Új privát üzeneted érkezett!

Melania: ezaaaaaaaaaaaz! :) drukk drukk drukk
kezem labam +++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Melánia,

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Móni,

Danika már jobban van, de volt 2 lázas napunk, már mindent kipróbáltunk de nem igazán tudtuk csillapítani a lázát. Aztán egyik pillanatról a másikra lement és azóta láztalan. Még folyik az orra és köhög de a tüdejére ezúttal nem húzódott rá a betegség, úgyhogy ezt megúsztuk most.
Azért is vagyok most ritkán mert a kis beteget ápolom és persze a páromat mert Dancival együtt ő is ágynak esett (ugyanaz a betegség) és kicsit kiborított, hogy egyedül maradtam 2 beteggel, csak magamra számíthattam, hajanal 4-ig rohangásztam a két szoba között és ápoltam a két lázas beteget.
És az az érdekes, hogy én nem kaptam el tőlük, semmi bajom. Biztos ez az anyaság, vészhelyzetben az anya nem engedheti meg magának, hogy ő is beteg legyen :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melánia : +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
szorítunk

Monic:Kitartás akkor a párod is hejre jön 1-2 napon belül
A nők szervezete is ellenállóbb mint a férfiaké, meg a tűrőképességük is .++++++++++++++++++++++++++++++++

velünk semmi extra , a kis vukk nem látogat csak az émelygés de az szinte folyton,enni is eszek na nincs olyan étvágyam mint volt de nagyon sok mindent nem birok megenni amit eddig imádtam :twisted: :twisted: :roll:
zálika78
 
 

 
 

Hello.

Monic:hát igen,te vagy otthon az anyatigris!!! :lol: Ápolgasd a családod.

zálika:teszt előtt is voltál rosszul? Éppen vissza is olvashatnék mielött kérdezek. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 


Móni:Gréri szülinapja milyen volt??? Mesélj.

amina:miújság???
Csajok aki a Nőiklinikára jár dokihoz az megírná nekem akár privibe hogy ki a dokija.zálika te magánrendelésre jársz? Mennyi most a tarifa?
Én is oda jártam,elhordtam egy csomó pénzt mindhiába.Aztán otthagytam azt a dokit.És most kiváncsi vagyok hogy ti kihez jártok.

Kép
Kép
melánia
 
 


melánia : volt egyszer egyszer émelygés de annak nem tulajdonítottam jelentőséget 8) 8)
nem kért tőlem pénzt de én adtam neki ,a magánrendelőben azt mondta nem csináltunk még semmit mire kérjek ,de mikor másnap jót mondott és megírta a papírt hogy tartsanak táppénzen akkor adtam neki 5 öt ,most pénteken ismét jó hírei voltak meg felírta a szükséges gyógyszereket adtam neki 2 öt remélem nem kapattam el.
azt mondta hogy október elején menjek legközelebb hozzá
Az orvosválsztásban nem tudok neked segíteni mert akihez én jártam az már nem is nagyon dolgozik
zálika78
 
 


Hahó.

:lol: :lol: :lol:
ERŐSŐDIK A CSÍKOM!!!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: konnyes lett a szemem drága! annyira de annyira megerdemelted! puszi, es nem gratulalok-ugy tunik ez muxik nalad ;)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


én sem gratulálok csak szorítok nagyon
++++++++++++++++++++++++++++++++
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Köszönöm,aranyosak vagytok!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ez szuper, nekem is könnyes a szemem
mennek a további csíkerősítők++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szülinap jól sikerült nagyon, a blogban találsz pár képet is

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Jó Reggelt.

Gyönyörű ERŐS CSÍKOM VAN MA MÁR!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: annyira orulok neked! :) :) :) de nem ismetlem magam!
Most mar ahhoz drukkolok, hogy 1,5 het mulva dobogo szivecskevel es uh keppel gyere! nagyon igeretes minden! Es hatarozottan NEM GRATULALOK!!! ;)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


én is én is én is :lol: :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Sziasztok lányok!

Örülök, hogy itt ilyen jó a hangulat, +ok mindenfele!!
Én vajdasági vagyok, mögöttem 1 sikertelen inszemináció, 1 sikertelen lombik és ma kellett volna visszakapnom a 3 korábban befagyasztott eszkimóm, de sajna nem fejlődtek tovább kifagyasztás után...

A következő lépésünk a szegedi Kaáli, már írtam is nekik egy hónapja, hétfőn tel, mikorra tudok időpontot kapni...

Úgyhogy ezentúl én is társulok hozzátok, ha befogadtok :D !

puszik és szurkolások mindenkinek!!!
zsuki 75
 
 


persze zsuki gyere nyugodtan itt jó kis csapatra találsz

néha mindenki eltünik de ha sürgős vagy gáz van előkerülünk,
meg nagyon tudunk szurkolni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Ugye csajok :?:

Melánia : DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK DRUKK
Gyere a hirekkel :!:
zálika78
 
 


Sziasztok.

a hír annyi,hogy szerdán megyünk Pestre uh-ra.Beszéltem a dokival. :lol:
puszi.

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Akkor a jövő hetünk izgalmas lesz :lol:
Zálikáért és Melániáért is izgulhatunk :lol:

Zsuki üdv itt.
Mesélj magadról kérlek. Mióta szeretnétek babát? Mi a gond?
A Vajdaságban milyen protokollt használtak?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


SZiasztok,

én is jelentkezem, a férjem már teljesen meggyógyult, Danci is jobban van már, persze a bronchytis megint nem kerülte el, egyre valószínűbb, hogy örökölte a hajlamot a férjemtől :cry:

Melánia,


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szorítok nagyon és NEm gratulálok én sem :wink: :lol:

Zsuki,

üdv közöttünk :lol:

Zálika,

ismerős ez a émelygés, de érdekes módon én ezt is boldogan éltem meg mert Danci okozta :lol:

Puszi a többieknek is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kezdetnek annyi, hogy ma sikerült beszélnem a drúrral, dec. 8-án konzultáció! Azt reméltem előbb lesz, de ezt az időpontot is alig kaptam, állítólag év végéig nincs szabadja...

Rólam/unk:
7 éve vagyunk együtt (bűnben élünk :lol: ), abból kb. 4 éve szeretnénk babát. Én régóta tudom, hogy gondok várnak rám teherbeesés szempontjából, anyunak is csak én lettem.

3 éve PCOS petefészkeim laparoszkópiával megjavították, addig nem is volt ovulációm. Műtét közben kiderült, hogy a vakbélműtétem következményeként, a szerveim össze-vissza egymáshoz nődögéltek, Ezt is rendbehozták.

Azt mondták, most hajrá, mindem esélyem megvan a természetes terhességhez, petevezeték járható, a párom spermiogrammja átlagos. De 3 év után, számos ultrahangos követés, időzített akció
:lol: után semmi....

Következett egy, inszem, sikertelen. Majd egy hiszteroszkópia - minden ok bent. Majd júniusban egy IVF, semmi. Majd most szombaton az eszkimók, semmi.

Nálunk az állam sajnos csak az első próbálkozást pénzeli. A hazai fórumokon nagyon pozitív tapasztalatokkal látták el a kaálit és a drurat. Ezért döntöttünk mi is megpróbáljuk. Mindenki el van ájulva a hozzáállástól, a törődéstől. Habár most, ahogy visszaolvastam ezt a fórumot, látom, hogy azért a kaáliban is van minden, de nem voltatok ti Szerbiában :lol: !!!!
Itt a fülük botját nem mozgatják érted, még akkor sem nagyon ha magánrendelőbe mész és jól megfizeted őket!!!! Szombaton pl. minden doki meglógott és a nővérkére bízták, hogy elmondja mi lett az embrióimmal... disznóság.

A protokol nagyjából megegyezik az itt olvasottakkal. Van rövid és hoszzú, habár általában a rövidet csinálják, kevesebb hormon, meg spórolnak az idővel. A stimulációnál suprefact, merional/menopur, gonalF, pregnyil. Szintén utrogesztánt nyomogatunk :lol: , de nálunk nem lehet venni, ezért feketén hozzák be, vagy rohanunk át HU-ba...

Különben a vajdaságiak, ha megelégelik az itteni hozzállást, altalában Szlovéniába mennek, a vajd.magyarok pegid Szegedre is, mert hát ismerik a nyelvet, közelebb, olcsóbb. Nálunk kb. 2.500 euró az IVF.

jaaaaaaaj, mennyit irtam!!!! :oops: remélem nem fárasztalak le benneteket!!! puszi mindenkinek és nagyon szurkolok ++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!
zsuki 75
 
 


Helloka!

Melania: akkor izgalmas nap lesz a holnaputani :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Monic: orulok, hogy jobban van a csalad! mihamarabbi teljes gyogyulast kivanok!!! puszi

Zsuki: udv koztunk!! (en is am vajdasagi vagyok, tacnije iz Subotice sam, de mar itt elek Szegeden jopar eve ;) ) Azt nem is tudtam, hogy szerbiaban csak 1 lombikot finansziroz az allam :roll: . Amugy en is sokszor morgok, hogy milyen az egeszsegugy Magyarorszagon, de a mienkhez kepest zongorazhato a kulonbseg. Kaaliban meg jo kezekben leszel, es nem gond, hogy csak dec -re kaptal idopontot, mert itt a szegedi kaaliban eleve igy szoktak, konzi utan, ha minden papir megvan, azonnal kezdik a lombikot. Pesten pl 2 heten belul kapsz idopontot, de meg honapokat kell varni a lombikra.
A legfontosabb: mielobbi babasodast!!! :)

Zalika: hogy vagy

Moni: puszi neked es a cicusodnak!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Zsuki,

ne aggódj, úgy van ahogy Amina írta, nálunk az első Kaális látogatás után a dr Úrnál 2 hétre már megvolt a beülti és rá 12 napra a + vérvétel. Jöttünk, láttunk, győztünk, nem koptattuk sokáig a KAáli folyósóit. Remélem nálatok is így lesz.

Melánia,

hogy vagy? Ma volt az uh?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melánia,

hülye kérdés volt, most olvastam vissza, hogy szerdán lesz uh :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok

Melánia : Holnapra : Drukk ,Drukk ,Drukk ,Drukk ,Drukk ,Drukk ,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bocs csajok nem voltam egy pár napja mert megint elkapott ez a migrénes fejfájás (amit amugy már hiányoltam mert vagy 1,5 hónapja nem jelenkezett ) De 3 napig nem hagyta abba még aludni sem tudtam az este már megtompult éjszaka aludtam és reggel ugy ébredtem hogy nem fáj :D :D :D

Monic:örülök neki hogy hányok meg hányingerem van folyton ....
csak sz@r ,szinte képtelen vagyok bármit is csinálni Főzni se még egy sima tészta befőzés is felkavarja a gyomrom .Szegény apa már fogyott is egy pár kilót mióta nem eszünk rendesen (Monjuk ráfér mert már 103 kg volt a 165 cm jéhez ,most csak 98 kg :wink: :wink: )

Zsuki : jó kezekben leszel a Kaáliba ,fontos hogy mire a konzultációs időpontod van addigra minden vigálatot végeztess el amit kérnek mert meggyorsitja a kezdést,ha nincs valamid meg akkor tolódik a ciklusindítás....
ügyes légy drukkolok :!:

Móni , Amina : Köszönöm érdeklődéstek IGYEKSZEK

Kisbuta : merre :?:

Bringusz , Baba , Bonya :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
zálika78
 
 


Melania: ez a nap rólad szol!!! :) hu de varlak a hirekkel :) :) :) remelem hamar irsz... :roll:


Zálika: hess hess migrén :)

Rólam: voltam a hematologian (apám, hogy ott mennyien vannak, és milyen lassan halad a sor...)Tanárnő mondta, hogy a heterozigotasagom miatt nem lehetett ez az rettenet az elozo lombiknal, nem ad szurit :( - tehat ha a kaalis prof azt mondja, hogy szurnom kell heparint, akkor borsos arat fogok fizetni... :(. De elkuldott teljes hema-panelre. 3 het mulva eredmeny...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


ja, es 2 het mulva uhu, aztan 2,5 het mulva kezdodik a stimu :) :oops:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

Amina :lol: :lol: :lol:
drukk, drukk, drukk :lol: :lol: :lol:

Melánia mi újság??
Hány albérlőd van :lol: :lol:

Mindenkinek puszi

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Amina : szupi akkor mostmár szalad az idő

:lol: :lol: :lol: :lol:

melánia : mi ujság ? Gyere a hirekkel :wink: :wink: :wink:

Csajok Holnap megyek én is :wink: :wink: :wink:
zálika78
 
 


Csajok hát mit mondjak.Albérlő???
Ami biztos,hogy 2!!!! De van gond is mert a másik kettő is úgy néz ki hogy velem van.Csak ők még kicsik.Hétfőn uh újra.
Nem tudom hogy mi lesz.Örülünk nagyon de közben aggódom mert 4 az már sok lesz.

Kép
Kép
melánia
 
 


MELÁNIA : bevallom már annyira vártalak hogy a dévais topikon már olvastam a hírt akkor mostmár megy a gratulációm,de bizzunk abban hogy a két erős kapaszkodik nagyon a két pici pötty annyiranem (nem tudok érdemben szólni illetve okosságot mondani) ,drukk hétfőre :wink: :wink: :wink:
zálika78
 
 


Melánia Gratulálok :lol: :lol:
Nyugi, a természet mindent megold. Ha meg nem rögtön nagycsaládosok lesztek :wink:

Zálika drukk mára++++++++++++
Gyere majd a hírekkel :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melania: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D
Huh, eloszor is most mar gratulalok, hangosan ! Aztan, meg bocsika, lehet hogy kisse tuldrukkoltuk a babaragit :oops: . Nem semmi csaj vagy :)

Zalika: ez a nap meg rolad szol :) varunk am nagyon!!!!! siess! ;)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok,

Melánia,

Hűűűűűűűűűűű, amindenit! Szívből gratulálok neked!
a 4 baba tényleg szép szám, de majd a doki megmondja mi ilyenkor a teendő. Ezen ne aggódj most, csak örülj :lol: :lol:

Amina

sajnálom, hogy nem kaptál szurit. Remélem a panel kimutatja, hogy mégis kimutatja, hogy kell a szuri és akkor olcsóbban jutsz hozzá.
Mindjárt kezdessz, annyira izgi :wink:

Zálika,

drukk az uh-hoz+++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


óóóóóóóóóó!!!!!!

csajok hát megy itt a meló!!!!

Melánia naaaaaagyon örülök neked!!!! GRATULÁCIÓK!!! ügyes anyuka vagy, látod hogy ragaszkodnak hozzád a kicsikék :lol: :lol: !!

Zálika, Amina, Monic köszönöm a megnyugtató szavakat, mindjárt nyugodtabb is lettem és eldöntöttem most a kilóimmal fogok foglalkozni, hogy mire teherbe esek szép fitt legyek :lol: :lol: !!

Hanem valahogy kevés analizist kértek tőelm, most munkán vagyok nem emlékszek pontosan mit, de amint otthon leirom és akkor tanácsot kérek tőletek, toldjam e meg még valamivel...

itt nálunk ettől 3x többet kértek... valami 30-40 papirt kellett vinnem... :cry:

Azt gondolom azokat is elviszem, biztos nem árt!!

puszi mindenkinek!!!
zsuki 75
 
 


SZIASZTOK CSAJOK

MINDEN RENDBEN VAN AZT MONDTA A DR NŐ
:lol: :lol: :lol: :lol:
Phennem kell még mert van valami pici vérömlenyem , monta hogy egy pár napmulva fogok megy picit vérezgetni ne ijedjek meg csak ha nagyon meg ha sok meg ha görcsölök
nem kaptam uh képet csak láttam a monitoron a kis gyönyörümet,és a szivecskét ahogy pulzál leirhatatlan érzés , nagyon boldog vagyok
:lol: 8) :lol: 8) :lol: 8)
Nem is kell mennem a Káliba csak a 12 hetes genetikai uh -t vinni vagy elküldeni nekik,de szerintem ha minden renben lessz akkor elvisszük nekik egy Nagy ajándékkosár kiséretében ( Ennyi jár nekik pénzt nem mertem adni pedig nagyon megérdemelnék a lelkiismeretes munkáért)
Holnap háziorvos aztán meg mehetek a ligába is.stb...

köszi a tapasztókat, aki hasonló élményekre vágyik mint amilyenben ma nekem volt részem annak kitartás és hinni kell benne hogy sikerül MIELŐBBI BABÁSODÁST :!: :!: :!: :!: :!:

Ja és 7+5 ön vagyok de a dr-nő már 8 at irt a papiromra :wink:
zálika78
 
 


Zalika: szivbol gratulalok :) :) :) mar vartalak a jo hirekkel kismami!!!
boldog es problemamentes babavarast kivanok!!!!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


zálika:GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!!Védőnőhőz mikor kell menned?

amina:de jó akkor te is mindjárt kezdesz! Hajrá,Sikerülni fog! :lol: Nem értem,hogy miért nem kaphatsz támogatott heparint???

Kép
Kép
melánia
 
 


zálika:mikor láttad elöször a szívét pulzálni???? Ma? Vagy már elötte is volt?

Kép
Kép
melánia
 
 


Hogy kell vonalzót csinálni ? lassan majd szeretnék eggyet :!:

Zsuki szerintem a kilóiddal se nagyon foglalkozz (Hacsak nem nagyon szükséges ) a fogyózás legyengít neked meg energia kell meg sok sok vitamin....de te tudod .

Én az utobbi 1 évben több mint 10 kilót szedtem fel és mi lessz még eztán....Majd ha már 1 évet szopizott a csöppség majd utána ráérünk fogyozni addig meg ő az első (ez az én álláspontom )
Apa meg ha szeret akkor szeret kövéren is ,ha meg nem akkor meg ugyis mindeggy :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Melánia : Véltem látni de nem mondta rá a dokim hogy az az amit látok.(az 2 hete volt) most viszont a doktornő rábökött a képre és vissza is kérdezett hogy látom e a pulzálást És én láttam :lol: :lol:

nem tudom mikor megyek védőnőhöz attol függ hogy meddig tart a régi papirral a dokim tp-n , de szerintem jövő héten bejelentkezek oda is :wink:
zálika78
 
 


Zálikaaaa!!!!!

Gratulálok a kis mitugrászhoz!!! Milyen jó hogy egyre több a kismama!!!!

kilók, kilók... én is kb 10 et szedtem fel, de nem vészes, 62 vagyok most!!! :lol: :lol:
de lennék akár 162 csak már duplába lássam magam!
Nem fogok vadul fogyózni, az biztos, csak a csokizabálást kell visszafogni!

Visszatérve a fentihez, ezeket kérték tőlem:
- hepatitisz b,c
- rákszűrés
- hüvelykenet (baktérium, tihonomasz, klamidia)
- hormonok
- korábbi IVF és műtétpapirok
- spermiogram

ez elég, vagy majd kérnek mást is????
zsuki 75
 
 


ügyi vagyok ? egyedül csináltam!
na jo melánia vonalzóa segitett.

zsuki nadjából ennyi de reggel megnézem neked pontosan,
HIV-is kell ,hormon profil ciklus 2 naján tehát mikor rendessen megvan .
más most nem jut eszembe de kevesselem
zálika78
 
 


zsuki : Belgyógyászat az altatáshoz meg ekg
de a papirt mindig nem néztem meg


Melánia : +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 


Sziasztok,

Zsuki,

Zálika jól írta, hogy milyen vizsgálatok kellenek még.
Én is híztam a babára várás 3 évében. A terhesség alatt nem sokat, de a szoptatás rendesen betett. Úgyhogy ha vége a szopinak nekem kemény fogyókúra kezdődik.

Zálika,

csodás az új vonalzód! :lol:

Melánia,

a te vonid is csodás, olyan jó végre pocsakos vonalzókat látni a topicban :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melánia : Gyere holnap a hirekkel
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 


Na sziasztoooook!!!!

Húúúú,de csupa-csupa jókat olvasok itt vissza lányok!!!ISTENEM!!! :D :D :D

Melánia,zálika:
Hááát millió puszi nektek,úgy örültem ahogy olvasom sorra a jó híreket!Kilókkal,rosszullétekkel nem foglalkozni,ki kell élvezni minden áldott napot,tapasztalatból mondom,mert ez eddigi életem legszebb időszaka!!!Sokat pihenni és VIGYÁZNI MAGATOKRA! :D :D :D

amina:
Ti is kezdetek nemsokára,de jóóóóóóó!!!Mindjárt elrepül az a 2 hét és stimu!!!! :D

l.móni,monic:
Puszi nektek és a kismanóknak!Remélem ti is jól vagytok!

zsuki 75:
Üdv itt köztünk,nagyon jó helyre találtál,itt tünemény és segítőkész mindenki,majd meglátod Te is!Akkor mostmár érted is szurkolunk! :wink:

kisbuta:
Puszi Nektek!Hogy vagytok???? :D

Rólunk egy kicsit:
Hát nagyon szalad az idő,szerdán már a 33-ik hetet tapossuk a mi kis hercegnőnkkel és én lassan olyan vagyok,mint egy hörcsög egy hatalmas nagy pocakkal...De nem baj,már nem érdekel mennyit hízok (már 12-nél tartunk),mindenért kárpótol amikor ficánkol a hasamban a kis sajtkukac! :D Az álmosságon már átestünk,de a derékfájás az néha iszonyat,sokszor úgy érzem magam,mint egy 90 éves mama,dehát majdcsak nem marad ez mindig így.Csütörtökön voltam dokinál és hát egy kicsit megijesztett,mert annyit mondott mosolyogva,hogy nem lesz pici baba....na gondolhatjátok!Már most 2100g -ra saccolta (kb. 1600-1700-nak kéne lennie),akkor mi lesz velem a szülésnél Istenem,csak nem maradok ott....Tudom,hogy ezek nem pontos adatok,de azért ijesztő!!!Egyébként hogy cáfoljam magam,már azokon a félelmeken átestem,hogy mi lesz ha szülünk,már inkább várom lassan,hogy mehessünk és utána milyen jó lesz!!Képzeljétek,okt. 27-én megyünk az első fájásmérésre,már úgy várom!!!
Na "röviden" ennyi rólunk,de még úgyis jövök!

Puszi mindenkinek!!!
baba22
 
 


Kép
baba22
 
 


Húúú,de ügyi vagyok!!!! :D
baba22
 
 


baba nagyon örülök hogy jelenkeztél és hogy minden renben már aggodtam ? Merre Voltál?
zálika78
 
 


Melánia ????????
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?