Új privát üzeneted érkezett!

Nekem meg még mindig nem jött meg és ma teszteltem egy negatívat... :evil: Nagyon el vagyok kenődve, beleéltem magam....

Benita, veled mi újság?

Kri, nagyon boldog szülinapot kívánok neked! :wink:

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Kri:Isten éltessen,boldog születésnapot kívánok neked!!!!!!!!
Rendesen megünnepeltétek ezt a szép kerek számot? :D

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Kri boldogságosat utólag is!

zsz :cry: de még ne add fel :lol:

SZilvi elmúlt vérzés? remélem!

DAnyuci sajnálom a rokonokat bosszantó lehet.. de hát annyira örültek hogy végre egy évesek lettetek! :lol:

Benita?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm csajok a köszöntést :lol: :lol: :lol:
Jól megünnepeltük :lol: :lol: :lol:

Zsz, ne add fel egy pár nap múlva tesztelj újra. Mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szilvi, hogy vagy? Vérzés, hányingerek?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, Boldog szülinapot!
Helyes, hogy jól megünnepeltétek!

Bocs lányok, de nem bírok jönni...fiam beindult és felmászik mindenre, néha a fallal is próbálkozik, kisebb-nagyobb sikerrel. Egész nap a nyomában kell lenni, hogy ne törje darabokra magát...ígérem, ha javul a helyzet, akkor jövök.

Szerencsére a hányinger továbbállt...átadtam tanácsadáson valakinek :lol: csak reggel és este kis émelygés, ami belefér...pocak kezd nőni...lassan kénytelen leszek megmondani :roll:

Most a kutya mellett szunyál a hordozóágyban, magától letette a fejét és alszik...együtt alszanak én meg csak nézek...lehet ezután felfogadom a kutyát pesztrának és altatónak :lol: :lol: :lol:

Szép napot! Danyuci

Most miért nem jó a vonalzóm :?: :?: :?:
danyuci
 
 


Csináltam másikat, az sem jó...SEGÍTSÉG!!!
danyuci
 
 


Szóval a másik kód kell! Megoldódott... :lol: :lol: :lol: 8)
danyuci
 
 


Szasztok!

Benita????

Bocs csajok,de lehet h napokig nem jövök mert bekrepált a gápünk és hol megy hol nem :shock: Jó pár nap j mire tudunk enni egy másikat hitelre :?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Pruci,

a KOniorczk Katalinnal kapcsolatban nagyon meglepett, hogy jót írsz róla.....velem iszonyú bunkó volt.pedig nem is hozzá mentem, hanem a védőnpmhöz, csak ő is ott volt, és belenézett a lapomba, és elkezdett akadékoskodni, hogy ezt miért, azt miért szedem, stb.miért nincs még ilyen lelet, olyan lelet, stb...és ezt olyan stílusban, mint egy ss tiszt, de komolyan.majdnem beszóltam neki.és mindenfélét berogatott az én dokinőm sávjába, amihez neki semmi köze nem volt.szóval én kivoltam tőle, a dokinőm mikor meglátta a firkálásait, csak annyit mondott, hogy sok "jót" hallott már róla.a szomszédom is eljött tőle.)mármint a koniorczktól, mert állandóan paráztatta.
Téged akkor csípett valamiért.....
Lillusnak és Gábornak nagyon Boldog születésnapot így utólag!én is meghatódtam azon, amiket írtatok.ők az élet értelmei. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok, itt vagyok!
A hétvégém elég húzós volt, tesóméknál festés, anyuéknál tapétázás, én meg három felé szakadtam, mert ugye nekünk is van házunk..... :)

MINDENKINEK, aki kérdezte:
Szombaton este végleg megjött a bajom, úgyhogy társulok azokhoz, akik szintén várják a gólyanénit. :lol:

Kri
Nagyon boldog 30. szülinapot kívánok én is utólag!!!!

Zita
Sajnálom, de kívánom h egy újabb tesztre is sor kerüljön, és poz. legyen!!! :P :P :P

Danyu
Örülök, h rosszullétet továbbküldted, és jól vagy. Irigyellek a növekedő poci miatt, bár az enyém is napról-napra nagyobb, de tuti a kajáktól. :P :lol: :lol: :lol:

Moti, Szilvi
Ti jól vagytok?

Hányadik hétnél jártok kismamik? Pregnancy-s vonalzót nem mutattok nekünk?

Benita

Kép
benita76
 
 


Beni,
köszönöm kérdésed, jól vagyok. az állandó hányinger még megvan, de csak elmúlik egyszer.nem bírom a szagokat sem. :D én most a 9. hétben járok.amíg nem telik le az első 12 hét, addig nem teszek fel vonalzót.
nagyon várom már az ultrahangot, szept1én megyek a dokinőmhöz.
most rohanok, Boldi fölkelt.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm kérdéseiteket jól vagyok.Vérzés,barnázás egyáltalán nincs már jó pár napja.Remélem nem is lesz.
11.hetet taposom már. :D
Holnap megyünk a 12.heti uh-ra,már izgulok egy kicsit.
Rosszullétek már csak délután szoktak lenni de eszem egy kis gyümölcsöt és utána semmi bajom nincs.
A kisfiammal 11 hét alatt 7kg-t híztam,most még semmit.Mondjuk jobban odafigyelek ne nassoljak annyit mint a fiamnál.
Vonalzót majd csinálok ha hazajöttünk holnap a dokitól.

Moti:Te melyik kórházban fogsz szülni?

Csjaok szeretném megkérdezni hogy alszanak mostanában a lurkók?

Szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi, de jó, mindjárt túl vagy az első harmadon!ez szuper!
és ügyi vagy, hogy nem híztál.én még meg sem mértem magam.vérvételre is csak ma mentem el.védőnőhöz meg szerintem majd csak a 11-12.héten.én az Istvánban fogok szülni, a Drága doktornőmnél.és Te hol?

Alvás:már én is akartam kérdezni......Boldi nem alszik jól mostanában.nehezen alszik el eleve, ha már megyek vele a kiságy fele, görbül a szája és elkezd sírni, akármilyen fáradt.aztán valamikor az éjszaka folyamán felébred, és akkor átvisszük magunkhoz.teljsen rászoktunk, régebben elleneztem az ilyesmit, de én úgy imádom, hogy ott szuszog mellettünk.szoktunk nevetni este, mikor lefekszünk, hogy már várjuk, mikor jön át. :D onnantól kezdve viszont, hogy köztünk van, zavartalanul alszik legalább 8-ig.így mindenki jól jár.nem ritka a fél kilenc, kilences kelés sem.
és Nálatok?egyébként fél éves korától alussza át az éjszakát, és 13 hónapos koráig föl sem ébredt.május óta van ez az éjjeli átköltözés. :D
tegnap megint alig evett....szinte csak gyümölcsöt.jön 4 foga, pedig már van kb.12, gagy 14 nem is tudom már.ha ezek kibújtak, szerintem már nem is lesz több, aminek mostanában jönnie kell. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyuci, tegnap akartam kérdezni, csak fölkelt Boldi, hogy Te hányadik hétben vagy?és hogy űzted el rókakomát? :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Moti!
Úgy irigyellek benneteket. :lol: :roll: Hamarosan túl lesztek a "nehezén".

Nekem vasárnap jött meg, s most egyenlőre pihentetjük a baba dolgot. Tegnap belekezdtem apával a 90 napos diétába, majd meglátjuk, hogy sikerül. Csinálta már vki közületek?

Alvás: Nálunk Levente úgye már nem alszik délután, éjjel jól alszik. Réka ebéd után mesén alszik el. Általában 1,5-2 órát alszik. Éjjel is alszik rendesen, bár néha (ritkán) átjön hozzánk, s befekszik mellénk. Mikor vissza aludt, viszem is vissza a helyére.
Talán a meleg miatt alszanak egy kicsit nyugtalanabbul.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti
Nálunk Kevin helyett én költözöm éjjel, mert gondoltam ha mellettem visszaalszik, én is visszabújhatok a helyemre. De legtöbbször az éjszaka felét ott is töltöm. Ámbár ő már elmúlt kettő, de még nem volt "teljes" éjszakánk, mindig felkel. Néha többször is, és ez nagyon fárasztó.
Most is már ott tartok, h a kimerülés tünetei vannak nálam -most már rájöttem-, egyszerűen hulla vagyok. Én meg még azt hittem, h ezek terhestünetek, vagy vitaminhiány, vashiány...... aztán kezdem érezni azt a erős kialvatlanságot! Persze az ember a gyermekéért mindent, de most már úgy érzem, picit "elegem van". Du. alszik szépen, de éjszaka...... :cry: :cry:
No de nem panaszkodom, csak le akartam írni Kevin alvási helyzetét.

Szilvi
De jó neked, h már itt tartasz, holnapra drukkolok neked! :wink:

Marya
Mi az a 90 napos diéta? :?: :?: :?: És apa miért kell hozzá? Jaj, de buta vagyok, nem tudom.... :roll:

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

danyucival egyetemben - drágaságom után loholok egész nap, így akkor tudok írni, ha szunyál.
Most az van nála, hogy egyik játékja sem érdekli, pedig sok újat kapott a szülinapjára. Egész nap a fal mellett ácsorog, járkál, esik-kel, próbálgatja az egyedül felállást, de egyedül játszogatni egy kicsit - na azt nem. Remélem hamarosan elmúlik...

benita: sajnálom! Hajrá köv. hónap!

zsz: teszteltél megint? mi újság?

szilvi17: nálunk nincs gond az alvással, szerencsére. De Lillus nagyon jó alvó, 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, bárhol is van. Megvannak az esti rituálék, pár perc alatt elalszik - valamikor már vacsora közben - és reggel fél 8-8 körül ébred. (Valamikor 9!) Most még ez van, de lehet hogy fog változni majd nálunk is, akárcsak motiéknál.

Mennem kell dolgomra, sziasztok!

Még annyit, ha valakinek van ideje, nézzen be a 2010 májusi topicba, érdemes elolvasni! Muris! Alig bírtam megállni, hogy ne írjak!

Üdv. Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Benita!
http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12381
Itt megtalálod, hogy miről szól a 90 napos diéta. Apa is fogyni akar pár kilót(6-7). S így talán nehezebben adom fel. Tehát segítségnek kell.

Évi!
Én is már tegnap beleolvastam a 2010.május-ba, de ma nem bírtam ki, hogy ne írjak. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Moti! Nagyon sajnálom h ilyen rossz tapasztalatod volt a dokimmal. Mintha egy teljesen más emberről írtál volna, m velem végig nagyon kedves volt, és nagyon jó volt vele (nála) szülni. Az igaz h néha tud ám pokróc lenni, de ennyire velem sose volt undok.

Nmarya! SOkan csinálják ezt a fogyókúrát, állítólag nagyon jó.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Annamari!

Állítólag nagyon jó ez a 90 napos diéta mert fkozatosan hozzászoktatja a szervezetet a diétához és a végén már nem lesz nehéz betartani...valamint ha vége nem kezd a szervezet megint hízni.Sok sikert hozzá!Én sosem voltam hozzá elég kitartó pedig nagyon rám férne :oops: :oops: :oops:

És hogy hogy pihentetitek a baba témát?Nem örökre,ugye?És miért ha szabad megkérdezni?

Köszi a hozzászólást a 2010 májusiba :wink:klassz volt :wink:

Benita!

Köv hónap...új esély...új remény!Én is ebben bízok :wink: :wink: Bízzunk együtt :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Halihó!

Lillanyuci: Még hétfőn megjött, úgyhogy ez se a mi hónapunk volt... :evil: :twisted:

Szilvi: Mi volt az Uh-on? Minden rendben van?

Annamari: A keresztanyám 30 kg-ot fogyott a 90 napossal (nem ismertem meg :oops: ), nagyon szigorúan betartott mindent és azóta is tartja a súlyát! Sok sikert hozzá!

Alvás: Sz, szerencsére átalussza az éjszakákat, kb. 22 órától 9-ig alszik kisebb-nagyobb megszakításokkal. Mostanában hajnali 4-kor játszani akart... :twisted: Másfél-két órán keresztül altattam vissza, sokszor mi már nem is feküdtünk vissza. Viszont a délutáni alvása újabban 2- 2,5 órás lett.

Üdv,

Zita és
KépKép
Kép
zsz
Szeged
 
 


Zsz!
Sajnálom, hogy megjött. A köv. hónapban talán sikerül. Drukkolok. :D

Köszi csajok a biztatást fogyi ügyben.

Panni!
A baba téma nincs elfelejtve, de most 3 hónapig pihizek, addig gondoltam, hogy megcsinálom a diétát. Sajnos van mit leadnom. Az a baj, hogy én még a levegőtől is hízok. Szóval belevágtunk apával, s utána jöhet(nek) a gyerek(ek) :lol: :lol: :D :D
Én is neked adok igazat, 2010. május.
:lol: Eredményed még nincs? Ha gondolod, majd priviben elküldheted.

Aztán csajok "babásodásra fel"!!! (Zsz, Benita, Panni, most hirtelen más nem jutott eszembe. :roll: :oops: )

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Zsz, sajnálom pirit. viszont van mihez viszonyítonod. Nekem még szülés óta nem jött meg, így csodababában reménykedünk :lol: :lol: :lol:

Ma elutazunk anyosómékhóz majd csak két hét mulva leszek itthon újra, így lehet ritkábban tudok majd jönni.

De a lényeg,
babásodásra fel

Kri :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


Hahóóó!

Moti, és már betöltöttem a 12. hetet és gondolom így sikerült elűzni róka komákat...nem az én érdemem...kitartás!

Lillanyuci, megcsináltattam a képeket, nagyon örült mindenki, hogy végre van saját képe Gabusról.

90 naposról én is sok jót hallottam, házaspároknak könyebb együtt...viszont láttam már olyat is, aki utána sokkal többet hízott vissza, mert már nem figyelt a napokra...mindenesetre egy próbát megér.

Ma piacoztunk...aztán savanyúságelrakás...holnap utazunk dédipapához...hétfőn jövök! Egész nap állást gyakorlunk...elég fárasztó :roll:
Jó hosszúhétvégét!Danyu
danyuci
 
 


Kri
Még szoptatsz? Vagy miért nem jött még meg? Bár mindenkinél más, mert én is szoptattam 15 hónapig, mégis már a 2. hónapban megjött. De ne felejtsd: így is simán teherbe eshetsz!!! :wink: Sőt!!!! Jó pihenést!

Danyuci
De jó, hogy már túlvagy az első trimeszteren. Most jön a legszebb része (sztem) :D , jó kiruccanást nektek is!
Pocikép???

Mary
Majd megnézem a diétás oldalt, még nem mentem rá. 3 hónap szünetet hogy bírsz ki?

Vonalzót most nem rakok, mert nem tudnám eldönteni hány napos ciklust írjak. :shock: :shock: de majd még meglátom.....

Zita
Sajna a pirit. :( Úgy látom többen vagyunk, akik újból drukkolhatunk szept.hónapra! Hajrá!!!!! :P :P :P :P :P

Atiz
Veled mi van? Írjál!!! :wink:

Asszem átnézek a májusi topicba én is, kíváncsivá tettetek :roll:
Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam hozzátok,hogy elújságoljam minden rendben van a picivel.A tarkóredője teljesen normális,az értéke teljesen ugyanaz mint a fiamé volt. :D
Nagyon rendes volt a szonográfus csaj,sztk-ba voltak a Fehérvári úton.Nagyon aktív volt a kis drága.
A következő uh-ra a 18.héten megyek de az Istenhegyire szeretnék menni.

Danyuci:Te a dokidhoz még a 18.heti uh-ra vagy fizetősre?
Örülök,hogy már jól vagy és nem látogat meg róka koma.

Na megyek is mert holnap nagy buli lesz,unokaöcsém 7 éves lesz és sütök,főzök.

Jó pihit nektek

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Annamari!

A dokimat nem tudom elérni a szövvettan miatt... pedig már sztem megvan.Ha meglesz megírom priviben.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Benita!
A Zágon mindenképp fél évet mondott, de szerintem nem várom ki.
Mivel nekem a második terhességem alatt trombózisom volt, akkor végig injekcióztam magamat, meg utána is. Aztán átálltam syncumar-ra, s mikor tavaly júlisban úgy döntöttünk, hogy neki állunk a harmadik babához, ismét át kellett állnom szurira. Vigyáznom kellett, hogy 6 hétig ne essek teherbe. 1 éve már adtam a szurit, mikor most júliusban megint nem sikerült kihordani a babát, akkor mondtam a háziorvosnak, hogy egyenlőre abba akarom hagyni a szurit, már fájt a lábam, be volt kékülve. Akkor ismét gyógyszerre álltam át. Így most csak szept. végéig, október elejéig gyógyszert szedek, s utána megint szuri. Akkor megint 6 hét, hogy ne essek teherbe.
S ezért gondoltam ez kb. 3 hónap, addig megpróbálok "jópár" kilót leadni.
S utána "megkönnyebbülve" hátha szerencsésebb leszek. :D

Szilvi!
Gratulálok a jó eredményedhez.

Danyuci!
Jó utat! Milyen jó nektek, hogy van dédipapa.
Nálunk csak Levente ismerte az én dédimamámat, tehát neki ükmama, még most is felismeri képről. Rékát már sajnos nem láthatta, mert áprilisban meghalt, ő meg májusban született. :(

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


oké Panni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Este megyünk tűzijátékra. Kíváncsi leszek, menyire fog nekik tetszeni. Bár Leventével már voltunk 2 éve, egy picit félt, mert nagyokat durrant, de mindig mondta puff, puff.
Mikor ma meséltem Rékának, hogy Levente mit mondogatott, aztán elalvás előtt ő is mondta, hogy este megyünk tűzijátékra, puff, puff. :D
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Benita!
Ha nem haragszol, megnéztelek az iwiw-en. Nagyon aranyos Kevin.
Van közös ismerősünk is. (a barátnőm, O. Klaudia, férje, T.Gábor, meg még pár ember). :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Marya
Így már értem a 3 hónapot. Ne félj, hamar elröpül.... Neked miért volt trombózisod? Visszerek? Anyunak is volt, de őt megműtötték vele, és nem kell neki bogyó v. szuri.
Örülök, h megkerestél iwiw-en. Gábor a férjem osztálytársa volt általánosban, és itt laknak a közelünkben. Nem szoktatok összejárni? Mert akkor összehozhatnánk egy talit..... :D
Szupi lehet a körmendi tüzijáték, én is megnézném egyszer, majd talán ha Kevin picit nagyobbacska lesz. Nekünk ez már túl késő, és sztem félne is.

Szilvi
Nagyon örülök a jó eredményeknek. Boldog pocaknövekedést!!! :P :P :P

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!
Nekem nem voltak visszereim. Egyszer csak fájt a lábam (vádlim), s mikor már alig bírtam menni, akkor mentem dokihoz. Egyszerre uh-ra küldött, s ott állapították meg, hogy trombózisom van. Bent is fogtak 1 hétre a kórházba.
Klaudiávál egy helyen dolgoztunk. Egy időben összejártunk, névnapot, szülinapot köszönteni. aztán Klaudia "elfelejtett" engem köszönteni, s aztán már tavasszal mi sem mentünk köszönteni. Pedig párszor voltunk nála.
Majd, ha indulunk hozzájuk, akkor szólok, s talizhatunk. :D
A tűzijáték meg tényleg szupi volt. Bár egy kicsit későn kezdődött, fél 10 is volt már. Én úgy emlékszem máskor 9 után már szoktak lőni. Nem félt egyik gyerek sem, tetszett nekik. Réka haza úton elaludt a babakocsiba, még jó, hogy elvittük.
A várban von ringlispil, arról nem lehetett őket leszedni. :lol: (mama, papa felfizette őket).

Holnap megint lemegyünk egyet a Balcsira.

(ezen a nick néven engem is megtalálsz az iwiw-en.)

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok lányok!

Mi ez a lazaság???Hol jártok??Mindenki kihasználja a 4 napos hétvégét?

Meg jöttünk a nyaralásról mi is,szuper jó időnk volt végig és nagyon jó kis apartmanunk volt,Fonyódligeten. Vikikém is nagyon élvezte a vízből alig lehetett ki imádkozni :) Adtunk a PÉ-s időszaknak is apával remélem már 1-el bővült a család :D :D

Sajnálattal olvasom viszont,hogy nincs újabb kismamink,de majd mostantól BABÁSODÁSRA FEL!!!Csak úgy jönnek a babaesők!!! :lol: :lol: Találkoztam 1-2 gólyával és megbeszéltem velük,hogy mi nagyon várunk itt rájuk:) :)


benita!
Sajnálom,de megy a drukk nektek a köv. hónapra!!!A gólyákon már nem múlik:)

zsz!
sajnálom pirit :( Drukk megy a következő hónapra Hajrá!!!

Szilvi!
Hogy vagytok???

Annamari!
hogy tetszett a gyerekeknek a tüzijáték?

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Ibici:Nekünk elég mozgalmas volt ez a 4 nap.Szülinapoztunk,buliztunk.Tegnap Madonna koncerten voltam.
Nagyon aranyos vagy,hogy érdeklődsz,remekül vagyok.De tényleg.
Hányingerem már egyáltalán nincsen,néha még eltudnék aludni még állva is.Apa ma megállapította mekkorát nőtt a hasam,én nem veszem észre nagyon.De egyik nap megkérdezték,hogy hány hónapos vagyok,mondtam 3 és csak hüledezett az illető,azt hitte 5-6 hónapos. :D
Remélem te is hamarosan bejelented a nagy hírt,szorítok nektek!!

Lillanyuci:Na hogy éreztétek magatokat a Madonna koncerten?
Nekem tetszett,volt pár szám amit nem ismertem de már utána néztem az új albumáról énekelt.Kicsit fárasztó volt 2 órát várni,mi 20.00-ra értünk oda.Jól megáztunk,de addig nem foglalkoztam vele míg ki nem jöttünk.Akkor már picit fáztam is,de megértem.Mintha egy kicsit fájna a torkom remélem nem fáztam meg.Hol álltatok?Azt írtad,hogy a Silverbe de merre?

Jó éjt

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Sziasztok!

De jó lehetett a Madonna koncert!

Szilvi! De jó h minden rendben van veletek!

Annamari! Az a 3 hónap nagyon hamar el fog repülni, aztán meg jön is a baba!

Mi múlt héten végre hazaköltöztünk, így anyós ritka vendég lesz nálunk, és mi is nála... Hurráááá!!! De tegnap elkezdődött távházasságunk is, ez már nem hurrá... :cry:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


SZiasztok!

Megvagyunk, minde oké! Csak rohanok!

Most pakolok, inulunk nyaralni, jövő héten érkezem, addig mindenkinek HAJRÁ!

Boni! Boldog születésnapot kívánok!

Jók legyetek! Danyuci
danyuci
 
 


Sziasztok!

A 4 napos ünnep nálunk is szuper volt. Balatonfűzfőn voltunk bobozni, mamáéknál családilag piknikeltünk, meg ugye a koncert... Jó volt ilyen sokat együtt lenni férjecskémmel, mert hétköznap alig látjuk egymást.
Múlt héten mi is belehúztunk a tesóprojectbe, háááát kíváncsi leszek.
Ibici, remélem hamarosan együtt örülhetünk! Meg persze mindenkivel, ugye ezért vagyunk itt! Ha nem jön össze, számonkérem a gólyákat!!!

Szilvi: mi egy kicsit többet álltunk-vártunk, fél 7-kor már bent voltunk. A szervezés förtelmes volt, a be-kiléptetésről ne is beszéljünk, a koncert viszont szuper volt. Mi is megáztunk, de nem nagyon érdekelt. Jó az esőkabátunk :D
Színpadról nézve jobb-közép oldalon álltunk, még pont felfértünk a gumis szőnyegre. Ti merre voltatok?

pruci: sajnálom a távházasságot! Most akkor a férjed ott maradt Békés megyében? Milyen gyakran fogtok találkozni?

Lépek, mindjárt kezdődik a Szökés! Szokta valaki nézni?

Nyaralóknak szép időt, kismamáknak minden jót!

Jó éjt!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Boni: Boldog Születésnapot!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Köszönöm szépen a köszöntést :lol:

Örülök,hogy a MAdonna koncert jól sikerült csajok!

Sokasodjatok sikeresen :wink:

Kismamák remélem minden rendben mindenkivel!

Gézengúzokat is csókoltatom

Nyaraloknak napsütést és strandidőt!
Vendég
 


A szülinaposnak Boldog szülinapot :wink: :wink:

Pruci!

Tényleg és hogy fog ez kinézni a gyakorlatban?Mármint a távházasság?Mikor fogtok talizni?És meddig is lesz ez így??Kiscsajszi nem fogja apucit nagyon hiányolni? :( Nevetséges hogy miket nem elérnek ezek az anyósok :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Ez úgy fog kinézni, h hétközben egyedül, hétvégeken, suli szünetekben apával. Nagyrészt ő fog utazni, m nem szívesen megyek vonattal olyan gyakran le. Egy tanévet kell kibírni. Hülye pedagógus házaspár... Biztos nagyon hiányzik Petrának az apja, de sajnos muszáj ezt most így kibírni. Anyós meg egy barom, mindent amit nem engedek a gyereknek, azt ő csak azértis megengedi, alig bírom most kinevelni a gyerekből. Szerinte ő így a legjobb nagymama, igaz h a gyereknek már kezd nyiladozni az értelme és nem is keresi őt, meg nem is hiányolja, hanem inkább a nagyapját meg a dédnagyszüleit... :lol: :lol: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!!!
kicsit jövök hozzátok ha nem baj! Mi több mint másfél éve próbálkozunk a babucikával aki sajna nemakar jönni. :cry: Vasárnap kellett volna megjönnie, már izgultam hogy nemjön,hétfőn csináltam tesztet ami persze nega lett,erre ma reggel megjött!!!! :cry: :cry: Kisfiam 3hónap alatt jött össze,nemértem most miért nemakar sikerülni :cry: :cry: Van valaki ilyen helyzetben,aki régóta próbálkozik?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam vissza kontrollon. A doki szerint minden rendben van, de mindenképp várjam ki a fél évet. Majd novemberben kell visszamennem, akkor ír fel folsavat, s megcsinálja a hormonvizsgálatot. Már alig várom. :D

Ibici!
Tetszett a gyerekeknek a tűzijáték. Bár szerintem máskor korábban szokta lőni.
Hamarosan te is akkor jó híreket hozol?!
:lol: Lehet, hogy a köv. hónapban majd mindenki bebabásodik? :lol:
Én drukkolok. :wink:

Teri!
A távházasság nem lesz könnyű. Nekem se hiányozna egy ilyen anyós.
Lányodnál melyik nevet használjátok? Nálunk is felmerült, hogy a köv. kislány Petra v. Helga lesz.(inkább én választottam) Bár apának egyik se tetszett, de ő nem tudott egy normális nevet mondani.

Boniko!


Kép Kép

üdv Mia a csapatban. Sajnálom, hogy megjött. Hamarosan biztos nálatok is kopogtat a gólya. Nálunk eddig elsőre, vagy másodikra összejött a baba, meglátod, mikor nem számítasz rá, nálatok is zebra csíkos lesz a teszt. :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari! A Petrát szoktuk használni, de amikor mérges vagyok rá, akkor mindkettő használatban van.

Mia! Szia a csapatban! Mi tavaly augusztus óta próbálkozunk, eddig semmi. Közben elhalasztottuk decemberig a dolgot, de nem védekezünk, és így se jött össze. Nem lehet h nagyon görcsösen szeretnéd h összejöjjön? Állítólag akkor nem szokott sikerülni. Azt is mondják h kellő időben elutazni pár napra apával kettesben csodákra képes...

Boniko! Nagyon sok boldog szülinapot!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

pruci: kitartás ehhez a távházassághoz! Ha így láttátok jónak, akkor biztosan így lesz jó!

mia: üdv itt nálunk! Picike lelkeink tudják hogy mikor és hova kell érkezniük, és ezek szerint a Te/Ti időtök még nem volt itt. De bármikor kopogtathat... Mi megbeszéltük férjemmel, hogy legyen gyermekünk (november elején), és nov. végén már nem jött meg, egyszóval azonnal terhes lettem. Most pedig már jópár hónapja próbálkozunk. Ne gondolj rá sokat (könnyű ezt mondani), ha jönni akar, jönni fog. Nekem sikerült már addig eljutnom, hogy hóközben nem gondolok rá, mikor apával együtt vagyunk, akkor sem gondolok rá, mensi előtt pár nappal kezdődik a drukk, ha megjön hamar elhessegetem a rossz érzést hogy most sem sikerült.
Gyere sűrűn közénk, izguljunk együtt!!!

Annamari: szuper, hogy minden rendben van! Akkor most fél év kihagyás?

Én ma fodrásznál és kozmetikusnál voltam, meg este tornázni. Teljesen jól érzem magam!
Holnap elmegyünk venni életemnek egy-két új játékot (többek közt a mágneses rajztáblát is). Most nagyon lekötik a zenélő kütyük, ilyet is szeretnék venni neki.
Majd este beszámolok.

Szép estét mindenkinek!

Évi és a már szunyókáló Lillus

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!
Jó régen nem jártam erre felé :oops: :oops: :oops: , de azért be-benézek hozzátok is.
Látom azóta sincs senki, akinek lehetne gratulálni, de drukkolok mindenkinek!!!

Az áprilisi topikba írogatok. Úgy általában minden rendben velünk, de nem vagyok éppen a toppon, hányinger, hányás, fáradság...

Az agusztus nálunk elég mozgalmas volt, sokat csavarogtunk. Emmának tulajdonképpen mindenhol tetszett, de idő kellett míg megszokja, mert addig pörgött, sem az alvás nem ment, sem az evés.
Inkább én fáradtam le még jobban.
Férjem hétfőtől ismét dolgozik, ketten vagyunk itthon, a lakás fut, én meg itt a gép előtt pihengélek.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Mia,

ajánlom a kettesben való utazást a Pároddal, lehetőleg külföldre.
nekünk legalábbis mindkétszer így sikerült. :D
Lillanyuci,
majd írj, hogy milyen játékokat vettetek, kíváncsi vagyok.és, hogy hol.nekünk is aktuális, bár most ősszel kell egy csomó ruha is.a fodrász kozmetikus torna hármas jól hangzik!engem is mindig teljesen kikapcsol.
mi 7végén a leendő 6 gyerekes barátainknál voltunk a nyaralójukban.nagyon elfáradtunk, mert szombaton a 3 éves kislányt érte egy csúnya baleset (a lába beakadt a küllőbe, mert a csomatartónm szállították!!) és kórházba kellett vinni.szombaton délután, meg vasárnao délelőtt én vigyáztam 5 gyerekre egyszerre!ebből a két legkisebb az én Boldim, plusz a vele egyidős Lujza.......nagyon komoly volt!nagyon édesek, és még szót is fogadnak, dehát 5gyerek.minden tiszteletem az övéké.egy szabad percük sincs.nem is értem, mikor hozzák össze mindig az újabb bébit. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Próbálkozom a vonalzóval. :D

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi!

Rossz kódot másoltál be sztem.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?