Új privát üzeneted érkezett!

bogi:fájt a fejed ma?reggel az enyém is,és még ráadásul meg is jött....nem kicsit!apa még mindig nincs itthon.....és holnap szüretelni megy,jó hétvége,semmit sem leszünk együtt!

Kép
nilabali
 
 


nilababa:az éjszakai kelés miatt fáradt voltam, plusz nekem is megjött, aludtam a szopiszékben 30 percet, már szebb az élet.Jobb lenne kicsit nyugisabb éjszaka. Neked mitől fájt?

Kép
budabo
 
 


Bogi, miért jelzett be a légzésfigyelő, lemászott Füge az érzékelőről!? :?
Jól megjártátok a tükörrel! :?

Nilabali, nagyon dolgos párod van! Holnap nem tudjátok meglátogatni Őt a szüreten, hogy egy kicsit együtt is legyetek? :roll:

Verus, nagyon helyes Vince, milyen édes, ahogy pakol! :D
zsu83
 
 

 
 

bogi.nekem azért,mert megjött....nyugodalmas jó éjt kívánok....remélem reggel szebb lesz a világ!majd reggel találkozunk és megdumáljuk!
Bazsi ott volt velünk,amíg vacsiztunk apával,rántott halat ettünk,adtam Bazsinak kicsi halacskát és élvezettel cuppogta,ari volt!már alszik a kicsikém,megyek még nyomok egy puszit a buksijára.jó éjt!

Kép
nilabali
 
 


zsu.de lehet,hogy kimegyünk kicsit,de remélem délutánra már hazaér!mit csináltatok ma?Bencus jó fiú volt?nekek is jó éjszakát!

és mindenkinek nyugodalmasat! :D

Kép
nilabali
 
 


jelentkezem a fejfájásosok táborába(pedig nálunk jól telt az éjszaka) :? olyan hirtelen jött és lüktet és már hányingerem van...de megint mint mindig elkövetem ugyanazt a hibát ,hogy túl sokáig vártam a gyógyszer bevételével.

Ma tartalmas napunk volt dédilátogatás majd a párom unokanővérét és bájos kislányához is betértünk de mindezek előtt a nagyokat kitettük a nagymamánál(ez volt a tegnapi ex keverés) és 3 kor felvettük őket hazafelé de beugrottunk az auchanba ....most már szinte mindenki kidőlt én még hisztizek a fejfájásommal (Zoli megint kedves :evil: )

az én párocskám holnap megy "segíteni" a volt kolléganőjének :twisted: :twisted: annak is mindig akkor van gondja ha épp szakít valakivel és olyankor mindig odarángatja az én naív párocskámat most épp a budit kell szerelnie!! :evil: :twisted: De természetesen megint én látom rosszul...minek is itthon lenni a családdal...olyan sokat látjuk. :shock:
sz@r ez a hétvége is......:cry:

Dacia találkozó lesz 25-26.án ahova el kell menni mert..... ráadásul 120 km-re áááá kedvem semmi .... :twisted: és így valószínű hogy lőttek a talinknak.... :twisted:

Kép
zümis
 
 


Nilabali, ma bent voltam a volt melóhelyemen, és ha már ott jártam, akkor vettem magamnak egy-két felsőt is! :D
Ma jól viselkedett Bebe! És Apának ma dagadt a melle a büszkeségtől, mert míg én beszaladtam a gyógyszertárba, addig ők kint vártak, és egy néni nagyon megdícsérte Bebét hogy milyen gyönyörű baba! :D
Holnap meg vidékre megyünk rokonlátogatóba, hozzuk fel uncsitesómat hozzánk! :D Lehet hogy ritkábban jövök netezni, ha itt lesz! Jó éjt Neked is!
zsu83
 
 


Zümis: Huhh, és Zoli nem érzi, hogy ez gáz? :evil: Emiatt kérdezted a múltkor, hogy miből ismerszik meg, ha va valakije?
Anyóssal okés volt. Jövő héten is jön két napig, muszáj, amíg nem tudok járni. Elvagyunk, szerncsére ő semmit nem csinál a Gyerek körül anélkül, hogy megkérdezne. Még szerencse...

Zümis, Boig, Nila, jobbulást, és sok alvást éjszakára! :wink:

Mert Bebe tényleg gyönyörű!!! :D

Vinyó pizsije! :wink:

Jó ájt mindenkinek!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!
Köszönjük szépen a hófordulós köszöntéseket, mi is kívánunk boldog 7. hónapot Marcinak, Petrának, Vilmosnak és Olinak!
kreiszi
 
 


Millye: fogadd részvétemet! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok az egész családnak!
kreiszi
 
 


Julcsi háát nem, ellenkezőleg tök lelkes,hogy mennie kell :shock: .
Igen ezért kérdeztem múltkor... :?
Azért rendes anyós pajtás,hogy a gyerek körüli dolgokat nem kavarja meg....de gondolom a kiszolgáltatottságod miatt engedékenyebb vagy 1 picurit? beveszem a bohyóimat és alszom jóó éjt mindenkinek..

Kép
zümis
 
 


Jaaaa.......nálunk minden éjszaka így telik, nemcsak a tegnapi :?

Kép

Kép
hel29
 
 


Ó, Millye..őszinte részvétem! Nagyon sajnálom és sok erőt küldök Nektek!!

Crocus: köszi Atinak, képzeld Mesi sem lázasodott be és még hőemelkedése sem volt, pedig nekem is felhívták a figyelmem a lázasodásra.
Köszönjük a gyógypuszikat:)

Ladmon: még nekünk sincs fogacskánt:)

jÓ éjt, Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Verus nekem van egy phil&ted háti hordozóm, akkor vettem mikor Zéti durván fogzott és semmit sem tudtam csinálni, beraktam abba és legalább mosogatni meg felmosni tudtam vele, és ő is élvezte. Már tervezem vele pont a bicajozást :D :wink: :wink: Brendonból van és szerintem k.va drága volt, de szeretem, szerintem tök jó.

Julcsi jobbulást továbbra is, és Hugicnak is, meg a fejfájósoknak, nagylányoknak, stb! :D

Első sulis nap, hát nem úgy alakult ahogy képzeltem, tök nehezen indultam el reggel, dél volt mire beértem :oops: anyósom maradt itt a kölkökkel, két perc alatt padlóra küldött reggel úgyhogy nem szívesen hagytam itt őket, de muszáj volt :? szerencsére jött a dédi is úgyhogy ketten megoldották. Délután mikor hazaértem tök jó volt a hangulat, Z arcán látszott hogy jól érezte magát úgyhogy minden oké. Oli olyan fáradt volt hogy majd' kifordult a babakocsiból :)

Zümis este nálunk is volt egy kis "súrlódás", tudom ez nem vigasztal :roll: Apa elkapta a fiúk baciját úgyhogy hattyú halála volt este, jaj csak a férfiak ne legyenek betegek mert akkor ott vége a világnak :?
Szóval megkaptam, hogy magasról sz.rok arra hogy ő beteg, és hogy direkt szivatom (ezt arra értette, hogy mikor a kádban ült mindkét gyerek megkértem hogy dobja le a törcsiket fentről mert nem tudtam felmenni értük, Olit nyilván nem hagyom a kádban felügyelet nélkül egy percre sem...)
Erre én mondtam neki, hogy ha tudná hogy szédülök nem beszélne így.
Erre ő: ha úgy fájna a fejem mint neki tudnám mi az, hogy fájdalom (ja mert nem vajúdtam még életemben összesen 15 órát plusz a két császár...az nyilván csiklandozás volt :lol: :evil: )
Erre én: ha egyszer egy esti programot ő csinálna végig egyedül megtudná milyen az.
Erre ő már nem mondott semmit csak megsértődött. Úgy kell neki, nagy óvodás :twisted:
Reggelre jobban lesz, úgyhogy fátylat rá... :roll:

Zsuzsi nálatok mi a helyzet mostanában? Apa okés?
Írtad, hogy dévényék mondtak cipőmárkákat, nálunk Znek nagyon is aktuális úgyhogy engem érdekelne mit mondtak!

Csak olvasom, hogy mennyi baba csinálja éjjel azt, amit Oli élete első fél évében :shock: Lekopogom nálunk normalizálódott a helyzet, hála szép álmokat tápszer és szuperdoki javaslata. Bár, mikor legutóbb dícsértem az éjszakákat utána másfél óránként kelt Oli, kíváncsi vagyok most olvas-e mörfi :lol:

Megyek, eldőlök jobbra, jó éjt :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


nilababa:te szegény, nekem attól nem szokott, a kialvatlanságtól annál inkább. Éjjel viszont Füge egy angyal volt, aludt mint a bunda. Éjfélig dvd-t néztem, tök jól esett. Bazsa?

zümis:neked is jobbulást, férjed :cry:

zsu:jó rokonozást!

julcsi:köszi!! a lábadra azért vigyázz nagyon és ne terheld.

zetibebi:boldog hófordulót!! apa hüle, nyugi nálunk is megy az oda-vissza duma. Szerinte nekem mindig fáj vmim, mondom ja, a lábam hónapok óta csak nem megyek dokihoz,kevés alvástól a fejem is, most éppen a torkom DE soha nem mondtam még hogy lássa el Fügét mert én most csak azértis pihenek! Szóval addig had jártassam a számat és nyafizzak. :oops: Apa kialudta reggelre?

Kép
budabo
 
 


bogi:éjszaka rendben nálunk,de Bazsi ma fél7-kor kelt megint,de mindjárt megy vissza aludni,én is pihizek még,mert elég gáz a mensim,azt hiszem orvoshoz kell menni miatta...apa már elment szüretelni.mit csináltok ma?

zümis:apa :evil: tali valószínű úgy sem jönne össze,mert apa sosem tartja amit mond,mindig közbejön valami hétvégére....vagy meló,vagy anyjánál fűnyírás vagy segíteni kell valakinek,stb....ezért nem is reménykedem,hogy elemgyünk,maximum kellemesen csalódok,ha mégis!
hogy vagy mostanság?

julcsi:hogy bírod a korlátozottságot?Marcibogyesz jól viselkedik?mászik már ezerrel?

zetibebi:neked is apa :evil: remélem,ma jobb napotok lesz!

zsu:ma merre csaviztok?

Kép
nilabali
 
 


Bogi köszi :)
Dettó nálunk is, ha neki van valami baja, pl fáradt, fejfájás, stb akkor álljak vigyázzba és lessem mit kér, a gyerekek maradjanak csendben, de mikor én voltam lázas kirángatott az ágyból mert nem volt hajlandó kivenni a kakás pelust Olivér alól. Hm, annnyira férfi. (igen, kicsit soviniszta vagyok :oops: )

Nila, nem tudom kialudta-e mert mire én lementem reggel az Oli reggelijét csinálni már nem volt itthon. Ő is dolgozik hétvégén, ma fejezik be a tegnapit. Szerintem nem tudott aludni tőlünk reggel és beült a kocsiba, elhúzott a telekre anyóshoz biztos.

Igen, mörfi olvas, nos, három részre lehet osztaniaz éjszakánkat: első szakasz: felváltva üvöltés, második szakasz: egyszerre üvöltés, harmadik szakasz: felváltva üvöltés. Nem tudtam eldönteni reggelre sem, hogy melyik típusú a rosszabb. Vanna érvek és ellenérvek. A felváltva üvöltés előnye, hogy kevesebb a decibel, viszont tök gáz előre tudni hogy mihelyst az egyik abbahagyja kezdi a másik mert felébred. Az egyszerre üvöltés előnye, hogy egyszerre letudják, viszont több a decibel.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


zetibebi:jól hangzik az éjszakátok....ti nem is alszotok együtt?

Kép
nilabali
 
 


Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Lent alszik mert horkol.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Szegény Vera, kitartás mindenhez, ráadásul ez a sulid is....szegénykém!!
Elmesélnéd mit tanácsolt szuperdokid? MErt a tápi hatását nem érzékeltem sajnos.... :cry: :cry:

Kép
kaandi
 
 


de a gyerekek nagyon édesek az már biztos, ahogy Zéti eteti Olikát!!! :lol: :lol: tündériek!

Kép
kaandi
 
 


Sziasztok lányok!

Jól vagyunk, minden ok., csak egyszerűen az elmúlt 1,5 hétben nem volt időm jönni. Julcsi és Zsufi, meg még aki gondolt ránk és keresett minket, nagyon köszönöm, nagyon jól esik! Ne haragudjatok, hogy csak most jelentkezem. Itt volt a nővérem a kislányával 1 hétig és nagyon zsufi volt a program. Majd később jövök és beszámolok részletesen.
Egyébként a helyzet továbbra is változatlan. Hanna még mindig nem mászik és alig eszik pár kanállal. Már mindent bevetettem, de semmi nem jön be, de ha valamit én eszem, azt kinézi a számból. :) Szerintem ő az a típus, aki a felnőttkosztot eszi csak meg. :) És még fogunk sincs...

Majd később jövök, de most kész csatatér a lakás, most mentek el a nővéremék és most alszik Kismanó, úgyhogy tudok egy kicsit takarítani....

Panna
pandusika
 
 


Jó reggelt!

Boldog hófordulót kicsi Olinak!!!

Most, hogy így olvaslak Benneteket, rájöttem, milyen szerencsés vagyok... Apa mindent, de mindent megcsinál most. A Gyerek körül teendőkre nem is kell kérnem (bár öltöztetni és pelenkázni ülve én is tudom, és meg is csinálom), de minden egyebet is elintéz, amire kérem, ma reggel még bundáskenyeret is készített, ő csinálja az ebédet és még kedves is. :wink: Az igaz, hogy volt egy reggel, mikor kezdett kicsit elege lenni és összevitáztunk, de két hét után ezen nem csodálkozom. Gyerek, háztartás, és még engem is ki kell szolgálni, mert szinte semmit nem tudok megcsinálni egyedül. :roll: Amúgy nagyon rossz érzés, alig várom, hogy jobb legyen, teljesen egyedül láttam el eddig Marcit és háztartást, ezek után ilyen kiszolgáltatottnak lenni... :( No mindegy, remélhetőleg már nem tart soká.

Nila:
Képzeld, Marci párszor szabályosan mászni látszott, de aztán abbahagyta, és most valahogy a kúszás ás a mászás között tart, méghozzá úgy, hogy felnyomja magát és hintázik, aztán vetődik, és így tovább. (Szerintem hasonló,mint amit Vinci és Natasa csinál) Nagyon vicces és aranyos, bár kicsit sok energiabefektetés és lassú haladást eredményez, de majd bizosan rájön lassan, hogy hogyan is kell ezt szabályosan, és tulajdonképpen ezzel is eljut mindenhova, ahova akar. Jelenlegi állapotomban pedig örülök, hogy az egész lakást még nem tudja bejárni. :wink:
Miért kell orvoshoz menned? Műtét következménye? :x

Zümis: Ajjaj, remélem, csak rémeket látsz. :roll: Vannak gyanús jelek továbbra is?
Biztos, hogy engedékenyebb vagyok, de nagyon értélekem az igyekezetét, és tényleg sokat változott Anyósom. (Az esküvőnk idején azt hiszem, még nagyon haragudott, hogy a fia engem választott, de nem miattam, no mindegy, ez egy hosszú történet.) Azóta elfogadott, (sőt, megkockáztatom, megszeretett) imádja az unokáját és nem akar beleszólni, és ez neki nagy önfegyelem, mert amúgy nagyon beledumálós típus.

Pandus, jó, hogy jöttél. :D Lehet, hogy Hannababával csak ezt a félévet kell kibekkelni, utána jöhetnek anya kájái. Ne aggódj, mászás egyik pillanatról a másikra beindulhat, nálunk is ez volt. Semmiről sincs még lekésve.
Tényleg, Tesód kisbabát vár, nem? Jól vannak? Kisfiú vagy kislány?
Képeket azért hozhatnál... :wink:

Bogi
, lábaddal mi van?

Bocsi, szófosi, látszik, hogy kicsit be vagyok zárva, Marcika meg alszik. :roll:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


nilababa:ma én megyk tupper bemutatóra, de nem sok kedvem van, mert kéne pár dolog,de nem szívesen költök erre,inkább Fügémre. Menszi miatt :cry: ténleg kéne dokihoz menni

zetibebi:nálunk apa nem olyan gáz. Micsoda itatós segítséged van

panna
: Hanna ráér és okos mert nem siet sehova, majd belejön mindenbe. :wink:

julcsi: kb. 3 hónapja fáj, leülés,felállás,guggolás,séta, főleg a térdem de a bokám is. Vmelyik nap tollas után a külső bokám hasogatot. Kenegetem mindenfélével,de semmi nem használ. Ezért is van az hogy amikor Füge alszik akkor én is próbálok ülve,fekve pihizni. Be is van duzzadva. 8.5 kg-s bébimet elég cipelni,sokat lépcsőzök vele. Na de ez a te lábadhoz képest semmi, javulj de ne siettesd. Apa nálunk isnormális hogy néha kiakad, neked egy tünemény férjed van, de az enyém is az sokszor. Elhiszem hogy unod már, de ténleg nagyon vigyázz, és ne erőltesd túl. Nemsokára futhatsz Marci után :D

Kép
budabo
 
 


Kaandi, a szuperdoki azt mondta ne ugorjak egyből éjjel, mindig vártam kicsit és asszem szépen megszokta, hogy éjjel alvás van, nem egyéb program.

Bogi tudom, most kicsit nyűgi vagyok úgyhogy túlzok, és nyilván nekem is több energiát kellene fektetni a házasságba, rendesen foglalkozni vele mikor beteg, de b.sszus estére annyira kivagyok hogy örülök ha mindenki megfürdik és vacsorát kap meg gyógyszert ha kell :roll: azt gondolnám hogy felnőtt és megoldja, mint ahogyén teszem ha bajom van, de nem, vele foglalkozni kell, anyáskodni felette mert azt szereti, azt szokta meg, anyósom mindent a szájukba rakott anno. Asszem meg fog jönni, tényleg nyűgi vagyok. :oops:

Julcsi szeresd nagyon apát mert nagy kincsed van :wink:

Pandus örülök neked én is, képet kérünk!

Millye gondolok rád, gyere ha szerenél beszélgetni vagy valami! :roll:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Millye, én is ezt akartam, hogy gyere, ha úgy érzed, és mesélj Apukádról, és amiről csak szeretnél, ha szeretnél, az biztosan jól esne a lelkednek.
És nagyon sajnálom, Kaandi, Zéti és Móni, hogy Ti sem örülhettek már nekik... :cry:

Bogi, azért én megmutatnám egy orvosnak ezt, nem hangzik túl jól... És Laci nekem nagoyn szimpi volt ám, biztos vagyok benne, hogy jó Apa és Férj, még ha néha kicsit hirtelenharagú is. :wink:

Zéti, a fiúk megint tüneményesek, Apával meg békülést kívánok estére, azért neki sem lehet könnyű, hisz ahogy olvasom, rengeteget dolgozik... :(
Suli azért jó volt? Még van szopi Nálatok?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zetibebi:a sráciad tüneményesek!imádom őket!

julcsi:fogalmam sincs,hogy a műtét következménye-e,de borzasztóan vérzek és görcsölök megint,pedig most nem is szedtem gyógyszert,hogy megtudjuk,attól van-e,de ezek szerint nem,irtó nagy mennyiség és sokáig,ráadásul fájdalmas is...na,nem részletezem tovább,inkább elmegyek dokihoz,majd csak mond valami okosat!Bazsi is hasonlókép próbálkozik a mászással,ő négykézlábra áll,hintázik és szökken egyet,kb.2centit halad így,aztán hasra vágja magát és hipergyorsassággal kúszik tovább...nagyon aranyos,és próbál nagyon felállni a könyvespolcba kapaszkodva felhúzza magát térdre,de a parkettán kicsúszik neki mindig és inkább feladja.most éppen azt csinálja,mint a kutyák amikor kergetik a farkukat..ő a láb után megy.....és sikongat....
a férjed tényleg drága ember lehet!én sem panaszkodhatom az enyémre,csak nagyon keveset látjuk...

panna:tényleg ne aggódj a mászás miatt,inkább örülj a nyuginak amíg lehet....kajába is belejön egyszercsak!képet kérünk!

bogi:neked is doki kéne,mielőtt rosszabbodik a helyzet a lábaddal!Füge mit rendezkedik?

zümis:sajnálom a dolgot a férjeddel,nem lehet könnyű..tudtok azért beszélni erről?hogy vagy egyébként?

millye:én is sokat gondolok Rátok...

annyi holmit kaptam a napokban a Bazsinak,hogy szerintem van annyi nadrágja,hogy a hónap minden napján felvehet egy másikat...és még a nővéremtől el sem hoztam az őszi cucokkat!rengeteg szép holmi,öröm lesz öltöztetni a fiamat,csak mostanság ő nem szereti az öltöztetést és pelenkát sem,állandóan tépné le magáról!

Kép
nilabali
 
 


Szóval leírom röviden a történteket: 4-én éjszaka hazautaztunk, mert 5-én 10 éves érettségi találkozóm volt. Éjszaka mentünk, ami azért volt jó, mert Hanna szinte végigaludta az utat, de emiatt elég fáradt voltam másnap. De nem bántam meg, nagyon jól sikerült, jó volt találkozni a volt osztálytársakkal. Aztán vasárnap még meglátogattuk az anyósomékat és hétfőn már jöttünk is vissza úgy, hogy jött velünk a nővérem és a kislánya. Ez azt jelentette, hogy fél úton én vezettem, a másik felében viszont beszorultam hátra két gyerekülés közé. Nagy az autónk, de azért így is nagyon szűkös volt. :lol: Aztán egész héten sokat kirándultunk, voltunk Regensburgba, Nürnbergbe, állatkertbe, delfináriumban, fóka- és delfinshow-n... stb. Jó volt mozgalmas volt a hét.

Julcsi: köszönöm kérdésed, tesóm nagyon jól van. Már csak 2,5 hónap van hátra Matyi megszületéséig. :lol: Most olvastam vissza nagyjából, sajnálom, ami a lábaddal történt. De még szerencse, hogy van egy ilyen rendes férjecskéd... :D

A mászás egyébként még nem izgat, mert vannak jelei a próbálkozásnak, csak idő kell még neki.
Az evés terén meg van egy újabb tipp, amit most próbálgatunk, lehet, hogy bejön. Ma délelőtt így megevett 100 ml sinlac-alma-banán keveréket, ami nálunk nagy előrelépés. Sokat itatom, mert eddig lehet, hogy azért nem evett, mert már nagyon szomjas volt. Korábban is próbáltam, de cumisüvegből csak a tápszert issza meg. Anyukámtól jött az ötlet: pohár. Olyan jól és ügyesen iszik pohárból, hogy öröm nézni. Pár kanál után mindig adok neki pár korty vizet és így többet eszik. Egy evéshez megiszik fél deci vizet. És étkezések között is adok neki, hogy ne legyen nagyon szomjas. Lehet, hogy ez lesz a megoldás...
De tényleg annyira szeret pohárból inni. Nem is gondoltam volna... :lol:

Panna
pandusika
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pandusika 2009.10.18 07:33-kor.

Panna
pandusika
 
 


panna:Hannának csodálatos szemei vannak!nagyon jól állnak neki a kalapok!

Kép
nilabali
 
 


Hanna nagyon szép, tiszta apukája, nem? :D

Alszik mindenki úgyhogy nosztalgiázok, kerestem Zétiről héthós képeket, tök más volt mint Olivér. Csinálok Oliról is mindjárt.
Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Azt azért nem mondanám, hogy tök más, de vannak különbségek... :wink: Például a haja és a szeme sokkal sötétebb volt, nem?

Hanna
gyönyörű továbbra is, érdekes, én inkább Pandushoz hasonlónak látom. :)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zetibebi:persze értelek én, nem biztos hogy túlzol,te így érzel,a te válladon is sok van. Tudod én is mindig megkapom hogy nekem ez a dolgom, verjem a seggem a földhöz hogy egyáltalán segít, és ő a top 5-ben benne van... :shock: mondjuk ténleg a top listán van, csak néha noszogatni kell,de más apukához képest főnyeremény!

julcsi:igen megkéne mutatni, beszélünk is róla mindig, csak szenvedünk hogy hova is kéne, mert Szentendrén elég gyenge a sebészet és a reuma is.Apa persz jó fej, de vannak hüle időszakai is, dehát kinek nincs

nilababa:Addig örüljetek amíg nem másznak ezerrel. Füge tök ari ma, eszik, játszik,aludt délelött 1.5 órát, most is alszik már egy órája. Én lelépek apukával lesz,de szerintem egy órácska lesz az egész. Kérek majd Bazsa képeket a jó kis szerkókban.

panna:de ügyes Hanna hogy pohárból iszik!! drukk hogy beválljon ez a módszer.

Kép
budabo
 
 


Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi, egy kicsit nekem is el kéne mennem itthonról, oké hogy tegnap nem voltam itthon de a suli minden csak nem pihentető. Csak ennyi kéne nekem. Apával meg majd dumálok este... :roll:

Julcsi, a szeme más, meg a pofija, de végülis látszik hogy tesók :) Tök mindegy, jó fejek és ez a lényeg :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Köszi lányok! :D Miután megszületett sokáig mindenki azt mondta, hogy tiszta apja, de szerencsére már egyre többen mondják, hogy rám is hasonlít. :D

Zéti és Oli szerintem sem hasonlítanak annyira, de azért azt tényleg lehet látni, hogy testvérek ! :lol:

A poharazós módszer az ebédnél már nem vált be... :cry: Bár lehet, hogy a főzi nagyon rossz ízű... (ezt én sem enném meg).... :roll: Holnap veszek valami másik finomságot... azt vettem észre, hogy amiben hús van, az nemnagyon tetszik neki. Már nagyon várom, hogy kipróbálhassuk a felnőttkosztot is.

Panna
pandusika
 
 


most ért haza apa...még elmegyünk sétálni egyet!

zetibebi:tök jók a képek,tetszik,hogy egyfoma ruciban vannak lekapva!

bogi:milyen volt a bemutató?

panna:a gyümit sem szereti a lányod?

Kép
nilabali
 
 


Nilabali: igazából azt vettem észre, hogy teljesen mindegy, hogy mit adok neki, semmi nem jön be... vagyis nem mindig. Mert van olyan, hogy megeszik fél üveggel, van meg hogy csak pár kanállal. Nem igazán értem.
Ma délelőtt aludt két órát és amikor felkelt, nagyon vidám volt, akkor etettem meg. Aztán délután kimaradt az alvás, egyre nyűgösebb lett és akkor már semmi sem volt jó. Ha a földön volt, az volt a baj, ha a kiságyba, akkor az, ha az ölembe vettem akkor meg úgy vonaglott és rúgkapált össze-vissza, mintha a duracell nyuszit turbó fokozatba állították volna. Így este már képtelenség volt megetetni. Már 7 óta alszik... Már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak. Olyan, mintha nem tudatosulna benne, hogy a tápszeren kívül mással is jól lehet lakni.... Bár délután már nagyon nyűgős volt.... :?
Olvastam most pár cikket az igény szerinti hozzátáplálásról.... még próbálkozok pár hétig, aztán ha nem lesz változás, áttérünk arra.
Jó lenne azt is elérni, hogy mást is megigyon cumisüvegből a tápszeren kívül, de legalább pohárból megissza a vizet...

Panna
pandusika
 
 


nilababa:jó volt, de már többen voltam, nem nagyon akartam költeni..Fügének rendeltem egy tartót. Jó volt a séta?

Kép
budabo
 
 


zetibebi:jó is néha egyedül, de Füge úgy keres ha nem vagyok itthon, olyan rossz érzés, pedig kell "szoknia" mert mindjárt eljön a melós idő :oops:

Kép
budabo
 
 


Ezeket találtam az ajánlott supinált talpú cipők közül, amiket ajánlott a dévénynéni a múltkor, úgy olvasom, hogy ezek megelőző cipők, nem utólagos korrigálásra vannak, tehát akárkinek, mindenkinek ajánlott.

http://www.salusweb.hu/salus-kids-cipok.html
http://www.supy.hu/?gclid=CPruuZeb75wCFdMWzAodEEeGkA
http://lurkocipo.hu/webshop.php?category=cipo

...amit nem igazán találtam meg, de mondta, az a Dr Leo cipők, amiknek szintén ilyen supinált talpa van.

Amúgy hazaértünk Debrecenből, nagyon jó volt, az egészet sovány disznó vágtában teljesítettük, de a hétváge gyöngyszeme mindenképpen a Ricsibabánál(Móninál :wink: :wink: :wink: ) összeütött hármas tali Amyval. Nagyon jóóóóóóóóóóóó volt! Vannak képek is, de most hullandusz vagyok, megyek bezuhanni az én kényelmes, jól megszokott saját ágyamba, ahonnan nem kell 10 percenként felkelnem vagy a rendezgetés miatt, hogy egyáltalán fekhető legyen, vagy a földön, mindenféle kerítés nélkül fekvő gyerekem innen-onnani visszacincálása végett :lol: :? :? :?
Holnap jövök, minden álommanót Amyhoz rendeltem mára, bocsi előre is( :( :( nagyon nagy szüksége van rá, szegény! :? :? )

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zvera: boldog 7. hónapot Olinak! Fiúk nagyon édesek és most már tényleg nem egyformák. Mörfi tényleg olvas, ezért nem írom le, h Alexnek van-e foga (múltkor vki kérdezte pirit, én nyilatkoztam, h még nincs, erre 2 nap múlva megjött :twisted: )
Panna: Hanna gyönyörű és én is látlak benne téged :)
Bogi: pár hete nekem is carakodott a térdem, konkrétan merevek voltak a térdizületeim, alig tudtam felállni még a wc-ről is, szedtem rá homeóst és tök jól helyre jött. Igaz nekem nem dagadt, csak fájt és nehezen „indult be”
Bogi, Zvera: sajnálom, h apák néha megbolondulnak, senki sem tökéletes, Alexapu sem, de attól még én is nagyon szeretem őt, mint ahogy ti is a tieiteket :D

Hoztam képeket, Sárváron voltunk pár napot:
Kép
Kép
Kép
kreiszi
 
 


Jó estét Minden Kedves Babának és Mamának! :) (vagyis remélem, h a babák már alszanak :wink: )

Szép napsütéses hétvége volt :) Jó lenne még idán pár ilyen.

Néhány reakció

Julcsi - örömmel olvasom, h a gyógyulás rohamos mezejére tévedtél. Szükséged is lesz rá, mert sztem pár nap és Marcibogyeszt úgy kell "befogni" h ne fussa körbe a lakást. (nekünk innen már csak pár nap volt, amint rákapott az ízére, nagyon belehúzott :))

Kreiszi - remélem, jól sikerült a 7vége, Alexovics töndipofa :)

Zétivera - mi leszel, ha nagy leszel? Biztos nekem nincs érzékem, szemem hozzá, de sztem olyanok, mint 2 tojás és meg sem mondtam volna, ez a két kép két különböző kisfiúról készült :oops: Mutattam a páromnak a fotókat, továbbra is Zéti kedvenc nála :lol:

Ladmon - hát izé, delikáttal fűszerezem, mármint a levest. Mer az oké h belegyömöszölök rengeteg zöldséget a kelkáposztától a petrezselyemig, de annyira sós vagyok, h nekem ez még kell bele :oops: szal marad Marcinak a különlábos :)

Megpróbáltam tegnap előtt elkezdeni az ebédkiváltást. Pénteken kudarcba fulladt, tegnap viszont egy tündér módjára csókolta be az egyik hiper éttermében a krumplifőzit. Lehet, érezte, h most úccse lehet cicizni és ezért ha ló nincs jó a szamár is alapon beverte. De én annyira büszke voltam, mert nagyon szépen evett.
Pandusika sztem igazad van az itatással kapcsolatban, én Amy-tól tanultam a pohárból itatást és azóta nálunk is jobban megy a kaja. Persze nem mindig, és nem is várható ez el, hiszen ők még csak kóstolgatnak sztem. Szal én sem szomorú, sem csalódott nem vagyok ha egyik nap jobban eszik, a másik nap pedig nem.

Gerendai Zsuzsi - köszi a cipő linkeket, engem nagyon érdekel. Ha mindenből nem is tudom a legjobbat adni Marcusomnak a cipő azért az amiből szeretném.

Zümis - jajj, nekem is volt olyan időszakom, mikor lépten-nyomon azt hittem h hűtlen a párom, pedig csak sokat dolgozott. Bár ő nem kolleginákhoz járt szerelgetni :oops: Kívánok neked mielőbbi nyugalmas időszakot! Tudom, milyen c@r érzés ez! Remélem, mielőbb tisztázódik és úgy, ahogy neked jó! :)

Mindjárt felteszek egy-két képet amit a telefonról töltöttem le, mert Marcit tegnapelőtt hintázni vittem. Nagyon élvezte, ezért szeretnék is mielőbb hintát venni neki,. Kicsit csalódott vagyok, mert találtam egy nagyon is megfelelőt, a symba 3in1-t, csak mindenki hirdeti a honlapján, de senkinél nincsen és nem is várnak szállítást :twisted: na futok még holnap néhány kört valamerre....

KépKép
hugic
 
 


A hintázós kép:

Kép

Ez volt az első rendes felülés anno:
Kép

Az első felállása (hi-hi, majd infarktot kaptam, mert szinte kifordult az ágyból két perccel később):
Kép

Ne hari lányok, de ezt most megtaláltam és nosztalgiázok (olyan régen volt, vagy nem is? :wink: )
Kép

KépKép
hugic
 
 


hugic:nagyon helyes képek. Gyönyörű újszülött volt Marci, szegény Fügém elég kis viharvert volt :oops:

kreiszi:nem is baj, hogy néha van egy kis tányércsapkodás,én nem tudok ügyülübügyüzni állandóan :D

gerendai zsu:örülök a minitalinak,mi van Amyvel?????Léna bírta?

Kép
budabo
 
 


Marci képek nagyon jók! Én is nosztalgiáztam a 7végén:) Úgy láccik ez van a levegőben.... :) Kép

Lányok! tényleg segítsetek!Melyik a jobb?
Ez:Kép
vagy ez:
Kép
vagy inkább egy ilyen:Kép

jajj, nem tok dönteni....ha nincs tapasztalat, akkor is melyiket vennétek meg???? Kéne bicózni is, kirándulni is vele, meg jó sokáig szertném használni...megyek vele a kölikért a suliba...szóval inkűább az első kettőre voksolnék... húúúú de nehéz...

megyek kávézni, meg fel is ébredt Vinci....éjjel fent nagyon éles volt valami az innyén, úgyhogy lehet megvan a 3. fogacska, majd kiderítem :):) Sírás az volt :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


még nincs fenn fogacska, de valami láccik, és nagyon duzzadt...:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az egyben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!

Próbáltam képet tenni, de nem tudom lekicsinyíteni.

Valamint sok egyéb hasznos újdonságot. (nyálkendő, pelenkatartó, zsebes fejvédő, stb)

Bővebb info: marikogold@citromail.hu

Üdv

MarikoGold
marikogold
 
 


Kreiszi: Alex csuda édes és tényleg nagyon hasonlít rád! És milyen jól áll neki a kék szín... :D
A térdem nekem is ...arakodik mostanában... de csak akkor ha leguggolok.... nem tudom mitől, de elég kellemetlen... :roll:

Hugic: akkor úgy látszik nem vagyok egyedül ezzel az egyszer eszünk, egyszer nem dologgal.... tegnap délután már valószínűleg a front zavart be, mert rossz idő lett mára és Hanna hiperhisztis hangulatban volt....
Marci elképesztően aranyos... ahogy az ülős képen néz... :D

Verus: nekem is az első kettő a legszimpibb....

Tegnap este egyébként miután hallottam, hogy nagy a nyűglődés, bementem Picúrhoz és épp négykézlább előre-hátra hintázott.... :D lehet, hogy lassan mi is mászni fogunk? :D lassan nekünk is be kell biztosítani a lakást... :D

Megyek megcsinálom a tízóraiját, hátha eszik valamit... :roll:

Panna
pandusika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?