Új privát üzeneted érkezett!

Lujzici!

Én nem félek a szüléstől, bár még nem tudom hogy milyen. :roll:
Atika császárral jött a világra mivel harántfekvésbe fordult az utolsó pillanatban. :)
A dokim szerint szülhetünk természetes úton (nem gond hogy az első csaszi volt), ha a kislányom is úgy gondolja. :lol: :lol:

Kistörpe!!

Hatalmas Gratula a kis pöcsöshöz!! :D :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Móni: részvétem :cry: :cry:
Nagyon csinos vagy és a babaszoba is szép lett. Mostmár minden kész van? jöhet a baba? persze csak legalább 4 hét múlva.

nika: sajnálom pirit. előző hónapban mi is időben voltunk együtt, de sajna nem jött össze. ki is borultam kicsit :cry: rohadt piri mondjon már le!!!

Timi
titimee
 
 


sziasztok!!!!!!
ma hajnalba begörcsölt a bal vesém......be kellett menni a korházba.......azt tudtam hogy vese homokom van.......de ma az urológián csináltak uh-t és már sajna vese kövem van......gyógyszert nem kaphattam Barni miatt.....

voltam ctg-n is......3-5 percenként vannak fájásaim......már elég rendesen érzem őket........szóval bármikor mehetek szűlni.......Szülésznőm szerint max 1-2 hetem van vissza......

Lujzici énbe vagyok szarva.........most azért mert tudom mi vár rám!!!!!!!!!!!!!
Móni meseszép Laura ágya és a rucija is!!!!!!!!!!
kistörpe gratula az álló fütyihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Jaj Nita-nagyon szoritok értetek.az utolsó pillanatokban kellett pont a vesédnek is rosszalkodnia.....elég lehet a bajod...sok bátoritó ölelést küldök neked.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


köszi kistörpe!!!!!!!!!!!
remélem már nem görcsöl be többet!!!!!!!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bettike!! Boldog házasságévfordulót nektek!!!! :D

Móni! Nagyon szép Laura szobája :D és milyen szép nagy pocid van :shock: , nemsokára jönnek a babák sorba :D

kistörpe!!! gratula a kis kukishoz :D fiút szerettetek volna??? képed van róla???

Nitácska!!! ez a fránya vesekő is most tudott nálad kialakulni :x
Pihenj sokat!!! A doki mit mond a fájásokra??? ,mert ez elég sűrű,lehet,hogy még ma megszületik Barnika? :shock:

EDI
ediii
 
 


ma tuti nem születik meg mert még magasan van a feje........a fájások lehet a frontól vannak...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Szegénykém!!!!! Az a fránya vesekő!! :evil: :evil:
És nem lehet semmit se tenni ha görcsöl a veséd? Vagy erre mit mondtak?
Az durva ha már kimutatható fájásaid vannak. :shock: Hogy lesz a szülés? Apás szülés lesz? Mátéval ki lesz addig?

Timi!
Igen, már minden készen várja Laurát. Még a kórházi pakkom nincs összekészítve......... azt okt. elejére terveztem.
Még vennem kell melltartóbetétet, meg szoptatós melltartót mivel a régit kinőttem. :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni ha megint begörcsölnék akkor ismét korház és akkor adnak valamit......de nem lesz ilyen.....remélem..... :roll:
apás szülés lesz....Mátéra addig anyuék vigyáznak!!!!!!
már készenlétbe állítottam mindenkit!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZiasztok! Nem semmi amit "termeltetek" az elmúlt napokban. Olvastalak benneteket, de jönni nem tudtam, Anyuval rohangáltam vizsgálatról vizsgálatra...
Moni: nagyon sajnálom a nagypapádat. erre nem lehet felkészülni, még ha próbálunk sem.
Nita: nincs esetleg valami tea, amit lehetne inni a vesédre?
pedi: gyere gyakrabban, én is hasonlóan gondolom mint te, de a lányok nagyon hiányoznának ha lelépnék innen:) :lol:
Rólam: még nem jött meg: 39. napon vagyok, mindenféle tünetem van, (kár, hogy nem lehet eladni őket, elég jó pénzt szakítanék...) szóval a kávétól undorodom (inkább csak nem kívánom), feszül állatira a mellem, fel vagyok fújódva, néha fáj a hasam, székrekedésem és aranyerem is van kicsit.. (elnézést a részletekért), rám jött a sika-mika feeling, egész nap vakarászom a lakás különböző pontjait..., ami nálam sajna a megjövő piri jele.. szóval a lényeg: nem merek tesztelni, rettegek a csalódástól, így most inkább kivárok amíg tudok:) viszont: mai megfigyelés: általában mielőtt megjön, fáj az epilálás, ma viszont még csak nem is volt érzékeny a bőröm. Aki már szült azt tudja milyen, a mellem úgy fáj, mint mikor belövell a tej.. amllbimbóm pedig érzékeny.
Na, most, hogy ilyen részletes helyzetjelentést adtam, és halálra untattam vele mindenkit, holnapra tuti megjön...nem baj, az is jó, legalább tudom, hogy működök:))
elnézést a hosszú irományért...
tary
tary
 
 


Tary!! ezek nagyon jó tünetek :wink: tudjuk bármi lehet,de pl.én akkor undorodtam a kv-tól,mikor baó volt a pociba.......,hány napos a ciklusod??? én tesztelnék,ha már késik, addig se idegeskedek,hogy most mi van....,de te tudod,hogy neked,h.jobb...,én nagyon drukkolok neked!!! :D
Valakinek muszály elkezdeni, januárban is azt hiszem Nita kezdte el,és utána egy páran pozit tesztelttek :lol:
Hőgörbét vezetsz????

EDI
ediii
 
 


Csajok!! Naon pocsék idő van, menni akartam tornázni,de nincs kedvem kikelni az ágyból :?

Nita!!! hogy vagy ???? fájások elmúltak??? :roll:

EDI
ediii
 
 


nita vesekő nagyon sajnálom nekem csak homokom volt de csillagot láttam igaz nem voltam terhes akkor viszont mostmár átléptél a 36. héten vagyis bármikor biztonsággal szülhetzs ne izgulj :):):):)

tary a kávé undor az jót szokott jelenteni főleg aki nagy kávés :):):) drukk ++++++++++++++++++++

remélem nem kell új topikot nyitnunk 2010-es névvel mert mindenkinek sikerül ebben az évben :) még van 4 hónapunk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tary kezem-lábam csuriba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ezek elég bíztató jelek..............Barnit onnan éreztem hogy úton van hogy székrekedésem lett......és Máténál is így kezdődött........:))))

Ediii igen elmultak de keményedni keményedek.....

Nika félek nagyon a vesegörcstől......anyukmat kő miatt a mentő vitte korházba......olyan fájdalmai voltak......... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bettike!!! Nagyon sok Boldog születésnapot!!!
Kép

EDI
ediii
 
 


Ediii-hát a fiam és én kisfiút a páromnak mindeggy lett volna de ő azt mondta mivel van fiú legyen lány,de megint fiú lesz.valójában mindegy egészséges legyen.a neve eddig Bálint lesz,de lehet még változni fog.
moni-nagyon szép lett a szoba,ami a kiságyra felvan szerelve pörgö olyan van nekünk is, ugye világit is???
Nita.privi ment

Kép


Kép
kistörpe
 
 


törpe remélem tetszik? :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


edii

köszönöm szépen,nagyon jól esett :)

KépKép
bettike83
 
 


Nita-köszönöm nagy ölelés érte.hogy vagy ma?nekem a bal combom töve ki akar szakadni olyan rossz amikor megyek nem fáj csak kellemetlen.

Kép


Kép
kistörpe
 
 


Sziasztok!!!!!
ma elég carul keltem.....kemény voltam mint a kő.......:(
most meg reggel óta pakolok,,palacsintát sütök.......mindezt egyedűl.......kénytelen voltam most leűlni mert már nem birom.....de délután be kell fejeznem......még a fürdőt....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az mit jelent, hogy keményedsz? Valami bajt vagy csak a szülés közeledtét?
Fogsz kérni epidurális érzéstelenítést? A barátnőim mind kértek és állítólag sokat segített.

Tary: van újság? :-)

Én 2 és fél kilót fogytam eddig, 2 hét alatt. Remélem nem túl egészségtelen ez, amikor az ember teherbe szeretne esni. ?
Nem könnyű, de nagyon elszánt vagyok. Csak a férjem ne rendelt volna mára cseresznyés krémsajttortát...!!! A kedvencem és csak nézhetem (meg megsüthetem).

Kép
lujzici
 
 


a szülés közeledtét jelzi..........szeretnék kérni epit!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lujzici! nagyon ügyes vagy!!! :wink: diétázol?? vagy tornázol is??
szerintem a teherbeesés nem gátolja, sőt...., azt hiszem Móni volt itt,aki elkezdett diétázni és közben sikerült a baba...

Tary!!! tényleg, mivan veled?? teszteltél azóta??

EDI
ediii
 
 


sziasztok!!!!!
rólam:
éjszakám az valami katasztrófa volt ........éjjel 3-ig elég rendes "joslófájások" voltak.......már szólni akartam apinak hogy menni kell.......de aztán végűl elaludtam.....nem tudom hogy....de most ilyen mosogatórongynak érzem magam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


húú Nita azért ez már izgi lassan kibújik öcsibaba :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


szerintem is lesz hamarosan valami mert most meg hányinger van rajtam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Nita!!!

Huuha! Nagyon izgi már!! Drukkolok nagyon! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


köszi Móni!!!
te hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, én jól vagyok. Ma voltam védőnőnél, délután meg a dokihoz megyek.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


gondolom lesz uh is? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!



Húúú Nita! Nem semmi :) Drukkolok!!!! Kinek írsz sms-t?



Tary-teszt???

Kép
pampalini
 
 


a másik 2009-es topiba kirus hozza az smst-...........írjak neked is smst?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

nagyon izgi már,úgy látszik tényleg készülődik Barni baba :)

KépKép
bettike83
 
 


most valahogy várom már hogy meglegyen...... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


azt elhiszem,nagy boldogság lessz :)

KépKép
bettike83
 
 


de az éjszakázásokat meg a pocak fájásokat valahogy kihagynám...... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

ezt is megértem,de ez sajnos velejár :lol: de jó is lessz,jó babaillat lessz a házban :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok-akinek megvagyok az iwiwen akkor láthatja az ultrahang képünket.az egér mutatja a kukit.˙majd még holnap jövök,mindenki vigyázzon magára,Nita szoritok ,

Kép


Kép
kistörpe
 
 


kistörpe

nekem nem vagy meg sajnos :(

KépKép
bettike83
 
 


most jöttem meg védőnőtöl.minden rendben.eddig csak fogytam,most az utolsó hónapban 3,5kg rámjött.62 kg voltam 1 hónapja,ezzel a súllyal jelentkeztem most meg 65,5kg vagyok .azt mondta ez teljesen jó a babára ment meg a belső cuccokra...pénteken megyek dokihoz.
Bettike-privi ment.
melicsh-merre vagy?ugye minden rendben?
Nita-az éjszaka hogy telt?

Kép


Kép
kistörpe
 
 


az éjszaka tökéletes volt......1 pisijárat volt......de amugy aludtam mint a tej!!!
de a reggel sajna megint rosszul keltem......1 hete ugye a bal vesém görcsölt be /abba van a kő/.......ma reggel viszont a jobb vesém fájt.......pedig azzal minden oké.........már kezd elegem lenni!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kistörpe

megkaptam köszi,csini vagy a fotókon
szép nagy pocid van.
szép az uh képen a kis pasi :)

nita

már nem sok van hátra,picit ki kell birnod+++
kezelik majd a vesédet később?

KépKép
bettike83
 
 


ha nem távozik szülés alatt akkor gondolom igen kezelik.......

Kép
37+1.hetes pocakom.. :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta!

Azta!! :shock: :shock:
Jó nagyra nőtt babócád albérlete. :wink: :D
Veséd jobban van már?

Tary!!

Mizu????????Híreket várunk. :wink:

Többiek??????????? Merre vagytok?????

Velem semmi különös. Csak elkaptam a kisfiamtól a náthát. :cry: :cry: De már kifele megyek belőle.
A szülést már nagyon várom. Kezd nagyon terhes lenni a létezés. :roll: :D Sehogy se jó már. Se ülni, se feküdni, se állni........ szóval szeretném már a kezemben tartani a kislányomat. :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni most jelenleg egyik se fáj.........de meddig?! :roll: :(
képzeld api nagyon reménykedik hogy bent tartanak a holnapi ctg után......már nagyon szeretné ha meglenne Barnika!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Móni

jaj de jó is lessz mikor meglessz a pici lányod :) kis tűdérke lessz biztos :) Attila várja már a kishugit?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok lányok,
Nem tudtam jönni pár napig, mert döglődött a gépünk és tegnap este lett kész.
Nita: nagyon drukkolok nektek és olyan hihetetlen, hogy már el is jött a szülés időpontja. Kitartás és remélem most már nem fog rakoncátlankodni a veséd.
Móni: nagyon szép a bababirodalom :lol:
Kistörpe: nagy gratula az égnek állü fügyihez :lol:
Mi megvagyunk, tegnap megvettünk mindent ami még hiányzott. Sajnos összerakni nem volt ideje a férjemnek, de amint lesz egy szabadnapja, összeszereli a pelenkázót és a kiságyat is. Egyedül matracot nem kaptunk, mert nem találták meg az IKEÁ-ban hogy hol van az a matrac amit kinéztünk és most leltároznak majd. Így majd ha megyünk a dokihoz akkor megvesszük.
Jövő héten csinál anyukám nagytakarítást nálunk és utána lesznek szépen beállítva a babadolgok. Már nagyon várom. Szerintem addig nem is sok értelme van.

KépKép
csige-bige
 
 


Nita!!! szép nagy pocód van :) ,jelentkez ctg után,hogy mit mondtak!!

Móni!! szép nagyon a kiscsajszi szobája :D ,az utolsó hetek a legnehezebbek,de már a finisbe vagy :wink:

Kistörpe! nagyon ügyesen megmutatta magát a kissrác :D 4D-re fogtok majd menni??

csige! ha majd kész lesz a bababirodalom,akkor kérünk szépen képet :D

pedi! többiek merre vagytok???

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak időm nincs semmire. Mostanában az olvasással is elmaradtam.
Móni őszinte részvétem!
Tary ne húzzad az idegeimet!!!
Kismamáknak kitartást, várakozóknak türelmet!

Mi jól vagyunk, megvagyunk, Bence náthás kicsit, nem is ment a héten oviba. Várjuk, hogy a gólya erre jöjjön, de lehet lasszóval kell megfogni :lol:

királylány
 
 


csige

akkor szépen alakul minden,az a lényeg :) már lassan 34 heted leszel,neked is közeleg a szülés időpontja :lol:

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?