Új privát üzeneted érkezett!

nilababa:hát én hulla vagyok, lehet hogy a kertben lesz tologatás, vagy hinta....Milyen főziket fogsz gyártani?

zsu:huuuu ténleg nem olcsó, de jól néz ki.

Kép
budabo
 
 


Nila, sajnálom, hogy Bazsi nem tud aludni! :(

Bogi, köszi! :D
zsu83
 
 


A fiam úgy jár mint a Maugli... most ez a legújabb nem a térdén mászik hanem a kezén meg a talpán.. elég mókás... MAjd teszek róla fel képet.... a felállástól meg már besokalltam mert esik kel.... ki kéne párnázni a fejét is... :(

Zsu83 majd veszünk kis botot a fiúknak és ők is jönnek pecázni.... tényleg... csini a vonalzód!!! De édesek a képek! Bebe egy tünemény!!! Na így még teli szájjal mosolyogni nem láttam!!! Fantasztikus baba!!!

Zetibebi húúúúúú babaérveket elmesélem... de nem most... egy picit hosszú.... mert több érv is van... de majd összeszedem magam lelkileg és leírom... játékkábel??? Nem is értem, hogy az én fiam is miért szereti a kábeleket...

Budabo értem nekem a dokinő azt mondta, hogy a panadol hatásosabb. D kiek a pap kinek a papné... este a láz mindig magasabb úgyhogy érdemes sűrűn mérni neki! Nagyon szívesen!!! Na nehogy megint elkezd magad hibáztatni az anyatej miatt!!!! Nem a te hibád nem tehetsz róla nem ettől vagy jó anya!!! :roll:

Nilabali Igazad van talán az ember szívesebben elmondja mint leírja ezeket a tesó dolgokat... :roll: De mint már írtam Zetibebinek majd összeszedem magam lelkileg és leírom... pro és kontra.... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

 
 

Stelly ha legközelebb avval jössz hogy ribizlit hámozol én fejjel megyek a falnak.. :lol: van türelmed anyám...
Hol vettétek a járássegítőt a tiétek szimpi...jó az vonalzód

Bogi ne csináld már..
Én lányom DJ lesz..lese veszi a szemét az erősítőről és a hangfalról
Stelly ha legközelebb avval jössz hogy ribizlit hámozol én fejjel megyek a falnak.. :lol: van türelmed anyám...
Hol vettétek a járássegítőt a tiétek szimpi...jó az vonalzód

Bogi ne csináld már..
Én lányom DJ lesz..lese veszi a szemét az erősítőről és a hangfalról

Millye te kérdezted a 6lapost,nem piskóta tésztás,hanem tejfölös tésztája van amit a tepsi alján kell leheletvékonyan kisütni(6db)és csoki krémmel megtölteni hogy beszívja..macera süti és nem mindegy hogy van elkészítve... :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy,millye: naa nem nyafiztam most a tej miatt, bár lehet hogy úgy hangzott. úgy hangzott? kicsit fáradta vagyok. Fügém akkor is elkaphatta volna...
zsancy: ari lehet :wink:
millye: képet!!! A dokinéni nem mondta a panadolt, az magán akció volt a patikában. Most kapott megint nurofent de este jön a kúp ha 38 körül lesz.

Kép
budabo
 
 


Enyém gyerek már negyed 7 óta alszik.... :) Végre lazíthatok egy kicsit... csak tartok tőle, hogy ebből megint hajnali kelés lesz. Ez van mostanában. Délután úgy fel van pörögve, hogy nem akar aludni és ezért korán fekszik. De azért valahogy csak rá kéne szoktatnom a délutáni alvásra.

Köszi lányok a sok +, de az oltás csak kedden lesz.. de azért előre is köszi.

Zsancy: szerintem nagyon látható a különbség és annyira aranyos-csodaszép kislányod van! :D Szerintem sokat változott!

Zsu: szerintem fáj a pocakja, ha paradicsomot eszik, mert nagyon nyűgös lesz és sokat böfizik és ez legutóbb is azután volt, miután paradicsomos kaját kapott. :roll: Bencus bírja?
Olyan édes! Sármos legény lesz belőle!
:D

Panna
pandusika
 
 


És ma megint egyedül... :(

Panna
pandusika
 
 


Millye, nagyon aranyos lehet Andris :D , várom a képet!
Igen, kapnak kisbotot! Jó lenne elmenni egyszer együtt horgászni! :D
Köszönjük a dícséretet, nagyon aranyos vagy! :D

Bogi, akkor csak félreértettük a tejcis dolgot!
zsu83
 
 


Panna, neked is köszi! :D
Úgy néz ki eddig bírja Bebe pocija! :roll:
Csak reggel megy haza a férjed? :(
zsu83
 
 


Köszi Panna jól eset ari vagy :oops:
Bogi úgy hangzott,legalább is nekem...
Zsu üvegeset eszik Bence vagy te csinálod?Mert a sima paradicsomot mi se birjuk...
Ja Stelly igen Lulu a beceneve,nem mondtam mert kivi voltam ki veszi észre...szemfüles vagy.. :wink: igaz apja hadakozik ellene...de én tojok rá 8) (mármint nem apára)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


b]zsancy,zsu:[/b]sorry, szerintem nem akartam úgy írni..most ténleg nem jutott eszembe, csak arra gondoltam,hogy milyen jó az anyatejes babáknak a több védelem miatt.

zsu:nekünk nem volt gond a paradicsommal :wink:

Kép
budabo
 
 


Zsu: igen, csak reggel jön haza.... elég carok az ilyen éjszakák, mert nem alszom ilyenkor jól... :(

Nekünk az üveges-paradicsomostól is fáj a pocink...

Panna
pandusika
 
 


Héééé, én is láttam Lulut! Csak én überokos vagyok... Gondoltam, biztos nem a macskátok nevét írtad a gyerek feje mellé! Ezért nem jegyeztem meg, na! :D

Zsu: Hát Bebe ezzel a telipofi vigyorral! Nagyon édes!

Zsuzsi: azt elfelejtettem, hogy kösz a kendős (alias kendő :D) tájékoztatást. Bár a futócipő és a Skoda összefüggéseinél kicsit veszett a fonalam, de aztán felfogtam! 8)

Gyermekem mindenhol feltérdel. Úgyhogy kiságy utazik lejjebb egy fokkal... Öregszünk asszem... :)

ladmon
 
 


Ja Stelly: na nehogy azt hidd, hogy egyedül vagy az őrült szőlőhámozók klubjában... 8) Én fagyasztottam is...

ladmon
 
 


Zsancy, mi a Régióban vettük Adri járássegítőjét :)
http://www.regiojatek.hu/termek-64216-f ... kocsi.html
Aranyos a Lulu becenév szerintem :) meg a viselője is :) Adrika meg Lele :) hihihi

Örülök, hogy nem vagyok egyedül bolond szőlőhámozó :lol: na azért most egy időre elég volt ennyi 8)

és végrevégre ma folytatja a nyomorék tv2 a született feleségeket :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Boldog hófordulót !!

Köszönjük a sok ++++++++
Hiába betegek ugyanúgy rohangálnak .....ma a játszira kellett menni csúszdázni :shock:
Apával meg komolyan nem foglalkozom elegem lett ha akar eszik de a véleményére nem vagyok kíváncsi!!
kicsit érdekes ,hogy 7 év után jött rá ,ohgy nem ízlik neki...
A gyerekek miatt főzők csak!!

Zsu Bebe csuda pofa ,nagyon NAGY fiú lett.

Stelly jó is lehetett a kimozdulás kicsit irigy vagyok :oops:

nila hajrááá babakaja gyártás!Miket fogsz készíteni ?Mukinak ma én is gyártottam gyümit ...9avent pohárral lett :roll: :wink:

Naa aszem megyek vasalok 1 kanyart az elmúlt napokban csak mostam és mostam...ki találta ki a vasalást???

Kép
zümis
 
 


Stelly-Eszter: Nehogy már bocsánatot kérj!!!! Adrit valami (talán Anyu hangja) megijesztett, ez bármikot megeshet, lehet rossz napja is, ezt a gyerkeknél nem lehet kiszámítani... Szóval, azért minden szuper volt, a Csajod meg egy mosolygós kis édes. :) Enyém is műsorozott előtte. Aludt még hazafelé? (Nekem fáradtnak tűnt...)

Magdi: Jaj, ezt én is írhattam volna (persze nem tudom, hogy képes lettem-e volna ilyen szépen 8) ), tegnap este rámtört a "jaj, de boldog vagyok, hogy ilyen gyönyörű és egészséges kis Brigantim van" hangulat. :) Tényleg, minden nap hálát adhatok a Jóistennek a boldog házasságért és az egészséges gyerekért. Hiszen ez nem jár, ez ajándék! :oops:

Jaj, a mai nap legszebb képe mindenképpen a geli szájjal nevető Bebe!!! Tényleg fantasztikus, gyönyörű Kisfiú, olyan büszkék lehettek rá!

Jobb éjjelt, Fügének jobbulást!

Móni
, hámozott szőlő, fagyóban??? :shock: :shock: :shock: Új oldalaidat ismerjük itt meg... :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kreiszi????

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsancy én fiam imádja a zenét.... valószínű azért mert már a pocakomban is zenét hallgattam...

Budabo bocsi bocsi, de úgy tünt, hogy megint a tejci miatt szomorkodsz!!!

Budabo, Zsu83 négykéztalptenyér Kép

Pancsi után

Kép

Zsu83 igazán jó ötlet ez a közös horgászat! Mondtam a férjemnek és azt üzente, hogy akkor legalább egyszer kéne is taliznunk már végre!!!

Pandusika férjed dolgozik? Ilyenkor mit csinálsz? Mármint tudsz pihenni?

Zümis a férjem kérdezi, hogy mit sütögetsz? Mert tök jó illata van :shock: Jobban vagytok már? Jó vasalást!!! Már ha egy vasalás jó lehet....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


julcsi:köszi,reméljük a legjobbakat! lábad hogy bírja a terhelést?

zümis:apák néha :twisted: :evil: :twisted: :evil: kitartást neked

stelly:én is vártam már a születetteket :wink:

ladmon:gratula térdelő Eszti!!

Kép
budabo
 
 


Háát nem mentem vasalni apa előbb jött haza :shock:
Millye!A párodnak sütöttem de lelépett 1 kor :shock: mert tegnap is sütöttem és ma megjegyezte,hogy jó illata van...kemencés lángos volt egyébként...
Ha kér hétfőn akkor szóljatok csak...

Kép
zümis
 
 


bogi!
most bevettem a lecarom tablettát :shock: :wink:

Kép
zümis
 
 


millye!
Isteni szemei vannak a fiadnak!!
négykéztalptenyért Muki is csinált...és közben hintázik :wink:

Kép
zümis
 
 


nem tudom mi baj lehet a Bazsival,de ma egész nap ment a sírás és látszólag minden ok nélkül,este elaludt a szokott időben és fél óra múlva visítva ébredt,háromnegyed óra volt mire sikerült megnyugtatnom,de ebből még 20percet a kezemben és apja kezében is sikított,aztán nagy nehezen megnyugodott,énekeltem neki és elaludt a karomban,de még hüppögött álmában is,most raktam be az ágyába.mi lehet a baj,láza nincs,ma nem evett semmi újat,hogy a hasa fájjon,fogat felül még nem látok...elképzelésem sincsen és szörnyen aggódok.

millye:ez a póz tényleg irtó édi,és Andrisnak verhetetlenek a szemei!

bogi:hogy van Füge?remélem nyugis éjszakátok lesz!

zümis,bogi:vettem répát,karalábét,sütőtököt,cukkinit,brokkolit,zöldbabot,krumplit és barackot,körtét,szőlőt,szilvát,almát,csirkemellet,gondoltam ezeket variálom,de a zöldséget nem főve teszem a fagyra,hanem nyersen összekombinálva,mert a védőnő szerint nem igazán finom a lefagyasztott készétel,gondoltam adagoknént elrakom és minden nap kiveszek egyet és megfőzöm,viszont a husit megpárolom és turmixolom úgy fagyasztom adagonként.lehet,hogy rosszul gondolom,aki már csinált ilyet,gondolom rajtam kívül már mindenki,annak megköszönném a tanácsokat!

megyek megnézem a fiamat.mindenkinek nyugodalmas éjszakát!

Kép
nilabali
 
 


Zümis Köszi!!! Azt üzente, hogy: Óóóóóóóóóó ő nem mer megszólalni nálatok... (na ezen csodálkoznék mert egész nap be sem áll a szája.... ) Bonyolult megsütni a kemencés lángost? Fent van a közösben a recept? Sima sütőben is meg lehet sütni?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Nilabali Köszi köszi! A második képen olyan bamba arcot vááááááááág..... Jaj szegény BAzsi :( biztos a foga... vagy nem a pocija fáj? Nem adtál neki olyan kaját ami terheli neki? :roll: Tudom, hogy írtad hogy nem adtál de talán mégis.... mert mostanában mindent a fogacskákra fogunk... :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:ma spenót volt az ebéd és mellette táp 3x és egyszer pép barackkal és körtével,délelőtt volt még áfonya almávl,de ugyanezt ette tegnap is, és volt kaksi is és nem úgy sírt,mint akinek a hasa fáj.......fogat pedig nem látok fent,de én is arra gondolok,hogy talán mégis.fogalmam sincs egyébként,hogy mi lehet....remélem most már nyugodtan tud pihenni,mert én tutira nem fogok nyugodtan aludni,annyira furcsállom,hiszen ő nem szokott sírni,főleg így nem!

Kép
nilabali
 
 


Köszönjük a dícséreteket, bizony nagyot nőtt Bebe, igazi nagyfiú! :D

Zsancy, Bogi, üveges paradicsomos krumplit adtam! Nagyon szereti! :D

Panna, nekem múlthéten volt éjszakás először a párom, mióta Bebe megszületett, de nagyon rossz volt, én is csak forgolódtam az ágyba! :(

Zümis, Apának egy nagyon-nagy fenékbebillentés! :twisted:

Julcsi, köszönjük, hát igen, nagyon büszkék vagyunk Bebére, de itt minden baba nagyon gyönyörű, és természetes, hogy büszkék vagyunk a gyermekeinkre! :D

Millye, annyira édes Andris, nagyon jók a képek! Szépséges kékszemű herceg! :oops: :D
Hát a férjeinknek lenne közös témája, az tuti! :wink: :lol:

Bogi, nyugodt éjszakát kívánok Fügének és Nektek is!

Nila, szegény Bazsi, fogalmam sincs, hogy mitől lehet, nálunk a fogzás jár sikítva sírással!
zsu83
 
 


Millye: igen, dolgozik és ilyenkor sokszor egyáltalán nem alszik az ügyeletben, van úgy hogy reggelig műtőben van. Aztán ilyenkor napközben alszik, úgyhogy hiába éjszakai ügyelet, gyakorlatilag az egész hétvégénk el van ...eszve... :(
Én meg olvasok ilyenkor általában jó sokáig, amíg hulla nem leszek és el nem tudok végre aludni.... aztán ilyenkor én is fáradt vagyok másnap, mert ügye Hanna korán kel, szóval jók az ilyen hétvégék... :x
Annyira szép szemei vannak a kisfiadnak! :-)

Hú, akkora tüzijáték van.... :shock:

Nila: ne izgulj, biztos nincs semmi baj! Lehet, hogy tényleg a fog, még ha nem is látszik. Vagy front. Arra Hanna is nagyon érzékeny tud lenni.... ++++++++++++++++++++++++++++++

Panna
pandusika
 
 


panna:köszi!én sem tudok elaludni sosem,ha apa elmegy néha este,csak akkor ha már hazaért.nem lehet könnyű,gondolom megszokni sem lehet hogy sokat vagy egyedül még éjjel is!

zsu:köszi neked is!

millye:jó éjt nektek is és kösz!

Kép
nilabali
 
 


Köszi Bogi, javulgatok. Egyre jobb a lábam, ma is volt egy kicsi séta. Csak az első három hetet kellett kibírni, azóta minden nappal könnyebb az élet... :) Marci ma is cuki volt nagyon, szerintem lassan Ő is üli fog, állandóan gyakorol. :)

Ildi
, Andrisod cukorborsó tényleg, annyira kis helyes. Marci is csinál ilyet, csak ennyire nem nem nyomja fel a popóját. Olyan édesek, mindig kitalálnak valamit és ezerrel gyakorolják. :D

Bazsinak pedig sokkal jobb éjjelt! Hátha már minden ok lész, Marci is volt, hogy egész este nyügi volt és éjjel nem volt már utána semmi gond. Mindenesetre mennek a drukkok!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, mert kiruccantunk ma férjem munkahelyére:)

Szóval Mesi 7150 gramm és kenguru 9 kg-ig használható, 4 hónapos kortól kifelé fordítva, mert már ugye több mindent akar látni:)
Remélem attól még nem lesz inkontinencia zavarom, ha napi 1 órát kb. így viszem:) Nagyon szeretjük, kb. 1 hónapja használjuk, mert előtte nemigen szerette.

Nahát kíváncsi leszek a fogakra. Én végig csak bimbóvédővel tudtam szoptatni (5 és fél hónap), elalvás előtt mindig cumizik és cumisüvegből issza a tápszert, mert az itatófejeset nem szereti. Mostmár szoktatom a pohárból ivásra, és tök jól megy Mesinek.

Mindnekinek jó éjt, sziasztok, Andabella:)

Kép
Kép
andabella
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Nilabali remélem éjszaka nem lesz vele semmi gond... nem kapkodott a füléhez? Szegény Bazsi! Engem is megvisel ha a fiam sír.

Zsu83 köszi! Szerintem nekünk is lenne bőven közös témánk! Most már csak összehozunk egy talit :roll:

Pandusika köszi! Húúúúú nem lehet egyszerű a férjednek sem ha egész éjszaka dolgozik és nem csak ügyel :shock: meg neked sem lehet könnyű mert ugye egyedül vagy otthon Hannával... ilyenkor meddig dolgozik? Gondolom hétvégén pihen így nem nagyon mentek sehova....és még a háztartás is csak rád hárul miközben vigyázol a pici lányra is... :?

Julcsi-79 köszi! Ne is mondd... amióta rájött, hogy a fiókot hogy lehet kihúzni attól parázok, hogy odacsukja az ujját :( amióta áll azóta esik kel... a kiságyat nem tudom, hogy lehetne biztonságossá tenni ha eldől ne verje be a buksiját... gondolkodtam, hogy talán valami szivacsos teli rácsvédőt kellene varrnom... jó lenne tudni, hogy ki hogy oldotta ezt meg... Lábad javulgat? Szeded a bogyót? Szúrod még magad? Vagy a testvéred adja a hasadba a szurit? :roll:

Andabella Emese is nagyon szép súlyban van! Ügyi a pohárból ivással!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zümis:jól teszed, nekem apa a wellnes alatt volt kicsit hüle egyik nap és én is bevettem.

nilababa:én a fogra tippelnék..szegénykém. A husit én kockára vágtam,tálcán lefagyasztottam és amikor megfagyott zacsiba raktam,így már nem fagynak össze a kockák és mindig egyet kiveszek belőle egyet és dobom a főzibe. A cukkinit
én is nyersen raktam el. Ja a brokkolit is külön fagyasztottam és utána zacsekba.

millye
:ez a férjednek szól:nem mert megszólalni????????????????????????milett vele? :lol:

zsu:nektek is és még kevesebb köhögést. Én is szoktam üvegest is adni, meg saját főzit is parisan.Füge is szereti. :wink:

julcsi:örülök hgoy javulsz, Marci nagyon rendes kiskrapek hogy ilyen jól viselkedik most veled.

Kép
budabo
 
 


millye:Füge dettó ezt csinálta, mármint esik-kel, előbb-utóbb megtanulnak leülni, addig lesz egy-két nagy koppanás. Láttad fügénél...A kiságyban volt rácsvédő nekem is, azt használta kapaszkodónak..én raktam neki be párnát, meg babapléd összetekerve,erre amúgy is imád ráfeküdni. Na ténleg megyek alukálni. remélem ...

Kép
budabo
 
 


Jelentem Efe tegnap elkezdett előrefelé kúszni. :) Úgy veszem észre annyira nem jön be neki, inkább tovább küzd a mászásért, de ha valami nagyon kell neki akkor azért odafárad az édes. :)
Továbbá jelentem, hogy látom a bal alsó egyes fogának az élét, így várhatóan nemsokára mi is csatlakozunk az egyfogúak táborához. (Zsancy igazad lett, az alsó nálunk is lehagyta a felsőt, ami még mindig csak fehéredik.)

És azért nem jelentkeztem, mert lakást alakítanak irodáva 2-vel alattunk, de olyan mintha a mi falunkat bontanák egész nap, így ha tehetem lemegyek Efével. Ma is olyan fáradt volt már szegény, hogy ülve elaludt és a kis fejét a karfára hajtotta oldalra, éééédes volt. Viszont baromi márges voltam a munkásokra, akikhez már nagyjából alkalmazkodtam, így manó 11 és 1 között alszik, amikor ők esznek... de ma nem ettek. :evil:

Jajj már, megint elfelejtettem miket akartam írni :(.

Egyértelműen nagyon szépen köszönjük aköszöntéseket, puszi érte - Efétől :D, vigyázat nyelvvel támad. Ma én is kaptam vagy 5 nyelves puszit, jut belőle mindenkinek. :wink:

Bencus, Bazsalikom, Petra, András nagyon helyesek, egész nap elnézegetném ezt a gyönyörűséges társaságot. :)

Ladmon: Eszti nagyon ügyi a hátrafelé mászással és térdeléssel, térdelni mi is nagyon szeretünk, esténként ilyen pózban bulizunk apa hasának két oldalán (gyakorlatilag örjöngve kurjongatva vihogva ugrálunk, rázzuk a fejülket egy fél órát, naon poén) :D.

Nilabali: cukkinit véleményem szerint ne fagyassz nyersen. Párom egyszer tett be a fagyóba, mondtam neki, hogy nem kéne... tovább nem részletezem... volt egy szaga kiolvaszva na... :D Aztán lehet csak mi jártuk meg vele.

Stelly: hát komolyan ez az Adri... akárhányszor jövök leesik tőle az állam... Nem semmi. És a kistesóprojekt meg, hát én is tiszta izgatott lettem tőle, hajrá nektek, szuuuuuuper. :) Mondjuk ilyen leányka mellet... Mire jön a tesó ő már simán be tudja majd pelenkázni, meg megfőzi a vacsit az tutti. :D

Betegeskedőknek megy a sok +++++++++++++++!

oltásdolog itt is nagy dilemma, jó hogy szóba került, apa szeretné, én nem annyira, viszont félek a betegségtől.

Kajakérdés meg... Efe szerintem messze nem szopik ekkora adagokat, esténként kap egy kis tápszert is, de így is egyszerre kb. 150-170 ml az adagja. Főzelékből meg 80-100 csúszik le átlagban, és általában van szopi is utána még. Viszont 6-7-szer hamizik egy nap, úgyhogy nem parázok. Már sokszor megtanultam, hogy hallgassak az ő igényeire, az a legjobb út.
Tegnap mértem: 8700 g, több mint fél kg plusz egy hónap alatt, tök jó. Kis husimanó így is. :)

Hugic: nagyon szépeket írtál, nálam is ma volt érzelemkitörés, meg tegnap este, ahogy elkezdtünk kúszni. És olyan mérges voltam magamra, mert már türelmetlen voltam Efével az utóbbi napok hisztiei során, pedig szegényemnek csak a foghelye fájdogált, most tényleg.

Kép
Kép
elif
 
 


Millye: hát igen, az a rossz, hogy nincs semmi segítségem... így minden rám szakad. Biztos ezért kapom cserébe, hogy Hanna jó alvó, hogy legalább éjszaka pihenhessek. Jó lenne azért ha valaki néha segítene...
Hát igen, az ügyelet nem azt jelenti, hogy nem kell dolgoznia, ilyenkor általában az ambulancián van vagy a műtőben reggelig. És az a durva, hogy ma reggel 7-kor ment el dolgozni, mert a vizitet is neki kellett csinálnia korán és holnap délelőtt 10-kor fog csak hazajönni. :x És hétfőn még egy előadást is kell tartania, amire még készülnie is kell, úgyhogy semmi program nem lesz hétvégén. :(

Panna
pandusika
 
 


Na tudom még mit akartam. A fogtalanságtól senki ne ilyedjen meg. Épp tegnap beszélgettem az egyik Mülleres pénztárossal, aki mondta, hogy az ő lányának 15 hónapos korában jött az első foga, ahhoz képest hogy 3 hónapos korától minden hisztit arra fogtak. :)
Szóval ilyen is van.

Kép
Kép
elif
 
 


Sziasztok
Csak most sikerült jönnöm és bosaszankodom, mert lemaradtam a született feleségekről, elfelejtettem, hogy ma van...
amúgy ma nagyob car napunk volt.
Millye, megértelek, Zéti is esik-kel, tök kivagyok miatta. A kis lüke már lépeget, ha el akar érni valamit és akkorákat esik :(

Nila, a foga miatt sikít szerintem Bazsi, nálunk is megy a sikítás. Zéti fél 10-kor aludt el, de azóta már kétszer felsírt, most itt van a kezemben
jelentem képek már feltöltve a gépre, már csak ki kell vlogatmom párat és fellőni a netre, aztán hozok.

Zsuzsi, köszi tök ari vagy, de a jövő hetünk káosz, rengeteg dolgom van. Páromnak szülinapja lesz, amit kitaláltam meglepit, a családja keresztülhúzta így most újabb dolgon kell agyalnom, intéznem...

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Na meg akkormár egy képet is a hófordulósomról. :)
Kép

Kép
Kép
elif
 
 


Sziasztok!
Hannának, Marcinak (utólag) és Efének boldog hófordulót kívánunk!
Minden betegnek gyors gyógyulást kívánunk!
Kép
kreiszi
 
 


Na, lefekvés előtt pakolok pár Zéti képet....

Kép
Kép

Ez fura lesz, hogy hátulról van, de annyira imádom, mikor még ilyen kis makifejűek, ahogy ücsörögnek, imádok belepuszilni a nyakincájába :D

Kép

Kép
Kép
Kép

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Na, és mivel úgysincs itt már senki, OFF-olok egy nagyot.
Ma volt (vagyis már tegnap) 5 éve, hogy Lizikét elhoztuk egy menhelyről.
A legesélytelenebbet akartam, és ő volt az, aki soha senkinek nem kellett, mert rettegett mindenkitől.
Tündérkutya, imádom. Nézzétek ezeket a szemeket, annyira meleg szemei vannak, és egy áldott jó kutya, meg akar felelni mindenben és hálás, mert végre neki is van saját, szerető családja.

Kép

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


andus:Száva gyönyörű ksilány és Zéti sem marad le tőle,nagyon cuki!örülök,hogy végre láthattam őket!a kutyus tényleg édes,milyen jó sora lehet nálatok!

kreiszi:Alex büszke-boldog vigyora,nagyon ott van,szeretnék egy nagy puszit nyomni a buksijára!jól vagytok?bírod a gyakorlatot?nagyon ügyesen áll!

elif:grataula Efének a kúszáshoz,meglátod mindjárt mászni is fog!nektek még egészen fent van az ágy :shock: vagy valamit benéztem?szemét munkások,remélem hamar végeznek és vissza állhattok a rendes kerékvágásba!Efe gyönyörűséges,mint mindig!Bazsi is fél kilót kapott magára az elmúlt három hétben

aranyosak vagytok,hogy gondoltatok ránk este,Bazsi még11-kor sírt fel,de nem kellett kivennem,majd fél2-kor és aztán 5-kor,de már nem annyira szívszaggatóan és pár perc múlva aludt is.aztán 7-kor ébredt,hallottam ahogy kűzdi magát állásba,mert most nehezebb neki,mert tök alul van már....

bogi:Füge hogy van?éjszaka?

zsu:Bebe jól aludt?

panna:meddig aludt Hanna?te tudtál aludni?

julcsi:de jó,hogy szépen gyógyulsz,gondolom nagy megkönnyebbülés végre,hogy tudsz mozogni!

szóval ez eddigi tippek összefoglalva:kis adagokban kockánként fagyasztani a husit és a cukkinit ne nyersen,köszi lányok!

mennem kell,mert Bazsi elunta az ágyban!

Kép
nilabali
 
 


Elif ,Kreiszi,Andus,GYÖNYÖRŰEK!!!!és a kutyi is cuki)
Ladmon tudom hogy über okos vagy,és türelmes...azt hiszem én is kipróbálom a hámozást.
Láttom nem csak én vagyok Szülcsi felcsi rajongó...de én már láttam az összes részt bibibi 8) eláruljam mi lesz benne...áhhh nem ,nem vagyok gonosz.
Jön a hülyeség ismét mert 4x voltunk fent,szintén visitás és kaparta a felső inyét úgy mint eddig az alsónál...csajok mondjátok hogy nem most jön már rögtön a felső...én megörülök ha éjszakázunk megint :shock: na megyek felkeltünk...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Annyira édesek a Babócák! :lol:
És ilyen ügyes Alex és Zétény, hogy már áll! :D Efe, meg hogy ül.... :D :shock:
Hát nekünk ez még arrébb van....

De már nagyon próbálkozunk a mászással és azt is szokta csinálni, amit Millye Andrisa....

Nila: hát nem aludtam sokat... éjfélkor feküdtem le, de többször is felriadtam... aztán Hanna 6-kor kelt, megetettem és még visszaaludt fél 8-ig. :shock: Ahhoz képest, hogy este negyed 7-kor már elaludt.... remélem megmarad ez a jó alvókája! :D Örülök, hogy Bazsi jobban van!

Még nekünk is fent van az ágy, de nem annyira mint Eliféknek. Pont most gondolkoztam rajta, hogy ideje lenne nekünk is lejjebb engedni. Csak bírja a derekam az emelgetést..... :roll:

Most hétvégén nemnagyon tudok majd jönni, Apa fogja bitorolni a gépet az előadás miatt....

Panna
pandusika
 
 


Köszi a dícséreteket :lol:

H1N1 témához... én nagyon fosok, Szávát és a páromat valószínüleg beoltatom, mint tavaly. Nem tudom Zétit valahogy nem merem, a doktornéni meg valami olyat mondott, hogy szoptató anyákat nem oltanak.

Itt van egy kis összefoglaló, olvassátok el: http://index.hu/belfold/2009/09/26/tuds ... _vakcinat/

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Budabo a nem mert megszólalni csak vicc volt.... ő nem olyan sőőőőőt..... Elterveztem, hogy a fiam ágyába varrok új rácsvédőt ami hosszabb és talán így meg tudom óvni az esésektől... meg akkor varrok neki egy másik baldachint. Mesélj milyen volt az éjszaka... hogy vagytok? Füge? Láz?

Elif nagyon ügyi Efe, hogy elkezdett kúszni! Megint nagyon cuki képet tettél fel!!! Már nagyon hiányoltunk!

Pandusika az viszont valóban nagyon jó, hogy Hanna ilyen jó alvó és ez legalább kárpótol... húúúú szegény férjed... biztos nagyon elfárad... és még előadásra is kell készülnie? :shock:

Andus70 nagyon helyesek a gyermekeid! A kislányod is nagyon szép! Milyen színű a szeme a fiadnak? Látom te is kipárnázol körülötte mindent! A kutyusotok örökké hálás lesz nektek! Állítólag sokkal hűségesebbek...

Kreiszi de édes Alex mosoly!!! Nem voltál valami bő szavú.... mi újság veletek?

Nilabali nem volt valami fényes az éjszakátok... most már bújjon ki az a fogacska!!!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


lehet,hogy hülye kérdés-megint-de a zöldborsót hogyan készítitek a gyereknek?

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?