Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
húúú lányok, mi van itt?
Mindenki besértődik-megsértődik-búcsúzkodik.... :shock: :shock:
Mindjárt szétcsapok köztetek, irgum-burgum!!!

Nem tudok most jönni, dráma van nálunk, asszem 4 foga jön szegény Zétinek egyszerre, tegnap este áttört egy, akkor a cirkusz volt.. vérköpés meg minden, én meg becartam...

Majd éccaka leírom a véleményem.. addig is jók legyetek


na, lógtam a laptetős képpel, de valamiért nem olvassa a kártyaolvasó az új gép kártyáját, és azon vannak a friss képek.. úgyhogy sajna most be kell érnetek pár régebbi képpel. Ne hari...

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andus70 2009.10.23 07:59-kor.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


elif,kaandi:behalok a két kiskrapekon!!! állati a videó és a képek. Csajok büszkék lehettek :lol: :lol: Mi járunk össze babázni és fel tudja dobni az embert, eltereli a figyelmét.

nilababa:kajcsi jól hangzik.apa :twisted: Én nem főztem, egész napom ráment a takarításra, pedig nem így volt tervezve.

stelly:gyönyörű Adri!!! a közeli kép a kedvenc, a szoknyás is jó, meg mind. Én is ma adtam rá szoknyát és fényképet is csináltam :wink:

zsu:ma van anyósparti?

Kép
budabo
 
 


andus:KÉPET!!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 

 
 

Efe tök arik a képek és a videó is...

háát nem jött össze az altatás több mint 1 órát bömbölt...de nem aludt el azóta sem...

Rohanok tovább kaját kell gyártani Mukinak..jóó sokat ami megy a fagyaztóba...


(ja ha ma akármikor ideülök Muki bekaksizik...(titkon tiltakozik a gyerek...)

Kép
zümis
 
 


zümis:Muki igazán érezhetően tiltakozik! :lol: :shock:

nagyonnagyonnagyon jó a videó!olyan édik együtt!

bogi:ez a kaja nem is számízt főzésnek olyan gyors....képet!akkor most csillivilli a lakás nálatok!

andus:hogy vagytok?meggyógyultatok?lógsz a laptetős képpel!

stelly:nekem okés vonalzó nélkül!

Kép
nilabali
 
 


elif, ne viccelj, nagyon örülök,h átjöttetek!!!!!!!!!!tök jó volt!!! gondoltam,h kizökkent egy picit,azért találtam ki és hívtalak fel reggel!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon jók a képek+ a videó is,köszi!! feldobom én is.....csak botici nyűglődik épp a kzemben.... :cry: :cry:

Efe olyan kis finom, gyönyörű fekete szemű krapek,nagyon bírtam, csak vigyáznom kellett,mert Boti mindenáron kézközelbe akarta őt tudni.....haláliak voltak,tényleg :lol: :lol: :lol: Kép Kép Kép Kép

Kép
kaandi
 
 


kaandi:egyszer remélem megkaparinthatom Botit és akkor úgy megdögönyözöm,hogy csak na!
szuper képek!irigy vagyok a tali miatt!

kangu:olyan figyelmetlen vagyok,mert csak átfutottam....sajnálom a nyűgit,ronda fogak jól megkínozzák a csemetét!
már kezdek félni,mi lesz,ha Bazsi fogai egyszerre jönnek majd?jajjaj!

Kép
nilabali
 
 


ez a videó csajok szuperjó!!!!!!!!!olyan kis helyes a két krapek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kép
Kép Kép Kép
yve
 
 


Hoztam végre néhány képet!

Szavazatom: igen, költözzünk.
yve
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt időm jönni, délelőtt anyósnál voltunk, délután meg várt a főzés-takarítás itthon!

Kezdeném a legfontosabbal, tudom, hogy már el van döntve hogy IGEN, de én mégis a NEM-re voksolok, mert látom, hogy mennyi feszkót okozott ez a kérdés, és szerintem ennyit nem ér ez az egész, csúnya bácsik eddig is voltak a neten, ezzel az indokkal már rég elköltözhettünk volna!
És megmondom őszintén, gondolkodtam rajta, én is sajnálom a babanetet! :(
Ha meg olyan személyes dolgot akarok leírni, azt leírom pü-ben!
Részemről ennyi, ez most nagyon kikívánkozott belőlem!

Babaképek szépségesek, azért nem emelek ki senkit, mert tuti, hogy kihagynék valakit, és akkor megint sértődés lenne!

És azért is bocsi, hogy ha nem reakciózok mindenre, de 3 oldalt kellett átolvasnom!

Verus, torkod hogy van?

Gerendai Zsu, hogy ment a torna? Gratulálunk az üléshez, nagyon ügyes Léna! :D

Hajni, örülök, hogy jól vagytok! :D

Bogi, az ülés nagyon tetszett Bebének, aludt is benne egy nagyot!
Igen, ma volt az anyósparti! :D

Ricsibaba, ne csinált már!!!!!!!!!!!!! :?

Nilabali, jobbulást Nektek! +++++++++++++++++++++++++++

Panna, mi még használjuk a légzésfigyelőt, annyi rosszat hallani!

Millye, mi azért cseréltük le a gumikat, mert amikor Zsolti korán reggel elindul, akkor már igencsak hidegek vannak!
Sajnálom a rossz éjszakát! :(

Amy, örülök, hogy jobb volt az éjszakátok! :)

Kreiszi, sajnálom a nyügit! :(

Elif, Kaandi, örülök, hogy sikerült a tali, nagyon jók a képek, és a pakolászós videó! :D
zsu83
 
 


Eddig azt mondtam mindegy, de megmondom a frankót: MARADJUNK :)

Kép

Kép
hel29
 
 


yve:gyönyörű gyerköcök, nagyon szépek a képek!

zsu: örülök hogy tetszett bebének azülés, mi is nov.elején ha lacusnak lesz szabadnapja megyünk nézni-venni,csak addig ki kéne találnom hogy milyet.

millye:merre?

Kép
budabo
 
 


Rb Móni, ne búcsúzz, nincs rá okod! Nagy cuppantás, Ricsikéd továbbra is a kedvencem a kis derűs pofikájával!

Zsufi, hatalmas gratula, örülök, hogy jól megy a hordozás. Igen, lehet, hogy eleinte nyüszög az alany, de megszokja és megszereti a dolgot, és te is egyre ügyesebb leszel minden hátratételkor!!!!!!
Képet!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szöszke marci pofikáját imádom, olyan kiskutya-hálás meleg szemei vannak!

Erről jut eszembe, milyen fajta kutyus volt szegény megboldogult Bendegúz?(jól emlékszem a nevére?)

Julcsi, jegesmaci már magától pattan is a kendőbe? :lol:
Hol kapni Marciálló lufit, kipróbálnám, hátha Lénaálló is lenne! Én is gondolkoztam már a lufin, de nem mertem adni neki. Most a nagylabda a célpontom (ugráló labda), voltunk pénteken baba-mama tornán(a dévénynéni tartotta), és tök jó feladatok voltak a lasztival, nagyon sok fontos dolgot fejleszt (testi, id.rendszeri).

á, a kalács a gyengém, Verus, mit gondolsz, mit fogok sütni szombaton? Eddig is próbálkoztam sokszor fonott kalácsot előállítani, de mindig kiterült a formában, és nem lett szép, csak finom!

Millye, kitartás, minden rossz elmúlik, napról napra jobb lesz( vagy nem, csak te szoksz bele 8) 8) )

Zsu, a torna a szokásos zajos volt, csak most nem visított, hanem torokból hörögve üvöltött. Azt mondja a gy.tornász, hogy nem fáj már neki, csak megszokta, hogy itt méltatlankodnia kell, és azért csinálja... :?

Ladmon, mostmár én is be merem vallani, hogy Eszerrel egy napon Léna is kapott kenyércsücsköt! Nemám, hogy lemaradunk tőletek! :lol: ...merthogy amíóta ültében szabad mindkét keze, azóta lehet egész banánt majszolni, meg kenyérkét, hihihi... :lol:

Zümis, holnap újra magadra öltöd a süket Tyúk- jelmezt? kiváncsi vagyok!

Képzeljétek, überédescukimukit csinál drágám: ha erőteljes ízű kaját eszem, és azután veszem fel megszeretgetni, mindig megérzi a számból jövő fincsi illatokat, és akkor szimatol, mint egy kutyus, és megbabonázva megy a talált kajára: nyalogatni kezdi a számat, olyan aranyos! Cseppet sem kajafüggő!!!!

Nila, jobbulást! a bogyók segíteni fognak!Apa trappolása---férfi :evil:

Elif-Andi tali nagyon jó lehetett, a videót többször is megnéztem, olyan édesek rajta! :lol:

Drága Amy, csak javul a dolog! Úgy, de úgy örülök neki!!! Még soksok ilyet kívánok nektek, totál rátok fér!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Barbi ugrasztott :? Ma is jó éccakának nézek elébe. Nem hittem volna, hogy valaha visszasírom a "csak" 3x-i kelést.

Enyém gyerek nem alszik, nem eszik. Biztosan normális ez így??? Tegnap megevett egy körtét, és egy bébi-joghurtot, főzeléktől már messziről üvöltött, a többi szopi, ma szinte dettó. Mai mérlegelés 7020 g :?
Egyébként egész nap pörög (túlságosan is).

Menni vagy maradni kérdés, a közös gmail ott van a képeknek, ha valaki nem szeretné ide feltenni, ha más számára nem publikus infót akarunk írni, arra is ott a gmail vagy a privi. Szerintem.....de tényleg kissé túl lett misztifikálva,hisz másfél éve működik......

Olyan pillákat akarok, mint Efe-nek van!!!!!!!! Gyönyörűek, és Boti, hmmmm nem kispályás pasik :)

Végre Yve képek!!! Csudahelyesek!!! :)

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok!
Használt a sok +, köszönöm! 4-kor ébredt és tündérmanó volt egész este.
Kaandi,Elif: édesek a kis pasik, nagyon dógoznak
Yve: végre fotók, szuper. Helyesek a pasik!
Panna: mi is használjuk a légzésfigyit.
Zsu: örülök, h Bebe meg volt elégedve az új ülésével.
Zümis: gyógysimi Muki szurihelyére, eredméyt mikor tudjátok meg? Guszta a répasüti.
Andus: új szokásunk szerint akié a laptető, az tesz oda egy képet. Jaj, szegény Zéti. Gyorsan jöjjenek ki azok a fogacskák.
Verus: fejfájásod?
Ricsibaba: ne vedd magadra ezt a költözés dolgot! Nagyon helyesek a fiúk!
Amy: örülök, a jobb éjszakának, csak így tovább!
Julcsi: ti csaviztok most, h Isti otthon van, v. ügyeket intéztek?
Nicko: gratula Mandarinnak, mindjárt elkezd mászni
http://www.youtube.com/watch?v=3JFRjfZrLCM
http://www.mamka.hu/meitaih.html
kreiszi
 
 


na adrága Adri művésznőt csak sikerült kihagynom! :oops: :oops: Pedig szót érdemel! Az a közeli kép! Nagyon bájos, olyan érett lett a pofija, olyan nagylányos már, és biztos vagyok benne, nagyon helyes lányka lesz! Az a sapkája nagyon ott van, ilyen kéne Lénának is!

Én szavazat: GO

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Menni vagy nem menni témával lányok én nem szeretnék tovább foglalkozni, nem egy hálás feladat.

Yve, nagyon helyesek a srácaid :) az az álmos, ébredés utáni buksi :D puszilnivaló :)

Efe és Boti ezeken a képeken is édik - nekem külön tetszik, hogy milyen mások a színeik - Boti kis fehérbőrű, szőke, kékszemű, Efe meg kis barnásbőrű, barna hajú, fekete szemű :) micsoda két sármőr :) Adrinak is megmutattam a videót, sikongatva nézte meg, aranyos volt nagyon :) tetszenek neki a srácok :wink:

Bogi, és hol dugdosod még azt a szoknyás képet Fügéről? :)

Andus, vért köpött Zéti, mikor áttört a foga? :shock: uhhh, nem ijedtél meg nagyon? egyszerre négy :roll: szegényem, nem csoda, ha nyűgös...

Zsuzsi, sapit örököltük (Tomi kollégájának a kislánya 3 hónappal idősebb nála, kb negyedévente kapunk egy köbméter ruhát :lol:), de Brendonos címke van rajta :) ugye helyes lányka lesz? Szerintem is :D márpedig cseppet sem vagyok elfogult :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Nila: jobban vagytok?
Millye:?
Stelly: de csini Adrika, olyan cép , nekem a sapkás beöltözős fotelbanülős a favorit.
Bogi: szoknyás képet!
kreiszi
 
 


Kreiszi remélem ma már jobb lesz az éjszakánk :? remélem tudtál aludni délután egy kicsit! :roll:

Budabo VAgyok csak varrtam... meg hajat vágtam.... Akkor mi le vagyunk maradva téli gumi ügyben... nálunk azért jó a terem mert felül van a női részleg. Örülök, hogy nálatok jó volt az éjszaka!

Nilabali ne is mondd... nálunk sincs semmi biztonságban már.... a lépcsőzés a fiók és szekrény pakolás.... :shock: MA paprikás krumpli volt. :D

Zümis kitartás... nem könnyű... de most a cici nélküli alvásra szoktatás van? :roll:

Elif :lol: :lol: :lol: így már értem ezt az uborka dolgot! Örülök, hogy jobb volt a mai napotok!

Kaandi, Elif NAgyon helyes Efe és Boti!!!! :D :D Nagyon jók lettek a talis képek is!! Milyen nagy már Boti is....

Stelly csodásak a képek! Az a helyeske szoknya és nagyon jó a beöltözős televanahócipőm is :lol:

Andus70 szegény szegény Zéti! Fogacska bújj ki gyorsan +++++

Zsu???? ja már látom, hogy vagy! Értem ezt a téligumi mizériát... megyek és megbeszélem apával, hogy talán nekünk is kéne már cserélni.... :roll: Annyira igaz az amit írtál... valahogy én is így érzek a babanettel... de nem szeretném ha emiatt lenne vita... :roll: eddig is priviben beszéltük meg amit nem akartunk leírni... :roll: ez működik...... :?

Gerendai Zsuzsi köszi :lol: :lol: :lol: ezzel megnyugtattál :lol: de édi lehet Léna ahogy szimatol :lol:

Hel29 enyém gyerek sem alszik... :shock: ki tudja meddig viháncol még.... 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kreiszi vagyok csak a fiatalember még nem alszik.... :? Alexbaba alszik már? :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nyugi millye, nem vagy egyedül...
Eldobom az agyam az enyimétől....

Most bőgetem, hogy elfáradjon, majd' egy órája próbálom legyűrni....

ladmon
 
 


Téligumit csak tartósan 7 fok alatt kell cserélni.

ladmon
 
 


Nyugalom, Esztergyerek 30 másdpercig verte a hisztit, majd tovább szórakoztatta magát a trallázással!

Boti meg Efe, hát má' milyen édesek!

Akkor most, hogy Stelly feladta (megértem, megértem), megyünk vagy sem...
(most amúgy miért is nem mindegy a hely? Most ezt abszolút komolyan kérdezem... Nekem tök egy, hogy milyen címet ütök be, de ha itt rosszul kezdik magukat érezni páran, akkor minek ragaszkodni hozzá? És itt egyáltalán nem a képekről van szó, hanem pl Zümis és Panna felvetéseiről...)

Adri annyira cuki, mint mindig, zabálnivaló!

Meg Yve! Na végre sikerült!!! Megérte küzdeni a képekért! Helyesek a srácok nagyon (és gondolom egyszerűek is! :) ).

Ejejj Helga, lesz ez még jobb is... Gondolom.... :roll:
Erőltetni az evést úgysem tudod, csak próbálgatni. Darabossal nem próbálkoztál?

Na, futok újabb kört...

ladmon
 
 


Ladmon Esztike is éjszakai bagoly lett? Én fiam most aludt el.... Akkor most cseréljük vagy ne? A férjem azt mondta, hogy ráér még kicserélni :shock:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


gerendai zsu: aranyos lehet Léna ahogy a szádat nyalogatja..Füge is mindent kinéz a szánkból..ma anyuék rántott levest adni neki,ha almát eszem abból is szokott harapdálni..

helga:remélem nem lesz nagyon rossz az éjszaka..

kreiszi:
akkor előre is még egy +++++++++++++++++++

stelly,kreiszi:hozom a képet,

millye
:remélem már alszik Junior! Apa megint éjszakás...1-kor jön, remélem nem kelünk fel, és reggel 6-kor megy :oops: Délután meg vendégek. Jó kis nap lesz. Ti?

Kép
budabo
 
 


Igen, tökre ráér kicserélni.
Csak akkor kell, ha már tartósan alacsony a hms...
Amúgy meg mindig elkezdik reklámozni a TV-ben, amikor ideje van.

Andris szunya? Mázli...
Nekünk tök rövid a nap, azért csúszunk el mindig...

ladmon
 
 


köszi csajok a kérdéseket, fejem továbbra is fáj, torkom kivan, kifli jól csúszik, de inni nem birok..ez normális? lehet antibaci lesz ebből...bár a fejem inkább a hülye melegfront miatt fáj..szülések óta kikészülök, ha jön a meleg :( holnap lehet rászánom magam a dokira...uuuuuutálok dokihoz menni....

én letettem már 8kor Vinnyogit, most ébred :( fog sincs mi van vele megin mostnaság, de már kezdek félni, furán rekedtes a hangja síráskor....utálatos kruppos élmények törnek elő....nah, nem képzelődök, semmi baja, csak az annya túl para már. Csak jön megin a foga( remélem) Remélem nem én betegítem folyton szegényemet!

Nyugis jó éjszakát mindenkinet!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon ahaaaa így már érthető... akkor nem cserélünk gumit :lol: mellesleg azt sem tudom mi az a HMS :lol: Alszik bizony.... remélem reggelig.... :roll:

Budabo szerencsére elaludt Junior :D jaj éjszakás a férjed? és utána reggel 6-kor kel? :shock: hogy bírja? :roll: Akkor valóban jó kis nap lesz!!! Nálunk holnapra nincs nagyon semmi tervezve.... folyt köv. varrás :D (ha nem zavar meg semmi és senki benne)

lkverus jobbulást neked! remélem Vinci nem lesz beteg! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


hoztam képet:
füge szoknyás, fánis,etetőszékes
Kép

füge "lapátka" fogak, kertünk a teraszunkról,
Kép

millye:hozzá van szokva, jövőre ha felváltva vigyázunk majd fügére még rosszabb lesz, nem tudom hogy bírjuk majd. :cry:
Remélem tudsz majd holnap haladni.

ikverus,nilababa:jobbulást nektek!!!!!

Kép
budabo
 
 


Gondoltam benezek, hogy ittvagytok-e meg... Ugy latom igen, mert annyit irtatok, hogy keptelenseg elolvasni. :oops:

Babafotok gyonyoruek. :lol:

A menni-maradni kerdesben en a MARADNI-ra szavaznek. A szivemhez nott a babanet, foleg mert en nem ebben a topicban kezdtem el irni, hanem a veteles utaniban. Ha belegondolok, hogy ott is zart lett volna es nem lett volna kivel megbeszelni, atveszelni a dolgot... Tudom, hogy ez egeszen mas tema, de nekem ugy tunt masfel evig mukodott es senkinek nem lett belole komoly baja (vagy en arrol is lemaradtam :oops: ). Uff.

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Amy, Verus - en is Debrecenbe jartam, de en Fazekos voltam (spec mat. ott nyomta ram a belyeget, igy lettem geek :wink: ) Ja es persze nehany evjarattal korabban, en 92-ben erettsegiztem. :oops: :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Jó reggelt!

GY.I.K.:
Miért nem férek hozzá egyes fórumokhoz?
Néhány fórum csak kiemelt felhasználók és/vagy csoportok számára hozzáférhető. A fórum megtekintéséhez, olvasásához, hozzászólás küldéséhez speciális engedély kell, amit vagy a fórum Moderátorától vagy az Adminisztrátortól kaphatsz meg.


Én csacska vagyok, de ez nem azt jelenté hogy lehetne kérni zárt fórumot? És ha igen akkor kecske és káposzta esete...

Kép
budabo
 
 


Helló!

Én úgy tudom, nem lehet. De tény, hogy a felvetés ezt sugallja...Mivel én még nem adtam elő véleményt, és anélkül ugyebár nem élet az élet :D, íme:

(Reakciózva az érvekre, amiket felhoztatok...)


a) Én bele-bele olvastam a dec és jan. fórumba is (amíg zártak nem lettek más helyeken) így valószínű, a mieinkbe is történik beleolvasás szép számmal...
b) Hajni, az a baj, hogy hozzánk már senki nem fog azzal csatlakozni, hogy segítsetek, mert van egy 8 hónapos gyerekem...
És az kiderült, hogy már nem is nagyon vágyik senki ilyenre.
c) A beszélgetések ezer éve úgy kezdődtek hogy nem ismertük egymást, senki nem írt személyeset, csak tényeket a hasa állapotáról, meg a gyerek méreteiről. Aztán azóta az egész sokkal személyesebbé vált, nem csak arról szól, hogy hány kiló ma a gyerekünk.
d) Többen olyanok, akik naponta itt szórakoztatják magukat, ne legyen már az, hogy x nem mer valamit leírni, mert tudja, hogy az anyósa olvassa (és éppen azt akarja leírni, hogy el van durranva az agya tőle... ) De le nem írhatja, mert az botrányt okozna.
Az nem világos, hogy rájuk, miért ne lehetnénk tekintettel...

ladmon
 
 


No, és a lényegibb kérdések...

millye: hát ez aranyos volt! :) hms- a hőmérsékletet rövidítettem így! :D

Füge szenzációs! Lapátfogak cukik! :lol:

Persze az este fél 11-kor elalvó gyerek még mindig nyomja... :roll:

Jééé, mintha hallanék valami bebebeee-t! Juhéjj!!! :D

ladmon
 
 


Jaj de hülye vagyok, megírtam, aztán visszalapoztam egyet és elszállt :evil: Mintha nem tudnám...

Na mindegy.
Az itteni zárt topik szerintem szuper lenne, ami engem illet sokkal több mindent írnék le ha zárt lenne, pl anyóóós :D :D :D ilyesmi, szerintem tanulságos leírni ezeket, nameg a megkönnyebbülés :D
Szóval én emiatt egy zártat jobban szeretnék. Meg lehet hogy bátrabban tennék fel képet is magamról, a környezetünkről stb.
Viszont én is sajnálnám a jól bevált helyünket, én itt online szültem, palacsintát égettem, bölcsibe szoktattam, stb...meg a rengeteg fotó...és ott van az, hogy aki fotót akar lopni az megteszi az iwiwen meg itt-ott-amott...szóval nehéz kérdés. Én azért szavazok a költözésre, mert bátrabban le tudnék írni dolgokat. Ott még véletlenül sem lehet gond abból, ha lefikázok egy orvost vagy egy intézményt, ilyesmit, mert nem nyilvánosan teszem.

Éjszakák hogy teltek? Barbi, Efe, Verus, Nila, Alex, hú tuti kimarad valaki :oops: Marcik? Zéti?

Léna ügyes az üldögéléeesl!!!
Oli marad sereget hajtani, ő egyszer ült fel egyedül, egyébként csak felkapaszkodva tud, de sosincs ülve, hason fekve játszik. Csak a babakocsiban ül mert ott tartja a támla. De a négykézlába régóta tökéletes úgyhogy nem aggódok.

Oli nem ismételte azt a nagy alvását, már nem is emlékszek milyen volt :? Ja persze, azért nem emlékszek mert akkor éjjel Zéti riadózott háromszor teáért, kétszer biliért. Lázas volt, nem tudott aludni. Mostmár jól van, totál brutál hétvége volt, Zéti végig 39 felett, hétfőtől Oli kezdte, két napig nem mosolygott (kivéve egyszer mikor apa hazajött munkából...van igazság mi? ) Aztán volt egy tripla adag sötétzöld kakája és jobban lett. Biztos a vírus kijött vagy nem tom.
Mostmár talán jól vannak mindketten, jövő héten remélem folytatjuk a bölcsit.
Sulit kérdeztétek, áhhh, esélytelen így. Október közepe van, vagy inkább már vége, lenne egy csomó feladat már és hozzákezdeni sem tudok.

A korábbi rinyálásommal kapcsolatban azt szeretném hozzátenni, hogy köszönöm mindenkinek a bátorítást, imádlak titeket, nem neheztelek senkire, nem is tehetném hiszen tényleg nagyon sokan vagyunk ahhoz hogy mindenki meg legyen szólítva. Mindössze annyi volt, hogy a több hete tartó betegeskedés és a brutál hétvége kimerített és ezzel esett egybe az, hogy valamivel kevesebgb reakciót kaptam mint máskor. Ha épp a lelki állapotom csúcsán vagyok akkor észre sem veszem, csak mikor ki van bukva az ember akkor ki van élezve a szeme az ilyesmire. Na nem ragozom, a lényeg hogy hálás vagyok nektek amiért odafigyeltek rám, ez nagyon sok erőt ad nekem!!! És a bébikéiteket egyszerűen imádom, minden egyes fotónak örülök!!! Téma lezárva! :D

Felébredt, mennem kell, de jövök még :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jó Reggelt!

Álmodtam! Méghozzá azt h elfelejtettem válaszolni két korábban nekem intézett kérdésre!
Az egyiket Gerendai Zsuzsi kérdezte 1886-ban ( :lol: ) az immunerősítésről: szal nálunk: béres csepp + c-vitamin + aloe first a torokba :)

A másikat Nila a sóskáról (és Elif is kérte, h írjam majd meg az eredményt): jelentem, mivel nagyon kevés lett a sóska rengeteg krumplival vegyítettem, meg ugye a kemény tojássárgájával, így baromira ízlett Marcusnak. Az összetétel: 50 gramm sóska, 140 gramm krumpli + a tojás. Elfogyott :)

Kaptam a nagyikámtól isteni zsenge zellert meg hozzá való zöldet, me zsenge kaport, meg zsenge sóskát jeeeee. Szal került némi hozzávaló a minifagyimba :) annyira boldoggá tett :)

Még lógok a fotókkal a Vend+Marci taliról, majd hozom, csak kéek egy kis időt még :)

Szökik a gyerek lépcsőzni :lol: , mennem kell

KépKép
hugic
 
 


jóóóóóó reggelt!
Ladmon! megfontolandó, amit írtál! Akki eddig se parázott, annak télelleg mindegy, hol a fórum, aki viszont tart a "kiváncsiskodóktól" annak meg jó lenne a zárt...és ha a csapat csak így marad együtt, akkor menjünk már! Ebből az egészből kár lenne, ha széjjelszakadoznánk, és mindenki elégedetlenkedne! végül is egymás miatt vagyunk még mindig itten a babaneten, akkor egymás miatt mehetünk akár máshová is! A lényeg úgyis az, hogy minden úgy menjen tovább ahogy eddig, helyszíntől függetlenül! És télleg ne ezzel teljenek már az oldalak, menjünk oszt kész! legalább van egy kis izgalom, ha már újabb kajabevezetéssel épp nem tok szolgálni :wink: bár a tatárbifsztek bizti izlene Vincinek :)

Húúú, mennyi Debrecenis :) Én imádtam amúgy ott élni a 4 év alatt...Szívemhez nőtt Debrecen, és majdnem ottragadtam egyetemen, fizikán, de a magkutatóban kissé elrémisztettek a robbantott fejű fizikusok, és gyorsan letettem ezirányú továbbtanulási szándékaimról :)

Füge nagoyn édi! nekem az utsó kép ettszik a legjobban, olyan szép kislány, és ott olyan nagyos!

Éjszaka csak egszer kelt fel még valamikor este....aztán végigszunyálta reggel fél 7ig! :) Most épp szétveri az ágyát....megyek is, mert migyá reklama lesz...
apa ma nincs, elment tárgyalni betegen, szegény..neki is nagyon fáj a torka, meg mindene...

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Éjjel nem audt, most így nyomja:persze a szülői ágyban :?
Kép

Kép

Kép
hel29
 
 


Zvera: jobbulást a fiúknak!
Bogi: nagyon édes Füge :)
Ladmon: a darabos kaja se csúszik Barbinak :?

Mentem kávézni, valaki kér?? :D

Kép

Kép
hel29
 
 


Hel én tolok egy kapuccsínót :wink:
Édes a kis fülbevalós :)

Jaj és azt nem is mondtam hogy nincs már tejcsi :cry: :cry: :cry: Fura hogy eddig is kitartott ilyen hullán...meg legalább igazságos, mindkét gyereknek 8 hónapig tartott. Lehet hogy 8 hónapra van hitelesítve :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lányok! Segítséget kérek szépen expresszeb aki olvassa:
tüdőszűrő van nálunk a héten (ma délelőtt utoljára). tavaly a pocak miatt ugye nem voltam, idén most még szoptatok
szerintetek mehetek vagy inkább hagyjam ki és majd csak akkor menjek mikor már nem szopizik? vagy szabad?

KépKép
hugic
 
 


szia Hugic! Én úgy tudom, semmi káros hatása sincs a tejcsire, áll. pocakosan is lehet...ezt mondják a fogászati röntgennél is itt-ott, máshol meg tilos terhesen...szerintem ha biztosra akarsz menni, nem baj, ha kihagysz mégegy évet! Ráér jövőre is...én kb. 4 éve voltam utoljára!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Barbi tündér! láccik, hogy igen mély álomban van :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok

tyűűű, laptető...lógok a képpel. :lol: Akartam frisset hozni, az új fényképezős képekből, de nem ismeri fel a kártyát a gép... :shock: megoldom, kis türelmet kérek, nem szeretném megszakítan ia hagyományt.

Horrormanó nálunk járt az este, valami brutál iszonyat volt... ilyen ordítás talán még sosem volt.

Nagyon megviseli szegénykémet ez a brutál fogzás.

Lányok, akkor mi legyen? Megcsináljam a zártat a netborin, megnézitek, aztán vagy beválik, vagy nem?

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


jó reggelt!

yve:de jó,hogy ideértél a képekkel végre!gyönyörűek a gyerekek!

végül is ez a lényeg,amit leírtál ladmon,hogy ha igazából a csapat a lényeg,akkor figyelembe kell vennünk azokat,akik itt nem érzik magukat felszabadulva,biztonságban és el kell költöznünk,mert akkor mindegy,hogy hol irogatunk,az viszont nem,hogy többen nem nyugodt szívvel jönnek.én is szeretem a babanetet,mert már régen járok ide,de miattatok jövök és nem a hely miatt,ezért szerintem nem kellene már tovább ragozni a dolgot,szavazni kéne,és ha valaki lenne olyan kedves és elköltöztetne minket,akkor élhetnénk végre tovább a boldog topiklakók életét!

zsuzsi:sajnálom,hogy Léna még mindig sír a tornán!meddig kell még mennetek!akkor glutén nálatok is bevezetve :lol:

zetibebi:éjjel?Zéti hogy érezte magát anyósnál?tudtál pihizni tegnap egy kicsit?

kreiszi:remélem éjszakátok okés volt!kellet az alvás Alexnak és minden rendben volt aztán.estére Bazsi kapott hisztit,ugye apa felverte és nem aludt eleget,megint nem vacsizott,mert inkább hisztizett.....

millye:Andris jól viselkedett éjjel?mit varrsz ismét?annyira irigyellek,mert szeretsz és tudsz varrani!

zsu:merre lesz a menet ma?

bogi:Füge kisasszony nagyon sokat változik állandóan,szép kislány és jól áll neki a szoknya és a lapátfogak :lol:

zümis:hogy alakul az altatás?

elif:megfőzed a tésztát?nálunk két tálnyi elfogyott,mert jöttek barátaink este és annyira ízlett nekik,hogy nem tudták abbahagyni az evést... :shock:
Efe jól aludt?

hel:Bazsi sem akar enni mostanában,de ő beteg...jobban alszotok?

lkverus:jobban vagy?Vinci aludt szépen?

tutira kimaradt valami,de mennem kell,mert őurasága szétbontja a lakást...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nilabali 2009.10.22 08:16-kor.

Kép
nilabali
 
 


ezt ismeritek???? Nagyok a mai napig imádják :) még a majdnem 8 éves fiam is :)
http://webshop.animare.hu/simi_mano_vil ... 17482.html
vaterán olcsóbb ám, 1000ft alatt
és most Vinci is nézte, és nagyon tetszik neki, dumál a kutyushoz, a manón nevet, meg integet is neki, meg a kicsigyerktől odavan :) Szóval tök jó, és tök kedves dalok zenéi futnak alatta, nagyok éneklik Vincinek....

ja, jól vagyok Nila, csak szétszakad a torkom!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zárt fórumról... Én a Kistarcsai topicot olvasgattam régebben, mert volt pár csömöri lány, és ugye a hazaiak miatt. Igaz Csömör is vagy 8000 lakosú, így fogalmam nincs, hogy kik ezek a lányok, de olyan szimpik voltak.
Aztán 1-2 hónapig nem olvastam, és láttam, hogy elköltöztek. Próbáltam visszaolvasni, hogy mi történt, és valami olyasmit bogoztam ki, hogy az egyik lánynak nem vették fel oviba a gyerkőcöt, és írt valami olyasmit, hogy le kell fizetni valakit... És mikor bement a kérvényt leadni, az illetékes elétolta kinyomtatva a babanetes írását.... Valaki bemószerolta, aki tudta, hogy ki ő.
Ettől totál megdöbbentem, nem gondoltam, hogy valami zugolvasó képes lehet ilyenre, de mint a példa mutatja, igen.


Én az ittenivel úgy vagyok, hogy sok minden fűz hozzá, itt babásodtunk ,szültünk, növekedünk.... szóval szívesen maradnék.
Mindig figyeltem, hogy semmi olyat ne írjak le, ami kínos lenne mások szemében, vagy visszaélésre adna okot.
A képet letöltögetős pedofílokban nem hiszek, illetve azt nem hiszem, hogy kisbabás fórumokon vadásszanak, van erre a célra szerintem ezen kívül millió hely a neten.

A többség dönt, ha el akartok menni, menjünk, nekem mindegy, szívesen megcsinálom a netborin a zártat, azért ott, mert ott tudom, hogy kell.
Ha másnak van jobb fórum ötlete, akkor átadom.
De ne hari, azt nem vállalom, amit Stelly elkezdett, hogy mindenkit értesít, meg összeszedi a tagokat, erre végképp nincs időm. Bocsi.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Andus! ez kicsit nagy szenyaság! Van képe valakinek így kihasználni a másikat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Költözés: nem akarok nagy jelentőséget tulajdonítani a dolognak, de nem arról volt szó, h szavazás és a többség dönt?
Számolni kellene és költözni v. maradni de mindenekelőtt rövidre zárni a dolgot.

Ha csak ez hiányzik adok egy lökést: túl fogom élni :lol: és az új helyre is bekukkantok majd alkalomadtán (mint észrevettétek ide is ritkábban írogatok mostanában, de ez az időhiány miatt van)

KépKép
hugic
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?