalzót vinni sokat!!!!!!!!!!! Mi lesz ha lesz még gyerek, és netán ikrek, akkor vazze 5 vonalzót kell tudni felrakni!!! A babanet már a 3at is nehezen engedi! És vonalzók kellenek!!!!!!!!!!
:lol:

zsu: köszi :) Azér jól vagyok, fejem nem fáj anniyra, mint tegnap..olyan nyomottnak érzem az agyamat, csak a torkom nagyon gáz...de az is elmúik majd egyszercsak
kávé????Én most jutok ide...Vinci szunyál, végre tok főzni....úgy nem megy, ha a kezemben van, mer mindenbe belenyúkál, ha me leteszem, nyáfizik, és úgy nem tok dőzsölni :)

húh, majd elfeledem megdicsérni a rámolós esztikét a laptetőn! anniyra helyes!!!!!
Ja, és az új helyet úgy kezdjük, hogy midenki rakjon fel indurpindur újszülött képet :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lkverus 2009.10.22 09:03-kor.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Lénának boldog hófordulót kívánunk!!!

Zétivera: hát még nem készült Hannáról ilyen kép, de amint lesz, hozok.... :D

Panna
pandusika
 
 


Lénának küldjük a hófordulós cuppancsokat!

köszi kérdésetek,nem vagyunk jól...szerintem mára értük el azt a szintet,hogy mindkettőnkből egyfolytában folyik a cucc,de durván....gondolom most van a csúcspont!engem ráadásul megtalált még a hasmenés is....nem is részletezem,remélem holnapra jobban leszünk,Bazsi is nyűgi ma,már visszament aludni.....

ladmon:Esztike csúcsfazon,látszik a rosszaság rajta!milyen érdekes,hogy ekkorka gyerek bombasújtotta övezetté tudja alakítania lakást fél perc alatt!

panna:tök igazad van....szerintem is azért kell költözni,mert van akinek nem jó így és egy csapat vagyunk!képet!

zetivera:azért csak Olival egyszerűbb nem?jól aludtatok?

zsufi: :D

zsu:de ügyi Bebe!képet!

hel:édesen alukál a fülbevalós angyalkád!

bogi:előbb nem is írtam,hogy milyen gyönyörű helyen laktok!

anyukám most hívott,hogy megszületett az öcsémék második babája az éjjel!nicolnak hívják és 3kiló50deka és 57centi!jól vannak és könnyű szülés volt!(én is akarok egy cseppséget...)

Kép
nilabali
 
 


MENJÜNK és kész! Szerintem is az a fontos, hogy mindenki "biztonságban" érezze magát a zugolvasó rokonsága elől, mint hogy milyen címet írunk be. (Én is tudnék írni néha dolgokat, de inkább türtőztetem magam...)
Fruzsi elkapta ezt a gennyes torokgyuszit, hétfő este belázasodott, tegnapi nap horror, láz, ma már lekopogom, láz nincs, de a mandulái óriásiak. Remélem, Csongi és mi megússzuk a dolgot...
ja akartam írni, hogy a sógornőmnek milyen jó fej orvosa van: múlt héten ment vizsgálatra meg ctg-re, délelőtt, erre a doki: most inkább nem vizsgálom meg, mert fél 3kor keltem...Ő meg örült neki :) no comment.
Múltkor kérdeztétek, hogy meglett-e a kutyanunk: sajnos nem, de annyi kutyát találtunk és annyian hívtak, hogy el sem hiszitek! Egy szukát haza is hozott a Peti, de egy ismerősnek adtuk inkább, mert itt van ugye Bono, az "öreg", meg Delfi, a kölyök...
Zsancy, a ház meg nagy, de nem olyan vészesen, de azért naphosszat lehet takarítani (pláne, hogy a gyerekek telemorzsázzák).
Zsuzsi, ha rászánod magad, szerintem inkább azt kéne csekkolni, hogy mondjuk Dunaharasztiba megy-e busz Tőletek és oda meg elmegyünk értetek autóval.
Képek-videók szenzációsak egyébként... :)
Ja, hogy jártam, úgy volt, hogy sógornőmék kapják tőlünk a babakocsitmózessel meg hordozóval, vettem használtan egy uilyen babakocsit magában (chicco s3), erre ők mégis megvették újonnan(még a színe is ugyanolyan)...szóval ha van valaki, akit érdekelne, írjon privit

Kép
Kép
abencze
 
 


Csak nagyon gyorsan, megyünk sétálni, Natasa a járókában balhézik: egyetértek Ladmonnal, megértem Pannát és a többieket, illetve tiszteletben tartom a kívánságukat, ezért továbbra is IGEN a költözésre.

Egy újabb sztori: ismerősöm a babaneten írt kevésbé hízelgőt a szülés kapcsán, a nőgyógyásza előszedte a kontrollon, hogy ezt mégis, hogy értette.... No comment.....

Kép
mist
 
 


Ja, és Adrika annyira Tamarára emlékeztet... :lol: Még az ujjszopás is... :lol: Imádom.... :oops:

Kép
mist
 
 


BOLDOG hófordulót Lénának!!!!! :lol: :lol:

na most már tényleg kíváncsian várom,h mi lesz itt a vége......sztem is zárjuk rövidre és menjünk!!!!!!!!!!de ki szervezi le akkor???? :shock: :shock:

nem semmi amit mist is írt, ennyi ideje volt a dokinak is??? :roll:

a kis szoknyás, csajos képek meg annyira tetszenek,h megzabálom őket, édesek és gyönyörűek, kár,h Botira nem lehet ilyet adni.... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Ladmon:
Mi pont un.ebbe a cipőbe járunk ,csak nekünk a hasunk és a hátunk pöttyős..és a sajtol.Múlóban lévő részeknél nekünk is száraz a bőrünk.Én hétfőn megyek vele orvoshoz...remélem tényleg csak allergia és nem valami kezdődő ekcéma :roll: (Olvastam a tünetekről és sajnos mindenhol mást mást irnak)

Komolyan mondom,senki ne sértődjön meg de most mi a van????Mint az ovisok ..mennyünk ne mennyünk...mennyünk ..de neeee...
Ilyen módon mindenkinek vannak ellenérvei és persze támogatásai...nézzük azokat akik eddig nem tudtak megnyílni..vagy épp anyós miadt nem írni...igaza van Ladmonnak...én mellette döntők
Na amiket meg Mist ir erről az oldalról...hát elgondolkoztató...és még itt akarunk maradni?

Nila gratula tesódéknak!!!!

Bocsi hogy nem dicsérgetek babókat de mióta új a szabály(laptető)már nem tudom hány gyereket láttam...igazából már nem is tudok rájuk mit irni..hisz mindegyik egy az egybe gyönyörű és csodálatos....

Remélem senkit nem bántottam meg...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsancy 2009.10.22 09:28-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


hel, én el sem hiszem,h Barbika ilyeneket művel éjjelente, egy ma született bárány!! :lol: :lol: :lol: cukika

képzeljétek annyira bealudtam éjjel (apa fszten),h iszonyatos sírásra ébredtem, a "másik" ágytársam begurult a könyvespolcra, merthogy az ágyat betoltam teljesen a polchoz,h ne essen le......kicsit vicces is volt,de persze nagyon sajnáltam....... :shock: :lol: :lol:
nagyon úgy tűnik,h mostanság meg az a baja,h egyedül alszik az ágyában, szinte mindig odakerül hozzám, általában éjfél előtt, mert amíg fent vagyunk, próbálom még visszaaltatni az ágyában, ez megtörténik 11-12ig min, 3x, aztán szeretnék kicsit pihenni és odaveszem, de legalább akkor (többnyire) alszik hajnal 3-ig, majd szopi és megint fent van 6 körül is,aztán véglegesen ébred fél 8....
hát ez van......... :cry:

Kép
kaandi
 
 


majd a köv. kislányra kaandi!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


és mégis mikor, negyven évesen??? :shock: :shock: :shock: ,mert sajnabajna jövőre épp annyi leszek,meg apa csak fiúra van hitelesítve.......200 éve csak fiúk születtek a családjukban, de azért jó lenne

basszus van itt olyan aki majdnem 15 évvel fiatalabb,mint én :shock: :cry: :cry:

na meg önző disznó vagyok és sztnék már aludni végre!!! :lol: :lol: :lol: tudod én mér kb 7-8 évnél járok nem alvásban....

Kép
kaandi
 
 


A költözéshez még, csajok, eddig miért nem izgatott senkit másfél évig hogy ki olvas minket?! :roll:

Verus, azért ha nem javul a torkod, akkor inkább menj el dokihoz!
Én is így voltam vele, hogy majd megjavul, de aztán muszály volt elmennem dokihoz! :?

Nila, nagyon sajnálom, hogy nem vagytok jobban! :cry:
Nagyon sok ++++++++++++++++++++++++++t küldünk!
Gratulálunk az öcsédéknek a kisbabához, ha tudsz, majd hozz képet!

Abencze, Fruzsinak jobbulást! ++++++++++++++++++++++++
zsu83
 
 


kaandi:ne haragudj,de én is nevettem a polcos dolgon,ez volt az első reakcióm....szegényke!azt olvastam,hogy vannak babák akik így igénylik a testközelt, meg lehet próbálni,hogy beteszel az ágyba valamit amihez hozzábújhat,hengeres párnát,vagy valami puha mackót,hátha úgy tudna nyugodtan aludni Boti.de lehet már hiányozna is neked...

zsancy:kiváncsi leszek,hogy mit mond a doki a kiütésekre!

lkverus:volna még kérdésem a kaláccsal kapcsolatban,milyen vajat kell beletenni,margarint,vagy teavjat...????????

mist.jó sétát!

abencze:jobbulást nektek!

Kép
nilabali
 
 


Én is vagyok, de csak kicsit.

Lénunak boldog hófordulót!


IGEN a költözésre. Úgy gondolom, hogy Panna és Zümis félelmeire nem érv az én úgy megszoktam itt... :? Már bocsánat, senkit nem akarok megbántani. Szeretném, ha mindenki őszinte merne lenni, és ez egy zárt fórumon jobban megvalósítható.
Egyébként anyatanya jó hely, jó a program, korlátlan a vonalzó lehetőség, de néha nem lehet hetekig képet feltölteni, és olyan is volt, hogy 1-2 napig leállt. Szóval ha ezt nem vállaljuk, akkor ne menjünk oda.

Kreiszi, kérdésedre: Ma megyünk múzeumba, de többségében rokonlátogatás, elintéznivalók voltak a héten... :roll: (Hétvégén két éjszaka anyóséknál, gondoljatok rám... :roll: Amúgy nálunk is úgy van, hogy jöjjönk mi, mert nekik annyi dolguk van a ház körül... :? Kicsit kezd elegem lenni, mert ha 3 hétig nem megyünk, nyökögnek a telefonban, hogy mennyire hiányzik Marci. Márpedig én nem fogok hetente 100 kilómérert autózni kisgyerekkel... Úgyhogy muszáj lesz jönniük, ha többet akarják látni.)
Meg lakásrendezés is volt a héten és betegség. Most én vagyok, nem vészes, de úgy elszoktam tőle, a terhesség elején voltam utoljára beteg. :( :?

Minden gyerkőc gyönyörű! Adrika tényleg olyan nagylány lett, nekem a virágos gatya a hozzáillő lila zoknival és felsővel is nagyon tetszik. :wink:
Zétiről és Hannáról várjuk a képet!!!

Olvaslak ám Benneteket, de nem volt már időm írni... Majd este próbálok.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Ja, annyit, hogy Bazsának és Anyujának jobbulást!
Szombati randink ledfújva így, Nila??? :cry: :cry: :cry:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:még nem tudom,remélem alakulunk még addig,de ha nem féltek akkor jó lenne talizni...meglátjuk holnap.van egyébként konkrét tervetek,hogy mit akartok csinálni,hová mennétek,ilyesmi?

Kép
nilabali
 
 


Hugic:
Látom te adsz a csemetédnek Béres cseppet,én is szeretnék..de úgye az csak otthon van...lenne kérdésem..Mielőtt adtad a babádnak beszltél a gyerekdokival hogy lehet adni vagy csak magadtól adtad?(mert ha kell igen,akkor marad a dán)
És még egy van ilyen be babáknak is,vagy azt az " Á "hagyományost kapja a csöppség?
Köszi a receptet ma Petra is ezt eszi
:wink:

Ja a Suszi fej nálunk is felkerült véglegesen a Top1-re...annyira édes,imádom..majd elcsípem és küldők képet...Az a legjob mikor együtt csináljuk és kacag rajtam hogy hogy nézek ki....

A másik nagy favorit a kicsurgatjuk a nyálunkat a padlóra és abba pacs -pacs- olunk...
Na megyek az én mislen babámhoz :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Julcsi, Te is elkaptad a torokfájást a babaneten?

Zsancy, de édes lehet Lulu a szuszifejjel! :D Bebe még mindig nem csinálja! :(
zsu83
 
 


nila!!! Ráma!!!! Én csak azt!!! Rendes vajjal még nem sütöttem kalácsot, lehte úgy nmég jobb...nem tom.

Vinci felkelt, megyke, indul a turbónap..ebéd után menni kell a csmetékért, és innetől szünet...lehet kikészülök jövő 7re :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jaj csak bekukkantottam, de akkor ezt le kell írnom:
nem Zsancy, bocs ha félreérthető voltam. magunknak adom a bérest, páromnak és magamnak. Marcinak vettem vmelyik nap cebiont, de még tépelődöm h elkezdjem-e adni.... ez babáknak való c vitamin.

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok!

hát asszem nekem azt az egy éjszakát kell beosztanom újabb fél évre.... :shock: :? :(
A mai ismét nem kicsit volt horroros, dehát ez van...

Költözés: én megértem, azt, akit zavar, hogy bárki elolvashatja az irományait, és úgy érzi nem tudja kiírni magából, amit szeretne... Ezt figyelembe véve igenre szavazok. Egyébként nekem mindegy hova megyünk, nem különösebben érdekel, a vonalzó sem, a lényeg a társaság, és, hogy ki tudjuk dumálni magunkat!

Betegeskedőknek mielőbbi gyógyulást!!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


hábassz, miért nem látszik a kép a vonalzómon???????????
(még jó, hogy nem érdekel, mi??? :lol: :lol: :lol: )

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Amy, sajnálom a rossz éjszakát! :(
zsu83
 
 


amy: :lol:
sajnálom az éjszakát!(már le sem merem írni,hogy az enyém gyeek betegen vacsi nélkül is aludt 11órát)

Kép
nilabali
 
 


zsu:lehet,hogy tényleg így tejed betegség... :lol: :lol: :lol:
haladsz a képpel?úgy megnézném Bebét,ahogyan mocira pattan!

Kép
nilabali
 
 


Nila: tényleg ne írd le inkább... 8) 8) :lol: :lol: :P

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy:bocsi :oops: :oops: :oops:

Kép
nilabali
 
 


Nila: jobbulást nektek! Remélem most már hamarosan elmúlik ez a fránya kór.... +++++++++++++++++++++++++++++++++
Öcsédéknek gartula a második kisbabához!
:D

Abencze: Fruzsinak jobbulást! ++++++++++++++++++++++++++

Julcsi: de jó nektek! Múzeumba én is úgy szeretnék már menni... de már nem is kel sokat várnom... :)

Horromanó nálunk is próbálkozik. Most éjszaka már 4-szer kellett kelnem... :x de szerencsére ilyenkor annyival elintéződik a dolog, hogy odaadom a cumit és alszik tovább. Így is elég fárasztó, de azért így ki lehet még bírni.... nagyon remélem, hogy nem lesz ennél durvább, mert akkor nem tudom, hogy fogunk pihenni jövő héten. :roll:
Szorítsatok, hogy horrormanó feladja a próbálkozást....

Panna
pandusika
 
 


semmi baj, ne viccelj már csak hülyültem...
örülök, hogy Bazsa jól aludt, legalább hamar túl lesz a betegségen...!!! :wink: :wink:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


ja! télleg Nila! Gartula a babócához a családban!!!!! Így kezdődik...kéne...jajj de helyes a picibaba...aztán egszercsak nagy a pocak :):)

Béres cseppet 10kgos súlytól lehet adni, és én úgy tudom, egy éves kor alatt nemigen ajánlott..rengeteg benne a fém, ami nekik még nemigen kellnek....én a nagyoknak olyan 2-3 éves korban kezdtem azt adni...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nila, csak a Te kedvedért, gyorsan felraktam a képeket :lol:

Így kezdődött:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Panna, sajnálom az éjszakai ébredéseket! :(
zsu83
 
 


Szépséges Lénának Boldog HF-t!!! :D

Vendnek (jóval utólag :oops: ezt elbénáztam) boldog névnapot!!!

Nila, Verus, Julcsi, Fruzsi jobbulást!!!

Nila gratula a babához! :D De igaz, azért könnyebb így hogy csak Oli van itthon. :)

Hugic akkor te nem jössz a másik helyre? Én nagyon szeretném hogy gyere :wink:

Kaandi engem anyósom ellát lányruhákkal :lol: Szegény mindig lányt szeretett volna, lett két fia meg két fiú unokája. Úgyhogy van kérem rózsaszín pulcsikától kezdve pizsin át...mindenféle. A vicces az, hogy ő rá is adja Zétire mikor nála van :shock: Én mondtam hogy nem adom rájuk, aszonta "de mééér?" :lol:

Amy, Pandus, és többiek, kitartás, hororrizé egyszer odébbáll.

Megtaláltam a Zéti naplóját, 9-10 hós volt mikor írtam az éjszakákat és tök olyanok voltak mint most :shock: Tök durva, pedig úgy emlékeztem hogy jobbak voltak. Na ezt most azért mondom mert mikor vége ennek a korszaknak az idő megszépíti és nem is emlékeztek majd. Csak át kell vészelni :roll:

Zsu lesznek fotók a délutáni csaviról?

Akkor asszem már csak azt kéne eldönteni hogy hova menjünk. Én nem ismerem egyik helyet sem, de talán az Andus által ajánlott oldal tűnik megbízhatónak. Nem? Nem tudom, csak mondom.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Ezaaaaaz! Elő az ostort Zsufi!!! :lol:
No, igen, teljesen jogos: IGEN.

Bebe hallod egyszerűen fantasztikus! Egyedül motorozni... :D

Zsancy:
remélem, nem tejallergia, mert klasszul én rángattalak bele a sajtevésbe... :(

De, ha nálunk a tejes cuccra allergizálna, akkor nem múlna el, ugye? Mert még most is tejpépezik este...
Kösz a csepegtetős tippet, kipróbálom. (Ööö, izé, a tehéntejet cseppentsem az arcára, ugye? :oops: )

Ejejj Nóri, nálatok is majd lesz szebb az élet! Nem tudok okosat, csak hogy pihenjetek, javuljatok, aztán pár nap múlva jobb lesz!

Amy: nembaj, nembaj! Most már látjuk, hogy tud Vend, ha akar, szóval legalább a reményt megcsillogtatta a tegnapi nappal! Há' végülis így is fel lehet fogni... :D

Áááá... véletlenül kurkumát tettem a rizsbe, amiből rizibizi lesz! No, legalább modern lesz a dizájnja... 8)

ladmon
 
 


Zétivera, ez komoly :shock: : rózsaszín pizsit ad anyós Zétire? :lol:
Délutáni csaviról szerintem nem lesznek fotók, mert télikabit veszek magamnak lehet! :lol:

[/u]
zsu83
 
 


Bebe milyen ügyes! :D

Ladmon: szerintem nem muszáj az arcára.... Legalábbis a tesóméknál úgy volt, hogy ha a karjára cseppentet, már ott is bepirosodott. És igen, tehéntejet...

Nővéreméknél november végén jön a második baba. Olyan izgi!

Panna
pandusika
 
 


Hábazz, persze, hogy jön Hugic.... :D

Oké, oké, köszi... felkel, oszt locsolom! :)

ladmon
 
 


panna:kösz!horrormanó hagy titeket "nyaralni",nyugi!

ladmon: :lol:

zsu:eszméletlen Bebe!!!!!!!nagyon ügyes!igazán büszke lehetsz rá!puszild meg helyettem is!

lkverus:én bizony szertnék még pocakot növeszteni,de az még nem most lesz.....

Kép
nilabali
 
 


Ha valaki tud jó helyet intézze.
Én leírom mit tud a netboard, Amy ismeri, nekünk kutyás fórumonk van ott.
Szóval lehet zárt fórumot csinálni, különböző topicokkal.
Meg lehet csinálni, hogy van mondjuk egy csevegő, egy receptes, egy vonalzós topic, techikai segítség... stb.... A vonalzós topicba a vonalzókat képként be lehetne szúrni, viszont az aláírásba nem. Ott csak linket vagy szöveget lehet használni.
A zártság garantált, csak tagok láthatnak minden írást.
Képeket úgy lehet berakni, hogy egy netes galériából, úgy bármekkora méretben. Viszont saját gépről feltölteni csak nagyon kis méretben, 20 kb-ig enged.
Lehet választ írni a hsz-ekre, ez alapján mutatja az előzményt is, lehet törölni, szerkeszteni.
Van pü. írás lehetőség, lehet avatart feltölteni.

Azt hiszem ennyi, más nem jut most eszembe.
Ha valaki tud jobbat, akkor ugorjon neki.
Olyan úgysem lesz, ami mindenkinek tetszeni fog, gondolom a netboard ellen is sokaknak lesz kifogása.
Én 5 éve használom, szeretem.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


andus:nekem jól hangzik!meg is tudnád nekünk nyitni?(ha a többiek is belemennek?)

Kép
nilabali
 
 


6. fogacska is megvan!!!!!!!!!4lenn áttört ma..mostanság....reggel még nem volt ott!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?