Új privát üzeneted érkezett!

Szió!

Rana oké akkor nem elkergettünk, hanem dolgozódol..csak óvatosan..ikres ismi kismami ülve aludt a végén 8) háton 20.héttől nem is javasolt!

Valika amit honlapot írtam olvastad???
Miért jó egy endokrinológus?, Minden olyan dolgot ami a hormonokkal kapcsolatos néz és ami nem jó azt próbálja helyrehozni.Így nagyobb az esély a teherbeeséshez embrió megtapadáshoz vetélés kivédéséhez!
Mint már írtam nem biztos,hogy a beültetést kell sürgetned!
Gondolj bele ha vmi feltétel nem adott,hiába a próbálkozások és egy terhesség annnyi icipici dolgon múlik, ha vmit TE megtehetsz miért ne tennéd?
Vendég
 


Kincs!Most válaszoltam az üzidre,remélem sikerült megkapnod?Köszi a felvilágosítást,teljesen igaz amit írsz!Nem sürgetem,csak olyan végtelennek tünik.
valika28
 
 


Sziasztok

Kéretik nagyon nagyon drukkolni , mert meginszeminálódtam :)

Kincs nagyon jól esett köszi.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Valika tényleg olyan mintha nem olvasnál, ugyanazt kérdezed, és a válaszok már elöző oldalakon ott vannak.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!Köszi.Annyi mindent kérdeztem már,hogy inkább biztosra megyek és inkább kétszer mint egyszer!
valika28
 
 


Ani!Sajna nem sikerült bemásolni,nemtudom miért?!Azért köszi.
valika28
 
 


rosszéletű: szar lesz már neked nemsokára...gyerekbőgicsélés miatt nem lesz alvás :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Hali!

Árnika cuppantás!!! :wink:

Valika igen köszi a privit!
Pco honlapot olvasni!

Lányok ha szállodának van medencéje oda bevihető a gyerek is?? A starndokon meg sima gyerekmedenszébe csak ugye? :roll: :oops:
Talán végre kiderül mikor és hová megyünk :D
Vendég
 


kincs: szálloda és strandfüggő...nem árt előre érdeklődni :lol:
hajrá nyaralás, mi jövő héten megyünk :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Sziasztok

Kincs, Pasi köszi :)
még 12 nap és minden kiDERÜL :D

Ani hová tüntél, má megint nincs net???? :roll:
kicsit elmaradva de, Kicsi és Nagy Szabolcsnak Nagyon Boldog névnapot.

Vanda Rékus meggyógyult???

Móni Te is eltüntél, egyedül vagy még törpikkel???

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


arnika! nem tuntem el, csak a hulye meleg miatt minden bajunk van, nyugi, nem alvas stb, meg most en is picit depis vagyok ha arra gondolok hogy oktoberben kapok utoljara fizut (vagyis a szeptemberit), kuldtem cv-ket ide-oda, de mintha az urbe kuldtem volna, semmi valasz es a barinom aki kelet volna nyison 1 uj uzletet (ahol melozhatnek) valahogy nem osze neki sem semmi, papirok stb, draga lenne a berleti dij, szoval 1 nagy 0 eddig, anyum a mult heten jot visza :D, hot meleg van, ha megyunk setalni meg halunk mind, ha nem akkor is :?
de hatha jovore meg tudod te is, nagyon szoritok hogy legalab 1 picike babo lakozon a pocidban :wink: de ha tobb ugy is jo lesz 8)

rana! az alvasal nekem is volt eleg bajom :cry:, szerintem ikrekkel ez kotelezo :wink: volt ugy hogy almodtam a hason alvasrol, olyan jo volt... kar hogy csak alom volt, neked akkor drukkolok a 36 hethez

Szabiknak boldog nevnapot!

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Árnika!
Én is drukkolok nektek természetesen!
Cirmike két napja láztalan, de ma nagyon szarul evett megint és iszonyat nyűgös. Szóval jobb, de mégsem. Majd kiderül.
vovanda
 
 


Árnika, szorítok nagyon!

Rólunk: jól vagyunk, növögetünk, már most kezdtünk aludni éjszaka, este nehezen megy az elalvás de ha sikerűl hajnalig alszik.
Nemsokára oltás, amitől nagyon félek.

Kérdeznék: oltás után mennyi ideig nyűgösek, pl. ha hétfőn megkapja az oltását, hétvégén elindúlhatunk hosszabb útra vele?

Kép
marejke
 
 


Marejke!
Ne félj tőle. Akkor sem kell megijedni, ha lesz tőle pici hőemelkedése. És az is lehet, hogy egyáltalán nem lesznyűgös, de pár nap alatt az is lemegy.
vovanda
 
 


Hali!

Ani én is köszöntöttem Szabolcsokat csak nem tudom jó telószámodra e? :oops: :roll:

Marejke mi egyszer sem voltunk nyűgisek!! hőemelkedés sem volt! Nem kell izgulni!!

Vanda remélem nem harapod le a kobakom! :oops: :roll:
Telószámod megadtam egy fickónak (nyugi pasi!! porszívó a téma)
Nyugodtan mondj nemet!

Árnika +++++++++++++
Jól vagyol??? Utrót nyeled vagy dugdosod?
Vendég
 


kincs: szerintem leharapja a fejed...olyan vérszomjas amazon a csaj, hogy csak na :lol:
de viccet félretéve, tényleg nem szereti, ha mindenféle ügynöknek kiadják a számát...de majd lerázza...ügyes-okos nagylány :lol:
és nem mellesleg az én csajom :P

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kincs!
Nem harapom, dehogy harapom. De szegény nagyon rosszul járt velem (már hívott) 2 hónapja vettünk új porszívót. :P Meg ismerem is a uccot (anyámnak az van), szóval tudom, hogy jó, csak nekünk most drága.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk!Bocs,hogy nem jelentkeztem de a névnapok a nyakamon voltak...Köszönöm mindenkinek a köszöntéseket!Jól esett!:)Kincs!Neked is köszi,de még a telóm is itthon maradt!
Na és persze voltunk nyaralni!ÉLETEM LEGSZ...BB nyaralása volt!Röviden ennyi.

Kép
ani0227
 
 


ani: mesélj :-)
mikor mehetünk hozzátok?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


jobbulást a gyerkőcöknek....remélem, hamar jobban lesznek :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!Szörnyű,megdöbbent érkezés(szállás),útközben lerobbant autó oda-vissza.A legszörnyűbb a haza induláskor volt.Két falu közt forróságban,ordító gyerekek,dühöngő férj,síró anyuka,3-4 óra várakozás...itthon hasmenés...stb.És még fokozhatnám,de már visszaemlékezni sem szeretek.

Kincs!
merre mentek,ha mentek nyaralni???

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


mi holnap reggel elhúzunk nyaralni, úgyhogy egy hétre kiskakas nélkül maradtok...vigyázzatok magatokra, és ne írjatok túl sokat, hogy vissza tudjunk majd olvasni :-)

rosszéletű te meg majd üzenj, hogy mi van veled....

kincs...szerintem sajnálhatod, hogy nem jösztök :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


ani: gyógyuljatok, mert látnunk kell végre a manóitokat, olyan nagyok lettek....

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Pasi!
Én tőlem bármikor jöhetnétek! :D :D :D :D Holnap megkérdezem a dokinénit,mit mondd erre!

Kép
ani0227
 
 


marejke! nagyon ugyi a kispasid hogy mar alszik :D

ani! ooooo, de kar hogy nem jol sikerult a nyaralas, a kepeken edesek, plane a copfis jazmi :D

arnika! varjuk a hireket, meg mindig szoritunk (en+apa)

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Hali!

Vanda pasi jó pihizést!!!!
3hét és mi is láblógathatunk :D

Ani, jajj sajnálom a nyaralást! Szállás koszos volt? Szálloda? Hol??
Gyerekeknek gyors gyógyulást!!
KJépek jók, nem látszik hogy gond volt :)

Árnika+++++++++++++ :wink: tudod :) :wink:
Vendég
 


Árnika!
Én is izgulok!!!Mizu??? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kincs!
Ez az üdülés csere üdültetés.Az sulinak ahol dolgozom ott van erre lehetőség.Eredetileg Nagyvázsonyba mentünk volna,de ott nem tudtak fogadni minket,és ők intézték ezt Zalakarosba.Persze nem kitolás ként,segíteni akartak nekünk.Lehet,nekünk nagy az igényünk...

Vali!
Hogy telnek a napok!Mindjárt irány Debrecen! :D Tudom neked lassan.
Kitartást!De annyira ne éld bele magad,hogy azonnal kezdik is(bár úgy legyen).Anno én is beleéltem,és eltelt egy év addig míg beültetésre került a sor.Igaz,nem itt hanem Szegeden.Már majd meg őrülem,de mindig közbe jött valami.A gyulai dokinénibe pedig bízz nagyon!Most ez az első,hogy ő rendbe tegyen,ő többi várhat magára.B.is fog.Jó csávó,meglátod! :wink:
Hol voltatok nyaralni?Jól telt?

Voltunk dokinál,és nagyon elszomorított!Egy hétig nem mehetünk közösségbe!!!!! :shock: :shock: :shock: Mi lesz velünk Vanda!!! ??:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mindjárt hívom

Kép
ani0227
 
 


Ani!Köszike,telnek a napok,voltam az endokrinológusnál,ott vett vért és abból nézi a hormonokat,mire megyek vissza hozzá ott lesznek az eredmények.Laborban is voltam,a triglicerid és a koleszterinem magas,majd gondolom ír rá gyógyszert.17-én kell menjek hozzá 17:40-re/gondolj rám/.Nemsoká szeptember,várom hogy megismerjem a dokibát és adjon egy kis biztatást!Voltunk a Balcsin,nagyon jó idő volt,hamar eltelt.Tegnap pedig Makón voltunk a strandon,nagyon jó kis strand főleg akinek van babója,mert édes a kis medence,van kettő is és még csúszda,béka benne/spricceli a vizet/,szóval édi.Nagyon jók a képek,aranyosak a gyerekek és látom apa is eljátszott velük a vízben :) Köszi a privit :D Miért nem mehettek közösségbe?Mi a baj?
valika28
 
 


Árnika!Gondolok rád,szorítok!!!!!!!Már nemsok nap van hátra :)
valika28
 
 


Pasi!Jó nyaralást nektek!
valika28
 
 


Vali!
Van egy kisebb-nagyobb hasmenés!Ráadásul valami madár ürüléktől!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Kérdezte a doki,hogy hol jártunk.
Anyóséknál megérkeztek a kiscsirkék,és voltunk játszótéren is.Bárhol érintkezhettek vele... :cry:

Kép
ani0227
 
 


Ani!Szegények,de sajnállak,akkor van mire odafigyelni,de ne aggódj ha a doki kezeli,akkor hamar rendbe jönnek.Gondolok rátok,mielőbbi gyógyulást nektek!
valika28
 
 


ani! te jo eg, jol osze szedtedtek eszt a valamit :cry: :cry: remelem jobban vagytok

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Vov, Kincs, kösz a választ.

Vov, jó nyaralást!

Ani, gyógyulást nektek.

Arnika, szorítok.

Hogy bírjátok ezt a meleget, mi nagyon szenvedünk, a gyerek is olyan nyűgös. Egyébként jól lennénk.

Kép
marejke
 
 


Sziasztok

Csajok és Pasi köszönöm nektek a sok rámgondolást és drukkot., még szükség van rá, úgyhogy jöhet. :)
Van amikor teljesen happy vagyok és pozitív, van amikor meg félek hogy nem sikerült........ :roll:
Tesztelek kb. szombaton és majd jövök eredménnyel. :) remélem akkor is ilyen smilet rakok

Ani sajnálom nyaralást, sok sok gyógypuszit törpiknek. Azon meg szerintem ne agyalj honnan szedték bacit össze, mert lehet elég ha vmivel rá került arra a tárgyra amit megfogtak.
Te jól vagy, piros beállt rendesen?

Móni tesód hogy van??mikor jön a baba?
Akkor most már könnyebbség , hogy anyud ott van. :)

Marejke kisfiad hogy viselte oltást?

Vanda+Pasi családnak jó pihenést
irigy vok :mrgreen:

Valika tudom hogy legrosszabb a várakozás, de türelem!!!!
Próbálj kicsit több zöldséget, gyümit esetleg mangalicás termékeket, és beáll tőle a koleszterined. Már ha a rossz a magas. Súlyod rendben?

Kincsem remélem legalább egy zebrás tesztet küldtél, és azt használom hétvégén. :wink: :)
Utrot dugdosom, nem sok 2*2, úgyhogy kelek korán.
jó drága lett, ráadásul, 2,5 dobozzal ki kellett dobnom, mert lejárt a szavatossága. Nem hogy mennél kistesóért, és odaadnám neked ingyé puregont. :wink:

élvezzétek hüvit, szép estét

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Menszit várom,utána fogiátló.De lehet,megvárom,hogy most hogy viselkedik,és csak utána váltom ki,ha még most sem rendes.Egy kicsit ódzkodok tőle(én meg a fogamzásgátló!!!! :shock: )

Vandáékkal csütörtökön tali Gyulán! :D Csak én megyek,törpik maradnak.Vali!Jössz???(minitali)

marejke!Mi is nyűgösek vagyunk,én már az őszt várom nagyon!Se meleg,se hideg,azt imádom!Kitartás

Móni!Hát igen,annyira kell félteni,de nem tehetem búra alá őket. :(
Voltatok otthon?

Kép
ani0227
 
 


Árnika:Irány a Szafari!!!!?
Kép Kép Kép

Kép
ani0227
 
 


arnika! latom zebrakat mar kaptal, remelem szombaton visza fog koszoni :D tesom ma volt utolso nap melozni, nov elejere kene erkezen nicholas

ani! hat igen, babak es neha osze szednek eszt-aszt :? a fontos hogy utana jol legyenek, mi most az esesek es utesek korszakat eljuk, mattia mindenhol alna fel, de visza esik, michelle meg nem sokara koveti...

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


ro-ba szeptemberbe megyunk 1 hetre, tul keves :cry: :cry:

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Ani!Köszike a meghívást,örültem volna ha találkozunk és Vandáékat is megismerni,csak épp most kell csüt.menni szülinapokra/anyósomék/.Érezzétek jól magatokat,és szép időt nektek!
valika28
 
 


Ani!Nagyon ari vagy!!!Tetszik :D Köszi szépen!
valika28
 
 


Kincs ,

segítenél nekem?

Én ezt nem értem ,minden ok volt az ez előtti ciklusig, most 44 napos lesz a ciklus.Na ezzel még ki is békülnék, de hogy állandóan éhes vagyok 2 hete egyfolytában az zavar.De közbe bármit eszek kóválygok.Én ezt nem értem.Help!!

És akkor itt az eredményem:
0 perc inzu:3,91
60 perc inzu:34,20
120perc inzu:38,3

0perc cuki5,0
60perc cuki:10,6
120 perc cuki:8,1
És fogytam 16 kilót és már én jobban nem tudok diétázni.


áprilisi eredmény:
0perc inzu.5,64
60perc inzu.69.0
120perc inzu.52,9

0perc cuki 5,9
60perc cuki10,4
120 perc cuki7,4


Köszi előre is!
Bocsi h nem reagálok, de most nagyon el vagyok foglalva, de druk akinek kell, és kellemes pihenést a nyaralóknak!
Vendég
 


Szia Mindenki


Loviné bár én nem Kincs vagyok, de egy kicsit tudok segíteni témában (sajnos).
Szerintem nagyon szupi az inzulin eredményed, a gyógyi adagon én nem változtatnék, így tovább. :)
Egy kicsit a cukor magas, nem is értem, talán az étkezések elosztásával kellene vmit csinálnod. De a lényeg hogy sokat javultál, enyém doki , (aki lehet tiéd is), szerint 30 alatti terhelt inzulinértékkel lehet menni lombikozni :wink:
Majd gyerre dokilátogatás után, jó, kiváncsi vagyok Ő mit mond.


Kincsem nagyon nem jössz??? remélem minden ok :roll:

Ani még mindig sok gyógypuszi törpiknek :) , minitalira :mrgreen:
nem néztek hormonokat neked??
zebrákat köcce :lol:

Móni szombaton megpóbálok én hozni nektek kétcsíkosat :wink:
te jó ég hogy eltelt idő :shock: , már Mesi és Misi felállnak? :shock: :lol: :wink:

Képzeljétek, egyszerűen nem tudom mi van velem, minden apróságon sírhatnékom van, már teljesen kiakadtam magamon , tiszta bőgőmasina vagyok :( :)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika,

igen egy a doki ezért is konzizok olyannal aki ismeri az ő kezelését.
11-én megyek hozzá.
Hát az a helyzet az étkezéssel, h eddig tökéletesen müködött, de valami történt, így nem is értem, de mindenképp megkérdem.

Apit viszem 31-én andrológiára helybe.

A hormonok játszanak veled, ezért a sírás.Drukkolok nagyon, hisz már te is megérdemled.
Vendég
 


Hali!

Itten minden napra program van, este meg húz az ágy, ezért nem vagyok mostanság :cry: :oops:
De mindenkire gondolok főzés vagy gyerekkergetés közben!
Árnika rád megatriplán és remélem adtam olyan tesztet amivel zábrásat tudsz pisilni! :wink: :wink: :wink: :wink:

Ani???

Loviné Árnika már műveltebb mint én vagyok diéta/met témában (én két éve zabálok-hízok..értékeim nem tudom milyenek) :oops: :cry:
Eszel többször keveset? diéta szerint? (esetleg a gyümik nem kavartak be dinnye?hm?) Vagy a met adagon lehet kellene változtatni..
Cukker tényleg magas :? az inzulinod viszont javul!
Mióta metezel??
Dokinőnk véleményére én is kivi vagyok!!!
Ciklisilag terveztek vmit?

Vanda Pasi remélem jól érzitek magatokat!!
Vendég
 


Sziasztok!
Árnika!Izgulok!
Hormon nincs nézve sajni,mert elfelejtettem mondani,és ostoba...(igaz nem nekem kellett volna)

Minitali:tök szupi volt csajok!!!Jól éreztem magam,igaz törpék nélkül.(már jól vannak,de még óvatos vagyok)
A babócik gyönyörűek!!!Dani teljesen le vett a lábamról,annyira babonázó nézése van,és Réka pedig:HERCEGNŐ!!!!Balu ....szőke herceg!Azóta is csak rájuk tudok gondolni...A szülők pedig pedig cukik ,mint mindig.
Pasiról egy nagy családi titok is kiderült :P de én jó kislány leszek és hallgatok :wink: Vanda pedig?????Ha láttátok volna!!!!!! :shock: Lara Croft-ot megszégyenítő módon hozta le az ikreket a "hegyről" MAGAS SARKÚ CIPŐBEN!!!!Félelmetes volt!Pasival földbe gyökerezett lábbal néztük végig! :shock: :shock:

rólunk:törpék nagyon elevenek.Ember próbálóak tudnak lenni.Régen azt mondtam ,hogy mindegy ha 10 gyerekem is lesz(abból 5 a csilláron,3 a szekrény tetején,2 a konyhaasztalon lesz)csak legyen.Most még ez a 2 is sok!15-öt kitesznek.De mindegy ,így a jó,legalább lesz mire visszagondolni.... :D :D

Kép
ani0227
 
 


Hali hihi Ani:) szupi lehetett a tali!
Titkotelárulhatodnemmondjukelpasinak!!! :D
Gyerekekkel én is így vagyok, szeretném a következőt főleg ha kismamit látok vagy szülésről hallok,nagyon tudok sóvárogni..aztán ráébredek,hogy a gyakorlatban nem minden rózsaszín :lol: jobb lesz kicsit várni,kiskincs ügyesebb és nagyobb lesz :)

LOviné az jutott eszembe,hogy ha nem annyira rég szeded a metet lehet átmeneti ingadozás "romlás" a cukorban, de javulást jelent( néha van ,hogy a gyógyulás jobbulás előtt kicsit rosszabb állapot lép fel)
Próbáld a kajálást máshogy,rágcsikálj .
Ééés ciklusod is okozhatja :wink:

mentem szundizni Kép
Vendég
 


arnika! mar ugy varom a szombatot, olyan izgi :D

ani! de jo lehetett a minitalitok :D :D na ez a vanda csaj nem semmi, en talan 3x huztam magas sarkut a szules ota, de egyel is az olembe tiszta akrobacia volt, eppen gondoltam hogy kb meg 2 evig pihizni fognak a magassarku cipik (a harmadikra 2 gyerekel nem valoak)

kincs! meg ertelek ha varsz meg ici-picit

Kép


Michelle, Mattia es Miki apu eletem ertelme
http://picasaweb.google.com/ardelean13/ ... 3519403826
demoniq13
 
 


Kincs irta:Ééés ciklusod is okozhatja

Ezt nem értem.Eddig 30 napos volt ciklusom, most 29 napon volt pé.Szépen beállt, most nem tom mi van.
8 hónapja metezek.
Vendég
 


na, itthon....
élménybeszámoló később, visszaolvasás sokkal később :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?