Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Shine!Szerintem ne hallgass senkire. Menj el az Annamari által javasoltra, és nevess a világra, maikor PocakÁdámról csak jót mondanak... de mondom, ne hallgass senkire :-)

Terika! Nem, még nincs csúszdánk. Én amolyan "komolyabbat" keresek, mert fából (vaskarika) mászókája kisházzal, hintával már van, de a tökély csúszdát még keressük.... tudod, gombhoz a kabátot. :-O

Csilla! Hol vagy??? Azt tudm, hogy Mo-n, de a talival mi lesz???

Akkor most hova menjek Pannával allergiaszűrésre??? Egymásnak ellentmondót írtatok.
Segítsetek, mit tegyek???

Ágiboszi! Nem jött még mail a taliról. Lemaradtam? Ne, már...

Puszi Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Tali lesz Lányok mikor hol?Kép

Még van egy hetem a tételekre tehát napi 10 - elolvasás gyanántKép, aztán készKép

Shine: szerintem se árt az óvatosság, de Te tudod, hogy hogy fejlődik PocakÁdi...

Picus
picus
 
 


SziasztokKép

NEm maradt le még senki az emailomról, mert még csak most volt időm elküldeniKép

Annamari,
a mail.boxos emailcimed már nem jó???, mert folyton visszadobja, neked külön elküldtem a profilos emailcimedre is, ha gondolod a táblicskuban is kijavithatom ha a régi már nem él, szólj és megcsinálomKép

Andy
neked is küldtem a profilodba levő mailcimre, ha gondolod és elküldöd az adataidat nekem emailban, akkor beraklak a mamitáblába és te is megkaphatod a mi elérhetőségeinket: név, cim, telefonszám, emailcimKép

Most ide is beirom, hátha valaki errejár aki rég volt, igy ő is értesülhet a dolgokról és eljöhet a talira:

TOPIC TALI!!

június 25-én, pénteken délután 4 órakor

helyszin: Máltai játszó az Aquincum hotelnél

sok puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Sziasztok!

Ágiboszi!
Köszi, megkaptam... HURRRÁ tali....!!!!
:-)
:-)
:-)

Na most csak ennyi...

Puszi: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Ma voltak Páromék Balázzsal a Sváb-hagyen, kontroll vizsgálaton... A szteroidot leállították és legközelebb augusztusban kell csak mennünk kontrollra!!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKép
Gyógyul az én Kismókuskám!!! Lehet, hogy ősztől megint járhat bölcsibe!!!

Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Látom gyűlünk, gyűlünk a taliraKép

Krizsi,
tuti odatalálsz, de ha eltévednél nálam van mobil, csörgess meg és segítünkKép és biztos hogy megvárunkKép

AnnamariKép
Jajj de jó hírrrrrrrr!!!!!!! Szurkolok, hogy szeptembere minden tuti legyen és szépen meggyógyuljon BalázsKép
UGye Ti is tudtok jönni pénteken???

PP,
addig is szurkolok a sikeres vizsgához, és várunk titeket is SolyávalKép

Erika,
Bobó a motorját ne hogy otthon hagyja, szeretnék egy sztárfotót rólaKép

Fcsacsikám,
hogy sikerült a vizsgád, ma sokat gondoltam ám rádKép

Maszat,
ugye rátok is számithatunk???

Gabi, Shine
csinálunk képes beszámolót majd, és a következőn már tuti ti is ott lesztek manócskáitokkalKép Addig is sok tejcsit és csendes, átaludt éjszakákatKép

Delike,
úgye te is jösz???

Természetesen mindenkit sok sok szeretettel várunk ám, akár pocakos, akár manócskás márKép

mindenkinek jó éjszakátKép
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok !

Sajna még mindig taknyos vagyok, így nem merek elmenni, (bár egyre jobban az allergiára tippelek), nehogy megfertőzzek ott valakit. Pedig kivételesen kivitelezhető is lenne, mert Apa 1/2 3-ig dolgozik, 3-ra itthon van, tehát még oda is érnénk. A másik gondom, hogy a Csabi kicsit "zavarban van" sok nő között (hihhi szerencsére), és nem tud magával mit kezdeni az ilyen talikon. Akkor volt először és utoljára, amikor Peti 7 hónapos volt gyereknapon a babanetes talin, és jól elege lett, mert pont olyanok gyűltek ott össze, akik jól lefikáztak engem, amiért pont akkor hagyta abba Peti a szopit.
Nameg most a széltől is óvom Őket, nehogy a nyaralásra betegedjenek meg....

Pedig mennék....

pusz: Maszat

ezt azért mutatom:
Kép
maszat
 
 


MaszatKép

Ne csináld már, a tali még egy hét, hol lesz arra már a te orszipogásod?? elfujja a szél.
Az időjárást nézve meg ha jók az előrejelzések, jó meleg lesz. Párodat meg megértem nagyon, az enyém is ilyen, de nyugtasd meg, hogy itt téged nem fog lefikázni senki semmiért, inkább büszkék vagyunk rád, mert ilyen szép két gyerkőcötök vanKép
Mikor ránéztem a képre ez a mondat jutott eszembe: Nah ez a pasi meg min vigyorog folyton (mintha ezt gondolná Annácska) Nagyon édik a gyerekek.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Ági!
Nem vizsgázom (legalábbis nem tudok róla Kép), de azért köszi! Kép
Viszont ma van az utolsó napom a munkahelyen, tök jó érzés!!! Kép Kép Kép
puszi mindenkinek
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


jaaaaaaaaaaaaa...........azt hittem, ma van....KépKép
maszat
 
 


meg vagyok zakkanva....
maszat
 
 


Sziasztok!

Solyáról tudtok vmit? Valaki el tudná nekem küldeni az elérhetőségét?

köszi
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


SziasztokKép

PP,
ezer bocs és anyamedve, Picus vizsgázik, látszik hogy már K.O. voltam mikor irtam a hsztKép

Csilla,
merre jársz? ugye vetted az adást a talirólKép

Maszat,
meg van bocsájtva neked mindenKép én egy gyerek melett sokszor azt se tudom, hogy hivnak, nem azt, hogy milyen nap van, nálad ez még duplázvaKép
Ezek szerint azért még ugye gondolkodsz a dolgon és eljöttökKép

Annamari,
a mailcíes kérdésemre válaszoltál már? vagy csak elkerülte a figyelmemet és én nem olvastam el?

Jányok a többiek hova lettek a pocaklakókkal?

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szisztok

fél kéázzel írok, olyan is lesz...azaz egyel se (lassan lábbal-szájjal) mert Anna az ölemben, Petit meg tartom vissza, hogy ne ráncigálja...
áhhhhhhh ma hullik a hajam csomókban, nagyon rám fog férni a nyaralás......Anna reggel 6 óta nem aludt, egy hangja sincs, de foglálkoztzat nion stop az előbb már elaludt a cicin, de érkezett édes fiam, és felkeltette. - direkt - ez megy már napok óta....Kép
voltunk efgészséges renelésem, majdbnem 7kg a csaj, továbbra is még a vizet sem....Kép
DE a védőnő: (miután a gyerekdoki megdícsért minket gyarapodásilag) közli (4 napra megyünk zalába) vigyek azért tápszert............

folyt köv

maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszöni Balázs a gratulákat!!!
Kaptam ma fizetésemelést!!! Tökre meglepődtem... KépKép
Mostmár pont annyit keresek, mint a Párom és ez legyezgeti a hiúságomat erősen! Kép

Shine!
Hol vagy??????????????
muter
 
 


Sziasztok!

Muti: vagyok, csak alig van időm jönni. 2-3 óránként van szopi, és a hasfájással bajlódtunk. Remélem, múlt időben. Most az Infacolt etetem Ádámmal, hátha attól könnyebb lesz neki (meg nekünk is). Volt olyan, hogy se ő , se mi nem aludtunk egy percet sem éjfél és hajnali 6 között. Kép
Talán már csökkent a dolog. Kép De borzasztó volt látni a szenvedését.

Megkérdeztem a gyerekorvost a Dévény-féle felmérésről, de azt mondta, hogy hathetes korig semmi értelme nincs, akkor kell látniuk, hogy a veleszületett reflexek eltűntek-e stb. Úgyhogy addig mindenképpen várunk, és reménykedünk, hogy nem lesz semmi baj!

Örülök, hogy Balázzsal minden rendben van, és gratula a fizuemeléshez! Kép
Ja! És minden nap imába foglalom aneved a sok ruhácskáért. Ádám ugyanis gyakran lepisili (pelenkázás során), meg kifolyik néha a kaki (valszeg én pelenkázom olyankor rosszul), szóval elég sok ruhát fogyaszt.

Lányok, ti mit csináltatok éjszaka? Én minden nyüszögésre felkelek, nem várom meg, míg sír, és amikor már többször nyüszög, megetetem. De! Egy csomószor még tök kóma a gyerek, és nem eszik rendesen, belealszik a szopiba (pedig utána még pelenkacsere is van), és utána fél-egy órával sír, hogy éhes.
Tényleg, ti pelenkáztatok éjjel? Mert sok helyen azt olvastam, hogy éjjel, ha nem muszály ne pelenkázzunk. (Én azért cserélek)

Puszi, shine
shine
 
 


Sziasztok!

Na, megjöttünk, nagyjából visszaolvastam, hát zajlik az élet! A szigorlatom nem sikerült, bár egy hajszálon múlt, szeptemberben UV... Úgy látszik ez az egy vizsga kompenzálni akarja a könnyen sikerült négy évemet, most összeszedek egy vizsgával annyi UV-t, mint más négy év alatt. Kicsit elkettyentem miatta, de nem engedhetem meg a hossza tépelődés luxusát Szabolcs mellettKép.

Viszont Szabolcs végre négykézlábra állt, bár még nem indult el, ha haladni akar, továbbra is leteszi a fejét, csak egy-egy lépés sikerül emelt fővel, de mivel a kezét nem rakja előre, mindig orra bukik. Ha lent van a feje, teszi a kezét is, nyilván így biztosabbnak érzi a kitámasztástKép. És Manócska ahogy négykézlábra állt, azzal a lendülettel fel is ült, jól belehúzott. Bár foga még mindig nincs, csak elkeseredett nyekergés a fájó íny miatt... Talira megyünk, naná!

Shine! Egy darabig én is pelenkáztam éjjel, míg rá nem jöttem, hogy a nadrágpelus simán kibír egy éjszakányi pisit. Persze, ha kaki van, az más, de Szabolcs elég régen nem kakil éjjel. Fölösleges ezzel tortúráztatni. A cicin elalvásról megoszlanak a vélemények, Szabolcs sokszor alszik el cicin, rosszul is alszik cefetül... Szóval talán az a legjobb, ha nem szokik rá, de hát gyereke válogatja.

Annamari! Nagyon örülök, hogy Balázs gyógyul! A talira jöhettek? Vagy az is közösség?

Maszat! Olyan fura, minden védőnő más, az enyém még csak nem is említette soha a tápszert, még úgy sem, hogy a biztonság kedvéért legyen itthon, vagy ilyesmi. Óriási Anna! Remélem, nem vittél tápszert...

Ági! Dani nagyon ügyes, és olyan jók a képek! Azért ne hajtsd túl magad a lakásfelújítással, elég energiát vesz ki a Manód is...
Fulescsacsi
 


Sziasztok Lányok!

Most érkeztünk haza jól megérdemelt nyaralásunkból, és nagyon megörültem, hogy tali lesz!!!!Kép

Mi is megyünk ám!!!

Puszi Mindenkinek!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Úgy néz ki a talira mi is el tudunk menni. Apa itthon lesz- igaz diplomamunkát készít, de hát rávettem, hogy ruccanjunk kiKépKép
Szóval mi is megyünk. Mindjárt mindent pontosan elolvasokKépKép


Picus
picus
 
 


Sziasztok!
Mi is megjöttünk, see you pénteken.
angi
angi
 
 


Sziasztok!

Én még szervezem a pénteket, mert apának mindig a hétvége(előtt) húzósabb, így lehet, hogy egyedül megyek.

Shine! Ne keltsd fel bármilyen apró nyüszögésre Ádámot, ne adj neki csak akkor, ha tényleg kéri a cicit (éjjel). Én csak akkor pelenkáztam éjjel, ha potyi is volt. A pisit kibírta a jó pelus. Én is azt olvastam, (mondták is sokan), hogy ha nem kell, akkor ne túráztassuk azzal a kölköt, hogy átkötjük a cuccost alatta, csak felébred és nem tud emiatt visszaaludni és szórakoztatja a mamit meg a papit is....

Annamari!
Úgy örülök neki, hogy Balázsról jó híreket írtál. Nem könnyű, hogy gyógyszerezni kell... De csak gyógyulgat és ez a lényeg!!! :-)
Ja igen és tök jó, hogy emelték a pénzed... :-) :-O
Mi van Mohácskával, Csillával, Terikával?
Annyira jó, hogy lesz tali.

Ágiboszi! Jó idő rendelve???!!!

Most dugulok.
Puszi Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok,
Talira mi is megyünk, Daniella és én. A "késői" időpont miatt ebből Kriszti kimarad, mert nekünk 80 km-t kell autózni, utána az ott tőltött idő plussz a visszaút, ez neki már késő lenne. Valaki tud őrzött parkolót a közelben?
Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Ági!
Hogy haladtok a felújítással? Dani is besegít?Kép
Megyünk mi is a talira - ketten, Apa nélkül. Van- e ötleted arra az esetre, ha rossz idő lesz pénteken? (ma ilyen jóslatot hallottam Kép)

Krizsi!
Szadán van egy cég, amelyik akril kádakat és nagy csúszdát is gyárt. Talán ott kellene megpróbálnod... Hátha adják termelői áron.Kép

Maszat!
Hogy vagytok? Ugye nem hallgattál a védőnőre?

Annamari!
De jó híreket írtál Balázsról!Kép
Gratula a fizetésemelésedhez!

Terika
terika
 
 


SziasztokKép

TerikaKép
mi is apa nélkül megyünk, mert sajna dolgozik és nem akkor van a szabadnapja, sebaj majd legközelebb jön ő isKép
Ötletem sajna nincs hogy mit csináljunk rossz idő esetén, de remélem most sütni fog a napocska és szép idő lesz.

Csilla,
sajna nem tom hogy van e örzött parkoló ott, talán Kriszti tud rá válaszolni.

Annamari,
gratula a fizu emeléshez, ugye ti is jöttök a talira???

Shine,
az első időben én is minden éjjeli szopinál tisztába raktam őt, de rájöttem tök fölösleges, igy csak akkor tettem mikor nagydolog volt benne, mi pamperst használunk és az jó sok pisit elnyel ám és mégse nedves babóca bőre tőle.

Maszat,
ejj de kedves védőnéni, hogy mennyire tudja az anyucit támogatni a szoptatásban, ezzel a tápszeres szöveggel...Kép

Pirus, PicusKép
jajj de jó hogy jöttök ti isKép

Most megyünk sétálni, sok puszi nektekKép

Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

A holnapi talira legnagyobb sajnálatomra nem tudok elmenni KépKép

Puszi!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Jó talit kívánok nektek holnapra! Majd csináljatok képeket! Kép

Mi jól vagyunk, csak fáradtan. Mármint én fáradtan, gyerek bírja. Már kikerekedett a kis arcocskája nagyon. Kép Egy hét alatt 370 grammot hízott, ami hihetetlenül sok. Kép)) Igaz, nem fogja vissza magát Ádikám a kajával. Sokszor eszik, napjában nyolcszor. Ezek közül csak az éjszaka visel meg, mert akkor néha kétóránként is kér enni, pedig most már eszemben sincs kelteni. Kakik száma csökkent, így már én sem pelenkázok éjjel (kivéve, ha mégis van kaki). Ennek ellenére Ádám olyan élénk tud lenni, hogy ihaj! Kép
Imádom, olyan kis ügyes! Követi a fejecskéjével a plüsscuccot, és hason emeli a kis fejét. Kép)))) Nagyon büszke vagyok rá. Kép

Vannak új képek a fotóalbumban. Kép

Puszi, shine

Ui: Gabiról nem tud senki semmit?
shine
 
 


SziasztokKép

Shine,
meglestem az új képeket, fantasztikusan aranyos ÁdiKép Nagyon szép baba és tényleg nagyon látszik a pici szemecskéin, hogy minden érdekliKép
Kitartás, lassan csökkeni fog az éjszakai kelések száma, tuti, hogy most a meleg is rájátszik és inkább szomjas mint éhes ilyenkor.

Annamari
sajnálom, hogy nem tudsz jönni, remélem minden renben lesz, ha már tudsz valamit küldj smst, amugy a számom megváltozott, a táblicskuban már az új mobilszám van feltüntetveKép

Lányok,
már nagyon várom a holnapot ámKép remélem ilyen szép napsütéses lesz, mint a ma délután volt.

sok puszi
Ági és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Shine!
Nagyon helyes Ádám! Olvastam, hogy már csak 4 kiló van rajtad... És Te még aggódtál? KépKép

Ágiboszi!
Képzavarban vagyok... Kép Fcs mesélt? Csak mert olyan titokzatosan írtál, nem tudom eldönteni Kép Írok mailt!

Annamari
muter
 
 


AnnamariKép

Igen beszéltem Fcsvel és mondta hogy küldtél smstKép ezért tünt a dolog szerintem titokzatosnakKép Várom a mailtKép

puszi Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Most néztem az időjárásjelentést és zivatart meg záporokoat ígért du-raKépKépKép
Mindegy, mi azért megyünk, max. majd ott eldöntjük mi legyenKép

Annamari, nagyon sajnálom, hogy nem jöttök!Kép

Remélem minél többen össze tudunk jönni!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Helyszíni időjárásjelentés:
Nagyon beborult az ég, lóg az eső lába.
Mi legyen? Küldjek 2-3 óra felé is időjárásjelentést, hogy ne induljatok el hiába?

Nagyon aranyosak a lurkók! Úgy készültem pedig, hogy mindenkit egyenként meg fogok dögönyözni...
Meg váram, hogy mindenkit személyesen is megismerhessek! De, ha esni fog?

Annamari!
Kár, hogy nem jöttök!

Shine!
Irigykedek! Ügyi vagy! Már csak 4 kiló...
Én megint verem a 61 kg-ot, pedig alig eszem. Ráadásul terhes sem vagyok Kép. A versenysúlyom pedig 56! kg. És ez az 5 kg, mind a hasamon és fenekemen van!! És szép lassan jönnek a kilók...

Csilla!
Azt nem tudom, hogy van-e örzött parkoló. Parkolási lehetőség van. Hacsak nem próbálod meg a szálloda parkolóját... Ott van a játszótér mellett.

Süss fel nap, fényes nap, kertek alatt a talizók megfagynak... KépKépKép

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Jaaaaajjjjjjjjjjjjjj ne már!
Itt nagyon lóg az eső lába és a szél is fúj...
Én mindenesetre úgy tervezem, hogy megyek, de nem érek oda 4-re, az bizti. Babus nem jön, apája nem hozza fel. :-(

Pusszz Mindenkinek.

Üdv: Krizsi
krizsi
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk, Szabolcs elvan ebben az időben is, csak aluszékonyabb, és sajnálni fogja, hogy nem heverészhet pléden... Eszembe jutott, amit a múltkor pedzegettem: az Új Udvarban a Tombolda nevű helyről beszéltem. Tudtok róla valamit? Bár biztosan be kell oda előre jelentkezni, ha ennyien mennénk...
Fulescsacsi
 


Fcs, én is olvastam már a helyrőlKép Meg láttam képeket is róla. Szerintem jó ötlet eső esetére és nincs is messze!
Nem tudom, hogy be kell-e jelentkezni, de szerintem nem.
Találkozzunk a Máltain és majd ott eldöntjük, hogy mi legyen, oké?

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


SziasztokKép

Mi tuti megyünk, sőt már sütöttem egy halom muffint is, és nem én akarom egyedül megenni, így is gurulok már, remélem lesz sok sok jelentkező aki segit elpusztitani a sütiketKép

Most megyek mert még rohan körülöttem minden, megpróbálom utolérniKép

pusziiiiiii
Ági és alvó medve Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági, itt egy potenciális jelentkezőKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Aktuális időjárásjelentés:
Fúj a szél, hűvös van nagyon, borus az ég, de MÉG NEM esik!!!
Mi is megyünk muffint enni KépKépKép.

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Ha odatalálunk, mi is ott vagyunk 4-re. Sajnos csak 5-ig tudunk maradni (6-ra babaúszásra megyünk), de remélem azalatt sokmindenkivel találkozunk.
Solya még nem tudja, hogy tudnak e jönni.

Shine és Gabi! Itt is gratulálok nektek a picitekhez! Jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak!
Csodaszáp Ádám! és a szüléstörténet is tetszik. Kép

Üdv: Benő
beno
 
 



Sziasztok!

Úgy örülök, hogy végre mozgó arcokat is tudok kötni a nevetekhez! Nagyon jó, hogy találkoztunk, csak sajnálom, hogy ilyen rövid ideig tartott, főleg, hogy mi később is értünk oda... Remélem, a következő talikor jobb idő lesz, még többen elmegyünk, és Szabolcs kicsit jobb kedvű lesz. Persze amikor hazaértünk, azonnal helyreállt a világbéke - mindenütt jó, de legjobb otthon, és itt különben sem esik az eső - sugallta az arca. Nagyokat kúszott-mászott-ült a szivacsán, aztán hatalmasat pancsolt a kádban, és elég nehezen aludt el, fel kell dolgozni ezt a sok élményt egy ilyen kisbabának... A nyáron még jöjjünk össze!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Szerintem is jó volt ez a tali mégha ilyen borús is volt hozzá az idő!
Az Andi még mindig nem alszik nem értem én ezt..pedig futkosott eleget, csak most apa a soros- hétvégén ő altat hétköznap én..
Nagyon jó volt ez a hely holnap mi állatkertbe megyünk a képeket majd küldöm.

Picus
picus
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünkKép

Természetesen megint tegnap "tudtam meg", (Fülescsacsitól), hogy csütörtök vanKép És anyut meg a barátnémat iderendeltem, úgyhogy nem tudtam menni. Majd meséljetek, milyen voltKép

Shine: Áh, én nem pelenkázom éjjel, Anna nem is kakil (éjjel már az elejétől). Nem semmi, hogy emeli a buksiját, Anna két hete teszi kbKép Ügyes kölökKép
Annamari: Örülök, hogy kicsifiad gyógyulKép Mi történt, mi nem tudhatjuk? Ugye nincs baj?
Ági: mmmm muffin......de az a fránya + 4 kg nekem is bejátszik, sőőőt most ugrottam le sikítva a mérlegről, van az + 6 isKép

Jaa tápszert vittem, meg hiper szupi anyucici-imitált cumisüveget...mondanom sem kell, elő sem vettemKép
Viszont megkeztük a "hozzátáplálást".
A hotelben ült az asztalnál az ölemben, és nézem, jééé rántottás a keze....jéé a szája is....hát suttyomba nem belekajál a reggelimbe???????? Szerencsére semmi baja nem lettKép
Szóval tök jó volt Peti nagyokat fürdött, sokat játszott, Anna is jó baba volt, bár többet cicizett éjjel, gondolom idegen hely, szagok, - a cici a számban anya tuti mmegvan -
Szóval minden oké voltKép

Viszont. Peti szemölcsei kezdenek aggasztani. Már vagy húsz van (futószemölcs)
A kis csuklóján kezdődött egyesek (hiába kértük, hogy ne), addig dörgölgették, nyomogatták, amíg begyulladt, majd mint egy pattanás kifakadt, ettől továbbterjedt. (Ami kifakadt, eltűnt, pici heg - mélyedés maradt). Na azóta több lett rajta, amit elkapar, mindig baromi ronda de eltűnik utánna, (de hát ugye helyette körülötte a vakarás miatt lesz 2-3)....
Doki a vérehullajtó akármilyenfüvet ajánlotta, azt nem igazán próbáltuk. Aztán volt durva szemölcsirtó, azt nem engedte. Aztán a sholl szemölcsirtója, az használt is talán, de csak épp felületre szabad, véletlenül kicsitvakartra raktuk, és gondolom csípte, azóta nem engedi. Most a sholl tapasz van rajta, az elvileg ugyanaz mint a gél, csak a tapaszban van a cucc. 48 órát kell rajtahagyni 2-3x megismételni.....ez a legjobb mert ezt engedi. engedi...azt olvastam, ez "ifjúkori szemölcs" kinövi elvileg.
Valamelyikőtök gyerkőcének (talán Solya?) volt. Mit csináltatok????

Na pusz, mert Annus ágyba rakva leszen...

Maszat
maszat
 
 


Sziasztok!

Mi is nagyon jól éreztük magunkat a talin!KépKépKép Kár, hogy nem volt teljes a csapat!Kép
Mikor lesz a következő?
Bobó teljes élménybeszámolót tartott Apának.Kép Pesze nálunk is nagyon nehezen ment az elalvás...

Maszat!
Peti szemölcsei KépKépKép
Annácska milyen élelmes! Még jó, hogy időben észrevetted a falatozását!

Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Naaaaaaaaggggggggggggggyyyyyyyyyyyooooooooooooonnnnnnnnnnnnn jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó volt.
Ismétlést kérek! KépKépKép Remélve, hogy akkor mindenki ott lesz!
Mi is fent vagyunk még KépKépKép.

Maszat!
Vérehulló fecskefű = gyógynövény = nem káros = jó.
Sztem kipróbálhatnád, és azt nem is kell leragasztani.
Kár, hogy nem voltál Kép. De szervezünk még, remélem.

Pusz-Krisz

mohácska
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült a tali!!! Képek nincsenek???

Fcs, Ági!
Bocsi, holnap este írok mélt, most Sopronban vagyunk Anyósnál Kép

Puszi!
Annamari
muter
 
 


SziasztokKép

Szuper volt végre talizni veletek, nagyon örülök, hogy személyesen is megismerhettelek titeketKép

A képeket majd prezentálom, csak elötte kis retus, mert sok piros szemű nyuszi lett, valahogy a gépem nem preferálta a sok sok pirosat, ami ott voltKép Keresek valami progit amivel kitudom javitani és akkor felteszem őketKép

Következő tali?? Amit Pirus mondott tök jó ötlet szerintem: az állatkerti játszóház.

Sajnálom hogy a többiek nem tudtak eljönni, de remélem a következőn teljesebb lesz a csapatKép

Csilla,
nagyon jó volt hogy veled is tudtunk talizni, főleg azért, mert ugye elég ritkán vagytok ittKép Nagyon édes a lányodKép legközelebb majd a kicsit is hozd magaddalKép

Krizsi,
neked is nagyon örültem ám, hogy el tudtál végül jönniKép

Pirus, ErikaKép
a fiaitok szenzációsakKép és szavaimat ismételve nektek is nagyon örültemKép

Picus,
gratula a sikeres vizsgádhozKép és a lányodhoz isKép
szintén zenész a dolog az örömbenKép

Csacsikám, Delikém
nektek is örültem ám nagyonKép

Remélem akik most nem tudtak eljönni legközelebb sikerül nekikKép

nah dugultam a sok örömömben... mert már leesem a székről.

Jah azt elfelejtettem mondani, hogy Danit se lehetett olyan egyszerűen ágybadugni, vagy másfél órát ugrált az ágyon meg rajtunk lesfölKép Apája már azt kérdezte hogy hol lehet a gyerekből kivenni az elemetKép

sok sok puszi
ÁGi és Dani

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Megjötünk az állatkertből!
A játszóház szupi és nem is nagyon húzós árban.
Állatkert felöl 350/FT/óra külső bejárat meg 700 vagy 750 Ft/óra..jót csocsóztam ApávalKépKépKép
Mi másfél órát voltunk 1000 Ft -ot letétbe le kell adni amit visszakapsz a kulcs- mivel kisszekrényt kapsz a cipőknek visszaadásával -visszakapod és mi 1,5 órát voltunk és kaptunk vissza 500 valamennyit.KépKép
Na meg amit Andi imád az az autómata - itt volt túrórudis autómata - és bedobálja bele a pénztKépKép
Szóval szerintem az a játszóház jó ötlet főleg csoportosan még kedvezmény is van!!

Andinak megmutattam, hogy kell ecsettel festeni természetesen csak a vízbe mártogatást élvezteKép,meg vannak olyan kisautók mint a bevásárlóközpontokban amit tologatsz és benne ül a gyerek!! Itt lyukas az alja és a gyerek lábbal hajtja magát hát ez volt a favoritKép
Van vízesés meg játszóház főzősarok babás sarok ..
Andi ezt is nagyon élvezte főleg a pöttyös csúszdát, de kicsiknek való is volt..majd erről is küldök képeket ha végre az én gépember is átkerülnek. Most is apa gépén írok Nektek mert hát Ők most alszanak én meg megfőztem aztán cserélünk..felkelnek esznek és elmennek együtt ismét valahova, hogy anya is szunyáljon egyetKépKépKép
picus
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, hogy lemaradtam a taliról, de egész nap nem voltam gépközelben, így nem tudtam eldönteni, hogy most akkor lesz-e tali az eső miatt vagy sem, aztán mire szóltatok, addigra már elindultam a város másik végébe... Ráadásul Solyával készültem menni (pontosabban vitetni magam), és mikor ő is lemondta, már nehéz lett volna logisztikailag is megoldani a dolgot... Kép Na de majd legközelebb!!! Kép

Viszont akkor most itt kérdeznék tőletek:

1) Mérleget szerintetek kell-e venni? Nehéz elképzelni magunkat, ahogy kis táblázatot vezetünk minden evés előttről és utánról. De nem akarok azon parázni sem, hogy éhen hal-e a gyerekem. Viszont feleslegesen sem akarok aggódni olyasmin, hogy akkor most miért csak 120g és miért nem 150g... Szóval????

2) Mivel sterilizáltok? Kifőzés bonyinak tűnik. Nekem szimpi a mikrós sterilizáló (ez viszont elég drága) vagy a Chicco sterilizáló folyadék. Szerintetek melyik jobb?

3) Szerintetek vegyek-e előre Avent mellszívót, vagy várjam meg, hogy a kórházban melyik jön be (állítólag több fajtát is ki lehet ott próbálni: melyikeket?), és vegyek csak azután?

4) Belényi Gyöngyi szülésznőt ismeri-e valamelyikőtök? Mik a tapasztalatok? (Dokim őt ajánlotta, de még nem beszéltem vele.)

Na, most hirtelen csak ennyi. Kép Mint látjátok, végre már nem dolgozom, és van időn ilyen fontos dolgokkal foglalkozni! Kép A szülésig pedig már csak 6 hét... Jajjajajj. Kép

puszi mindenkinek
Pöttöm Panna
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Klassz ötlet az állatkerti játszó! Mikor? kezdjük el időben szervezni, mert nyáron biztosan nem lesz könnyű egyeztetni a nyaralások miatt.

Panna! Sajnálom, hogy nem tudtatok jönni...

1) Mérleg: bérelj az első három hónapra - mi a kórháztól béreltünk, de a védőnőd biztosan sagít, hogy felétek hol lehet esetleg, ha ezt bonyolult. És szerintem fölösleges folyton mérni, én csak a gyarapodást mértem, csak néha a szopit...

2) Én Neomagnollal, bár előszörre mindig kifőztem mindent.

3) Én a kórházban vettem Medelát, aztán alig használtam egy hónapig, nekem nem érte volna meg az Avent. Szerintem azoknak jó, akik valamiért nem szoptathatják a babát és ezért kell fejniük...

A szülésznőt nem ismerem.

Klassz, hogy már csak hat hét!!!!!
Fulescsacsi
 


Sziasztok!

Szia Panna!
Én ismerem, anyukáink kolleganők. Ő vitt engem be a SOTE-ra, ő ajánlotta Ács dokit, és amikor műtöttek, ott volt mellettem, és ő vette ki belőlem a csövet. Ügyi. Sztem nem fogsz benne csalódni. Én is nála szeretnék szülni, ha végre eljutok odáig.
Hamar eltelik a 6 hét... Lehet, hogy addíg még lesz egy tali...

Mikor talizunk?

Pusz-Krisz

mohácska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?