Új privát üzeneted érkezett!

elif.köszi,Bazsi jól van,tényleg csak nagyon gyorsan evett!ma ebédre már nem volt elég egy üveg kaja,kapott desszertet is,biogyümlcsöket gabonával fél üveggel,de ette volna még,csak már nem mertem adni neki...
Efének jól áll a céklapiros :D mennyie aranyos kis vigyori és egyre jobban hasonlítanak Bazsival,szerinted is?

bogi:Fügének akkor most hány foga van?nem emlékszem,hogy láttam volna már képet róla :oops: Bazsinak még nem sikerült lekapnom a fogacskákat!

kreisi:megint ezer kösz a tejszines csirkemellért,ma megint az volt a kaja,olyan gyors és annyira finom,hagymás tört krumplit csináltam hozzá és spárgakrémlevest4puszi a recptért!

még neki kellene állnom az almás pitének,de ha apa itthon van minden lassabban megy..

Kép
nilabali
 
 


már megint laptető 8)

Kép
nilabali
 
 


Ladmon: Boldog szülinapot!!!

Nagyon jó volt a lovaglás... Imádom, olyan nagyon ki tud kapcsolni...
Hel: annyira irigyirigy vagyok, hogy nektek saját lovaitok vannak... én is nagyon szeretnék.......

Na, ne is mondjátok, most vesztem össze apával.... Mert ugye az természetes, hogy már tegnap este megfőztem, hogy legyen ebéd, meg rendezem a gyereket, meg minden, de olyan jó lett volna ebéd után pihenni, dehát apa lefeküdt fél kettőkor, és fél 4ig aludt, miközben Vend fél 3tól 3ig... következés képpen én még annyit se.........
Hú, de nagyon begurultam, amikor megkérdezte, hogy most miért vagyok nyűgös........................

Miért van az, hogy a pasik az ilyesmit nem veszik észre...
AMikor elmondtam neki, csak annyit mondott, hogy de ő annyira próbál segíteni, és neki is ennyi a hétvége, és hogy ő akkor miért is ne aludhatna............ legszívesebben sikítottam volna.........
na, mindegy....

Elif: Efe gyönyörűséges, még mindig... :wink: :lol:

Julcsi: még szerencse, hogy nem kellett fizetni a dévényes néninek, de sztem akkor is mentünk volna, engem az akkor nagyon megnyugtatott... :oops: Éljenek a paraanyuk... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 

 
 

Ladmon Istenke éltessen!!! :D

Abenczééknek is boldog hófordulót!!!

Délelőtt akartam jönni dühöngeni de jól tettem hogy nem jöttem :oops: :) Mostanra lecsillapodtam. :)

Ahogy olvaslak titeket az éjszakákról tökre magamra ismerek,mintha én írnám :shock: Zéti lázas volt éjjel és sokat sírt, tele volt az orra és nagyon nagyon keveset aludt, Olivér szolidarított jó testvérhez illően, úgyhogy kánonban nyomták. Király volt, egyszer fel kéne venni hogy később visszanézzem :) Zétinek még ma is hőemelkedése van, délben sem aludt, máskor 3 órát nyom. Olira nincs ilyen panasz, három fázist aludt ma (3xháromnegyed órát).
Totál brutál kivagyok, fájt a fejem, le tudnék fordulni a székről. Mentem volna ma suliba de nem akartam anyósra hagyni őket, egyrészt Z-t nem akartam így itt hagyni, másrészt anyós is betegeskedik és csak ragasztja. Erre nem megjelenik és teleköhögi a házat? Pedig megbeszéltük hogy nem jön pont ezért, de úgy tűnik neki fontosabb a saját érdeke. Jött a szokásos mellédumával, áh nem is részletezem, túl vagyok rajta. Most is itt van, elvitte őket sétálni. Igyekszek előnyt kovácsolni a dologból, leültem kicsit és ha ezt megírtam megyek és kisúrolom a fürdőszobát. Ennyi erővel elmehettem volna suliba is, pont szakirányos óránk volt, arról gáz hiányozni :roll:

Amy, én is kiakadok mikor apa nem érti mi bajom :evil: Hiába magyarázom neki szerintem nem hiszi el hogy tényleg fáradt vagyok, vagy nem tom.

Elif nagyon tetszik Efe mosolya, nagyon-nagyon édes :D

Gjéti Oli :?: :?: :?:

Millye ha olvasol írj is pár sort!!!

Na lépek, csillogjon az a fürdőszoba :wink:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


nilababa:3 fogunk van, meg egy csücskünk az íny alatt, az nem tudom mikor jön ki. Ahhoz képest, hogy elől meg nagy fog, nem voltak olyan veszélyesek az éjszakák. Kis mohó Bazsi!Apa otthon marad kicsit pihenni?

elif:nagyon jók a képek! Édi lehet ahogy Efe hátrafele kúszik

amy:apának sincs igaza, mert próbálja ő ki egész héten a gyerek és háztartás dolgot+az éjszakázást

zetibebi:anyós.. :twisted: :evil:

zsu:csaviztok?

Kép
budabo
 
 


Köszi, köszi a köszöntést!
(jejeje, ahogyan én mondanám... :lol: )
Most csak olvasni ugrottam be, de nem hagyhattam szó nélkül, jó fejek vagytok!
Ezért készítek is kopi Eszti képet nektek (jó nagy ajándék tőlem, mi? :D )

ladmon
 
 


Képet, képet!!!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Elif, nálunk az ülés úgy kezdődött, hogy először támaszkodott Bebe az egyik kezére, félülő helyzetbe volt, így minden okés volt, na de amikor elkezdett rendesen ülni akkor az első 2-3 napba voltak nagy borulások! :( De azóta nagyon stabilan ül!
Nagyon jó a képösszeállítás Eféről, nagyon kis huncut! :lol:

Nilabali, nagyon jó étvágya van Bazsinak! :shock: :D
Elkészült a pite? :wink:

Amy, örülök, hogy jól érezted Magadat, és hogy ki tudtál kapcsolódni! :D
Apa nem viselkedett veled szépen :? , neki kellett volna felajánlania ezek után az éjszakák után, hogy pihenj le délután! :roll:

Zétivera, Zétinek jobbulást! ++++++++++++++++++++++++
Hüle anyós! :twisted:

Bogi, igen voltunk ma kicsit csavizni, Brendonba vettem Bebének egy farmert, 74-es de még bele kell hogy nőjjön, kicsit nagy!
Meg kapott egy FP kisautót, ha tologatja, akkor zörögnek benne a kis golyócskák, tök jópofa! :D

Ladmon, képet, képet!!!!!!!!!!!!!! :D
zsu83
 
 


LAdmon!::: BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!

Kép
kaandi
 
 


megvagyok...
szóval: Nagyon boldogságos szülinapot Móni! Puszi!(hányadik is?) Volt valami viszont-meglepi parti? Ajándék?
Nem igazán értem azt a mozgólépcsős izgalmat Eszergyerek nélkül! Vele miért nem lehet?

Amy, innen olcsóbb a legs, csak 800 ft.
http://fidini.blogspot.com/2009/04/babylegs.html
Én valószínűleg mind az ötöt megveszem, bár a jóababanak.hu-tól 4-et is vettem, és holnapig van kedvezményem, azt is erre költeném. dehát olyan praktikus, meg kényelmes, még én is szeretném hordani, a karomra húzva :lol: :lol:
Sajnálom, hogy Tibi így odamondott neked, szerintem ha átgondolja, bocsánatot fog kérni tőled! legalábbis remélem!(vagyis inkább ajánlom :evil: )

Stelly, milyen részleteket tudsz a jógaoktatód otthonszüléséval kapcsolatban? Érdekelne...

Julcsi, G.Ági illegális tevékenységet folytat minden egyes otthonszülésnél történő szaksegítség nyújtásakor, tehát elvileg mindig be lehetne perelni, csak sajnos néhány eset a kórházba kerülés miatt nyilvánosságra kerül, és akkor megrángatják. Szülés utáni hosszasabb vérzés szerintem minden kórházban rendszeresen előfordul(sajnos). Sajnálom Ágit nagyon!
A mi alvás összidőnk ezek után nagyon fényességes, a tiétekhez képest, 15 óra. De még így is sokszor fordul elő, h kiborul a fáradtságtól. :? Na akkor a látogatást beszéljük meg, szívesen elmegyünk, amit kell, segítünk!

Vera, milyen fajta segítséget szeretnél a Mt megkötéséhez? Szívesen segítek, miben kéne? Elől, vagy hátulkötésben? Léna keze nem kalimpál ki, mert nem tudja "elővenni" :wink: A mei tai hátlapjának teteje a tarkójáig ér, ezt úgy érem el, h mivel még kicsi(tehát rövid a felsőteste), ezért, hogy egyáltalán kilátszódjon, alul visszahajtom egyszer a derékpántot a hátlapra. Oli gondolom nagyobb, neki lehet nem is kell a visszahajtás. Persze egy idő múlva, amikor már nagy a gyermek,(mittudomén úgy 2 éves méret), akkor persze nem lehet úgy felkötni, hogy ne lenne kint a keze, ha akarja. Kérdezz!
Ma megalkottam a tojáspörit, fincsi lett, köszönjük szülinapos!!!!!!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Oh, nekem Efécskéről az utolsó kép tetszik a legjobban, ez a fintor! :D Haláli!

Anyós ezt komolyan gondolta, Zéti? :shock: Mert ha megállpodtatok valamiben??? És különben is, köhécselve elment hozzátok? Nemértemnemértemnemértm! :x :shock:

Amy, ez a lovaglás jól hangzik. :) Egyszer egy héten? Régen is jártál?

Apával meg sajnálom ám a dolgot! Szerintem máskor előre kérd meg, akkor talán együttműködik. :)
LÁtom Vend is a délutáni fél órákat nyomja. Nálunk is, három anpja fél óra alvás van délután. Remélem még változik, ez nagyon kevés, Marcinak és nekem is. :oops: :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


bocsi, gyönyörűséges nagy és sötétpirosra terveztem........... :cry: :oops: de ez lett belőle :oops: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zsuzsi, 15 óra? Oh, Marci annyit négy hónappal ezelőtt aludt. Talán... :roll:
Amúgy szerintem ez a 11-12 óra amit mostanában nyom, az extra kevés, szóval remélem, még javulunk.
Ma éjjel is bugizott másfél órát, amint felkel, négykézlábra áll és gyakorol, de szerintem még álmában is. :shock: Majd megnyugszik idővel kicsit.
Jövő hét utáni héten minden nap jó, mikor jöttök? :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Gerendai Zsu, nagyon jó alvókája van Lénának! :D
Ja, és akartam már írni régen, hogy ha van kedvetek hozzánk is eljöhetnétek egyszer Lénával!? :wink: :lol:

Julcsi, ne aggódj, amint lecseng Marcinál az újdonság varázsa akkor rendesen fog aludni! :wink:
zsu83
 
 


zsu: hamar belenő Bebe. Az FP-et szeretem. utálok csomagolni és mindenre figyelni hogy minden ott legyen,meglegyen

Kép
budabo
 
 


Tőlem ne kérdezze senki hogy alszik a gyerek!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy:ahogy látom nem túl jól :cry: utána jobb lett azért??

Kép
budabo
 
 


zsancy:húúúúúúú!szegényém!remélem visszaaludtatok még!

zsuzsi:Bazsi is alszik 15órát simán...!

zsu:nem lett pite,inkább játszottunk Bazsival hármasban és voltunk családilag sétálni a tóparton!Bazsi imádta a kacsákat!

bogi:most mentek wellnes-re?apa itthon maradt pár napot,de hétfőn már bemegy melózni,de 16órát..legalább is ezt mondja.kicsit jobban van,tegnap már sétálni is volt kedve,de sokat pihent a napokban!

julcsi:Marcika nagyon szorgalmas gyerek!még éjjel is gyakorol :shock: ,remélem azért majd alszik többet is!

zetibebi:anyósod nem komplett,betegen gyerekekhez menni........ :twisted:

ma anyósnál ebédelünk,de jó!talán pite is lesz(utálok pitét csinálni!)de enni szeretem!
megyünk reggelizni!
ja,el is felejtettem,tegnap Bazsi kapott kenyérhéjat a kezébe,annyira boldog volt és nem tudtam lekapni,mert a gép szokás szerint ilyenkor van lemerülve....velünk volt reggelinél és nyúlkált kajánkért adtam neki,sokat nem evett meg belőle inkább csak szopogatta meg markolászta,remélem nem lesz baj tőle,bár idáig nem úgy néz ki....

Kép
nilabali
 
 


nilababa:apa hazjön éccakásból,Füge gyümizik és go!!! Remélem jó lesz, kicsit hosszú az út, de csak bírják a csajok, ill kinek mi a hosszú...Apa remélem hamar rendbe jön. Bazsának szerintem nem lesz baja, Vinyó már mikor kapott ilyeneket :wink:

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Éjszaka továbbra is brutális........ Fogak sehol.... már nappal is nyűgös........... elegem van!!!!!!!!!!! felmondok!!!!!!!!!!!

Zvera: nagyon sajnálom, hogy Z beteg! mielőbbi gyógyulást neki!!! Anyós meg.... durva.............. :evil:

Ladmon: Esztike kép lemaradt!!!!!!!!!! :shock: :roll:

Zsuzsi: kösz az elérhetőséget... sztem én is rendelek belőlük... kár, hogy két szín elég csajos.... :lol: :lol:

Julcsi: 9 éves korom óta lovagolok.... kisebb-nagyobb kihagyásokkal.... de most találtam egy szupijó lovardát... egyenlőre csak egyszer megyek, de, ha meg tudnám oldani a bébiszittelést, akkor mennék többször is... jövőre, ha tesóbaba összejön, akkor úgyis szüneteltetni kell majd....

Zsancy: ti is kínlódtok??? sajnálom nagyon.... :(

Bogi: Te is jó korán itt kukorékolsz..... Füge sem alszik???

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


amy:éjszakát sajnálom. Fügém este 21-től alszik 6 körülig átlagban, ma 7-ig aludt. Most hogy jött a foga felsírt többször, de cumival aludt tovább, majd pár óra múlva megint sírdogált, de nem olyan car -persze akkor az volt -. Próbálod neki kenni éjszakára, vagy homeos, vagy kúp vagy vmi? szegénykém jól megszenvedtek a foggal. :oops: Apával meg beszélj, ténleg szükséged lenne egy kis pihenésre, mert - aférjem szavaival élve - nekünk most ez a munkánk hogy ellássuk a gyereket és a háztartást vezessük, de itt is jár egy-két szabadóra, neked meg ha ilyen pocsék éjszakáitok vannak kéne egy kiadós alvás, mert nem fog jóhoz vezetni. +++++++++++++++++++neked és Vendinek is. Debreceni ismerősünk is imád lovagolni,Haláp - ha jól írom - fele van vmi lovarda ahol dolgozik most.

Kép
budabo
 
 


Amy, ó, én de vállalnám a szittelést, csak lennénk közelebb! Imádom Vendet, és nem mellesleg képzett bébiszitter (is) vagyok :lol: :lol: :lol: Járj csak lovagolni, edz és kikapcsol, ennyi simán jár!

Zsancy, mi volt, van kedved ecsetelni? :roll:

Bogi, jó pihenést nektek, vigyázzatok nagyon egymásra! 8) 8) 8)

Julcsi, kitartást neked, mindn nappal egyre közelebb jön az az idő, amikor lehiggad Bogyesz, és aludni is jobban fog!

Zsu, megbeszéljük, és elmegyünk, köszi a meghívást! :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Szia Ildi! Írj egy sort légyszi, hogy vagy,! :P

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


amy:bizony én is sajnálom,hogy rosszul alszotok :( apát meg tessék fenékbebillenteni,mert igenis kell a pihenés és feltöltődés!

bogi:jó utat és pihenést nektek!gondolom nem ártott Bazsinak mert semmi baja,már itt álldogál a lábamba kapaszkodva...

millye:írhatnál pár sort,jó lenne tudni,hogy megvagytok!

Kép
nilabali
 
 


gerendai zsu,nilababa:köszi,igyekszünk, bár annyi cuccunk van...én nem tudok gazdaságosan pakolni :oops: tök ciki. Na mindegy, ha tudok jövök onnan is :D

Kép
budabo
 
 


Bogi, csomagolni én se szeretek, és viszem magammal a fél házat mindig! :D

Zsancy, megint buli volt éjszaka? :shock: :roll: :?

Nilabali, örülök, hogy Apa jobban vagy, de azért még pihenhetne egy kicsit! 16 órát akar dolgozni egyhuzamba!? :shock: :?

Amy, sajnálom hogy megint ilyen rossz volt az éjszaka! :? :(

Gerendai Zsu, ok! :lol:
zsu83
 
 


most hívott anyós,hogy almáspitét süt,hihihi!

zsu:nem,azt mondta,hogy csak pár órát melózik!de most mondta,hogy még holnap nem megy be mégsem,inkább pihizik még!

bogi:én,ha csak egy napra megyek tesómékhoz,akkor is annyi cuccot viszek..a negyedére sincs szükség...

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!
Amy, Zsancy: sajnálom a car éjszakákat (és nappalokat)++++++++++++++++, h jobb legyen.
Zsu: tegnap mi is a Brendonban voltun du. (M5)
Nilabali: további gyógyulást párodnak, örülök, h jó ötletet adtam kajaügyben.
Bogi: jó pihizést nektek. A pakolás nálam is durva, lehet utánfutót kellett volna szereznünk
Zvera: Zétinek jobbulást!
kreiszi
 
 


Kép Előtte

Kép Most

Azt nem konkretizáltam, mikor teszem fel a képet.... :D
Szerintem tök sok haja lett levágva...

Az éjszakáitokat sajnálom, a miénk éppen ma tűrhető volt...

Zsancy, mi lett később? Visszadugtad alvásba?

Amy: nektek ez biztos a foga miatt lenne? :?

kaandi: Így nagybötűkkel királyabb volt! :D

Bogi: nektek nagyon jó pihenést!

Csá, vár a rakott krumplim megsütésre! :)

ladmon
 
 


Esztike rövid hajjal még édesebb! :wink: Te Móni, mit eszik az a Gyerek az első képen? Csak nem palacsintát? :lol:

Kreiszi: Készültök még valamerre Ti is? Mikor lesz a sulid?

Bogi, nagyon jó utazást kívánok!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Én úgy látom, száraz falevelet eszik, de úgy néz ki, nem viselte meg túlságosan, utána is jó egészségnek örvend... csak a felsője lett mintás tőle...:lol: :lol: :lol: :lol:
..jaaaaaa, tényleg, a levágott haja a lényeg! :lol: Na az nagyon csini lett, jó sokat vágtál. Könnyen ment, hagyta? 8)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Jóvanna, a másik tippem a falevél lett volna... :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Nilabali, jól teszi Apa, hogy pihen!

Kreiszi, mi a M7-nél voltunk!

Nagyon jó Esztike új frizuja! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!
Jelentem zombi és mosott car vagyok,nem bírom összíntén..szédülők az álmoságtól,és totál gyengének érzem magam,cikki ha játék közbe elaludtam a gyerek mellett a földön ?:oops: (kb 5percre,mert a kis hétördög már jött és piszkált)

Nila:Szombaton 4kor kellt és 9:30ig buli volt(no hiszti csak játék)anya valagába persze..lassan magamra is csatolok egy gumi gatyát,mert wc- re se enged el.Evet,elaludt 12:50ig ,felkelt, séta ,játék ,ebéd,és 18órakor kidölt...(hiába viszem ki hogy aludjon nem alszik el,ringatva se)igaz itt egy órát aludt,szieszta és 21órakor ágyba dugtam..a többit meg tudjátok felkelt 2:30fele...és nem alszik játszik..nagy nehezen elaludt,és 6kor ismét riaszt...
Nem hinném hogy a költözés mert már költözés előtt is ilyen volt,de nem ennyire..most tombolja ki magát.(amióta a foga jön azóta tart ez)
Apa sajna nem tud segíteni reggeltől estig festi a másik házat :? szoros ott meg a határidő.

Lehet kisbabának alvászavara?(most lehet hülyének néztek de már ez is megfordult az agyamba)
Cuki nagyon Esztike...Tök bátrak vagytok..itt a kert de én a földre pókrocra se merem lerakni(ez gáz nem?)
Igaz ma szorólapot olvastunk a szobába...és megette a újság csücskét :shock:
Ennyi ami nálunk van!
Amy kitartás..gondolj arra én a ilág másik végén veled virrasztok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Szerintem lehet alvászavara, akár. De gyanús, hogy még hajnalban is van ereje játszani. Meg elvan egy napközbeni alvással :roll: Valószínűleg az alkata is ilyen, h kicsi az alvásigénye, de emellett lehet még alvászavar is. Ilyen alvásambulancia vagy mi nincs felétek?
Nyugis éjjelt.
Ja, és még ami eszembe jutott, nappal, ha nyűgi, segítene szerintem, ha magadra kötnéd. Így a közeledben is van, meg pihenni is tud. Van valamilyen hordozó alkalmatosságod?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Ladmon: :lol: :lol: örülök,h tetszett legalább az óriás betű!! :lol: :lol:
és nagyon helyes Esztike rövid és hosszabb hajjal egyaránt!!! ÉDike, én meg úgy láttam,mintha csirkecombi vagy valami ilyesmi lenne a kezébe? Most már elárulhatnád végre!!!!!!!! :roll: :roll:

zsancy: átérzem amit érzel, teljesen érthető,ha kiborulnál és ha bealszol az is, mi már ahogy már többször is írtam, kb júl eleje óta műveljük ezeket éjjelente, én is alvászavarra gondoltam. Nagyjából mióta hozzátáplálunk és mióta jön a foga. Borzalom. Néha beszúszik csak 1-2 riadó, kész vagyok én is. Annyi a kbség,h egy jó ideje nappal legalább alszik min. 2x kb másfél órát...de ennyi.

Búcsú van nálunk amolyan 3-4 napos,még suli sincs hétfőn, de legalább jó idő volt. BAkker némelyik hinta olyan állat, fel sem mernék ülni, rá szörnyet halnék menet közben.... :lol:

ja és voltam a két gyerekkel Szentendrén király volt,a környék úúúúúúúú,fent laknak a hegyen,gyönyörűűűűűűű

Kép
kaandi
 
 


Nem hinném hogy itt kisbabáknak van ilyen centrum...de utána nézek...Van MT-m(kipróbálom,ha ellesz benne este is abba alszik :lol: )

De amúgy nekenm is kicsi az alvásigényem...(igaz most bírnék aludni)
Mikor fel kell,látom a szemein ,hogy olyan mint aki 13órákat aludt...tök fitt.
Andi sajnálom a car éjjelt nálatok..gyerköcök összebeszéltek..anno súlyba is együtt haladtak..
(az a baj Petra most kb fél órája durmol,nem merek ledölni ,mi van ha felkell én meg annyira bealszom hogy nem ébredek fel ha sír...)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kép Lehet erre a vígyóra haragudni??

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Zsani, húzzá' aludni!!!!!

ladmon
 
 


Zsancy, hát lehet hogy alvászavar nem tudom! :roll:
Bebe az elején csinálta ezt, éjszaka bulizott, de ő nappal bepótolta az alvást, ő fordított életet élt, de az más! :roll:
Nagyon helyes Petra, és tényleg nem lehet rá haragudni! :lol:

Kaandi, örülök, hogy jól telt a a hétvégétek! :lol:
zsu83
 
 


hááát nem nagyon lehet erre a vigyorra haragudni :wink: :lol: :lol:

jól telt, holnap meg még folytatódik....de megyek UHra (nyaki), aztán ki kell mennünk még a búcsúba.

gyerköc lefektetve, mi meg élvezzük a vadi új nappalinkat, végre majdnem kész, ülőgarnitúra és új tv + szekrény aktiválva :lol: :lol: :lol: , tök jó, olyan klassz! ( már 3 éve beköltöztünk,de csak most jutottunk el odáig,h ez is elkészüljön a házunkba...)

zsancy, feküdj le nyugodtan úgyis meghallod,ne aggódj, ágyikójába van, mi baja lehet, max sirdogál egy kicsit,ha nem hallod meg rögtön! NEM igaz? 8) SIPIRC!!

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok!

Bogi: nagyon jó pihenést! Vigyázzatok Magatokra!!!

Zsuzsi: jó lenne, ha közelebb laknánk, akkor ki is használnám a képzettséged, az tuti... :P :lol: :lol:

Ladmon: Esztike nagyon csecse lett :lol: :lol: :lol: Azon gondolkodtam, hogy hogy lehet egy ilyen pici manónak levágni a haját.... Egyébként sztem biztos a foga miatt nyűg a fiam, mert mielőtt a másik kettő kijött ugyan ez volt. Utána meg beteg lett aug végén, mire meggyógyult meg jött ez a fog mizéria... Gyakorlatilag július óta nem alszom... uhhh basszus, az sok, nem??? :roll: :oops: :oops:

Julcsi: a palacsintán jót röhögtem... :D 8)

Zsancy: Petra baba gyönyörű!!! és nagyon sajnálom, hogy nálatok is a feje tetejére állt minden... Drukkolok, hogy végre Petra is aludjon...

Kaandi: hát akkor nálatok is kb ugyanaz a helyzet, mint nálunk.. annyi, hogy VEndnek tuti nincs alvászavara, mert szegényem próbál aludni éjszaka, de nem tud... olyan fájdalmasan sír, hogy megszakad a szívem... de ő sosem bulizik, mint Petra...

Apa ma nagyon édi volt... Délelőtt hagyott minket aludni, Vend 9 kor elaludt, és egyhuztomban aludt 11ig... ilyen már hetek óta nem volt... és én is aludtam.. olyan jól esett... aztán délután még aludt egyszer fél órát, egyszer 45 percet, és most aludt el megint... Ez már egész jó.. Nagyon remélem, hogy túl vagyunk a nehezén, annyira közel vannak a fogak, sőt, mintha már nyílna is a kis ínye, de még ma nem lehetett érezni a fogakat, hátha holnapra kinn lesznek. Használunk mi viburcolt, meg kenem is, meg így estére szokott nurofent is kapni, de úgy tűnik semmi nem használ.......

Reggel majd megpróbálok jönni, remélem jó hírekkel...
Szép jó éjt mindenkinek!!!

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


bOGI: Jó PIHENÉST!!! Most mentek Zalakarosra? már ha jól emlékszem,mikor még "zug-olvastam"!!? :lol: :lol: :lol:

amy: hát igen, szeretnék VÉGRE én is csatlakozni reggel Hozzátok a jó hírrel! Egyébként én is úgy vettem észre, h semmi nem használ uezeket végig próbáltam lószart nem értek.......sajna. Nálunk változó, volt már mikor tényleg volt valami baja és üvöltött,érezhető volt,h tényleg fáj neki, volt olyan,h csak úgy felébredt és fent volt 1 órát kb, meg van olyan eset is,ami többször szokott lenni szerencsére, h felébredezik sokszor, aztán furkálja a fejét, vagy csak kap egy cumit, vagy cicit, vagy vizet és szinte rögtön visszaalszik,na de KÉREM, azért ebből a ligthosabból is előadjuk egy éjjel 4-5x azért köszi....
na mindegy már sajnos lehet,h nem is tudnék végig aludni egy rohadt bunyevác éjszakát sem, úgy megszoktam...... :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


Kaandi: én is ezt mondogatom magamnak, megnyugtatásként... mármint, hogy már nem is tudnék annyit aludni... pedig tudom, hogy deeeeeeeeeeeeeeeee :roll: :(

Mindegy, majdcsak megoldódik... Kitartás................

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


Andi, Amy, Zsancy, és mindenki akit érint... veletek vagyunk!!! :lol: Tudom, szemétség, de néha jó olvasni, hogy legalább nem vagyunk egyedül, és vannak még sorstársak. Én nem tudom semmire sem fogni, bár vannak egész jó éjjelek(2-3 keléssel), és egész rosszak (hajnalra ilyenkor már elvesztem a fonalat, és nem tudom számolni az ébredéseket). Fog sehol, sőt az irtózatos nyálfolyás is megszűnt (emlékszem, Tamaránál is így volt), baja semmi, és mégsem alszik többet egyhuzamban 2-2,5 óránál... Mondjuk összesen nálunk is összejön a 14 óra, de (eddig nem mertem leírni) napközben még mindig 4-szer alszik!

Szóval passz, úgy tűnik, nekem csak ilyenek jutnak, talán ha 10 gyereket szülnék, lenne köztük egy jó alvó is... :lol:

Kép
mist
 
 


Mist: csodállak, hogy ilyen viccesen tudod felfogni... én néha ordítani tudnék....... komolyan gondoltam már rá, hogy kiállok az ablakba ordítani.. csak közel vannak a szomszédok... de így is van, hogy a fürdőszobába zárkózom bőgni... persze csak miután visszaaltattam...

Mostanra már másodjára sírt fel.... jó kis éjszaka lesz ez is, már látom............ :cry: :cry: :cry:

Kép

Veronika:
Kép
amy81
 
 


juhééééééééé nem kell elvonási tünetektől szenvednem
Na szóval az utazás sok volt, a csomag még több, de befértünk, hála a kombi autónak és az esernyő kocsinak. Fügém aludt a kocsiban két részletben egy órát. Leértünk 14 körül, kaja
persze nem nagyon evett, mert nézelödött, felpakolás és kisasszony 1 órát sikongatott, kurjongott, apa aludni próbált, inkább leléptünk sétálni, na a kocsiban kidőlt egy picit. Vacsi, este még pancsi, na ott beindult Fügém, a gyerekmedi annyira nem jött be neki a nagy örvényesélményesbubis mediben sikongatott
rendesen, nevetett nagyon tetszett neki. A szálloda szimpi, a szobák jók, kényelmesen kitudtam a fél házat pakolni amit hoztunk. Kicsit nehezen aludt el füge de alszik, remélem reggelig.

zsu, nilababa, kreiszi: megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen kis cuccos, apa mindig morog, dehát leértünk ő lefeküdt fügével én meg rendezkedtem és látta hogy nem baromságokat hoztam..csak egy párat.

ladmon: király Esztike haja

julcsi:köszönjük, eszembe jutottál amikor mentem be a medibe, hogy nehogy úgy járjak mint te....amúgyis fáj a térdem, a hosszú kocsit út, meg a séta jót tett neki :cry:

zsancy:jobb éjszakát mára

kaandi
:ugye milyen szép Szentendre? gratula a nappalihoz. Igen itt vagyunk, egyenlőre bejön.

amy: kösz. Küldöm a fogmanót reggelre hozzon vendi fogat.tudom hogy nem vigasz, de nekem is akkor volt füge éjszaka nyüszi amikor jött a foga.

nyugodalmas joccakát remélem mindenkié enyém,miénk is az lesz.

Kép
budabo
 
 


Kaandi, Zsancy, Mist, Amy: Okosat mondani nem tudok, de nagyon gondolok Rátok! :roll: Emlékszem még, nálunk is volt ilyen (nem is oly régen), és borzalmas tudott lenni. Én sem voltam olyan fegyelmezett, mint Mist (csodállak is érte, csak tudd), és volt ám, hogy sikítani tudtam volna. :( :? (Múlt héten is, mikor pedig csak két éjjel volt kaka a betegség miatt)
Csak kisbetűvel: különalvóknál az együttalvás nem segíthetne? Csak időlegesen, amíg a rossz korszaknak vége. Csak ötlet.

Amy: Na, Apa azért tud szépen is viselkedni, helyes! :wink:

Bogi: Papucsot a medence mellé közvetlenül, rögtön belelépni, el ne csussz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Egy pillanat az egész, és másfél hónapra megvan a program... :? :cry:)
Jó pihit az egész családnak!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Kaandi, pajzsmirigyedet nézik uh-n?

Amy, örülök, hogy tudtál ma pihizni! nyugodt éjszakát kívánok Neked!

Mist, sajnálom, hogy nálatok is még ilyen húzósak az éjszakák! :(

Bogi, nagyon örülök, hogy írtál, és hogy jól érzitek Magatokat! :lol:
Ma mondtam Apának hogy Karoson vagytok, és képzeld azt mondta, hogy a születésnapomon meglep egy wellnessel, persze szigorúan csak karoson a törzshelyünkön! :D
zsu83
 
 


ááááááááááááá, a 2x ébredés már nálunk is megvolt....... :cry: :cry: én már mondtam olyat is,h csak na...........ilyenkor persze, reggelre meg kibékülünk..... már szinte nálunk alszik Julcsi, nem segít semmmmmmiiiiiiii, én is szoktam sírni is néha, mikor milyen hangulatom van.

Bogi:hajrá pihi!!

igen, a göböket nézegetik meg,h nőtt e vagy sem....de amúgy sem amiatt kell a műtét,hanem a hormon szokott szar lenni.

de az biztos,h én már nem vállalok be még 1 babát, összeszámoltam,h kb 8 év nem alvásnál járok :roll: :shock: :shock: ,nekem ennyi köszi elég volt, pedig még idén az év első felében amíg jól aludt sőőőőt, (reggelig nyikk nélkül), megfordult a fejemben,DE MÁR tuti nem.Elegem van......pihenni szeretnék már végre.......na meg a korom is,persze tudom....... :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?