Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is itt, ma "szabadnapot" vettem ki, nem kell mennem a gyerekekért.
Megkértem az egyik anyukát, dobja már haza Julit...
Borcsa taknyos, szívom az orrát, szegény úúgy utálja. Remélem, jövő hétig meggyógyulunk, ezen a héten kihagytuk a Babakoncertet meg a Ringatót is. (most zajlik... :()

Andrea!
NE aggódj nagyon. Persze kell az odafigyelés, meg hogy szem előtt legyen, de meg kell tanulniuk az elesést is... A férjem ezt naiv fizikának hívja. Meg kell tudniuk, mit tudnak, s ezt csak úgy tudják meg, hogy tapasztalatokat szereznek.
(Bori például szabályosan próbálgatja, melyik tárgyon és anyagon hogy koppan a feje. Ha fáj neki, akkor is még egyszer-kétszer megpróbálja, s ha látja, hogy újra kemény, fáj, akkor egy idő után lemond az önkínzásról... :)
Ne aggódj, főleg ha járókában van. Az enyim szabadon garázdálkodik.
Tök jól mondta KAtudka: meg kell mutatni neki, hogy kell leülni. Persze az is megesik, hogy nem akar leülni, met állni tök buli. Akkor szokta jelezni, hogy anya fárasdt vagyok, segíts leülni. Ilyenkor oda kell menni, leültetni, adni játékot, s kb. fél perciog nyugi van.
Ez szeritnem elég hamar lezajlik s akkor jön a leülési procedúra.

Ja, és nyugodtan írd meg, mitől félsz!

Megyek! Felébredt, éééhes, és hív: enye-enye! :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Ó, Kriszti, ebben a percben mindössze 1 óra előnyöm van :wink: :lol: mert persze nem volt időm horgolni délelőtt, addig jutottam el, hogy leszedtem a szárogatókat, és Saci felébredt. Sebaj, majd este.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


katuska tényleg nagyon ügyi vagy!csöre hajrá horgolás! :wink:

Zétinek is koppan a feje rendese,hol a parkettán,hol az ágylábban,hol a szekrényben.De nem sír! :wink: Ha a parkettán fordul,akkor meg már tudja,hogy vigyázni kell!Meg mindig mondom neki,hogy ducc lesz,és tudja a kis piszok,mert rám néz és csak vigyorog! :lol:

Akkor én most legyek paramami,mert az én gyerekem még csak kúszik?Nem leszek,mert a védőnő és az én meglátásom is az,hogy később kezdődik nálunk minden!Fizikailag,az más kérdés,hogy szellemileg meg szerintem elég jól fejlett kis kölök!Egyébként meg sokat mozog,mindig tesz-vesz,jó kedvű,az meg,hogy még nem áll vagy mászik csak egy dolog,lehet egy hónap múlva már szaladhatok utána! :wink: :lol:

Orrszívó :( :( :( :(

KépKép KépKép
zeteny
 
 

 
 

még elfelejtettem valamit!mondtam,hogy szeretném a babakocsis alvást lassan elhagyni!hát nem erőltetem ezt sem!majd eljön az ideje szépen lassan,én pedig türelmes leszek és kivárom!amit most pár napja teszek,az az,hogy egy plüssmajmot teszek a babakocsiba,és azzal alszik Zéti!ő nem cumizik,nincs semmi amivel alszik,és hát ha ez bejönne!éjjel nincs majom,csak nappal!de este olyan szépen elalszik! :wink:

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Andrea, szerintem gyere csak nyugodtan parázni, én még nem vettem kölesfgolyót, bevallom félek tőle kicsit, de szerintem a következő bevásárlásnál belepottyan egy csomag.
Ami a felállásból leülést illeti. Én nem mutattam meg Zsófinak, egy párszor bizony elesett, de nagyon hamar megtanulta, hogyan kell fenékre huppanni. Ő kb 1 hete állt fel (vagy 2, a fenébe nem emlékszem pontosan :lol: , Katuska mikor álltak fel a gyerekeink? :lol: ), és még mindig vannak balesetek.


Úgy döntöttünk, hogy befizetjük az eredeti összeget, ha szívóznak, akkor anyósommal írunk nekik levelet.

Főztem, már tegnap is. Olyan büszke tudok lenni ilyenkor magamra. :lol: (nagyrészt rendelni szoktam a kaját tudjátok :oops: )

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Csöre, Kriszti! aztán majd ülünk kint a kispadon és horgoljuk a kendőt a vállunkra meg ne fázzunk miközben az unokák képeit mutogatjuk egymásnak:)

Batkata! Nálatok is betegség??? na ne már! Mi van itt fórum baci?

Z-Kriszti! majd megunja a babakocsiban alvást ahogy nagyobb lesz és kényelmetlen lesz neki. Gondolom én....csak jön a tél és hideg lesz. Bár a hidegben altatás is jó dolog. Mondjuk én nem tudnék hidegben aludni.

Én ma akkora egy katasztrófa vagyok....először elfelejtettem felkapcsolni a sütőt a sütőtök alatt. Egy óra múlva nyitom ki és látom hideg a sütő..
Közben feltettem Petrának hozzá krumplit is. Na azt meg odaégettem mert nem elzártam a gázt hanem takarékra vettem. Apának kivettem a fagyasztóból egy doboz kaját, hogy ne kelljen főznöm. Felolvasztottam...halászlé megcsiccsenve. Kuka...
Kutatok tovább a fagyóban, közben fény derült arra mi is az a pomma. Hát gombóc! Gondoltam ez jó lesz. Felteszem főni az almás gombócokat, közben pirítok prézlit. Ja csak azt kavargatni kell mert odaég. És oda is égett....
Aztán nekiálltam leturmixolni PEtra ebédjét. Levertem az egészet. Szerencsére nem volt túl folyós így csak a gép repült ki belőle de össze csapott mindent...talán jobb lesz ha lefekszem aludni és újra felkelek.

Oylan voltam ma a konyhában, mint egy béna tinilány.... :oops:
katuska79
 
 


Z-kriszta: neked akartam a múltkor írni, hogy Ádám anyánál vagy anyóséknál napközben csak a babakocsiban hajlandó aludni. A kiságy látványa is óriási sírást vált ki. Érdekes, itthon nincs ilyen "dilije", ágyban alszik. Én hagyom, majd leszokik róla.

krisz78
 
 


Batkata:Orrszívó :( Nekünk is volt a múltkor 1 kis takony,mióta megszületett először volt beteg és olyan rossz volt szegényt kínozni az orrszívóval,de szerencsére elég hamar(kb.5 nap alatt) lecsengett.Remélem nem lesz többet beteg,utálom a betegségeket!De legalább a taknyon kívül nem volt semmi más.Se láz,se levertség,se nyügi...Csak C' vitaminoztunk,meg orrcsepp és porszívó.Nektek?Remélem hamar meg gyógyul Bori!
Mindenki horgol?Csöre!mit csinálsz?Cipőcskét?

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Katuska:Feküdj le aludni... :lol:

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Katuska: van ilyen :? . Én is úgy tudok bosszankodni, mikor semmi nem jön össze. De legalább megtudtad, mi az a pomma. :)

Van valami ötletetek arra, hogy a túrót, hogyan adjam Ádinak? Eddig gyümölccsel kevertem, meg kis gyümilével, hogy ne legyen olyan fojtós, de valami kevésbé édes is érdekelne.

krisz78
 
 


Krisz:Túróstészta... :D

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Eszter: Azt hogy csinálod? Gondolom durumtésztával. Tejfölt már ehetnek? Én még nem adtam neki. (magamnak persze jó kis csuszát készítenék belőle sok-sok szalonnával)

krisz78
 
 


Andrea - Én pont ugyanezt kérdeztem kb. 3 hete. És én is aggódtam, szóval tök normális, hogy Te is ezt teszed! Nálunk kb két hét volt mire megtanulta hogy menjen vissza a földre ha felállt valahol, volt néhány esés az elején ott voltam mögötte mert akkor nagyon bizonytalan volt és féltem nagyon megüti magát, aztán hagytam hogy essen magától is, volt sírás, kobak koppanás a szőnyegen, de gyors vígasztalás után már ment is tovább a dolgára. Még most is egyszer egyszer elesik, ha elveszti az egyensúlyát, de már nagyon szépen vissza tud térdelni. Szóval Bianka is bele fog jönni!

Kép

Kép
lucus16
 
 


Krisz:Sehogy!Még nem csináltam,csak írtad,hogy kevésbé édeset...Poénkodtam...De gonolom 'No Tojás'-os tésztával lehet csinálni...TejfÖl?Még azt sem adtam eddig...Joghurtot igen,meg túrót.De nem azt a bolti rikottát,ami olyan sz@r pergős.István unoka nővérééknek tejgyáruk van.És azt az igazi szinte krémes incsi-fincsi túrót tőlük hozom.Meg a sajtot is...Klasszisokkal jobbak,igaziak...(Egyedül a tejüket nem szeretem ,meg a tejfölüket,mert nekem olyan savanykás utóízű...)Ezekből adtam Eszternek.Vagy te mire értetted,hogy fojtós?

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Eszter: poén :lol: Nem vettem a lapot. Fojtós: nehezen nyeli, száraz. (bolti túró - pedig ez nem is a nagy szemcsés)
Én is még csak túrót és sajtot adtam neki.

krisz78
 
 


Eszterem!

Hát igazság szerint volt egy kis hőemelkedés is, de azt nem bántottam, hadd dolgozzon a kis teste. Inkább odafigyeltem, hogy nem mostunk hajat, kecesebbet pancsizott, mára megoldottam, hogy ne kelljen elmenni a Julkáért az iskolába.
A C vitamint hogy adod? Feloldod vízben? Én még nem adtam neki semmi plusz vitamint a K és a D vitamijnon kívül. Szeintem egy kis alam sokkal többet használ, mint bármilyen vitamin bomba.

Egyébként valahol azt olvastam, hogyha hagyjuk az elején (1-1,5 év) a téli időszakban a szervezetét dolgozni a "dátha" és a taknyos időszak alatt, később kevesebb baja lesz. Nem kell a legkisebb tünetre gyógyszert, bármit adni, hanem nagyni, hadd akklimatizálódjon. Julinál bevált, s Borinál is ezt fogom követni. Nyilván nem hagyom, hogy taknyos legyen, de csak természetes gyógymóddal és orrszívóval "orvoslom" az ügyet. Ha meg úgy látom, rosszabb az állapota, akkor elmegyünk a dokinénikhez, aki csúcsszuper csajszi, eddig nem csalódtam még benne...

Katuska!
Oh, énnekem is vann ilyen ügyem, nem is kevés... Olyankor én veszek egy nagy levegőt, s megpróbálok nevetni magamon. (Meg kell hogy mondjam, nem mindig sikerül) Lefeküdni: hát az sem rossz ötelt, legalább tied Apa otthon van.
Az enyim is néha, csak minek. (A kapcsoatépítés időhiány miatt akadozik... :( Nem szeretném, hogy ez így maradjon, de nem látok rá most más megoldást. Ezt a témát már nincs erőm koordinálni, sajnos. MAjd egyszer, csak ne legyen késő.)


Na megyek, lila libám az istennekl se akar aludni!
:twisted: :D

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Mi hétvégén szétszedtük a járókát és csináltunk belőle babakerítést!
Nekünk nincs járássegítőnk, de Zille feltalálta magát és a babatornázóját használja annak, csak nem igazán arra való!! :? :? :?


anyumról bár nem akarom a topikot ezzel offolni- A kórházon belül mozgatható, vitték már el más vizsgálatra is. Kinyitja a szemét ha beszélnek hozzá, és ajobb kezét mozgatja is, de ez még nem elég a rehabilitációhoz. És az a baj, hogy mivel ilyen lassan halad a reagálása ez nem jó hosszú távon, mert valószínű, hogy ha fel is ébred az agyi sérülései maradandóak. :cry: :cry: :cry: :cry:

na most csak ennyire futotta hisztis ma nagyon...

Kép

Kép
lucus16
 
 


Batkata:Én is gyógyszer ellenes vagyok,de én az orvos tanácsára kiváltottam a Cebion cseppet és naponta 2xadtam neki 8 cseppet.Meg ilyen só oldatos vagy milyen orrcseppet írt fel,ami kihozza a taknyát.Én is csak orrszívóztam.És sztem is a következő,ha lesz,már hamarabb le fog csengeni(remélem)mert már megismerte a szervezete...Vagy nem?Remélem...Én is 2 nap alatt kikúrálom magam,ha kezdődik valami nyavalya...
Krisz:Ja igen,az tényleg olyan...Nem nagyon szeretem.(túró)Ti mentek Mágiékhoz talira?
Én még nem tudom,(mennék)de ha igen,viszek neked,ha gondolod!...

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Lucus: :( Az kemény... :cry: Nem is nagyon biztatnak az orvosok?

Eszter

Kép
eszterem
 
 


Lucus. :(
Nem tudtok találni valahol rehabilitációs helyet?

Járóka: mi kaptunk egyet kölcsön, Olivér üvöltött benne, már rég nincs is nálunk. :)
Néha koppan, de ahogy Lucus is írta megnyugszik.

Csajok vettem Olivérnek egy kiscipőt:
http://www.pantolinos.de/Modellbeispiel ... ummer.html
(300Ft-ért)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katuska! Akkor mi egy konyhában dolgoztunk. Én is bénáztam ma.

Batkata! Jobbulást nektek is!
Ha tudunk majd mi is megyünk ám!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Luca: sajnálom Anyud :(
Kérdezted a dokit, csak elfelejtettem reagálni: nálunk 1 éves koráig havonta kijön, előtte be kell vinni tanácsadásra mérni. Nem én kértem, ez a rutin.

Krisz: sztem durum tészta nyugodtan mehet, ha már ettetek gabonát, abban semmi nincs, csak liszt és víz.
A túrót spenótba keverném :roll: esetleg egy kis sajtot mellé. Hm?

Katus: bárkinek lehet rossz napja :wink:

Borinak is jobbulást! Én sem adnék még semmit, a doki is csak a sterimart javasolta orrszipivel. Igaz, nekünk semmi más tünet nem volt, csak az orrfolyás (víztiszta), de már 3 hete. Na hétfőn felírta a fenistilt, tegnap óta adom, de egyelőre semmi javulás.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hanna: jó a cipőcske!

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre! Igen. elfelejtettem, Sterimar orrsprayt szipákoltam be neki, jól kimostam, amit tudtam, a töbit kiszívtam.
A Fenistillel én csínján bánok, nem szeresse. (Ha jól emlékszem, benne van a tájékozatatójában, hogy 1 év alatt nem jaavsolják a beadását - bár hozzá kell tenni, sokmindent leírnak a tájékoztatókban)

Na, enyim Borka elromlott, én meg kiborultam. HErótom van attól, hogy egész nap nem tudok kivel beszélgetni, egész nap rámolok, és gályázok, délután meg a hülye BKV miatt cipelhetem a kocsit.
MT-vel nem mehetek, nem tudok segíteni a lurkóknak cipekedni táska- és tesicucc fronton... Egyébként bérletet és jegyet már rég nem veszek, csak akkor, ha ababakocsival tudok közlekedni rendesen (rámpa, mozgólépcső).
Na, most ezt a Nagvárad téren és a Pöttyös utca/Ecseri út vonalon nem kell megtennem, nincs ui. mozgólépcső. Olyan erős a karom, hogy csak na... (és még nincs tél...)

Bocsánat, de most nagyon kiborultam, besokalltam. Sok minden összejött, remélem, túljutok rajta. De hát nyilván igen, csak néha kiborul a bili...
MIndejárt nekiállok és énekelek egy kicsit, az mindig szokott segíteni. Egy kis keservessel az ember kiabálás nélkül ki tudja magából "ordítani" magából a baját.
Tetyk ismered, hogy "MIkor a szoroson leméssz?" ;)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Hanna!

Várunk Benneteket is szeretettel! :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Hanna: édi a kiscipő...mi még csak ilyen kis "tutyikba" nyomulunk....talpa bőr vagy velúr teteje vastag zokni .....télre veszek majd valami komolyabbat......valami "igazi cipőt":-)

KépKép
peni
 
 


Csöre! Köszi.

Batkata! :)

Peni! Bent Olivér is zokniban nyomul.
Ezt most átmeneti időszakra vettem kocsicipőnek.
Kis bőr tutyi ez is.
Nem erőltetem még a cipőt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Peni: hú, olyan bőrtalpú zoknim nekem is volt anno :D Miket csúszkáltunk benne öcsémmel :D Szerettük :)

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Hanna! sicc a konyhámból! mindent elrontasz itt nekem! :lol: :lol: :lol:
cuki a cipő.

Lucus! ne viccelj már! én pl kíváncsi vagyok mikor mi van anyuddal és szerintem a többiek is aggódnak érte.

Batkata! ááá nincs itthon csak ebédelni jött haza :( de szerencsére itt dolgozik az utcában úgyhogy közel van.
Én sem vagyok gyógyszer párti.
Még csak Máté kapott lázcsillapítót mikor Petrával bent voltam a kórházban és lebetegedett. Antibitotikumot nem adnék nekik csak végső esetben. NAgyon sok orvos egyből antibogyózik! Erre nem árt odafigyelni és szigorúan írni kell mikor mennyit és mit kapott.

C vitamint én csak akkor adok ha kezdődik valami nyavaja. Egyébként meg sok sok folyadék lehetőleg melegen. Tea és húsleves pl..
Ja és arra ügyeljetek, hogy mit adtok rájuk. Ha túl sok a cucc az állandóan izgő mozgó gyerek kimelegszik és amikor nem mozog megfázik. Soha ne a kezét nézzétek hogy fázik-e! Vannak oylan babák akiknek mindig meleg a kezük és vannak akiknek hideg.
Máténak pl állandóan meleg a keze és a lába még akkor is ha mezítláb van. Szóval nála állandóan észen kell lennem meg ne fázzon mert képes lenne hidegben is mezítláb egy szál pólóba kimenni és azt mondja nem fázik...

:shock:
katuska79
 
 


A kölesgolyó nálunk eddig nem valami nagy sláger.. Felet kap, forgatja a szájában,ki-be tologatja, aztán öklendezik hozzá.. Kéri, és szereti de 2 foggal még nem nagyon tud mit kezdeni vele.

Én már teljesen kivagyok az eteéssel.. 3 napja új játékot talál ki Bence. Elkezdi kiprüszkülni a kaját a szájából jó sok nyálla vegytve, és azt élvezi, azon rötyög, hogy beteríti az arcát, a szemét, haját a kaja... :evil: Minden tiszta gány, ha kivárok, és nem adom neki, amíg szórakozik, akkor megy az üvötés. Elpazarolunk így egy csomó kaját... :cry:

Én nem tudom mi van velem, tegnap este repülőúztünk, meg bírkóztunk Bencével. Sokat emelgettem, és ma görcsölget a méhem.. Lehett ott is izomláza az embernek?? :shock: Vagy mi a franc van? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Katuska! :)
Öltöztetés: a bébiknek a nyakát kell nézni.
Én sem adok gyógyszert.

Mági! Sajnálom a fuldoklást. :(
Nekem Olivér viszont azóta eszik, mióta darabos a kaja.
Addig nem ette meg.
Érdekes egy fazon. Anyatej, vagy darabos kaja. :roll:

Erika! Zsófi új pasija:
Kábelezek:
Kép

Porszívózok:
Kép

Mosok:
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


batkata fel a fejjel! :wink:

katuska bent alszik a babakocsiban,a házban vagyunk,csak levegőzni járunk ki!Remélem az lesz,amit mondtál,hogy kicsi lesz a hely,és nem tud majd benne aludni!
krisz köszi :wink:

Hanna nagyon helyes kocsicipő,és nagyon olcsó,postaköltség nincs,vagy ezt hol vetted?
én 1000 vettem kocsicipőt,de unokatesóm felesége 400 vett tündéri rózsaszínt Petra bébijüknek!

lucus nagyon szomorú,amit írsz! :cry:

megjött a sínadrág amit vettem Zétinek!1000ft-ot fizettem postaköltséggel együtt,nagyon jó,zsír új,magyar termék,jó Zétire,és még bőven fér alá ruha is,80-as!

én is oorszívók,és sprayzek,meg elkezdtem adni a cebiont,10cseppet.

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Azért ezek a gyerekek mekkora egy francok! ott van még a tojáshéj a fenekükön és máris a huncutságon jár az eszük. :twisted: :twisted:
katuska79
 
 


Lányok! Adhatok Benvének már birsalmát?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


akarom mondani: Bencének :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna:
annyira szép formás feje van Olivérnek :lol: Mindig gyönyörködöm benne, teljesen tökélete a buksija :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna: az a mosógépes kép nagyon ott van :D

Mági: sztem adhatsz birset... legalábbis nem látom okát, miért ne lehetne, de erősen hasfogó, és baromi savanyúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
Tuti a méhed fáj? Nagyon megemelhetted magad, nem hinném, hogy izomláz.

Csöre
csöre74
 
 
 
 
 
 


Csöre:
igen, a méhem (igazság szerint olyan enyhe görcsölgetést érzek, mint amikor elment a babám..)

És ha megfőzöm a birset és almával keverem, akkor is savanyú neki? :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hanna, Olivér is milyen házias, mindjárt hozom Zsófit is. :lol:

Batkata, kitartás, bár én könnyen beszélek, ha megyünk is valahova azt is kocsival.

Mági, nem akarom beléd beszélni a 3.-at, de nem lehet, hogy érkezik? :wink:

Megjártuk a dokit. (mára volt amúgy is időpontunk, így pont kapóra jött)
Teljesen meg van elégedve Zsófival. Jelenleg, (miután 3 napja szinte csak anyatejen él fogyott a drágám) 7250 gr, és 70 cm.
Kicsit vékonyka a lelkem megint. Nagy ügy, amint jobban van, újra eszik "rendesen".

Megkérdeztem az inflúenza oltást. Vagyis ő kérdezett rá, hogy szeretnénk-e. Ő igazából ajánlja. Fél éves kor fölött lehet. És a H1N1-et is :!: Most a fene sem tudja, hogy mivel teszek jót, ha beadatom, vagy nem. :?: :?:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika:
hát igazság szerint kicsit frászban is vagyok, mert ebben a hónapban nem védekeztünk sehogy sem, csak számoltam a napokat, de elszámoltam, és a 16. és 18. napon is együtt voltunk :oops: Szóval várom, hogy megjöjjön...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ZKriszti! Babaszobán vadásztam.

Mági! A többi babának is ilyen a feje nem?
Sajnálom a pocakodat. :(

Csöre! :)

Erika! Örülök, hogy jobban van Zsófi.

Többi kisbeteg?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na nekm is ez a dilemmám... Nem akarom beadatni de azért ott motoszkál bennem, hogy mi van ha.... Akkor hogy nézek majd tükörbe.. A fene sem tudja mi a jó... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Teszt?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mági!

Borka kukoricalisztből készült "Abonett" kenyeret rgicsál. Azt prímán félbe lehet törni, meg tudja fogni, jókat nyammog. Golyót én még nem adtam neki. Próbáljátok ki, sztem tök buli.
Na az összes gyerek itthon, Marci és Juli próbál tanulni, Borcsa ordít, mindjárt adok neki uzsit. Eddig csak Julit tudtam megetetni. Jaj, nem tudom mit csinál az, akinek 8-10-13 gyereke van! Vááá!

Na megyek, megdédéelgetem. Hisztis egy napunk van.
Ja, és a háttérben megy az angol lecke dala: "heppi háuz femöli" jó kis vidám barakk a miénk.. :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Mági! Én is így vagyok az oltással, de mi van, ha beadatom és akkor lesz baj?
Többiek? Hogy vagytok vele? Tudom, volt már téma, de talán most jött el igazán az ideje.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna:
dehogy is! Neki annyira szabályos! az én Bencémnek pl. messze áll a fejformája a szabályostól :) (na jó, neki caefalhaematomája volt, de hátulról sem ilyen szép formás)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági én üvegesben adtam már Zillének, igazit azt nem tudom, most van nekünk is egy ládányi de inkább nem adok abból.

Hanna - nagyon jó a cipőcske, hol vetted ennyire olcsón? Olivár nagy csibész!!!

Én sem vagyok az antibogyó híve. sterimar+ C vitamin. Most szerintem a c vitamint fogom neki adni, ártani nem árt.

Batkata- Mindig csodálom a sok erődet, nem csoda ha időnként kiborulsz! Jó éneklést :lol: :lol: :lol:

Nagyon kevés a férőhely az ilyen helyeken és oda is csak azt veszik fel akinél van remény, akivel már tudnak "dolgozni".
Az orvosok már az elején megmondták, hogy nem sok remény van. Most kezdek nagyon magam alatt lenni, eltelt már annyi idő ami egy hosszab utazásnak is megfelelne akár és most kezd bennem tudatosulni, hogy nem jön ide, (ha a csoda nem segít, amiben az utolsókig bízom) , hogy nem játszik Zillébvel, hogy nem tudom tanácsért felhívni, vagy csak egy kaja receptért, amit ő nagyon tudott, egyáltalán, hogy halljam a hangját, volt hangposta üdvözlő üzenete, időnként meghallgatom. Mindig gondolkozom, hogy miért kaptam ezt a sorstól, tudom mindennek van valami oka, csak nehéz elfogadni, hogy a számomra Zillével és a párommal egyenértékűen fontos embert (nem tudok különbséget tenni) vesz el tőlem.

Kép

Kép
lucus16
 
 


Hanna:
még csak szombaton kell megjönnie

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Értem.

Lucus! Most úgy megölelnélek! :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


lucus:
annyira ugyanezt érzem a mai napig Apukámmal kapcsolatban. Én már nem tudtam mi a jobb, beletörődni, vagy az utolsó szalmaszálba is kapaszkodni. Végül az utóbbit tettem.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?