Új privát üzeneted érkezett!

Crocus, köszi, igen, gyerekorvos is megnyugtatott, szóval már nem idegelem magam rajta, csak nevetek kínomban :D meg takarítom a kiköpködött kaját, meg húzom le a vécén a maradékot...

KépKép

KépKép
stelly
 
 


zsu,nilababa:szerintetek? 8) 4.30-kor felsírt Füge, majd 6-kor. Az elsőnél sírdogált,fél órát ücsörgötem mellette, de megnyugodott, majd 6-kor felsírt,apa átment,cumi és rögtön elaludt 7.20-ig. Nem akartam én kelni

ladmon:ugye milyen édes a szuszifej???én nem tudok betelni vele,nagyon szeretem amikor csinálja.

zsufi:naná hogy ismerős, távirányító, mobiltelefon, fényképezőgép. Füge új játéka hogy ahol feláll - asztal,kiságy- rágja a szélét :shock:

crocus:nagyon helyes Ati! a barátnőm kislánya amikor ott voltunk nemrég 3 éves, és az összeshabtapit így magára húzta :lol:

és most küzdünk az alvással,mert délelött csavizni voltunk,kocsiban aludt 2*20 percet, de mivel dél körül volt az egyik 20 perce én mondtam apának hogy nem fog elaludni könnyen,lehülyézett és tessék..apa alszik, füge meg esik-kel az ágyban,ez megy kb. 20 perce, de már hulla fáradt :cry:

Kép
budabo
 
 


millye !Őszinte részvétem!

Boldog hófordulót kívánok minden babának aki a napokban tartja vagy tartotta.

Nem tudtam szólni de a könyv hiányzó része is fent van !!
(köszi Eszter a lehetőséget)

Julcsi további gyors gyógyulást szükség van rád!!
milyen volt anyóssal a két nap?
Nekem nem jut ki anyósból soha max ha megyek hozzá ,hozzánk nem jön csak kb 1 évben 2* de akkor már túúúl teljesített.:P

Gzsuzsi!
Remélem Lénának sokat fog segíteni a DÉvényes torna igaz kicsit borsos az ára de ilyenkor nem ezt nézi az ember...
Én is elfáradnék 50 perces piszkálástól.sok kitartást küldök neki és egy nagy puszit ,hogy "csak" a végére borult ki.

mi is beléptünk a 2 fogacskával rendelkezők klubjába :lol: hurrrá tegnap reggelre minden gond nélkül kibújt a második is.(naa nem megkövezni mert nem nyűglödtünk vele nekünk ott volt a betegség )

Tegnap voltunk hiperszuperdokotornéninél méretni!
a kicsikém 8350g 70cm fej és poci45 ...10g híján 500g hízott 1 hó alatt 8) (mi lett volna ha a betegség alatt is rendesen eszik?Meglett volna az 500g?!hihihi

További jó híreim vannak (bocsika ha ezzel(is) most bosszantok valakit az éjszakák visszatértek a régi kerékvágásba 1*ébred enni. :oops: 8) a déli alvást 13:45 óta nyomja nővérével együtt.

Összegezve jó evő ,alvó bébim újra a RÉGI!!

OLvastam ,hogy az oltást beszélgettétek visszatérhetnénk rá mert nekem vmi nem kerek :A kötelező oltásokon felül mi kaptunk PEREVENA-t ami penomococcus -ra van ugye?????De a hiperszuperdrnéni most megint felírt egy oltást amit 1 éves koráig meg kell kapnia köv hó ban az elsőt és 2 hó múlva a másodikat...a neve:NEIS vac ez is vmelyik kókuszra van...Kicsit megkavart és nem értettem igazán ........Nagy nyüzsi volt meg az előző anyuka a bömbölős nagy fiával nem ment ki mert Mukit "csodálta"...De mintha a téli megfázást emlegette volna...kicsit félek,hoyg a két hasonló oltást baj csinál...


Csirkecicit én kockázva fagyasztottam le és ha mi is eljutunk a zöldség evéshez(meert a betegség miatt kicsit visszaesett án Muki most csak a gyümi jön be )és ha majd párolok én az mellé teszem és ott megpárolódik a csirkecici is ééés ha majd nagy fiú lesz akkor kapja a levesből. :oops:

légyszi szavazzatok Mukira itt:
http://palyazat.picibaba.hu/2009-szepte ... orrend=abc itt naponta lehet...


és itt:
http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/v ... 270&page=1

nagyon köszönjük.

sok lettem,mert aki ritkán jön... :roll:

Kép
zümis
 
 

 
 

zümis:gratula,szavazva. :wink:

Kép
budabo
 
 


zümis:ajaj,előre írtam hogy szavazok,de nem sikerül :cry:

Kép
budabo
 
 


Boldog hófordulót Alexnak, Petrának és Vilinek!!!!

nila, qva jó volt a step, mostanság nem voltam step-en, élveztem és csöpögtem,mint állat....... :shock: :lol: :lol:

nagyon jópofa a habitapiba bújó Attila kép, mennyire titta anyja,nem??

kisfiam beszélget, egyfolytában mondja,h "aggya,aggya" meg icc (mintha németesedne és ich lenne) én meg ha ő nem dumál és csak úgy utánzom őt,biztos rázendít a mondókájára... megzabálom!! annyira koncentrál közben,h majd elharapja a nyelvét és folyik a nyála ezerrel,mert nem ér rá nyelni közben... :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


Zümis, szavazva :wink:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zümis:szavaztam :D

Kép
nilabali
 
 


zümis:nekem nem és nem engedi, azt írta hogymár a héten szavaztam, pedig próbáltam másik email címről is :cry:

Kép
budabo
 
 


Köszönöm lányok. :D
Muki is nyomja a szöveget de közbe iktat 1-1 repülőt is(berreg).Esernyőt nem előlegez előre.

Annyira fel idegelt az EX-em ,hogy remegek az idegtől
:twisted: :twisted: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Bogi a pampersen nem sikerült? lasssan fel is adom ott :cry:

Kép
zümis
 
 


Bogi:
IP cím ha 1 akkor nem enged más emai címről .
Ne is aggódj rajta....

Kép
zümis
 
 


Én telefonon szavaztam, sms-sel. Az most jó???????

Crocus, nagyon jó képek Atiról, te készítetted? Léna is ül úgy ki oldalra, mint Ati, (meg mint újabban Bogyesz :D )
Most a legújabb mutatvány, hogy feltérdel, és fél kézzel kapaszkodik valamibe, a másikkal meg matat.

Andi, olyan jó, hogy meg tudtad oldani a kikapcsolódást is, meg a fogyást is, két legyet egy csapásra :lol: ! Fittimama leszel husimusi Bocid mellett 8) 8) 8)

Ricsibaba a vasárnapról írok privit mindjárt.
Remélem, összejön egy hármas tasli vasárnap a hajdúknál :D :D

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zümis:nemnemnem,sorry :oops:

Kép
budabo
 
 


Gzsuzsi,nem sms ben kell szavazni a picibabán :oops: én nem kérem senkitől,hogy költsön ránk a kép alatt van a SZAVAZOK gomb az kell csak megnyomni...tessék megadni priviben a számlaszámodat és átutalom az sms árát.

Kép
zümis
 
 


Fityiszt mutogató szmájli :lol: :lol: :lol: :lol:
(mellesleg nem látok a kép alatt szavazok gombot)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Állatkertbe nem mentünk, amikor elkezdtünk volna készülni elkezdett esni az eső! :( Viszont ragyog a lakás, kitakarítottam!
Délutánra bezzeg tök jó idő lett! :twisted:

Verus, sajnálom az éjszakázást! :(

Ladmon, csúcs nagyon a kristálycukros, fakanalas Esztike! :lol:

Crocus, Attila is nagyon helyes, a habtapis kép király! :D

Helga, Barbinak jobbulást! +++++++++++++++++++++++

Eszter, sajnálom a car éjszakát, majd csak kint lesz az a fogacska! :roll:

Bogi, lehet hogy Fügének jön egy újabb foga? :roll:

Zümis, nagyon örülök, hogy megjavult Muki éjszaka! És gratulálunk a második fogacskához! :lol:
Szavaztam! :wink:

Andus, irigykedem a step-re, én még nem mertem elkezdeni tornázni, féltem a tejcit! :roll:

Holnap még lesz egy feladatunk, van a nappaliba egy üveges ajtó a szekrénysoron, arra kéne kitalálni valamit, mert félünk hogy Bebe beüti a fejét! :roll: Esetleg valami ötlet? :roll:
zsu83
 
 


Kiszedni az ajtót,
Eladni a szekrényt,
Folpackkal beborítani... Az egészet, jó vastagon... :lol:

ladmon
 
 


zsu le kell szerelni és kipakolni belőle.
:? :cry: :wink:

Kép
zümis
 
 


zsu:nem tudom, talán jobb felül érzek egy kis recét és fehér is, de nem látom-érzem még biztosan. Szekrényre nincs ötlet..az üvegtől félted?

Kép
budabo
 
 


Zsu, nem túl esztétikus, de lehetne rá tenni valami szivacsot, vagy párnát alulra. Valahogy odacelluxozni, vagy nemtom 8)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


na ez egy termékeny 20óra 03 volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.17 21:56-kor.
ricsibaba
 
 


Na, én csak poénnak szántam az előzőt...
Szerintem meg úgy kell hagyni, szépen megszokja, hogy ott van. Úgyis mindenbe be fogja ütni magát, nem hiszem, hogy rögtön nekiszaladna aztán már ki is törne... A kitöréstől féltek vagy csak a koppanástól?

ladmon
 
 


Stelly: mégis lesz fogacska??? Húúú, pedig bennetek bíztam, hogy marad fogatlan partnerünk... Most jól érzem, hogy alig van már baba, akinek nincs foga?
Jaj, én is akarok cuki fogacskát!! (persze sírás, rívás, nyavajgás, nyűglődés és extra éjszakázás nélkül.... :D )

ladmon
 
 


Nem Zsuzsi, nem nekem kell a fog, hanem Eszteremnek.... :lol: (Mielőtt még szóvá tennéd a bakit.... :D)

ladmon
 
 


Ladmon, jaj mekkorát röhögtem, férjem már jött lesni, hogy mi a bajom! :lol: Na szóval időközbe Zsoltinak eszébe jutott még valami, kiveri az üveget! :shock: :wink: :lol:
Attól félünk nehogy úgy nekimenjen Bebe, hogy összetöri magát is, meg az üveget is! :roll:

Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ! :D

Bogi, nálunk fél5-kor volt egy felsírás, Apa átment, de nem volt gond, aludt tovább Bebe!
zsu83
 
 


zsu:biztonsági üvegre cserélni, ami nem törik olyan könnyen, vagy csak ilyen fóliát venni rá. Ha nagoyn gázosnak találjátok akkor gondolkozzatok a megoldáson egyébként meg ténleg meg fogja szokni. Mi voltunk ma bandázni és füge is minden olyat helyet megtalált hogy a frászt hozta rám, de a saját nappalinkban próbálom úgy csinálni hogy neki biztonságos legyen, de az esésektől nem tudom megvédeni. Nem tudok mindig ugrásra készen állni mellette. Mondjuk üveg nálunk nincs,tükör volt és lesz is na azt jól el...tük, ezért kellett tapétát venni,és tükröt vágatni.. :oops:

Kép
budabo
 
 


ja és felsírás...kapott homeost,bekentem az ínyét és apa éjszakás, szóval örülnék ha tudnánk aludni.

Kép
budabo
 
 


na, végre sikerült Vincit letenni....remény él bennem, hogy így talán alszik éjszaka, ha már ilyen későn lehtett csak ágyba dugni :) végül is 7vége van :):) vagyis lesz migyá...megyek is aludni, csak gondoltam kicsit olvasgatok, de úgy elfáradtam...annyi email, meg egyebek jön mindig, hoyg már elég volt... jó éjt mindenkinek! holnap kirándul a család, kiv. én meg Vinci...még sok lenne a nagyhideghegy hátihordó nélkül....meg egy nagy csapat gyerekkel, akik nem várnak ránk,meg a peluscserére....na meg egész nap csücsülni egy kenguruban, vagy hátiizéban nem is lenne még kényelmes...bár nagyon mennék...lehet reggelre megváltozik a véleményem, és belevágunk :):):) legfeljebb hazajövök féluton, vagy bevárom a csapatot valahol......:) ÁÁÁÁÁÁ sok lesz. Na meg egyedül lennék egész nap...Vincivel...az jó....csak kicsit uncsi 7végén.....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ladmon, miket feltételezel rólam! Nem lehet mindenkinek egyszerre haja is, meg foga is :D . Kérdeztem vala a múltkor, hogy mikor lesz a kopasztás? Mert akkor lehet, hogy kinőne a foga cserébe :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Verus, gondold meg a túrát, Vincicombit cipelni egész nap nem semmi mutatvány lenne. Inkább pihengess (de ne úgy, hogy sütsz 4 féle sütit, meg főzöl 3 fogás kaját, és kitakarítod a házat, meg kivasalsz egy hegynyi ruhát :lol: :wink: :wink: )

Boginak, és mindenkinek eseménymentes éjszakát, szép hétvégét, meg minden...

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


óóóóóóó Zsuzsi, pedig pont így gondoltam kihasználni az uncsis időt :):):) asszem egy túra pihetnetőbb lenne...... :)
jó éjt!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Varratok kint és fél lábon az elsőre is feljutottam, holnap jövök, mindenkinek jó éjt!!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu:nálunk bevált ötlet az ajtókban a nádbetét....bár az én uram asztalos,így könnyen kivitelezhető,és nem tudom,hogy milyen stílusu szekrényetek!de szerintem is megszokja Bebe,ha párszor verte fejét...gondolom,mert Bazsi mindig beverte könyvespolc aljába,és mostanra megtanulta hogy annyira nem kel ott ugrálni!

zsuzsi:jó utat és talit nektek!

julcsi:örülök,hogy javulgatsz!

ladmon:fogacska vagy hajacska?képzeld nekünk mindegyik van.......!lehet irigykedni!és úton vannak a felső fogak is....bár nem mostanában fognak kibújni,és kicsit több nyűg van velük,mint az alsókkal,de még így se panaszkodom,homeó sokat segít!

most elmegyünk beváslókörútra fiammal,egyszer talán haza is érünk.....

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt! :)

Na egy éjszakán ismét túl :?

Ladmon: nálunk minden éjszaka sz@r, legalábbis nekem, Barbi gondolom élvezi hogy szívathat :)
20.30 alvás
21.30 cici
0.00 cici
2.30 cici
4.30 cici
7.30 vigyorogva ébredés, dumálás, ének a kiságyban és 8 küröl megyek csak be hozzá, addig játszik
szóval nekünk ilyenek az átlagos éjszakák, 2 hónaposan bezzeg végigaludta :shock:
Nálatok? Hogy aludt a csemete?

Gzsuzsi: jó utat és jó minitalit :)

Julcsi: pihizni,pihizni! Nagyon rossz volt a varratszedés?

Nila: már bevásárlókörút???? Én még fel sem öltöztem, még most kávézom :oops:

Kép

Kép
hel29
 
 


itthonmaradtam :( Jobb is így....Vinci alszik....Kávémat apa megitta...msot főzök megin.... Törpiek kirándulnak már! Oyan jó nekik!
Vinci 2X kelt fel éjszka, volt kaksi is, átpelusoztam félhomályban, félig ébren....köüzben fütyiből mindenhová pisiszökőkút....áááááá, izgi volt...takarítás, rucicsere.... :):) Gyerek jól felébredt, de letttem, és otthagytam, és dumálgatott kicsit, aztán elaludt magától... :):) Szóval egész jó éjszaka volt...
Most belevetem magam a vasalás élvezetébe :):):)
Aztán ha Vinnyó felébredt, megyünk zöldségeshez :)

Szép 7végét mindnekinek!
Julcsi! Tök ügyi vagy! Varratszedés :roll: brrrrrrr.utálom az ilyen bizgerálásokat!

Hel! nem seemi egy éjszaka lehetett :( Akkor most mész aludni? :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Bogi, és hol lehet olyan fóliát kapni, nem tudod? :roll:
Mit csináltatok a tükörrel, eltörött? :roll:
Hogy telt az éjszaka? Bebe 3szor felsírt! :?

Verus, jó kávézást! :wink:

Julcsi, nagyon ügyes vagy! :D

Nilabali, neked olyan jó, hogy asztalos a párod! :D

Helga, nem semmi éjszaka! :shock: :?

Ja, nekünk is van fogacska meg hajacska is! :wink:
zsu83
 
 


kávé megvolt, totál naturan, minden elfogyott...se tej, se tejszinhab....iszonyt íze van így, nagyon erős... :( Na de mindegy, most a hatás kell :):) Élvezet majd máskor!

a mi lakásunk szerintem totál nem picigyerekbarát :( Már nagyon hozzászoktunk a nagyokhoz, és rengeteg a konyhában a földzsintes nyitott polcom, tele befőttes üveggel, szakácskönyvvel...stb..vagy ajtót kell rá tennem valahogy, vagy játékokkal telarakni, vagy üresen... :( Még az a szerencsém, hogy Vinci nem közlekedik...még.... biztonságilag mindenhová be tudja verni a fejét, ha akarja, ált.ban első volt az asztal alatt a nagyoknál...elkerülhetetlen...mikor felállnak, még ippen elférnek, de aztán későb...meg mikor kijönennek alóla, és a szélébe beverik a fejüket, mert hát az nálunk kicsit keretes lefelé, és alacsonyab....üvegek nincsenek, de van egy csomó faanyag tele szálkával az egész előszobában, mert apa még nem fejezte be a szoba burkolást..... sarkok mindenhol, ahova én mindig beverem magam, állandóan kék-zöld vagyok...de mentségemre legyen mondva, én már öreg vagyok, nem tanulok...feledek...a gyerek még megtanul magára vigyázni...nem ismert terepen, meg úgyis előbb vagy utóbb összevri magát, de ennyi kell... mindentől nem lehet megvédeni őjket, nem is kell, kellenek a tapasztalatok! amúgy meg igen gumiból vannak, vastag csontokkal, úgyhogy nemigen éri őket nagy ütődés, sírni is inkább az ijedségtől sírnak, nem azért mert fáj...legtőbbször meg azért, mert anya megijedt, a gyerek lehet észre se vette, hogy koppant egy nagyot :) Szóval no para, úgyis minden anyuka igyekszik kivédeni az esetleges baleseteket, de mindent nem lehet, és ezért nem is lehetünk hibásak!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


húúúúúúú de hosszú lettem..bocsi :?
megyünk sétizni....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Szép szombatot mindenkinek!

Stelly: HUhh, ez a kettőkor kezdődő éjjel nem hangzik jól, de biztosan az áttört fogacska a bűnös. Szerintem ilyenkor nyugodtan add azt a fájdalomcsillapítót, hisz ha más fáj neki, arra is jó. Ma éjjel jobb volt?
Van egyötletem amúgy hozzátáplálást illetően...Nem belepof, csak ötlet, tényleg. Szóval, én elolvastam ezt az igény szerinti hozzátápi elméletet a neten, és nem mondom, hogy maradéktalanul alkalmaztam, de tény, hogy kezdetben nagyon laza a volt a dolog, ölemben evett, belenyúlkált, szétkente magán, ilyenek. Nem tudom, hogy ezért-e vagy sem, de egy idő után kedvet kapott, és sokkal jobban kezdett enni, most meg már kezd igazán jóétvágyú és nyitott lenni. Lehet, hogy amúgy is így alakult volna, de az is lehet, hogy hatása volt annak, hogy engedtem szabadon ismerkedni az elején (amitől egyébként néha frász kerülgetett, hisz a fal is céklás volt... :shock: ) De most utólag azt mondom, megérte. Emellett Marci egyre szebben is eszik, ma délen egyáltalán nem nyúlt bele (mondjuk a kedvence volt, paradicsomos krumpli 8) ), de ha bele is tapicskol, az csak a végén szokott lenni, mikor már unja a banánt.
Adrika elég szabad léleknek tűnik, nem lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni, hogy leülteted mondjuk a földre (nemsajnálom ruhában), ahol nyúlkálhat, tömködheti a kajcsit a szájába, meg ami még eszébe jut... Persze utána gyereket és konyhát takarítani nem olyan mulatságos, de hátha ez segítene.

Többiek, Hel, Mist, Ti kicsit jobban haladtok már?

Huhh, rémesen hangzik ez az éjszaka, Hel! :( Bernivel is így volt? Jó lenne, ha lenne valami ötletem, de félek, nincs. (Mondjuk ha jobban enne mást is, az biztosan segítene...) Addig meg türelmet kívánok és hajrá!!!

Ahh, varratszedés az nem fájdalom. Másfél órát vártunk az orvosra, az nem esett túl jól... :( Jövő pénteken vissza, ha minden jól megy, röntgen és talán utána ráállhatok már.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi merre van mostanság? Ő is hétvégi törzstag... :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


gerendai zsu:igazán figyelmes vagy, de sajna ismét nem jött be. 21-re aludt, majd éjfélkor felsírás,2 körül légzésfigyelő,5 után felsírás.

helga:hozzád képest az én éjszakám hiperüberszuper

nilababa:mi jót vettél?

zsu:esetleg asztalosnál vagy üvegesnél kérdezd meg,nem tudom hol lehet kapni. A tükör nem tört el, csak nagy tükör volt, és szerintem veszélyes Fügének,mert oldalról pont beletudott kapaszkodni - úgy volt feltéve - és gondoltuk ill. Millye
Andrása is mondta hogy vannak tök erős ragasztók,ragasszuk fel. Naja csak az nem volt a tervben hogy a fal nem egyenes és nem ragadt meg rendesen a tükör,így tükör le,fal csúnya, tapéta,tükör elvág és úgy vissza.

julcsi:itten volnék én is,csak délelött csaviztunk,reggel időm sem volt jönni, most is Fügét próbálom leharcolni, ahhoz képest hogy délelött 20percet aludt,most szenvedünk. na de úgy is én nyerek előbb-utóbb. Lábadnak++++++++++++++++.
Ti igazán jó példák vagytok a hozzátápira,mert amilyen nehezen indult, annyira belejött Marci.

Kép
budabo
 
 


bogi:csak a szokásos..kellett mindenféle tisztítószer,fürdőcucc,tápszer,bébikaja,stb...
Füge elaludt végül?

zsu:ja,tök jó,hogy asztalos...de itthonra is dolgozhatna...az itthoni dolgok mindig elmaradnak...még most is melózik,pedig azt mondta délre itthon lesz,de még megcsinál valakinek valami,és utána még segít egy szekrényt felvinni egyik haverjának...szóval lesz 6mire hazaér...

hel:bizony korán indultam,mert úgy volt,hogy Bazsit is viszem,de közben jött anyósom és ő vigyázott rá,amíg én elmentem vásárolni :lol: így gyorsabb volt a dolog!de nekem nem is volt car éjszakám,mint neked....

lkverus:vasaltál?nekem anyós elintézte a vasalást mire megjöttem...de most szedtem le a következő adagot...este én is folytatom...jó lett volna,ha ez az adag is megszárad reggelre,mert akkor már ez is kész lenne,de így is szuper,hogy sok minden kivasalt!

Bazsi is felébredt hamarabb a szokásosnál,elmegyünk sétálni,mert gyönyörű idő van!

Kép
nilabali
 
 


Gjéti Olijának boldog hófordulót! :D
Anyukájának pedig üzenjük, hogy ideje felbukkanni a babaneten. :wink:

Nila, Ti jobban álltok a hozzátápival? Jó sétát!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:igen jól állunk,Bazsinak csak átmeneti volt a nem evés,a fogacskái miatt!szépen eszik,de csak az üvegeset hajlandó...de ebédre egy üveg lecsúszik és a barackot,szőlőt,almát,banánt is szereti,délután pedig tejpépet is eszik,de azt is csak gyümivel turmixolva szereti,még a gyári gyümölcsöset is barackkal összekeverve eszi meg...és 3xkap tápot még!szerintem ez egész jó,remélem hízik is rendesen,majd kiderül,de csak két hét múlva megyünk méretni a drágát!Marcid kedvencét a paradicsomos krumplit ő például utálja....holnap kap zöldborsót,kíváncsi leszek!

Kép
nilabali
 
 


nilababa:elaludt végül, de énvagyok a hülye, mert azt gondoltam hogy a délelötti nem alvás miatt fáradt és korán leraktam, 1 óra kellett mire elaludt, de nem kellett volna ilyen korán leraknom,hagynom kellett vona ebéd után hogy játszon még. Jó sokat dolgozik neked apa :cry: voltatok sétálni?

Kép
budabo
 
 


ááááááááá, dehogy vasaltam...mire odajutottam volna, vinci már csápolt :) Most megin szunyál, de persze én meg itt kalózkodok :):)

segítség!!!!!!!!!!
Hátihordót akarok, ami jó bicajozáshoz is, mert úgy egyszerűbb lenne a nagyokat suliba vinni, meg hozni, és bicajülés még nemigen jó, kicsi hozzá a csemete....na, meg kiránduláshoz is kellne....nézegettem, vannak nagyon hátizsákszerűek, csővázasak, meg van a liliputi, és az ergo. Nekem az utóbbbi tetszik a képek alapján, de tapasztalatom 0. na meg későbbiekben lehet, egy hátiszákos jobb nem? Valaki használt már ilyesmit? Vagy hallottatok róla melyik milyen? A liliputi magyar, az mondjuk azér jobb, meg vissz alehet küldeni, ha nem jön be....
Nekünk van egy nagyon ősrégi chicco, iszonyat kényelmetlen, és már szakadt, meg nem is jó még ilyen pindurnak, mint mst a Vinci, meg nem is érzem biztonságosnak, na meg bicajon...szóval új kell :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


csak hallgatom, hogy valaki bontja az ágyát, hatalmas erőlködéssel :)
Így várt:
Kép
a sihuhus póló:
Kép
és a ráadás:
nyuszis pizsiben rámolt tegnap:
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


bogi:sokszor nehéz eltalálni,hogy mikor kell letenni gyerkőcöt!én szemén látom általában,de van,hogy tévedek...de ha 20percnél tovább tart,hogy elaludjon,akkor ki szoktam hozni,és fél óra múlva lerakom újra.
voltunk sétálni és még boltban is,mert a kenyér,tej ilyesmi kimaradt reggel,most letettem gyermeket még sunyni egyet,és kivasalom a maradékot!

lkverus:sajna ebben nekem sincs tapasztalatom,tippet meg majd tőled kapok,ha már sikerült beszerezned...kicsit könnyebb lesz a dolgom,mint most neked!

Kép
nilabali
 
 


lkvesus:én gyerekem mikor fog így csücsülni?annyira várom már...sokkal könnyebb lenne a babakocsizás is!édi a nyuszis pizsi!

Kép
nilabali
 
 


ikverus:nem tok segíteni, nincs még tapasztalat

nilababa:általában szokott menni, de most én nagyon hüle voltam, ki kellett volna vennem még játszani, de nagyon fáradt voltam én is, szétment a fejem és gondoltam kicsit pihenek...na mindegy, majd legközelebb okosabb leszek. :wink:

Kép
budabo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?