Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!
Köszi a dícséretet, persze a 200 kép közül ezen a kettőn nézek ki normálisan! Kép A többi felejthető!
Már én is gondoltam, hogy ferde hajlamú a nőci, mivel még a fenekedhez is nyúlkált! Kép
Reggel 8:21-kor írta a Dia, hogy még két óra, tehát kb. 10:30-ra mehetett, ami annyit jelent, hogy reméljük dél körül már jelentkezik! Én is nagyon szurkolok neki!

Anett!
Nekem a 12.héten már hasit csináltak, mert olyankor már jól látszik a kis törpi, de ezt orvosa válogatja. Szerintem a tacsi, meg bármikor előfordulhat mindegyikünknél!
babar
 
 


Sziasztok!
Már jó régen irtam,de mindig elolvaslak titeket.Most hivott a védőnő megvan az afp lelet és jó lett az eredmény Kép uh-ra csak 21-én megyek mert nálunk 19.héten csinálják,de már úgy várom hogy lássam a kis babócát.
Babar de jó neked hogy holnap láthatod a kis pocaklakódat Kép Egyébként pedig nagyon csinos vagy Kép
Anett nekem csak hasi uh-ot csináltak a 12.hetesen
Már én is várom hogy mi van Diával Kép
Tandi milyen türelmes ember vagy!Én biztos beszóltam volna neki valamit.
Egyre jobban érzem hogy van egy kis lakó a hasamban.Már kifejezetten érzem hogy meg-meg rúgja a hasam Kép Ti hogy vagytok ezzel?
Pusz bea
18+2

bea
beatron
 
 


Szia Anett!

Látod már megint egy közös dolog. Ma reggel én is nagyon szarul voltam. Nem voltunk mi véletlenül sziámi ikrek az előző életünkben.

Puszi
Sys
sys
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!


Szép nagy babucim van.
Méretek:BPD:40mm
HC:138mm
AC:115mm
FL28mm
A hossza 18cm.
De el is vagyok keseredve.Alig látott valamit a doki és szegény párom.Mert elromlott az UH.
4D és 3D nem is tudott csinálni.Ezért a nemét se
tudom.Kijöttünk,és jó kisirtam magam.
Most megyek 17.45-re a dokim rendelőjébe és neki
is kipanaszkodom magam.
De azér jó,hogy minden rendben van.
Vettem is neki 2 badyt.
És képzeljétek,már érzem a picuromat!
Nagyon klassz!Rúg,kapál.Puszi,Dia
Barátnőm!
Ne törődj ilyen bunkókkal!
Szombaton elmegyünk és veszünk gatyót.KépOk?
Anett!
Azért szeretnék majd elköltözni,mert utálom ezt a
sok betont.KépEzért jó a kertes ház.

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt a társalgót, szeretnék csatlakozni Hozzátok!
Első kisbabámat várom,mi 19 hetesek vagyunk, a szülés várható időpontja dec.10.Párom dec.3-án született, így idén a születésnapjára a lehető legnagyobb ajándékot kapja.Már egy éve vártuk a kis jövevény jelentkezését.Sokat hallottam arról, hogy ez a "más" állapot milyen jó.És tényleg, ez maga a csoda! Sosem fogom elfelejteni, amikor először 7 hetesen megmutatták, meghallatták hogy ver a pici szive.Felejthetetlen élmény volt!Emlékszem elsírtam magam-egyébként ez most a terhesség alatt többször előfordul velem- ugyanúgy,mint múlt vasárnap, amikor először megéreztem a rugdalózását.Ez utóbbit már nagyon vártam.
Holnap megyünk 4D ultrahangra és nagyon izgatott vagyok!Párom meglepetést szeretne a baba nemét illetően, de engem megöl a kíváncsiság.Tudom,hogy férjem is kíváncsi,de Ő kibírná,hogy ne tudjon pontosat.Pedig több szempontból jobb tudni.Ugye?Legalábbis a lelkes leendő nagymamák már buzgón bébiruhákat vásárolnának, csak hát...Meg itt a név probléma.Még nem jutottunk dűlőre ebben. Ha van ötletetek szivesen fogadom.A családnév:Zsigmond.
Előre is köszi mindent!
smille
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt a társalgót, szeretnék csatlakozni Hozzátok!
Első kisbabámat várom,mi 19 hetesek vagyunk, a szülés várható időpontja dec.10.Párom dec.3-án született, így idén a születésnapjára a lehető legnagyobb ajándékot kapja.Már egy éve vártuk a kis jövevény jelentkezését.Sokat hallottam arról, hogy ez a "más" állapot milyen jó.És tényleg, ez maga a csoda! Sosem fogom elfelejteni, amikor először 7 hetesen megmutatták, meghallatták hogy ver a pici szive.Felejthetetlen élmény volt!Emlékszem elsírtam magam-egyébként ez most a terhesség alatt többször előfordul velem- ugyanúgy,mint múlt vasárnap, amikor először megéreztem a rugdalózását.Ez utóbbit már nagyon vártam.
Holnap megyünk 4D ultrahangra és nagyon izgatott vagyok!Párom meglepetést szeretne a baba nemét illetően, de engem megöl a kíváncsiság.Tudom,hogy férjem is kíváncsi,de Ő kibírná,hogy ne tudjon pontosat.Pedig több szempontból jobb tudni.Ugye?Legalábbis a lelkes leendő nagymamák már buzgón bébiruhákat vásárolnának, csak hát...Meg itt a név probléma.Még nem jutottunk dűlőre ebben. Ha van ötletetek szivesen fogadom.A családnév:Zsigmond.
Előre is köszi mindent!
smille
 
 


Szia Smille!

Üdvözöllek körünkben!

Az első babánk nekünk is majdnem szülinapi ajándék lett Apának. Ő okt.24-én született a bébi pedig 28-án. Azért belefértünk a 7 napba úgyhogy felköszöntöttem amikor megszületett a lánya.
A név témában mi sem jutottunk még semmire vagyis inkább csak a fiú nevekkel vagyunk bajban. A kislány már megvan: Réka, Petra

Most befejezem. Gyere sűrűn
Sys
13+4
sys
 
 


Szia Smile!

Üdv a körünkben. Nekem van egy nagyon kedves barátnőm a neve Zsigmond Szilvia. Szerintem szép név!

Barbara
babar
 
 


Sziasztok csajok!

Voltam a a József krt.-i Mammystic-be. Hihetetlen, hogy mennyire drága. Egy sima lenvászon gatya 8990.-! Nagyon sok fajta, mintájú gatya van meg felső összezsúfolva egy kis üzletben, de nagyon-nagyon drágák.

Márti (14+6)
hajdum
 
 


Szia Smille!
Üdv nektek Kép
Holnap feltétlenül irj hogy milyen volt az uh.
Hány éves vagy,és hol fogsz szülni?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Dia!
Örülök hogy minden rendben van,láttad hogy kb egy idősek vagyunk?Tényleg szép nagy baba,milyen hihetetlen nemrég még pár cm volt Kép
A lényeg hogy minden rendben van
pusz 18+2

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Barbara! Ez Luxor, jól látom? Mikor voltatok? Mi is voltunk februárba és annyira, de annyira jó volT!Amúgy jól néztek ki, de ez csalás, rakj fel pocis képet is!!!Kép

Dia! Szép nagy babód van!Kép

Márti! Köszi a marketing jelentést!Kép Ne add fel van még egykét hely a városdban és így legalább mi is tudjuk, mi a picpolitika maKép

Szia Smille! Mit szólsz a TAmarához? Szerinetm tök jól hangzik. Zsigmond Tamara. Én Zsigmiond napon születtem.Kép

Voltam ma védőnéninél, be-be már nekem is van kiskönyvem....!

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Szia Bea!
Ugye már te is voltál 18.heti UH-on?Kép
A te picurod mekkora??
Te hol fogsz szülni?
Pusz,DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Cső lányok!

Már két hete lemaradtam, alig bírtam mindent visszaolvasni!

Egy csomó mindent akartam írni, de elfelejtettem. Pl. Anettnek meg Sysnek, hogy én is végigparáztam a második terhességemet, tutira úgy éreztem, hogy valami baj lesz, de persze nem lett semmi. Most meg még rosszabb...Kép

Mi a Mesit félévesen tettük külön szobába, Imi is 5 hónaposan ment át hozzá. Igaz, hogy fiú+lány, de szerintem egyáltalán nem számít! Imádnak egy szobában lenni, és nem félnek éjszaka. Nagy dolog!!!Kép

Rékacs, a belgyógyászati vizsgálat tudtommal kötelező, vagy legalább egy EKG. Nekem ott derült ki, hogy friss toxoplazma-fertőzésen estem át, szóval hasznos dolog erős idegzetűeknek... (nem lett belőle baj)

A BNV talihelynek jó lehet, de vásárolni szörnyű! KépKépKép Tavaly voltam, és iszonyú tömeg van, szabályosan rosszul voltam (nem voltam terhes, csak szülés után pár hónappal), és nem volt hova leülni, még jó, hogy a tesóm velem volt. Nekem sokkal jobban bejönnek a kis helyi börzék. Az meg nem igaz, hogy az 56-ost rögtön kinövik, akasszunk rájuk egyből 62-est. Az enyéim 3,5 és 4 kg-val születtek, és sokáig annyira lötyögött rajtuk a 62-es, hogy folyton belegabalyodtak a lábába. Szerintem lehet kevés 56-os rugit venni, de body legyen elég, és hozzá egy pólya, azzal el lehet lenni otthon egy darabig.

Na jó, behoztam a lemaradást. Puszi mindenkinek:

Vica (11+3)
mvica
 
 


Szia Barbi!
Nagyon szoritok!!KépKépKépKép
Irj ha haza érsz!
Pusz,Dia18+1

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam a 12.heti UH-n. Nagyon meglepödtem, mert hüvelyi volt, sokan azt mondták, hogy ez már hasi lesz.
Nem a saját dokim csinálta, hanem aki éppen rendelt az SZTK-ban. Persze, nekem nem mondott semmit, csak diktálta az adatokat az asszisztensnek. Így közelebbi dátumot sem mondott a szülésre, sajnos.
A papíron olvastam, hogy elméletileg minden rendben.

Akinél már megvolt a 12.heti, milyen adatokat írtak rá a leletre nektek?

Legközelebb a 18-20.hét körül kell menni?

Puszi mindenkinek:
Anett
13
anettka
 
 


Szia Anett!
Nekünk a 12.heti UH-on Ezek voltak.
BPD 20mm
CRL 55mm
Nyaki redő 1,4mm.
Remélem segitett valamit.Kép
Pusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a jó fogadtatást, meg a név ötleteket. A Tamara már nekem is eszembe jutott.Egyébként nekem az Olivér és az Orsolya tetszenek, de a párom az Olivér névnek nagyon ellene van. Meg a Dávid és Dorina, csak hát mivel Zsigmond a d betű miatt elég érdekes.
Ti mit gondoltok az ilyen has állás dologról? Hogyha hegyes fiú stb. Nekem sokan azt mondják lányom lesz,mert elterülő hasam van.
Én békés megyei vagyok, pontosan gyulai. Kecskemétre megyünk 14:30-ra ultrahangra. Nagyon izgulok és borzasztóan kíváncsi vagyok!!!
Majd megírom mi volt!
Ja!23 éves vagyok.
Sziasztok!
smille
 
 


Anett!

Nekem már hasi UH volt a 13. héten.
Akkor BDP:26mm
Fft:72mm
Nyaki redő 2.3mm
és hogy a gerinc követhető, szívműködés van.
smille
 
 


Szia Anett!

Akkor Te nem is láttál semmit? Meg sem mutatta a babát? Nálunk még Apuci is bent lehetett és hasi volt. Képet sem kaptál?
Az én eredményeim:
CRL 61 mm / fejtető-far
NT 1,1 mm norm. / nyaki redő
TAD 18 mm / mellkas átmérő
AC 59 mm / has körfogat
BPD 20 mm / két halánték között
FL 8 mm / combcsont
Becsült súly 115 gramm
Nekem ezeket nézték és nagyon aranyos volt a doki csaj.

Puszi Sys 13+5
sys
 
 


Smille!

Azt mondják, hogyha csúcsos akkor fiú, ha elterülő lány. Nekem terülő volt és lány lett.
A barátnőmnek nem tudták uh-n megmondani hogy mi lesz, de mindenki azt mondta neki, hogy fiú meg ők is azt szerettek volna. Én voltam az egyetlen aki azt mondta neki, hogy lány, mert ugyanúgy nézett ki a hasa mint az enyém és tényleg lánya lett. Lehet benne valami, de majd úgyis akkor derül ki biztosra ha kibújik.

Puszi
Sys
sys
 
 


Anett!
Nekem is hüvely UH volt a 12.héten.
Én akkor láttam ahogy bükfencezett és rugdosott.
DiaKép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia Dia!
Én jővőhéten szerdán megyek uh-ra,mert nálunk 19.héten csinálják,de akkor feltétlenül leirom hogy mi volt.Én Miskolcon fogok szülni a megyei kórházban.
Anett!
Nekem egyáltalán nem csináltak hüvelyi uh-ot,csak hasi volt pedig mikor először elmentem 7 hetes voltam.
Elmúltam 11hetes amikor voltam uh-on akkor:
CRL 48mm,BPD 18mm,nyaki redő 1.2mm
Végig mutogatta az uh-os nő hogy mit látunk,nekem nagyon jó volt.
Barbiékkal remélem minden rendben lesz.
pusz bea

bea
beatron
 
 


Anett
Én is a 12. héten voltam uh-on, hüvelyi volt,
CRL:51mm
Nyakiredő: 2,3mm
BPD:19mm
Bár látom a többieknek csak 1,5mm körül van a nyakiredő, de úgy tudom 3mm-ig jó az érték!
Én augusztus 2-án megyek 18. heti uh-ra, a Bartók Béla útra ( 4d rendelő)
Ma voltam az AFP vizsgálaton, de csak 26-án lesz meg az eredmény. Én már szoktam érezni a babám mocorgását, nagyon klassz dolog.
Claudia
claudia
 
 


Szia Anett!
Én is a 13. héten voltam uh-n (hüvelyi), akkor ezeket az eredményeket írták rá:
CRL: 72 mm
Bpd: 23 mm
Fl: 13 mm
Nyaki redő: 1,5
Becsült súlya: 75 g

Lányok nem tudtok olyan internet címet, ahol megtalálható a 2004-re vonatkozó "fiú vagy lány" kínai holdnaptár?

Puszi
Ju (14+1)
reju
 
 


Reju!

Milyen érdekes. Én 12+5 napos voltam a CRL 61mm volt viszont a becsült súlya meg már 115 gr.

Sys
13+5
sys
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek az értékeket,most nyomtatgatom az írásaitokat, majd áttanulmányozom az enyémhez képest.

Sys!
Neked ilyen sok adatot mondtak?
Nekem nem is mondták a súlyát, képet meg pláne, hogy nem kaptam. Látod, ezért hiányzik nekem az a fránya 4D-s, hogy megnyugodjak, többet lássak a babából, és többet is tudjak meg.
Olyan embertelenek az orvosok néha, legalább annyi jó szót szólhatott volna hozzám a doki,ha már nem is az ö fizetö páciense vagyok, hogy minden rendben van!

Tényleg, ti már tudjátok, hogy mennyit adtok szüléskor a dokinak?
Én nem akarok senkit befolyásolni, de már tapasztalat, hogy ha komplikációk nélküli a szülés, akkor a szülésznöjé a fö "érdem", úgyhogy egy "minimális" összeget biztos fogok neki adni, mindig csak arról mennek a nagy számok, hogy a dokik mit kérnek, és mit adunk nekik.
Nektek mi erröl a véleményetek?

Puszi:
Anett
13
anettka
 
 


Sys!

Én is néztem, hogy a babád már mennyivel "súlyosabb", de nem mondta a dokim, hogy pici lenne. Sőt a ami van könyvem otthon, az is 70-80 g-t ír átlag súlynak. Lehet, hogy egy vasgyúró növekszik a pocakodban? Kép

Ju
reju
 
 


Sziasztok!

Smille! Majd mesélj, milyen volt a kecskeméti uh!! Mi is oda akarunk menni, csak még azt nem tudjuk, hogy melyikhez a kettö közül? (Kiskunfélegyházán lakunk) Ti hova mentek: a Kápolna u-i, vagy a Fráter Gy. u-iba?? Hogy-hogy ilyen messzire jöttök 4D-re? Látom gyulai vagy! Kép A párom családja ott él, lehet hogy ismered is öket. Pl. az öccse Csonka Zoli. 24 éves, tehát a Te korosztályod. Ott fogsz szülni Gyulán??

Anett: a 12 hetesen nekem is hüvelyi uh volt! Az adatokat fejböl nem tudom, a papirjaim meg otthon vannak! A nyaki redö az 1,9 volt (vagy 1,7??) Hu, azt a kismama agyamat, hogy mindent elfelejtek Kép!
De az biztos, hogy a 20 hetesen a TALPA 36 mm volt!! Mekkora lába lesz! Kép

Marica
marica69
 
 


Szerintem, az értékek nagyon eltérőek lehetnek mindenkinél, addig nem kell aggódni, amíg az orvos nem szól, hogy baj lenne.
Én még nem tudom mennyit adok, legközelebb meg fogom kérdezni tőle. A szülésznőnek fogalmam sincs mennyit szoktak adni, ti tudjátok?
Claudia
claudia
 
 


Nem tudjátok hol lehet olyan járókát kapni, amit kis ágyként is lehet használni? A "Madrinán" kívül, mert ott 30.000.- + 17.000.- a matrac!
claudia
 
 


Sziasztok!

Hát majdnem minden rendben volt!
AFP: 1,2
BPD: 41 mm
OFD: 52mm
HC: 146 mm
APD: 37 mm
TAD: 43 mm
AC: 126 mm
FL: 28 mm

Egy probléma van, hogy a méhlepény rálóg a méhszájamra. A doki szerint ez még változhat, de nagyon ideges lettem tőle.
Ráadásul volt utánam egy anyuka, akinek 28 hetesen halt el a magzata. Annyira sajnáltam és annyira félek.
Az UH-n nem lehetett látni semmit, ráadásul a gyerek is rosszul feküdt.
Ennyi, tiszta letargia vagyok, de majd csak összeszedem magam!

Pusza
Barbara
babar
 
 


Barbi!

Fel a fejjel! Ha nagy gond lenne, úgy is mondta volna a doki!
Szerintem én is végig fogom parázni mind a 9 hónapot. Először az első 3 kritikus hónapon akartam túl lenni, azután az egyik kolléganőm mesélte, hogy neki 5 hónaposan nyílt ki a méhszája és elment a babócája, most meg ez az anyuka, akinek 7 hónaposan. Kép Pedig olyan nyugodt szeretnék lenni...
Pusz: Ju
reju
 
 


Szia Barbi!

Ne idegeskedj, a méhlepény tényleg még sokat fog változni, és ilyenekkel meg főleg ne foglalkozz, hogy kinek mikor halt meg, nem szabad még gondolni sem erre.
Minden rendben lesz hidd el.
Az UH-on azért sem láthattál semmit, mert szegény Dia is tegnap volt és állítólag a fölső monitor nem is működik és csak ilyen fekete-fehér képet látott, de azon is homályosan.
Én jövőhéten megyek az Istvánba csütörtökön nem tudom mi vár rám, de én sem vagyok mondjuk a legnyugisabb.
De te viszont ne idegeskedj, most inkább sokat pihenj és csináld a terhes tornát minden nap.
Sok puszi: ANDI
tandi
 
 


Szia Barátosném!

Hát én már nem is létezem?
Mindjárt megharagszom, én olyan sokat írtam neked tegnap, te meg nem is válaszolsz.
Nahát Kép
tandi
 
 


Lányok!

Mi a véleményetek a fogadott szülésznőről?
Én nagyon gondolkodom azon hogy megkeresem azt a szülésznőt aki az elsőnél ott volt, mert nagyon aranyos volt és segítőkész. Sőt meg is látogatott minket a szobában. Nagyon meg voltam vele elégedve.

Anett!
Az első gyerkőcnél nekem is ilyen személytelen volt az egész, mert akkor még a kórházba kellett mennem uh-ra és ott futószalagon ment. Egyetlen egyszer volt úgy hogy párom is ott lehetett, de az is csak úgy hogy akkor mentünk be amikor a dokim ügyeletes volt és ő elintézte. De fénykép nem volt akkor sem, mi vittünk videókamerát és úgy lett felvéve. Fénykép az most sincs, mert Erzsébet szegény kerület és nincs pénzük papirra. De a cimet megadták, hogy hol lehet kapni papirt, úgyhogy ha akarunk képet akkor vegyünk. Azt hiszem én inkább majd a 4D-re költök. De én legalább láttam a picit. Sajnálom, hogy neked még meg sem mutatták.

Reju!
Nevetni fogsz én sokkal jobban aggódom most a másodikkal, mint az elsőnél. A rémtörténetekre meg ne figyelj oda.

Puszi mindenkinek!
Sys
13+5
sys
 
 


Szia Sys!

Szerintem is fogadj szülésznőt, én is fogok, igazából a doki csak akkor van ott, legalábbis a legtöbb ha már varrni kell, meg ha van valami komplikáció, de egyébként, be sem jönnek, csak a végén. Legalábbis a legtöbb ismerősőmnek ez volt a tapasztalata, kb. olyan 10.000 forint körül vannak a szülésznők, de én biztos, hogy fogadok.
Én is izgulnék a második gyereknél is, bár most is izgulok az elsőnél.
PUszi: ANDI
tandi
 
 


Sziasztok lányok!

Mi ez a pangás?
Ma már sokkal jobb kedvem van! Tegnap Apával megbeszéltük, hogy nem hagyjuk, hogy ennek a kis törpének bármi baja legyen. Nagyon odafigyelünk, ha kell a baba érdekében akár le is fekszem. Sokat pihenek és nem emelek szex meg csak olyan himi-humi módon lesz.
Anyósom jön a hétvégére főzni és vasalni, hogy tudjak pihenni, ami nagyon rendes tőle!

Imolyozs!
Igen ez Luxor! Tavaly augusztusban voltunk (mert mikor menjen a hülye magyar, hát akkor, mikor legalább 50 fok van). Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Last minute útra fizettünk be egyik pénteken és hétfőn már repültünk is. Így a tényleges ár negyedét kellett fizetnünk. Szóval 2 napot töltöttünk Kairóban és utána 2 hetet Hurghadán, onnan kirándultunk Luxorba. Nagyon jól éreztük magunkat, bár a 14 napból 10-et biztos hasmenéseztem, de úgy voltunk vele, hogy gyerek előtt még megnézzük ezt az országot. Picivel nem mernék bevállalni egy hasmenés túrát!
Most több évig nem megyünk ilyen nagy túrára, fő a kis lurkó!
Sys!
Én mindenképp javasolom, hogy fogadj szülésznőt. Ő sokkal többet van veled, mint az orvosod és fontos, hogy a nehéz pillanatokban valaki szakember ott legyen veled. Persze fontos a párod is de ő nem hiszem, hogy tudna válaszolni szüléssel kapcsolatos kérdésekre. Nekik csak a wc-n van ilyesmi érzésük! Kép
A szülésznő dolga pl. a gátvédelem, hogy maszírozzon, segítsen hogy feküdj és még egy csomó apró dolog, ami most lehet, hogy komolytalannak tűnik, de akkor ott élesbe megy minden. Én azt mondom, hogy inkább adj egy kicsit kevesebbet a dokinak de legyen szülésznőd!
Pusza
Barbara
babar
 
 


Andi!
Mi kérdeztük, hogy mikorra javítják meg az UH-t. Mondták, hogy a jövő hét végére lehet, de semmi nem biztos. Most a kis 2D UH gép van ott, amin nem lehet látni semmit!
Készülj fel, én is próbáltam a Dia tapasztalatai alapján de az ott akkor nagyon rossz, hogy nem látsz semmit!
Esetleg megpróbálhatod őket felhívni előző nap, biztos megmondják!
Ha még nálad sem lesz jó, kérj egy potya kukucskálást! Kép
Ráadásul ez a tegnapi UH-s doki csak a méhlepényről csinált képet, a babóról nem is. Tehát van egy gyönyörű pacám! Arról nem is beszélve, hogy 2 perc alatt lerendezett, mert ő utálja ezt a gépet.
Tegnap este még felhívtam a saját dokimat és megbeszéltünk mindent. Mondta, hogy jövő hét pénteken mindent alaposan megnézünk a magánrendelőben lévő 4D UH-val, de addig se izguljak nem lesz semmi baj.
babar
 
 


Szia Barbi!
Ide is irok neked.Kép
Gajdos dokinőnek van 4D UH-ja????????
De jó neked!Ha Brúnónak lenne mindig oda járnék.Kép
Ja nem is mondtam:Bementem ehez a "kedves" dokihoz az UH-ra,és megkérdezte mennyi idős
32 hetes?!Aranyos mi?Kép
Tudom,hogy kövér vagyok,de ez bunkóság egy dokitól.Mert ugye ott volt előtte a kiskönyvem.

Barátnőm!
Hazafelé légyszi vegyél 2 vonaljegyet.
Tamás ki visz minket,hazafelé pedig busszal jövünk.OK?
Neked itt nem irtam le mi volt Brúnónál,mert
holnap mindent megdumcsizunk."Lesz idő."


Sys!
Szerintem is fogadj szülésznőt!Kép
Nekem már meg van ki lesz és 10eft-ot gondoltam
neki adni.
Pusz,Dia 18+2

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Áttanulmányoztam az adatokat, így kicsit megnyugodtam, hogy stimmelhetnek a gyerek méretei a nagyjábóli értékekkel.

Sys!

Neked ki volt a szülésznöd? Én úgy emlékszem, nekem valami Éva, talán Blahó Éva volt.
Az én dokim akkor azt mondta, hogy nem érdemes szülésznöt fogadni, mert bizonyos idöközönként "forgás" van köztük,és különben is, itt mind rendes és lelkiismeretes. (szerintem ha a kórház topicban megkérdezed a dokit, megírja, hogy ott van-e még a te volt szülésznöd)
Akiket én akkor láttam, mikor szültem, azok tényleg mind szuperek voltak.

Úgy emlékszem, hogy akkor, 2 éve így 5 ezer forintot adtunk neki, anyósom meg nagy öröméböl amilyen papírpénzt kihúzott éppen a tárcájából, (talán 2 ezer forintot) azt dugta a zsebébe.
Ezek után a 2 órás "várakozási" idöt kint lehettem a családdal, és tényleg nagyon körültekintöen bánt velem.
Szerintem kórháza válogatja: van, ahol szokás fogadni, van ahol nem, és persze, aki szerencsés, annak van ismeröse a témával kapcsolatban.

Puszi mindenkinek:
Anett
13+1
anettka
 
 


Szia Barbi!

Hát egy kicsit megnyugtattál, én nagyon szeretném már megtudni,hogy egészséges-e és hogy fiú -e tényleg, szerintem igen, ez olyan megérzés.
Meglátjuk, de azért annak örülök, hogy összeszedted magadat.
Csak így tovább.
Én is fogadok szülésznőt már sejtésem van róla, hogy ki lesz de még meg kell vele beszélnem mindent.
Sok puszi és tényleg sokat pihizz.
Pusza: ANDI
tandi
 
 


Szia Barátnőm!

Okés veszek jegyet, bár nekem van bérletem, de neked veszek, és ez nagyon jó hogy Tomi kivisz örülök neki, hála az égnek, addig sem zötykölődünk.
Majd sokat mesélj nekem.
De jó lesz már dumcsizni.
Anyu kinnt volt a Kőbányai Piacon és nagyon sok jó lenes és vászonos cucc van kinnt.
Majd jól körbenézek.
Te mennyi pénzt akarsz hozni?
Én gondoltam olyan 15 körül.
Majd kiderül.
Képzeld már van új lakcím kártyám és új személyem két hét múlva megkapom.
Hát egy évszázad amíg ott az ember végez.
Utána meg jöhettem Zuglóba melózni, kicsit már elegem van.
Na mindegy, éjjel begörcsöltem nem egyszerű módon, majd nem hánytam megint, de szerencsére csak hasmenésem volt.
Lezsibbadt a bal felem, fulladásos köhögés jött rám, jó száraz köhögés, szóval utána rohantam a Budira, de ez a baloldali petefészek görcs már két napja van, ma még nem volt, ne tudd meg.
Hát egy kissé odavagyok.
De most már jobb.
A fejem minden nap fáj, én még ilyet nem láttam.
Lehet, hogy tényleg már pihennem kéne, az itteni rohanás a melóba megterhel, meg az utazás.
Úgy döntöttem szept 1-től kiíratom magam.
Ha sikerül. Megbeszélem a dokival Gyurival, és elegem van. Majd segíts nekem megkeresni a szülésznőt, nagyon szeretném ha megtárgyalnánk vele a dolgokat.
Írj.
Pussz
tandi
 
 


Szia Barátnőm!
Még nem tudom mennyi pénzt viszek,de kb annyit
amennyit te.
Vigyázz magadra.Nekem is fáj a fejem és nem tudok
sokáig ülni a gépnél,mert bekeményedek.Kép
Beszéltem Brúnóval az Erzsike szülésznőről.
Azt mondta,hogy az a nő nagyon elfoglalt és a
"főnök"szülésznője.
De megadta a számát annak akivel ő dolgozni
szokot."Diószegi Éva"
De azt mondta,hogy elég a 34.héten beszélni vele.
Megigértettem vele,hogy decemberben nem megy
szabira.Röhögöt mondta,hogy jó,úgy is márciusban jár sielni és dec.24.-én is szokot ügyelni.
Lehet,hogy őt fogod ki szülésnél?Kép
Pusz,Irj,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Barátnőm!
Hát én irtam,csak el kellene olvasnod.Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Anett!

Már informálódtam a másik topicban.Meg is tudtam, hogy hogy hívják azt a szülésznőt és állítólag ott van még.Bálintné Pál Ágnes. Én is 5.000.- forintot adtam neki.
Neked ott szurkoltak a szülőszoba előtt?
Mi éjszaka mentünk be és hajnali 7-kor született meg csajszi. Akkor tudta meg mindenki az SMS-ekből. Az egyik barátunknak még mindig megvan a telefonjába az üzenet.

Puszi
Sys
sys
 
 


Szia Barátnőm!

Bocsi most olvastam el éppen, neharagudj, itt sokan voltak most az irodában, nem akartam, hogy lássák, hogy itt írogatok, meg hívott közben Imola. Mesélte, hogy Balcsin találkoztak Csokiékkal, ez a lökött Imola ilyet szól Marcsinak, amikor Csoki bemutatta, hogy hát a felesége a Marcsi, mire Imola: " Jaj már ismerjük egymást Diáék esküvőjéről. Erre Marcsi: " Hát az nem én voltam."
Úgy szégyellte magát Imola, hogy csak na.
De Csoki nem kérdezett senkit, sem.
Marcsi meg ott rohangált a két gyerek után, azt mondta Imola, hogy olyan rosszak a gyerekek, hogy Marcsi nem győzőtt ordítva utánuk rohanni.
Meg felajánlotta nekik az étteremben, hogy egyenek 50%-os kedvezménnyel, de nem ettek, elköszöntek és kimentek.
Amúgy jól vannak.
Szóval visszatérve, hát örülök neki hogy Diószegi Évával legalább fogunk kommunikálni, majd akkor megadod a számát?
Jólenne, hát ha Pálfalvi tényleg elmegy szabira, akkor tényleg meg fogom beszélni vele, hogy Brúnónál szüljek, majd még egyeztetek addig kb a 8-ik hónapban már többet tudok, hogy mikor jön a bébi, meg ő mikor megy el szabira.
Akkor megbeszélem vele, és elmegyek Brúnóhoz.
De bebiztosítom magam a másik dokival is a Pálfalvi helyettesével is.
Nehogy baj legyen.
Jó lenne ha már Karácsonyra meglenne a bébink.
Nagyon örülnék neki, csak ne kelljen bennt tölteni a Karácsonyt, mert annak nem örülnék, de teljesen mindegy, mert otthon is csak feküdni tudnék. Szóval ha azon a tájékon szülök akkor mindenképpen nehéz lesz az ünnep, de Boldog leszek az biztos.
No majd még dumcsizzunk.
Megyek egy kicsit dolgozni.
Aztán alig várom, hogy hazamenjek.
Csináljuk este mi is a lakást még a küszöböket.
Puszi: ANDI
Reggel 8-ra megyünk.
tandi
 
 


Sys!

Elég kellemetlen szitu volt, mert nekem csüti éjjel 11-kor folyt el a magzatvíz, akkor be is mentünk a kórházba, de a férjemet hazaküldték, hogy reggel 8-ig nem lesz itt semmi. Persze, reggel már hívta anyósomékat, anyósom meg a dokit, (ismerte a munkahelyéről) hogy na, megindult a szülés. Én erről nem tudtam semmit, csak hogy a kórházi nővérkétől tud rólam a doki. Hát erre kiderült, hogy anyósom már jóidejében informálta.
Szóval én a magzatvíz elfolyásától számolva másnap délután fél 4-kor szültem meg, úgyhogy addigra már mindenki tudta, és anyósomék meg sógoromék be is jöttek addigra, mire engem kitoltak, így egyből látták a lányunkat is.

Jól esett, ugyanakkor zavarban is voltam, mert hát ugye nem a legjobb formámat hoztam ott szülés után, de mégis jó volt azok között lenni, akik szeretnek és aggódtak értem, értünk.

Puszi:
Anett
anettka
 
 


Csá!
Ok holnap oda adom a telefonszámot.
Tiszta hülye Imola.Kép
Pedig tudta,hogy Dia volt nálunk a lagziba.
Vagy nem????????
Akkor nem mondta Csokiéknak,hogy terhesek
vagyunk?Kép
"Egyék meg azt a sok szar kaját."
Holnap talcsizunk.KépJó korán jöttök.Kép
Pusz,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Anett!

Az enyémet is hazaküldték, hogy kora délutánig úgysem lesz semmi, majd jöjjön vissza reggel 7-kor. Ez volt szombat hajnali 2-kor (1/2 1 kor mentünk be), Hajnali 5-kor folyt csak el a magzatvíz és 6-kor mondta a szülésznő, hogy akkor ő most telefonál a dokimnak meg én is szóljak apának, mert lehet hogy lemarad. Mire 3/4 7-kor beért a doki már alig tudtam visszatartani a tolófájásokat. Úgyhogy a párom is csak azt az 1 órát töltötte velem bent. Te párod bennt volt?

Puszi
Sys
sys
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?