Új privát üzeneted érkezett!

KarmenKép
En itthon vagyok es egyben...De a Te kiscsajod nagyon aranyos a kepeken es lathatoan elvezte a pancsolast!
szoszi 39+4
szoszi
 
 


DorisKép
Köszönöm jól vagyunk. 1 hét alatt 6cm-t nőtt a haskörfogatom, 96-ról 102cm-re, így én vagyok a görögdinnyeárusok új reklámja ittKépKép Semmi panaszom nincs, vásárolgatok serényen, mert augusztusban előttünk áll még egy költözés, és addigra nagyjából kész akarok lenni a babacuccokkal. Képzeld a babakocsi+gyerekülések+etetőszékek megvannak, Olaszból behozta a párom. Igaz nem sikerült olyan olcsón mint Nektek, de az itthoni árhoz képest spóroltunk 60 ezer Ft-ot a 3 dolgon.KépKép Jövőhéten megyünk ultrahangra a Praxisba, majd teszek fel képet a lurkókról.

KarmenKép
Én úgy látom, hogy a városnézés Orsinak jobban tetszett, mint a pancsi. Igazi kis világlátott kicsaj lett.Kép

SzösziKép, HurkiKép
Továbbra is megy a szülésindítási átkom, de látom hiába. Ha csak HurkiKép nem indult a szülőszoba felé...

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


hmmm hát nem indultunk még a szülőszoba felé, jelét sem érzem, hogy menni kéne. Anyukám tegnap jól meglepődött mekkorák vagyunk...hát nem panaszkodhatom, a saját képzeletemet is felülmúltam Kép
hurki
hurki
 
 

 
 

EditKép
Úgy emlékszem, hogy a BPD tartományának 87mm volt a felső határa a papíron, a fiamé 86 volt.Kép 32+2 korában voltam.Kép

BabócaKép
Gratula a kiscsajhoz, a neve is nagyon szép!Kép

RékacsKép
Gratulálok! Mikor lesz a nagy nap?Kép

DorisKép
A párom annyira büszke, hogy nagy fia van/lesz, hogy ihajj! Az, hogy nekem kell megszülni az már nem aggasztja, bár mondtam neki, hogy bizonyos súlyhatár felett átadom neki a szülés megtisztelő feladatát.Kép

HurkiKépSzösziKép
Hajrá! Mihamarabbi szülést!Kép

Képzeljétek, Mexikóban volt egy olyan népi hagyomány, hogy az apa herezacsijára hurkot kötöttek és amikor az asszonynak fájása volt, megrántotta a zsineget! Ezt nevezem én együtt szülésnek!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Az en terheskonyvem meg azt irja, hogy Salamon-szigeteki felvilagosult orvosok is hisznek abban, hogy "kikenyszerithetik" a vonakodo ujszulottet a mama hasabol.
Ha a no sokaig szul, akkor a bennszulottek leviszik az apat a vizhez apalykor es egy karohoz kotik. Kozben az anyat becsapjak es azt mondjak, hogy jon a dagaly.A lenyeg az, hogy az anya megprobalja befejezni a szulest mielott a ferje megfulladna.Allitolag meg egyetlen apa sem halt meg...Kép

Na, erre varrjatok gombot! Kép

HurkiKépkar, hogy nalatok nem folyik semmi.Nekunk itt a Koros, lehet, hogy d.u le kellene vigye valaki Lacit?Kép

szoszi
szoszi
 
 


Doris!Kép
Nagyon aranyos vagy, hogy érdeklődsz.Kép Már előtte is nyügi volt, mert alvás következett volna, a vizsgálat alatt sírt, pedig csak megtapogatta a dokinő, meghallgatta, megnézte a torkát, megmérték, 4900 g és 59 cm-t mértek, aztán jött a szuri. Amikor kihúzták a fecskendőt akkor kezdett el bömbölni, de ő előtte még egyik gyerek sem sírt ilyen hangosan, nemhiába Dana a hasfájások alkalmával edzett, gyakorlott volt már ebben. Szóval volt nagy bőgés, csak részben tudtam megnyugtatni, később nyugodott meg teljesen. Utána csak aludt meg szopizott felváltva, meg este volt egy kis nyügi, de nem volt más különösebb gond.
Ti ott kint ugyanezeket a szurikat kapjátok?

Szöszi!Kép Hurki!Kép
Ma 11-kor úgy éreztem valamelyikőtöknél biztos beindult a szülés. De ha nem, akkor talán csak a 9 héttel ezetőtt történtek elevenedtek fel bennem, nekrm pont akkor folyt el a magzatvíz.

Karmen!Kép
Megnéztem a képeket, nagyon szuper kirándulás lehetett! Olyan jó, hogy Orsi mindig ilyen mosolygós!

Cateye!Kép
Nekem akkor volt 107 a hasam amikor szültem. Kép Hogy állsz a cipő fel- levétellel? Kép Kár hogy nem találkozunk, hogy most én nézzem meg, hogy te hogy csinálod!!! Kép

Dana hasfájása mostanában sokkal elviselhetőbb volt, de nem merem elkiabálni hogy esetleg kifelé lábalunk belőle. De hátha...

Holnap megyünk a Balatonra 3 napra. Remélem minden jól megy majd, Danával még nem voltunk a városon kívül. Kép

Puszi, Leone és a ma 9 hetes Dana

KépKép
leone
 
 


Leone! Biztos élvezni fogja!!

Lányok, tetszenek ezek az apás szülés sztorik!! :-O

Mi az hogy a BPD felsö határa 87mm? Nekem 89mm volt de ennél mindenkinek nagyobb volt akkor a kórházban szüléskor. Azért hitték Orsi max. 2500g lesz. De nem mondták hogy van felsö határ, én csak azt tudtam hogy 100 körül felmerül a császár.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hát nem az én magzatvizem folyt el Kép
Leone Neked Dana faros volt és voltak hasonló érzéseid mint másnak szülés előtt? Tudomisén hátfájás medencefájás alul nyomás leszállt-e a hasad meg ilyenek?
Várjak ilyen jelzéseket vagy totál fölösleges?
HUrki
hurki
 
 


LeoneKép
Nekem szerencsém van, mert papucsban járhatok, így megkönnyíti a felvételt levételt.KépKép De ma a rossz idő miatt félcipőt kellett felvennem, hát hasonló küszködés volt mint Neked. És ez még csak rosszabb lesz....Kép

Jó Balcsizást Nektek !

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Csak egy villám bejelentkezés.
Ma meglátogattak bennünket Bogárék. Kép Olyan jó volt! Kép Csak az első fél óra volt nehéz, amíg fiam megszokta Eszter kis sikongatásait. Kép Addig üvöltött, mert állandóan megijedt tőle. Az utóbbi két hétben lett ilyen kis ijedős. Utána viszont nagyon jól elvoltak. Kép Peter cincálta ki Eszter hajából a csatot, Ő meg csócsálta a fiam lábait. Kép Hát nem irigylem az ikres anyukákat. Kép
Gratu minden szülinaposnak! Kép
Drukk a nagypocakosoknak. Kép

Andi
andi28
 
 


Sziasztok!

Cat: hihi, nekem 119 a pocakom, kepzelhetedKép

karmen: igy van, 100 mm asszem elvileg a kepzeletbeli hatarvonal, de pl Lackonak 101-es bpd-t mertek mar a 37. heten is (igaz utana mar nem nott), es paraztam is, de dokineniben fel sem merult a csaszarKép

orsoly
orsoly
 
 


Hurki!Kép
Nem tudok neked semmi ilyen jelről beszámolni. Én is vártam hasmenést vagy ilyesmi, de abszolúte semmi. Bár talán csak az, hogy az utolsó 2-3 napban több enyhe mensi szerű jóslófájásom volt.
De én reggel 8-kor még amnioszkópos vizsgálaton voltam, 11-kor meg itthon feküdtem az ágyon és babás könyveket nézegettem, amikor mintha pici rúgásokat éreztem volna. Még gondoltam is, hogy nem rúghat lent, mert ott a popsija van, a lába fent van a feje mellett. De aztán már folyt is a magzatvíz, én meg először kapkodni kezdtem. Felhívtam a zülésznőmet, ő mondta, hogy zuhanyozzak le míg hazaér a férjem. De zuhanyzás után ért a meglepetés, megint jött magzatvíz. Nos nekem a vajúdás során is végig csordogált, rengeteg baz nagy betétet elhasználtam, még jó, hogy volt itthon Tena Lady Super, mert csak azzal jutottam el a Klinikáig. Kép Hát így kezdődött, minden jel nélkül váratlanul.

Cat! Kép

Most megyek, mert 4-5 körül amikor Dana ébredt szopizni utána indulunk a Balcsira és még be kell fejeznem a csomagolást.

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


Ja, a szeméremcsontom fájt nagyon, de az már korábban is, a 23. héttől kezdve, és érdekes módon még most is előfordul, ha sokáig fekszem (Dana mellettKép) mozdulatlanul valamelyik oldalamon.

KépKép
leone
 
 


Leone, köszi, akkor semmi érzést nem várok, pedig úgy szeretnék már. Ma hajnalban eszembe jutott a hétfői kórházi befekvés, igyekszem elhessegetni nem is gondolni rá, de ma nem bírtam kiverni a fejemből, rém ideges lettem, vissza se aludtam azóta és majd szét pattanok az idegtől, hogy én nagyon nem akaroooook!
Egyre hisztisebb vagyok, na ez tünet? Eddig olyan békésnyuszi voltam most meg kezdek házisárkánykodni 2 napja Kép
hurki
hurki
 
 


HurkiKép
En tegnap bevetettem a ricinus-koktelt is...SemmiKép.Egyszeruen meg hasmenesem se lett...Pedig nekem derekam is, szemeremcsontom is faj es hisztis vagyok mar ket hete. De lehet, hogy a hiszti az 26 eve tart...Kép
Legalabb ne idegeskedj!
szoszi
szoszi
 
 


KarmenKép
Nekem mindig megad a gép egy tartományt UH-kor, gondolom az átlag alapján. Nem szüléskor annyi a "felső" határ, hanem a 32. héten. Biztosan nem olyan egetrengetően fontos, mert az egyéni eltérések már itt is előjönnek.Kép

LeoneKép
Érezzétek jól magatokat!Kép

Tegnap fájdogált tompán az alhasam, de néhány perc után elmúlt. Estére elég nyűgös leszek, nem találom a helyem és óránként pisilni járok. Néha már eszembe jut, hogy milyen jó, hogy mindjárt vége és kibújik a fiacskám. Azért két hetet még várhat.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


SziasztokKép
KarmenKépA dombok-hegyek tényleg csodásak és a tópart is és már reggel óta süt a napKépKépNem is merjük elhinniKépDélelött kirándultunk 3 órátKép
CatKép
Örülök, hogy jól vagytokKépKlassz, hogy sikerült spórolni a babholmikon. Rengeteget számit, én tudom... Nekünk is azért volt szerencsénk, mert Andris beállitott oda váratlanul és megszánta az egyik alkalmazott...Nagyon rendes volt TőleKépVárom a Praxisos beszámolót meg fotókatKép
EgcsiKép
Hú de horrorisztikus amit irtál...Kép
LeoneKép
Igen, az oltások azonosak, de az oltóanyagok különbözőek igy sosem szúrják kétszer a babát hanem minden oltás egy szúrásra bent van és szövődmények sem lépnek fel. Ezek drágább de jobb minőségű oltóanyagokKép Csak szopiztatod Danát? A hasfájás miatt kérdem, mert nálunk Lillus volt iszonyatosan hasfájós. Ez annyit tesz, hogy minden etetés után másfél óra keserves sirás következett. Tápszerváltással sikerült megszüntetni a dolgot persze ha szopiztatsz az sokkal jobbKép
AndiKép
Aranyosak lehettek a ManókKép
SzösziKépHurkiKépEgcsiKép
Drukk NektekKép

Puszi:Doris

BarbiKépMerre jársz? Ezer éve nem jelentkeztél???
doris
 
 


Gondoltam nem birom tovább a kiváncsisággal belesek hátha van már új baba. Látom nincs senkinek sem híre. Hurki,Szöszi! kitartás, ez a legnehezebb várni hogy végre megölelhessétek.

Egcsi! igy már értem azt hittem szüléskor ennyi a max. azért nem értettem.

Cat! nem semmi mennyit tudtatok igy sporolni. ügyik vagytok!

holnap de. kiprobáljuk itthon is a babaúszást, remélem tényleg meleg lesz.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


SzaisztoK!

Hír SZÖSZIRŐL:
22.37-kor kaptam sms-t: " A vajúdóban vagyok!"


Ha valamit megtudok megírom.

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Doris, ha hiszed, ha nem, hetek óta ma jutottam el ehhez a topichoz elöször, és mit látok, hogy hiányoltál!!KépKép El sem hiszed milyen jól esett!!!Köszi, meg vagyok, csak június 24-e óta itt vannak a férjem rokonai, idöm és különösen számitógépezésre forditható idöm semmi.
Ádám nagyosodik, próbálkozik a gyaloglással, már profin tolja kocsiját..Egyszerre 2 fogat növeszt, úgyhogy nyügösség van ezerrel, de most jobban birom,mert többen vagyunk rá.
Sajna a topicot nem birtam olvasni, éppen most állok nekiKép

Hajrá Szösziiiiiiii!!!DRUKK-DRUKKKépKép


Egcsi, nem tennél fel egy pocakos képet??Már olyan sokszor akartam kérni, mindig csak a madaras képet látom a profilodban... Kitartás a hátralévö idöhöz!Egyszer olvastam,hogy augusztus elsején szeretnél szülni???Én pont akkor szültem, csak egy éve márKép JÓ KIS NAPKép

Cat, ORsi, rólatok is szivesen látnék képet, ha szabad!!!Meg persze mindnkiröl, aki pocakot hord.

Na, sziasztok
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


DRUKK, DRUKK, DRUKK Szöszinek és a kismanónak Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

SZÖSZITŐL 02.41-KOR:
"Örömmel értesítek mindenkit, hogy 2004 július 17-én 01.15-kor megérkeztem!3500 gr vagyok és szüleimet teljesen elbűvőltem! Sok puszi: Szőke Balázs Bendegúz"

RékacsKép

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szöszi Kép
Tudtam, hogy be kell néznem. Szuper! Nagyon örülök és gratulálok Kép
Edit

Ui: Hurki, rajtad a sor!!!!!

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Egcsi Kép

Köszi a bébifej felső határérték infót.
Megnéztem gyorsan a leletem. Nekem a 31+5-n a BPD "csak" 82 mm-es volt és az OFD volt 108.
Így már megnyugtatóbb Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Gratulálunk Szösziéknek!!! Kép Kép Kép Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Éreztem, hogy ma be kell néznem délelőtt!

SOK BOLDOGSÁGOT A SZÖSZI CSALÁDNAK, ÉS A KIS SZÖSZINEKKépKép MIHAMARABBI FELÉPÜLÉST A KISMAMÁNAK, ÉS SOK-SOK TEJCIT!

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Szöszinek hatalmas gratula!! És milyen jó a súlya is, fölösleges volt aggódni! Sok tejecskét kívánok neki meg jó egészséget!
Mi még mindig várakozunk, jó lenne már ilyen jó hírekkel szolgálnék én is.
Pusz HUrki
hurki
 
 


Gratulálok Szösziéknek!!! Sok boldogságot!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szöszi,
gratulálunk a kis családhoz! Sok tejcsit és jó egészséget kívánunk!

Pusza
Hóvirág + Milán
Hovirág
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam, mert nagyon kíváncsi voltam mi van Szösziékkel.

Szöszi, Kép
Nagyon nagy gratula a kis Balázshoz. Sok finom tejecskét és problémamentes napokat kívánunk nektek! Kép

Mi jól vagyunk. A most 2 és fél hónapos Kristóf már 5,5 kg (2,55-el született). Igazi kis vasgyúró lett belőle.
Igyekszem majd sűrűbben jönni, nem csak a háttérből olvasgatni.

Pusza:
Humi és Kristóf baba
humi
 
 


SzösziKép
Nagy-nagy Gratula Nektek és sok-sok tejcit kivánok a babánakKép
BarbiKép
Megértelek de már hetek óta hajkurászlak mert olyan rossz, hogy nem jelentkeztél de persze megértemKépNálunk is most egymásnak adják a kilincset a családtagok-barátokKépKépIgy egész jó, mert minimum két felnött jut két gyerekre és ez már nagyon jó arányKépKép Pénteken jönnek a legkissebb nővéremék, aztán anyósomék aztán meg szeptemberben mi megyünk haza igy egész jól el lehet viselni a dolgotKép
Ádám nagyon ügyes, gratulálok és gyere amikor csak tudszKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szoszi nagy-nagy gratula BalazshozKép Majd kerjuk a beszamolot ha hazatertetek, de ugy tunik nem volt hosszu a dologKép
orsoly
 
 


Lányok!

Nem tudom megírhatom-e!

Még egy Balázska született ma délelőtt 4500 gramm és 61 cm. Hurki mama és papa is nagyon jól vannak, ez állt az smsükben.

Olyan jó érzés!

Mi is jól vagyunk. 6 hetesek lettünk, csecsemőkorba léptünk. még mindig nagyon jó baba levike, de már szokott bukni. arra tippelek hogy nagyon hamar megeszi az ő 170-200 grammocskáját, és ezért jön vissza egy nagy korty.

Na most meg elolvasom mit irtatok az elmúlt napokban.

Marcsi

Ui: Edi hol vagy? nem tudlak elérni, nem adtad meg az új számodat.
marcsiria
 
 


Szöszi!

Én balga elfelejtettem: Gratulálok a Ti Balázskátokhoz is, az Isten éltesse sokáig. Remélem jól fogja magát érezni az mi világunkban. Sok-sok tejcit, nektek meg pihenést kívánok.
marcsiria
 
 


Szöszi!

Az én férjem is akarta a Bendegúzt nevet választani
marcsiria
 
 


Hatalmas gratula Hurki családnak!!!

Voltunk ma drbácsinál. Minden rendben. Méhnyak hossza 42mm Kép Ezzel nagyon elégedett vagyok, és megnyugodtam, hogy még mindig jól tart.

Levente baba behozta 2 mm-es lemaradását Kép Kép Ma pont akkora volt, mint Máté baba Kép Kép És mindketten kb. 1 héttel nagyobbak a koruknál.
Fejátmérőjük 58 mm, súlyuk olyan 380-400 gr körül lehet.

A magzatvízre azt mondta a doki, hogy egy kicsit sok - vagyis felső határértékes. Jelent ez valamit???

Az utazgatásoktól kvázi el lettünk tiltva... Javasolta, hogy próbáljak a fenekemen maradni, kíméljem a méhszájam.

Holnap elkészül az első babatakaró. Majd rakok fel róla képet Kép Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
21+5
(holnap után már a 6. hónapot kezdjük)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


GRATULA HURKIÉKNAK A KIS VASGYÚRÓHOZ, ÉS SOK BOLDOGSÁGOT NEKIK!

OrsiKép
Szerintem nem kell semmit tenned a pihenésen túl a sok magzatvízzel. Gondolom ez feszíti a burkot, és ezért nem javasolja a doki az autókázást, utazgatást. Azért hozzám átjöhetsz, az nincs messzeKépKép

BarbiKép
Olyan jó, hogy jelentkeztél. Elhiszem, hogy nem sok időd van, de mindig amikor fontos hírek vannak bnenézel.KépKép Sok türelmet kívánok Ádám fogacska növesztéséhez!

Cat
27+2

Cat
Kép
cateye
 
 


Hurkiéknak Kép nagy gratula. Kívánok minden szépet és jót, amit egy ilyen pici Kép Kép baba érkezése jelenthet.

Orsi Kép Cat Kép mindig megdöbbenek amikor a neveitek alatti számokat nézem, nagyon rohan az idő. Igazából a saját számom is mindig mellbe vág.
Edit 32+6

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


HurkiKép
Nagy-nagy gratula Nektek és sok-sok tejcit kivánokKép
MarcsikámKép
De jó, hogy jelentkeztélKépHOgy repül az idő! Levike öregszikKép A bukás nálunk is jelen van és én is a gyors evésnek tudom be a dolgotKép
OrsiKép
Örülök, hogy minden rendben vanKépPihenj amennyit csak tudszKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Gratulálok Hurkiéknak! Szép nagy baba lett, remélem az étvágya is ilyen nagyKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szöszi és Hurki!

Nagyon sok boldogságot kívánok a két kis Balázshoz!! Jó egészséget és sok tejcsit!

Megkerültem én is. Már nagyon hiányoztatok. Egy nagy rendezvényt szerveztünk, ami miatt rengeteget dolgoztam. Szerencsére a múlt héten befejeződött, úgyhogy innentől inkább a babával és magunkkal szeretnék többet foglalkozni, és nem a munkával.
A baba jól van, elég sokat mozog mostanában. Este apával ámulva figyeltük, hogy most már kívülről is jól lehetett látni, hova rúg éppen. Nagyon édes volt.

Edit Kép
Tényleg annyira repül az idő, hihetetlen, hogy te nemsokára szülsz.

Alena
24+6
alena
 
 


AlenaKép
De jó, hogy előkerültél. Most aztán már lazíts! Lakással hogy álltok ?

EditKép
Én sem hiszem, hogy már itt tartok, úgy szalad az idő. De legjobban mindig a te babakorodon lepődök meg, mert harmincvalamennyi hét az már nekem nagyon a finish, pedig tudom, hogy még jó lenne, ha 6-8 hetet bent maradna.Kép

LányokKép
Most olvastam a nyári babáknál, hogy Szösziék ma mentek haza, és van jó sok tejcsije, így Balázs szépen szopik. Remélem hamarosan képeket is kapunk.Kép

Puszi
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

én is jöttem gratulálni Hurkiéknak az óriási legényhez Kép
Egcsi, te jössz KépKép

Nálunk minden ok, bár sokat keményedek és pihennem kell. Munkát abbahagytam a múlt héten, most már a babázásé lesz a foszerep.

Pocakosoknak kitartás az otthoni forróság elviseléséhez, anyukáknak sok mosolygós babát Kép

Soraya
34+5
soraya
 
 


Sziasztok Lányok!

Gratula minden babásnak! Kép
Emlékszik még rám valaki?
Képzeljétek! Boldog tulajdonosa vagyok egy 3 mp alatt megjelent || csíkos tesztnek, és már az 5. héten járok! Pénteken megyek UH-ra!
Sírok a boldogságtól, nem tudok lenyugodni!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


SziasztokKép

HurkiKép
Gratulálok a nagylegényhezKép

OrsiKép
Vigyázz a babókra és a méhszájadra.

Nekem most szigorúan pihiznem kell, szerdán voltunk dokinál 1101 volt a méhszáj, hétfőn kell visszamenni, akkor töltjük a 36. hetet. Viszem a motyómat is a dokihoz, mert szerintem már nem fogunk hazajönni. (másfél óra az út).

GittaKép
Annyira örülök, hogy sikerült, szorítok Nektek nagyon.Kép Spontán sikerült vagy volt valami rásegítés???

üdv:
bnemethm
Bnm
 


Bnemethm!

Spontán sikerült, egyszerűen belefáradtam a dokikhoz mászkálásba. Vettem egy motort, lazítottam, meg agyon dolgoztam magam... Most mit kezdek a 2 hónapos motorommal? Kép A párom leszedi a fejem! Ekkora kiadás! Kép Na jó, vicc volt, de azért tényleg mit kezdjek vele? Egyáltalán szabad motoroznom így????? A busz jobban ráz, mint a motorom!!!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó nagy pangás volt itt hétvégén. Örülök, hogy ennyi jó hír van itt.

Hurki,
gratula a kis Balázshoz. Jó egészséget és sok tejcsit!!!!
Végre nektek is eljött a nagy nap!!

Gitta,
emlékszem Rád. Te is jó régóta vágy a babóra, nem?
Nagy gratula, és boldog babavárást kívánok Neked!!!!

Drukk a finiselőknek!!

Puszi
Hóvirág
Hovirág
 


GittaKép

A motor legyen a legnagyobb probléma!Kép Azért én a helyedben - tudva az előzményeket - nem motorozgatnék.
Melyik dokihoz jársz most?

üdv:
bnemethm
Bnm
 


GittaKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Gratulálok!!!!!!!!!!!! Ez nagyon-nagyon-nagyon jó hirKépAnnyira sokat gondoltam RátokKépKép Kinél fogsz szülni???? Nagyon ügyesek vagytokKép
Vigyázz Magatokra és gyere gyakran közénkKép
BnemethmKép
Nagyon vigyázz magatokra és drukkolok, hogy még egy-két hetet kihúzzatok bár ne ijedj meg, most már biztosan szép nagy a babácskátokKépPihenj amennyit csak tudszKép
SorayaKép
Végre itt a kiérdemelt pihenés!Vigyázz nagyon és drukkolok Neked is még 3 hétértKép
AlenaKép
Próbáld meg kiélvezni a terhességet a munka mellett mert olyan gyorsan elrepülKépVigyázz MagatokraKép
CatKép
Köszi az infot Szösziékről, kiváncsi vagyok rájuk nagyonKép
MarcsikaKép
Edikéék nyaralnak vagy nem?

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!Kép
Itthon vagyunk, nagyon jól sikerült a nyaralásunk, gyermekeimmel annyi baj se volt mint itthon, élvezték a nyüzsgést, a pancsolást, olyanokat ettek amiket itthon még véletlenül se adnék nekik, most aztán köpködik is kifelé a bébikaját.
KarmenKép köszi a tippet, voltunk Babyworld-ben, nagyon-nagyon tetszett, érdemes volt átmenni.

Szöszi!Kép
Mégegyszer gratulálok, sok-sok tejcsikét kívánok.Kép Ha lesz időd, légyszi képet nekünk, szeretném látni Bendegúz Balázst, na meg a részletekre is kíváncsi vagyok. Köszönöm az sms-t!

Hurki!Kép
Neked is nagy-nagy gratula!Kép Jó nagy Balázskát növesztettél, boldog babázást kívánok és óriás bébinek is sok-sok tejcsikét.Kép

Orsi!Kép
Mégegyszer köszi a híreket!Kép

Gitta!Kép
Hogyne emlékeznék rád! Óriási gratula!!!KépKépKép Nagyon örülök, hogy végre neked is sikerült.

Hóvirág!Kép
A felrántás óta milyen Mili fütyije? Nem fáj neki? Nem sír pisiléskor? Vérzett amikor felrántották? Szegénynek nagyon rossz lehetett. Neked kellett lefognod?

Puszi mindenkinek, Edi
edi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?