Új privát üzeneted érkezett!

teszek pá képet!:csajok figyelmébe....:

Kép szökik a drága a pelusozás elől! Kép Kép

Kép
nilabali
 
 


na még!

Kép Kép
eldugultam!

Kép
nilabali
 
 


Te bérled a laptetőt? :D

ladmon
 
 

 
 

megint enyém a laptető! :shock:

Kép
nilabali
 
 


jaja,de szívesen átadom!

Kép
nilabali
 
 


Király a kis gettószökevény! Egyszer lefotózom neked Eszterem, akinek a cucca dettó így néz ki csak kúúúl rózsaszínben! 8)

ladmon
 
 


ladmon.oké,várom a képet!

Kép
nilabali
 
 


na akkor most nem hagylak titeket,ezek még melegek:

Kép bemászott az asztal alá és felállt a kanapánál Kép Kép kucuk
most már tényleg léptem!

Kép
nilabali
 
 


Móni, öreg ám a tudodki! De értettem azé'! :lol: :lol: Nem, hordozni addig ehet, amíg az anya elbírja, nincs életkori határa gyakorlatilag. A kendőt még 100x sokoldalúbban ki lehet használni, mint a Mt-t. (nameg öcsike is örüljön, ha lesz, hogy neki is lesz...)
Nila, akkor az Kismama márkájú, nem rugalmas, szövött. Azért örülök nagyon, hogy jókat írsz róla, mert--és ezzel nem akarlak elszomorítani--az egy zsé kategóriás kendő. Árban is meg midenhogyan. . És mégis ennyire jó! Most még jobban várom az enyémet, az egy leginkább A kategória (sajnos árban is, de majd Édesapának nemmondom meg, hová tűnt az a rakat pénz :oops: )
Bazsi az asztal alatt, meg enném, ha tehetném, az biztos!
És az a szemléltető ábra a fogacskákról! Lénának is ekkorkák! :D

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zsuzsi: Szuperszuper, jaj, de örülök. Délben, délelőtti alvás után, vagy reggel jöttök? Alvást meg tudjuk oldani? (Persze, hogy meg tudjuk... 8) Tartasz nekem kendős oktatást?

Oh, micsoda bájos férfihátsós laptető. 8) Szép formás a Kisbazsi. :lol:

Millye, olyan jó, hogy itt vagy! Andráska gyönyörű, gatyók is. És milyen kis fegyelmezetten ül bennük! Kész modell. :wink:

Köszi Kangu! (Érdekes, én is így látom, habár a plusz 10 kilón mindig kiakadok, ha képet látok magamról)
Mit is mondhatnék? Jobbulástjobbulástjobbulást!
Ovi bejáratódik lasan?

Huhh, Zsuzsi, kedves önfeláldozó vagy, de azért azt kívánom, aludjatok jól következő éjjel! :wink:
Ja, és nappali rosszalvás... Léna biztosan most érkezett a felpörgős időszakhoz. :roll: Nálunk javuló a tedencia talán. (Úgy két napja már a két óra is megvan... :P )

Egész jó vagyok, csajok. :) Már cuccokat is tudok magammal cipelni, kuuuul. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nekünk a bal még kisebb fog, de hasonlóan nézünk ki... :wink: Bazsi milyen kis fegyelmezetten mutatja a fogacskáit! :shock: :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye:nagyon jó,hogy jöttél!!!!! :lol: És Andriska tüneményes!!!!!Na meg persze a kertészgatyók!!!! :lol: köszönöm a tejapasztós tippeket

Julcsi:Nagyon cukik a képek és a puszis nagyon tettszik :lol: És köszi,mármint a fogyással kapcsolatba :) rajta vagyok az ügyön,de még nem értem el a versenysúlyom,tehát dolgozok tovább :lol:
És ügyi vagy a menéssel,de tényleg csak óvatosan,anyóshoz pedig++++++++

Nilabali:csuda jók azok a meztelen képek nagyon zabálni való!!!!ÁÁÁá és az a két kis fogacska!!! :D

ladmon:akkor elég peches-en indult a napod :roll: remélem nem így folytatódott :)

pandiuska:szépen eszik Hanna babád :) és köszi a tippet tejapasztásra :) és mi lenne,ha éjszakára tennék rá vizes ruhát???

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Millye örülök ,hogy újra a fedélzeten üdvözölhetlek!!
A virághoz:a délelőtti napot szereti ,a földjét hagyni szoktam majdnem teljesen kiszáradni és csak annyi vizet kapott alulról amit felszívott a maradékot mindig leöntöttem róla .Időnként hagyni kell olyan szinten kiszáradni ,hogy az alsó levelek kezdjenek hervadni akkor meglocsolni.A fokföldi SIVATAGI növény....

Képet nem de 1 videót kaptok igaz nem volt hajlandó felállni "csak "térdelni de rajta vagyok...Az ágyikóban Zsó éppen alszik, jót mosolyogtam Csipkerózsika és a hercege...
fog képel is tartozom...de nem 1*űűű


http://www.mommo.hu/media/Muki_terdel_es_maszik


(türelem ha nem nyitható meg mert még konvertálás alatt volt...)

Kép
zümis
 
 


Gerendai Zsuzsi az nagyon szép hízás... na nálunk ennyi szerintem nem lesz... de majd meglátjuk... vagy holnap megyünk vagy jövőhéten kedden a védőnőhöz... nagyon kíváncsi vagyok mennyit hízott.

Nilabali szenzációsak a képek! A fiam is így szökik a pelenkázás elől... nekünk is van egy ilyen popós képünk. Szóval már nektek is van fogatok? Hűűűűűha... na nekünk nincs...

Ladmon ezek szerint Esztike egy percre sem hagyja hogy unatkozzon az anyukája... pedig nekünk is bele kellene húznunk a hozzátáplálásba mert a végén még utolértek...

Julcsi-79 köszi köszi! Ez a vigyázzban ülés megy mostanában nála... múltkor a kádban vágta magát vigyázzba amikor meglátta a gépet a kezemben... szenzációs lett az a kép is.
Örülök, hogy jól megy a lépkedés!

Andrea17 nagyon szívesen! Hány kiló Hanna?

Zümis nagyon jó lett a videó! MAjd győzzél utána teperni mert ha Muki elindul akkor nem lesz megállás... Amint látom nagyon jó súlyban van Muki... hány kiló? Köszi a virággondozási tanácsot!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


éééééééééééés igeeeen!
műkszik a gép!!!! Végre apa szerzett egy végre jó írtót, és megin okés a gépezet, vírus nyiffantva!
annyit írtatok! azt se tom, hol váltam olvasó-író képtelenné.... :(
valaki plíz, egy összefoglalót!!!!! :)
mindenki jól van?
mi ma dokibűcsiztunk...Vinci elkezdett köhögni, a náthából meg mászik kifele lasssan, amúgy semmi extra doki szerint, csak halixol, és fenistil csepp kúra, sok ivás, és szívás mint eddig :)
étvágy okés, spenót megin benyelbve hatalmas adag, tápszert reggelente kiveri a kezemből, mert kalács kell!!! :):) és állandóan azt akarja, hogy állítsam fel, mert élevzi a saját lábait....lehet mink sose mászunk, csak felállunk, és megyünk majd? Andrisom nagyon hasonló volt, totál így nézett ki, nagyon így fejlődött, lehet tök ugyanolyan gyerekem lett?

nah majd holnap nyugiidőben jövök, mert jönnek migyá a vizilabdásaim, kell nekik vacsi! :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


pucér Bazsalikom popó ééédes!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma egy kicsit csavizni, Kenguruba vásároltunk Bebének nacikat, pulcsit, sapit!
Délután pedig hármasba játszadoztunk! :D

Millye, nagyon-nagyon örülök, hogy újra itt vagy köztünk! :lol:

Elolvastam mindent, de bocsi, hogy nem reagálok, de megyek veszek egy forró fürdőt, hátha javít rajtam az is! :lol:
Babák gyönyörűek, nem emelek senkit ki, mert akkor biztos, hogy valakit kifelejtek!
Na de ami nagyon megmaradt bennem, Bazsi pelusos szökése! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


Iverus de jó,hogy Te is ismét vagy!!

Millye igeeen Muki összekapta magát 1 kicsit :oops: 10.-én 8350g volt 70cm 3 hét alatt 490g hízott és 2 cm nőtt :shock: 8) :oops:
Már most is csuknom kell az ajtókat mert már kimászott az udvarra.

Kutyánk nincs meg lassan 2 hónapja :cry: :cry: először azt hittük,hogy tüzelnek a szukák és azért nem jön haza de hallottunk rosszabb híreket is annyira sajnálom szegényt ... :cry:

Ő a mi kutyusunk :Báró Etyekwoody Tejben Csoki

Kép

Kép
zümis
 
 


Csajok tuti vki irigyelte a wellnes napjaimat... :cry: éjszaka migrénes fejfájás, reggel 7-10 között ingajárat az ágy és a wc között, hányás...még a viz is kijött belőlem. Ittam 10 körül egy fél bögre teát, aludtam 30 percet és egész jól lettem. Mentünk pancsolni, este már ettem is - összevissza mindent...én hülye remélem nem lesz gond éjjel, a fejem megint fáj. - Fügét sem tudtam reggel ellátni, nem birtam az ágyból kikelni, aztán már ezen pityeregtem pedig csak három óra volt az egész. Nem aludt délelött csak 40 percet, 11-től mentünk pancsizni, aztán hatalmasat aludtunk. Most este már nem élvezte annyira a pancsit, fáradtnak tűnt, ehhez képest egy óra volt mire elaludt vacsi után. Nagyon remélem hogy sem ő sem lacusom nem kapja el tőlem ezt a nyavaját, illetve hogy rajtam is ilyen gyorsan átment :oops: drukkoljatok azért. Ja gyógyviz,uszika ide vag yoda a lábam jobban fáj mint otthon. DE nincs panasz, tök jó minden, bár ele van osztrák nyugdijasokkal a hely, és vacsinál fügém sikongatott Csillababa is csinálta a műsort..

zsancy:elfelejtettem, hogy tüneményes az a mosoly!!!!!

julcsi:igyekszem vigyázni...javulgatsz már?közben ovlasom igen. a képek nagyon jók, ténleg sugárzol a boldogságtól!

kaandi:köszi,igyekszünk.8 év nem alvás....minden tiszteletem a több gyerekes anyukáké

zsu: baromi jó időnk van..Jobbulást továbbra is nektek.na meg gratula a tipegéshez

andrea
:jobbulást nektek!!

kreiszi:drukkolok hogy jól birjátok!!!

zetibebi:jobbulást nektek, apát fenékbe billenteni

zümis:köszönjük. gratula mukinak!Nagyon helyes szunyás kép.

zsufi:köszönjük.Ügyes Marci!!nagyon helyes a képeken!!

mist:gyöngyörűek a lányok!!!!!

panna:fügével is van úgy hogy nem eszik annyit mint szokott, aztán másnap igen. Ez a mennyiség nagyon jó, ténleg jó étvágya van.

millye:örülök neked!! nagyon jók a nacik!

gerendai zsu:gratula a hizáshoz.

nilababa: na mekkora öröm hogy áll a baba??? fügém már egy órája álldogál a kiságyban és néz minket, köhécsel néha dirrekt hogy figyeljünk rá..nagyon jók a képek, az ülős babakocsis a kedvencem

ladmon: irigykedj csak...tuti hely,jó kaja, jó pancsi,jó szoba,jó idő...azért gondolom a ma reggelemet nem irigyled

Kép
budabo
 
 


Zümis, még hátha előkerül a kutyusotok! :roll:

Bogi, minden ok lesz +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jó éjt!
zsu83
 
 


zsu:remélem igazad lesz!!!

na hoztam képet is: alul még otthon...Fügém hódnak képzeli magát :D a többi mostani kép
Kép

Kép
budabo
 
 


Nekem is a kedvenc lánytesók a mist féle gyerekek!!! Imádom őket!!! Tényleg gyönyörűségesek!!!! :wink: :wink:

jajj, Bogi, annyira sajnálom a rosszulléteket! Reméljük tényleg vége!

millye: nagyon ügyes vagy! Danimnak még én is varrogattam ilyeneket, ma már nincs türelmem semmi ilyenhez....... :oops: :cry:

zsu: jó is az a forrófürdő! :lol: :lol: (főleg apával :lol: :lol: )

Zsuzsi,sajnabajna nem nálunk volt az álommanó,nálunk horrormanó 2 volt, úgy látszik bérlete van, a szokásos éjszaka ment nálunk. És esélyes mára is,mert már :shock: :shock: az ágyamban van........... :cry: :cry:

kangu: tökéletesen igazad van, én ugyanezt látom a Julcsi képeken!
Bosszancsoknak is jobbulást!

Hát Erikem is köhög,mint a fene, a megszokott lándzsás útifű sem biztos,h segít. De azért még reménykedem,olyan sokszor kihúzott már a bajból Dr. Theiss :lol:

zvera: én akkor már nem is írok semmit a párodról, a többiek leírták és igazuk van. Nem teljesen normális időnként,nem? (mint az exem.... :twisted: :evil: ),le is cseréltem............... :shock: :lol: :lol:

Muki alvóképe cukika, olyan kis békés,ahogy szunyál!
Na és Bazsika, nekem az asztal alattiról jutott eszembe,h de megzabálnám, nagyon édeeeees!!
ja és nila, nagy fiam köszi jól van, éli a kis életét!! Szórakozik, pihen, eszik,alszik....stb......de az első dolog a fődolog........ugyebár....

Ez az az időszak kb 8-9 hónap,amikor elég sok kisbaba hagyja abba a szopizást, ekkora már megérettek a főzire jobban, sokan már 2x is esznek naponta, érthető. Nem tudom velünk is mi lesz, bár még naponta többször szokott, de már itt sem az az összebújós....... :cry: Pénteken lemértem SZentendrén, 2 órával kajálás után, kicsit nyűgi volt, na mondom akkor itt az alkalom és az egyikből néhány perc alatt szopizott 120 ml-t. Legalább tudok viszonyítani,mert az időtartam általában uannyi....TÉnyleg kinél meddig tart még a szopi? Mert baromi kevésnek tűnik ami nálunk van, kb 3-4-5 perc! :shock: :shock:

húúúúúúúúúú de sok lettem,bocsi.

Kép
kaandi
 
 


na felszökkenek az emeletre az ágyikómba, megpróbálok szökést nézni, hátha nem alszom be, már azt sem tudom h mivan? :lol:

ja még annyit,h voltam ma is tornázni, olyan klasszul ellazultam,majd szétesek :shock: :lol: :lol:

vki kérdezte,igen kapott Botika is búcsúfiát, kapott egy izgő-mozgó-ugró elemes cicát, tetszett neki. olyan árak vannak,de olyanok....


jó éjszakát Mindenkinek,mondom mindenkinek (nekünk is!!triumvirátus) :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Jobbulást beteg babók és anyukák!!!

Millye üdv újra itt, mind gondoltunk rád!

Zsuzsi, édi a felajánlásod :D Nekem egy óra elég lenne :roll:

Bébik csudaszépek, és mind nagyon vagányak :D

Volt kint a szuperdoki, a héten végig táppénzen lesz Zéti, nála úgy sejtem holnap fog tetőzni a baci, Olinál gyorsabb lefolyású úgyhogy talán nála is(ő két nappal később kezdte). Hülye hülye takony, szegénykém alig kap levegőt, amint kiszívom egy perc és újra tele van az orra. De holnaptól javulásra számítok a tapasztalat alapján.

Anyós azt mondta ha meggyógyulnak a nyavajások elviszi őket egy este és menjünk el apával randizni. Tök rendi. (hú, ezt tényleg kimondtam? :shock: :lol: ) Emlegettem már itt párszor hogy ki kéne találni valami kiruccanást apával de sosem valósult meg, mióta Oli megszületett egyetlen esténk volt mikor koncerten voltunk (de akkor sem ketten). Úgyhogy asszem szinte törvényszerű volt hogy előbb-utóbb egymás idegeire megyünk. Ott azért nem tartunk hogy elbúcsúzzunk, az alapvető dolgokban egyetértünk és elég sok mindent vészeltünk át együtt, hat év az mégis hat év. Úgyhogy majd most is lesz valahogy. Azért azt a gombát megérdemelte volna a fejére :lol: :P Az igazság az, hogy én sem vagyok tökéletes, sőőőt...mindig kettőn áll a vásár. Na jó, legtöbbször. :?

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Hé, triumvirátus, vegyetek csak be! :D Asszem joggal pályázok közétek a tegnapi éjjel után :roll: Akkor mik leszünk, kvattrovirátus? :lol: :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lkverus végre végre, hogy sikerült a gépeteket megcsinálni! Szívesen segítettem volna csak ugye nem kicsi távolságra vagytok... Jobbulást Vincinek!!

Zsu83 kérünk ám képet az új ruhákról! (természetesen úgy, hogy Bebén rajta van!)

Zümis az igen... szép kis súlya van Mukinak! Mondta Szandra, hogy ki van gömbölyödve.... rá kell startolnunk mert a végén még beelőztök... a kutyust sajnálom én még láttam amikor ott voltunk nálatok! Elvitte a sintér vagy valaki csinált vele valamit?

Budabo szegény Bogi! Jobbulást neked! Remélem a mostani éjszakád már jobb volt! A képek csodássak! Füge még mindig nagyon csini és helyes pofi!

Kaandi én kérdeztem a búcsúfiát... nem is mondd... már nem tudják mit kérjenek a játékokért... én ezért nem megyek évek óta búcsúba.... már nincs olyan filingje mint annó volt... rablóbanda.
Nem is tudtam, hogy tudsz varrni.... eddig nem mesélted! Akkor tőled vehetnék varróleckéket!

Zetibebi köszi! Aranyos vagy! Jobbulást a két csodálatos fiadnak! remélem hamar túl lesznek rajta! Ti nem lettetek betegek? Anyósod nagyon rendes! Jót fog nektek tenni egy kis kikapcsolódás és talán meg tudjátok beszélni a problémáitokat is!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Gerendai Zsuzsi Lénának Boldog hófordulót!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Lénának boldog hófordulót!!!!

Zsu:Jobban vagy már?biztos nagyon cukik a ruhácskák és Millyenek igaza van KÉPET kérünk :lol:

Budabo:Sajnálom a rosszullétet küldöm a sok+++++++++!!!!!
A képek nagyon jók,Füge puszit ad épp a kislánynak?Nagyon édes :lol:

Millye:2hete voltunk méreckedni akkor volt Hanna 8300g és 72cm :)

zetibebi:Az tök jó,menjetek is el apával néha nem árt a kikapcsolódás :) sőt kettesben álltalában megoldódnak a kisebb problémák :lol:

kaandi:jobbulást Eriknek++++++

zümis:sajnálom a kutyusodat :cry: tényleg nagyon cuki,remélem meglesz mihamarabb!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Sziasztok!

Éjszaka felváltva köhögtünk a férjemmel, óránként fent voltam! :? Bebe 3/4ed 7kor kelt, szerencsére Ő nyugisan aludt éjszaka!

Lénának Boldog Hófordulót! :D

Bogi, nagyon jók a képek! :lol: Hogy vagy?

Kaandi, ja igen, csak azt nem akartam írni, hogy este Apa is betársult hozzám! :oops: :D
Én is lándzsásútifüvet szedek! :) Éjszaka, hogy telt?
Szopizást kb. 4-5 perc alatt lerendezi Bebe :? , aztán megy a dolgára, tudjátok ebbe a korba annyi dolguk van a babáknak! :lol:

Zétivera, jobbulást a fiúknak!+++++++++++++++++++++++++
Rendes az anyósod, hogy felajánlotta vigyáz a srácokra, jót fog tenni Nektek egy kis kikapcsolódás (randi) :D 8)
Éjszaka, hogy telt?

Andrea, Millye, csinálok majd képeket, de még ma ki kell mosnom a rucikat!

Andrea, a köhögést leszámítva már egész jól vagyok! :roll:
zsu83
 
 


Zsu:Az jó,hogy legolább Bebe jól aludt :) háát... nektek pedig jobbulást!!!!!

Kérdésem lenne...képzeljétek Hannának elég piros a feneke :cry: még sosem volt és nem tudom mitől lehet?? :oops: Peidg nem használok mást pelus is ugyan az Pampers krém pedig a Sudo és gyógyszertári!!Szegénykémet úgy sajnálom!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


jó reggelt!

Lénácskának fincsi hófordulós puszikát küldünk!

bogi:remélem már jobban vagy!nagyon tutik a képek...lehet,hogy több kaja kéne Fügének,akkor nem enné meg a szekrényt :lol: :wink: :lol:

kaandi:a torna miatt nagyon irigy vagyok!jó lehet!remélem renndben volt az éjszaka!

zsu:használt a közös izzadás?remélem ti is jobban vagytok!

zetibebi:srácok hogy vannak?++++++++++++!

zsuzsi:kendőre visszatérve,tényleg imádom,még akkor is ha nem a legjobb besorolású,bár elgondolkodtató,hogy akkor milyen lehet a szuper?!megmutizod majd a tiédet?remélem jöttök erre idén is és akkor vehetek leckéket tőled?

millye:igen korán keltél!mond csak Andis alvókája is elromlott?meg van már a fogacska?

andrea:tegnap kifelejtettelek titeket,de most elmondom,hogy tényleg irtó jól nézel ki és Hanna édes kislány és milyen nagy!

nálunk éjjel többször nyöszizett Bazsi,de nem ébredt fel,kicsit tüsszögött már este,remélem nem kaptuk el tőletek a betegséget! :roll:
este megint volt nagy esés,pedig egy centire voltam,épp hogy elfordítottam a fejem és már koppant is,nagyon sírt....
és a nagy hír,tegnap estéra Bazsika szabályosan mászott!!!!!!elég sok mászó mozdulat egymás után,olyan büszke voltam!
zsancy:hogy aludtatok?

elif:merre jársz?

Kép
nilabali
 
 


andrea:a piros popsi lehet a fogzástól is!nem látsz valamit a szájacskájában?(szégyenlem,de nem is tudom,hogy hány foga van Hannának?)

Kép
nilabali
 
 


nilabali:köszönöm a dicséretet :lol: melózok is rajta nem keveset,hogy a kilóktól megszabaduljak :D
GRATULA Bazsi mászásához,sok jutalom puszit küldünk neki,ja és Hanna is megcsodálta ám azt a cuki meztelen popót :lol: remélem nem kaptatok el semmi nyavaját!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


zümis:sajnálom a kutyust!

julcsi:Bazsi nagyon rendes gyerek,még körömvágást is hagyja...neki mindegy mit csinálok vele,csak csináljam!ma is anyóssal vagy?lábad nagyon fáj?

lkverus:végül eredetit telepítettek gépre?hányszor van vizilabda egy héten?

Kép
nilabali
 
 


nilabali:ne szégyelld én szégyellem,mert az én hibám,hogy mostanság csak ritkán jöttem :oops: :) nincs még fogacskája,mi levagyunk maradva :( de alul elég duzzadt az inye,de már jó ideje!!!Szóval lehet a fogzástól....akkor lehet tényleg az az okozója!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea:én is meg szoktam mutizni Bazsinak a képeket,majd kiugrik a kezemből és menne neki a képernyőnek!én is remélem,nagyon mérges vagyok a barinőmre,mert tegnap átjöttek a kisfiával,hoztak Bazsinak rucikat és mosolyogva elmesélte hogy körülötte mindenki taknyos és ő is érzi,hogy bujkál benne a betegség.....tényleg szikrát sem kaptam,akkor vajon miért jöttek el?a fia meg Bazsi játékaival játszott,nem értem,neki is van gyereke,mit szólna,ha én is mennék amikor tudom,hogy beteg leszek és körülöttem mindenki beteg?átmostam este minden cuccot amit megfogott Csege,remélem sikerül megúsznunk!de Bazsi egyfolytában tüsszög mióta felébredt!

millye:drága boszikánk,mit adjak a Bazsinak,nagyon tüsszög és kicsit köhécsel,nagyon szeretném,ha nem betegedne meg igazán!

Kép
nilabali
 
 


andrea:lemaradva azért nem vagytok a fogakkal,majd csak kijönnek!bizony lehet,hogy attól van,fáj neki?

Kép
nilabali
 
 


nilabali:hááát...ezen kész vagyok én is utálom az ilyet :evil: én biztos nem mennék beteg gyerekkel sehova,főleg nem oda ahol baba van,de bízzunk benne,hogy semmi komoly!!!!!!
Sok gyógypuszit küldünk Hannával++++Bazsinak!!!!
Hát akkor picit huzza a fenekét amikor törlöm neki,lehet,hogy fáj szegénykémnek :(

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea, köszönjük!
Lehet a fogzástól is piros Hanna popsija, nálunk is piros megint a popsi, és amikor Bebe alsó két foga jött, akkor is tiszta piros volt! :?

Nilabali, nagyon jó volt, bár a köhögésem ugyanúgy megvan! :?
Gratulálunk Bazsinak a mászáshoz! :D
Barátnődet nem értem, főleg, hogy neki is van gyereke! Szorítok, hogy Bazsi ne kapjon el semmit! ++++++++++++++++++++++
zsu83
 
 


jó reggelt!

de jó, végre úgy kezdeni a napot, hogy bekapcsolom gépet, és műkszik :):) nem eredeti a cucc, maradt a régi, scak kiírtotta apa a garázdálkodót :) reméelm több nem lesz...valszeg a hülye skype-ról jött valami, apa tesója belinkelt valamit, akkor ált le a gépezet..soha többé nem nyitok meg ott semmit :)

Füge baba nagyon csini a ruciban, és hát az asztalhamizós kép! nagyon klassz!
Vinci nem akar megin táőpszert enni reggelire! Lehet ízesítettre kell váltani???? vagy jöhet a kakó? na vicceltem!

kávé? capuccino?

Itt ül az ölembe a kis drága, és be nem álla szája...gugli -ugli, meg babababa...foylamatosan :) és lóg a nyelve:)

köhécselésre mi mindig Stodal szirupozunk a nagyoknál, meg calcimusk fél amp., és fenistil csepp estére, ha éjszaka van köhögés....eddig bevált !

nila! Vizilabda minden nap van, de mi csak hétfőn-szerdán-pénteken megyünk,így sulis időben ill. vasárnap délelőtt, de az meccses...és van hogy csak nézik a kicsik a nagyokat. Meg most 6-8 ig van, a suli miatt....

éjszakák: Vinci nagyon megszokta a felkelést, úgyhogy újra minden éjjel 2 kor ébred, aztán megin hajnalban valamikor, de az a kész idegörlő nyávogós, nem tudok aludni, uncsizom....nyifi nyafi. Hát kissé hulla vagyok, de lassan megin hozzászokom...remélem egyszer megin jóalvó lesz :(

én is köhögök, majd meg fulladok néha...már elkezdtem inni a kakukkfű szirupot, hátha....lehet inkább pálinkázni kellne :):) meg a torkom! úgy fáj, meg reszel...hát szar idő lett. majd elmúlik!
csajok, apa már megin gyereket akar....:( Tiszta nem normális!mondtam neki, majd ha ház is jön hozzá, akkor lehet!

millye! tök jó, hogy jöttél! Ja, akrtam már kérdezni! te végeztél homeós tanfolyamot?

jövő héten megrendelhetem a hátihordót! úúúúúgy várom már!!!!!És tök kiváncsi vagyok milyen lesz! liliputi melett döntöttem...az jó lesz majd a köv. gyereknek is :):):) kezdek beszongni rá, hogy lesz még, és csakúój lesz...de csak majd 2 év múlva...előbb lefogyok, rendberakom magam, és elkezdünk ovizni Vincivel, meg apa vesz házat :wink: , és majd utána!

bolodog hófordulót minden mostanság ünneplő bébikének!

megyek, tömök valami reggelit a csemetébe!:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszönjük a dicséreteket, igazán jól estek :D .

Andrea, a pirosság lehet a fogzástól (nekünk sincs még fogunk), de Natasának pl. a baracktól pirosodik ki teljesen a popója, így azt nem is nagyon kap. Nem evett esetleg Hanna valamilyen új ételt?

Bogi, remélem, már jobban vagy, és tudod élvezni a nyaralást (őszölést?) is. A Karosban már mi is voltunk, jó nagy medencéi vannak.

ZVera, jó ötlet a kettesben kikapcsolódás, próbáljatok meg mindent átbeszélni, csak az segíthet.

Julcsi, te meg azért óvatosan a lábaddal, nehogy megerőltesd a nagy vagánykodással :lol: !

Éjszakánk a 2 órás ciklikusság jegyében telt, sajnos az utóbbi két nap hozzászoktam a 3 órázáshoz, így ez most egy kicsit rosszul érintett...

Szopi kérdés: nálunk nem változott lényegében semmi, alvás előtt (és éjszaka) szopizunk, Natasa mindig max. 5-6 perceket evett, most is, és nem nyugtalanabb, mint korábban. Én egy éves koráig mindenképpen szoptatni akarom, hogy ne kelljen egyáltalán tápszer, és persze utána is, ha ő is úgy akarja.

Kép
mist
 
 


egy pár kép:
fogacskák:
Kép
beteg Vinnyó:Kép
így fogjuk a labdát(jövő vizilabdása):
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


bocsi, de ezt meg kell mutatnom nektek:

Vinci piciben:Kép
most:Kép
és Andris anakidején:Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ikverus, kapucsínó! :D 8)
Hú, komoly :shock: , Apa babát akar? Lehet hogy Te leszel az első babás kismami újra? :D :wink:
Vinci fogai nagyon édesek! Hogy hasonlít Andrisra! :)

Mist, sajnálom a rossz éjszakát! :(
zsu83
 
 


Lénácskának nagyon boldog 7.-et kívánunk!

Ígérem Mist, nem vagánykodom... :) Nem is tudok, a térdem is fájdogál, meg néha a bokám is azt mondja, elég. De javul, szerencsére. :wink:
2 óránként, ajaj! :( Azért drukkolok, hogy lassanként javuljon a dolog... Nappal mennyit alszik összesen (mert ez azért neki is elég fárasztó lehet?

A triumvirátusba bevehetnétek Helgát is, szerintem Ő is érdemes a belépésre... Merre jársz, Hel?

Verus, hajrá 4. gyerkőc! :D

Nila: Párod bordái?
Ja, a körömvágást Marci is szereti, de asszem azt nem nagyon tűrné, hogy így mutogassam a fogait... :lol:
Lábam javul, Anyós ma még itt, de aztán megy. Rendes, de elég volt azért... Jó lesz este hármasban.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Jobbulást Zsu Neked és APának is! Reméljük Bebe megússza!

Millye: Nálatok, tesóprojekt?
Húgod jól van?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


kaandi: Ja, nálunk is pár perc az egész szopi... De én krónikus mérésben vagyok újra, és nem kevesebb, csak gyorsabb.

Elnézést, hogy triumvirátusoztam tegnap.... :oops: Tudom, hogy még legalább egy újabbat lehetne alkotni (mist, hel, Vera, és még sokan mások...)

millye:
utolérünk hozzátápiban? Ááá... mi most fejlődünk vissza... De most már kezd engem is aggasztani... Mennyit eszik meg Andris a más kajákból?

Vera: éljen a randi! Remélem, össze is jön, nem hív haza anyós benneteket félidőben! :wink:

Bogi:
Jajj, pedig esküszöm, tényleg csak egy körre irigykedtem. Annyira nem, hogy fejfájásod legyen!! Téllegtélleg!!
A képek állatak, ez a Füge... édespofa! :D

Lénának boldog hófordulót! (Hogy aludt a nagylány? Tényleg odaajándékoztátok a mai nyugodt éjjelt is?)

Nóri: én annyira utálom az ilyet! Tényleg, mintha nem gondolna bele, hogy neki is van gyereke, akkor mondja le, aztán átjön máskor!

Vinci kész, komoly nagylegény!! (Hallod Verus, totál lusta vagyok összefoglalni... De nem történt semmi extra: a babák állnak, ülnek, másznak, pucér a fenekük és nem esznek vagy zabálnak... Szerintem kb. ennyi... :D )

ladmon
 
 


Julcsi, kitartás ma anyóshoz, de aztán hawaii-dizsi! (Igenigen, pont visszaszívtam a triózást! :) )

ladmon
 
 


Julcsi, örülök, hogy javulgatsz! :D
Remélem mi is hamar kilábalunk a betegséből, és Bebe nem kapja el! :roll:
zsu83
 
 


julcsi:apa bordái szarul vannak,pedig itthon van és pihen,mégsem ment melózni tegnap és még ma sem,fájlalja nagyon,és idegesíti,hogy nem tud melózni!kitartás anyóshoz!

ladmon:én is meglepődtem a barinőmön,eddig nem ilyennek ismertem,igazán nem is értem,hogy még el is meséli....Bazsi most alszik..nagyon elfáradt,mert most már nem csak az állást kell gyakorolni,hanem a komoly négykézlábas mászást is,az pedig kemény meló és koncentráció,de annyira kitartó és nagyon fáradt...ha nem félnék,hogy felébred lekapnám,mert valami halálos pózban alszik!hol a kép amit ígértél!?

lkverus:nővérem srácai pont így mennek csak fél10-re érnek haza...Vinci komoly nagyfiú és tényleg hasonlít Andrisra!hajrá kistesó!

mist:kétórázás éjjel?jesszus élsz még?

megyek vasalni,annyi göncöt kaptam mostanában,állandóan mosok és vasalok....pedig most szivesebben visszabújnék apa mellé...!

Kép
nilabali
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?