Új privát üzeneted érkezett!

Zsigmondnak Boldog 1 Születésnapot!

Kép
aniko...
 
 


Kicsi Zsigmondnak nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!!!!!!!

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Boni
Én is könnyezek még mindig..... :cry: olyan szépet írtál! És ahogy olvastam, előttem láttam az én cukimat is, mert hiszen ezek az emlékek, ezek a fejlődési, érési mozzanatok, pillanatok mindenkinél ugyanígy zajlanak, nem? Sztem mi, akik olvastuk soraidat, mindannyiunk ezt éreztük.... :D :D csak mi nem tudtuk ilyen szépen leírni.

NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT ZSIGUCINAK!

Kép

Benita

Kép
benita76
 
 

 
 

Panny
Örülök, h a soraim megérintettek...... :wink: , vagyis pontosabban fogalmazok: eltaláltam, megéreztem az érzéseidet. Sok erőt kívánok, és MIELŐBBI POCAKOSODÁST!!! :P :P :P

Fókamóka
Üdv. a topicban, és drukkolok h minél előbb kismami legyél!

Lillanyu
Na hogy érzed??? Pocifájás? :? :?

Kép
benita76
 
 


Zsigmondnak

Kép
Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panni!

Én úgy gondoltam, hogy szept. vége felé, ahogy elfogy a gyógyszer, átállok szurira, s onnan kb. 6 hét.
De előtte még szeretnék elmenni egy hormon vizsgálatra is, meg ismét kivizsgáltatom magamat trombózis ügyében. Lehet, hogy kevés volt nekem a szuri, amivel böktem magamat.
Szeptemberben mentem volna olyan vizsgálatra, ahol megnézik, hogy mennyire hat nálam a szuri.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást :)

Boniko: én is Boldog Születésnapot kívánok a kisfiadnak!

Visszaolvastam néhány oldalt, Annamari, Panni sajnálom az angyalbabákat, nekünk a tesóbaba 2 hete lett angyalka, 8 hetesen :( De próbálok előre nézni, és ha minden rendben következő piritől ismét próbálkozunk.

Szilvi Neked pedig drukk, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!

benita: fájdogál a pocim... nem is ma, hanem már tegnap meg kellett volna jönnie piri anyónak, de semmi. Ma reggel csináltam tesztet, sajna egy csíkos :evil:
Még azért reménykedek, ha holnap se lesz semmi, akkor pénteken megint tesztelek! :lol: Neked naggggyon szurkolok!!!
Ma délelőtt megkönnyeztem boni írását, aztán a negatív tesztemet, aztán Lillus leborította a kávémat (1 egész bögre) a vajszínű sarokülőre...ezen kiborult a bili, és jól kibőgtem magam. De most kiválóan érzem magam.
Viszont voltam a nyers képekért, jók lettek, Tücsköm gyönyörűűű.

panndi:
Blanka név nálunk is nyerő! :D

szilvi: hallottam a híreket Madonna koncertről! Kíváncsi leszek, meg tudnak-e egyezni? :shock:
Ha közérzeted jó, nincs vérezgetés, akkor gyere el. Persze ezt mindenkinek magának kell éreznie.

a.ibici: nem baj, pihenj egy kicsit, regenerálódj!

fókamóka: szia! Még 3 gyerkőc!!! Hajrá!

Évi és Lilla

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Fókamóka!

Nagyon sajnálom, hogy neked is lett egy angyalkád. Mi történt vele? Elment, vagy neki se volt szívhang? Neked már van szövettani eredményed, hogy mi okozta?
Ő lett volna a második babád? Sok sikert kívánok, hogy legközelebb sikerüljön, s minél hamarabb.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Fókamóka!

Akkor nagyon egy cipőben járunk Annamarival meg veled...Tényleg és mi történt?Nálad se volt szívhang vagy mi volt?Elvetéltél magadtól vagy műtét?
Bocs ha nem akarsz róla írni :oops:

Annamari!

Értem.Akkor szeptembertől nektek is hajrá!Hát sztem nekünk is kb.akkor lesz aktuális mert kb szept.elején fog megjönni a műtét után először és utána startolunk a babára megint :wink:

Tényleg akartam kérdezni hogy az előző vetélésed után mikor jött meg először?Hány napra?Az is műtéttel fejeződött be?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Az előző vetélésem az vérzéssel kezdődött, dec.20-án. Aztán 29-én hajnalban, ahogy elmentem wc-re, éreztem, hogy kicsúszik belőlem. De előző este óta tök fájt a hasam, valószínű, hogy vajúdtam, s mikor kiesett, akkor megszűnt a fájdalom is. Bementünk a kórházba, megkapartak, s délben már jöhettem haza. 32. napra jött meg.
A szövettani eredményem negatív lett, nem tudtak megállapítani semmit, mivel minden kijött belőlem.
Nekem eszembe sem jutott, hogy most bármi is lehetne a babával, örültem, hogy most nem kezdtem el vérezni.
Most már tudom, hogy a szíve is bármikor megállhat. De az is lehet, hogy be sem indult.
Én először 6+1 naposan voltam dokinál, amikor megállapította a terhességet, s akkor csinált hüvelyi uh-ot, akkor volt 10 mm-es a petezsák. Még a védőnőt is kérdeztem, hogy nem pici-e ez. Azt mondta, ha a doki nem mondott semmit, akkor jó.
Aztán utána a 11+1 naposan voltam tanácsadáson, amikor is megtudtam, hogy már nem él a baba. A mérete szerint 9-10 hetesnek felelt meg. Még előtte szombaton is hánytam, s utána lettem jobban.
Neked is vákummal csinálták? Mennyire véreztél utána? Én egy picit, de másnap már nem volt semmi. Pénteken volt, hogy azt hittem megjön, mert 3-4 db vércsomó jött ki belőlem, de nem lett semmi utána.
Tudom hülyén hangzik, de néha úgy érzem, hogy mozog :o

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ma voltam fodrásznál, s kérdeztem a fiamat:
- Levente, szép lett anya?
- Igen.
Megkérdezte a lányomat is:
- Réka, szép lett anya.
- Nem. -mondta ő. :lol:
De azért megszeretett, s adott puszit is, s még azt is mondta, anya szejetjek. :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Fókamóka, sajnálom a történteket. Adatokat várok tőled is, hogy a táblázatunkba be tudjalak írni.

Lillanyuci, ne add fel mennek a drukkok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boniko, csak neked :lol: :lol: :lol:

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Annamari!

Mit érzel h mozog??

Én először 5+5 naposn voltam UH-nés akkor egy 15mm-es petezsák volt ami totál megfelelte a korának..aztán mentünk nyaralni és csak utána mentem UH-ra ahol is kiderült hogy van egy 20mme-s petezsák és egy elhalt képlet benne..szal lehet h nekem se volt szívhang vagy elhalt közben..nem tudni és már sztem ki se fog derülni..kivi vok h mi derül ki a szövettanból...
Azon is agyaltam h lehet h a nyaralás alatt lett vele valami mert bementem a vízbe??Mardos a lelkiismeret :(
De közben meg ott volt az a nagy hematóma,szal valószínű attól lehetett a gáz.....áááá nem tudom.A hematóma meg lehetett bármitől is...attól is h rosszul ágyazódott be vagy attól is h megemeltem magam.Könnyen előfordulhat mert Olika elég nehéz,16kg és őt még biza sokat kell emelgetni.Nem tehettem meg h nem emelem fel amikor el van keseredve és nyújtózkodik h felvegyem...Sajna ennek a 4.babának ki kell bírnia a strapát...de azért megpróbálok mindent h ne nagyon emelgessek majd a köv.babánál.

Nekem is vákummal csinálták.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Olyan mocorgás félét érzek, de biztos a beleim rendeződnek.
Nekem is mondták, hogy ne emelgessem Rékát, bár ő csak 10 és fél kg, Levente 11 és fél volt, mikor terhes voltam, s őt is simán emelgettem, semmi baj nem lett. Ezt aztán jól leírtam. :D
Én már beletörődtem, ha így kellett lennie, hát legyen.
Ma beszéltem a házi orvosommal, s mondtam, neki, hogy szept. végéig akarom szedni a syncumr-t, s utána újra próbálkozni szeretnénk.
Én még azon is gondolkodtam, hogy mikor pelenkázni szoktam Rékát, volt, hogy megrúgott, nem direkt, csak ahogy járt a lába, elérte a hasamat. Vagy mikor altattam, s ahogy forgolódott, akkor is megrúgott. De elhessegettem a gondolatot, hogy biztos nem azért volt.
Neked már 5+5 naposan is nagyobb volt a petezsák, mint nekem 6+1 naposan, úgyhogy, lehet, hogy az enyém nem is volt életképes. Ez az amit már én se fogok megtudni. A szövettaniból meg nem reménykedek, hogy bármi is kiderül.
Neked már eredményed? Mikorra várható? Jövő héten?
Biztos nem a víztől volt, mert inkább a meleg víz okoz vetélést, mint a hideg víz.
Következő babánk biztos sikerül. :D (én szeretném, ha duplán jönnének. :lol: )

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Benotát akartam írni, táblival kapcsolatban :lol:

Kép
Kép
kri29
 
 


ma már nem írok semmit
bocsi Benita.

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!

Kri, a Krisztina rövidítése? HA igen, akkor Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Nekem sincs még szövettan eredmény..majd jövő hétfőhöz egy hétre ha minden igaz...de én se sok mindent várok az eredménytől...a dokim szerint se nagyon várjak semmit mert általában nem derül fény a vetélésre.

Én is gondoltam már arra amire te hogy esetleg megrúgott véletlen Olika ahogy pelenkáztam...de aztán én is elhesegettem a gondolatot.Sajna nem találunk úgyse rá választ..valamiért így kellett lennie :shock:

Úgy legyen..babásodjuk együtt és duplán :lol: :lol: :lol:

A férjem is mindig ezt mondja viccesen, hogy nem baj,ne aggódjak majd jövő hónapban "legyártjuk"az ikreket :shock: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Kri
Köszike a táblát! Jó lett, majd bogarászom. :wink:

Marya, Panny
Ismerős az érzés, h keresitek a vetélés lehetséges okait, h magatokat hibáztatjátok úgymond. Ez valahol így is van rendjén, de jól teszitek, ha "elhessegetitek" az ilyen butácska okokat. Bár az ember sosem tudhatja...... Nekem anno a szövettaniból derült ki, h egy nemtudom milyen nevű bacit kaptam el apától, akit előtte műtöttek, és onnan maradt tőle vissza, ami aztán megölte a mi kis babánkat. Miután ez kiderült, kaptunk mindketten rá gyógyszert, aztán mikor már kiirtottuk a bacikat, jöhetett Kevin!!! De nem mindenkinél derül ki a konkrét oka a vetélésnek. De biztos nem fizikai ártalom (rúgás, emelés). Ezek a dolgok nagy pocaknál veszélyesek (sztem). Ha a baba ilyen korán elhal, annak életképtelenség inkább az oka. Ez vigasztaljon benneteket, és az, h minél előbb küld majd nektek a ti angyalkátok maga helyett egy csodaszép kisbabát! :P :P :P

Benita

Kép
benita76
 
 


Lillanyu
Remélem még nincs piri nálad, és holnap ha olvaslak, nagyon-nagy kétcsíkossal üdvözölsz!!!! :D

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita!

Köszi,édes vagy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nmarya, igen :lol: Köszönöm szépen.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Végre meglett a szövettani eredményem.

MAKROSZKÓPOS LEÍRÁS: Összmennyiségben mandulányi, véres darabos anyag.
MIKROSZKÓPOS LEÍRÁS: kevés chorion bolyhot és nagyobb mennyiségben terhességi deciduális átalakulást mutató stromájú méhnyálkahártya részleteket látni. A stromában rögös ereket is találtunk. Egy látótérben granulocytás beszűrődés is mutatkozott. Néhány mirigy hámjában regressiv jeleket találtunk.
DIAGNÓZIS: Residuum post abortum.

Hát ennyi. A doki szerint ez egy életképtelen terhesség volt, amely már kezdett felszívódni.

Benita!
Nekem "sajnos" nem baci okozta. Nektek utána mennyi idő múlva sikerült Kevint összehozni? Hányadik héten vesztettétek el a babót? Sajnálom...de nektek utána sikerült Kevin.

Ja, kérdeztem tőle, hogy elmennék hormonszint vizsgálatra, azt mondta felesleges. Várjunk fél évet, aztán lehet utána próbálkozni.
Most megpróbálok más nőgyógyi véleményét is kikérni.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Köszönjük köszöntéseket! :lol:

Kri köfi a táblicskut :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, Panni: második babám lett volna, volt szívhangja, még a vetélés előtt néhány órával is. Sajnos kb az 5. héttől vérezgettem, de ennek ellenére szépen fejlődött, majd egyik napról a másikra begörcsöltem, és kilökte a méhem. Nem tudni miért. Szövettanom nem lesz, mivel néhány óra latt spontán elment a babó, igy nem műtöttek. Jövő héten lesz még egy kontroll UH, remélem ott minden rendben lesz, és utána kezdhetünk megint próbálkozni :) Ok keresés ismerős, én is rágtam magam rajta, de általában próbálom elfogadni, hogy valószínűleg nem volt valami rendben a babával, azért is kezdtem már a legelején vérezgetni.

Annamari: nem számíts egyféle véleményre a mikortól lehet próbálkoznival kapcsolatban, nekem eddig 4 doki 4 félét mondott :)

Kri: Íme az adatok :)

Név: Fókamóka
Kor: 27
Próbálkozás kezdete: eredetileg 2009 május, most a vetélés után 2009 aug/szept
Tesó: Zalán

Na, megyek, próbálok valami rendet összehozni a lakásban amíg manó alszik :)

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Marya
Nekünk 7 hetesen még nem volt szívhang (!), 10. hétre voltam visszarendelve, h arra már tuti lesz, de akkorra már "barnázgattam". Semmi más tünet! Aztán a 10. heti uh-n már nem talált életjelet a doki. Nekem elég nagy huzavona volt, mert miután befeküdtem az egyik doki talált élő magzatot, a másik nem! :shock: Sírtam is, és örültem is, attól féltek a dokik, h ha megműtenek, akkor nehogy az élő babát vegyék el, ezért még napokig vizsgálgattak, mígnem egyik éjjel iszonyatos görcsök közepette "elment". Utána még "kipucoltak", és azután rájöttek, h a pulzáló kis jelecske a monitoron a lüktető, kilökődni akaró elhalt vérrögöcske volt. (Bocs, ha ez kicsit morbid) Ennyi. Ja, és utána fél évet mondott a doki.
De gondolom ez a várakozási idő attól is függ, hogy kinek mekkora korú magzata halt el. Nekem ez a 11. héten volt, viszont a magzat csak a 6. hétig fejlődött. :(
Van aki 2-3 hónap után már belevág, és minden oké, van aki pedig kivárja az időt. Mi is kivártuk, sőt: januárban volt a vetélésem, és augusztus végén szántam rá magam édes drága Kevinem "életre keltésére". (még a nyarat nyugalomban akartam kinyaralni)

Lillanyu
Mi van????????? :D :D :D :D
Benita

Kép
benita76
 
 


Fókamóka
Nagyon jó a hozzáállásod, irigyellek (utólag)! Igen, igazad van azzal kapcs. h ahány doki, annyi vélemény. De az is igaz, h mivel neked nem kellett műtét, hamarabb próbálkozhattok újra. Mivel a szervezeted saját maga "ürített", és ezáltal egyszerre már regenerálódik is. Kívánom, hogy minél gyorsabban sikerüljön neked is! :wink: :wink:

Benita

Kép
benita76
 
 


Fókamóka!

Én furcsállom, hogy neked nem csináltak semmit, mikor "kiürültél"
Én, mikor decemberben elvetéltem, nekem is kijött minden, de engem megkapart a doki. Engem uh-on nem néztek meg.
Bár, mikor most is befektettek, akkor is kérdeztem a nővért, hogy még egyszer csinálnak-e uh-ot, mielőtt befejeznék műszeresen, azt mondta nem.

Én is sokat informálódtam, hogy vetélés után, mikortól lehetne próbálkozni. Igazatok van, ahány orvos, annyifélét mond.
Ha a szervezetem nem készült még fel a terhességre, akkor úgysem sikerül teherbe esnem. De a fél évet nem várom ki, október-novemberben már próbálkozunk.

Benita!
Azt is olvastam, hogy ahány hetes terhesség volt, annyit kell várni.
Olvastam olyanról is, hogy 39. héten oxigén hiány miatt halva kellett megszülnie a babát, s 3 hónap múlva ismét terhes lett. Ja, és egészséges gyereket szült.
Szerintem mindenki maga érzi, mikor van felkészülve egy újabb terhességre.

Holnap lemegyünk egyet fürdeni a Balatonra. (Gyenesdiásd) Biztos imádni fogják a vizet.

Mindenkinek jó hétvégét kívánok!!!

Igen eltűntek a + tesztesek és az arra várók. :lol: :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Benita!

Téged a Zágon is nézett uh-on, vagy csak a Misa?
Azért az nem volt semmi, hogy az egyik látott szívhangot, a másik nem. Én is megijedtem volna, ha egy élő magzatot akarnának elvenni. Bent kellett feküdnöd a kórházban? A kórházban "ment el" vagy otthon? Te láttad, hogy mi esett ki belőled.
Nekem mikor elment a wc-én ültem. Nem láttam semmit, csak éreztem. Sőt nekem megfordult a fejemben, hogy lenyúlok, és megnézem, hogyan is nézett ki. :oops:
Végül is nem tettem meg.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Marya
Válaszolok neked, de ezután már nem szeretném tovább részletezni, és a szomorú múltra emlékezni, ha nem haragszol. Amúgy sztem a fórumozók sem szívesen olvasnak ilyet, persze azért vagyunk hogy egymás bánatában, gondjában is támaszt nyújtsunk. Ezért inkább legközelebb priviben csacsogjunk erről, jó? :wink:
Igen,mindketten vizsgáltak, Zágon mondta, h van életjel, a másik pedig h nincs. Neked ki a dokid? 2 napig voltam kórházban, aztán hétvégére hazaengedtek, és hétfőn vissza. Hétfőn éjjel kínlódtam végig az esetet, és 2 injekciót is kaptam a görcsökre, mígnem aztán elaludtam. És hajnalban arra ébredtem, h nem tudom visszatartani, valami nagyon nagy vérzés indult el (de még sikerült eljutnom a wc-ig....) Én nem voltam rá kíváncsi, inkább mondjam azt, h "örültem", hogy vége a szenvedésnek. Minden fizikai fájdalmam egy pillanat alatt elmúlt, másnap aztán műtöttek. A lelki fájdalom onnan kezdődött :( . Ennyi.

Amúgy igazad, van kinek hogyan készül fel a szervezete a köv.babára, úgy vág bele. De azért néha nem árt, ha hallgatunk a dokinkra.....

Kismamák hol vagytok???? És a többiek is :shock: :shock: :shock: ....
Szilvi
Remélem jól vagy, és elmúlt a barna..... :?

Ha nincs is kedvetek írni, legalább jelezzétek, ha olvasóvá váltatok...

Mi ma megyünk piknikezni-sütkérezni-grillezni, remélem nem fog eső lenni. :D

Benita

Kép
benita76
 
 


Benita:Aranyos vagy,hogy gondolsz ránk. :D
Megmondom őszintén azért nem jöttem pár napig mert láttam mikről írtok.Nem akartam most ilyeneket olvasni.De ne haragudj rám ezért!
Remélem megérted!
:D
Én megértelek titeket is persze.
Jól vagyok,4 napja semmi nincs barna,nincs vérzés.Remélem több nem is lesz,és minden rendben van a babával.
Hétfőn megyünk apával dokihoz,most találkozunk vele először,kíváncsi vagyok milyen a doki.
Kicsit izgulok,hogy mi lesz.De minden rendben kell lennie.

Jó grillezést nektek,irigykedem mert én is imádok sütögetni.
Épp ma kívántam meg a jó kis szalonnát sütve,sült hagymával friss parival,kenyérrel.
De lehet,hogy holnap felmegyünk anyuékhoz és sütögetünk.

Fókamóka!

Én még ne is üdvözöltelek téged,akkor most megteszem.
Üdv,köztünk!!!!!!!!!!! :D

Lillaanyu:Nálatok mi a helyzet?????????

Na megyek mert megyünk a Leviért,ma a mamáéknál aludt délután,nem akart hazajönni velünk.Már nagyon hiányzik.

További szép napot

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi minden rendben van!!!!!!
Vendég
 


Megjöttünk a Balcsiról. Tök jól érezték magukat, nem akartak hazajönni, de szerintem ezt úgyis tudjátok, hogy alig lehet őket kiimádkozni a vízből.
Hazának aztán mindkettő benyomta a szunyát, hazáig aludtak.
Pár kép.
Kép Levente Kép Réka Kép együtt Kép apával

Benita!
Zágon. Én se szeretnék többet beszélni. Bocs, ha megbántottalak.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


marya
Nem bántottál meg, ugyan már! De már azt éreztem hogy többiek emiatt nem jönnek. és látod Szilvit is megérintette.
Édesek a gyerekek. :wink:

Szilvi
Drukkolok a hétfői vizsgálathoz. Minden oké lesz, meglátod!

Benita

Kép
benita76
 
 


Szasztok!

Én megértem Annamarit mert nekünk még sajna nagyon "új"ez a történet és friss...de persze megértem a többieket is!!

Szal akkor majd mi privizünk erről tovább ha esetleg van egymás felé kérdésünk...és tényleg nem paráztatunk itt senkit tovább :shock: :lol:

Még talán annyit(ez nem para téma :wink: )hogy én tutira nem fogok várni egy mensinál többet...az én lelkem csakis akkor jön helyre ha ott figyel a köv.babuci a pociban :wink: ez tuti!!
A dokim is kifejezetten javasolta h ha lelkileg készen vagyunk akkor mehet az akció :wink: És én is azt vallom hogy ha kész a szervezeteme akkor úgyis jön a baba,ha nem akkor nem.De fizikalilag a doki szerint kifejezetten jó hogy "szép,új táptalaj"várja a beágyazódni akaró magzatot.És nekem ebben már tapasztalatom is van...ahogy írtam Olika előtt is volt egy műtétem és rögtön utána jött Olika :wink:

Szal akkor azzal zárom a témát hogy babásodásra fel!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Szilvi!

Tényleg NO PARA!!!Minden OK lesz!!!!+++++++++++++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
Teljesen igazad van! Babásodásra fel!!!! :D :D :D

Moti, mi van veled?

Atizka, Danyu lassan hazaérkeznek a pihenésből, és meglepődnek az "üres" topicon!
Gyertek vissza lányok!!!! :? :? :?

Danyu
Gábor babucidnak nagyon-nagyon boldog 1. szülinapot kívánok !!!
(hétfőre, ha jól számoltam :wink: )

Kép

....és egy ilyet is küldök neki is:

Kép

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok,talán már feltöltődtem és tudok reagálni!Azért olvasgattalak benneteket!!
Persze a végeredmény a fontos Vikinek szupi lett a szobája.Megvettünk neki a sulira mindent,mert csütörtöktől mi is elmegyünk 1 hetet pihizgetni Fonyódra és utolsó héten már nem a suli cucc beszerzéseivel szeretnék foglalkozni.(kisebb vagyontól sikerült megszabadulni) :?

danyu!
Isten éltesse sokáig a kis Gáborkát!!!

szilvi!
Ne izgulj biztos minden rendben van!Várunk az eredménnyel vissza!!

Lányok jó a szlogen:"BABÁSODÁSRA FEL"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annamari!
Helyesek a gyerekek!Ti merre voltatok a Balatonnál?

fókamóka!
Meglátod nemsokára neked is ott lesz a 2 csíkos teszted!!!Fel a fejjel
:wink: :wink:

kri!
Azt hiszem nekem csak a korom hiányzik a tábláról még 3 napig 31 :lol: úgy érzem a 32-őt is már beírhatod :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Ezer éve voltam itt, csak eltűntem némi családi ookk miatt. Visszafogadtok még?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Ibici!

Kisebb vagyontól nekünk is sikerült megszabadulni a sulis cuccok megvételével :shock: :shock: :shock:

Fonyód....szuper hely!Tinédzser korom legszebb emlékei kötnek oda....a legjobb barátnőméknek ott van nyaraklójuk és az egész nyarakat lennt töltöttük éveken keresztül...(pasizások stb... :oops: :roll: :oops: :roll: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

benita: Jelentkezem!
danyu Gáborkája egy napon született Lillussal, aug. 13-án, csütörtökön lesz a szülinapjuk!

Sajna meglátogatott piri anyó :oops:
Na de majd most... beleadunk anyait-apait :lol:

Hétvégén férjem szüleinél voltunk az ország másik felében, nagyon jó volt. Lillust köszöntötték kicsit előbb. Volt pár gyerkőc, jól elvoltak együtt és mi is kitűnően éreztük magunkat. Csak arra kell valamit kitalálnom, hogy mit csináljak a bébimmel útközben?Visszaúton aludt, viszont odafele rémálom volt.
Tippek? Hogyan kössem le a gyereket útközben???

Már most készülök az itthoni szülinapjára Tücskömnek. Vasárnap tartjuk, juj de jó lesz :D :D :D

A szlogen kiváló: babásodásra fel!!!

Szupik a fürdőzős képek Annamari, csodás családod van.

pruci: szia! Gyere közénk!

szilvi: várjuk a jó híreket!

Mindenkinek szép napot!

Évi és Lilla

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lillanyu
Örülök, h jöttél. :wink: Kösz az info szülinapi dátumról, rólatok sem fogok +feledkezni! :D :D :D
Hajrá köv. hónap, tessék beleadni apait+anyait, de tényleg!!! :lol:
Milyen szülinapi bulit terveztek?

Pruci
Szia, ide bármikor bárki be(vissza)kapcsolódhat! Ti is kistesó-projektet kezdtetek? Hasonló korú kislányod van, mint az én fiam. Mesélj róla, hadd "tanuljak". :wink: Szobatiszta már? Jár bölcsibe?
Az én Kevinem még pelusos, de már csak alváskor kell neki. Bár többször mondta már hogy nem kell pelus, de még a gumilepedőt nem vettem meg :x :? :? , így nem merem anélkül altatni.

Benita

Kép
benita76
 
 


Sziasztok!

Panni!
Majd priviben megbeszéljük, hogy neked mi lett az eredmény.

Benita, Ibici, Évi!
Köszönöm a dicséreteket a gyerekek nevében.

Mi Gyenesdiáson voltunk.
Pelenkás korom óta Keszthelyre jártunk minden nyáron nyaralni. Anyu az Áfésztól, a mamáék a tanácstól kértek beutalót s 1 hetet együtt voltunk. 1999-től pedig Siófokra jártunk nyaralni. A szomszéd olyan rendes volt, hogy 1 hétre mindig odaadta a nyaralójukat, ingyen, nem is kellett neki fizetni. Bár eleinte úgy mentünk, hogy apu megcsinálta a fürdőt, lejárólapozott, mi addig élveztük a Balatont. Csak az idén nem mentünk, mert terhesen nem akartam.
De aztán hiányzott, hogy az idén nem mentünk, így 1 napra leugrottunk Gyenesdiásra. Az interneten néztem ki a helyet. Nekem jobban tetszett, mint Siófok. Itt a gyerekek is simán bele tudtak egyedül menni a vízbe, nem stégről kellett bemenni, aztán majdnem derékig ért a víz.

Évi!
Sajnálom piri anyót, majd a köv. hónapban biztos sokkal nagyobb szerencsétek lesz.

Pruci!
Üdv.újra itt.

Panni!
Márk most megy majd elsőbe? Várja már a sulit? Biztos nagyon készül...
:lol:

Akkor, babásodásra fel!!! Nekem is tetszik ez a szlogen. :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Benita!
Nagyon ügyes Kevin, hogy már nincs pelusa.
Réka egy időben, ha bekakilt, levette a pelust, s mindent összekent vele. :lol: Aztán most már szól, ha van kaka, beledobjuk a wc-be, s rá is ül, de 1 órát rajt akar maradni. Bohóckodik állandóan rajta. Bele is pisilt, s kakilt is már. Volt, hogy csak kisbugyi volt rajta, de párszor elfelejtkezett magáról s baleset lett neki. :oops:
Még erőltetem, hogy pelenka nélkül legyen. Levente is elmúlt 2 és fél éves, ( megvártuk, míg Réka megszületik), s utána kezdtem leszoktatni a pelenkáról. 1 nap alatt leszokott a nappaliról, éjjel még volt 2 hétig, aztán mondta, hogy már éjjelre se kell. Sohasem pisilt be.
Kevin jár bölcsibe? Visszamentél dolgozni, vagy kivárod te is a 3 évet?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hello Lányok!

Végre visszatértem...kicsit kipihenten...na jó :oops: jól körülugráltattuk Gabussal magunkat :lol:

Boni Zsiványának BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT!

Örülök, hogy mindenki megvan, de egy-két csíkosodásnak is örültem volna :roll: A szlogen tuti :lol: 8) Hajrá Lányok!

Majd csütörtökön lesz a nagy nap...nálunk nem lesz nagy buli, csak Apával és Totyizselével ünneplünk...de gondolom majd a rokonság is érkezik... mi szertjük az ilyesmiket meghitten magunk ünnepelni. Néha a család fel is hortyan ezen, de úgy látom, hogy kezdik elfogadni a kis bogarainkat... :lol: Velük majd hétvégén gondoltam valami összejövetelt, de nem szokták addig bírni. A nap, az a miénk...ehhez ragaszkodunk!

Ma a munkahelyemen voltunk papírokat intézni...annyira kedvesek voltak a volt betegeim...alig tudtam szabadulni tőlük. Mindenki gratulált és persze a pletykás munkatársaimtól már azt is tudják, hogy érkezik a tesó...de jó volt látni őket, főleg tele az intézet ilyenkor fiatal, balesetes, kerekesszékessel...Gabus is jól érezte magát...integet és puszit küld mindenkinek :lol:

Mozgásásban megtáltosodott...egyedül felül, térdel és térdelésben manipulál...a duplo és fakocka a minden. Most néha már épít is, nemcsak rombol...kapaszkodva feláll, megáll, néha kell egy kis segítség...de nagyon lelkes, előfordul, hogy lépeget is párat...Anyája meg nagyon büszke :oops:


Na mennem kell, mert felébredt, pedig nagyon belelendültem...majd jövök most már!
Szép délutánt! Danyuci :lol:
danyuci
 
 


sziasztok,

itt vagyok ám én is, csak nincs időm gépezni, mert aug.1.óta nincs segítségem, plusz a hányinger.de legkésőbb jövő héten jön haza Anyukám.
szülinapos babáknak minden szépet és jót kívánok!
és persze minden leendő és mostani kismaminak is!

mi voltunk kettesben Apával u2 koncerten Zágrábban tegnap, ott is aludtunk.nagyon szupi volt, de annyira hiányzott Boldi, hogy hajnaltól nem bírtam aludni.nem is tudom, múltkor hogy bírtam ki az 5 napot...vagy csak a pici pocak miatt vagyok ennyire érzékeny. :D állandóan pityergek örökömben mindenen.pl.Boldi egyik nap teljesen magától odaszaladt hozzám és adott egy piszepuszit.erre én tanítottam, az orrunkat egymáshoz érintjük, de gondolom, többen ismeritek.úgy meghatódtam. :D

most próbálok valamit tenni/enni a hányingerem ellen.
jóéjt mindenkinek.

KépKépKépKép
moti
 
 


Boni,

most sirattam meg az írásodat a kisfiadról!!!!!olyan szép!!!!!!!!tényleg az élet legcsodálatosabb ajándékai és egyben legnagyobb csodái a gyerkőcök.

Szilvi,
kérdésedre válaszolva, Boldi sokat iszik, legalább 8x2dl folyadékot egy nap.úgyhogy legalább a kiszáradás miatt nem aggódom.és hála Istennek gyümölcsöt, zöldséget eszik bármilyen mennyiségben.csak főtt ételt, meg kenyeret nem.lehet, hogy valami újfajta táplálkozási reformot követ??? :D
a canesten kúppal kapcs.Boldival való terhességem alatt nekem is volt egyszer egy kis gombám, és én is canestent kaptam a dokinőtől, és azt mondta, a kúpot tegyem föl nyugodtan, csak ne az applikátorral, hanem kézzel...szerencsére nekem már ez a vége felé volt, úgyhogy nem izgultam azon, ha esetleg megindul, miatta a szülés, vagy ilyesmi...de nem véreztem miatta, és még használt is.

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Voltunk a dokinál,minden rendben van a picivel.
Már kb.5 cm,és remekül van.
A doki alig tudta megmérni mert ficergett állandóan.Olyan hihetetlen ez az egész,olyan pici és már milyen aktív.
A doki nagyon rendes volt,szimpi.
elvileg 10 hetes vagyok,de azt mondta egy picit nagyobbnak látja a méretekből.
Vérzésem,barnázás nincs már.

Na megyek is mert holnap korán megyek a védőnőhöz meg a laborba.

Jó éjt nektek

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Sziasztok!

Köszönöm h visszafogadtok!

Születés- és névnapos babánknak sok boldogságot!!!!

Az azóta pocakosoknak hatalmas gratula!!!

Benita! Petra most alakul szobatisztaság ügyben. ő is csak az éjszakai alváshoz kap pelust. Délután DM-es pelusalátétet szoktam alárakni. De 5ből 3 reggel száraz még, lassan majd kipróbáljuk éjszaka is a mentességet. De nem nagyon merem, bár anyós szerint ne adjak rá, m egyszerre kell h szobatisztává váljon éjjel-nappal. Hát, nem tudom... Beszélni sokat beszél, be nem áll a szája, imád mondókázni. Múltkor apuval nyelvtani vitába bonyolódott h hogy is kell mondani: ittam vagy iszottam. Nem tudták egymást meggyőzni. Most megy majd bölcsibe, októberben kezdjük a beszoktatást. Nekem már most minden bajom van miatta. Ja, és néha egy hisztis liba.
Kistesón dolgozunk már egy éve, de eddig nem akart összejönni, most megyek vissza dolgozni, így decemberig elhalasztottuk, h azért egy évet dolgozzak le. Meg aztán nem tudom mi lesz velünk, m anyósék dolgoznak az ügyön rendesen: most úgy néz ki, h 1 év távházasság... Nem tudom meddig lehet bírni.

Moti! Kihez jársz Szentendrén dokihoz? Az én dokim ott is rendel és nő.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Szilvi örülök, hogy minden rendben a babóval, meg hogy nincs semmi barnázás már :)

Nmarya: nagyon helyesek a gyerekeid. Mi csak szeptember első hetében megyünk nyaralni, párom akkora kapott szabit, de már nagyon várom :)

Szlogen nagyon jó :D:D

Lillanyuci: mennyi idő az út? Mi általában próbálunk minden irényba alvásidőben menni, bár ez mostantól nem játszik, mert már csak napi egyszer alszik a Manó. Úgyhogy viszünk magunkkal egy fél játékraktárat, és mindig próbálok neki valami "újat" adni, meg bohóckodom a játékaival meg ilyesmik. Hajrá a következő hónaphoz!

Mi próbálkozunk az új napirendre való átállásra, kisfiam eddig napi kétszer aludt, mostmár csak egyszer hajlandó, de akkor jó sokat. Viszont ha túl korán teszem le, akkor nagyon hamar elkezd este nyűglődni, ha meg későn, akkor ebéd körül nyűglődik, meg nehezebben is alszik el, mint amikor nem túl fáradt.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?