Új privát üzeneted érkezett!

Azt mondta a doktornő hogy holnap is teszteljek és utána hivjam hogy mi zu akkor modja meg a továbbiakat

Megy a hasam nem tudom magam lenyugtatni ,nem hiszem még el ,csak maradjon is igy félek nehogy baj legyen

Ne haragudjatok annyi mondanivalom meg kérdésem lenne de egyszerüen nem tudom megfogalmazni se

van dokim de nem beszéltem vele csak mikor multkor hormonprofilra kértem beutalot de az is megvolt fél perc alatt magyarázkodással.....
majd látom én inkább lemennék a Kaáliba Vv-re


na pussz megyek visszafekszek
zálika78
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LAPTETŐ :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Zalika : :D :D :D :D fülig er a szam :) ez az!!!!!
na holnap ujbol teszt (milyen erzekenysegu teszted van?) es rogton babanet, es ird meg hogy milyen let, sooooot, ha van kedved fenykepezd le es tedd fel :) - ezt jol megaszmondtam :oops:
en mar leskeledoni fogok reggel :)

dejoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 

 
 

Zálika:drukkolok hogy erősödjön az a második csík!!!!!++++++++++++++++kismamika :lol:

Megvolt a punkcióm ma és 7db petesejtem van. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok,

Zálika,

annyira de annyira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szorítottam érted, főképp, hogy majdnem ismerjük is egymást. Legalábbis a férjeink igen :lol:
Kívánom, hogy a következő teszt is zebra legyen, sőt, biztos vagyok benne, hogy az lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(priviben megírnád, hogy kinek született Zádori babája? HÁtha ismerem. Ez a Zádori doktor bizony nekünk is elsőre készítette Danikát :lol: )

Melánia,

7 petesejt csodás eredmény :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukk a továbbiakhoz!+++++++++++++++++++++++++
Milyen jó nap ez a mai :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melani : Ügyes Vagy
Drukk Drukk


Amina : nem tudom mert nincs rajta a teszteken
az eggyik Gabriel a másik meg RolyalHCG
nem biztos hogy le tudom fotozni vagyis feltenni ide mert valami méretkorlátozás van és nem értek a kicsinyitéshez

monic:Minjárt megy a privi
zálika78
 
 


Zálika,

válaszoltam :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


értitek :?:
zálika78
 
 


Hát persze, hogy értjük!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Könnyes a szemem csajszi :lol: :lol:

Vigyázz magatokra!

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


yes yes yeeeeeeeeeeeeeees !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(mostmáááá mind1, hogy hanyas teszted van :) a ketcsik a lenyeg!)

PS: naná hogy értjuk ;)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Melani: gratula a szep szamhoz! csak igy tovabb!
es tessek peldat venni Zalikarol ;)

(kepzeld, voltam a hematologian, nem fogadtak, idopontot kell kerni, de meg azt sem sikerult, mert vagy nemveszik fel, vagy nem er ra az orvos .... :roll: )

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


azt mondta a doktornő hogy mindent tegyek és egyek ahogy eddig és 24-én ultrahang
Nem küldött vv-re se most mit tegyek?
1 honap bizonytalanság itthon én azt hogy fogom kibirni
illetve valahogy még a tp-t is meg kellene hosszabíttatnom,de a házidokim orvosi papir nélkül nem fogja......................

Melani: DRUKK DRUKK

Többiek KÖSZI 8)
zálika78
 
 


Zálika!
:D :D :D :D :D
Nagyon-nagyon örülök neked, és nyugi!!! Ott van(nak) a babó(k)!!!
Esetleg menj el otthon vérvételre, ha sikerül, nem tudom, Halason vagy a közelben néznek-e ilyesmit. De nyugodj meg, minden rendben lesz.
Van elég Utród 24-ig, vagy progiszurit kapsz? Mert az fontos, hogy kitartson, időben járj utána, ha esetleg nem lenne elég.

Melani,
nagyon ügyes voltál, és nagyon-nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!!

Puszi lányok,
nem sok időm van még kicsi lányunk mellett. Majd teszek fel képet, de nem a saját gépemről írok most, és ezen nincs.

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta : orülök hogy redben vagytok és még egyszer gratulálok
beszéltem a maszek nögyogyim aszisztensével holnap este 6 ra megyek hozzá és akkor majd többet tudok

egyépként 11-12 napra elég az uto-m meg a duphaston-om tehát jövő hét péntekig..........................

ja és van halason korház csak HOSTINVESTES és semmi nem ugy megy mint elötte
zálika78
 
 


Zálika,

hurrá-hurrá-hurrá Kép Kép Kép
Értjük és kimondhatatlanul örülök!
Csinálnak hcg vérvételt, tuti beutal a dokid :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zálika:értjük!!!!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!

kisbuta:neked is GRATULÁLOK!!! Neharagudj,hogy elfelejtettelek!!!
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!puszi.

én is telcsiztem:2szépen elindult a 3. is osztódik csak kicsit később kezdte el.És még kettőt érlelnek. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia ez csodás hír :lol: :lol:
Mikor lesz a beültetés?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melánia,

nagyon szép eredmények :lol: Mikor lesz a beülti?

Kisbuta,

nagyon várjuk a képeket :wink:

Zálika,

a táppénz miatt meg pláne muszáj dokihoz menned mert mostmár csak akkor hosszabítják meg a táppénzt ha a doki leírja, hogy kezdődö terhességed van, és azt a papírt kell a házidokihoz vinned. Nekem legalábbis így volt, nekem a Dutkay a házidokim.
Azért nem értem, hogy miért nem mehetsz Szegedre vérvételre, mert nekem anno az utrót is a vérvétel után írta fel a doki.
De itt Halason is szó nélkül kiírja a doki, én is volt, hogy itt írattam, csak vidd a szegedi papírjaidat.
Kistesóra majd akkor kezdünk csak gyúrni ha Danci betölti az 1 évet, úgyhogy épp váltjuk majd egymást a dokinál :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Melania: szuper hirek :) osztodasi drukkok +++++++++++++++++++
3 naposakat kapsz vissza?

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Igen.Holnap reggel kell telcsiznem még 8:30-kor.Aztán a doki majd megmondja a hogyan továbbot.Remélem minden marad így és háromat visszakaphatok.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: naaaaa mit mondtak? :)

Zalika: ma teszteltel?

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Melani : Mi Zu ? Mit Mondtak ?
Mennek a drukkok ezerrel a kicsikéknek
Drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk drukk
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Amina: ma nem teszteltem, nincs semmi extra tünetem csak amik eddig voltak ma vagyok Et+16-on és 4 napos babokat kaptam vissza .
Ugy gondolom a HCG egyik napról a másikra nem csökken annyit hogy érdemes lenne tesztelnem. este megyek egy magán rendelőbe nögyogyihoz és kérek tőle vv-t az után már okosabbak leszünk....
amugy a kaáli felé 24-ig pihi van ,monjuk amugy is ugy pihengetek egész nap mint eddig ezen már ne muljon :wink: :wink: :wink:

Kisbuta : Jol Vagytok ? gondolom most van dolgod rendessen pici katicával ,Ha van időd mesélj és tégy egy pár képet :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Sziasztok.

itthon vagyunk.Négyszeres anyuka vagyok. :lol: Igen 4.Ma reggel közölte a doki,hogy 4 baba vár rám.Mi azt hittük,hogy nem kapjuk vissza őket max 3-at.De dokibá ezt javasolta.Ebből a négyből 2 fiatalabb mert őket tegnap szúrták meg mert még érlelték a sejtemet.

Kép
Kép
melánia
 
 


gratulálok KISMAMI

pihizz sokat

BABARAGACS + SZUROK ++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 


Drága Melánia ez csodás :lol: :lol:
Vigyázz magatokra nagyon :lol: :lol:
Mennek a tapasztók+++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Meani : +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Van egy 6mm-es Petezsákom és 3500 a HCG-m
mit szoltok hozzá :?: :?: jo ez :?:
zálika78
 
 


Zálika tökéletes :lol: :lol: :lol: :lol:

Melánia tapasztók+++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


nem találok Róla értéket hogy igy ET+17 Körül azaz a mesitől számitott 33 napon mi lenne az ideál a dkim meg nem várta meg a vv eredményét mert ment vidékre
Jövő hét péntekem megyek ujra hozzá lesekedni
zálika78
 
 


Zálika neked kerestem, HCG szint

3. hét 5 - 50
4. hét 3 - 426
5. hét 19 - 7.340
6. hét 1080 - 56.500
7-8. hét 7.650-229.000
9-12. hét 25.700-288.000
13-16. hét 13.300-254.000
17-24. hét 4.060-165.400
24-40. hét 3.640-117.000

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Moni : köszönöm szépen akkor ez átlag tehát jó

Melani: Szurok + Drukk
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zálika78
 
 


Sziasztok.

zálika:nyugodj meg,TÖKÉLETES a HCG-d!!! KISMAMI VAGY!!! :lol: És most világosíts fel,hogy beülti után mit csináltál és mit nem!!!??
Szigorú fekvést nekem nem mondtak.Neked mit javasoltak???

Móni: :lol: Miújság????

Kép
Kép
melánia
 
 


melani : kb fél napot fekszek a többit eszem meg nadjából összepakolászok apa után de ha megérzem hogy huzodik vagy szurkál azonnal megyek vissza feküdni és tv-zek
tök rumli van itthon ,főzni sem fözök csak apának segitek néha egy kicsit vagy eszünk amit találunk vagy apa megy ételessel és hoz valahonnan .
pedig én nem ilyen vagyok sőt elég nyüzsgős vagyok külterületen lakunk vannak tyukok,nyulak megy 3 nagy kutyám ,konyhakert nem is kicsi ahol mindig kellene valamit csinálni , na meg a háztartáss,még jo hogy most az autók nem dolgoznak mert azal valo papirmunkákat meg rohangálást nem kell átadni senkinek ,de szinte tényleg nem csinálok semmit....
nem szabad hajolgatni ,rohagálni,emelni ,erőltetni a hasat,tusolás ,kímélő életmód ,stb
de a barátnőm akit irtam hogy 1 hete szülte a babát ,ő két három napot pihent otthon volt de kifestették a lakást tehát ő nem sokat feküdt ,de szájon át ette az utrot , én meg most csak éjszakára teszek utrot nappal 4x duphastont eszek és szerintem ez is befolyásol mert a hasban másképp szivódik fel ,az előző ciklusnál végig csak utrót nyomkodtam és ha esetleg ki kellett mennem a fekvési idő alatt akkor az már nem is nagyon tudott feszívodni
egyenlőre ennyi
Vigyázz magatokra :lol: :lol: :lol:
BaBaragik ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 


Sziasztok,

Zálika,

gratulálok a petezsákodhoz :lol: A vérvételt és az uh-t a kórházban csinálták neked?

Melánia,

4 pici embriócskád van? Vigyázz nagyon rájuk és magadra, biztos minden rendben lesz. Mikor lesz vérvétel vagy teszt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hello.

zálika:értem.Én is kímélem magam.Utroval fekszem 2órát.Duphastont én nem kaphatok a vérrögkéződési hajlamom miatt.

monic:igen 4 babóm van.Teszt,hú az még odébb van.Szerdán volt a beültim.Van még időm.Hogy vagytok???

móni:dehogy vagy te itt kakuktojás!!! Te is megszenvedtél a kislányodért!!!

amina:miújság???

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok

Melaia : Babaragik +++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

pihizz+egyél igyál sokat nehogy a szervezeted azt higgye hogy betegség miatt fekszel , én aludni nem szoktam napköben mert akkor meg éjszaka nem tudok, de igy tudok 10 kor teszem az utrót de már nagyon komásan félálomban, a reggeli gyogyim ott van mellettem az 7 kor megeszem és még utána is szundizok egy orácskát
szoval tudok aludni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


monic : a magánrendelőben azt mondta Dr Ho hogy reggel 7 re menjek az sztk-ba vv-papirért mikor megkaptam ő még nem volt sehol ,mikor végeztem a sürgös vv-n mentem hozzá uh-val megnézett (nagyon rendi volt) és még 1,5 órát vártam a véreredményre. 11-én is fél 8 ra kell mennem az sztk-ba

Amina : Mi Zu elveszél?

lmoni : Köszi a biztatásokat .

Kisbuta : Sok tejcsit....

baba, bonya Merre vagytok elveszve :?: :?:
zálika78
 
 


Melania: hogy vagy? babaragacs ezerrel ++++++++++++++++++++

Zalika: gratulalok a szep hcg eredmenyhez es mar lattak a petezsakot, SZU-PER!!! :) jol teszed, kimeld magad, es mindent csak piánóba :)

Aranyosak vagytok, hogy erdeklodtok, de nalam mostperpillanat nincs semmi :oops: Idopotokra varok... De ami a legfontosabb a hatterbol drukkolok mindenkinek! :) 8)

Monic & Móni: puszi nektek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Megvagyok,pihengélek.Közben azért most már izgulok is.Keresem a tüneteket de nem vagyok biztos semmibe.Majd lesz valahogy.
puszi mindenkinek.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia Mikor tesztelsz?
Mennek a ragasztók+++++++++++++++++++++++

Zálika hogy vagy? Tüneteid vannak :lol:

Amina puszi neked :D

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


I.Móni:az még odébb van.Tegnap volt egy hete,hogy visszakaptam a babáimat.puszi.

Kép
Kép
melánia
 
 


SZIASZTOK

csajok nem vagyok tul jól, fájdogál a hasim Nem görcsöl csak fájdogál,
az éjszaka arra ébredtem hogy fáj a hasam és rámjött egy hasmenés és utána a wc-ről visszafelé elájultam ,apa nagyon meg is ijedt.azt kérdezgette folyton hogy ez mitől volt,
Pár napja émelygek is Főleg este küszködök azzal hogy ne etessem a rokákat ,de már sikerült 2x,ebben is forditott vagyok mert reggel kellene émelyegni nem este..

Holnap reggel megyek uh ra ,majd jelentkezem :idea: :idea: :idea:

Melani : Babaragi 1000-el +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
zálika78
 
 


zálika:képzeld én is fájok.Főleg este.Nagyon rosszul aludtam.És sok a savam+émelyegtem is a hajnali pisilés után.Reménykedem. :oops:
Sajnálom az ájulást! Apa mit tudott veled kezdeni?? Biztos megijedt? Még jó hogy egyáltalán észrevett téged.Képzeld ha aludt volna mélyen.
uh-ra drukk+++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: csak neeeeem :?: :idea: :) jo uton haladsz. Ez most az ET+9 ugye? kivarod a 11-14 napot? Annyira drukkolok Melani!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zalika: az jo, hogy vannak tuneteid, de ez az ajulas durva!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Móni: boldog szulinapot Greta cicának! :)

Monic: Danika hogy van?

Bringunsz: :?:
Baba: :?:
Bonya: :?: es a tobbiek?

/velunk tovabbra sincs semmi kulonos, jelenleg multivitaminozzuk magunkat, es teazunk ezerrel, hogy leheto legjobb allapotban legyunk a lombiknal :) /

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


sziasztok

Bringuszt már én is hiányolom éppen néztem hogy nagyon nagyon régen irt , meg Baba is nagyon el van tünve , Bonya Te is ...
csak renben vagytok ugye ? tessék egy pár sort irni hogy ok-k vagytok :!:

azt mondta a doki hogy redben van minden 17mm a petezsák és lászik benne a picikém :lol: :lol: :lol:
irt fel gyogyit és 25-e Kaáli addig pihi van itthon


Mindenkinek Köszönöm a drukkokat és a jó tanácsokat....

Amina :időgyorsítót küldök

Melani :csak igy tovább ....sajnálom hogy fájdogál de azt monják hogy az nem rosszat jelent ,csak az ha görcsöl
jó uton jársz babaragi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Máskor is ájultam már igy el de pár perc után helyrerázodtam egy hőhullám kiéretében ,utána már jó(szerintem csak gyomorrontás volt) , modjuk tegnap egész nap gáz volt , ma émejgek de nem vészes még enni is tudtam ... :lol: :lol: :lol:

GRÉTA CICÁNAK ÉN IS SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK :!: :!:

Monic : Danika is minjárt 7 hónapos ,mi usság veletek ?

Kisbuta :Gondolom mostanság nagyon elfoglalt vagy
SOK TEJCSIT
zálika78
 
 


Sziasztok,

vagyok ém én is, csak mindig el vagyok havazva...
A héten befejeztem az áfát, de a maradék napokon 1000-rel takarítok mert a férjem lényának tartjuk vasárnap a szülinapját, jön a nagy vendégség.

Amina,

remélem, hogy hamar kapsz időpontot. A vitaminnal feltöltés nagyon jó ötlet, sokat számít a lombik sikerességében.

Móni,

nagyon sok boldog szülinapot Grétikének.

Zálika,

szívből gratulálok! Ájulást nagyon sajnálom, este is lehet émelyegni, van aki csak akkor émelyeg.
Én momentán egész nap émelyegtem, de csak egyszer hánytam.

Melánia,

nagyon gyanús vagy te nekem, remélem, hogy hamar kiderül, hogy igazam van és jössz a jó hírekkel :wink:

Hát Danci megfázott. VOltunk dokinál, akkor még csak be volt rekedve, de ma reggelre folyik az orra is. Az orrszívás pedig nagyon nehezen megy, sír közben és utána nem mosolyog rám mert hragszik, hogy megkínoztam.
Összeraktam a sportkocsiját, természetesen most vettem észre, hogy hátul elengedte a varrás, úgyhogy vihetem vissza a boltba szervizre...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok:még csak remény van.Igen majd megpróbálom kivárni a 13-14. napot a teszteléssel.

Grétinek én SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Drága lányok nagyon szépen köszönöm Gréti nevében a köszöntéseket :lol: :lol:

Zálika tünetek :lol: :lol:
a 12. hét után elmúlnak. Én a 13. hét végére már tudtam enni. Addig napi 1 kiskiflit sikerült csak leerőltetni :D
Mi volt tegnap? Csodás dallamot hallgathattál :lol:

Meláni mennek a tapasztók++++++++++++++++++++++++
Nagyon drukkolok :)

Amina pár hét múlva kezdtek :lol:

Monic Danika hogy van?
Meggyógyult már?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

ET+12. nap POZITÍVAT teszteltem!!!
Még erősödnie kell de máris erősebb mint a múltkori. :lol: :lol: :lol:
Szoritsatok és még ne gratuláljatok. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia :lol: :lol: :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


MELÁNIA : SZORÍTUNK NAGYON
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
zálika78
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?