Új privát üzeneted érkezett!

Amíg a fotóalbum elkészül:

Soma első szülinapi tortája:

Kép

Sára első szülinapi tortája:

Kép

És a ketrec, immár habtapival:

Kép

Edi
edi
 
 


Sziasztok Lányok!

Mire bepótoltam a lemaradásaimat és átfutottam az írásokat leragad a szemem.

MarcsiKép
Levi nagyon édes. A szeme formájáról rögtön te jutottál eszembeKép

ZsuzsuKép
Én is BOLDOG SZÜLCSINAPOT kívánok Zsófinak!!! Majd küldj a tojtából isKép

EdiKép
A törpéknek gratu a mászkáláshozKép Most már még annyira sem unatkozol, na nem mintha eddig ezt tetted volnaKép Habtapi felszedés most már nekem is ismerősKép

SzösziKép HurkiKép
Már nagyon sokat gondolok rátok, de úgy néz ki a közeljövőben megint nem tudok netet olvasniKép így légyszi-lésgyszi vhogy engem is elérni a jó hírekkel. Hurki ugye neked megvan a mobil számom, nagy kérés lenne majd egy sms?!

Rólunk:
Eszter mászik -most már- előre is, én meg utánaKép Mondja, hogy te-te-te (valszeg ez a tessék, mert közben nyújtja a játékát), mondja, hogy eje-eje (???) és ige-ige-ige (igen???). Végre az első gyerek, aki nem a "nemet" tanulja meg előbbKép

HóvirágKép LeoneKép
mailtem

pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


EdiKép
Majdnem elfelejtettem!!! Nektek is BOLDOG SZÜLINAPOT! Apááám mekkora tortákKép Én is, én is!!!

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 

 
 

csajok, hogy telik az idő, hihhhhetetlen...



ja igen már majdnem 11Kép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Zsuzsu!Kép

Boldog szülinapot Zsófinak!KépKépKép

Edi
edi
 
 


Sziasztok Csajok!

Edi,
gyönyörűek a gyerkőcök!!!!
Én is vettem anno a Milcsinek habtapit, de állatosat (gondoltam később jó lesz majd rakosgatni), de nem túl praktikus, mert sok kis darabja van, így azokat el kellett zárni (sokat rágta őket). Aztán elraktam az egészet, mert mindig szana-szét volt az összes. Lassan megint előveszem őket (módjával), hogy rakosgassa.
Nagyon édesek lehetnek, ahogy bírkóznak.
Nem irigyellek. Egyébként én még mindig sokat rohangálok a Mili után (itthon kevesebbet azért, de vendégségbe, ajjajj!!)

Kismamik,
hogy bírjátok ezt a meleget??
Mi egész nap a hüvi lakásban ülünk és csak reggel, meg este merészkedünk ki.

Szöszi, Hurki,
nagyon drukkolunk Nektek!!!

Puszi
Hóvirág
Hovirág
 


Hahó, még én is egyben Kép

Szöszi, látod megvártam veled a dokidat, igazán rendes vagyok Kép Lehetnék már kevésbé jó fej...de most szerencsére egész jól lehiggadtam, sok gyümölcsöt vettünk hétvégére meg finomságokat, az nem lehet hogy mind itt romoljon a hűtőben Képnálunk most ez Balázs mentsége Kép

Úgy döntöttem elég volt a pancsimentességből, szomszéd medencéjében végre hűsöltem minden mindegy alapon Képolyan jól esett végre.

Bogár, persze Kép
cupicupp Hurki
hurki
 
 


Zsuzsu,Edi! Boldog szülinapot!!! Én is imádom a tortát de ekkorát sosem kapokKép

Edi! én azt hallottam Hajduszoboszlón is 4-5e Ft egy felnött jegy, szoval ahhoz képest akkor megéri. Ja és ök többet keresnek ott biztos nem számit drágának. Én sajna nemigen tudtam kiélvezni mert Orsi lefoglalt meg a szoptatás ott is, de a férjem kiprobálta a csuszdákat is, nagyon dicsére. Én csak a babyworldben voltam végig Orsival. De az is tetszett.

SZegény kismamik, tényleg szörnyü lehet nektek ebben a melegben, na majd talán végre hül a levegö.

Doris! milyen szépek a gyerekek, imádom a fotóalbumokat nézegetni, olyan jó látni ahogy fejlödnek! És mennyire hasonlitanak egymásra!
Csodaszép helyen laktok!! (kicsit irigy vagyokKép)
Végleg ott maradtok v. a férjed munkája átmeneti? Mit is dolgozik?

Edi! Pedig Rólatok is szivesen nézném a képeket, olyan aranyos ahol 2 gyerköc van.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Edi Kép
Boldog születésnapot a manóknak!!!! Kép
Jó, hogy feltetted a képet, így a páromnak is megmutattam, hogy milyen karámot szeretnék Kép

Voltunk védőnőnél. Minden OK. A hízásom sem tartotta soknak, és azt mondta, ne törődjek vele, hogy mennyit hízok, mert az nem számít, bizonyos kereteken belül Kép Jó fej néni!
Szívhangot is hallgattunk, mintkét manóval minden rendben.

Én élvezem a pihenést. Kép

Szöszi Kép Hurki Kép
Kitartás!!!! Már nincs sok hátra Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
20+3

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


KarmenKép,EdiKép
Hajduszoboszlon az Aquaparkban 2400 volt a jegy 2 orara a felnott csuszdakra.Az egesz naposat nem tudom.Ha csak kiserojegyet kertel az olcsobb, de azzal nem csuszkalhatsz, csak a gyerekvilagban vigyazhatsz a babadra.

HurkiKép
En is teleettem magam mindennel, allandoan tomom a barackot, malnat,dinnyet.Hasmenesem derekfajasom mar regota van, de gyerek seholKép. Mar el sem tudom kepzelni mire varnak ezek a
Balazskak. Ejjel alig aludtam, osszesen vagy 3 orat,nalunk jegeso volt ejjel, de az sem hatotta meg.
Furodj nyugodtan szerintem, allitolag mig a nyakdugo el nem megy, addig nem arthat.

szoszi (holnap 39+0 !!! Uristen, 40.-ik hetet kezdjuk, 33 hetesen meg infuzioztak, hogy benn maradjon...Kép)
szoszi
 
 


Sziasztok!
Most bűnözök egy kicsit. A hétvégére kimenőt kaptam a klinikáról, de már spurizok is vissza az ágyikóba. Szigorú fekvésre vagyok ítélve. Ma töltöttük a 33. hetet és még legalább 3 hétig ki kellene bírnunk egyben, de már elkezdtem kinyílni és nagyon halványan ugyan, de a CTG fájásokat is mutatott pénteken. Szóval most egy kicsit be vagyok ijedve, de reménykedem, hogy minden rendben lesz.

Karmen, Doris
Nem vagytok elfelejtve, de most nem tudok emilkét írni sajna.

Puszi,
Edelweiss
edelweiss
 
 


Edelweiss Kép
De jó, hogy jelentkeztél Kép Nagyon drukkolunk neketek!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Marcsi Kép
Nem emlékszem. A léghajó programot ajánlottad a Madarász utcai tanfolyam helyett?

Mamik Kép
Ha Marcsi nem járna mostanában erre, és valamelyikőtök emlékszik, légyszi írjátok meg!

Köszi az infót Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
20+4

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, uigen a léghajó programot dícsérte Marcsi
Szöszi, igen jól sikerült az infúziós kezelésed Kép
Balázsaink nem lesznek idegbajos rohanós-sietős pasik Kép
hurki
 
 


EdiKép
Isten éltesse Somát és Sárát!! Látom, hogy foglalkoztatva vagy egész nap, de ezért a 2 huncut kölökért megéri!

MarcsiKép
Hihetetlen, hogy hogy kigömbölyödött Levi. Nagyon szép kisfiú!

EdelweissKép
Pihenj sokat, hogy bírják a fiúk még 3 hétig!!!! Nagyon kedves vagy, hogy bejelentkeztél, pedig nem sok időd van otthon!Kép

SzösziKép,HurkiKép
Jön a hidegfront, hátha az esős idő segít beindítani a fiúkat. Úgy látszik, hogy nem kapkodják el!Kép


Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Jo reggelt!

Csak hogy ne legyenek ketsegeitek...itt vagyunk!Nem erdekli az en fiamat se hideg, se meleg, se eso.Hoval kellene probalkozni!Kép

Edelweiss!Kép
Nagyon vigyazz rajuk, ugyesek vagytok mindharman!!!

HurkiKép
Hat, az en ferjem a nyugalom szigete, ugyhogy az altalad irtak alapjan apja fia lesz.Kép Ha ram hasonlitana, mar 2 hete kinnt orditana. Szerintem nalatok is a ferjed a turelmesebb, ugye?

Gondolkoztam azon, amit EdiKép irt, hogy izgult, hogy meg itt talaljon minket...Ezek szerint nem eleg a magunk baja, meg volt egy belso ellenallonk is.Kép Egy ellendrukker!Kép

szoszi 39+1
szoszi
 
 


Szöszi már mondanom sem kell: egyben Kép
Az enyém férj is nyugis nagyon, remélem gyerkő legalább üvöltős nem lesz ha már ennyire ráérős.
Egcsi ha hamarabb megszülsz kimaradsz a listaelsőségből Kép
Edelweiss te is várj a sorodra Kép Nekünk kell előbb elhagyni a listát! Kép
HUrki
hurki
 
 


Sziasztok!Kép

Indulunk nyaralni!Kép

Szöszi, Hurki!KépKépKép

Nem szeretnék belső ellenálló lenni, de a héten nem leszek. Megvárnátok míg hazajövünk nyaralásból? Kép Na húzok innen mielőtt átrángattok a világhálón.
Nagyon-nagyon drukkolok nektek, ügyesek legyetek, pity-puty tessék kipottyantani azokat a Balázskákat!Kép

Orsi, Cat!Kép
Ti többnyire itt vagytok, küldenétek nekem sms-t ha beindulnak az események?! Csak hogy ne kelljen megvárniuk míg hazaérünk.Kép

Puszi mindenkinek, Edi
edi
 
 


Edi! Jó nyaralást, remélem nem bánjátok meg ha elmentek a Baby World-be.

Hurki,Szöszi! Hát ez a front se hoz még babákat??

Én meg Edelweissról fogok mindenkit tájékoztatni ha meglesznek a srácok.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


EdiKép
Jó nyaralást ! Írunk, ha van valami mozgás a topikon. Remélem OrsivalKép és velem nem lesz semmi, így csaka többiekről tájékoztatunk.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Kép

Szöszi!Kép Hurki!Kép
Reggel-este bejelentkezni, hogy ne izguljunk! Minden szem rátok figyel!!!

Edelweiss!Kép
Drukk megy, pihenj sokat!

Lányok, én ma lépek a 3. X-be. Kép vagy Kép ?

Puszi, Leone és a holnap 2 hónapos Dana

KépKép
leone
 
 


Leone gratula, boldog szülinapot kívánunk!
Edi, azért szépítettél a végére látom igyekszel Kép jó pihenést!
Front? mit számít az... Képlassan listát írok mi nem jön be szülésindításra Képde a fésűt még nem próbáltam ma bizisten előveszem Kép
hurki
 
 


Sziasztok LányokKép
EdikeKép
Köszönöm szépen a fotókat meg a leirástKépGratula a szülinaphoz, nagyon szépek és huncutkák a gyerkőcökKépJó nyaralást NektekKép
BogárKép
Gratulálok a mászáshoz meg a csevegéshezKép
HurkiKép
Én már azt reméltem jó hirekre térek ide visszaKépKitartásKép
KarmenKép
Köszönjük szépen a dicséretetKépÁtadom puszik formájábanKépNagyon büszke vagyok rájukKépKép Szép helyen lakunk, de sajna idén itt még nem volt nyár... Nem a kánikulát hiányolom, hanem a napfényt, meleget. Itt folyamatosan esik idén és csak nagy ritkán süt ki a nap, olyna bolondos idén a nyár. A helyiek szerint ez itt nem normális de most ez van egész Ny.Európában. Nem,nem,nem!!!!!! Dehogy maradunk véglekKépA Párom távközlési mérnökként dolgozik egy amerikai cégnél és innen küldték ki Svájcba de csak átmenetilegKép
OrsiKép
Nagy-nagy gratula a diplomádhoz és jó pihit kivánokKép) Mekkorák már a Macikák?
SzösziKép
Kitartás Nektek isKépJó, hogy eddig bent maradt a kismanóKép
EdelweissKép
Ne idegeskedj, bár könnyű ezt mondani...Most már szép nagyok a babák de az a 3 hét nem jönne rosszúl. Ettől függetlenül ne izgulj, minden rendben leszKépDrukkolok nagyonKép
LeoneKép
Boldog szülinapotKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris Kép
Köszönöm kérdésed Kép Most 20+5 vagyunk Kép elvileg 300 gramm körül vannak. Jövő héten megyünk a Praxisba, akkor majd teljesen pontos adataim lesznek Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
20+5

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Gyorsan megnéztem a papirjaimat, és ez a súly megfelel az ilyenkor szokásosnakKépVigyázz Magatokra és kiváncsian várom a Praxisos leleteteketKépMi is ott voltunk de csak egyszer a 12.hét+3. napon mert úgy tünt a B magzat "Lillus" nagyon le van maradva és genetikai rendellenességre gyanakodtak. Szerencsére minden rendben vanKépVásároltatok már?
doris
 
 


Doris Kép
Ma megvettem az első rucikat Kép a vásárlással még sehogy sem állunk, de időnk is van még bőven. Egy rugink, zoknink és egy bodynk már van minkét babára Kép szép lassan beszerezzük a többi dolgot is.
Próbálom megvarrni, amit tudok, mert így sokkal személyesebben lesznek a rucik, nem beszélve arról, hogy jóval olcsóbb is Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jo reggelt!Kép

Meg egyben...HurkiKép, Jeno nap van es 13.-a,nekem megfelelne ez is...

OrsiKép
Nem mult hetre igertel nekunk egy szep kis kepet a pocidrol???

LeoneKép
Isten eltessen!!! Es persze Danat is!

szoszi
szoszi
 
 


Sziasztok!

Leone Boldog Szülnapot Tegnapra!!!!Kép

Szöszi!
Nem akarlak szekálni, de 18-ára vagy kiírva, vagy nem? És a fiúk késni szoktak. Barátnőm anno márc 8-ra volt kíírva, aztán módósult márc 25-re, aztán ápr. 1-re. Itt meg is állt a módosítás. Ő már azt gondolta nem minden terhesség végződik szüléssel.A szülésznő meg azt mondta biztos kiscsacsi lesz, ők 10 hónapig hordják és erre 10 hónapra meg is született április 25-én. Az utolsó kiírt időponthoz képest 25 nappalKép NA, tetszik a történet?Kép De nem volt kicsi 4,60 kg és 59 cm baba és makk egészséges. Most már szalad , na jó lépked igen óvatosan mert azért elég lusta baba most is, és még mindig csak két fogat volt hajlandó növeszteni és a köldökcsonkja is három hónaposan esett le. Na, ő ráér.

Te nem?Kép
JA, azért nem írtam neveket, mert nincsenek neveink. Majd úgy hívjuk HÉÉÉ TE, és akkor lehet fiú is meg lány isKép


Hurki! És veled mi zujs?

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rekacs!Kép
Eszem a szivedet...Biztato torteneteid vannak...Kép A bnod idopontjat elegge elszamolhattak, nalunk ez nem lehetseges, mert en tudom mikor keszult es igy nem szeretnem 10 honapig hordani.
Allapotodra valo tekintettel ezegyszer megbocsatok, de meg egy ilyen tulhordasos sztori es veged!Kép
Egyebkent meg en mar latni, szaglaszni szeretnem a kis egeszseges Balazskamat, es Te is 10.-et igertel!!!Kép Ezert nem erek ra, meg dagadt a kezem-labam, faj a derekam 3 hete es nem tudok aludni.
szoszi 39+2
szoszi
 
 


Ja, meg valami: ha lany, akkor legyen Karmen vagy Karmina,esetleg Hermina az megy a vezeteknevetekhezKép
szoszi
 
 


Sziasztok Kép

Szöszi Kép
Bár személyesen nem is ismerjük egymást, a hajnali pisi túrám alkalmával te jutottál eszembe és úgy éreztem, hogy tutira most szülsz. Hát nem jók a női megérzéseim, mert látom ma már jelentkeztél Kép

Hurki Kép
Téged is állandóan figyelgetlek, mi a helyzet?

Leone Kép
Boldog szülinapot!

Orsi Kép
Látom komoly beruházás beindult nálatok is Kép

Képzeljétek tegnap voltunk 32. heti UH-n és vizsgálaton és azt mondta az orvos, hogy kb. 2,2 kg a picink. Ez engem egy kicsit megrémisztett, mivel azt is hozzátette, hogy japán adatok vannak beprogramozva a gépébe és az általában alulbecsül és hogy 11 cm a homlok-tarkó közti távolság. És még van 2 hónapunk!!!!!!
Apa persze büszke Kép, de ő könnyen, mert nem neki kell megszülni Kép

Puszi, Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


EditKép
Már a 32. heti UH-nál tartasz? Hogy repül az idő!Kép A súly miatt együttérzek, nekem is hasonló adatokat hoztak ki. Apa reakciója: Büszke vigyor, majd "Azt hiszem én jó munkát végeztem!" megjegyzés.Kép Ráadásul a gyerkőc feje is a felső határértéket súrolja. Jövő héten újra megbecsülik a súlyát, kíváncsi vagyok.Kép

LeoneKép
Boldog születésnapot!Kép Puszi a kiscsajszinak is!Kép

SzösziKépHurkiKép
Szüljetek gyorsan, hogy én lehessek a listavezető!Kép

Voltam ma NST-n, minden rendben.Kép Én még nem csatlakozom Szöszihez és Hurkihoz, nem türelmetlenkedem, igaz, hogy én aug.1-ét tűztem ki célul.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi Kép

Mi a gyerkőc fejének felső határértéke?????

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Hahó, voltunk dokinál, már 4-4,2 kg a "picikénk". Viccelődtünk, hogy arra pályázik, hogy egyből jár, fogakat növeszt, indul az olimpián. Semmi de semmi jele hogy ki akarna jönni. Buksikát nem helyezte be, mostmár tuti a császár. Péntek újabb nst, ha vasárnapig nem jön ki hétfőn be kell feküdni és ott várni a csodát. Remélem meggondolja magát és kijön addig, annyira nem akarok befeküdni.Kép
Ja az nst méhösszehúzódásos részén már minuszba lelógunk a papírról annyira nincsenek összehúzódások. Kép
Én már türelmetlen vagyok és behisztisedtem!!!
HUrki
hurki
 
 


Leone! Boldog szülinapot!!

Hurki! jó nagy legény lesz!! Ne bánkodj a császár miatt, legalább nem lesz hosszu vajúdásod, mindennek van jó oldala.

Doris! olyan szép az a tó, azt hittem, ugy képzeltem ott mindig szép az idö, azt vártam volna. Hány évig maradtok? Elönye is van, a gyerekek megtanulnak megy az oviban min. 1 idegen nyelvet.

Orsi! de jo neked hogy tudsz varrni!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok! Kép
Most jöttem UH-ról, és nagy bejelentenivalóm van: KISLÁNY!!! KépKépKép Dorottya Kép
Növeljük a lányok táborát...

Hasonló szép napot mindenkinek! Kép
Babóca 17+6
babóca
 
 


Babóca!

Gratulálok Dórihoz és nagyon örülök, hogy kislány(titokban remélem, hogy ez valami tendencia, de el ne áruld senkinek!Kép)

És hol nézték meg? Te is a Söfibe jársz, ugye? Most voltál 18 hetes UH-n és ott már látszik? Jaj, hát alig várom!!!Kép És felvételt csináltak? Jól sikerült? Te mész 4D-re? Na, más kérdésem most hirtelen nincs!Kép

Rékacs 14+6

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Babóca Kép
Gratulálok a lánykához!! Végre még egy leányzó Kép Kép

Szöszi Kép
DEEEE Kép Ígértem, és próbálom teljesíteni Kép

Hurki Kép
Szép nagy baba. Ahhoz képest, hogy az elején azon aggódtál, hogy le van maradva, meg kisebb Kép Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
20+6

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kép

Babóca!Kép
Ez igazán jó hír, dobom is az aktuális táblát!

Szöszi!Kép
Csak hogy örülj, utána sem fogsz egy jó aludni, jó esetbeen 2 hónapon keresztül, max. 2-3 órákat egyhuztomban. Kép

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat! Kép

Dana most itt szopizik, megkapta a 2 hónapos oltást, bemutatta, hogy neki van a legerősebb hangja, elvégre hasfájások alkalmával edzette!

Hurki!Kép
Császár, hmmm, nem irigyellek, de a baba egészségéért mindent! Utólag egyre jobban örülök, hogy így döntöttem, bár császárral utána elég nehéz. Gondolok rád!Kép Ha valamiben segíthetek, szólj!

Egcsi!Kép
Hogy szalad az idő!!! Nemsoká itt a te időd!

Csak a várandósok vannak itt? Hol vannak a bbások? Mind a jó levegőn tologatjátok a pulyákat? Kép

Puszi, Leone

KépKép
leone
 
 


OrsiKép
Igen, igen. Ígértél képet a pocidról!!!! Mostmár nincs tanulási kifogás.KépKép

LeoneKép
Isten éltessen sokáig!

BabócaKép
Gratulálok a kiscsajhoz.Kép Én is remélem folytatódik a lányos tendencia, hogy legyenek szép kis menyasszonykák a fiúknak.

HurkiKép
Szerintem örülj, hogy császár lesz, és nem kell a több mint 4 kilós Balázst kiszenvedned.

Minden éjjel álmatlanságomban sokat gondolok Rád és SzöszireKép, hogy lehet, hogy már vajúdtok, de nem és nem akarják a fiúk az igazságot.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltunk a gyerekorvosnál, végre hízott rendesen a Mili 2 hónap alatt 1 kilót.
Meg hátrarántotta a bőrt a kis kukiján. Szegénykém, egész délelőtt csak sírt, 11-kor bealudt, két és fél órát aludt, de azóta nem sírt még. Kaptunk kölcsön Aloe-s spray-t és azzal fújogatom neki.

Leone,
Boldog szülinapot kívánok én is! !!!

A finiselőknek pedig nagyon szorítok!!!


Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Szia rékacs! Kép
Igen, a Schöfibe járok én is, és igen 18 hetes UH volt ma, és ott mondta a doki hogy leányzó.
És nagyon örültem neki! Kép
És mindene megvan, és a korának is megfelel a mérete.csináltattam vidifelvételt is,és egész jó lett, bár nem túl hosszú, és egyben már nem is látszik rajta a csajszi, mert olyan nagy már! Kép
Nekem azt mondta a doki, hogy a 23-25 hét környékén érdemes 3D vagy 4D-re menni, mert akkor még szinte egyben látható a baba, de már van is mit látni rajta.Korábban nem sok látszik, később meg már csak részletei.Bár szerintem a részletek is érdekesek, pl. arc, fütyi vagy nem fütyi...stb. Kép
Na mára ennyit...Kép
Babóca
babóca
 
 


Hello Kép
Dokitol jovunk, kisfiam koszoni szepen jol van.(BPD=97mm,FL=73.5)Kép Placenta meg mindig II-es es jo helyen van, mehszaj bo ujjnyira nyitva. Nekunk hetfo reggel kell jelentkezni a korhazban, ha addig nem tortenik semmi.
A ferjem elvitt vacsorazni etterembe, es setaltunk egyet, utana doki, szoval nagyon szep delutanunk volt.Most megfagyizunk es bedinnyezunk...es talan rasegitunk ahogy lehet.Kép Sokkal jobb kedvem van, remelem kitart hetfoig (tegnap meg ma mar nagyon hisztis voltam), mert hogy beindulna magatol...azt ketlem!

szoszi 39+2
szoszi
 
 


Szöszi, ezek igazán jó hírek Képkívánom neked (amit maganak is) ne kelljen hétfőig várni!
Babóca, de jó, még egy kislány...kell a srácok mellé Kép
Hóvirág, gratula Mili hízásához, rossz evő egyébként? Mutass példát neki Kép nálunk ebben nem lesz hiba Kép
Cat, már semmi bajom a császár gondolatával, a befekvéstől írtózom Kép
hurki
hurki
 
 


Reditke!Kép
Koszi, hogy gondolsz ram...meg ejjel is.Meg a tobbiek is, tenyleg jol esik, hogy ennyien szurkoltok, hogy beinduljon.

Rekacs!Kép
Beleolvastam a masik topikba...bekotik a fejed, oszt' nem is szolsz???Kép

Hurki!Kép
Koszonom, viszont.De ezt mar tudod.Ne is parazz a csaszaron, tuti gatvedelemKép.

Baboca!Kép
Gratulalok! Kellett is az erosites a lanyos tabornak! Egyebkent mi 18 hetesen voltunk es akkor is elvezetes volt a 3D.A kepeink is jol sikerultek es a video is.

szoszi 39+3
szoszi
 
 


Sziasztok!

Szöszi! te itt? Kép És hogy vagy? Még mindig egyben?Kép(gondolom ezt napjában kb ezren kérdezik)
Amúgy valóban elkelt a kis kezem, hogy mik vannak. Ma voltam is kikérni a családi állapotot igazoló hatósági okiratot. És nőtlen a pasim! NA hála a jó égnek, legalább ennyiKép
Meh voltam védőnéninél is. Irtó nagy élmény! De már van kiskönyvem. Hát mondhatom, azért így sokkal jobb!!!

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Hahó, bejelentkezem ne izguljatok, még nincs miért, de már szedjétek össze léci a szülésindító energiáitokat és ontsátok zúdítsátok ránk. Kép köszi
hurki
hurki
 
 


Hóvirág! Gratula Millinek, Orsi se nagyon akart gyarapodni, aztán 5 hónaposra mégis megduplázta a sulyát. Csak engem bosszantottak agyon az elején, mert hagytam.

itt vannak a nyaralás képek, az élményfürdöt is meg tudja nézni akit érdekelt.
http://karmen.fw.hu/

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok LányokKép
OrsiKép
Akkor szép apránként elkezdhetitek gyüjtögetni a holmikat, mert később nagy pocival nehezebben tudsz majd mozogni. Ügyes vagy, hogy tudsz varrni, én sajnos nem tudok és gépem sincs.
EditKép
Gratulálok, nem lesz pici a babátokKép
EgcsiKép
Ti sem spóroltatok az anyaggalKép
KarmenKép
Csodás a hely és tényleg gyönyörű, ha süt a nap meg télen is itt a hegyek közt, de nálunk most még fűtenek a lakásban, mert 13-15 fok van mivel a hegyek közt folyton megszorulnak a felhők... Nem tudom hány évig maradunk. Remélem az ovit már otthon kezdik a babákKépMegnéztem a nyaralásos fotóitokat és nagyon helyesek vagytokKép Te is csinos vagy igy szülés után néhány hónappalKépGratulálokKépNagyon édes OrsiKép
BabócaKép
Gratulálok DorottyáhozKép
LeoneKép
Hogy viseltétek az oltást?
CatKép
Magatokról is tessék irniKépOlyan kiváncsi vagyokKépMekkorák vagytok, minden érdekelKép
HóvirágKép
Sajnálom Milit...gratula a hizáshozKép
SzösziKépHurkiKép
Drukkolok Nektek, hogy mielöbb binduljon spontán a dologKép
RékacsKép
GratulálokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Hurki,Szöszi, még otthon vagytok?? Semmit nem hoz ez a front?

Doris! Nem semmi hogy még füteni kell! De legalább szép a táj, lehet hogy mert az alföldön élek mindig is jobban vonzott a dombság, hegyek.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?