Új privát üzeneted érkezett!

Evetke, nagyon sajnálom. Sok erőt nektek.
Tigri, örülök, hogy jobban vagy!
Mi csütörtökön készülünk elutazni, és csak a hónap végén jövünk haza előreláthatólag. Addig még talán jövök, olvasni mindenképp.
Sok puszi mindenkinek, és szép nyarat!
Klára
klara
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttünk Balcsiról. Egy kicsit pihiztünk, egy kicsit kirándultunk. Sajna a kiránduláshoz az idő nem kedvezett, de azért eljutottunk Keszthelyre a Festetics kastélyba. Tetszett nagyon és csodálatos a parkja.
Szomorúsan olvasom, hogy Tigri hogy járt. Remélem már sokkal jobban van a szemed! Aranyos a párod, hogy így besegít még a netezésbe is!Kép Vizsgákkal végzett? Hogy sikerült?
Evetke: Őszinte részvétem! Az ilyen hírt akkor is nagyon nehéz elfogadni, hogyha idős és beteg is volt.
Klárus: Hogy vagytok?

Puszi nektek: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Hú Klárus, hová utaztok?

Kati, de örülök, hogy írtál!
Igen a múlt héten megkapta az érettségijét, egész jó lett, 3 egész valahányas átlaga lett!

Biztos tök szép lehetet a kastély! Mi most készülünk valamikor pár napra vidékre, Alexának ez lesz az első utazása.

Hogy vagytok, bírod a meleget? Én még mindig kíváncsi vagyok a nemére...

A múltkori balesetet remélem már feldolgoztátok. Tényleg Bence nem ijedt meg nagyon?

Most nem szabadulsz, mert jó sokat kérdeztem Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 

 
 

Sziasztok, szia Tigri!

Nagy-nagy gratula a férjecskédnek!!!!!Kép Ügyes!Kép
Hova utaztok? Mi nagyon sokat mentünk és megyünk Bencéve. Alexának is biztosan tetszeni fog.
Hát a meleggel úgy vagyok, hogy hála az égnek a lakásban is és az autóban is klíma van. Az udvarra meg csak délután megyünk le amikor már nincs olyan nagy meleg.
A nemére én is kíváncsi vagyok, majd a legközelebbi uh.-on hátha mutat valamit.
Nagyjából kihevertük lelkileg a balesetet. Bence nem emlegeti sokszor, úgyhogy talán Ő is túl lesz rajt hamar.
Azt hiszem mindenre válaszoltam.Kép
Szemed jobban van már?
Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
jó látni és hallani hogy néha mindenki bekukkant!!!Kép Én is lassan feldolgozom az eseményeket ,fáj ugyan a lelkem de az nagyon jó hogy vasárnap még beszélhettem nagyapával! Sajnos azonkivűl hogy öreg volt semmi betegség nem gyötörteKép,De a doki azt mondta minden öregnek ilyen bucsút kiván!! Hát később jövök még mindenki vigyázzon magára és legyetek jók!! Jöttek hozzánkKép puszi Evi
evetke
 
 


Helló!

Kati,
igen köszönöm szépen már jól van a szemem Kép

Bercelre és Nógrádkövesdre utazunk vonattal.
Mostanában sokat foglalkozik Bercellel a média, először jött a sártenger most meg a jégesők Kép
Kövesden is elvert mindent a jég, szegény nagyim zokogva telefonált...
Szóval a Péter Család bemutatja a falu apraja nagyjának Alexát Kép

Evetkém
nemrég még te vigasztaltál a nagypapim miatt, most meg... Remélem megnyugtattak egy picit az orvos szavai.

Betty,
a forgást úgy éretettem ma, hogy gurulás Kép
jobbra és balra is tökélyre vitte már, bár talán a bal oldalát jobban csípi Kép
Mentetek végülis az oltásra? Hogy viselte?

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Evetke:őszinte részvétünk, sajnos ilyenkor nem igazán lehet mit mondani.... de a dokinak igaza volt. Kép

Tigri:gondoltam, hogy nem a tükör előtt forog állva Kép

Oltás:így még nem hallottuk a Lilit sírni... borzalmas volt!
De ott volt a kedvencem is, és mi is le lettünk cseszerintve, hogy miért nem csak tejcit eszik ez a gyerek....

Kati:tudlak írigyelni a klíma miatt, 1/2 1-től betűz a nap az egész lakásba....
betty77
 
 


Sziasztok!

Tegnap tele voltam erővel!Kép Főztem, sütöttem, mostam, takarítottam. Nagyon ott voltam a toppon. Ma viszont valahogy leengedtem egy kicsit. Nem is értem!Kép
Bence már 3 napja bugyiban jár-kel. Kisebb-nagyobb balesetekkel, de tűri a gatyát. Remélem nemsokára szobatiszták leszünk. Vagy ez még nem bizti?
Evetke: Tegnap volt a temetés? Hogy zajlott?

Tigri: Jó utat nektek! Reméljük, hogy amíg ott nyaraltok addig ezektől a természeti csapásoktól mentes lesz a falu.

Betty: Ki a kedvencetek?Kép
Lili megbékélt már? Nem lett lázas?
A klíma nagyon szuper. Nagyon bírom!Kép

Na mentem, jók legyetek!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Hellóka!

Betty a giff miatt nem bírtam kihagyni, hogy ne írjam le, bár ez a giff-baba inkább bukfencezik Kép

Szegény Lili barátnőm! Remélem hamar elfelejted a szurikat! Én ma megleptem megint Anyáékat egy Apa és egy Baba szókapcsolattal. Gőzöm sincs miért tudnak ezeknek a bugyuta betűknek így örülni, szerintem nem jelent semmit Kép
Puszi
Alexa


Kati, köszi Kép
Én tudom ki a kedvenc! Te is "csíped" Kép

Jók legyetek, szép napot!
HajniKép
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Tigri:háát valami szuper a második albumotok!
Csodálkozol, hogy Alexa ki akarja kaparni a szemed, amikor ti rácsok mögé dugjátok?! Kép)

Szuri: az éjszakánk az érdekes volt.... többször felsírt, de a szemét nem nyitotta ki... én, mint alvásszakértő - és apukája, aki szintén mindenhez ért, - megállapítottuk, hogy biztos álmában is átélte újra és újra a fájdalmakat!

Kati:kedvencünkről inkább személyesen, előbb utóbb csak öszejön Kép

Alexa:az a jó, hogy "ők" ilyen kis dolgoknak is tudnak örülni... Anya ma kb 50x kérdezte meg, hogy hova rakta a cumimat, de én nem mondtam meg neki, hisz ő pakolta el... én maradok egyenlőre a sírásnál, abból is (előbb vagy utóbb) de kitalálja, hogy mit akarok! Ja, ha már ilyen beszédes lettél az ősökkel, akkor néha nekem is átkiabálhatnál a babakocsiba, hisz én sem vagyok egy betűkavalkád Kép Sőt, elég ha anyit mondasz Líí és tudom, hogy rólam van szó. Az úton viselkedj rendesen, ha nem adnak rád csúszásgátlós zoknit, ne rohangálj Kép
Legyél jó, és élvezd a kirándulást... Li(li)
betty77
 
 


Tigri! Elküldve 2004 Március 18 csütörtök - 23h 11:
Tényleg? Tényleg? Elmentünk egymás mellett? Meglehet. Többnyire a párommal megyünk bölcsibe. Jajj de kár, hogy nem szólítottál le!

Evetke! Elküldve 2004 Március 16 kedd - 22h 33:
Hát igen. Én vagyok Bori és Miki (ICQ). Már MSN-em nincs, mert nem használtuk. Még sosem láttalak online. Rejtőzködsz?

Hát van rossz hirem is. Beharangoztam, hogy a nővéremmel együtt szülök, de végül csak én fogok szülni. Sajnos a nővérem elveszítette a babáját. Nekek meg új orvosom lesz. Ismeri valaki az SZTK-s Szunyogi doktort?

Klári! Egy több hónapos kérdésedre válaszolva: Nekem nem a Kútvölgyivel volt problémám, hanem az orvosommal. De az sem szakmai, hanem inkább etikai.
borcsa
 
 


Sziasztok!!
Micsoda társalgás megy itten kéremKépnem lehet korán kezdeni a pletykálkodást!Kép
Borcsa Te is előkerültél??-szegény tesód!Te viszont nagyon vigyázz magatokra! Hol is tartassz akkor most időben??-és a kisfiad hogy viseli a tasóci gondolatát??
Az msn azért sose nem láttál mert a pici lányom gépére kerültél felKépés az havonta egyszer van net célból bekapcsolvaKép.Nem rejtőzködömmmKép
Hát ennyi igy hirtelen,remélem mindenkinek kellemesen telik a nyara!
Lassan én is visszatalálok a régi kerékvágásba! Tegnap eltemettük nagyapátKép-már csak jobb napoknak kell jönnie
Én kicsit mostanság ritkábban leszek mert még nyaralós gyerekem is lesz,de azért figyelgetlek titeket,és néha irogatok is!!
Legyetek jók és mindenkinek kellemes nyarat kivánok.puszikaKép
evetke
 
 


EVETKE!
Hát igen. Itt vagyok. De ki tudja, hogy meddig. Úgy tűnik idén már nem fogom megúszni a továbbtanulást. (Hál' Istennek) De azért még megvárom a kiértesítést. Utána biztos lesz jó kis idegeskedés és időhiány. Na majd meglátjuk, hogy hogy tudom megoldani az életemet. Még nem agyaltam rajta eddig, mondván: Mi van, ha mégsem vesznek fel...
Tesómat nagyon megviselték a történtek, de tulajdonképpen végig mellette voltam. Csak tudod akárhányszor a gyerekemre fog nézni, eszébe fog jutni, hogy az ő babája is ekkora lehetne most. Ez azért aggaszt. Bízom benne, hogy ő is mihamarabb újra teherbe esik. Mindjárt negyven éves, ezek az utolsó pillanatok...
Én most a 16. héten járok. Kisfiam puszilgatja a hasamat ha épp olyanja van. Ha kérdezem, hogy hol a testvére, akkor megmutatja. Majd meglátjuk, hogy sikerül-e a féltékenységet elkerülni.
Olvastam, hogy meghalt a nagypapád. Nagyon sajnálom és együttérzek veled.

BETTY!
Visszaolvastam sokmindent. Látom, hogy Szunyoghy doktor az orvosod. Légyszi mesélj róla. Ő ezen a héten szabin volt, de jövő hétre bejelentkezem hozzá.
borcsa
 
 


Sziasztok lányok!!! Na tessék még Borcsánk visszaszokik hozzánkKép Köszi a részvétet,még mindig vannak nagyon rossz pillanataim,de nincs mit tenni el kell fogadni az élet rendjétKép
És ti többi nem nyaralós csavizók??? Ma elment az itt nyaralós uncsilányom!!!_húúúúúúú_ ennyi elég összefoglalásképpen!! Amúgy minden okk!-élvezzük a jó időt!! Veletek mi ujság!! puszi mindenkinek! Evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Borcsa:igen, én a Szunyoghyhoz jártam, és le a kalappal előtte! 1x voltam a magánrendelőjében, amikor megkérdeztem, hogy elvállal-e, aztán folyamatosan az SZTK-ba jártam. Szülés után, minden reggel jött megkérdezni, hogy rendben vagyok-e. Ha valami konkrét dolog érdekel, kérdezz nyugodtan, de én csak jót tudok róla mondani Kép

Randi:mi lenne ha a Paskálra terveznénk meg a következő talit?
betty77
 
 


Sziasztok!

Szia Borcsa!Kép Nagyon régen nem jártál erre. Hogy bírod? Jól vagy?
Nekem már nődögél a pocim, persze megint kifogom a legjobb időt mint Bencével!Kép
Tesódat nagyon sajnálom és remélem minnél hamarabb összejön egy másik baba.

Betty: Mi az a Paskál? Az is játszótér?

Evetke: Pihenj egy kicsit, gondolom sok volt egyszerre a 3 gyerkőc.

Tigri: Már nyaraltok?

Puszi mindenkinek: Kati
kfk
 
 


Szia Kati!
Paskál:strand zuglóban! De most hogy mondod a patak partján épült egy egész korrekt játszótér. (a strand mellett)
Tigri már megjött, csak próbálja visszaszoktatni Alexát a városi életre....
betty77
 
 


Kati:ha jól emlékszem ti jártok a polus usziba?! Érdemes kipróbálni? Tudsz róla valamit mesélni? Köszke
betty77
 
 


Sziasztok, szia Betty!

Nem is hallottam még arról a strandról, de ez nem jelent semmit!Kép
Mi jártunk a Pólus Hotelbe usziba és a második babámmal is fogok.
Hetente 1 alkalommal van. Egy hónapra 7000,- Ft. Soha semmi baja nem volt Bencének. Beleértve a gombákat és egyéb usziban elkapható nyavalyákat.
Nekem nagyon tetszett és Bencének is. 3 hónapos kortól lehet kezdeni.
Van a neten egy oldaluk, itt megtalálod:
http://www.bebiuszas.hu/

Ha érdekel még valami róla csak kérdezz nyugodtan.

Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

Borcsa üdv újra a fedélzeten! Mit fogsz tanulni?

Kati nem is nyaraltam, inkább csak hétvégeltem Kép Jó nagy lótifuti volt. Még az a szerencse, hogy a lányom ilyen jól bírja a gyűrődést és az idegeneket. Kész mosolyalbum volt. Ráadásul elkáprásztatták az állatok, nagy állatbarát lesz!

Az eső és a jég borzasztó károkat okozott vidéken, mindenhol homokzsákok voltak, mint valami árvíz súlytotta településen Kép

Képzeljétek tegnap Alexa kedvenc kockája volt a kezemben, amint épp felbukkantam a látómezejében és rámkiáltott elég agresszíven, hogy "MAMA"! Persze ez még nem nekem szólt, ráadásul én ugyi az Anya vagyok, de azért husi volt nagyon!

Na mára ennyi elég is, mert leragad a szemem. Írjatok!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Mi majd augusztus első hetében megyünk nyaralni egy hétre. Balcsira, céges üdülőbe. Már nagyon várjuk.

Na, ma reggel 8-kor felhívtam Szunyoghy doktort, hogy elvállal-e. 9-kor már az SZTK-ban várakoztam. Nagyon rokonszenves orvos. Nem volt még olyan dokim, aki már az első pillanatban ilyen jó benyomást tett volna rám. Komolyan. Holnap megyek vérvételre reggel, aztán majd a Szabolcs utcába ultrahangra.

Kati! Te mikorra is várod a bébidet?

Mi a Széchenyi utcai tanuszodában bébiúsztunk szombati napokon. Az is nagyon jó volt. Érdeklődj ott is!

Ha minden jól megy, akkor tanítónő leszek nagykoromban. De valószínűleg halasztanom kell egy évet ha felvesznek. Nagy hassal nem tudok a tesiórákon résztvenni. Utána meg a csecsszopótól nem fogok tudni órákra elválni. Szóval a "lazítós" évre beprogramozok magamnak egy jó kis otthoni nyelvtanulást. Hátha sikerül.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Tigri: A hétvége is egy kikapcsolódás és látod hogy Alexa milyen jól viselte!Kép
Gondolom hogy csodájára jártak!
Biztos borzasztó lehet látni, hogy mit okozott a jég meg a sár.

Borcsa: Hova mentek Balcsira? Csak jó időtök legyen.
Nagyon okos leszel! Eszméletlen mennyi energia van benned!Kép
Október 15-re várom a babómat, te?

Képzeljétek augusztus 1-én lesz Bence keresztelője!Kép Remélem minden rendben lesz és tűrni fogja a szertartást.

Jók legyetek, puszi:

Kati
kfk
 
 


Hú Kati! Ha tudnád, hogy milyen kevés az energiám. Inkább csak álmaim, meg terveim vannak. A megvalósításokkal hadilábon állok. De azért csak higyjétek, hogy zseniális vagyok! Kép
Balatonfenyvesre megyünk. És december 13-ra várjuk a gézengúzt.
borcsa
 
 


Szia Borcsa!

Mi meg Fonyód-Bélatelepre megyünk és lehet hogy én is augusztus első hetében!Kép Apósoméknak van ott nyaralója és mivel augusztus 1-én lesz a keresztelő Balatonalmádiban ezért kérték hogy menjünk át utána következő héten. Még nem tudom mi lesz de majd kiderül.

Nekem még az álmokhoz és tervekhez sincs energiám!Kép Azért becsülöm benned ezt a készséget.

Karácsonyi baba lesz? Dupla öröm!Kép Kicsi fiad várja már?

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
Itt a jó idő!!!Ahogy olvasom mindenkinek kellemesen telnek a nyári napok!! Végül is Klárus akkor mennyi időre is ment el??
Ugy néz ki 2 hét múlva mi is megyünk igaz csak egy hétvégére Váraszóra!-a sógornőméknek van ott egy édi kis parasztházuk.A fiúkák meg horgászhatnak majdKép
Aztán nagyimhoz is lemegyek a gyerkőcökkel pár napra!! Kicsit akarok én is mozdulni.Nagyon tennivaló nincs! Ugy döntöttünk erőn felül nem vállalunk be semmitKépezért idén befejeztük az épitkezést!Mire minden elintéződne okt.lenne pénz akkor meg csak vesszőfutás minden!Szóval majd jan inditunk és tavasszal kezdünk,ha minden összejön jövő szept.Niki ott kezdi a másodikat kinnKép Ezek a tervek és az álmokKépKép
Kati mekkora a pocid már!!Ugy szeretnélek látni!! Remélem Bence türelmes lesz ))) Lépek jöttek hozzánk!! jövök ha időm engedi!! Tigri csók nektek is,Alexa biztos mindenkit elbűvölt!!De nem is csodálom!! Puszi mindenkinek ! Sziasztok!!
evetke
 
 


Hali!

Zseniális Borcsa vagy! Kép Tanítónő: Kép
Karácsonyig biztos nem húzza ki a babád, de a télapó sem rossz! Kép Én karácsonyfaizzós "fényáradatban" szültem a lányomat!

Kati, hű a keresztelő mindjárt itt van! Aztán jöhet a következő babónak is! Kép

Evetke, sajnálom, hogy idénre már vége az építkezésnek. Pihizz sokat, ne hajtsd magad agyonra!
Az új albumunkból az egyik képet neked ajánlom!

http://babanet.hu/album/main.php?album=2809

Bettyyyyyyy! Hoool vagytok?! Remélem anyudéknál hűsöltök! Megvan a Kenguru 8%-os kártyám nekem is! Kép
A Nagy Lajos király útján a Piroskában még tart a szezonvégi kiárusítás. Nem volt már időnk benézni szóval nem tom érdemes-e.

Puszi minden pocakosnak és nem pocakosnak is!
HajniKép
tigribigri
 
 


Halihóó!
Merre vagytok?!Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Betty, boldog névnapot Lillinek:
Kép
Alexa & Hajni
tigribigri
 
 


Boldog névnapot kívánok én is Lilinek!

KatiKép
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
Hát ez a nyár!!!Kép mindenki csavarog ezért vagyunk itt kevesebbet!!! De azért gondolok rátok!!! Remélem mindenkivel minden rendben van!!-és nőnek a kis csemeték pocakban és pocakon kivülKép Én is minden jót kivánok a kis Lilinek!-bár szégyellem magam én azt hittem ez becenévKép Kép
Szóval rövid helyzet jelentésem megtörtént!!Kép Vigyázzatok magatokra minden jót és jó pihenést!! Evi
evetke
 
 


Sziasztok!
Újra itt! Köszönjük a sok köszöntést, továbbítottam az "illetékesnek" , aki sok sok Kép al köszönte meg Kép
Jaaaj, egyre jobban irigylem a pocakosokat, most derült ki, hogy a párom tesoja is terhes, még csak pár hetes, de már kezd látszódni....
Tavaly ilyenkor kezdtem el én is látványosabban gömbölyödni... Most nagy nagy írigység beszél belőlem!
betty77
 
 


Hahó lányok!
Szóval... tegnap voltunk UH-n a Szabolcs utcában. Azt mondta a doki, hogy szerintem nem 18 hetes, csak 16. És lánynak látja, de nem biztos. Én azért megdicsértem apjukomat, hogy jól dolgozott. Kép Ha nem vigyázunk a karácsonyt kórházban töltjük. Kicsit sajnálnám a gyereket, hogy kettő helyett csak egy ünnepet kap.
Ja és a gyermek nemét ne mondjátok el senkinek sem. Az uramnak ugyanis megígértem, hogy még nem teregetjük ki, amíg nem biztos. Kép
Nyaralásra térve... mi is teszünk majd egy kis kiruccanást a sógornőmék telkére, Öszödre. Meglátogatjuk az alig egy évvel fiatalabb unokatesót. Kati! Te mikorra is vagy kiírva?
A fiam nem olyan rég még várta, meg puszilgatta a pocakom, meg súgdosott neki titkokat, de mostanában úgy veszem észre, hogy hidegen hagyja a dolog. Nem is erőltetem. Van még időnk lázba hozni. :o)
Evetke! Hol építkeztek? Kerületen kívül? És el fogtok költözni?
Na megyek, mert a sütőben van egy kis süti. Ritkán csinálok ilyesmit, mert rém lusta vagyok mindenhez. Azért remélem jól fog sikerülni. A mai napommal amúgy is meg vagyok elégedve. Egész tevékeny voltam...
Sziasztok.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk orvosnál és minden rendben van. Augusztus 27-re jelentkeztem be 4D-s uh.-ra. Már nagyon várom. Szerintem addig nem lesz másik ultrahang, úgyhogy előbb nem derül ki, hogy fiú vagy lány.

Evetke: Engem most jobban vonz az ún. falusi túrizmus. Valahogy nem kívánom a tömeget.
Hol van pontosan Váraszó? Gyerekek jól vannak?
Nagyid biztosan örülni fog a látogatásodnak. Ő annak a felesége akinek most halt meg a férje?
Pocakom nődögél már plusz 8 kg-nál járok. Most már egy kicsit nehezemre esik hajolgatni, pedig a neheze még odébb van.

Tigri: Hogy vagytok? Hogy bírja a baba ezt a szeles időt?

Betty: Ti akartok majd Lilinek testvért? Majd akkor mi irigykedünk a pocakodra.Kép

Borcsa: Gratulálok az esetleges kislányhoz!Kép Valahogy most nekünk is jó lenne ha az jönne.
Október 15-re vagyok kiírva.
Hogy bírod a nyarat? Bár szerintem még nem olyan nagy a pockosod hogy akadályozna!Kép
Kisfiad szerintem majd igazából akkor fogja fel a kistestvért amikor megszületik. Mostanában Bencét se nagyon izgatja, pedig most még a hasam is sokkal nagyobb.

Na búcsúzom, jók legyetek!

Kati
kfk
 
 


Sziasztok lányok!!
De jó olvasni kicsit rólatok isKépMilyen lett a süti Borcsa??-én aztán teljes csőd vagyok sütögetésilegKéppedig kedvem lenne hozzá:Csak jó vacak a sütőnk és emiatt is reménytelenKép
Kati szoritsunk hogy kislányt mutasson az a ketyere??Kép Bár mindeggy az csak gond ne legyen!!A hugom aug 23 ra van kiirva de szegény már nagyon nem birKép rajta 18 kg vanKép Ugyhogy le a kalappal előtted! Bár rajta se látszik,nagyon aranyos kismama!! -és második baba is fiu leszKép
Tigri veletek mi ujság!! Betty kérünk szépen egy mostani fotót a profilba!!!Kép
Tényleng mi van Klárussal,ennyire elmentKépMeddig??
Hát én ugy ahogy vagyok!! Mostanába kicsit sirdogálok,valahogy mindig most kerül elő egy egy kép nagyapárólKépMajd lesz ez jobb is!!
Váraszó elvileg "falusi turizmus" Csak nem lesz belőle semmiKép Hugiék vissza mondták,egyedül meg "csak" ugy butaság lenne lemenni.Meg anyagilag se mindeggy hogy oszlik meg a költség! Majd megyünk apával horgászniKépMég ő nem tudja ámKép
Borcsa mi Mogyoródon épitezünk,csak most felfüggesztettük tavaszigKép
Hát hirtelen ennyi Legyetek jók!! Meg ne fázzatok! .kutya hideg lett puszi Evi
evetke
 
 


Sziasztok!

Borcsa, Alexa lányom dec 27-én született és nem lesz egybevont ünneplés!
Gratula a kislányhoz, én tartom a szám Kép

Kati, Alexa utálja a szelet és fél is tőle. Ilyenkor ha nem muszáj nem is sétálunk. Helyileg hová mész 4D-s UH-ra?

Evetke, köszi jól vagyunk. Sokat dumál és csibészkedik a lányunk! Kép Megnézted már az albumunkat?

Betty, láttam ám, hogy kölcsönadtad a lányodat! Lebuktatok! Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


De megnéztem ámKép hiába a lányod tudja kinek kell örülniKép-És gyönyörű mint mindigKép Pusza csak bekukk fáradt vagyok reggel 4 kor kelekKép Kellemes hétvégét csajok!
evetke
 
 


Sziasztok!
Kati: nálunk három bébi szerepelt az öt éves tervben, de néha gondolkodóba esem..... Kép de egy teso tutira lesz!

Tigri:háát valóban, majdnem sikerült is elmosogatnom, mire visszahozták Kép A héten nekem is volt "nyaralom" kicsit kemény volt, de betudhatom főpróbának.....

Album: már azon gondolkodom, hogy lemondom a netet, annyira nincs időm Kép De majd a jövőhéten pótolom, ígérem!

Jó hétvégét mindenkinek, puszás!
Lili és anyócája Kép
betty77
 
 


Sziasztok! Hát visszajöttünk a nyaralásból, nem volt túl jó idő, bezzeg most dög meleg lesz nemsokára. Na sebaj. Azért pihentünk picit. Balcsin voltunk amúgy.
Örömmel látom, hogy Borcsa visszatért! Szia Borcsa! Te biztos tudod, mi a XV. ker. önkormányzat honlapja, kérlek, írd meg, szeretnék megnézni valamit! Köszi!
Evetke, ti itthon vagytok mostanság? Jövő héten pl. ráértek?
Babácskák falják az idénygyümiket? Ezért jó a téli szülinap, nem kell fagyasztott meg konzerves trutymókkal kínlódni.
Kati, ti nem balcsiztok? Pocakod növöget?
Puszi mindenkinek, Klára
klara
 
 


Szia Klárus!
http://www.bpxv.hu/ Önkormányzatunk.
Ami az én gyerekemet illeti, jóformán semmilyen gyümölcsöt nem hajlandó megenni. Még az almát sem, pedig azt nagyon ette egy időben.
borcsa
 
 


Borcsa, de ő már nagyobbacska babácska, igazából a picikékre gondoltam Kép Enyimek se rajonganak a gyümiért, főleg Janka. Gellért kezd megint belenőni. Kép
klara
 
 


Helló!

Üdv Klárus újra a fedélzeten! Azért a pihenés sem utolsó szempont egy nyaralásnál! Kép

Mint picike babácska anyukája jelentem: kóstolgatunk-kóstolgatunk. Egyenlőre az őszibarack nagyon bejön neki!

Pusz
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza Balcsiról. Megint leugrottunk hétvégére. Jó idő is volt és a társaság is nagyon jó volt, úgyhogy jól éreztük magunkat.

Evetke: Ne sírdogálj, tudom nehéz megnyugodni de a tényen már nem tudsz változtatni.
Biztos jó kis kikapcsolódás lett volna az a nyaralás. Hova mentek horgászni?
A húgodnak kitartást kívánok még a hátralevő időben. Nem könnyű ilyen melegben ekkora pocival meg egy gyermekkel. Nekem már sokszor kezd terhes lenni, olyan jó lenne néha pihizni és lefeküdni de nem lehet.

Tigri: Megnéztem az albumodat nagyon aranyos a kicsi lány!Kép Szép baba!Kép
A Praxis rendelőbe megyünk 4D-s uh.-ra.
A múltkor pont a magánrendelőjébe kellett mennem a nőgyógyászomnak és akkor láttam, hogy ugyanabban a házban van ez is, hát bejelentkeztem.

Betty: Ha kis időt tudsz ránk fordítani, akkor le ne mond a netet!Kép
Szerintem a két gyerek ideális. Ha ennél több az is jó!Kép Nekem is tetszene a 3 gyerkőc, de már a koromnál fogva nekem elég ennyi.

Klárus: Jó, hogy megint köztünk vagy!Kép
Balcsizunk majdnem minden második hétvégén. Béci nagyon sokat dolgozik, úgyhogy csak hétvégeken tudunk lemenni.
Pocim nődögél, de sokkal jobban érzem magam mint mikor Bencével voltam babás mert sokkal kevesebb plusz van rajtam.
Képzeljétek augusztus 1-én lesz Bence keresztelője Balatonalmádiban. Nagyon szeretnék már túl lenni rajta. Vettünk neki egy fekete nadrágot kis fehér inggel. Nagyon vagány!Kép
Fekete alkalmi kis cipőt nem kapok neki, nem tudjátok hol nézzem meg?
Na mára elég belőlem ennyi, legyetek jók!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Szaisztok!
Újra itt! Egészen holnap du-ig, aztán megyünk vissza a nagyszülőkhöz! Tegnap voltunk strandon, és egy felnőtt belépő 450 Ft volt! Ennyiért pesten be sem nézhetünk a strandra!
Lili egy karrrrierista kertész lesz! Állandóan a füvet tépdesi, (és óvatlan pillanatokban meg is eszi)! Kitartást a meleghez! A pocakosok pedig vigyázzanak magukra... Kép
betty77
 
 


Helló!

Hétfőn mi is strandoltunk, potom 2800 Ft-ért...

A melegtől totál készek vagyunk, egy szál pelus van Alexán és tiszta csatak a haja!

Betty akkor együtt mennek majd a kertész suliba a lányok, hétfőn én is pont ezt mondtam! Kép
Kép

Kati, a Praxis az nagyon jó! Mi is ott voltunk és nagyon elégedetten távoztunk.

Többiek?!

Üdv
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!
Feltámadtak bennem a gonosz hajlamok! Mától, minden délben alszunk! Ti hogy tudtok/tudtatok bármiféle rendszert kialakítani? Ez az első kisérlet 24 percembe került. Az jónak vagy rossznak számít! 4x mentem be hozzá, mert annyira sírt, de most alszik!

Tigri: merre strandoltatok? Alexának tetszett?
betty77
 
 


Dagályon voltunk és csak árnyékban. Egyszer kicsit megkuksiztuk a gyerekmedencét, különösebb érzelmeket nem mutatott a víz iránt. Azt hiszem még korai neki.
tigribigri
 
 


Sziasztok lányok!!!
Hú itt az igazi nyár)))) Csak bujunk a napocska előlKép Örömmel olvasok mindenkiről!!-és hogy jól vagytok!! Én is vagyogatok hol jólKép Hol jobbanKép A jövőhéten megyek haza csüt a gyerekekkel Nagyihoz igaz csak vasárnapig de az éppen elég lesz most!!Itthon minden okk,vagyunk itthon is igaz Niki ma ment ki Gyömrőre péntekig,aztán a hétvége megint rokonozásosKép. Semmi érdekes nem történik!! Mi az udvaron pancsizunk de nem unatkozunkKép Vagy hozzánk jönnek vagy mi megyünk valakihezKép. A cicánk szupika,egyszer elhált egy éjjel de biztos nagyon rossz élménye lehetett mert azóta tudja hol a helyeKépÉn is szeretnék majd strandra menni remélem lesz még jóidő!! Most vasárnap a sógornőmékhez megyünk,nekik olyan medencés miféleKépkertjük van éppen most 30 fokos vizzelKép Kicsit sütögetünk,beszélgetünk legalább. Betty kitartás alvásilag csak legyél következetes szerintem hidd el megszokja Lili!! Nekem a mai napig még a Niki is alszik ebéd után. Ez igy lett szoktatvaKépÉs tudják ebéd után ez jön.Ma már ott tartunk hogy Gergő is ha befejezi a kajcsit,vagy éppen nem kéri Képmondja hogy" köszönöm szépen anya aludKép"Igaz hogy miért azt nem tom de bőgve ébred:8 aztán elmúlik de örülnék ha ez vidámabb lenne! Mondtam már hogy szobatiszta lett GergőKépKépKép én ugy örülök!!!!Alváshoz kap pelust de mindig száraz marad!! Hát most ennyi hirtelen! Klárusom most nem igére semmit mert ide-ode jövünk megyünkKép de jó lenne kicsit ugy találkozni hogy beszélgessünk is.persze veletek többiekkel is!! Kati én azért szeretnélek pocakosan is látni még!!Látlak néha hogy bekapcsol a gép de nem akarlak zavarniKépha van kedved köszönj rám hátha pont elkapsz!! Tigri a stranddal ovatosanKép Én ugy félek még ma is pedig nagyobbak a gyerkőcök csak annyi mindent hordoz a vizKép Pedig mi is tavaly is jártunk!! Hát ennyi puszi mindenkinek! Legyetek jók kellemes nyarat továbbra is!!! puszi EvetkeKép
evetke
 
 


Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a nagy meleghez? Bencével csak este 7-kor merünk lemenni az udvarra és még akkor sem mondhatom, hogy kellemes a levegő!Kép
Hogy bírjátok? Na és a picik?

Betty: Jó nyaralást nektek!Kép
A 450,- Ft-os strandbelépő tényleg nem egy összeg.
Nekem nagyon nehezen ment a délutáni alvásra való rászoktatás. Próbálkoztam én is ilyen "drasztikus" módszerekkel, hogy kb. fél óráig be sem mentem hiába sírt de nekem nem jött be. Annyira felzaklatta magát, hogy fél óra múlva felébredt sírva és nem tudtam visszaaltatni. Szóval ezt a próbálkozásomat Ő elég szörnyen élte meg. Maradtam annál, hogy ha akart aludt ha akart nem. Most ott tartunk, hogy nincs olyan nap szinte, hogy ebéd után ne aludjon. Szerintem ne erőltesd.

Tigribigri: Hát a belépő az nem semmi. De ilyenkor nem is nagyon lehet máshol kibírni.
Nagyon sajnálom azokat az embereket akik ilyenkor dolgoznak. Gondolom a férjed is "örül" ilyenkor egy tűznek!Kép
Kíváncsi leszek a Praxisra, csak jót hallottam eddig róla.

Evetke:
Remélem jól fogjátok magatokat érezni a nagyinál.
Gergőnek gratulálok!!!!!!!!!Kép Nagyon ügyike!
Kopp, kopp, kopp. Bence sem használ 3 napja pelust! Jó lenne ha ez már végleges lenne.
Irigylem a sógornődéket!
Mi is hivatalosak vagyunk a keresztlányunkhoz egy piknikre és egy kerti uszodai bulira. Lehet hogy most hétvégén el is megyünk.
A mesengeremmel az a helyzet, hogy 2 van. Be sem jelentkezem még de már más látja, hogy fent vagyok. Úgyhogy nyugodtan szólíts meg!Kép Általában én nem látok senkit.
Küldök neked egy pocis képet! Nehogy lemaradj valamiről!Kép

Na mára ennyit, jók legyetek!

Puszi: Kati
kfk
 
 


Sziasztok!

KOCCAN A FÉMKANÁL LILI SZÁJÁBA!!!!! Kép Kép Kép
betty77
 
 


Szia elveszett csajok!

Merre vagytok?

GERGŐNEK GRATULA!

Lilibabának esetleg már foga is van azóta?

Kati nektek mindjárt itt a keresztelő!
Ja a strandbelépő 2 részre volt 2800, de azért így is sok. Pláne, hogy vízbe be sem mentünk.
Szóval nyugi Evetke! Kép

Puszi
H
Írjatooook!
tigribigri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?