Új privát üzeneted érkezett!

Szép jó estét Lányok...

Lucám, tényleg ne haragudj rám, de a múlt héten csináltam tesztet, és az nega lett. Nagyon nem szeretek csalódni. Senkit nem akarok húzni, én ugyanúgy kíváncsi vagyok, vajon tényleg pocilakóm van-e. A héten, ígérem, vagy doki, vagy teszt lesz. Puszillak

Nálunk délelőtt óta semmi külünleges nem történt, megfőztem mindent (elsírtam magam, amikor megszagoltam a ragulevest, és finom illata volt, tiszta dili), anyukám átjött hozzánk, együtt ebédeltünk, aztán beszélgettünk, tv-ztünk, pihenés volt. Aztán megnéztük a Forma 1-et, hááát nagyon izgi volt, majd leharaptam az összes körmömet. Persze az én kedvencem, Kimi szegénykém megint csúnyán megjárta, de így is 5. lett. :-) Annyira helyes kis pofija van. Ha majd a babám elég "öreg" lesz hozzá, természetesen viszem magammal a Mo-i futamokra. :-)

Merre vagytok Lányok? Nagyon eltűnt mindenki. Persze, tudom, lefoglalnak a kicsik, de hiányoztok.

Most megyek, ma ilyen tv-zős nap sikeredett, nézem a Csillagpor c. filmet. Imádom.

Puszi mindenkinek: Nofi

nofertiri
 
 


Jó reggelt Lányok...

Hát, úgy látom, teljesen eltűnt mindenki. Kicsit fura magammal levelezni. :-)

Akkor csak úgy: éjjel semmi nem történt velem, reggel megnéztem az ovumikit, és full páfrányos volt. Egy-két kósza buborék volt csak benne. Ez a tendencia immáron kb. 2 hete így van. :-)

Na jó, megyek, nem tudok magamnak mit írni.

Puszi: Nofi

nofertiri
 
 


Nofikám én ittvagyok, benézek, de én sem tudok mit írni. A csajok tényleg nagyon eltűntek, remélem csak elfoglaltak és nem betegek. Puszi, szép napot!

Kép

Kép
luca81
 
 

 
 

Sziasztok!

Úgyszintén, itt vagyok csak nem tudok mit írni.
Mindenkit ölelek.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok!

Nofikám, nagyon szorítok még mindig neked, bízom benne, h babuci van a pocakodban.Mikor tervezed h tesztelsz?
Köszönöm, h kerestél a neten kaja ügyben a babónak.
Nem eszi az almát barackot, hétvégén kapott kicsi banánt, azt imádja, ma adok neki egy kit sütőtököt, kíváncsi leszek, nem tettem rá cukrot, így lehet h nem fog ízleni neki, de majd kiderül.
Szerdán megyünk oltásra, a bnőm kislánya nagyon belázasodott, háát kíváncsi leszek, velünk mi lesz, kell kúpot is felíratnom.

Nincsenek még a lakásról feltöltve képek, ha lesznek küldök párat.

lányok!
Mostanában gyakran felsír alvás közben a kicsi, mi lehet vele?Olyan boldog, kiegyensúlyozott baba, nem hiszem, h rossz emlékei lennének napközben és az miatt, tud erre vki vmit mondani?

Mindenki egészséges, senkit nem kapott el a fluenza?Iszonyat rossz idő van, fázom és folyik a nózim is, utálom a nedves időt.
Csak azért szeretem ezt az időt, mert lehet finom forralt borocskát inni a meleg szobában összebújva.

később leszek még, puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak épp nem igen tudok mit írni.

Nofi nagyon könyörtelen vagy velünk, viszont tutira babás vagy erről semmi kétségem.

Bibócska nem történhet semmi rossz!!!!!! Még egyszer nem!!!!! Csak pozitívan.

Puszi mindenkinek
szilvi09
 
 


Laar, szerintem ez a hülye időjárás miatt van. Én is nagyon jól alszom éjjel de mostanában többször is meg ébredek. Persze nem sírok :lol: , én azonnal vissza is alszom de a picik nem igazán tudják mit éreznek. Csak furi érzés keríti őket és hát pityeregnek ilyenkor. Nem hiszem hogy baj lenne.
Nofi, szerintem akkor tesztelj amikor neked jó. Szerintem tuti babás vagy, de lehet hogy dokihoz jobb lenne menned mert ő elküldhet vérvételre és az már tutibb.
Csajok, én is kezdem érezni hogy van torkom. A lányok is még torokfájósak. Egyébként ők hozták nekem is mert ha talizunk állandóan ölelgetem őket és puszilgatom az arcocskájukat. Hát gondolom így kaptam el tőlük. :roll: Remélem csak gyors lefolyású lesz.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt Lányok!

Zsuzsa! Örülök, hogy halad az ügyetek :) Nemsokára te is babás leszel :)

Nofi! Szerintem is tuti babás vagy! Vigyázz magadra :)

Laar! Nagyon cuki a sapis kép, kis manó fülü :)

Apával megbeszéltük a baba dolgot. Ha véletlenül mégis baba lenne, nagyon örülnénk neki, csak sok lenne az aggódás miatta. Ákos mégis csak nehéz, felöltöztetve kaja után, már eléri a 8 kg-t. Ezért lenne jobb, ha még várna egy picit.

A nagyim egyébként jól van, köszönöm a kérdéseket :) Tegnap voltak itt babázni.
Voltunk tegnap a baba expon, és nem tudtam kire hagyni az Ákost, majdnem el kellett vinnem magammal, de végülis aztán a papa ráért, ő vigyázott rá. Azt mondta, hogy nagyon jól viselkedett, sokat mosolygott, aztán mikor nyűgös lett, sétált vele 2 kört és elaludt rajta. Mikor odaértem, még aludt a manóka, a papa köszönni is alig mert, nehogy felébressze:) Mondta, hogy vigyem máskor is!
Majd később még lehet hogy jövök, addig is puszi mindenkinek!

kiru84
 
 


Suzy! Nagyon sajnálom, hogy anyukád ilyen beteg lett :( Rengeteg sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Etna! Hát, nem semmi a kishapsid! Azért nekünk még ehhez van egy kis időnk, meglátjuk mennyi :) Mostanában kezd nyűgösödni, és sokszor felsír. talán a foga lehet, nem tudom, de olyan rossz :(

kiru84
 
 


Köszönöm szépen a biztatásokat a 2. babára :)

Bibocska! Nagyon szépen látszik a manókád :)

Rózsa! Megint nagyon eltűntél! Köszi a hi5 meghívót, de rajtad kívül egy ismerőse sem lesz horváth kingának :) Egyébként már fent vagyok, majd megkereslek!

Swidi! Próbáltam szavazni Alexre, de be kéne regisztrálni hozzá. Hol kell? Ő a legszebb azon az oldalon, ez nem vitás!

kiru84
 
 


Petra! Sajnálom, hogy megint nem szeret oviba járni Kornélka :( Nagyon rossz lehet mindkettőtöknek :( Mit kap szülinapjára? Mi finomat sütsz neki?

Etna! Gratulálok én is a szüleidnek, szép ideje együtt vannak :) Nagyon jót találtál ki nekik:)

kiru84
 
 


Majdnem elfelejtettem írni, az egyik barátnőmnek ikertestvére van, és a bátyjuk 11 hónappal idősebb nálunk! Az elég komoly lehetett a szüleiknek!

Lesza! Te sem nagyon jössz mostanában! Hogy viselitek hogy Ákos bölcsiben van?

Most mennem kell, Ákost meg kell etetni!
Puszi mindenkinek!

kiru84
 
 


Sziasztok!

Új lakást, házat építtetőkhöz és vevőkhöz szól a kérdés.
Ki, hol kötötte meg a biztosítást és menyit fizet?

Tud vki abban segíteni, hogy hol tudok utána nézni, hogy hol a legolcsóbb?

köszike, csajszik

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok Lányok...

Üdítő újdonság látni, hogy írtok. :-D

Laar, sztem a biztositas.lap.hu-n lehet találni mindenféle jót.

Csajok, uszkve 40 percembe került felmászni a netre, annyira xaraxik a gépem. Hihetetlen. Pedig annyira nincs kedvem újrahúzni. Macerás. :-(

Ma voltam masszázson és gyógytorin, egész jó volt, isteni keze van a masszőrnek. :-)

Most megyek, bújunk apával. :-) Puszi mindenkinek: Nofi

nofertiri
 
 


Daniellám!
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok nagyon boldog névnapot

Nofi, ott már nézem, két oldalon ki is számoltam..csak azt hittem van még.

puszi, jó éjt mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


nofi!

kismamáknak tilos a masszázs!!!!!!!!! mikor is tesztelsz?

rohanok, jönnek az ablakosok helyrehozni a hibájukat, megint idekoszolnak nekem. ez a magyar munka!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Nofi én is egyetértek Etnával. Ha babás vagy (szerintem tutira), akkor tilos bármiféle masszírozás. Ezt azért tudom, mert anyósom masszőrködik.

Etna baromi dühítő tud lenni, hogy egyesek milyen felelőtlenek, és úgy gondolják a másik nem fog rájönni a hibára. Tudod én nagyon pipa tudok lenni az ilyentől. Úgy gondolom, hogy ha én tisztességesen végzem a munkám, akkor más is úgy végezze, de hát sajna ez nem mindig van így. Viszont neked mindenképpen plusz munkát jelent, és persze rengeteg idegeskedést.

Laar én havi 3500 forintot fizetek, de van benne kieg. élet és baleset biztosítás is.

Puszi mindenkinek
szilvi09
 
 


Szia Szilvi!

hol kötötted?

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Szia Laar!

Otp-nél anno, amikor a házat vettük. Most már Groupama Garancia.
szilvi09
 
 


köszi Szilvi..ott van most nekünk is.


Lányok!Segítsetek kicsit, felteszek több fotót, légyszi írjátok meg melyik hajszín állt jól.Szeretnék olyan hajszínt mint a lIptaié, de nem tom jól állna e, vki azt mondja vörös, vki azt mondja, szőke..segítetek
nekem?!:)

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép

ilyet szeretnék szerintetek jól állna?

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Húúúú, neked aztán jó sokféle színű volt már a hajad :)
Szerintem az állt a legjobban ami a 3. képen van, az nagyon tuti!
Ha érdekel próbáld ki ezt a vöröset is, aztán megmondjuk jó-e :)

kiru84
 
 


Laar, én is segítek.
Nekem is inkább a 3 számú, sötét jött be, de második helyen a szőke van nálam. Ez kicsit merész ennyi csajtól kérdezni mert mindenkinek más az ízlése és még jobban bezavarunk a döntésbe.
Szerintem is próbáld ki a Liptai félét oszt majd ha nem jó akkor mi is szólunk oszt még befestheted sötétre. :wink:
Próba szerencse.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok csajszik
igen, volt már sokféle a hajam..az a sötét nekem nagyon sötét volt, majd nem fekete...egész életemben vörös voltam.
A szőke ezen a képen tényleg jól állt, de én nem vok olyan ártatlanka..

van néhány nagyon vörös ami nem állt a legjobban, azért félek ettől is kicsit..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Laar: Szerintem a vörös haj állt neked a legjobban, de igaza van Vasikáénak, annyian vagyunk itt, hogy tuti, mindegyik képre lesz egy voksod valakitől és csak még jobban belezavarodsz az egészbe. :D Szerintem a Liptai féle vörös szín jól állna neked. Az egyik barátnőmnek is olyan a hajszíne, ő festi otthon saját magának.
Amúgy a feketén kívűl már nekem is volt mindenféle hajszínem, még pinkes is valamikor rég.... :D :D Legjobban a vörösben szőke csíkokat szerettem, csak sajna eléggé tönkre tette a hajam. :(
Most pihentetem és az eredeti barnában pompázom. :D

A lakásbiztosításunk az OTP-nél van (mert mindenünk ott van, a hitel is, oda megy mindkettőnk fizuja, szóval ott van a folyószámlánk, lakástakarékunk, magánnyugdíj pénztár, minden) és 2950 Ft körül fizetünk/hó, szóval 3000 Ft alatt van egy kicsivel.

Köszi a névnapi köszöntést neked is!

Csajok, képzeljétek kint van már 4 fogacskája Alexának és az 5. is készülődik kifelé. Belehúzott a kiscsaj! :D Úgy vettük észre, hogy evés közben kocogott a kanál meg roszogtatta egymáshoz az alsó és felső fogacskákat. Érdekes, mert 4.-ként nem a felső középső bújt ki, hanem egyel mellette.

Nofi: Óvatosan lehet masszíroztatni, engem is masszíroztak terhesen, de sokkal gyengébben, mint alapból. A talppal kell óvatosan bánni, azt az utolsó időkben már egyeltalán nem szabad masszíroztatni, főleg nem erősen!

Mikor is tesztelsz vagy mész dokihoz??????

Na mindjárt olvasok vissza tovább, mert csak egy darabig jutottam.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Nofi: Még azt akartam kérdezni, hogy hány napos volt eddig a leghosszabb ciklusod????? Most túl vagy már azon?
Jaaaaaj, megöl a kiváncsiság engem is!!!!! ++++++++

Kép

Kép
daniellla
 
 


helló mindenkinek.....
remélem jól vagytok?...

laar nekem a 3. 6. és 7. kép tettszik a legjobban :-)
a szőke nagyon bejön jól áll neked szerintem..de próbálj ki amit szeretnél hiszen ha mégsem jön be majd átfesteted...hajrá:-)

hát kislányok holnap mégsem kell uh. mennem.
kicsit elkenődtem de most mit tehetek várok.
ma telóztak a kaáliból hogy bélámnak nem jó a holnapi időpont mert csak háromig lesz és utána el kell mennie nekem meg fél négyre volt időpontom.
így adtak egy újat szombatra 11:30-ra.
hát mit tudtam tenni elfogadtam és várom hogy szombat legyen.
így legalább kismanó még többet tud majd megmutatni magából...
bár már nagyon beleéltem magam a holnapi vizsgálatba de ez van!!!
eddig minden rendben helyzet tiszta:-)
továbbra is pihenek és igyekszem minél jobban vigyázni magunkra.
és várok.....
pusszantok mindenkit.
bibócska
 
 


Laar, ahogy látom csak megerősítést szeretnél a Liptai színűre. Én már alig várom. Bátorság csajszi, hiszen most kell mindent kipróbálni.
Daniella, én kértelek hogy légyszike küldd el nekem még egyszer a videót mert .... hosszú lenne elmesélni. Szóval elcsesztem, és nagyon szeretném látni én is.
Bibocska, szerintem ne keseredj el ilyen butaságokon. Minden rendben van, hidd el. Néhány napot csúsztok, ennyi. Puszi és vigyázz magadra nagyon.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jaj Vasikáé, kérlek ne haragudj, olyan hüle, feledékeny vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Amikor írtad, utána egyből el akartam küldeni, aztán meg elfelejtettem. :oops: Totál szita agyam van! Ma kerestem a táskámat, ami a vállamon volt! :D Ez már a vég.....
És ne hülyéskedj, egyeltalán nem fáradtság, küldöm neked azonnal és mégegyszer bocsi! Puszi!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Dehogy haragszom. Meg is néztem és tényleg érdemes volt rá várnom. Annyira édes. Mekkorákat nevet az apukájának. Nagyon cuki-muki. Látszik rajta hogy milyen boldog baba.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok...

Laar, szívem, nekem is a fekete hajad tetszett a legjobban, az nagyon szépen kiemeli a pofidat. A másik - ami Sadával közös véleményünk - a szőke. Csak az én meglátásom, de a vörös a bőrszínedhez nem a legjobb választás. :-) Viszont szerintem olyan padlizsános-fekete tuti lehet.

Etnám, a masszőrnek és a gyógytorin is mondtam, lehet, hogy babás vagyok, tehát odafigyelnek. :-) Holnap is megyek, már várom, mert klassz volt. :-)
Sajnálom, hogy megint felfordulást csinálnak nálatok, reméljük utoljára. A trehányság sajnos ma már mindennapos a "mestereknél." Tisztelet a kivételnek.

Danielllám, tudod, össze-vissza van a mensim, volt 34 napos, 57 napos, ma vagyok a 44.-en. A hőm még mindig fent, álmos vagyok folyton, ma is elaludtam du. 2-kor. :-) Pedig azért Sada nem zargat egész éjjel, tudok aludni. :-)

Csak hogy megnyugodjanak a kedélyek, holnap reggel tesztelek. De csak este tudom megírni, mi lett az eredmény, mert megyek az ÁEK-be, fél 10-re masszira, fél 12-re torira, és du.5-re a reumatológushoz, kontrollra. :-) Tehát előre is bocsánat mindenkitől.

Kiru, drága, te mikor tesztelsz? Mikor tudjuk meg, hogy baba van-e a dologban?

Bibocska, hamar itt lesz a szombat, légy türelmes, és pihenj továbbra is. :-)

Most megyek, vigyázzatok magatokra, holnap jövök: Nofi :-)

nofertiri
 
 


Jo reggelt lanyok!
huuu de hideg van! itt nalunk minusz 7 volt azt hittem lefagyok.....meg jo holgy bealltam a garazsba külömben kapargathattam volna a kocsit! csak ugy felek mert mind ket tükörnel kb.10 centi van hogy ne szakitsam le es ugy elöre kell allnom hogy erje a lökharito a falat külömben az ajttot nem tudom leengedi....ku...va nagy ez az auto :lol: pedig nem kicsi a garazs.....jot mosolyogtam magamon ,levert a viz meg bealltam tegnap ,meg ma reggel is :shock:
szoval.....
Laar draga en nekem is a sötet hajszin tetszik nagyon,bar nekem is volt minden szinü hajam de mindig a sötetbarnara terek vissza.....de neked jo mert rövid es hamarabb lenö es nem olyan gaz mint a hosszunal....szoval mindent bele aztan majd varjuk az erdmenyt!
örülök hogy Mira baba jol van!
Daniella szivem,gratulalok a fogacskakhoz,nagyon szep a kis hercegnö!
Nofikam,drukkolok nagyon.....sajnalom hogy csak este tudsz irni de az lenyeg hogy tesztelsz vegre! szoritok!
Bibocska ne legyel szomoru ,mindjart eljön a szombat is :) az a lenyeg hogy jol vagytok es minden ok!
pihizz sokat es vigyazz magadra!
Etnam,kijavitottak a hibat a szuper szakemberek???? :? remelem nem akasztottak ki nagyon es mar tul vagy rajta! mindjar irok az E-mailedre is csak eddig a napokban nem jutottam meg a gephez!
Boti dragam mi ujjat alakitott mostansag????
Petram,Lucam,Angyalkam merre vagytok,remelem csak lefoglalnak a gyerekek es nem vagytok betegek?
Kiru draga te mikor tesztelsz? örülök hogy apa is jol all a dolgokhoz ha jön a kisteso:)
nekem mar kicsit csöpög az orrom szerintem tegnap kicsit kihültem...melo utan gyorsan a kertbe mentem ,mert meg nem pakoltam el telire,viragtarok,palmak stb....aztan ültettem teli vairagokat majd besötetedett mikor bementem asszem egy kicsit kihültem,de muszaly volt megcsinallni mert szerintem esni fog a ho tutti mert nagyon hideg van!
Na megyek lanyok ezer a dolgom.....
Mindenkit szerttettel ölelek,meg mindenkepp ma meg benezek...talan nem lesz ma olyan nagy hajtas:)
Puszi nektek simike a pocaklakoknak es jo nagy cuppanos a kis huncutkaknak:) :)
suzi2
 
 


Sziasztok lánykák! :P

Végre van net... Nem kommentálom, hogy milyen internetszolgáltatónk van.... Jól felhúztam magam és az elvonási tüneteim is jelentkeztek... szombat délután óta nem volt net....

Laar: ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz :D de nekem a 6. kép tetszik a legjobban és szerintem tök jó lenne ez a féle vörös... Most az enyém is ilyen és nagyon szeretem, majd még pár szőke tincset akarok bele festetni, de csak akkor ha nem leszek ebben a hónapban babás...

Na puszi, majd még jövök csak még sok levelet kell elolvasnom.

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Nofi úgy izgulok, már tutira tudod az eredményt, és bizti nagyon boldog vagy!!!!!

Bibócska ne aggódj, nem lesz semmi gáz!!!!

Laar az én véleményem is az, hogy mindenkinek más fog tetszeni, úgyhogy próbáld ki bátran! Egyébként nálam az első helyen a sötét színű, a második helyen a szőke áll.

Etna azért remélem a tegnapi attrakciót nem hagytad szó nélkül!

Puszi mindenkinek
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Szilvi, szerintem tuti hogy nem hagyta szó nélkül. :lol: Mit nem adtam volna hogy láthassam ahogy kiosztja őket. :lol:

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Jó reggelt Lányok!

Laar! Neked akartam írni, csak elfelejtettem, Ákos sem alszik jól. Rengeteget felsír, és sokszor elég neki a cumi, aztán alszik tovább. Napközben ő is vigyorog meg játszik egész nap, csak amikor fáradt meg éhes, akkor nyűglődik!

Még 2 hetet várok a teszttel, akkorra biztos kimutatja majd, ha baba van.

kiru84
 
 


VAsikám!
Nem tudok sajnos holnap menni, apának kell az autó. De mindenképp megejtjük egyszer, hiszen ha elkezditek, akkor jössz még eleget :) Puszi addigis és este mesélj mi volt! Szorítok majd fél kettőkor!

sajnos most nem tudok írni - vendégem jön, csak egy percre ugrottam be, este próbálok jönni, remélem addig Nofi megírja mit tesztelt :) Puszi Mindenkinek.

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!
Voltunk dokinál, minden rendben van, megkapta a két utolsó oltását egyenlőre, szerencsére szép idő volt uh sétáltunk egy jó nagyot délelőtt.Nagyon ügyi kislány volt, picit pityergett, de gyorsan lebeszéltem róla..:)
7kg és 67cm a kis csaj..nem kicsi baba.és lassan 5 hónapos.:)

na elmúlott a tökszeretete, tegnap sem, meg ma sem kellett már neki délelőtt még kapott kicsit, de megint öklendezett fuldoklott, kiköpte, uh most délután már banánt adtam neki.Az bezzeg megy neki, jó sokat megevett belőle..meg ment a teázás is ma szépen.Remélem nem lesz szorulása szegényemnek, de lehet h teának adok neki kamillát majd mellé.
azt mondta a doki, h már 4 hónapos kórtól ajánlják már a kekszeket is, uh az is mehet bátran kicsit feloldva.
Minden rendben van vele, a szemecskéjét is nézte és az sem látszik már.

Kiru nálunk is ez van, van h elég a cumi, van h elég ha megsimizem kicsit, de van h felébred..

Köszönöm csajok a hozzászólásokat..sokat segítettetek:)

most megyek, mert ma egész nap sétáltunk meg főztem pedig takarítani akartam ma..

csajszik nagyon hullik a a hajam mitől lehet?

Nofi, Etnám!
Megint elkezdtem fogyni..szűztea kapszulát és teát iszom, napi 3 szor megyek wc-re, mondjuk ezt meló mellett nem merném csinálni, de így itthon jó, Nagyon jól érzem magam és megint lement egy kiló...remélem még 5 lemegy.:)

A házikónk alakul, ma megjött a tapéta, na ne tudjátok meg mennyibe került, a párom majdnem kifeküdt, de szerencsére van protekciója kicsi:)..

Hétfőn járolapozzák, a konyhát, előszobát közlekedőt, ma megcsinálják a fiúk a wc tartály beszerelés és még az ytongot felhúzzák, mert mögötte rejtett világítás lesz, a fürdőbe tegnap megjött a kabin, lassan jön a mosdókagyló is, e hétre várjuk a hűtőt, sütőt.Még meg kellene rendelni a konyhabútort, fürdőszoba bútort, de elfogyott a pénzünk ebben a hónapban..befizettük az illetéket és az első törlesztést is, uh talán majd jövő hónapban.
Tegnap megcsinálták a kályhánkat,és a kőfalat is befejezték a fiúk, majd küldök képet ha ma a párom feltölti a gépre.Jah és a parketta sincs meg, hiába választottunk olcsóbb tapétát, az is egy vagyon lesz..uh sztem az is majd jövő hónapban vagy utána...jah és még az ajtók amik odébb vannak, szóval van még egy csomó meló..ránk szakadhatna a bank..lenne hová elkölteni:)

Puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


az utolsó előtti sorban az parketta akart lenni a tapéta helyett..:)

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Nofikám: Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok neked!!!!!!

Kép

És alig várom már, hogy gyere a teszt eredményével!!!!! Úgy izgulok már! tuti, hogy pozitív lett!!!! ++++++++++++

Laar: A hajhullás szülés után természetes, azt mondják, ami a terhesség alatt nem hullott ki, az ilyenkor távozik. Sajna. Általában szülés után 3 hónappal szokott elkezdődni (nálam pontosan így volt), aztán néhány hónap alatt lefut a dolog általában, de azt olvastam, hogy eltarthat akár a gyerkőc 1 éves koráig is. Nekem 2-3 hónap alatt el is múlt, de addig brutál volt, utáltam!
Mírácska tényleg jó kis súlyban van, Alexa is 7 kg, de ő már 7 hónapos. Pont ma. :) Mi jövő héten megyünk dokinénihez, akkor kapja meg a Meningococcus elleni szuri 2. részét.
Bizti szép lesz a házatok, alig várom már, hogy tegyél fel róla fotókat. A mi házunkat holnap kitakarítjuk teljesen, ablakpucolás, minden, aztán oda pakoljuk a cuccok egy részét, hogy ne kelljen tovább bérelni azt a helyiséget, ahol vannak, hiszen már minden kész van a házban, csak a lámpák és a függönyök hiányoznak.
Egyéként Alexa is csak ímmel-ámmal eszi meg a sütőtököt, sárgarépát, ilyesmiket, neki is a banán a kedvence meg úgy általában a gyümölcsök. Pépeket adsz neki? A Humana HA-s alma pépje nagyon finom, de vannak rizspépek is. Estére jó ilyesmit adni, jó laktatóak, nagyobb eséllyel alusszák át tőle a babák az éjszakát.

folyt. köv.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Suzikám: Neked akartam még, hogy jobbulást kívánok, vigyázz magadra, tessék jól felöltözni, ha kimész a házból, hogy ne betegedj meg! A mínusz 7 fok az nem semmi, az tényleg jó hideg! Itt Mo.-on most enyhülés van, holnapra 19 fokot mondtak napközben! Hurrá!!! :D Ma is egész jó idő volt, bár a szél fújt, de legalább sütött a napocska, sétáltunk is egy jó nagyot Alexával. Puszi neked és vigyázz magadra!

Vasikáé: Aranyos vagy, köszi a bókot a videókra! :)
Akkor ti ma voltatok Győrben? Jól értettem? Mesélj, mi volt?

Arte, Szilvi: Hogy álltok most, hányadik ciklusnapon vagytok?

Kép

Kép
daniellla
 
 


Szia Daniella!

Én is utálom, az egész lakás tele van a hajammal, pedig nem is hosszú, mi lenne ha még hosszú is, lenne, de persze vörös és éppen elég, h jól látszódjon.

Nem , nem pépeket adok neki, hanem én turmixolom a gyümiket, zöldségeket..Egyenlőre én csak tízóraira meg uzsira adok neki..és még nem keverem őket, hanem egynkét kóstolgatjuk végig őket, de több kaja is van már itthon, csak addig még nem eszik meg egy dobozzal nem érdemes kibontanom neki, mert vagy a kukában landol vagy apa vagy én eszem meg, és elég drágák, ahhoz h mi együk meg vagy kidobjuk és sajna nem lehet tárolgatni, uh addig még nagyobb mennyiségeket nem eszik addig csak a hazait eszi.

Suzim!
Jobbulást, ez a fránya idő..az én orrom is folyik..nem csodálom, h meghűltél reméljük hamar meggyógyulsz..anyud hogy van?

puszika nektek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Laar: A pépekből tudsz egész kis adagot is csinálni neki. Tudod, ezek ilyen nagy papírdobozban vannak, van Milupa-s, Humana-s stb. Ez tulajdonképpen por, amit forralt-lehűtött vízzel keversz össze. Ebből tudsz icipicit is készíteni a kóstolás miatt. Ja meg van rizspép is, azt is nagyon szeretik a babák.
A hajhullást én is nagyon utáltam, ráadásul nekem hosszú is a hajam. Nekem reggelre a párnám+ a lepedő volt tele, na meg a padlón is volt elég. Hajmosás után, mikor vizesen kifésültem, megdöbbentően sok hajam kijött. De szerencsére elmúlt már a hullás, szerintem neked is hamarosan megáll. Mikor festeted be akkor végülis a hajad? Olyan Liptais lesz?

Kép

Kép
daniellla
 
 


Szia Daniella!

Lehet, h megpróbálok egy ilyen pépet, hátha ízlik a kicsinek..

A hajam nem tom mikor festem be, még nincs lenőve annyira h festeni kellene, uh még várok kicsit...lehet h megpróbálom ezt a Liptais színt, de majd kiderül mit mond a fodrászom..

szió

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek ma hívtak Pápáról, hogy felvettek a Setonba, mint műszakvezetőt. Holnap reggel kell mennem megbeszélni a dolgokat. Tök örülök ám neki, végre meló...de pont azon filóztam kint ma a háznál, hogy amilyen mázlisták vagyunk tuti most babásodunk be :D na ezt szépen megfogalmaztam... Nem is tudom mit csináljak, mármint h mit mondjak nekik mikor kezdek, mert most vagyok a 18. cilusnapon (Daniella ez neked is válasz a kérdésedre) és mi van ha meg nekiállok dolgozni aztán meg jöhetek el....

Grácus mennyi új képet raktál fel az iwiw-re! Meglátszik h szereted a virágokat! Neked most is ennyire sok ölebed van?

Vasi te ügyi légy holnap, aztán a beszámolót várjuk ezerrel!!!!

Nofi remélem nemsokára eljön az a pillanat amikor is megtudhatjuk mit mutatott a tesztecskéd! Szép névnapi ajándék lenne! Boldog Nevesnapot ezúton is! Mondjuk aztán nálad is zajlik az élet, nem vagy egy fenéken ülős típus! (reméelm Petra vetted a célzást és ő is kap egy kis anyai intelmet Tőled :wink: )

Etna a nagy szakik kijavították remélem rendesen a hibát!!

Pusz Nektek!

Írjon Mindenki!!! Mondjuk pont én beszélek... :oops: de én a nethiány miatt nem jelentkeztem...


Kép
Kép
arte
 
 


Arte!

Milyen munka, terhesen nem dolgozhatsz?Én nem mondanék semmit nekik.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Luca, sajnálom hogy nem talizunk, de ahogy írtad, majd lesz még rá alkalom.
Laar, szép nagy Mírácska. Én annak idején még turmixolni sem tudtam mert nem volt mivel. Én üveg reszelőn minden nap reszelgettem az almát hogy pépes legyen és a kekszet. Nagyon sokáig tartott, de megérte mert másképp nem tudtam volna csak tejjel etetni. Én még répa levet is itattam velük minden nap. A nyers répát lereszeltem az üveg reszelőn és egy férfi zsepibe tettem (természetesen olyanba ami nem volt még használva és minden nap kifőztem) és kipréseltem a levét. Szóval, nem volt egyszerű, de megérte.
Daniella, ma megyünk Győrbe és este ha időben haza érünk akkor beszámolok mit beszéltem a dokival.
Nofi, nagyon boldog névnapot kívánok.

Kép

Nem jelentkeztél tegnap este, remélem minden rendben veletek. Ma pedig én nem tudok fórumozni csak este.
Etna, mi van veled? Takarítasz ezerrel az ablakosok után? Már nagyon akartam kérdezni hogy Boti eszik már szépen kanállal? Mert írtad hogy majdnem minden kaját adsz neki.
Grácus, mi van veled? Kötöd a csokrokat hogy nem jelentkezel? Vagy talán a Philips hívott? Mi van veled?
Petra, egyre ritkábban jössz közénk. Hiányolunk.
Angyal, nagyon eltűntél.
Suzi, még nem várom a -7° -ot. Az igaz hogy az egészségesebb mint ez a se hideg se meleg időszak. Amikor már olyan hideg van nem szaporodnak a vírusok és az mégis csak jobb.
Swidi, már megint eltűntél.
Este jövök ha tudok. Ha nem akkor nem tudom mikor mert most kérdeztem Vasit hogy mikor lesz a Peugeot306 találkozó és képzeljétek holnap. Korán kelés és készülődés, de megéri mert nagyon jó a társaság.
Igyekszem ma este jelentkezni.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ne haragudjatok, de semmi időm nincs. Nem sokára viszem a Tökit az oviba, aztán mire haza érek 9 fél 10. Akkor főzök, magunknak és a Flórának is már vasárnap óta. Most meg még itt is van a szülinap arra készülök. Szóval totál be vagyok havazva. Olvasni este szoktalak benneteket, de reagálni már nincs energiám, mert örülök, ha a fürcsi utáni szopinál nem alszom be.

Rólunk néhány szót: Flóra már kétszer kap hozzátápit. Dél körül főzeléket, este 5-6 körül pedig tejpépet, így jobban alszik. De nem panaszkodom, örülhetek hogy 7 hónapos koráig csak anyatejes volt, és 6 hós kora óta kóstolgatja a gyümölcsöket. (Most ezzekkel a főzelékek miatt pihenünk, majd ha már délelőtt sem lesz elég a tej, akkor 10 óraira kapja a gyümölcsöt, délben a főzit és este a tejpépet. Jövő héten kedden megyünk a védőbe akkor majd súlyt és cm-t is tudok mondan. A Kornélkám tegnap töltötte a 4 évet. Megkapott mindent amit szeretett volna. Nagyon örült neki és azóta nagyon elégedett. Szombaton lesz megtarva neki, akkor jönnek az anyukámék és a keresztmamik, és a dédi. Addigra készül a halacska torta. Tegnap az oviban is ünnepelték. De hogy milyen drága egy 16 szeletes torta!! 3500.- ot fizettem egy ilyen kicsit tortáért és semmi extra nem volt benne, mert csak csokis volt... Szóval totál kiakadtam, mikor megláttam, hogy milyen picike és ennyibe kerül.(mint egy kistányér peremmel úgy képzeljétek el)..

Most mennem kell, most nézem, hogy már fél 8 és még pizsibe ülök, szoptatnom kell és öltöztetnem...
Jók legyetek!!

Orsinak és Hédinek utolagosan boldog névnapot kívánok. Bocsi, hogy csak most!!

Sziasztok! Ha tudok jövök!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Petra, nagyon örülök hogy jelentkeztél. Most legalább tudjuk hogy jól vagytok.
Kornélkának NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép
Ez aranyos :wink:

Kép
Ez vicces :lol:

Kép
Ez pedig félelmetes :shock:

Remélem tetszik majd neki. Nagy cuppanost a pofijára.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


sziasztok csajszik!

Tudom, h nem ide illő kérdésekkel bombázlak benneteket mostanában ezért bocsánatot kérek, de ti annyira benne vagytok ezekben a dolgokban és biztos tudtok válaszolni, nincs máás akitől kérdezhetnék.

Sztetek füvesíthetünk még?

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?