Új privát üzeneted érkezett!

stelly:pont akartam kérdezni hogy hogy jött be Adrinak a járássegítő? Szóval az FP golyókat füge imájda. Megfogja, megkostólja,elgurítja és megy utána. Kergeti a lakásban. :lol:

Kép
budabo
 
 


Féltem, hogy ezt fogod mondani :lol: akkor irány vissza megvenni őket :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Áginak, Andrisnak sok-sok gyógypuszi, jobbulást!!!!!!!!+++++++++

Csengének, Atinak, Vincinek nagyonboldog 7 hóst!

Főtornászbajnoknő-lépcsőnjáró Adrit isten éltesse névnapja alkalmából!

Kreiszi, minden tiszteletem, hogy kitartóan csinálod a sulit. Minden rendben lesz Alexel, neked lesz rosszabb, meg nehéz nélküle. De Anyukáddal nagyon jól ellesz. Szopit hogy oldjátok meg a gyakorlatos napokon? És jól értem, hogy a suli idejére átköltöztök Alexel Anyucidhoz? Milyen suli is ez?

Nila, Bazsa azután aludt el azon a párnán, hogy áttörte a barikádot? Így kinyúlt? Csudi édes!

Bencus nagggggyon helyes, volt egy hasonló arcú kisfiúm, ő is Bence, imádtam, Benőci volt a beceneve.

Ladmon, mi is éppen ma kezdtük a husit. Tegnap éjjelig adagoltam a husikat, de szerintem Léna a ballagásáig ezt fogja enni, mert 180 adag lett :roll: Én 2 csirkemellet megfőztem répával, krumolival, karalábéval, és a zöldségeket is összeturmix, meg a husit is, kevés leveslével. Nekem így vitte a botmix. Aztán kiskanálnyi adagokat gombócoltam, deszkán lefagyi, aztán dobozba be. Ma már ezt a zöldségpürét ette egy golyónyi husival, hát, a 200 miliből kb 20 maradt meg :shock: :shock: Eszter is rákap majd!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

 
 

zsuzsi:nem,az a kép aznap reggel készült,hasonló bírkózás után,akkor tényleg el is aludt,mert elfáradt benne...szép adag husikát megevett Léna!

millye.volt már a doki?

Kép
nilabali
 
 


Ági lányom délelőtt óta nem hányt, nem volt hasmenés se, úghyog most már nagon valószínű, hogy valami szar kajcsit evett....nincs se láz, se egyebek, étvágya az van, de egyenlőre csak keksz, főtt krumli, és keserű tea a megengedett, olyannyira jól van, hogy vizilabdára akar már menni, hát ma kihagyja azért, sőt....igen nagy a hangja, és jó színe is lett :)elmentünk Andrisért a suliba, bementünk Ági oszályába is, a tanítónéni szerint mehet suliba holnap, ha jó az éjszakája, és majd ha gond lesz úgyis szólnak :) Gyerekdokinál 100an voltak mind fertőző betegségekkel, így a 3 gyerekkel egyedül nem vártuk ki a sort...apa nem jött haza, pedig ígérte :( majd ha megin gáz lesz elviszem...de úgy tűnik megygógyultunk :) Köszi a gyógypuszikat, bizti ez hatott!!!! :)


Köszönjük a 7 hós köszöntéseket! :) Vincinek jó napja van ma, élvezte, hogy Ághi szórakoztatja egész nap:)

mik azok az Fp golyók?

oh, Vinci már megin ébren....megyek...negyed órája tettem le :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vinnyó megtanult hátrafele közlekedni:
a habtapi közepéről indult...épp az ágyneműtartóba kutakodik
Kép
ezzel szórakoztak majdnem egy órán át:
Kép
Vinci egyik kedvenc játékával:
ezt szoktuk "kergetni"...
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Dokinő szerint a fogzás zavart be (nagyon be van duzzadva az ínye olyan mintha gyulladt lenne)... nem talált ő sem semmi mást ami miatt lázas lehet... viszont az egészben az a furcsa, hogy a fürdőn kívül semmi de semmi nem vitte le a lázát... :? Most megint alszik... egész nap cipelem mert ölbebabát játszik... már leszakad a derekam :roll: HA holnapig romlana vagy még mindig magas láza lenne akkor szólnom kell megint a dokinőnek... remélem nem vérvétel lesz belőle... :cry:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Megjöttem! Ma Ikeáztunk, kapott Bebe játéktároló dobozt, én meg kiegészítőket a lakásba! :D

Verus, nekem a kólát anno a védőnőm ajánlotta, amikor még rókakomáztam! Nálam bevált! Áginak használt? :roll:
Most olvasom, hogy jól van Ági, ennek nagyon örülök! :lol:

Nilabali, Bazsi továbbra is nagykópé, még mindig imádom! :D

Millye, jaj, nagyon sajnálom Andrist, hogy belázasodott! :cry: :cry: :cry: Remélem holnapra elmúlik! Küldjük Bebével a sok-sok +++++++++++++++++++++++++++++t és gyógypuszit!

Bogi, Füge nagyon ügyes! :D

Eszter, gyógypuszit küldünk Adrinak a combira!
Nekem is az a kedvenc képem Bebéről! :wink:

Vinci nagyon helyes a képeken! :D

Ja, és én is balkezes vagyok! :wink:
zsu83
 
 


Zsu83 Köszönjük!!! :roll: Melyik ikeába jártok? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


sőt,én is balkezes vagyok!(két)

zsu:szuper napotok volt akkor!

millye:reméljük minden rendben lesz Andrissal!+++++++++++!

lkverus:de jó,hogy Ági is jól van!olyan aranyosak a képen együtt!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali köszi! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na, az ígért képek akkor, még a végzetes lábtörés előttről. :)

Kép Kishuncut

Kép Múzeumoztunk is

Kép A szálloda erkélyén

Kép Csillogó szemű Kisfiunk

Kép Csak lazán! :)

Kép Hoppá! :oops: :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Bogi: Nekem Isti Zalakaroson kérte meg a kezem, de nem ezen a menő helyen voltunk, csak kívülről néztük, ahogy csillog-villog. Biztos szuper lesz! MIkor mentek?

Stelly: Holnap is anyós, én meg igen magatehetetlenül. :roll: Pedig amúgy nagyon örülnék Nektek! :( Mondjuk 2 hét múlva már jó lehet, akkor még a kaput is ki tudom majd nyitni nektek (legalábbis remélem), és olyan nagyon mobilis nem leszek még, szóval nagyon fogunk örülni a társaságotoknak! :) (És Zsuzsi, Zsufi, Nektek is, ha tudtok jönni! :wink:)

No, örülök, hogy Andrisnak remélhetőleg csak a fogzás... Biztos az éjszakázás is ettől volt. :?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


És örülök, hogy Ági is jobban. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsu: én is most nyuzom apát hogy menjünk Ikeába hátha kapunk vmit ötletet térelválasztónak. A budaörsibe szoktunk mi menni,ti?

ikverus: FP golyók, 6 gömb, egyik csörög,recés,kis anyagminták vannak rajta. Kerestem neked linket de nem találok :oops:

julcsi:szept.20-tól, már várom nagyon. Nagyon jó képek, kis sörívó Marci! :wink:

Kép
budabo
 
 


Julcsi, majd szólj, hogy mikor lenne jó, és jövünk! Már nincs is az a dögmeleg, így szívesen is utazgatunk :) hintás kép csúcs :D

De jó, hogy Ági jobban van! :)

András baba, tessék szépen meggyógyulni!!!

(Ja, gyerekdoki megnézte Adri ínyét, mondta, hogy ugyan látja, hogy kicsit duzzadt, de messze vagyunk még attól, hogy áttörjön... én meg már vagy egy hónapja a legtöbb hisztit a fogának tudom be :roll: de általában segített is a dologél, meg a hűtőrágó :shock: most vagy tényleg ilyen sokáig szenved a fogával, vagy csak ennyire szereti a dologélt, meg a hűtőrágót :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye, Budaörsibe! :D
Andris hogy van? :roll:

Julcsi, nagyon jók a képek! :D

Bogi, mi is a budaörsibe járunk! :D

Eszter, tuti, hogy a fog a ludas, amikor Adri nyügi!
zsu83
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a bíztató szavakat! Majd kialakul.
Adrikának boldog 1. névnapot kívánunk és puszit küldünk!
Zsuzsi: végzős vagyok eü. fősulin, Pécsre járok, oda jön velem anyum és Alex. Gyakorlati napokon csak reggel és este fogok tudni szoptatni, mert kórházakban leszünk, én meg majd a szünetekben fejek, ezért is félek kicsit, nehogy leszokjon a ciciről.
Julcsi: így is passzív voltam az elmúlt 2 félévben a veszélyeztetett terhesség miatt, nem akarok megint halasztani, mert sosem fejezem be, (bár dékáni méltányosságival elintézhetném az újabb halasztást). Azt már eldöntöttem, h a szakdolival nem fogok foglalkozni, arra már végképp nem lesz időm Alex mellett, megpróbálok a tanulásra koncentrálni, aztán majd meglátjuk. Látom a sörözést nem lehet elég korán kezdeni, nagyon édes Marci!
Verus: Áginak+++++++++++++++++++++++++++, remélem tényleg múlóban a dolog! Vinci milyen szépen kikerekedett!
Millye: szegény Andris, remélem már nem lázas!
Zümis: én jobb kezes vagyok, de mindig a bal karomban van a gyerek :D
kreiszi
 
 


Csengének, Vincinek és Attilának boldog hófordulót kívánok!
kreiszi
 
 


Bogi! Akkor kapd le otthon, milyen...annyira kiváncsi lettem! :)

Köszi megin az Ági drukkokat, képzeljétek este most megin elment Wcre, hasmanéses még mindig, és kezd fájni a hasa...hát most lefeküdt aludni...félek az éjszakától...ha megin az lesz mint tegnap....de egész nap nem is volt wc-n, és nem is fájt neki,miért pont este? remélem csak hülyít minket :)

Vinci kaja nélkül feküdt le, nem tom mi tört rá, meg akartam etetni fürcsi után, mint szoktam, és csak kinyújtotta a nyelvét :( hát... letettem az ágyba, és elaludt....asszem nemsoká felkel, mert rájön, hogy éhes maradt.

Csináltam pár fürcsiképet :)
krokodilvadászat
KépKépupsz, süllyed...
megvan a fütyim is :):):
Kép
egyenlőre ennyit tudok:
kilövés....
KépKépplatty :)
hát ez most nem sikerült :) legalábbis haladni előre....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Te Verus, az nem lehet esetleg, hogy a suli miatt stresszel Ági, és ez produkál hasmenést? Mert gyanús, hogy semmi más tünet, nappal, mikor elhárul az iskola réme, akkor semmi, este meg újra . Simán okozhat a félelem ilyet, de tud magának csinálni is ilyet egy gyerek, ha nem akar menni. Bocs, csak 1 ötlet.
Vincipofi olyan a kádban, mint egy kis basa :D

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Kreiszi, nem is írtam Bebének nagyon ízlett a gyümölcspép, Ő is köszöni szépen! :D

Verus, nagyon édes Vinci! :D
Lehet hogy igaza van Zsuzsinak Ágival kapcsolatba! :roll: Szereti Ági a sulit, nem?
zsu83
 
 


Zsu: örülök, h ízlett neki, egészségére :) !
kreiszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon cuki Marci és Vinci:)

Képzeljétek ma Mesi 6-ig aludt, de fél 2-től foglalkoztatott félóránként...csak álmában sírt, nem volt éhes:)

Andrisnak jobbulást+++++++++!

Mi délután kenguruztunk, vettünk télire Mesinek sálat a Kenguru Goldban.

Üdv.Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Jó reggelt mindenkinek!! Remélem jó éjszakátok volt.
Mi is megvagyunk, Apa már meggyógyult, Lilinek még mindig folyik az orra és még mindig köhög. Ma reggelre meg nekem fájdult meg a torkom, de remélem mostmár lassan kilábalunk mindannyian a megfázásból.

Elnézést, hogy személy szerint nem reagálok, de mire az írásra kerül a sor, túlcsordul az agyamban a sok információ, amit írtatok...

Természetesen én is puszilom a hófordulós babákat. Mivel sok idő kimaradt, hogy olvastam volna, most döbbenten nézem, hogy mennyit változtak ezek a kis manók.

Julcsinak külön miharabbi felépülést kívánok és kitartást az anyóshoz... nálunk sem egyszerű a helyzet, a tököm tele van az ilyen mondásokkal, hogy " jövőre már le KELL, hogy jöjjetek a telekre, mert ott olyan jó (nekik...), meg hogy "ÉN azt AKAROM, hogy a gyerek meg legyen keresztelve...". Azt hiszem, lassan elkerülhetetlen ezeknek a dolgoknak a tisztázása, mert ezek az apró dolgok, mint megemésztetlen kövek gyűlnek a gyomromban és előbb-utóbb biztos ki kell, hogy jöjjenek, (enyhe képzavarral élve...) Csak az a baj, hogy ebben a családban ritkán mondjuk meg egymásnak a frankót, mindenki csak vigyorog és közben a másik háta mögött puffog. De éppen mondtam a férjemnek, hogy majd én szívesen megtöröm ezt a hagyományt.
A gyerek otthagyásáról ne is beszéljünk, egy darabig biztosan nem fog bekövetkezni.

Az iskolát nekem is folytatni kell ebben a félévben, én sem halaszthatok többet, mert nincs keresztfélév és így tuti teljesen elúsznék, de hálistennek nem jár annyi elfoglaltsággal, mint Kreiszinek, mert tavaly a féléveket teljesítettem, csak nem vizsgáztam le. Nem tudom, hogy fog menni, sajna e téren nem vagyok valami szorgalmas, legalábbis Apának mindig rugdosnia kell.

Az evés nálunk nagyon jól megy, a nehézségeket az etetőszék oldotta meg. Rengeteg gyükölcsöt el tud tüntetni, meg a főzelékeket is szereti, azt is, amit én főzök, meg az üvegeset is. Ezeken kívül csak a Humana joghurtdesszertet meg tápszert szoktam neki adni, a védőnő a tejpépeket meg a teákat nem javasolta a tömény cukortartalmuk miatt.

Mindenkinek szép napot,

Erika

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
cserkészkolbász
 
 


éjszakánk nyugis volt, Ági tök jól, és ment is suliba....én is gondoltam arra, amire te Zsuzsi, de szereti a sulit, örömmel jár, ma pl tök boldog volt, hogy mehet végre...bár a háttérben lehet bármi. lehet agyonizgulja magá, nem tom, de az előzző éjszakát szerintem nem lehet ennek betudni, nagyon durva volt. most már tuti valami kaja okozta.

Vinci éjfélkor felkelt hamizni, mert hát kiaradt a vacsi, aztán még párszor volt egy kis megébredés cumi miatt, de semmi hisztti, és tök jól aludtam éjszaka végre!

Lili nagyon édes!!!!!!!!!!!
Julcsi! Tök jók a nyaralós képek, kár, hogy rosszul végződött :(

gyógyulás a betegeknek!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


jó reggelt!

cserekészkolbász:Lili nagyon nagyot nőtt4olyan ritkán hozol képet róla!nagyon szép kislány!remélem most már meggyógyultok végre!

julcsi:Marcibogyesz is nagyfiú már!most már nem mondják,hogy sovány,ugye?nagyon édi combikái vannak,jól meg lehet őket rágcsálni!már csak egy nap anyóssal!remélem nincsenek nagy fájdalmaid!jobbulást!

lkverus:-Vinci tényleg olyan,mint egy török basa!cuki nagyon a kádban!

millye:Andris jól van,ugye?remélem jó éjszakátok volt!

bogi:csak nem sokáig aludt ma Füge?nem voltál még ma!

zetibebi:hogy van Zéti?ment már bölibe?éjszaka?

zsu:lábad jól viselkedik?

kreiszi:hú,tényleg nem lesz egyszerű neked a suli,de drukkolok,hogy simán menjen!

zümis:hogy vagytok?

stelly:Bazsi is imád az asztal alatt,a nappaliban és a konyhában is!nem tudom mi tetszhet neki annyira ott,mert sokáig tud ott feküdni és ezerrel sikongatni!

zsuzsi:Léna kimászik már a világból?

jön kávézni valaki?én szörnyű fejfájással ébredtem...ráadásul fél7-kor!Bazsi tegnap hamarabb ment aludni,látszik is az ébredési időpontból...most még itt randalírozik a lelkem,ha kidől takarítanom kell ma,főzni nem főzök,viszont sütök búvár túróst...most először kiváncsi leszek milyen!

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt!

Húú, de sok baba!
Mind édibédi (félek a felsorolástól, mert tuti kimaradna valaki!)

Pont azon gondolkodtam fogmosás közben, vajon Vinci mit művelt az éjjel. De szerencsére semmi izgit.
Nálunk ugyanis megvolt a besztof rettenetes éjszaka. 4 órát aludtam (nade azt egyben ám!!!)
Szóval most ott tartok, hogy Zsuzsi, nem cserélünk? :lol:

Amúgy husi ügyben köszi a segítséget, nolám Bogi, akkor a te védőnőd is csak jó volt valamire.... :)

Ja, és köszönöm a tömeges csokoládéval ünneplő tömegnek a támogatást! :D A spájzban az üres üvegek közt találtam egy bontatlan üveg sört! Szóval én is koccintottam! :D

Most még a MÁK-hoz is el kell battyognom, de asszem azt babakocsistól teszem, nem vagyok nagyon hordozóképes állapotban.

ladmon
 
 


ladmon:nem hangzik túl jól a éjszakátok!én fiam alvókája visszatért!jó lesz ilyen szuper hangulatban a MÁK-nál!küldök is álommanót a lányodnak,legalább napközben tudjatok pihizni!

Kép
nilabali
 
 


hahóóó!mindenki eltűnt!remélem azért jól vagytok!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért!Van egy eladó szép,polár együttesem.Kérésre szívesen mérek.Ha valakit érdekel privit küldjön!Köszi. Kép Kép Kép

Kép
melike
 
 


zsu:vmikor elmegyünk Börsre kell egy-két kiegészítő.

kreiszikitartás neked, ki fog alakulni, Alex jó baba és fog neked segíteni :wink:

ikverus:jó képek! a pancsisok a kedvenc.
http://www.youtube.com/watch?v=mziZLcUljkQ
itt látod a földön,ezek a golyók,képem most nincs :oops: bocsi.

cserkészkolbász:jobbulást nektek. Nagyon helyes Lilibaba

nilababa:Fügém 6.45-ig aludt, de 8-ra már megfőztem póréhagymakrém levest, tejszínes zöldborsós-halas cucc,tésztával. Aztán sógórnőmnek segítettem. szóval már pörgök,de most ha Füge szunyál akkor én is pihi. Nekem ma se reggeli, semmi nem volt úgy kapkodtam. :oops:

ladmon:naja vmire csak jó. Remélem így már neked is menni fog.

millye: éjszaka milyen volt? jobban vagytok?

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

A notimat elvitték vírusirtani, így csak nagy gépem van, ami lassú is meg... no mindegy. Olvasni nincs időm, csak átfutottam a képeket. Minden babóca csodálatos!

Stelly, látom h Adri is felfedezte a lépcsőzés örömeit :)
Bogi, mikor mentek a Karos Spa-ba? Csak, h tudd: kedvenc helyünk! Annyira, de annyira szuper jóóóóóó!

Na futok: 20 perc sírás után 20 perc alvás, és most megint sír :( készvagyok :( C@r ez a nap :(


Mindenkinek minden jót, csupa szépet és mosolygást :)

KépKép
hugic
 
 


Sziasztok,

Erika: végre képek Lilikéről!! Nagyon cuki a kiscsaj, és milyen szépen ül már!

LKVera: örülök, hogy Ági már jobban van, és Vinci is viszonylag jól aludt!

Nilabali: ma milyen exkluzív reggelivel kápráztattad el magad?

Ladmon: éjszaka :twisted: MÁK :twisted: :twisted: Jó kis nap eddig :wink:

Millye: remélem Andriska már jobban van!!

Julcsi: Bogyesz tündérszép, mint mindig!!! Végülis fürdőzött sokat?

Nagyon hiányolom Pandust és Amyt, csajok merre vagytok??

És a nagy hír, Marcika az előbb fogta magát, és felállt a kanapénál!! :shock: :shock:

Na most már tényleg nem lehet egy pillanatra sem magára hagyni :lol:

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Sziasztok
Írok pár sort magunkról, ne haragudjatok, de nem tudok visszaolvasni, Zétit nem lehet magára hagyni, egyszerűen a nap 24 órájában velem van.
Állandóan feláll, mindig és mindenhol, annyira kell rá figyelnem, esik nagyokat. A járókában sincs el csak 5-10 percekre, aludni maxi fél órát alszik, addig örülök, ha eszek pár falatot.
A jógyerek totálisan elromlott, 2 hónapja alig alszunk, mondjuk ezt a fogzásnak tudom be. Az alsó 2 kint van neki, de már megint piszkosul rág, lehet, hogy felül is készülődik a fogacskája.
Tegnap éjjelünk is menetrendszerű volt, 9-től 12-ig aludt, aztán vergődés, cici, nyüszögés.. végül én adtam fel előbb, nem volt erőm betenni a kiságyba, megint egész éjjel együtt aludtunk. Perzse gondolhatjátok nekem mennyire sikerült.. másfél óránként fent van, forgolódik, vergődik....
Én jó, ha napi 5-6 órát alszom, másfél órás szakaszokban.
Amúgy imádom, csak most nem a könnyű időszakainkat éljük.

Száva másodikos, őt is kell reggel készítenem.. szóval hulla vagyok egyfolytában.

Elveimet feladva, már sokszor bekapcsolom Zétinek a JimJam-ot, ott ilyen hülye lila meg zöld dínók ugrálnak a nap nagy részében, azon elvigyorog annyit, hogy közben el tudok mosogatni.. másra nem futja.
Kajálás változatlan, hol jobban eszik, hol kevésbé, de ha 50 körüli adag lecsúszik a pépekből, akkor már jók vagyunk. Gyümi nem megy, bébikaják sem.. de ezen már nem is idegesítem magam.

Megvolt a 6 hós státuszunk, 73 centi és 8520 gramm. Doktornéni szerint a fejlettsége egy átlag 9-10 hós babának felel meg.
Próbálom mászatni, de mindig csak ácsorogni szeretne, szerintem meg túl korai neki. .de ő tudja.

Na, mennem kell, már nyüszög...
Bocsánat, hogy csak ennyi voltam, berobogtam.
Ha lesz esélyem feltölteni a képeket, ami már 2 hónapja dekkol a fényképezőben, akkor hozok.

Mindenkinek minden jót!

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Jó reggelt!

Álló Marcihoz és Zétihez gratula! Hihetetlenek! :shock: :D
Ezek szerint Zéti ennyi kajcsival is szépen hízik... :wink: Ez azért jó hír!

Ja, akartam Nila, hogy nekünk is van ilyen gatyánk, és ugyanígy pilinckázik már az alsólábszáron, szóval lassan lehet kiválogatni... Sajnálom, mert szeretem nagyon.

Ladmon: Oh, de együttérzek!!! Jobb éjszakát mára és pihenj, ha tudsz! Nincs elképzelésed, mitől lehet?

Az viszont jó, hogy Vinyó törökbasa visszatért a régi kerékvágásba! :)

Egyetértek Erika, állj ki Magadért! :!: Lili gyönyörű, és látom, szép stabilan ül és állni próbál, amikor tud. Milyen suliba jársz?

Mi jól, végre a térdem már kevésbé fáj (így másfél hét után)... Bokám hajnalban viszont nagyon, féltem, hogy bedagadt, de szerencsére nem, csak biztos valahogy elfeküdtem.
Ma éjjel Marcika is 3x riadózott, de csak fél 5-kor evett. Szegény férjcskémnek is be kell most vetnie magát. :roll:
Anyós elmegy, bár kicsit fárasztó (főleg, mikor reggel 5-kor elkezdett pakolni a konyhában :evil: ), de bírható.

Pandus hajnalban nekem is eszembe jutott...Hol vagy?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


zsufi:ma semmi extra,csak parizeres kifli és tej!

julcsi:én is imádom ezt a gatyót.a hozzá való viszont nem a kedvencem,oltári vastag az a a cucc amire rávarrták a mintát....én tegnap már átválogattam a ruhákat,kaptam is vasárnap párat és m a tesómék jönnek a bébiholmikért,mert novemberben születik a babájuk!durva,nem,hogy bazsi átadja a ruháit egy kisebb babának....rohan az idő!kitartás!

hugic:neked is kitartás,délutánra csak jobb kedve lesza gyerkőcnek!

andus:mindig örülünk,ha benézel!komolyan nem lennék a helyedben,foglmam sincs hogy csináljátok!

bogi:ügyes voltál ma is,szabad az egész nap aztán!én is végeztem a takarítással,mosással,főzni nem kell,még sütök majd délután,most mindjárt jönnek a tesómék!

megyek gyorsan ebédeltetek,mert,ha van itt valaki Bazsi nem eszik....

millye:???????????

Kép
nilabali
 
 


Bocs, hogy megint képpel, de most csináltam, még meleg... :wink:
Már csak az hiányozna, hogy magára rántsa azt a nagy sugáraráliát...

Kép

Julcsi, Győrbe járok levelező tagozaton, Építőmérnöki Karra. Remélem, még ebben az életemben befejezem.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Ja, a húseltevéssel kapcsolatban: én jól kimostam a jégkockatartót és abba tettem a turmixolt húst. Könnyen ki is jön belőle.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Lili is így áll már? :shock: :D
Huhh, az nem könnyű szak, azt mondják... :shock: És előtte mit dolgoztál?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Egy építőipari cégnél voltam munkahelyi mérnök/projektmenedzser. Hálistennek elnézte a főnököm a papír hiányát. De már jó lenne lassan befejezni, mert máshol nyilván kérnék, hiába van 8 év gyakorlatom.

Kép
cserkészkolbász
 
 


Szia Mindenkinek!!!!!

Hát végre hosszas tervezgetés után ide is eljutottam, időnként olvasgattam, azt is villám üzemmódban :cry: , nem nagyon tudok hozzászólni sajnos semmihez!!! :oops: :oops:

A frissebbekből annyit mindenképp szeretnék,hogy Julcsi nagyon sajnálom ami veled történt, mihamarabbi jobbulást kívánunk!!!!

Persze mindenkinek köszönjük a Boti hófordulós köszöntiket!!!! ÉS ZSU,Neked külön köszi a szülinapiért is. Elnézést, h csak most teszem ezt meg!!!!

SZeretnénk valamennyi babának mi is boldog hófordulót,névnapit kívánni!!!!

Igen taliztunk Kreiszivel, nagggggyon jó volt, ennél már csak az lett volna a felüdítőbb,ha én is egyedül tudtam volna menni!!! Reméljük jól alakulnak a sulis dolgaid majd Kreiszi!!!! Biztos minden rendben lesz!!!!

Hiányoztatok ám rendesen, valamennyi függőség fennmaradt, mert hiszen olvasgattam..... :oops: :lol: , eszméletlen soksoksoksok minden változás történt a házunkkal és a tájával kapcsolatban, nagyon megszépült az egész, még valamennyi kövezéses dolog van, ami elég lassan megy (mediterrán kő) ,mert sok a négyzetméter.....férjem rengeteget dolgozott az elmúlt 3 hónapban, ami rám nézve azt jelentette,h a gyerekek java az enyém volt............ kész vagyok én is......ráadásul Bocikánk 2 hónapja nem nagyon akar aludni, sokszor felébred,hol éhes hol a foga valami mindig van,nem is részletezem, mert elmegy az életkedvem is..... :cry: :cry:
Hihetetlen már a 3.foga jön, mikor taliztunk Kreiszivel a múlt héten még csak 1 jött ki,az se teljesen, akkor akart kitörni mellette, azóta megtörtént, nagy visítás -éjjel persze- közepette,aztán most meg fent fehéredik és már egy kis csücsök kint is van..... :shock: :shock:

Képzeljétek aug.1-én felállt ,azt hittem rosszul látok!!!! majdnem 6 hónaposan!! :shock: :lol: kb azóta mászik is, de elég hamar kifejlesztette az egyre gyorsabb mászóképességét, csattog rendesen. SZóval a járáson kívül már mindent csinál, nagyon sokat mászik, felüll, felmászik lépcső stb............mindenhol fel szeretne állni, nagyon kell vigyázni már!! Az étvággyal sincs gond, szoktam is mondani,h inkább enne kevesebbet, lenne inkább kevésbé Herkules, de bárcsak aludna jobban!! :lol: AZ egy kilós súlyzót emelgette éppen tegnap.....nagyon bivaly a gyerek!! :lol: :lol:
Szopizunk is még, sokszor hajnalban+ meg éjjel is, + még délelőtt ill. reggel még1x, néha du is, vagy este.....de már szerintem egyre kevesebb,de kit érdekel már mindjárt 7,5 hónapos....még ez a hó biztos belefér...

Most épp megint benáthásodott,de az is lehet, h összefügg a fogzással,nem?

Én még járok tornázni, megpróbálok heti 2x elmenni, ennyi az összkikapcsolódásom mostanság, de ehhez ragaszkodom, mert nagyon jól esik, igaz,h van mikor hazamászok....nagyon állat....


Húha, nagyon sokra sikeredtem,elnézést!! És nagyon köszi annak aki hiányolt minket!!!! :roll:

puszi Nektek!!! Nem akarok fenyegetőzni,de lehet,h töbször előbukkanok majd mostantól kezdve!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
kaandi
 
 


jajj,de hülye vagyok, a képek!!!! :lol: :lol: Kép Kép Kép Kép Á

Kép
kaandi
 
 


hugic:szep.20-án. Már többen írtatok róla jót, várom nagyon, hogy Fügének is fog-e tetszeni..stb.

zsufi:gratula nektek

cserkészkolbász:nektek is

nilababa
:köszi,most kisasszony alszik, ami azt jelenti hogy a délutána alvása 15 óra körül lesz, de addig legalább tudok csak vele foglalkozni, egy pici porszívózás erejéig lesz járókában.

kaandi:lassan elkészültök és még tutibb lesz a kecó. Nagy fiaddal mi van? hogy van?Boti nagyon ügyes. Mi is pont a 6 hós napon álltunk fel először.

millye:????????????????

zsu:???

Kép
budabo
 
 


kaandi:király Botond, olyan kis vasgyúró,hihetetlen erősnek néz ki!

Kép
budabo
 
 


kaandi:nem unatkoztatok az utóbbi időben!hiányzásod így igazolva van!de most már akkor többször tessék jönni!Boti eszméletlen ügyes,és igazi kis vasgyúró!jók képek a kedvencem a kalapos! torna miatt pedig irigyellek én még nem mehetek amíg a plaszikából fel nem gyógyulok....az se most lesz még!mennyit fogytál?

Kép
nilabali
 
 


Hááááááát hihetetlenül beindultak ezek a bébik!! Nagyon édes minden kép, és tessék hozni azoknak is akiket régen nem láttunk :)

Nyaralásra visszatérve: mindenkinek szívből ajánlom Alsópáhokot, tényleg minden, de minden a bébikről szól, kicsikről és nagyokról egyaránt. Külön bébi-büfé sarok a reggelinél és vacsoránál, rengeteg játék, rengeteg élmény. Berni ma mondta, hogy legközelebb ötöt aludjunk ott, ne csak kettőt. :)

Persze nem indult zökkenőmentesen a nyaralás, előtte este beadta az autónkon a turbo az unalmast, fogta magát és eltört a tengely :evil: Hétvégén szervízben volt, szép kis summáért csinálták meg, ezért csak péntek délután tudtunk indulni :?

Akiknek álombabájuk alszik éjszakánként, szeretném megkérdezni, hogy vaksötétben vagy kislámpa vagy éjjeli fény??? Használtok valamit? Most ezzel próbálok kísérletezni....egyenlőre reménytelen.

A minimun 3-4 ébredés nálunk még mindig megvan, kezdem feladni :(

Kedves ISKOLÁSOK: LE A KALAPPAL!!! Csak ennyit tudok mondani....asszem én már sosem fogom magam rávenni a tanulásra, pedig nagy terveim voltak....

Végre utalták a GYED-emet, mostmár sikerült számfejtetniük, csak másfél hónapba telett :shock:

Ricsibaba: gyermekeim között 3 év korkülönbség van....jó a reakcióidőm igaz?? :)

De hol vannak a vonalzók? Mindjárt kreálok gyorsan :)

Kép

Kép
hel29
 
 


Csak kisbetűvel merem írni, lehet hogy végre mi is költözünk, igaz még pár hónap,de végre van remény :)

Kép

Kép
hel29
 
 


nahát akkor Fügebaba is nagyon erős!!! Igen csak elkészül és ok lesz minden. Dani jól van köszi, szúr mér eszik.....sztem már beletörődött,remélem....
ok nila, köszi az igazolást!! :lol: :lol: :lol: hát konkrétan a torna miatt nem fogytam sztem, csak átalakulgatok.....talán....ráadásul azóta nehezebben megy le kg, mert valószínű,h az izom.... :lol: :lol: nehezebb,mint a hájacska.....amiből rajtam van bőven! febr.óta lement 20kg, és méééééég lenne legalább 10 kilócska.....és még akkor sem lennék soványka....na de az nem is leszek 3 gyerek után meg majdnem a 4.x-be.... :shock: :shock: Sajnálom,h még nem mehetsz, de rajtad nincs is nagyon felesleg ahogy látom,max kondi miatt mennél,nem?

Kép
kaandi
 
 


Nem kívánom senkinek ezt az éjszakát... főleg nem egy lázas babát... úgy lázszik a fiam immunis a lázcsillapítókra... sem a homeós sem a kúp sem pedig a panadol nem vitte le a lázát...folyamatos 38,6 fokot mértem neki... ő meg csak hüppögött és nézett a nagy boci szemeivel már azon gondolkodtam, hogy irány az ügyelet mert elkezdett remegni és gondoltam ez a lázgörcs lesz... :cry: aztán beletettem ülőfürdőbe és lement neki 37,4 fokra ami tartósan maradt is úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem megyünk az ügyeletre mert látványosan jobb lett a kedve evett és ivott is bőven. Viszont beszéltem a dokinővel és ma elvisszük délután a rendelőbe mert ott jobban meg tudja vizsgálni... mert hátha mégsem csak a fog... MA reggel megint lázas volt.... de szerencsére 11 órától már csak hőemelkedése van.

Julcsi-79 nagyon helyesek a képek rólatok! Marci nagyon vagányan ül a hintában! :D Látom apával sörözött :lol:

Stelly remélem ti nem szenveditek meg a fogzást annyira mint most mi... :? Adrinak utólag is boldog névnapot!

Zsu83, Budabo mi is a Budaörsi Ikeába járunk! :D Az is egy jó talihely... :roll:

Kreiszi biztos nem lesz egyszerű, de megéri neked ez a suli! :D

Lkverus örülök, hogy jobban van a lányod! Vinci nagyon édesen pancsizik! :D és mászik :D

Andabella köszi! :roll:

Cserkészkolbász nagyon édes a kislányod! HAtalmasat nőtt! :D Milyen szépen ül! :D

Nilabali sajnos mint már fent írtam nincs túl jól... de remélem a mai éjszaka már jobb lesz! :roll: búvár túrós :?: az meg milyen :?:

Budabo katasztrófa :( idegeskedős dajkálós ... az egészben az a szörnyű, hogy én jobban kétségbeesem mint a fiam... :roll: ott idegeskedtem hajnalban is, hogy úristen nem megy le a láza ő meg elkezd nekem magyarázni.... na jó azért látszott rajta, hogy nincs jól mert nézett rám olyan segélykérőn, de azért engem jobban megvisel, hogy lázas mint őt... :cry:

Zsufi74 nagyon ügyes Marcika és az időzítés is jó volt hogy akkor állt fel amikor anya otthon van :D

Kaandi de jó, hogy jöttél! Nagyon nagy már Boti :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?